Results -- Výsledky
Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a seznamy navštívených kontrol. Případné reklamace zasílejte prosím na hora@fsv.cvut.cz
Class DD -- Kategorie DD
930 Věrka, Jarča -- SNS Smržovka - www.sns.cz
918 Bloudková Jana, Randáková Helena -- Bike Tunel Team
890 Lamichová Kateřina, Vítková Lucie -- OK 99 Hradec Králové
860 Vlčková Iva, Gajdová Magdalena -- MTBO ČZU Praha
858 Odvodyová Dana, Faltejsková Jana -- Pardubice Bikers
810 Machoňová Bára, Šustáková Zdeňka -- Bike Tunel Team
776 Kárníková Kamila, Fukátková Pavla -- Štika & Drak eXtreme team
770 Nováková Lucie, Horálková Hana -- SKOB Havířov
770 Hasmanová Lenka, Podrábská Marie -- Plzeňská smršť
760 Michálková Jaroslava, Rajmonová Jana -- Káčátko a Tříkolka
752 Vozdová Klára, Rešová Eva -- Magnus Orienteering
740 Maťátková Marcela, Válková Lenka -- Big Fat Brothers
730 Bochenková Martina, Horáková Veronika -- MTBO ČZU Praha
730 Mulíčková Eva, Milánová Jindřiška -- Spolek technicky slabších
700 Myšičková Maida, Jakoubová Iva -- SNS Smržovka - www.sns.cz
678 Staňková Štěpánka, Březinová Marie -- blue.ssu.cz
672 Kolínová Radka, Stibalová Alena -- Sokol Nusle
668 Bolinová Hana, Cigošová Petra -- Ségry
660 Adamičková Leona, Pokorná Olga -- Rekrea
650 Třešňáková Markéta, Hybšová Jana -- T-Mobile MTB team
620 Voráčová Naďa, Vančurová Kamila -- CSC Šumperk
590 Tichá Daniela, Havlasová Eva -- Šumperská dvojka
590 Vyšínová Lenka, Hrubá Lucka -- 13-tý pramen
580 Jánská Alena, Nováčková Eliška -- Ekonom Praha Outdoor
578 Švarcbachová Tereza, Švarcbachová Lucie -- Křupanky
570 Vrabcová Tereza, Vrabcová Markéta -- ZO 226
568 Nechvílová Stáňa, Trochtová Káča -- Kluci kde jste?
556 Hykšová Markéta, Nevědělová Monika -- Koloklinika
554 Petrová Tereza, Kosťálová Dáša -- Happy Bike Friends
530 Rubešová Kateřina, Slabochová Martkéta -- Koloklinika
510 Jiráková Petra, Šoubová Petra -- SKOL CZ
506 Kočandrlová Petra, Kůrková Renata -- Plzeňská smršť
500 Brandová Markéta, Cincibusová Jana -- FS Praha
462 Hegnerová Hanka, Růžičková Vladislava -- VlaHa Team
450 Fojtáchová Petra, Haluzová Marie -- CRAFT team
450 Fajtlová Jana, Lamichová Martina -- Plzeňská smršť
440 Doležalová Veronika, Čečková Martina -- Klokan team
420 Schulzová Jana, Morávková Magda -- ALU Team
386 Kavanová Barbora, Dostálová Lucie -- Kulda Bike Team
370 Vokounová Lenka, Vlková Katka -- LeKa team
308 Žantová Petra, Žantová Veronika -- Snails MTB Team
240 Faiereislová Marta, Kamzíková Veronika -- T-Mobile MTB team
90 Mencová Eliška, Benešová Klára -- FACE Team
Class DD+ -- Kategorie DD+
826 Vavrysová Iva, Dohnalová Jindra -- CRAFT team
672 Klinkerová Jitka, Hodková Zuzana -- Žaket
650 Rozsypalová Erika, Dubová Věra -- PC HELP Cyclo
630 Šmausová Dana, Jelínková Lenka -- CRAFT team
630 Hájová Jana, Kusáková Alena -- CRAFT team
620 Lamichová Iva, Doležalová Jarmila -- OK 99 Hradec Králové
580 Loupová Hana, Minarčíková Petra -- Over the Hill
580 Králová Zdenka, Králová Eva -- Severka Šumperk
522 Kubátová Milada, Pokorná Věnceslava -- ORBIS Praha
520 Sladká Zora, Moždiaková Irena -- Super holky
520 Wendrinská Alexandra, Bezděková Iva -- Medverky
460 Herjecká Erika, Marková Šárka -- Bhavagatos
400 Felklová Jarmila, Tonová Zdenka -- Salon Zdena
350 Sochorová Hana, Hadačová Gabriela -- SKOB Havířov
310 Daňková Jarmila, Homolková Edita -- Topoláci
Class MD -- Kategorie MD
1140 Bohatá Kateřina, Mil Petr -- CRAFT team
1140 Conn Andy, Gigon Michi -- KOS TJ Tesla Brno
1088 Sajal Martin, Tučková Dagmar -- Ekonom Praha
1076 Kalina Miroslav, Friedbergerová Markéta -- Ekonom Praha
1072 Bloudek Petr, Jedličková Eva -- Bike Tunel Team
1038 Flassik Tomáš, Fajtová Stanislava -- ŠK VAZKA Bratislava
1026 Juračková Jana, Herman Jan -- Štika & Drak eXtreme team
1020 Dobrý Robert, Křtěnová Michaela -- Albertov
1018 Vedrová Veronika, Schwab David -- KOS TJ Tesla Brno
990 Balej Víťa, Tryznová Zuzka -- SNS Smržovka - www.sns.cz
984 Hašek Ondřej, Hašková Eva -- Plzeňská smršť
982 Andrej Podzimek, Barbora Válková -- Ekonom Praha Outdoor
960 Topinková Monika, Bureš Pavel -- Pell`s MTBO Team
950 Gebauerová Jana, Urban Jan -- SBK Blansko
920 Vaněk Tomáš, Vaňková Alice -- Ekonom Praha Outdoor
920 Petreček Tomáš, Kroutilová Zuzana -- Tilak-Opavanet
908 Kuchařová Markéta, Drobník Lukáš -- MTBO ČZU Praha
898 Král Jan, Mezníková Irma -- Pell`s MTBO Team
894 Spudilová Dana, Spudil Michal -- SP KOLO
890 Novotná Kateřina, Novotný Radek -- OK 99 Hradec Králové
890 Míka Zdeněk, Míková Markéta -- S tebou mě baví jet
886 Marková Michaela, Samek Petr -- T-MAPY
880 Rezek Petr, Kulhánková Jitka -- SP KOLO
874 Fejlková Martina, Svoboda Ondřej -- Klokan team
860 Stehnová Zuzana, Jedlička Lukáš -- Klokan team
850 Hamáčková Eva, Novotný Karel -- Okolo Horo
846 Protiva Tomáš, Rajtrová Eva -- Ekonom Praha Outdoor
830 Hausvaterová Pavla, Panchártek Jan -- Klokan team
824 Mašín David, Česáková Michaela -- Albertov
820 Králová Lada, Bauer Tomáš -- Blue SSU
810 Janák Jiří, Klára Janáková -- Ekonom Praha Outdoor
806 Motejl Jan, Motejlová Olga -- ZO 226
794 Rybářová Lucie, Rybář Tomáš -- Lokal blok
790 Kašpar Jaroslav, Kašparová Ivana -- blue.ssu.cz
788 Fišer Pavel, Fišerová Petra -- Černobílé krychle
782 Urbánková Marie, Smutný Jan -- Piraruku
782 Letfusová Veronika, Michalička David -- MTBO ČZU Praha
780 Schwab Martin, Svobodová Ivana -- KOS TJ Tesla Brno
780 Hloušek Martin, Antropiusová Daniela -- Štika a Drak eXtreme team
780 Rapel, borůFka -- SNS Smržovka - www.sns.cz
778 Ježek Jiří, Machútová Lucie -- Humbuk Outdoor Team
778 Rafaj Nikola, Hucková Vendula -- Ekonom Praha
778 Homolová Gabriela, Homola Dušan -- Žabouš
770 Kalenská Romana, Mrázek Jan -- Kuncovi z Tachova
770 Svoboda Petr, Svobodová Kateřina -- CRAFT team
770 Kalenský Tomáš, Šponarová Lenka -- TOje1
762 Karlík Michal, Šlapalová Zuzana -- SHOCART
760 Bezák Miroslav, Bejstová Jindřiška -- Merida Bike Adventure Team
760 Švantner Petr, Pelarová Katka -- Vedle-Bedle-Team
760 Ambrož Ivo, Beržinská Soňa -- SBK Blansko
752 Ferdinandová Jana, Marek Vladimír -- BT Humr
750 Ledererová Kamila, Jedlička Karel -- Looser Club Debilos
750 Hejduk Ondřej, Fišerová Hana -- RADIOCOM Bike Team
740 Žemla Tomáš, Žemlová Eva -- Žemlíci
740 Stojan Luděk, Sladká Kateřina -- Žabáci
736 Severýn Otto, Volfová Julie -- Komorní Výtah
732 Wohanková Kateřina, Wohanka Petr -- MTBO Vrchlabí
732 Krásná Vendulka, Sedlák Radek -- Brtevští berani
730 Plšek Martin, Vyšínová Monika -- 13-tý pramen
722 Suchánek Jan, Štěpánková Kateřina -- Jednonohý párek
720 Svobodová Jana, Svoboda Lukáš -- Klokan team
720 Rubeš Petr, Rubešová Renata -- Rubíci
718 Pračková Zita, Pračka Tomáš -- ZitPrak
710 Jeřábková Eva, Mrkvička Aleš -- MCK Jouda
710 Křenek Jaroslav, Švábková Eva -- Plzeňská smršť
708 Valíček František, Bednaříková Jana -- Severojih
704 Šenk Pavel, Šenková Kateřina -- RADIOCOM Bike Team
702 Najman Jiří, Eklová Jitka -- Klikaři
700 Najmanová Jana, Vojta Martin -- Kajman 001
698 Matušová Petra, Křížek Tomáš -- Utopení eskymáci
690 Franc Robert, Škulavíková Michaela -- CRAFT team
690 Urbaník Robert, Kadlecová Štěpána -- VLI
690 Hourová Michaela, Gothard Tomáš -- Tom a Jerry
686 Pazourková Vlasta, Šupich Petr -- Rock Point
680 Čejka Radek, Melčová Jana -- Jabkoty Kdyně
680 Klotz Daniel, Soukupová Marie -- Ekonom Praha Outdoor
664 Řehořek Jan, Řehořková Veronika -- Los Clandestinos
660 Spudilová Michala, Hala Martin -- SP KOLO
660 Jiroušek Petr, Lecjaksová Martina -- Plzeňská smršť
660 Hrazdirová Iva, Košárek Pavel -- Žaket
652 Straka Petr, Tomanová Tereza -- Brněnští Drtiči
650 Odvody Zdeněk, Víchová Šárka -- Pardubice Bikers
646 Brožíková Alena, Hec Ondřej -- HOBATeam
640 Toužilová Martina, Toužil Karel -- Klokan team
640 Šašková Pavla, Šašek Milan -- CRAFT team
634 Svoboda Jan, Nyplová Petra -- Albertov
630 Kathrin Winter, Holm Winter -- Speichenbruch und Kettenriss
630 Černošková Renata, Čechura Michal -- Merida Bike Adventure Team
630 Bobalová Martina, Bobal Miroslav -- Bóbika
624 Švarcbach Michal, Švarcbachová Jarka -- Křupani
622 Tužil Pavel, Tužilová Štěpánka -- TVK team
614 Kollinger Milan, Bartošová Radka -- T-MAPY
606 Kozáková Markéta, Kozák Lukáš -- Randál
606 Beneš Martin, Benešová Martina -- RADIOCOM Bike Team
606 Horálek Pavel, Slavíková Markéta -- Randál
602 Hlaváč David, Jurečková Leona -- Kulda Bike Team
596 Jakubský Ondřej, Mezerová Jitka -- Prostě jedem
592 Molnárová Michaela, Molnár Luboš -- Burlaky na kóle
592 Hýbl Lukáš, Masopustová Eliška -- VIPrahlý host
590 Gottwald Filip, Gottwaldová Martina -- Velkej cvrkot
590 Beneš Jan, Půtová Monika -- RADIOCOM Bike Team
590 Vlach Libor, Vlachová Lucie -- Jiřina
590 Veselý Dalibor, Veselá Eva -- CEGRA - GISarch v pohybu
588 Kupsa Ondřej, Kaufmannová Věra -- Honey & Nuts
588 Mayer Paťan, Mayerová Duška -- www.penzion-hory.cz
582 Svoboda Radek, Svobodová Petra -- Plzeňská smršť
580 Libotovská Jana, Lébr Jiří -- sambarsport.cz
574 Procházka Libor, Šimková Kateřina --
570 Krätschmerová Kateřina, Buchtík Aleš -- Pell`s MTBO Team
560 Rusz Josef, Šrámková Světla -- Záhorňáci
550 Landová Jindra, Evžen Drtikol -- Ekonom Praha Outdoor
540 Holakovský Aleš, Neumannová Eva -- Leguánice a Dinosaur
540 Mužíková Kateřina, Bažant Ivo -- Supíci
534 Hájek Jirka, Němečková Martina --
530 Fundová Eliška, Funda Michal -- Klokan team
530 Autrata Vlastimil, Trnovcová Daniela -- CBA Bratislava
530 Neduchalová Lucie, Neduchal Martin -- Sir Joseph Club
530 Kalošová Barbora, Adamec Jakub -- ZO 226
530 Sýkora Jan, Sýkorová Pavla -- Plzeňská smršť
528 Zeman Miroslav, Zemanová Alena -- Ráj Kol RB Team
510 Vacíková Kateřina, Průcha Martin -- Martykač
508 Dupák Martin, Boráňová Naďa -- CRAFT team
502 Ševčík Peter, Holbíková Martina -- Favoriteam feat. Loosers
500 Mikolajek Jiří, Mikolajková Michaela -- JiMiTe
500 Bartoník Pavel, Herudková Magda -- Mitrenga
496 Hubacz Michal, Hubaczová Kateřina -- CEGRA - GISarch v pohybu
494 Pažický Ľudovít, Kátlovská Zora -- RC&P Team
492 Hliněnská Sabina, Vojtík Petr -- Ekonom Praha Outdoor
490 Závodník Petr, Sedláková Bára -- Napohodu:)
482 Jeřábková Marcela, Eschler Radek -- Fofrum
448 Blinková Blanka, Blinka Josef -- Kněhyně team
426 Peldřimovský Martin, Valošková Šárka --
420 Bělohlávek Jan, Havelková Šárka -- CRAFT team
420 Žížala Vladimír, Žížalová Markéta -- ZO 226
410 Čermák Petr, Čermáková Kristýna -- Vrané nad Vltavou
400 Krejčí Hanka, Fraňo Michal -- Kulda Bike Team
398 Matoušek Milan, Švancarová Helena -- AZ EKOTHERM
390 Vlček Pavel, Lahodná Jitka -- Kandahár Team
380 Najman Radko, Dostálová Iva -- Tapírci
368 Smetanová Karolína, Smetana Martin -- ZO 226
340 Svárovský Luboš, Svárovská Markéta -- Skaláci
322 Kazda Ondřej, Mezníková Lenka -- Bíglíci
290 Kalošová Tereza, Buřval Marek -- Drak a Ještěrka
200 Minařík Josef, Minaříková Eva -- CRAFT team
180 Bendová Klára, Seitl Martin -- Kulda Bike Team
Class MD+ -- Kategorie MD+
1020 Novotná Petra, Novotný Milan -- T-MAPY
980 Urban Hynek, Rindtová Eva -- SP KOLO
850 Křeček Miroslav, Pilcová Petra -- KOB Prostějov
810 Březinová Dana, Král Jiří -- CRAFT team
808 Sochor Tomáš, Jaklová Ivana -- SKOB Havířov
800 Řízek Jaroslav, Řízková Zuzana -- Geotour
800 Fajkus Tomáš, Jurenová Iveta -- KOB Prostějov
760 Argaláš Jaroslav, Argalášová Gabriela -- Dezorienteering bikers
750 Krhut Libor, Materová Hana -- SKOB Havířov
750 Vyšín Jiří, Vyšínová Iveta -- 13-tý pramen
750 Kubická Ivana, Kubický Pavel -- CRAFT team
730 Kordačová Zuzana, Horký Milan -- SP KOLO
720 Chmelařová Marie, Chmelař Pavel -- Klokan team
712 Grauzelová Ludmila, Grauzel Vladimír -- Farmaceut
700 Zábojníková Hana, Zábojník Radomír -- Topoláci
700 Bochenková Jana, Bochenek Milan -- Ekonom Praha
696 Sklenář Antonín, Skácelová Naďa --
694 Pavlasová Věra, Pavlas Jiří -- PC HELP Cyclo
690 Chromý Pavel, Mayerová Jana -- Libeňský Ostrov Bike
682 Kotas Pavel, Hanzlová Svatava -- SK Peloton
682 Sláma Dušan, Slámová Hana -- Skleňáci
670 Jarolím Petr, Jarolímová Eva -- Wibram Brno
666 Cigoš Petr, Cigošová Marie -- Cigoši
664 Černošková Hana, Krejčí Ladislav -- VHS Brno
660 Scheiner Václav, Vejrostová Věra -- Mates
650 Součková Petra, Souček Radek -- ZO 226
650 Achac Stanislav, Bouchalová Zdena -- Plzeňská smršť
650 Janský Jiří, Janská Iva -- JIVA
640 Landkammer Karel, Landkammerová Jana -- Cyklobulf
622 Slavíková Jitka, Slavík Vladimír -- Fitklub1155 Nové Strašecí
610 Stejskal Petr, Stejskalová Eva -- SKK CAMIL
610 Kukla Miroslav, Řihošková Bára -- CRAFT team
600 Pecherková Pavla, Němec Milan -- Cyklo Rotava
600 Pálek Vladimír, Pálková Veronika -- Svaly a šlachy
562 Janíček Jan, Trojánková Jitka -- Sportservis
560 Jansa Jakub, Horáková Věra --
540 Medlíková Miloslava, Medlík Ctirad -- Severka Šumperk
540 Azeb Nabil, Azebová Martina -- Velvet voyages
536 Ratman Miloslav, Ratmanová Dana -- Crank Team
522 Justa Jaromír, Justová Jana -- Pettyteam
510 Bogar Leoš, Utinková Věra -- Vyhlídkový výlet
506 Vrabec Pavel, Vrabcová Martina -- ZO 226
500 Hýř Roman, Hýřová Blanka -- H-HY
500 Hustý Ilja, Hustá Zdislava -- Husťáci
500 Gottfried Jan, Gottfriedová Marie -- Už naposled
498 Mencová Ladislava, Marek Vladimír -- CRAFT team
480 Pelar Roman, Pelarová Draha -- KOS TJ Tesla Brno
460 Folprechtová Marie, Folprecht Eduard -- ASA Turnov
458 Křenová Dagmar, Christoph Jaroslav -- LBC International Nové Město nad Metují
452 Kala Jiří, Jeníková Karolína -- SweetSexTeam
450 Bartoš Michal, Bartošová Alena -- Crank Team
438 Kilian Libor, Kiliánová Nataša -- Husťáci
430 Šmaus Ivan, Pospíšilová Věra -- CRAFT team
430 Vašek Mrštík, Hanča Mrštíková -- Pardubice Bikers
420 Šťastná Andrea, Šťastný Daniel -- SP KOLO
420 Švábková Šárka, Švábek Karel -- CRAFT team
390 Nepustilová Zuzana, Kocourek Jan -- Topoláci
330 Kafka Jan, Kafková Eva -- Spartak Perštejn
316 Hrdina Jiří, Jánošiová Ester -- Pašáci
Class MM -- Kategorie MM
1220 Strejček Petr, Mach Radovan -- KOS TJ Tesla Brno
1190 Bouchal Jiří, Váňa Lukáš -- Plzeňská smršť
1188 Beránek Jan, Vodrážka Ondřej -- Plzeňská smršť
1188 Klech Richard, Tomanek Dano -- Kulda Bike Team
1186 Pedros, Klofi -- SNS Smržovka - www.sns.cz
1160 Pinkava Eda, Kurz Pavel -- Eda s brzdou
1140 Jedlička Marek, Jedlička Michal -- Klokan team
1124 Venhoda Milan, Hübner Jan -- OK Jihlava
1118 Wohanka Pavel, Faltejsek Lukáš -- Pardubice Bikers
1112 Matúš Trnovec, Rastislav -- VBA Bratislava
1104 Kárník Jan, Hovorka Jan -- Štika & Drak eXtreme team
1088 Hošek Přemysl, Spudil Roman -- SP KOLO
1078 Štěpánek Martin, LaCarbonnara Claudio -- KOS TJ Tesla Brno
1060 Prášek Roman, Žák Rostislav -- Merida Bike Adventure Team
1056 Müller Pavel, Šimek Radek -- Jehlanka team
1056 Pucherna Eduard, Fujáček Jan -- ČZU Praha
1050 Moravec Michael, Moravec Marek -- Snails MTB Team
1040 Černý Michal, Vítek Petr -- OK 99 Hradec Králové
1030 Hepner David, Skripnik Štěpán -- Klokan team
1016 Husák Václav, Paclík Roman -- Klokan team
1014 Smrt Martin, Císař Honza --
1010 Lukavec Petr Meloun, Brádler Jan Bábík -- SNS Smržovka - www.sns.cz
1008 Landkammer Ondřej, Fejfárek Tomáš -- Mongomeri
1004 Sedláček Petr, Elsner Ivo -- SMD Šumperk
990 Hájek Ondřej, Udržal Tomáš -- KOS TJ Tesla Brno
990 Hanovec Petr, Zaydlar Michal -- Klokan team
988 Vlach Jiří, Žaloudík Jiří -- Happy Bike Friends
984 Kočandrle Petr, Nosek Robert -- Plzeňská smršť
976 Medlík Jan, Jöckel Pavel -- CSC Šumperk
970 Zrník Žito Tomáš, Skoupý Kekety Jan -- Big Fat Brothers
966 Kadeřávek Petr, Kavalír Karel -- OK 99 Hradec Králové
960 Hons Michal, Pařízek Petr -- SNS Smržovka - www.sns.cz
960 Pucherna Petr, Karel Gott -- MTBO ČZU Praha
960 Podrábský Ctibor, Kosák Stanislav -- Cyklotrempy
958 Strašák Tomáš, Dvořák Jiří -- Ekonom Praha Outdoor
954 Vřešťál Jan, Klimeš Dan -- BBH Brno
950 Krajník Jaroslav, Kutiš Ondřej -- EPO
938 Řeháček Jakub, Zítka Jiří -- A-team NOVO Bruntál
936 Hnilica Přemek, Vozda Vojtěch -- Magnus Orienteering
928 Gossel Heiko, Kaufmann Torsten -- Bon Pedale Dresden
920 Prautsch Pavel, Jirka Jakub -- Plzeňská smršť
918 Havran, Danek -- SNS Smržovka - www.sns.cz
912 Kolín Jiří, Novotný Aleš -- Sokol Nusle
910 Brlica Pavel, Brlica Pavel -- SBK Blansko
908 Karkoš Petr, Fečko Petr -- Bike Sport Chrudim
908 Janíček Jan, Mareček Petr -- CRAFT team
908 Šňupárek Ondřej, Švancer Jan -- Dvjetečky
900 Gráf Norbert, Rajčani Milan -- Dezorienteering bikers
900 Hanák Jan, Svoboda Petr -- sambarsport.cz
900 Jašek Petr, Žák Pavel -- A-team NOVO Bruntál
900 Veltruský Jaroslav, Vondra Luboš -- Káčátko a Tříkolka
898 Mašek Václav, Voltr Josef -- CRAFT team
890 Suchý Petr, Kamil Buriánek -- Looser Club Debilos
884 Buchtík Ondřej, Gebas Miroslav -- Pell`s MTBO Team
880 Kopecký Vojtěch, Hájek Petr -- Central Sticks MTB team
870 Folprecht Eda, Bergl Tomáš -- Jaja a Paja
864 Rauch Stanislav, Rauch Tomáš -- Plzeňská smršť
864 Sušila Lukáš, Mana Jan -- Extrem Sport Zlín
860 Peitz Michal, Kapal Jan -- T-Mobile MTB team
858 Pírek Josef, Stráněl Jiří -- Sapprdi
858 Pruner Petr, Zmítko Jiří -- sambarsport.cz
854 Jiran Jan, Kunart Tomáš -- T-MAPY
850 Drobník Michal, Škoda Jakub -- Draci
850 Macháček Lukáš, Betlach Michal -- Fedora Team
850 Michálek Martin, Sirotek Vít -- Káčátko a Tříkolka
850 Civiš Radek, Zach Martin -- Rock Point
848 Novotný Petr, Zicha Jiří -- CRAFT team
848 Skřička Jan, Dokopil Martin -- Merida Bike Adventure Team
844 Flossmann Petr, Zurynek Jan -- Žaket
842 Langer Martin, Zajíc Josef -- lepus.cz
842 Dušek Miloš, Nedvídek Martin -- Bentici
840 Chmelař Lukáš, Azeb Karim -- Klokan team
834 Fantozi Pietro, Fellini Tomaso -- Citrus Bike Team / www.bukvice.org
834 Kratochvíl Karel, Hladík Jiří -- Kulda Bike Team
820 Suastika Petr, Ticháček Jiří -- Jabkoty Kdyně
818 Rozsypal Zbyněk, Vančura Martin -- PC HELP Cyclo
802 Lorenc Jan, Kaluš Ondřej -- VPress/Cykloturistika
800 Mulíček Ondřej, Milán Pavel -- Spolek technicky slabších
800 Jirák Jan, Šplíchal Ladislav -- Na stehna fenek
798 Novotný Jan, Novotný Marek -- Sokol Nusle
790 Sysel Ondřej, Sysel Ctibor -- Žaket
790 Maťátko Miloslav, Valík Luděk -- Big Fat Brothers
786 Herma Jaroslav, Herink Petr -- VELO - VPRESS
780 Holoubek Jaroslav, Jandus Luděk -- Sveřepí Šakali
780 Dvořák Petr, Brand Tomáš -- PCK Louda
780 Hájek Michal, Strnad Zdeněk -- CRAFT team
780 Urban Miroslav, Cerman Lukáš -- Posádka Červeného trpaslíka
776 Menčl Tomáš, Rybáček Tomáš -- Káčátko a Tříkolka
774 Novák Petr, Novák Víťa -- HOPI MTB team
772 Barták Jan, Zdražílek Jan -- Merida Bike Adventure Team
770 Anděl Robert, Fajtl Jaroslav -- Plzeňská smršť
770 Nový Jan, Čermák Viktor -- PCK Louda
770 Richter Peter, Salaj Michal -- CRAFT team
768 Jindrák Jan, Štamberg Standa -- ALU Team
768 Kavan Tomáš, Tišnovský Martin -- SK Žabovřesky Brno
764 Havel Tomáš, Havel Hynek -- Menhir Zbuzany
764 Račanský Václav, Račanský Jan -- No name
764 Růžička Adam, Growka Petr -- REKOIMEX
762 Švalbe Petr, Gotvald Martin -- KOB Prostějov
762 Řehák Miroslav, Maxa Zdeněk -- Originální Vivalín team Kadaň
752 Mágr Zdeněk, Zdeněk Pavel -- Notorola
752 Strnad Jiří, Cichý David -- T-MAPY
750 Jasson Johanes, Drsson Mila -- Citrus Bike Team / www.bukvice.org
750 Janíček Jakub, Bílý Milan -- Barový povaleči
748 Záloha Radek, Kužel Tomáš -- NaSkokOdRodiny
740 Argaláš Michal, Gráf Michael -- Dezorienteering bikers
740 Víšek Vladislav, Hruška Petr -- CRAFT team
740 Podrazký Ondřej, Filip Filip -- Triton Beroun
738 Šandera Michal, Černý Marek -- Krusty&Barney
736 Hegner Lukáš, Hegner Karel -- LUKA Team
734 Martynek Marek, Pszczolka Miroslav -- CRAFT team
732 Veselý Aleš, Louda Martin -- PCK Louda
730 Hegner Filip, Adam Tomis -- Pleasure and Pain Bike Team
730 Kulíšek Tomáš, Blažek Michal -- Kulda Bike Team
730 Rostislav Sladký, Ladislav Pokorný -- Jabkoty Kdyně
730 Kusák Ivan, Machač Radek -- PEV Zlín
720 Holek Stanislav, Hudeček Martin -- CRAFT team
720 Karbulka Pavel, Šimáček Petr -- The Losers
720 Pavelec Ivo, Střecha Martin -- Kali á Čudis
720 Pažout Jaroslav, Miškovský Libor -- CRAFT team
720 Horký Vladimír, Šorf Ivo -- Pell`s MTBO Team
718 Jeništa Jiří, Černý Aleš -- Plzeňská smršť
718 Havel Petr, Kolka Petr -- Petr&Petr
716 Turza Pavel, Vondra Jiří -- Crazy Diamonds
710 Hlavsa Jiří, Pecháček Zbyněk -- Cykloservis na Kluči
710 Starý Milan, Munzar Martin -- Pardubice Bikers
710 Blaschke Karel, Blaschke Martin -- Sport Centrum Bouřňák
710 Šabatka Zdeněk, Müller Martin -- Klokan team
704 Pexidr Michal, Musil David -- MPA
702 Lukáš Jakub, Přibík Martin -- Vnitřnost
700 Kaloš Sebastian, Kaloš Martin -- ZO 226
700 Klimeš Josef, Klimeš Richard -- Vysočina
696 Teplý Jiří, Čečka Jiří -- Klokan team
692 Skála Radim, Holovský Jakub -- Pacienti z JL
686 Ličman Karel, Růžička Tomáš -- REKOIMEX
680 Komenda Kamil, Klech Aleš -- Kulda Bike Team
680 Dubitzký Pavel, Nejezchleb Lukáš -- PCK Louda
680 Sládek Jaroslav, Kapal Josef -- Bajkeři od Benešova
670 Volf Karel, Janík Jan -- Káčátko a Tříkolka
670 Bednařík Radek, Jedruch Standa -- CEGRA - GISarch v pohybu
670 Tajovský Jan, Kučera Marek -- Sokol Nusle
664 Bodó Ladislav, Rychlý Jaroslav -- CRAFT team
660 Linhart Petr, Neumann Jan -- Dama Sport Šumperk
660 Soldát Miroslav, Michalica Martin -- MTBO ČZU Praha
656 Maděra Jan, Fantík Josef -- SP KOLO
654 Sobotka Petr, Herman Josef -- CRAFT team
650 Nágl Martin, Okkel Michal -- Flat Tire Association
650 Ducháček František, Michal Petr --
650 Trumpeš Pavel, Trumpeš Jiří -- Taebo Team Arena
650 Mencl Miroslav, Kučera Pavel -- Truhlíci
650 Veselý Ondřej, Kovařík Radovan -- T-MAPY
650 Štembera Jan, Jahn Martin -- Rock Point
640 Sabela Radek, Chlopčík Ladislav -- Pivex 2008
640 Pucher Filip, Pilňan Branislav -- PeePoo
638 Kubalák Jiří, Sladký Marek -- PBM
630 Houba Miroslav, Krameš Milan -- Barový povaleči
630 Palička Ondřej, Nechvátal Radek --
630 Pošvec Zdeněk, Pošvec Lumír -- Šlaponi
630 Chmelík Martin, Cremaschini -- LBS Sport TEAM
624 Smutný Martin, Janas Karel -- Porubští kufráci
620 Sklenařík Pavel, Hronza Martin -- TJ Zelená Konev
620 Bassetto Václav, Slabý Vladislav -- Burlaky na kóle
620 Siuda Bronislav, Krupa Martin -- My nevíme
610 Suchý Petr, Suchý Libor -- Looser Club Debilos
608 Procházka Jan, Hnik Petr -- T-MAPY
604 Jirásek Radek, Nožička Pavel -- Pardubice Bikers
590 Šimek František, Blabla Zdeněk -- SKP České Budějovice
590 Pokorný Lukáš, Holub Kamil -- Rock Point
590 Svoboda Přemysl, Urbánek Petr -- Suchaci
578 Lazar Jan, Bodnár Jan -- CRAFT team
570 Polák Robert, Beneš Dan -- Triton Beroun
570 Hanzal Vladimír, Svoboda Lukáš -- Ekonom Praha Outdoor
570 Kalabis Jiří, Hlavsa Tomáš -- CRAFT team
560 Klapka Tomáš, Šafář Radek -- Randál
550 Tkáč Vladimír, Tkáč Tomáš -- Veslařský klub Chemička Ústí nad labem
544 Suastika Jan, Kadlec David -- Jabkoty Kdyně
540 Saturka Petr, Saturka David -- PC HELP Cyclo
540 Draška Jan, Janák Petr -- FACE Team
536 Koníček Marek, Šebesta Jaroslav -- Anapurna team
530 Kotrle Kamil, Kotrle Miroslav -- UOL
530 Majer Michal, Dítě Jan -- CRAFT team
530 Vikus Michal, Řezník Martin -- CRAFT team
530 Krejčiřík Jiří, Krejčiřík Jura -- Juraiové
530 Karník Jan, Riedl Martin -- Bike Tunel Team
522 Glajch Martin, Klein Tomáš -- Vllnna
520 Nezbeda Michal, Zajíček Mirek -- Nezbední zajíci
520 Chovanec Ondrej, Bystrian Peter -- CRAFT team
514 Fuchs Michal, Hanák Přemek -- Bike Tunel Team
510 Peths Jan, Kopec Michael -- Kulda Bike Team
510 Růžička Petr, Gavlas Roman --
500 Funda Jan, Souček Michal -- Klokan team
490 Ingršt Dušan, Ingršt Dušan -- CRAFT team
482 Menc Matouš, Miklas František -- FACE Team
480 Wartiak Rastislav, Mikita Ondrej -- Promenáda v plenkách
460 Lžičař Jakub, Lžičař Vladislav -- ALU Team
458 Barták Rony Miroslav, Kidles Vojtěch -- Krvavý záda
456 Feix Jiří, Kamzík Jan -- T-Mobile MTB team
450 Solowski Tomáš, Štemberka Petr -- CRAFT team
440 Divecký Josef, Divecký František -- Chripísk a škrojc
420 Jiřičný Dušan, Jirásek Jaroslav -- Malej-Velkej
420 Košatka Tomáš, Stočes Petr -- Biking is not a Crime
420 Svárovský Jaroslav, Pospíšil Ondřej -- Co s team
410 Sedláček Petr, Kostroun Jiří --
410 Stroupek Drahomír, Steiner Richard -- MujSport
410 Polčák Luděk, Tomšů Martin -- Drtikol Chrastěšov
400 Michalík Ivan, Michalík Bohumil -- www.diasport.cz
388 Hulec Vít, Rašovský Michal -- Právničtí žraloci III
384 Novák Zdeněk, Žaloudek Jan -- Kandahár Team
290 Soukup Petr, Bečka Lukáš -- sambarsport.cz
280 Polčák Luděk, Kužela Martin -- Drtikol Chrastěšov
220 Plavnický Radek, Schulz Jakub -- ALU Team
200 Soukup Martin, Sakař Petr -- Chare
0 Hornych Robert, Cihlář Antonín -- Rafani
Class MM+ -- Kategorie MM+
1110 Pavlík Radek, Kolář Rudolf -- Magnus Orienteering
1108 Kamenický Radan, Kamenický Jan -- T-MAPY
1070 Urválek Jiří, Šustr Martin -- KOS TJ Tesla Brno
1030 Plocek Luboš, Doležal Josef -- LBC International Nové Město nad Metují
1020 Jonáš Radek, Čapek Ondřej -- Sokol Nusle
960 Vavrys Petr, Schafer Michal -- CRAFT team
944 Chroust Petr, Sláma Richard -- PBV Team
922 Fajtl Jaroslav, Kazík Marian -- Plzeňská smršť
916 Bezecný Mojmír, Václavek Jiří -- SKI OB Šternberk
910 Cincibus Pavel, Petříček Stanislav -- FS Praha
908 Kouřimský Jan, Heller Miloslav -- Starej a dobrej Koloshop.cz
908 Semík Luboš, Panoch Milan -- Žaket
900 Svoboda Ivan, Wallisch Čenda -- Redpoint team
900 Malatin Juraj, Mlynarik Peter -- Mamly team
896 Hájek Michal, Juran Radim -- BSC Opava
892 Doležal Zbyněk, Steuer Radovan -- BSC Opava
890 Mudrák Pavel, Mudrák Stanislav -- KVS Pozlovice
880 Sluka Milan, Müller Petr -- Jehlanka team
876 Hadač Mirek, Schuster Martin -- AOP
874 Flašar Jan, Smejkal Přemysl -- Vyšný
842 Koucký Roman, Smetana Jaroslav -- BSC Opava
798 Brlica Pavel, Pekárek Pavel -- Merida Bike Adventure Team
794 Otta Jiří, Horák Michal -- Bike Tunel Team
790 Handl Jindřich, Šrámek Petr -- LBC International Nové Město nad Metují
784 Tišnovský Zdeněk, Štěpánský Václav -- SK Žabovřesky Brno
770 Havlík Václav, Češpiva Miroslav -- Merkato
770 Tušl Martin, Vohník Stanislav -- Klistax
770 Náhlovský David, Chroust Karel -- KOS TJ Tesla Brno
766 Slabý Václav, Šiler Milan -- SlaŠil
760 Kubíček Petr, Dvořáček Petr -- 2 Rock Bikers
758 Lejsek Tomáš, Piše Dušan -- CEGRA - GISarch v pohybu
732 Sedlák Michal, Krňanský Michal -- PCK Louda
732 Peths Pavel, Hošťálek Dan -- Qwert team
730 Pospíšek Zbyněk, Nykodým Petr -- KOS TJ Tesla Brno
720 Fikejs Vladimír, Trejtnar Pavel -- Cyklo Janoušek Žamberk
714 Jakobi Zdeněk, Opletal Jaroslav -- SKOB Havířov
710 Havlík Vladimír, Grubner Zdeněk -- PCK Louda
708 Bartovský Pavel, Korecký Pavel -- Plzeňská smršť
706 Glos Hynek, Kamler Jan -- HoHy Jablonec
700 Konvičný Viktor, Maráček Radomír -- Two Motion
700 Paloncý Pavel, Vozda Jiří -- KVS Šumperk
694 Luňák Martin, Rücker Petr -- Bike Libonice
690 Kleinwachter Martin, Blažek Viktor -- Oldies Team
690 Myška Petr, Švorc Jiří -- Technika Praha
688 Barvínek Tomáš, Pištora Jiří -- BarviPiš
686 Antoš Svatopluk, Jírovec Aleš -- Rock Point
680 Blabla Zdeněk, John Vladimír -- SKP České Budějovice
670 Háj Bohumil, Janů Vladimír --
660 Kraus Miroslav, Růžička Jiří -- SKP České Budějovice
660 Otta Jakub, Otta Pavel -- Důchodci KOS Jesenice
650 Lužný Ivo, Provaz Luděk -- CRAFT team
618 Sladký Ivan, Robek Olin -- Spartak PBM
590 Rudolf Jan, Schreier Tomáš -- R Team
570 Jansa Jiří, Pavlíček Václav --
570 Matějec Viktor, Bitman Petr -- Jehlanka team
570 Řeháček Petr, Novotný Vladimír -- A-team NOVO Bruntál
550 Pospíšil Pavel, Nedbalý Jaroslav -- Škárka I.
540 Rubeš Martin, Slaboch Vít -- Koloklinika
510 Sysel Zdeněk, Jasz Pavel -- SYJA
510 Bacil Petr, Vaněček Zdeněk -- Kandahár Team
506 Golombiovský Jaroslav, Tůma Miroslav -- Jehlanka team
490 Drápela Radek, Kříž Pavel -- Vysočina
460 Janda Luboš, Habal Vojtěch -- Hajan team Chrudim
450 Eisenkolb Michal, Zoubek Mirek -- AgfaMAN
438 Kořistka Libor, Lebeda Dušan -- Ekonom Praha
400 Belička Štefan, Sedláček Ladislav --
340 Janda Josef, Keprt Josef -- Originální Vivalín team Kadaň
260 Lupek Karel, Peldřimovský Jiří --
200 Oravec Miroslav, Klobouk Josef -- Machři z hor