Időpont | Verseny
(Információ)* | Helyszín | Ország | Típus*
| Kiírás |
Eredmény |
Részidők |
Date | Event (Information)* | Venue | Country | Type*
| Invitation |
Results | Split times |
| | | | |
| |
|
2005.03.27. | Hegyisport
Kupa Tájkerékpár | Öskü | HUN | K |
|
|
|
2005.04.09. | Maksimir
Open Championship | Gornja Bistra | CRO | N |
|
|
|
2005.04.15-17. | Slovenj
Gradec Kupa, Osztrák Kupa 1-2. | Slovenj Gradec | SLO | S+K+N |
|
|
|
2005.04.30-05.01. | Cseh
Kupa 1-2. | Jesenice | CZE | K+P |
|
|
|
2005.05.14-15. | Magyar
Bajnokság (K+H), Szlovák Kupa 1-2. | Kőhányáspuszta,
Várgesztes | HUN | K+H |
|
|
|
2005.05.21-22. | Cseh
Bajnokság (H), Cseh Kupa 3-4. | Dolní Hbity -
Jelence | CZE | K+H |
|
|
|
2005.06.04-05. | Svájci
Bajnokság (V+N), WRE | Ricketwil, Unterschlatt | SUI | V+N |
|
|
|
2005.06.11-12. | Cseh
Kupa 5-6. | Jedovnice | CZE | K+N |
|
|
|
2005.06.25-26. | Cseh
Bajnokság (V), Cseh Kupa 7. | Fryšták | CZE | V+N |
|
|
|
2005.06.25-26. | Szlovák
Bajnokság (K+H), Szlovák Kupa 3-4., WRE | Túrócszentmárton | SVK | K+H |
|
|
|
2005.06.27-07.01. | Világbajnokság
hivatalos edzőtábora | Tajov | SVK | |
| | |
2005.07.02-06. |
Cseh
5 napos Tájkerékpár
Cseh Bajnokság (P), Cseh Kupa 8-9. | Pilsen | CZE | K+P+S+
T+N+K |
|
|
|
2005.07.09-10. | Poděbradka
Bike Adventure | Baldovec | CZE | EP+EP |
|
| |
2005.07.09-10. | Osztrák
Bajnokság (K), Osztrák Kupa 3-4. | Kitzbühel | AUT | K+N |
|
|
|
2005.07.16. | Veszprém
Kupa Tájbringa | Kab-hegy | HUN | N |
|
|
|
2005.07.27-31. | Lengyel
Bajnokság (S+N), Lengyel Kupa, WRE | Wilimy | POL | K+S+V+
N+H+P | |
|
|
2005.08.13-17. | Magyar
Bajnokság (P+S), Hungária Kupa Tájkerékpár (5 napos) | Parád | HUN | P+S+
K+K+K | |
|
|
2005.08.25. | Csütörtöki
Tájbringa Széria (CsTSz) 1. | Törökbálint | HUN | K |
|
|
|
2005.08.27-28. | Cseh
Kupa 10-11., Szlovák Kupa 5-6., WRE | Zlaté
Hory | CZE | K+N |
|
|
|
2005.09.01. | Csütörtöki
Tájbringa Széria (CsTSz) 2. | Kamaraerdő | HUN | K |
|
|
|
2005.09.03-04. | Osztrák
Bajnokság (K), Osztrák Kupa 5-6. | Edelstal, Prellenkirchen
| AUT | K+N |
|
|
|
2005.09.03-04. | Szlovák
Bajnokság (N+P), Szlovák Kupa 7-8. | Krahule | SVK | N+P |
|
|
|
2005.09.06-10. | Világbajnokság,
Grand Prix Slovakia, Szlovák Kupa 9-10. | Besztercebánya | SVK | K+N+V+N
K+P+N | |
|
|
2005.09.15. | Csütörtöki
Tájbringa Széria (CsTSz) 3. | Normafa | HUN | K |
|
|
|
2005.09.22. | Csütörtöki
Tájbringa Széria (CsTSz) 4. | Szépjuhászné | HUN | K |
|
|
|
2005.09.24-25. | Osztrák
Bajnokság (N), Osztrák Kupa 7-8., WRE | Gröbming
- Mitterberg | AUT | K+N |
|
|
|
2005.09.25. | Tandem
Kupa | Szolnok | HUN | K |
| | |
2005.09.29. | Csütörtöki
Tájbringa Széria (CsTSz) 5. | Óbudai-sziget | HUN | K |
|
|
|
2005.10.01-02. | Cseh
Bajnokság (K+N), Cseh Kupa 12-13. | Ochoz u Brna | CZE | K+N |
|
|
|
2005.10.05. | 9.
Szerdai Parkverseny és Tájbringa Edzés | Rózsavölgy | HUN | K |
|
|
|
2005.10.15. | Ondrík
Papánek Emlékverseny | Pozsonyhidegkút (Dúbravka) | SVK | N |
|
| |
2005.10.19. | Gazdagrét
Kupa | Gazdagrét | HUN | S |
|
|
|
2005.10.29-30. | Stájer
Bajnokság | Graz | AUT | S+N |
|
|
|
*Magyarázat
/ Annotation: S = sprint / sprint distance (20'-30') K = közép
(rövid) / middle (short) distance (F/M 50'-60', N/W 40'-50') N = normál (hosszú)
/ classic (long) distance (F/M 90'-110', N/W 70'-90') H = hosszú / very long
distance (F/M 120'-140', N/W 100'-120') E = extrém / extreme (>120')
P = pontbegyűjtő / free order V = váltó / relay (F/M: 50'-60', N/W: 40'-50'
szakaszonként / per leg) D = duatlon / duathlon T = triatlon / triathlon
_ = bajnokság / championship bold = világranglista futam / WRE | | |
| |
|