Konečné výsledky kategorie 5/21/2005 6:13:03 PM
3. závod ČP MTBO - krátká trať
===ČSOB-FSP============================================Orienteering Organiser===
Konečné výsledky kategorie: D 5.6km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Štěpánská Adéla SK Žabovřesky Brno ZBM8870 37.05 +
2.Topinková Monika OK Jiskra Nový Bor BOR8054 37.31 + 0.26
3.Krafková Ita ml. OK Jiskra Nový Bor BOR8156 37.44 + 0.39
4.Městková Kateřina USK Praha VSP7650 39.13 + 2.08
5.Vlčková Iva ČZU Praha ZUP7551 39.38 + 2.33
6.Juříková Lenka SKOB Zlín TZL7401 39.50 + 2.45
7.Hanáková Markéta ČZU Praha ZUP7851 40.24 + 3.19
8.Víchová Šárka OK Lokomotiva Pardub LPU8352 40.45 + 3.40
9.Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno ZBM8485 41.11 + 4.06
10.Lamichová Kateřina OK 99 Hradec Králové PHK8359 41.12 + 4.07
11.Holíková Kateřina TJ Tesla Brno TBM7371 41.13 + 4.08
12.Kuchařová Markéta ČZU Praha ZUP8452 41.44 + 4.39
13.Kabelová Radka TJ Tesla Brno TBM7898 41.58 + 4.53
14.Bochenková Ivana VŠTJ Ekonom Praha EKP8950 42.30 + 5.25
15.Odvodyová Dana OK Lokomotiva Pardub LPU8355 42.47 + 5.42
16.Linhartová Martina Pell´s MTBO team XBM7774 42.53 + 5.48
17.Podrábská Marie VSK Slavia TU Libere VLI7451 43.15 + 6.10
18.Illíková Petra SKOB Zlín TZL8153 43.34 + 6.29
19.Baštová Martina OK Lokomotiva Pardub LPU8453 43.57 + 6.52
20.Urbancová Marcela TJ Tesla Brno TBM7659 44.15 + 7.10
20.Hojná Silvie OK Sparta Praha SCP7950 44.15 + 7.10
22.Ryglová Kateřina TJ Tesla Brno TBM7372 44.36 + 7.31
23.Pavlíčková Iveta OK Jiskra Nový Bor BOR8150 44.53 + 7.48
24.Lemonová Vlasta KOB Start Blansko SBK7789 45.02 + 7.57
25.Trunkátová Andrea Pell´s MTBO team XBM7051 45.13 + 8.08
26.Ryšavá Vendula ČZU Praha ZUP8151 45.16 + 8.11
27.Augustinová Barbora KHS Sportful Bike Te BBR8651 45.43 + 8.38
28.Grégrová Jitka SK OK 24 Praha OKP7252 45.45 + 8.40
29.Nečasová Petra SKOB Zlín TZL8155 46.03 + 8.58
30.Piskáčková Zuzana ČZU Praha ZUP8451 46.12 + 9.07
30.Hančíková Bára SKOB Zlín TZL8853 46.12 + 9.07
32.Kasalovská Natália ŠK Vazka Bratislava VBA8554 46.31 + 9.26
33.Gandelová Alice TJ Tesla Brno TBM7991 46.45 + 9.40
34.Kratchmerová Kateřina TJ Tesla Brno TBM8558 46.57 + 9.52
35.Matějová Kateřina USK Praha VSP8054 47.27 + 10.22
36.Novotná Markéta USK Praha VSP7051 47.43 + 10.38
37.Bendová Klára TJ Turnov TUR8250 48.27 + 11.22
38.Knížková Anna OK Lokomotiva Pardub LPU8457 51.35 + 14.30
39.Staňková Veronika KOB Start Blansko SBK8151 51.56 + 14.51
40.Fadljevičová Kateřina ČZU Praha ZUP7951 52.13 + 15.08
41.Heřmánková Lucie Pell´s MTBO team XBM7562 52.39 + 15.34
42.Puchernová Veronika ČZU Praha ZUP7453 53.16 + 16.11
43.Piškulová Markéta TJ Aero Odolena Voda ODV7651 54.40 + 17.35
44.Vítová Jana TJ Baník Svatava SVA7351 54.48 + 17.43
45.Molcarová Václava SKOB Ostrov ONO6950 54.50 + 17.45
46.Bochenková Martina VŠTJ Ekonom Praha EKP8758 57.42 + 20.37
47.Machová Jiřina KHS Sportful Bike Te BBR8451 58.10 + 21.05
48.Gruberová Šárka OK Jiskra Nový Bor BOR7550 60.39 + 23.34
49.Váchová Ilona SKOB Ostrov ONO7750 60.46 + 23.41
50.Novotná Marcela VSK Přírodověda PVP6050 63.58 + 26.53
51.Sadílková Kateřina SKOB Ostrov ONO7451 67.31 + 30.26
52.Fišerová Radka Nereg PPP9997 73.24 + 36.19
53.Sladká Zora SK Žabovřesky Brno ZBM6059 76.20 + 39.15
54.Švábková Šárka SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6552 80.10 + 43.05
55.Myšičková Marie OK Jiskra Nový Bor BOR7056 DISK-LIM. +31912.21
Konečné výsledky kategorie: D14-18 5.1km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Fajtlová Jana KOS Slavia VŠ Plzeň VPM8802 42.47 +
2.Švábková Lenka SKOB Sig-Mat Mladá B SMB8752 48.27 + 5.40
3.Kiacová Zuzka OK Lokomotiva Pardub LPU8954 50.02 + 7.15
4.Kopalová Markéta VSK Slavia TU Libere VLI8751 52.40 + 9.53
5.Haberzettlová Petra NE40051 65.35 + 22.48
6.Kadlecová Štěpánka Yetti Vejprty VEY9050 101.03 + 58.16
Konečné výsledky kategorie: DE 6.5km 0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------
1.La Carbonara Hana TJ Tesla Brno TBM7652 E 41.08 +
2.Lacigová Michaela USK Praha VSP8150 E 42.34 + 1.26
3.Kupcová Kristina Horizont klub Šumper HSU7750 E 42.35 + 1.27
4.Lepšíková Olina OK Jiskra Nový Bor BOR7152 E 42.43 + 1.35
5.Fajtová Stanislava ŠK Vazka Bratislava VBA8454 E 42.57 + 1.49
6.Gigon Michaela TJ Tesla Brno TBM7753 E 44.31 + 3.23
7.Kraj Anna Polish National Team PL20052 45.09 + 4.01
8.Hašková Eva KOS Slavia VŠ Plzeň VPM7352 E 46.50 + 5.42
9.Roudná Jana OK Lokomotiva Pardub LPU8351 E 47.28 + 6.20
10.Panas Dagmara Polish National Team PL20054 48.12 + 7.04
11.Pařízková Věra SK SNS Smržovka SMR7151 E 48.51 + 7.43
12.Jakoubová Markéta USK Praha VSP7653 E 48.53 + 7.45
13.Vondrová Kateřina SK OK 24 Praha OKP7250 E 48.59 + 7.51
14.Włodarczyk Anna Polish National Team PL20051 49.11 + 8.03
15.Ferstlová Lenka SK SNS Smržovka SMR7750 E 50.21 + 9.13
16.Folprechtová Jarča TJ Turnov TUR7253 E 52.03 + 10.55
17.Laczak Magdalena Polish National Team PL20053 64.29 + 23.21
Konečné výsledky kategorie: H10-14 4.1km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Kazík Jakub Pucov ŠK Bratislava CBA9201 50.20 +
2.Laciga Jakub USK Praha VSP9100 52.48 + 2.28
3.Mudrák Štěpán Luhačovice LCE9601 75.42 + 25.22
Lepšík Honzík OK Jiskra Nový Bor BOR9500 DISK
Konečné výsledky kategorie: H14-18 6.6km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Kolehmainen Mikko NF Linz AT10001 38.34 +
2.Pospíšek Marek TJ Tesla Brno TBM8907 42.52 + 4.18
3.Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardub LPU8807 46.21 + 7.47
4.Zuna Jára OK Sparta Praha SCP8801 47.23 + 8.49
5.Moravec Marek OK Lokomotiva Pardub LPU8811 47.59 + 9.25
6.Soukup Petr SMS Team Kladno SKL8701 50.01 + 11.27
7.Kudláček Tomáš SKOB Zlín TZL8713 51.03 + 12.29
8.Kopal Ondřej VSK Slavia TU Libere VLI9101 53.08 + 14.34
9.Karas Ladislav VŠTJ Stavební fakult FSP9000 61.50 + 23.16
10.Zdrubecký Radek SMS Team Kladno SKL8801 73.01 + 34.27
11.Sochor Jakub KOB Start Blansko SBK9009 93.17 + 54.43
Bogar František OK Jiskra Nový Bor BOR8904 DISK
Vrabec Tomáš OK Sparta Praha SCP8701 DISK
Konečné výsledky kategorie: H19A 7.8km 0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Vodrážka Ondřej KOS Slavia VŠ Plzeň VPM7702 A 41.23 +
2.Jalový Milan SK Radioklub Blansko RBK8347 A 42.29 + 1.06
2.HradilJiří SKOB Zlín TZL8604 A 42.29 + 1.06
4.Zicha Jiří SKOB Zlín TZL7701 A 43.17 + 1.54
5.Kříž Libor OK Lokomotiva Pardub LPU7804 A 43.20 + 1.57
6.Polák Jaroslav OK Chrastava CHA7500 A 44.11 + 2.48
7.Folprecht Eda TJ Turnov TUR7304 A 44.55 + 3.32
8.Kvapil Petr TJ Turnov TUR7410 E 45.18 + 3.55
9.Fraňo Michal TJ Sokol Pezinok KOB SPE7501 A 45.35 + 4.12
10.Svoboda Ladislav SK Žabovřesky Brno ZBM7523 A 46.00 + 4.37
11.Vřešťál Jan TJ Turnov TUR7301 A 46.57 + 5.34
12.Bílý Milan KOS Jesenice JES A 47.02 + 5.39
13.Vanka Petr SK OK 24 Praha OKP6801 A 47.11 + 5.48
14.Mudrák Pavel SK Žabovřesky Brno ZBM6901 A 47.37 + 6.14
15.Bašus Petr OK Sparta Praha SCP7400 A 47.56 + 6.33
16.Hendrych Martin OK Jihlava SJI7828 A 48.05 + 6.42
17.Petránek Vít Pell´s MTBO team XBM7337 A 48.21 + 6.58
18.Novotný Petr SKOB Zlín TZL6601 A 49.02 + 7.39
19.Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardub LPU8206 A 49.12 + 7.49
20.Schwab David TJ Tesla Brno TBM7401 A 49.32 + 8.09
21.Hasman Jan KOS Slavia VŠ Plzeň VPM6901 A 49.42 + 8.19
22.Vala Radek KHS Sportful Bike Te BBR8401 A 50.34 + 9.11
23.Blažek Martin SKOB Zlín TZL7502 A 50.46 + 9.23
24.Kroc Dalibor TJ Sokol Vizovice VIZ7408 A 51.03 + 9.40
25.Havel Tomáš TJ Turnov TUR7904 A 51.22 + 9.59
26.Horák Pavel USK Praha VSP7200 A 51.53 + 10.30
27.Vít Vlastimil TJ Baník Svatava SVA6801 A 52.05 + 10.42
28.Poštulka Karel ŠK Panda Topoľčianky TPA7141 A 52.14 + 10.51
29.Žíla Vladimír OK Jiskra Nový Bor BOR6800 A 52.25 + 11.02
30.Vít Daniel KOB Baník Sokolov BSO7300 A 53.03 + 11.40
31.Preissler Adam SK Peloton Havířov PEH8601 A 54.58 + 13.35
32.Urban Jan KOB Start Blansko SBK7537 A 55.08 + 13.45
33.Jiran Jan OK 99 Hradec Králové PHK7701 A 55.28 + 14.05
34.Trunkát Daniel Pell´s MTBO team XBM7102 A 55.56 + 14.33
35.Fišer Petr SKOB Zlín TZL7501 A 61.23 + 20.00
36.Zdrubecký Tomáš SMS Team Kladno SKL8601 A 62.29 + 21.06
37.Kejmar Václav ČZU Praha ZUP7402 A 62.35 + 21.12
38.Štáfek Pavel SMS Team Kladno SKL7401 A 63.30 + 22.07
39.Tomeš Petr SKOB Zlín TZL7503 A 68.58 + 27.35
40.Anděl Robert OK Jiskra Nový Bor BOR8006 A 98.35 + 57.12
Prášek Roman ČZU Praha ZUP7701 A DISK
Konečné výsledky kategorie: H19B 6.4km 0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Pucherna Jan ČZU Praha ZUP7702 36.44 +
2.Matějů Michal USK Praha VSP7700 37.15 + 0.31
3.Fujáček Jan OK Sparta Praha SCP7502 37.22 + 0.38
4.Peths Matěj KHS Sportful Bike Te BBR8501 37.45 + 1.01
5.Zaoral Petr SK SNS Smržovka SMR7903 37.52 + 1.08
6.Vrabec Ondřej OK Sparta Praha SCP8303 39.57 + 3.13
7.Faltejsek Lukáš OK Lokomotiva Pardub LPU7725 40.00 + 3.16
8.Mencl Miloslav USK Praha VSP6505 40.14 + 3.30
9.Zuzčák Igor ŠK Panda Topoľčianky TPA6741 40.26 + 3.42
10.Grünwald Martin KOB Start Blansko SBK7903 40.27 + 3.43
11.Kazík Marian Pucov ŠK Bratislava CBA6601 40.28 + 3.44
12.Pucherna Petr ČZU Praha ZUP8002 40.43 + 3.59
13.Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor BOR6603 41.24 + 4.40
14.Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk STE7001 42.05 + 5.21
15.Náhlovský David TJ Tesla Brno TBM6512 42.06 + 5.22
16.Šňupárek Ondřej SK Žabovřesky Brno ZBM6999 42.46 + 6.02
17.Chrást Tomáš Sportcentrum Jičín SJC7416 43.10 + 6.26
18.Šíma Oldřich SKP Žďár nad Sázavou PZR8712 43.23 + 6.39
19.Hubík Martin TJ Tesla Brno TBM8503 43.28 + 6.44
20.Šíma Pavel SKP Žďár nad Sázavou PZR7838 43.29 + 6.45
20.Bergl Tomáš ČZU Praha ZUP7802 43.29 + 6.45
22.Král Jan Pell´s MTBO team XBM6903 43.46 + 7.02
23.Egyud Patrik ŠK Panda Topoľčianky TPA7043 44.43 + 7.59
24.Bláha Jan KOB Start Blansko SBK7637 45.11 + 8.27
25.Pavelek Michal TJ Sokol Pezinok KOB SPE7902 45.12 + 8.28
26.Zedníček Vaclav SK Peloton Havířov PEH8402 45.36 + 8.52
27.Nemšovský Petr SK Praga Praha PGP7602 45.45 + 9.01
28.Pařízek Petr SK SNS Smržovka SMR7001 45.48 + 9.04
29.Horký Roman USK Praha VSP6503 46.14 + 9.30
30.Pesničák Jan SK SNS Smržovka SMR7902 46.15 + 9.31
31.Buchtík Ondřej VSK Slavia TU Libere VLI8101 46.34 + 9.50
32.Dobrovolný Jan SKP Žďár nad Sázavou PZR7848 47.06 + 10.22
33.Pekárek Martin SKOB Ostrov ONO7300 47.57 + 11.13
34.Korýdek Jan OK Sparta Praha SCP7601 48.43 + 11.59
35.Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko RBK8145 48.47 + 12.03
36.Suchánek Ladislav Pell´s MTBO team XBM7008 49.36 + 12.52
37.Kopáček Miroslav SK Chrast CHT6049 49.39 + 12.55
38.Berný Jan TJ Aero Odolena Voda ODV7702 49.41 + 12.57
39.Prautsch Pavel KOS Slavia VŠ Plzeň VPM7101 50.10 + 13.26
40.Lukavec Petr SK SNS Smržovka SMR7800 51.06 + 14.22
41.Bozděch Dan USK Praha VSP7309 52.00 + 15.16
42.Urbaník Robert VSK Slavia TU Libere VLI7002 52.07 + 15.23
43.Stukbauer Jan ČZU Praha ZUP8101 52.20 + 15.36
44.Štrait Martin SK OK 24 Praha OKP7602 52.28 + 15.44
45.Sochor Jan KOB Start Blansko SBK6922 53.58 + 17.14
46.Kristinus David OK Jihlava SJI7611 54.57 + 18.13
47.Šafek Jiří KOB Start Blansko SBK7638 57.05 + 20.21
48.Kubíček Petr USK Praha VSP6512 59.16 + 22.32
49.Kaše Jakub ČZU Praha ZUP8004 59.55 + 23.11
50.Malý Martin TJ Tesla Brno TBM7610 63.19 + 26.35
51.Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchl VRL7406 67.32 + 30.48
52.Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno ZBM6108 DISK-LIM. +31912.42
Kovařík Radovan OK 99 Hradec Králové PHK8503 DISK
Vydra Lukáš Nereg PPP9993 DISK
Konečné výsledky kategorie: H40- 6.1km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Vávra Martin ČZU Praha ZUP6301 37.31 +
2.Valoušek Zbyněk VSK Slavia TU Libere VLI5600 40.49 + 3.18
3.Lepšík Vladislav OK Jiskra Nový Bor BOR5900 41.34 + 4.03
4.Nejedlý Petr SKOB Zlín TZL5101 41.45 + 4.14
5.Autrata Vlastimil Pucov ŠK Bratislava CBA6001 41.55 + 4.24
6.Malatin Juraj Pucov ŠK Bratislava CBA6301 43.01 + 5.30
7.Mlynárik Peter ŠK Vazka Bratislava VBA6501 43.03 + 5.32
8.Sladký Ivan SK Žabovřesky Brno ZBM5513 43.59 + 6.28
9.Švábek Karel SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6501 44.06 + 6.35
10.Fajtl Jaroslav KOS Slavia VŠ Plzeň VPM6001 45.10 + 7.39
11.Horký Milan SK Praga Praha PGP6101 45.22 + 7.51
12.Peths Pavel KHS Sportful Bike Te BBR5801 47.44 + 10.13
13.Cegielka Jan Polish National Team PL20007 47.46 + 10.15
14.Kiac Jiří OK Lokomotiva Pardub LPU6305 49.40 + 12.09
15.Jedlička Jan USK Praha VSP6101 49.51 + 12.20
16.Trojčák Daniel USK Praha VSP6510 50.10 + 12.39
17.Ráb František SK Radioklub Blansko RBK5301 50.51 + 13.20
18.Vrabec Martin OK Sparta Praha SCP6100 55.03 + 17.32
19.Kopal Jan VSK Slavia TU Libere VLI6500 56.09 + 18.38
20.Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha EKP5601 57.35 + 20.04
21.Burian Ladislav OK Sparta Praha SCP6002 59.50 + 22.19
22.Městka Václav Tempo Praha TEP5000 61.50 + 24.19
23.Vintr Ivan SKOB Zlín TZL4501 66.17 + 28.46
24.Kadlec Luděk Yetti Vejprty VEY5600 70.15 + 32.44
Konečné výsledky kategorie: HE 8.3km 0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Ševčík Martin TJ Tesla Brno TBM7632 E 38.19 +
2.Ticháček Radek KHS Sportful Bike Te BBR7801 E 40.12 + 1.53
3.Votoček Filip KHS Sportful Bike Te BBR8402 E 40.28 + 2.09
4.Rygl Jaroslav Pell´s MTBO team XBM7044 E 40.54 + 2.35
4.Svoboda Jan SK SNS Smržovka SMR7901 E 40.54 + 2.35
6.Mach Radovan TJ Tesla Brno TBM6605 E 41.26 + 3.07
7.Laciga Radek USK Praha VSP8200 E 41.51 + 3.32
8.Lauerman Jan OK Jihlava SJI7419 E 41.56 + 3.37
9.Prášil Aleš OK Jihlava SJI7415 E 42.26 + 4.07
10.Linhart Aleš Pell´s MTBO team XBM7231 E 42.28 + 4.09
11.Šrůta Milan OK Jiskra Nový Bor BOR7703 E 42.38 + 4.19
12.Laciga Zdeněk USK Praha VSP5200 E 43.02 + 4.43
13.Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor BOR7809 E 43.08 + 4.49
14.Podrábský Ctibor VSK Slavia TU Libere VLI7001 E 43.28 + 5.09
15.Gebas Miroslav Pell´s MTBO team XBM8102 E 43.38 + 5.19
16.Dvořáček Petr TJ Tesla Brno TBM7013 E 44.00 + 5.41
17.Bureš Pavel Pell´s MTBO team XBM7549 E 44.05 + 5.46
18.Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 E 44.26 + 6.07
19.Sajal Martin VŠTJ Ekonom Praha EKP7803 E 44.34 + 6.15
20.Hašek Ondřej KOS Slavia VŠ Plzeň VPM6902 E 45.06 + 6.47
21.Tihon Michal OK 99 Hradec Králové PHK7905 E 45.15 + 6.56
22.Rygl Miroslav Pell´s MTBO team XBM7206 E 46.33 + 8.14
23.Sommer Michael USK Praha VSP7600 E 46.38 + 8.19
24.Pilka Matej TJ Sokol Pezinok KOB SPE8305 E 46.45 + 8.26
25.Laššo Petr TJ Turnov TUR7722 E 47.07 + 8.48
26.Jirásek Milan USK Praha VSP7403 E 47.12 + 8.53
27.Entenfellner Peter Austria MTBO Team HS AT20001 47.18 + 8.59
28.Dědek Martin TJ Turnov TUR7405 E 47.22 + 9.03
29.Tomeček Lubomír KHS Sportful Bike Te BBR7901 E 47.27 + 9.08
30.Parzych Michal Polish National Team PL20004 47.49 + 9.30
31.Šabo Mikuláš ŠK Vazka Bratislava VBA7841 E 47.50 + 9.31
32.Pucherna Eduard ČZU Praha ZUP7403 E 48.13 + 9.54
33.Krzeminski Pawwel Polish National Team PL20001 48.18 + 9.59
34.Šurgan Štefan Pell´s MTBO team XBM7910 E 48.59 + 10.40
35.Sikora Tomáš Sokol Frýdek - Míste SFM7001 E 49.12 + 10.53
36.Blachut Igor Polish National Team PL20002 49.14 + 10.55
37.Šňupárek Martin Pell´s MTBO team XBM7107 E 50.25 + 12.06
38.Vraný Jiří VSK Slavia TU Libere VLI7504 E 50.59 + 12.40
39.Ritter Aleš SKOB Ostrov ONO7401 E 51.19 + 13.00
40.Haničák Tomáš Pell´s MTBO team XBM7710 E 54.09 + 15.50
41.Hanák Petr ČZU Praha ZUP7401 E 54.51 + 16.32
42.Sanak Adam Kometa Gliwice PL10001 56.42 + 18.23
43.Wrzesinski Jacek Polish National Team PL20005 60.14 + 21.55
44.Sokalski Krzysztof Polish National Team PL20006 68.13 + 29.54
45.Kubín Jirka USK Praha VSP6001 E DISK-LIM. +31911.07
Konečné výsledky kategorie: P 4.1km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Šimek Radek Nereg PPP9991 33.13 +
2.Machara Petr Nereg PPP9992 36.07 + 2.54
3.Mudráková Míša SK Žabovřesky Brno ZBM7551 46.15 + 13.02
4.Matějů Ivan TJ Slovan ÚV ČSTV Pr UVP4600 47.03 + 13.50
5.Vydrová Terezie NE3 52.44 + 19.31
6.Cabalka Aleš Nereg PPP9995 70.21 + 37.08
7.Udržal Lukáš Nereg PPP9994 80.21 + 47.08
8.Vokounová Dana Nereg PPP9996 82.18 + 49.05
9.Kopová Martina Nereg PPP9998 112.18 + 79.05
10.Hybnerová Lucie Nereg PPP9999 DISK-LIM. +31916.13
Nováček Štěpán SKOB Ostrov ONO DISK
Aktualizováno: Sun, 22 May 2005 23:51