Tájékozódási kerékpáros versenynaptár
MTB-Orienteering Event Calendar for Hungary
 
Újdonságok / News
   
2019.08.09. A Cseh Bajnokság (S), Cseh Kupa 13., Cseh Bajnokság (V), Cseh Kupa 14. (2019.09.07-08., Kačice) kiírása
2019.08.05. A Világbajnokság, Világkupa 2., Junior Világbajnokság (2019.07.28-08.03., Viborg) eredményei: tömegrajt (részidökkel), váltó (részidökkel);
a Viborg MTBO 6-days (2019.07.28-08.03., Viborg) eredményei: Stage 5 (részidőkkel), Stage 6 (részidőkkel), összetett eredmények;
a Román Bajnokság (K+S+SV) (2019.08.02-03., Csíkdánfalva) eredményei: középtáv részidökkel, sprint részidökkel, sprintváltó
2019.08.02. A Világbajnokság, Világkupa 2., Junior Világbajnokság (2019.07.28-08.03., Viborg) eredményei: sprint (részidökkel), középtáv (részidökkel), hosszútáv (részidökkel);
a Viborg MTBO 6-days (2019.07.28-08.03., Viborg) eredményei: Stage 1 (részidőkkel), Stage 2 (részidőkkel), Stage 3 (részidőkkel), Stage 4 (részidőkkel)
2019.07.25. A BÜXI-FUN MTBO, Magyar Bajnokság (H), Magyar Kupa 13-14. (2019.09.21-22., Bükkszentkereszt, Miskolc) kiírása
2019.07.14. A Vértes Bike Adventure (2019.07.13., Várgesztes) eredményei
2019.07.13. A Román Bajnokság (K+S+SV) (2019.08.02-03., Csíkdánfalva) kiírása
2019.07.11. Az Osztrák Bajnokság (K), Osztrák Kupa 9., Osztrák Kupa 10., Magyar Kupa 11-12. (2019.09.07-08., Welten) kiírása
2019.07.08. Az MTBO5Days, Cseh Kupa 8-10. (2019.07.04-08., Plzeň) eredményei: E0 (részidőkkel), E1 (részidőkkel), E2 (részidőkkel), O-triatlon, E3 (részidőkkel), E4 (részidőkkel), E5 (részidőkkel), összetett eredmények
2019.07.02. A Cseh Kupa 18-19. (2019.09.28-29., Bavorov) kiírása
2019.06.30. A Dunakanyar MTBO, Magyar Bajnokság (S), Magyar Kupa 7-8. (2019.06.29-30., Börzsönyliget) eredményei: vasárnap (részidőkkel), összetett eredmények
2019.06.29. A Dunakanyar MTBO, Magyar Bajnokság (S), Magyar Kupa 7-8. (2019.06.29-30., Börzsönyliget) eredményei: szombat (részidőkkel);
a Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (2019.06.27., Hármashatárhegy) eredményei (részidőkkel);
az MTBO Tipo Kupa, Magyar Kupa 9-10., Cseh Kupa 11-12. (2019.08.24-25., Sukoró) kiírása
2019.06.28. A Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (2019.06.27., Hármashatárhegy) előzetes eredményei
2019.06.26. A Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (2019.06.27., Hármashatárhegy) kiírása;
a Vértes Bike Adventure (2019.07.13., Várgesztes) kiírása
2019.06.24. A Börzsönyi Makákó - Bike Adventure (2019.08.31., Királyháza) kiírása;
az Osztrák Bajnokság (H), Osztrák Kupa 7-8., Cseh Kupa 6-7. (2019.06.22-23., Oberwaltenreith) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel)
2019.06.20. A Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (2019.06.20., Tata) eredményei (részidőkkel)
2019.06.18. A Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (2019.06.20., Tata) kiírása
2019.06.13. A Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2019.06.13., Budafok) eredményei (részidőkkel)
2019.06.12. A Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2019.06.13., Budafok) kiírása
2019.06.10. Az Európabajnokság, Világkupa 1. (2019.06.08-10., Wrocław, Strzelin) eredményei: vegyesváltó (részidökkel), sprint (részidökkel), tömegrajt (részidökkel)
2019.06.06. A Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2019.06.06., Kamaraerdő) eredményei (részidőkkel)
2019.06.05. A Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2019.06.06., Kamaraerdő) kiírása
2019.06.02. A Latvia MTBO 3-days (2019.05.31-06.02., Riga) eredményei: sprint (részidökkel), középtáv (részidökkel), tömegrajt (részidökkel), összetett eredmények;
a Cseh Bajnokság (K), Cseh Kupa 4., Cseh Kupa 5. (2019.06.01-02., Ves Svaté Kateřiny) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel)
2019.05.30. A Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2019.05.30., Kamaraerdő) elhalasztva
2019.05.29. A Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2019.05.30., Kamaraerdő) kiírása
2019.05.27. A VIII. BringaGyúró (2019.05.25., Gyúró) eredményei;
a Cseh Bajnokság (H), Cseh Kupa 15-17. (2019.09.14-15., Lužany) kiírása
2019.05.26. Az Osztrák Kupa 5., Osztrák Bajnokság (S), Osztrák Kupa 6., WRE (2019.05.25-26., Ötztal) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel)
2019.05.23. A Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (2019.05.23., Budaörs) eredményei (részidőkkel)
2019.05.22. A Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (2019.05.23., Budaörs) kiírása
2019.05.18. A Dunakanyar MTBO, Magyar Bajnokság (S), Magyar Kupa 7-8. (2019.06.29-30., Börzsönyliget) kiírása
2019.05.16. A Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019.05.16., Farkas-erdő) eredményei (részidőkkel)
2019.05.14. A Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019.05.16., Farkas-erdő) kiírása
2019.05.12. A XI. Kalandtúra Két Keréken (2019.05.11., Szendehely) eredményei
2019.05.09. A Csütörtöki Tájbringa Széria 3. (2019.05.09., Adyliget) elmarad
2019.05.08. Az Osztrák Bajnokság (H), Osztrák Kupa 7-8., Cseh Kupa 6-7. (2019.06.22-23., Oberwaltenreith) kiírása
2019.05.05. A Slovenj Gradec MTBO, Osztrák Kupa 3-4., Magyar Kupa 5-6., WRE (2019.05.04-05., Slovenj Gradec) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel), összetett eredmények;
a Cseh Kupa 1-3. (2019.05.04-05., Hradec Králové) eredményei: tömegrajt (részidökkel), középtáv (részidökkel), hosszútáv (részidökkel)
2019.05.02. A Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (2019.05.02., Csillebérc) eredményei (részidőkkel);
az Osztrák Kupa 5., Osztrák Bajnokság (S), Osztrák Kupa 6., WRE (2019.05.25-26., Ötztal) kiírása;
a Cseh Bajnokság (K), Cseh Kupa 4., Cseh Kupa 5. (2019.06.01-02., Ves Svaté Kateřiny) kiírása
2019.04.29. A Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (2019.05.02., Csillebérc) kiírása
2019.04.28. A Pannon MTBO, Magyar Bajnokság (SV), Magyar Kupa 3-4. (2019.04.27-28., Balatonalmádi) eredményei: hosszútáv (részidőkkel), összetett eredmények
2019.04.27. A Pannon MTBO, Magyar Bajnokság (SV), Magyar Kupa 3-4. (2019.04.27-28., Balatonalmádi) eredményei: sprint (részidőkkel), sprintváltó (részidőkkel), Váltó OB
2019.04.26. A VIII. BringaGyúró (2019.05.25., Gyúró) kiírása
2019.04.25. A Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2019.04.25., Hajógyári-sziget) eredményei (részidőkkel)
2019.04.24. A Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2019.04.25., Hajógyári-sziget) kiírása
2019.04.10. Az MTBO5Days, Cseh Kupa 8-10. (2019.07.04-08., Plzeň) kiírása
2019.04.07. A Balaton MTBO, Magyar Kupa 1-2., Osztrák Kupa 1-2., WRE (2019.04.06-07., Balatonszőlős) eredményei: vasárnap (részidőkkel), összetett eredmények
2019.04.06. A Balaton MTBO, Magyar Kupa 1-2., Osztrák Kupa 1-2., WRE (2019.04.06-07., Balatonszőlős) eredményei: szombat (részidőkkel)
2019.04.01. A Pannon MTBO, Magyar Bajnokság (SV), Magyar Kupa 3-4. (2019.04.27-28., Balatonalmádi) kiírása;
a Cseh Kupa 1-3. (2019.05.04-05., Hradec Králové) kiírása
2019.03.31. A Horvát Bajnokság (H) (2019.03.31., Toplice Sveti Martin) eredményei (részidőkkel)
2019.03.22. Az MTBO - Training (2019.03.24., Bécs) kiírása
2019.03.16. A Horvát Bajnokság (H) (2019.03.31., Toplice Sveti Martin) kiírása
2019.02.18. A Slovenj Gradec MTBO, Osztrák Kupa 3-4., Magyar Kupa 5-6., WRE (2019.05.04-05., Slovenj Gradec) kiírása;
a Latvia MTBO 3-days (2019.05.31-06.02., Riga) kiírása
2019.02.06. A Balaton MTBO, Magyar Kupa 1-2., Osztrák Kupa 1-2., WRE (2019.04.06-07.) új helyszíne: Balatonszőlős
2019.01.30. A XI. Kalandtúra Két Keréken (2019.05.11., Szendehely) kiírása
2018.12.31. A 2019-es év előzetes versenynaptára
   
  Korábbi újdonságok ...