DD 1. Věrka -- Jarča SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 412 Start: 10:24:00 Cíl: 14:21:25 Bodů: 390 Čas: 03:57:25 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 20(50) 43(10)
10:53:15 11:09:29 11:22:34 11:39:07 11:59:17 12:21:37 12:58:30 13:34:52 13:53:32 14:19:57
00:29:15 00:16:14 00:13:05 00:16:33 00:20:10 00:22:20 00:36:53 00:36:22 00:18:40 00:26:25
Cíl
14:21:25
00:01:28
DD 2. Bloudková Jana -- Randáková Helena Bike Tunel Team
Číslo: 421 Start: 10:45:00 Cíl: 14:45:14 Bodů: 410 Čas: 04:00:14 Penále: 2
20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 6(30) 4(80) 2(10) 1(10)
11:20:04 11:45:48 12:03:47 12:30:03 12:58:15 13:22:43 13:48:55 14:03:32 14:21:01 14:32:42
00:35:04 00:25:44 00:17:59 00:26:16 00:28:12 00:24:28 00:26:12 00:14:37 00:17:29 00:11:41
43(10) Cíl
14:43:46 14:45:14
00:11:04 00:01:28
DD 3. Lamichová Kateřina -- Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové
Číslo: 435 Start: 11:27:00 Cíl: 15:18:33 Bodů: 350 Čas: 03:51:33 Penále: 0
1(10) 1(10) 20(50) 21(30) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 2(10) 43(10)
11:52:49 11:53:13 12:10:46 12:37:23 13:13:11 13:42:23 14:09:39 14:36:57 14:57:59 15:17:02
00:25:49 00:00:24 00:17:33 00:26:37 00:35:48 00:29:12 00:27:16 00:27:18 00:21:02 00:19:03
Cíl
15:18:33
00:01:31
DD 4. Vlčková Iva -- Gajdová Magdalena MTBO ČZU Praha
Číslo: 423 Start: 10:48:00 Cíl: 14:46:19 Bodů: 370 Čas: 03:58:19 Penále: 0
33(20) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 26(80) 23(30) 43(10) Cíl
11:19:03 11:41:52 12:15:23 12:30:38 12:42:09 13:32:28 13:49:43 14:23:32 14:44:57 14:46:19
00:31:03 00:22:49 00:33:31 00:15:15 00:11:31 00:50:19 00:17:15 00:33:49 00:21:25 00:01:22
DD 5. Odvodyová Dana -- Faltejsková Jana Pardubice Bikers
Číslo: 450 Start: 12:06:00 Cíl: 16:11:59 Bodů: 360 Čas: 04:05:59 Penále: 12
2(10) 3(20) 4(80) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 20(50) 43(10) Cíl
12:35:16 12:53:01 13:05:39 13:31:59 13:59:25 14:37:02 15:13:34 15:37:11 16:10:33 16:11:59
00:29:16 00:17:45 00:12:38 00:26:20 00:27:26 00:37:37 00:36:32 00:23:37 00:33:22 00:01:26
DD 6. Machoňová Bára -- Šustáková Zdeňka Bike Tunel Team
Číslo: 443 Start: 11:54:00 Cíl: 15:51:12 Bodů: 340 Čas: 03:57:12 Penále: 0
30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 20(50) 22(10) 1(10) 33(20) 32(10)
12:40:05 12:58:57 13:14:37 13:45:12 13:58:12 14:34:20 14:56:45 15:10:45 15:27:06 15:41:39
00:46:05 00:18:52 00:15:40 00:30:35 00:13:00 00:36:08 00:22:25 00:14:00 00:16:21 00:14:33
43(10) Cíl
15:49:48 15:51:12
00:08:09 00:01:24
DD 7. Kárníková Kamila -- Fukátková Pavla Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 405 Start: 10:12:00 Cíl: 14:23:21 Bodů: 360 Čas: 04:11:21 Penále: 24
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 43(10)
10:37:46 10:47:52 11:05:01 11:18:37 11:34:08 12:00:07 12:24:09 13:03:15 13:44:17 14:21:44
00:25:46 00:10:06 00:17:09 00:13:36 00:15:31 00:25:59 00:24:02 00:39:06 00:41:02 00:37:27
Cíl
14:23:21
00:01:37
DD 8. Nováková Lucie -- Horálková Hana SKOB Havířov
Číslo: 404 Start: 10:09:00 Cíl: 14:01:46 Bodů: 320 Čas: 03:52:46 Penále: 0
31(20) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
10:34:04 11:10:11 11:37:35 12:13:26 12:24:43 12:59:13 13:20:17 13:41:08 13:59:52 14:01:46
00:25:04 00:36:07 00:27:24 00:35:51 00:11:17 00:34:30 00:21:04 00:20:51 00:18:44 00:01:54
DD 9. Hasmanová Lenka -- Podrábská Marie Plzeňská smršť
Číslo: 417 Start: 10:33:00 Cíl: 14:48:57 Bodů: 360 Čas: 04:15:57 Penále: 40
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 22(10)
10:55:27 11:06:41 11:23:08 11:36:27 11:49:54 12:13:42 12:38:28 13:18:52 13:59:52 14:23:45
00:22:27 00:11:14 00:16:27 00:13:19 00:13:27 00:23:48 00:24:46 00:40:24 00:41:00 00:23:53
43(10) Cíl
14:47:21 14:48:57
00:23:36 00:01:36
DD 10. Michálková Jaroslava -- Rajmonová Jana Káčátko a Tříkolka
Číslo: 438 Start: 11:36:00 Cíl: 15:28:11 Bodů: 340 Čas: 03:52:11 Penále: 0
22(10) 20(50) 23(30) 27(20) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 31(20) 43(10)
12:08:21 12:20:25 12:46:07 13:05:14 13:36:36 13:48:49 14:17:25 14:48:03 15:17:11 15:25:55
00:32:21 00:12:04 00:25:42 00:19:07 00:31:22 00:12:13 00:28:36 00:30:38 00:29:08 00:08:44
Cíl
15:28:11
00:02:16
DD 11. Vozdová Klára -- Rešová Eva Magnus Orienteering
Číslo: 431 Start: 11:15:00 Cíl: 15:12:34 Bodů: 310 Čas: 03:57:34 Penále: 0
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10)
11:45:55 11:55:14 12:15:57 12:38:51 12:55:42 13:17:39 13:38:07 14:06:43 14:35:48 15:10:40
00:30:55 00:09:19 00:20:43 00:22:54 00:16:51 00:21:57 00:20:28 00:28:36 00:29:05 00:34:52
Cíl
15:12:34
00:01:54
DD 12. Maťátková Marcela -- Válková Lenka Big Fat Brothers
Číslo: 441 Start: 11:45:00 Cíl: 15:27:34 Bodů: 320 Čas: 03:42:34 Penále: 0
31(20) 32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30)
12:11:02 12:20:54 12:34:08 12:42:45 12:59:22 13:14:23 13:27:59 13:52:14 14:17:53 14:42:30
00:26:02 00:09:52 00:13:14 00:08:37 00:16:37 00:15:01 00:13:36 00:24:15 00:25:39 00:24:37
1(10) 43(10) Cíl
15:15:03 15:26:10 15:27:34
00:32:33 00:11:07 00:01:24
DD 13. Bochenková Martina -- Horáková Veronika MTBO ČZU Praha
Číslo: 418 Start: 10:36:00 Cíl: 14:27:03 Bodů: 320 Čas: 03:51:03 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 30(30) 31(20) 43(10) Cíl
11:21:02 11:53:24 12:06:28 12:29:07 13:07:46 13:43:54 13:58:57 14:16:22 14:25:27 14:27:03
00:45:02 00:32:22 00:13:04 00:22:39 00:38:39 00:36:08 00:15:03 00:17:25 00:09:05 00:01:36
DD 14. Mulíčková Eva -- Milánová Jindřiška Spolek technicky slabších
Číslo: 407 Start: 10:15:00 Cíl: 14:09:58 Bodů: 330 Čas: 03:54:58 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 20(50) 22(10) 1(10) 43(10)
10:57:38 11:17:15 11:48:55 12:05:26 12:33:49 12:50:22 13:22:51 13:42:14 13:56:50 14:08:05
00:42:38 00:19:37 00:31:40 00:16:31 00:28:23 00:16:33 00:32:29 00:19:23 00:14:36 00:11:15
Cíl
14:09:58
00:01:53
DD 15. Myšičková Maida -- Jakoubová Iva SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 428 Start: 11:00:00 Cíl: 14:51:40 Bodů: 290 Čas: 03:51:40 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 7(50) 8(30) 5(30) 1(10) 32(10) 43(10)
11:34:39 11:53:28 12:15:48 12:28:38 13:02:12 13:33:01 13:57:24 14:27:18 14:41:30 14:50:08
00:34:39 00:18:49 00:22:20 00:12:50 00:33:34 00:30:49 00:24:23 00:29:54 00:14:12 00:08:38
Cíl
14:51:40
00:01:32
DD 16. Staňková Štěpánka -- Březinová Marie blue.ssu.cz
Číslo: 402 Start: 10:06:00 Cíl: 14:16:51 Bodů: 320 Čas: 04:10:51 Penále: 22
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 43(10) Cíl
10:30:13 10:42:21 11:01:43 11:15:08 11:42:28 12:05:48 12:47:15 13:31:20 14:15:21 14:16:51
00:24:13 00:12:08 00:19:22 00:13:25 00:27:20 00:23:20 00:41:27 00:44:05 00:44:01 00:01:30
DD 17. Kolínová Radka -- Stibalová Alena Sokol Nusle
Číslo: 413 Start: 10:24:00 Cíl: 14:23:52 Bodů: 300 Čas: 03:59:52 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10) Cíl
11:02:52 11:22:26 11:43:22 11:58:43 12:18:18 12:39:11 13:10:52 13:38:25 14:22:13 14:23:52
00:38:52 00:19:34 00:20:56 00:15:21 00:19:35 00:20:53 00:31:41 00:27:33 00:43:48 00:01:39
DD 18. Bolinová Hana -- Cigošová Petra Ségry
Číslo: 430 Start: 11:12:00 Cíl: 15:20:31 Bodů: 290 Čas: 04:08:31 Penále: 18
20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
12:03:44 12:33:12 13:20:17 13:33:30 14:20:05 14:53:05 15:18:42 15:20:31
00:51:44 00:29:28 00:47:05 00:13:13 00:46:35 00:33:00 00:25:37 00:01:49
DD 19. Adamičková Leona -- Pokorná Olga Rekrea
Číslo: 416 Start: 10:30:00 Cíl: 14:24:43 Bodů: 240 Čas: 03:54:43 Penále: 0
29(50) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
11:12:13 11:46:29 12:36:11 12:52:36 13:07:13 14:23:10 14:24:43
00:42:13 00:34:16 00:49:42 00:16:25 00:14:37 01:15:57 00:01:33
DD 20. Třešňáková Markéta -- Hybšová Jana T-Mobile MTB team
Číslo: 445 Start: 11:57:00 Cíl: 15:53:17 Bodů: 260 Čas: 03:56:17 Penále: 0
5(30) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 9(20) 1(10) 43(10) Cíl
12:51:00 13:12:13 13:31:23 13:54:45 14:20:57 15:17:20 15:39:52 15:51:22 15:53:17
00:54:00 00:21:13 00:19:10 00:23:22 00:26:12 00:56:23 00:22:32 00:11:30 00:01:55
DD 21. Voráčová Naďa -- Vančurová Kamila CSC Šumperk
Číslo: 401 Start: 10:03:00 Cíl: 14:00:01 Bodů: 270 Čas: 03:57:01 Penále: 0
22(10) 20(50) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
10:37:44 10:49:17 11:43:43 12:14:41 12:55:42 13:31:03 13:56:00 14:00:01
00:34:44 00:11:33 00:54:26 00:30:58 00:41:01 00:35:21 00:24:57 00:04:01
DD 22. Tichá Daniela -- Havlasová Eva Šumperská dvojka
Číslo: 434 Start: 11:27:00 Cíl: 15:02:34 Bodů: 260 Čas: 03:35:34 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 31(20) 43(10) Cíl
12:08:57 12:27:04 13:15:50 13:30:30 14:01:36 14:48:35 15:00:43 15:02:34
00:41:57 00:18:07 00:48:46 00:14:40 00:31:06 00:46:59 00:12:08 00:01:51
DD 23. Vyšínová Lenka -- Hrubá Lucka 13-tý pramen
Číslo: 436 Start: 11:30:00 Cíl: 15:51:41 Bodů: 290 Čas: 04:21:41 Penále: 100
1(10) 33(20) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 10(30) 43(10)
11:52:07 12:04:13 12:27:39 12:51:37 13:13:22 13:38:42 13:56:12 14:21:19 14:54:39 15:49:08
00:22:07 00:12:06 00:23:26 00:23:58 00:21:45 00:25:20 00:17:30 00:25:07 00:33:20 00:54:29
Cíl
15:51:41
00:02:33
DD 24. Jánská Alena -- Nováčková Eliška Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 422 Start: 10:45:00 Cíl: 14:31:15 Bodů: 240 Čas: 03:46:15 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
11:36:16 11:55:12 13:01:21 13:16:13 14:01:27 14:29:14 14:31:15
00:51:16 00:18:56 01:06:09 00:14:52 00:45:14 00:27:47 00:02:01
DD 25. Švarcbachová Tereza -- Švarcbachová Lucie Křupanky
Číslo: 403 Start: 10:06:00 Cíl: 14:16:41 Bodů: 230 Čas: 04:10:41 Penále: 22
31(20) 30(30) 35(30) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 2(10) 33(20) 43(10)
10:36:21 11:03:59 11:36:57 12:05:10 12:29:25 12:57:06 13:21:39 13:39:17 13:51:47 14:14:46
00:30:21 00:27:38 00:32:58 00:28:13 00:24:15 00:27:41 00:24:33 00:17:38 00:12:30 00:22:59
Cíl
14:16:41
00:01:55
DD 26. Vrabcová Tereza -- Vrabcová Markéta ZO 226
Číslo: 420 Start: 10:45:00 Cíl: 14:30:22 Bodů: 250 Čas: 03:45:22 Penále: 0
20(50) 11(80) 4(80) 2(10) 33(20) 43(10) Cíl
11:30:49 12:24:42 13:28:20 13:58:53 14:09:46 14:28:21 14:30:22
00:45:49 00:53:53 01:03:38 00:30:33 00:10:53 00:18:35 00:02:01
DD 27. Nechvílová Stáňa -- Trochtová Káča Kluci kde jste?
Číslo: 432 Start: 11:18:00 Cíl: 15:18:07 Bodů: 240 Čas: 04:00:07 Penále: 2
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 1(10) 31(20) 43(10) Cíl
12:07:42 12:28:57 12:54:23 13:15:36 14:02:50 14:20:48 14:41:51 15:08:32 15:16:32 15:18:07
00:49:42 00:21:15 00:25:26 00:21:13 00:47:14 00:17:58 00:21:03 00:26:41 00:08:00 00:01:35
DD 28. Hykšová Markéta -- Nevědělová Monika Koloklinika
Číslo: 429 Start: 11:03:00 Cíl: 15:14:27 Bodů: 250 Čas: 04:11:27 Penále: 24
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 21(30) 43(10) Cíl
11:40:27 11:52:14 12:16:05 12:42:32 13:01:43 13:37:07 13:53:07 14:28:44 15:12:43 15:14:27
00:37:27 00:11:47 00:23:51 00:26:27 00:19:11 00:35:24 00:16:00 00:35:37 00:43:59 00:01:44
DD 29. Petrová Tereza -- Kosťálová Dáša Happy Bike Friends
Číslo: 409 Start: 10:21:00 Cíl: 14:01:20 Bodů: 160 Čas: 03:40:20 Penále: 0
29(50) 26(80) 27(20) 43(10) Cíl
12:34:13 12:58:04 13:34:42 13:59:35 14:01:20
02:13:13 00:23:51 00:36:38 00:24:53 00:01:45
DD 30. Rubešová Kateřina -- Slabochová Martkéta Koloklinika
Číslo: 437 Start: 11:30:00 Cíl: 15:06:57 Bodů: 230 Čas: 03:36:57 Penále: 0
29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 22(10) 43(10) Cíl
12:25:52 12:47:49 13:47:00 14:25:32 14:48:40 15:05:01 15:06:57
00:55:52 00:21:57 00:59:11 00:38:32 00:23:08 00:16:21 00:01:56
DD 31. Jiráková Petra -- Šoubová Petra SKOL CZ
Číslo: 442 Start: 11:51:00 Cíl: 15:35:29 Bodů: 210 Čas: 03:44:29 Penále: 0
29(50) 41(80) 40(20) 39(50) 43(10) Cíl
12:29:26 13:38:34 13:45:47 14:21:41 15:33:54 15:35:29
00:38:26 01:09:08 00:07:13 00:35:54 01:12:13 00:01:35
DD 32. Kočandrlová Petra -- Kůrková Renata Plzeňská smršť
Číslo: 446 Start: 11:57:00 Cíl: 16:03:35 Bodů: 250 Čas: 04:06:35 Penále: 14
9(20) 5(30) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 43(10) Cíl
12:41:06 13:03:18 13:36:44 14:00:11 14:28:34 15:08:37 16:01:45 16:03:35
00:44:06 00:22:12 00:33:26 00:23:27 00:28:23 00:40:03 00:53:08 00:01:50
DD 33. Brandová Markéta -- Cincibusová Jana FS Praha
Číslo: 449 Start: 12:03:00 Cíl: 15:49:30 Bodů: 220 Čas: 03:46:30 Penále: 0
29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
13:08:59 13:34:19 14:33:38 15:13:27 15:47:37 15:49:30
01:05:59 00:25:20 00:59:19 00:39:49 00:34:10 00:01:53
DD 34. Hegnerová Hanka -- Růžičková Vladislava VlaHa Team
Číslo: 408 Start: 10:18:00 Cíl: 14:05:43 Bodů: 190 Čas: 03:47:43 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 5(30) 43(10) Cíl
10:45:46 11:08:38 11:37:54 11:58:47 12:27:20 13:17:05 14:03:00 14:05:43
00:27:46 00:22:52 00:29:16 00:20:53 00:28:33 00:49:45 00:45:55 00:02:43
DD 35. Fojtáchová Petra -- Haluzová Marie CRAFT team
Číslo: 410 Start: 10:21:00 Cíl: 14:30:22 Bodů: 200 Čas: 04:09:22 Penále: 20
1(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 43(10) Cíl
10:54:55 11:23:34 12:10:15 12:27:54 13:30:03 14:28:13 14:30:22
00:33:55 00:28:39 00:46:41 00:17:39 01:02:09 00:58:10 00:02:09
DD 36. Fajtlová Jana -- Lamichová Martina Plzeňská smršť
Číslo: 439 Start: 11:36:00 Cíl: 15:35:05 Bodů: 240 Čas: 03:59:05 Penále: 0
32(10) 34(30) 35(30) 29(50) 26(80) 26(80) 23(30) 43(10) Cíl
12:07:36 12:30:49 13:11:19 13:51:31 14:18:40 14:22:14 15:07:29 15:33:08 15:35:05
00:31:36 00:23:13 00:40:30 00:40:12 00:27:09 00:03:34 00:45:15 00:25:39 00:01:57
DD 37. Doležalová Veronika -- Čečková Martina Klokan team
Číslo: 414 Start: 10:24:00 Cíl: 14:53:34 Bodů: 290 Čas: 04:29:34 Penále: 180
2(10) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:06:08 11:30:17 11:48:45 12:16:46 12:42:16 13:47:22 14:51:46 14:53:34
00:42:08 00:24:09 00:18:28 00:28:01 00:25:30 01:05:06 01:04:24 00:01:48
DD 38. Schulzová Jana -- Morávková Magda ALU Team
Číslo: 415 Start: 10:27:00 Cíl: 14:16:24 Bodů: 180 Čas: 03:49:24 Penále: 0
29(50) 26(80) 23(30) 22(10) 43(10) Cíl
11:30:54 11:55:21 13:03:53 13:46:51 14:13:37 14:16:24
01:03:54 00:24:27 01:08:32 00:42:58 00:26:46 00:02:47
DD 39. Kavanová Barbora -- Dostálová Lucie Kulda Bike Team
Číslo: 447 Start: 12:00:00 Cíl: 16:06:57 Bodů: 150 Čas: 04:06:57 Penále: 14
1(10) 9(20) 21(30) 20(50) 23(30) 43(10) Cíl
12:33:01 12:52:23 13:19:56 14:13:27 14:52:38 16:05:23 16:06:57
00:33:01 00:19:22 00:27:33 00:53:31 00:39:11 01:12:45 00:01:34
DD 40. Vokounová Lenka -- Vlková Katka LeKa team
Číslo: 440 Start: 11:42:00 Cíl: 16:12:08 Bodů: 260 Čas: 04:30:08 Penále: 190
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 43(10) Cíl
12:15:54 12:27:29 12:43:08 13:04:07 13:25:18 13:49:09 14:22:53 14:53:12 16:09:59 16:12:08
00:33:54 00:11:35 00:15:39 00:20:59 00:21:11 00:23:51 00:33:44 00:30:19 01:16:47 00:02:09
DD 41. Žantová Petra -- Žantová Veronika Snails MTB Team
Číslo: 433 Start: 11:21:00 Cíl: 14:53:27 Bodů: 120 Čas: 03:32:27 Penále: 0
1(10) 20(50) 21(30) 9(20) 43(10) Cíl
11:46:14 12:10:55 12:50:01 14:05:31 14:51:31 14:53:27
00:25:14 00:24:41 00:39:06 01:15:30 00:46:00 00:01:56
DD 42. Faiereislová Marta -- Kamzíková Veronika T-Mobile MTB team
Číslo: 406 Start: 10:15:00 Cíl: 14:33:25 Bodů: 120 Čas: 04:18:25 Penále: 70
29(50) 30(30) 35(30) 43(10) Cíl
11:18:15 12:17:31 12:51:41 14:30:14 14:33:25
01:03:15 00:59:16 00:34:10 01:38:33 00:03:11
DD 43. Mencová Eliška -- Benešová Klára FACE Team
Číslo: 426 Start: 10:54:00 Cíl: 15:13:32 Bodů: 170 Čas: 04:19:32 Penále: 80
37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 43(10) Cíl
12:09:50 12:43:48 13:42:29 14:22:18 15:11:49 15:13:32
01:15:50 00:33:58 00:58:41 00:39:49 00:49:31 00:01:43
DD+ 1. Vavrysová Iva -- Dohnalová Jindra CRAFT team
Číslo: 904 Start: 10:45:00 Cíl: 14:46:25 Bodů: 340 Čas: 04:01:25 Penále: 4
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20) 1(10)
11:14:42 11:32:43 11:51:52 12:06:28 12:25:13 12:52:19 13:18:50 13:46:32 14:07:28 14:24:30
00:29:42 00:18:01 00:19:09 00:14:36 00:18:45 00:27:06 00:26:31 00:27:42 00:20:56 00:17:02
32(10) 43(10) Cíl
14:36:32 14:45:03 14:46:25
00:12:02 00:08:31 00:01:22
DD+ 2. Klinkerová Jitka -- Hodková Zuzana Žaket
Číslo: 910 Start: 11:18:00 Cíl: 15:31:09 Bodů: 300 Čas: 04:13:09 Penále: 28
22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 25(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
11:54:23 12:06:39 12:30:31 13:02:20 13:13:03 13:13:04 13:36:07 14:07:42 15:29:37 15:31:09
00:36:23 00:12:16 00:23:52 00:31:49 00:10:43 00:00:01 00:23:03 00:31:35 01:21:55 00:01:32
DD+ 3. Rozsypalová Erika -- Dubová Věra PC HELP Cyclo
Číslo: 905 Start: 10:45:00 Cíl: 14:39:31 Bodů: 220 Čas: 03:54:31 Penále: 0
1(10) 9(20) 5(30) 5(30) 4(80) 3(20) 37(30) 33(20) 43(10) Cíl
11:15:11 11:32:52 11:59:57 12:27:52 13:20:37 13:39:16 13:59:42 14:19:18 14:38:01 14:39:31
00:30:11 00:17:41 00:27:05 00:27:55 00:52:45 00:18:39 00:20:26 00:19:36 00:18:43 00:01:30
DD+ 4. Šmausová Dana -- Jelínková Lenka CRAFT team
Číslo: 908 Start: 11:00:00 Cíl: 14:51:02 Bodů: 250 Čas: 03:51:02 Penále: 0
38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 43(10) Cíl
11:44:27 12:05:29 12:30:57 12:49:13 13:09:40 13:44:01 14:49:14 14:51:02
00:44:27 00:21:02 00:25:28 00:18:16 00:20:27 00:34:21 01:05:13 00:01:48
DD+ 5. Hájová Jana -- Kusáková Alena CRAFT team
Číslo: 911 Start: 11:18:00 Cíl: 15:22:05 Bodů: 310 Čas: 04:04:05 Penále: 10
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 20(50) 43(10) Cíl
12:03:14 12:21:27 12:55:35 13:14:13 13:42:36 13:59:34 14:43:36 15:20:30 15:22:05
00:45:14 00:18:13 00:34:08 00:18:38 00:28:23 00:16:58 00:44:02 00:36:54 00:01:35
DD+ 6. Lamichová Iva -- Doležalová Jarmila OK 99 Hradec Králové
Číslo: 909 Start: 11:03:00 Cíl: 14:52:28 Bodů: 270 Čas: 03:49:28 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 43(10) Cíl
11:46:56 12:25:10 12:40:10 13:17:50 13:53:41 14:23:55 14:50:28 14:52:28
00:43:56 00:38:14 00:15:00 00:37:40 00:35:51 00:30:14 00:26:33 00:02:00
DD+ 7. Loupová Hana -- Minarčíková Petra Over the Hill
Číslo: 902 Start: 10:06:00 Cíl: 13:42:24 Bodů: 240 Čas: 03:36:24 Penále: 0
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 4(80) 6(30) 7(50) 1(10) 32(10) 43(10)
10:36:31 10:47:29 11:14:05 11:30:39 11:32:28 11:48:33 12:13:36 13:14:39 13:29:17 13:40:26
00:30:31 00:10:58 00:26:36 00:16:34 00:01:49 00:16:05 00:25:03 01:01:03 00:14:38 00:11:09
Cíl
13:42:24
00:01:58
DD+ 8. Králová Zdenka -- Králová Eva Severka Šumperk
Číslo: 912 Start: 11:39:00 Cíl: 15:29:22 Bodů: 230 Čas: 03:50:22 Penále: 0
31(20) 35(30) 35(30) 29(50) 26(80) 26(80) 23(30) 28(10) 43(10) Cíl
12:13:14 12:56:38 12:57:48 13:35:37 13:57:59 13:59:28 14:40:04 15:10:59 15:27:41 15:29:22
00:34:14 00:43:24 00:01:10 00:37:49 00:22:22 00:01:29 00:40:36 00:30:55 00:16:42 00:01:41
DD+ 9. Kubátová Milada -- Pokorná Věnceslava ORBIS Praha
Číslo: 906 Start: 10:45:00 Cíl: 14:48:04 Bodů: 260 Čas: 04:03:04 Penále: 8
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10) Cíl
11:30:11 11:53:36 12:11:14 12:39:04 13:12:17 13:49:34 14:17:00 14:46:15 14:48:04
00:45:11 00:23:25 00:17:38 00:27:50 00:33:13 00:37:17 00:27:26 00:29:15 00:01:49
DD+ 10. Sladká Zora -- Moždiaková Irena Super holky
Číslo: 915 Start: 12:06:00 Cíl: 15:56:37 Bodů: 220 Čas: 03:50:37 Penále: 0
20(50) 23(30) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
13:12:00 13:54:07 14:48:46 15:28:11 15:54:40 15:56:37
01:06:00 00:42:07 00:54:39 00:39:25 00:26:29 00:01:57
DD+ 11. Wendrinská Alexandra -- Bezděková Iva Medverky
Číslo: 914 Start: 11:51:00 Cíl: 15:43:32 Bodů: 170 Čas: 03:52:32 Penále: 0
29(50) 35(30) 39(50) 38(30) 43(10) Cíl
12:39:05 13:34:24 14:44:27 15:12:29 15:42:00 15:43:32
00:48:05 00:55:19 01:10:03 00:28:02 00:29:31 00:01:32
DD+ 12. Herjecká Erika -- Marková Šárka Bhavagatos
Číslo: 901 Start: 10:03:00 Cíl: 13:54:19 Bodů: 190 Čas: 03:51:19 Penále: 0
30(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
10:51:48 12:13:34 12:30:53 12:47:16 13:52:37 13:54:19
00:48:48 01:21:46 00:17:19 00:16:23 01:05:21 00:01:42
DD+ 13. Felklová Jarmila -- Tonová Zdenka Salon Zdena
Číslo: 907 Start: 10:57:00 Cíl: 14:53:54 Bodů: 170 Čas: 03:56:54 Penále: 0
33(20) 2(10) 4(80) 3(20) 1(10) 31(20) 43(10) Cíl
11:45:41 12:03:40 12:40:33 13:16:29 14:02:41 14:35:19 14:50:42 14:53:54
00:48:41 00:17:59 00:36:53 00:35:56 00:46:12 00:32:38 00:15:23 00:03:12
DD+ 14. Sochorová Hana -- Hadačová Gabriela SKOB Havířov
Číslo: 903 Start: 10:21:00 Cíl: 14:11:47 Bodů: 130 Čas: 03:50:47 Penále: 0
27(20) 23(30) 20(50) 22(10) 1(10) 43(10) Cíl
11:29:22 11:56:58 12:48:40 13:26:27 13:55:28 14:09:15 14:11:47
01:08:22 00:27:36 00:51:42 00:37:47 00:29:01 00:13:47 00:02:32
DD+ 15. Daňková Jarmila -- Homolková Edita Topoláci
Číslo: 913 Start: 11:51:00 Cíl: 16:16:02 Bodů: 190 Čas: 04:25:02 Penále: 140
31(20) 29(50) 26(80) 23(30) 43(10) Cíl
12:24:07 13:35:30 14:09:10 15:32:45 16:13:44 16:16:02
00:33:07 01:11:23 00:33:40 01:23:35 00:40:59 00:02:18
MD 1. Bohatá Kateřina -- Mil Petr CRAFT team
Číslo: 268 Start: 10:48:00 Cíl: 14:44:35 Bodů: 490 Čas: 03:56:35 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30)
11:09:42 11:24:16 11:40:00 11:51:30 12:03:09 12:19:58 12:38:15 13:06:12 13:31:40 13:40:11
00:21:42 00:14:34 00:15:44 00:11:30 00:11:39 00:16:49 00:18:17 00:27:57 00:25:28 00:08:31
20(50) 23(30) 43(10) Cíl
13:57:14 14:27:05 14:43:22 14:44:35
00:17:03 00:29:51 00:16:17 00:01:13
MD 2. Conn Andy -- Gigon Michi KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 347 Start: 11:54:00 Cíl: 15:50:54 Bodů: 490 Čas: 03:56:54 Penále: 0
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
12:13:53 12:23:58 12:32:12 12:47:27 12:58:00 13:09:21 13:28:25 13:46:06 14:14:57 14:38:46
00:19:53 00:10:05 00:08:14 00:15:15 00:10:33 00:11:21 00:19:04 00:17:41 00:28:51 00:23:49
21(30) 20(50) 23(30) 22(10) 43(10) Cíl
14:48:00 15:06:04 15:26:42 15:38:36 15:49:45 15:50:54
00:09:14 00:18:04 00:20:38 00:11:54 00:11:09 00:01:09
MD 3. Sajal Martin -- Tučková Dagmar Ekonom Praha
Číslo: 351 Start: 11:57:00 Cíl: 16:07:44 Bodů: 460 Čas: 04:10:44 Penále: 22
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 34(30)
12:29:02 12:54:31 13:03:50 13:21:40 13:44:35 14:24:35 14:37:56 15:09:34 15:28:37 15:48:12
00:32:02 00:25:29 00:09:19 00:17:50 00:22:55 00:40:00 00:13:21 00:31:38 00:19:03 00:19:35
32(10) 43(10) Cíl
15:58:43 16:06:26 16:07:44
00:10:31 00:07:43 00:01:18
MD 4. Kalina Miroslav -- Friedbergerová Markéta Ekonom Praha
Číslo: 231 Start: 10:15:00 Cíl: 14:18:25 Bodů: 450 Čas: 04:03:25 Penále: 8
31(20) 30(30) 35(30) 34(30) 37(30) 3(20) 4(80) 7(50) 8(30) 10(30)
10:33:48 10:51:23 11:07:46 11:20:30 11:42:58 12:00:28 12:11:37 12:35:01 12:54:30 13:24:31
00:18:48 00:17:35 00:16:23 00:12:44 00:22:28 00:17:30 00:11:09 00:23:24 00:19:29 00:30:01
21(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
13:33:24 13:51:18 14:05:32 14:17:00 14:18:25
00:08:53 00:17:54 00:14:14 00:11:28 00:01:25
MD 5. Bloudek Petr -- Jedličková Eva Bike Tunel Team
Číslo: 270 Start: 10:51:00 Cíl: 15:04:07 Bodů: 460 Čas: 04:13:07 Penále: 28
34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 29(50) 26(80) 24(50) 23(30)
11:22:37 11:39:03 12:07:00 12:18:36 12:28:55 13:10:16 13:29:23 13:43:40 14:23:10 14:43:54
00:31:37 00:16:26 00:27:57 00:11:36 00:10:19 00:41:21 00:19:07 00:14:17 00:39:30 00:20:44
43(10) Cíl
15:02:24 15:04:07
00:18:30 00:01:43
MD 6. Flassik Tomáš -- Fajtová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava
Číslo: 252 Start: 10:36:00 Cíl: 14:46:33 Bodů: 480 Čas: 04:10:33 Penále: 22
1(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
11:00:22 11:10:47 11:25:32 11:40:52 11:50:35 12:11:07 12:25:21 12:44:22 13:15:56 13:50:05
00:24:22 00:10:25 00:14:45 00:15:20 00:09:43 00:20:32 00:14:14 00:19:01 00:31:34 00:34:09
21(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
14:02:05 14:20:23 14:33:24 14:45:23 14:46:33
00:12:00 00:18:18 00:13:01 00:11:59 00:01:10
MD 7. Juračková Jana -- Herman Jan Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 287 Start: 11:06:00 Cíl: 15:14:58 Bodů: 470 Čas: 04:08:58 Penále: 18
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 5(30)
11:42:05 11:58:00 12:24:18 12:34:36 12:55:41 13:08:56 13:19:49 13:45:47 14:01:15 14:22:29
00:36:05 00:15:55 00:26:18 00:10:18 00:21:05 00:13:15 00:10:53 00:25:58 00:15:28 00:21:14
4(80) 43(10) Cíl
14:38:15 15:13:19 15:14:58
00:15:46 00:35:04 00:01:39
MD 8. Dobrý Robert -- Křtěnová Michaela Albertov
Číslo: 352 Start: 12:00:00 Cíl: 16:08:34 Bodů: 420 Čas: 04:08:34 Penále: 18
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 34(30) 38(30) 37(30)
12:32:11 13:00:21 13:09:53 13:28:05 13:51:10 14:13:43 14:34:16 14:47:47 15:05:46 15:23:45
00:32:11 00:28:10 00:09:32 00:18:12 00:23:05 00:22:33 00:20:33 00:13:31 00:17:59 00:17:59
33(20) 1(10) 43(10) Cíl
15:38:44 15:53:40 16:07:17 16:08:34
00:14:59 00:14:56 00:13:37 00:01:17
MD 9. Vedrová Veronika -- Schwab David KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 290 Start: 11:12:00 Cíl: 15:20:30 Bodů: 410 Čas: 04:08:30 Penále: 18
1(10) 9(20) 11(80) 10(30) 21(30) 20(50) 23(30) 26(80) 29(50) 31(20)
11:44:12 12:00:21 12:38:31 13:08:03 13:16:22 13:32:12 13:57:22 14:23:20 14:49:10 15:13:03
00:32:12 00:16:09 00:38:10 00:29:32 00:08:19 00:15:50 00:25:10 00:25:58 00:25:50 00:23:53
43(10) Cíl
15:19:14 15:20:30
00:06:11 00:01:16
MD 10. Balej Víťa -- Tryznová Zuzka SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 362 Start: 12:06:00 Cíl: 16:00:38 Bodů: 370 Čas: 03:54:38 Penále: 0
1(10) 22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30)
12:22:51 12:33:31 12:41:55 13:00:05 13:22:22 13:30:34 13:47:03 14:06:38 14:36:18 14:52:51
00:16:51 00:10:40 00:08:24 00:18:10 00:22:17 00:08:12 00:16:29 00:19:35 00:29:40 00:16:33
43(10) Cíl
15:59:13 16:00:38
01:06:22 00:01:25
MD 11. Hašek Ondřej -- Hašková Eva Plzeňská smršť
Číslo: 361 Start: 12:06:00 Cíl: 16:03:18 Bodů: 350 Čas: 03:57:18 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30)
12:28:56 12:38:56 12:53:47 13:10:31 13:27:03 13:37:41 13:50:54 14:06:42 14:56:10 15:33:54
00:22:56 00:10:00 00:14:51 00:16:44 00:16:32 00:10:38 00:13:13 00:15:48 00:49:28 00:37:44
43(10) Cíl
16:01:30 16:03:18
00:27:36 00:01:48
MD 12. Andrej Podzimek -- Barbora Válková Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 353 Start: 12:00:00 Cíl: 16:03:20 Bodů: 350 Čas: 04:03:20 Penále: 8
33(20) 37(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 39(50) 35(30) 29(50) 30(30)
12:27:35 12:42:08 12:59:39 13:47:04 13:57:17 14:20:40 14:25:01 14:57:54 15:20:35 15:48:33
00:27:35 00:14:33 00:17:31 00:47:25 00:10:13 00:23:23 00:04:21 00:32:53 00:22:41 00:27:58
43(10) Cíl
16:02:17 16:03:20
00:13:44 00:01:03
MD 13. Topinková Monika -- Bureš Pavel Pell`s MTBO Team
Číslo: 254 Start: 12:06:00 Cíl: 16:02:09 Bodů: 420 Čas: 03:56:09 Penále: 0
1(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 3(20) 2(10)
12:31:26 12:49:03 13:11:50 13:26:19 13:54:28 14:18:13 14:46:31 15:11:01 15:24:31 15:37:48
00:25:26 00:17:37 00:22:47 00:14:29 00:28:09 00:23:45 00:28:18 00:24:30 00:13:30 00:13:17
33(20) 43(10) Cíl
15:46:25 16:00:47 16:02:09
00:08:37 00:14:22 00:01:22
MD 14. Gebauerová Jana -- Urban Jan SBK Blansko
Číslo: 201 Start: 10:00:00 Cíl: 13:52:30 Bodů: 420 Čas: 03:52:30 Penále: 0
29(50) 26(80) 23(30) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 5(30) 4(80) 2(10)
10:35:40 10:53:10 11:22:18 11:36:39 11:49:00 12:12:31 12:29:38 12:53:03 13:08:37 13:28:32
00:35:40 00:17:30 00:29:08 00:14:21 00:12:21 00:23:31 00:17:07 00:23:25 00:15:34 00:19:55
1(10) 43(10) Cíl
13:40:46 13:50:57 13:52:30
00:12:14 00:10:11 00:01:33
MD 15. Vaněk Tomáš -- Vaňková Alice Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 309 Start: 11:21:00 Cíl: 15:17:58 Bodů: 370 Čas: 03:56:58 Penále: 0
33(20) 2(10) 4(80) 3(20) 37(30) 38(30) 39(50) 41(80) 40(20) 31(20)
11:47:40 11:56:15 12:14:02 12:27:31 12:44:18 13:08:03 13:42:53 14:11:12 14:18:06 15:07:29
00:26:40 00:08:35 00:17:47 00:13:29 00:16:47 00:23:45 00:34:50 00:28:19 00:06:54 00:49:23
43(10) Cíl
15:16:36 15:17:58
00:09:07 00:01:22
MD 16. Petreček Tomáš -- Kroutilová Zuzana Tilak-Opavanet
Číslo: 364 Start: 10:30:00 Cíl: 14:20:32 Bodů: 380 Čas: 03:50:32 Penále: 0
39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 26(80) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
11:38:05 11:51:01 12:03:00 12:49:42 13:04:00 13:30:38 13:53:10 14:07:03 14:19:06 14:20:32
01:08:05 00:12:56 00:11:59 00:46:42 00:14:18 00:26:38 00:22:32 00:13:53 00:12:03 00:01:26
MD 17. Kuchařová Markéta -- Drobník Lukáš MTBO ČZU Praha
Číslo: 220 Start: 10:09:00 Cíl: 14:05:05 Bodů: 390 Čas: 03:56:05 Penále: 0
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80)
10:29:30 10:41:29 10:51:07 11:14:01 11:15:53 11:37:43 12:04:03 12:29:38 12:54:33 13:23:30
00:20:30 00:11:59 00:09:38 00:22:54 00:01:52 00:21:50 00:26:20 00:25:35 00:24:55 00:28:57
2(10) 43(10) Cíl
13:43:14 14:03:30 14:05:05
00:19:44 00:20:16 00:01:35
MD 18. Král Jan -- Mezníková Irma Pell`s MTBO Team
Číslo: 221 Start: 11:45:00 Cíl: 15:45:11 Bodů: 380 Čas: 04:00:11 Penále: 2
32(10) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 35(30) 30(30)
12:02:39 12:09:31 12:30:54 12:47:54 13:20:45 13:38:57 13:50:58 14:37:08 14:39:15 14:52:49
00:17:39 00:06:52 00:21:23 00:17:00 00:32:51 00:18:12 00:12:01 00:46:10 00:02:07 00:13:34
29(50) 31(20) 43(10) Cíl
15:15:23 15:37:19 15:44:10 15:45:11
00:22:34 00:21:56 00:06:51 00:01:01
MD 19. Spudilová Dana -- Spudil Michal SP KOLO
Číslo: 327 Start: 11:36:00 Cíl: 15:40:47 Bodů: 370 Čas: 04:04:47 Penále: 10
33(20) 2(10) 5(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 6(30) 4(80) 43(10)
11:58:53 12:08:21 12:27:04 12:54:05 13:20:14 13:42:43 14:09:57 14:41:57 15:01:45 15:39:30
00:22:53 00:09:28 00:18:43 00:27:01 00:26:09 00:22:29 00:27:14 00:32:00 00:19:48 00:37:45
Cíl
15:40:47
00:01:17
MD 20. Novotná Kateřina -- Novotný Radek OK 99 Hradec Králové
Číslo: 357 Start: 12:03:00 Cíl: 16:02:29 Bodů: 360 Čas: 03:59:29 Penále: 0
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 43(10)
12:33:21 12:43:36 13:01:16 13:13:49 13:27:24 13:52:20 14:15:31 14:53:01 15:28:39 16:01:14
00:30:21 00:10:15 00:17:40 00:12:33 00:13:35 00:24:56 00:23:11 00:37:30 00:35:38 00:32:35
Cíl
16:02:29
00:01:15
MD 21. Míka Zdeněk -- Míková Markéta S tebou mě baví jet
Číslo: 234 Start: 10:18:00 Cíl: 14:16:16 Bodů: 350 Čas: 03:58:16 Penále: 0
32(10) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 22(10)
10:42:09 11:16:19 11:30:58 11:49:26 12:17:31 12:44:33 12:57:04 13:21:39 13:35:47 13:52:28
00:24:09 00:34:10 00:14:39 00:18:28 00:28:05 00:27:02 00:12:31 00:24:35 00:14:08 00:16:41
1(10) 43(10) Cíl
14:05:52 14:14:50 14:16:16
00:13:24 00:08:58 00:01:26
MD 22. Marková Michaela -- Samek Petr T-MAPY
Číslo: 211 Start: 10:03:00 Cíl: 14:03:44 Bodů: 360 Čas: 04:00:44 Penále: 2
32(10) 34(30) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30)
10:25:48 10:39:13 11:05:04 11:38:03 12:04:23 12:19:37 12:54:17 13:05:51 13:27:15 13:42:16
00:22:48 00:13:25 00:25:51 00:32:59 00:26:20 00:15:14 00:34:40 00:11:34 00:21:24 00:15:01
43(10) Cíl
14:02:16 14:03:44
00:20:00 00:01:28
MD 23. Rezek Petr -- Kulhánková Jitka SP KOLO
Číslo: 258 Start: 10:42:00 Cíl: 14:40:25 Bodů: 340 Čas: 03:58:25 Penále: 0
29(50) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 38(30) 37(30) 1(10) 43(10)
11:16:17 11:35:57 11:53:43 12:46:19 12:58:36 13:09:33 13:47:10 14:10:01 14:30:22 14:39:09
00:34:17 00:19:40 00:17:46 00:52:36 00:12:17 00:10:57 00:37:37 00:22:51 00:20:21 00:08:47
Cíl
14:40:25
00:01:16
MD 24. Fejlková Martina -- Svoboda Ondřej Klokan team
Číslo: 342 Start: 11:48:00 Cíl: 16:00:50 Bodů: 370 Čas: 04:12:50 Penále: 26
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 43(10) Cíl
12:20:19 12:30:53 12:57:48 13:18:09 13:46:13 14:22:54 14:48:00 15:23:39 15:59:26 16:00:50
00:32:19 00:10:34 00:26:55 00:20:21 00:28:04 00:36:41 00:25:06 00:35:39 00:35:47 00:01:24
MD 25. Stehnová Zuzana -- Jedlička Lukáš Klokan team
Číslo: 276 Start: 10:54:00 Cíl: 14:37:47 Bodů: 370 Čas: 03:43:47 Penále: 0
4(80) 6(30) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 11(80) 21(30) 20(50) 22(10)
11:39:35 11:52:45 11:54:54 12:15:16 12:37:42 13:13:06 13:16:15 13:46:03 14:06:05 14:21:46
00:45:35 00:13:10 00:02:09 00:20:22 00:22:26 00:35:24 00:03:09 00:29:48 00:20:02 00:15:41
43(10) Cíl
14:36:25 14:37:47
00:14:39 00:01:22
MD 26. Hamáčková Eva -- Novotný Karel Okolo Horo
Číslo: 298 Start: 11:15:00 Cíl: 15:20:22 Bodů: 380 Čas: 04:05:22 Penále: 12
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 9(20)
11:47:08 12:00:24 12:15:55 12:27:09 12:43:37 13:00:18 13:21:21 13:54:24 14:39:30 14:56:56
00:32:08 00:13:16 00:15:31 00:11:14 00:16:28 00:16:41 00:21:03 00:33:03 00:45:06 00:17:26
43(10) Cíl
15:18:58 15:20:22
00:22:02 00:01:24
MD 27. Protiva Tomáš -- Rajtrová Eva Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 260 Start: 10:42:00 Cíl: 14:35:03 Bodů: 360 Čas: 03:53:03 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 22(10) 1(10)
11:08:04 11:23:00 11:37:15 11:49:39 12:07:02 12:32:14 13:07:47 13:40:18 14:05:46 14:24:00
00:26:04 00:14:56 00:14:15 00:12:24 00:17:23 00:25:12 00:35:33 00:32:31 00:25:28 00:18:14
43(10) Cíl
14:33:35 14:35:03
00:09:35 00:01:28
MD 28. Hausvaterová Pavla -- Panchártek Jan Klokan team
Číslo: 363 Start: 10:57:00 Cíl: 15:11:57 Bodů: 370 Čas: 04:14:57 Penále: 30
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 26(80) 43(10) Cíl
11:26:27 11:43:06 12:04:10 12:37:49 12:54:35 13:06:48 14:13:56 14:31:25 15:10:34 15:11:57
00:29:27 00:16:39 00:21:04 00:33:39 00:16:46 00:12:13 01:07:08 00:17:29 00:39:09 00:01:23
MD 29. Mašín David -- Česáková Michaela Albertov
Číslo: 262 Start: 10:42:00 Cíl: 14:40:25 Bodů: 350 Čas: 03:58:25 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 34(30) 33(20) 43(10)
11:22:43 11:51:10 12:00:38 12:22:44 12:50:19 13:24:16 13:49:20 14:02:37 14:24:15 14:39:11
00:40:43 00:28:27 00:09:28 00:22:06 00:27:35 00:33:57 00:25:04 00:13:17 00:21:38 00:14:56
Cíl
14:40:25
00:01:14
MD 30. Králová Lada -- Bauer Tomáš Blue SSU
Číslo: 308 Start: 11:21:00 Cíl: 15:07:15 Bodů: 290 Čas: 03:46:15 Penále: 0
31(20) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 43(10) Cíl
11:45:45 12:02:58 12:26:01 13:10:33 13:26:08 13:42:30 14:40:41 15:05:48 15:07:15
00:24:45 00:17:13 00:23:03 00:44:32 00:15:35 00:16:22 00:58:11 00:25:07 00:01:27
MD 31. Janák Jiří -- Klára Janáková Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 334 Start: 11:42:00 Cíl: 15:38:35 Bodů: 310 Čas: 03:56:35 Penále: 0
23(30) 27(20) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 31(20) 43(10) Cíl
12:21:37 12:40:08 13:04:57 13:17:57 13:49:38 14:14:57 14:59:58 15:30:10 15:37:15 15:38:35
00:39:37 00:18:31 00:24:49 00:13:00 00:31:41 00:25:19 00:45:01 00:30:12 00:07:05 00:01:20
MD 32. Motejl Jan -- Motejlová Olga ZO 226
Číslo: 228 Start: 10:12:00 Cíl: 14:09:01 Bodů: 310 Čas: 03:57:01 Penále: 0
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 10(30) 11(80) 4(80) 3(20) 43(10) Cíl
10:46:31 10:56:53 11:23:37 11:45:40 11:48:35 12:24:03 13:14:54 13:37:16 14:07:22 14:09:01
00:34:31 00:10:22 00:26:44 00:22:03 00:02:55 00:35:28 00:50:51 00:22:22 00:30:06 00:01:39
MD 33. Rybářová Lucie -- Rybář Tomáš Lokal blok
Číslo: 332 Start: 11:42:00 Cíl: 15:44:13 Bodů: 340 Čas: 04:02:13 Penále: 6
28(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 34(30) 43(10)
12:14:19 12:38:17 13:04:16 13:14:48 13:42:46 14:10:19 14:42:40 15:06:01 15:19:26 15:42:53
00:32:19 00:23:58 00:25:59 00:10:32 00:27:58 00:27:33 00:32:21 00:23:21 00:13:25 00:23:27
Cíl
15:44:13
00:01:20
MD 34. Kašpar Jaroslav -- Kašparová Ivana blue.ssu.cz
Číslo: 243 Start: 10:27:00 Cíl: 14:09:29 Bodů: 320 Čas: 03:42:29 Penále: 0
30(30) 29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 22(10) 20(50) 1(10) 43(10) Cíl
11:01:54 11:20:08 11:35:37 12:14:32 12:53:02 13:07:48 13:19:06 13:56:10 14:07:39 14:09:29
00:34:54 00:18:14 00:15:29 00:38:55 00:38:30 00:14:46 00:11:18 00:37:04 00:11:29 00:01:50
MD 35. Fišer Pavel -- Fišerová Petra Černobílé krychle
Číslo: 331 Start: 11:39:00 Cíl: 15:42:24 Bodů: 330 Čas: 04:03:24 Penále: 8
33(20) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10)
12:09:37 12:37:37 12:57:16 13:14:53 13:26:34 13:47:40 14:06:34 14:34:23 15:14:57 15:41:16
00:30:37 00:28:00 00:19:39 00:17:37 00:11:41 00:21:06 00:18:54 00:27:49 00:40:34 00:26:19
Cíl
15:42:24
00:01:08
MD 36. Urbánková Marie -- Smutný Jan Piraruku
Číslo: 229 Start: 10:15:00 Cíl: 14:23:04 Bodů: 330 Čas: 04:08:04 Penále: 18
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 8(30) 11(80) 5(30) 9(20) 43(10)
10:42:16 10:51:00 11:10:01 11:30:51 11:43:13 12:07:30 12:58:51 13:43:56 13:57:38 14:21:37
00:27:16 00:08:44 00:19:01 00:20:50 00:12:22 00:24:17 00:51:21 00:45:05 00:13:42 00:23:59
Cíl
14:23:04
00:01:27
MD 37. Letfusová Veronika -- Michalička David MTBO ČZU Praha
Číslo: 292 Start: 11:12:00 Cíl: 15:19:08 Bodů: 330 Čas: 04:07:08 Penále: 16
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:51:17 12:00:45 12:16:00 12:28:36 12:49:15 13:12:52 13:41:07 14:19:38 15:17:37 15:19:08
00:39:17 00:09:28 00:15:15 00:12:36 00:20:39 00:23:37 00:28:15 00:38:31 00:57:59 00:01:31
MD 38. Schwab Martin -- Svobodová Ivana KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 333 Start: 11:42:00 Cíl: 15:28:57 Bodů: 310 Čas: 03:46:57 Penále: 0
32(10) 34(30) 35(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
12:08:50 12:22:41 13:00:46 13:28:14 13:43:46 14:18:08 14:31:39 14:58:41 15:27:16 15:28:57
00:26:50 00:13:51 00:38:05 00:27:28 00:15:32 00:34:22 00:13:31 00:27:02 00:28:35 00:01:41
MD 39. Hloušek Martin -- Antropiusová Daniela Štika a Drak eXtreme team
Číslo: 345 Start: 11:54:00 Cíl: 15:46:09 Bodů: 300 Čas: 03:52:09 Penále: 0
26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 41(80) 40(20) 43(10) Cíl
12:43:23 13:07:27 13:36:28 13:57:27 14:47:26 14:56:51 15:44:44 15:46:09
00:49:23 00:24:04 00:29:01 00:20:59 00:49:59 00:09:25 00:47:53 00:01:25
MD 40. Rapel -- borůFka SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 246 Start: 10:30:00 Cíl: 14:40:45 Bodů: 350 Čas: 04:10:45 Penále: 22
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 40(20) 41(80) 32(10) 43(10) Cíl
11:06:19 11:31:17 11:41:32 12:01:32 12:24:42 13:18:35 13:35:10 14:28:50 14:39:21 14:40:45
00:36:19 00:24:58 00:10:15 00:20:00 00:23:10 00:53:53 00:16:35 00:53:40 00:10:31 00:01:24
MD 41. Ježek Jiří -- Machútová Lucie Humbuk Outdoor Team
Číslo: 274 Start: 10:54:00 Cíl: 14:52:20 Bodů: 280 Čas: 03:58:20 Penále: 0
29(50) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 40(20) 41(80) 32(10) 43(10) Cíl
11:33:23 11:55:03 12:16:55 12:55:36 13:17:15 13:17:52 13:31:57 14:42:56 14:50:50 14:52:20
00:39:23 00:21:40 00:21:52 00:38:41 00:21:39 00:00:37 00:14:05 01:10:59 00:07:54 00:01:30
MD 42. Rafaj Nikola -- Hucková Vendula Ekonom Praha
Číslo: 271 Start: 10:51:00 Cíl: 14:54:05 Bodů: 370 Čas: 04:03:05 Penále: 8
1(10) 22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30)
11:17:45 11:32:20 11:43:30 12:08:49 12:42:39 12:54:32 13:16:15 13:44:54 14:10:23 14:31:10
00:26:45 00:14:35 00:11:10 00:25:19 00:33:50 00:11:53 00:21:43 00:28:39 00:25:29 00:20:47
43(10) Cíl
14:52:48 14:54:05
00:21:38 00:01:17
MD 43. Homolová Gabriela -- Homola Dušan Žabouš
Číslo: 236 Start: 10:18:00 Cíl: 14:18:47 Bodů: 270 Čas: 04:00:47 Penále: 2
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 43(10) Cíl
10:49:29 11:09:41 11:34:39 12:15:46 12:33:30 12:51:41 13:53:34 14:17:33 14:18:47
00:31:29 00:20:12 00:24:58 00:41:07 00:17:44 00:18:11 01:01:53 00:23:59 00:01:14
MD 44. Kalenská Romana -- Mrázek Jan Kuncovi z Tachova
Číslo: 295 Start: 11:15:00 Cíl: 15:12:44 Bodů: 320 Čas: 03:57:44 Penále: 0
1(10) 33(20) 2(10) 9(20) 5(30) 4(80) 3(20) 37(30) 38(30) 34(30)
11:41:47 11:55:22 12:05:09 12:17:21 12:35:43 12:57:57 13:13:21 13:33:50 14:02:33 14:29:58
00:26:47 00:13:35 00:09:47 00:12:12 00:18:22 00:22:14 00:15:24 00:20:29 00:28:43 00:27:25
32(10) 31(20) 43(10) Cíl
14:43:59 15:01:34 15:11:01 15:12:44
00:14:01 00:17:35 00:09:27 00:01:43
MD 45. Svoboda Petr -- Svobodová Kateřina CRAFT team
Číslo: 244 Start: 10:30:00 Cíl: 14:27:30 Bodů: 320 Čas: 03:57:30 Penále: 0
31(20) 29(50) 26(80) 24(50) 25(20) 30(30) 35(30) 34(30) 43(10) Cíl
10:52:13 11:21:03 11:38:18 12:15:03 12:25:44 13:25:24 13:49:49 14:02:47 14:26:02 14:27:30
00:22:13 00:28:50 00:17:15 00:36:45 00:10:41 00:59:40 00:24:25 00:12:58 00:23:15 00:01:28
MD 46. Kalenský Tomáš -- Šponarová Lenka TOje1
Číslo: 249 Start: 10:33:00 Cíl: 14:47:55 Bodů: 330 Čas: 04:14:55 Penále: 30
33(20) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10)
11:03:14 11:30:39 12:05:24 12:29:54 12:46:38 13:03:33 13:21:29 13:49:43 14:16:54 14:46:13
00:30:14 00:27:25 00:34:45 00:24:30 00:16:44 00:16:55 00:17:56 00:28:14 00:27:11 00:29:19
Cíl
14:47:55
00:01:42
MD 47. Karlík Michal -- Šlapalová Zuzana SHOCART
Číslo: 360 Start: 12:06:00 Cíl: 16:09:30 Bodů: 320 Čas: 04:03:30 Penále: 8
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 34(30) 33(20) 43(10) Cíl
12:45:58 13:12:38 13:22:35 13:47:01 14:16:44 14:54:11 15:19:32 15:44:06 16:07:50 16:09:30
00:39:58 00:26:40 00:09:57 00:24:26 00:29:43 00:37:27 00:25:21 00:24:34 00:23:44 00:01:40
MD 48. Bezák Miroslav -- Bejstová Jindřiška Merida Bike Adventure Team
Číslo: 329 Start: 11:39:00 Cíl: 15:33:15 Bodů: 310 Čas: 03:54:15 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 9(20) 43(10) Cíl
12:14:08 12:30:13 12:54:51 13:05:41 13:40:36 13:56:55 14:30:53 15:32:05 15:33:15
00:35:08 00:16:05 00:24:38 00:10:50 00:34:55 00:16:19 00:33:58 01:01:12 00:01:10
MD 49. Švantner Petr -- Pelarová Katka Vedle-Bedle-Team
Číslo: 225 Start: 10:12:00 Cíl: 14:11:16 Bodů: 320 Čas: 03:59:16 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 7(50) 7(50) 8(30) 10(30) 21(30) 20(50)
10:33:05 10:44:05 11:01:03 11:16:00 11:42:48 11:43:00 12:06:10 12:43:36 12:57:41 13:38:04
00:21:05 00:11:00 00:16:58 00:14:57 00:26:48 00:00:12 00:23:10 00:37:26 00:14:05 00:40:23
43(10) Cíl
14:09:38 14:11:16
00:31:34 00:01:38
MD 50. Ambrož Ivo -- Beržinská Soňa SBK Blansko
Číslo: 302 Start: 11:18:00 Cíl: 15:15:56 Bodů: 360 Čas: 03:57:56 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 10(30) 21(30) 20(50)
11:39:48 11:52:07 12:09:22 12:29:05 12:49:07 13:01:58 13:24:40 13:58:44 14:11:24 14:41:44
00:21:48 00:12:19 00:17:15 00:19:43 00:20:02 00:12:51 00:22:42 00:34:04 00:12:40 00:30:20
22(10) 43(10) Cíl
14:59:12 15:14:16 15:15:56
00:17:28 00:15:04 00:01:40
MD 51. Ferdinandová Jana -- Marek Vladimír BT Humr
Číslo: 212 Start: 10:06:00 Cíl: 14:09:44 Bodů: 340 Čas: 04:03:44 Penále: 8
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 30(30) 31(20) 43(10)
10:42:03 10:59:27 11:18:09 11:51:55 12:10:43 12:23:31 13:15:32 13:36:32 13:58:57 14:08:25
00:36:03 00:17:24 00:18:42 00:33:46 00:18:48 00:12:48 00:52:01 00:21:00 00:22:25 00:09:28
Cíl
14:09:44
00:01:19
MD 52. Ledererová Kamila -- Jedlička Karel Looser Club Debilos
Číslo: 227 Start: 11:24:00 Cíl: 15:18:57 Bodů: 340 Čas: 03:54:57 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 1(10) 33(20) 32(10)
12:00:46 12:19:01 12:50:50 13:05:10 13:30:25 13:51:26 14:13:57 14:28:27 14:50:11 15:06:39
00:36:46 00:18:15 00:31:49 00:14:20 00:25:15 00:21:01 00:22:31 00:14:30 00:21:44 00:16:28
43(10) Cíl
15:17:17 15:18:57
00:10:38 00:01:40
MD 53. Hejduk Ondřej -- Fišerová Hana RADIOCOM Bike Team
Číslo: 213 Start: 10:06:00 Cíl: 14:10:43 Bodů: 360 Čas: 04:04:43 Penále: 10
32(10) 33(20) 2(10) 4(80) 3(20) 37(30) 38(30) 39(50) 41(80) 40(20)
10:37:14 10:44:18 10:55:41 11:17:31 11:30:40 11:49:27 12:11:00 12:49:44 13:15:12 13:20:18
00:31:14 00:07:04 00:11:23 00:21:50 00:13:09 00:18:47 00:21:33 00:38:44 00:25:28 00:05:06
43(10) Cíl
14:09:19 14:10:43
00:49:01 00:01:24
MD 54. Žemla Tomáš -- Žemlová Eva Žemlíci
Číslo: 321 Start: 11:33:00 Cíl: 15:23:53 Bodů: 340 Čas: 03:50:53 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 22(10) 1(10) 43(10)
12:10:52 12:30:39 12:59:15 13:12:37 13:35:14 13:58:09 14:29:29 14:57:06 15:11:01 15:22:10
00:37:52 00:19:47 00:28:36 00:13:22 00:22:37 00:22:55 00:31:20 00:27:37 00:13:55 00:11:09
Cíl
15:23:53
00:01:43
MD 55. Stojan Luděk -- Sladká Kateřina Žabáci
Číslo: 265 Start: 10:45:00 Cíl: 14:43:04 Bodů: 290 Čas: 03:58:04 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 7(50) 5(30) 43(10) Cíl
11:09:24 11:34:08 11:56:22 12:20:22 12:38:46 12:53:30 13:20:24 14:08:30 14:41:23 14:43:04
00:24:24 00:24:44 00:22:14 00:24:00 00:18:24 00:14:44 00:26:54 00:48:06 00:32:53 00:01:41
MD 56. Severýn Otto -- Volfová Julie Komorní Výtah
Číslo: 343 Start: 11:51:00 Cíl: 16:02:07 Bodů: 350 Čas: 04:11:07 Penále: 24
22(10) 20(50) 23(30) 27(20) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 43(10)
12:35:46 12:59:45 13:25:02 13:42:12 14:13:52 14:24:06 14:47:36 15:11:28 15:42:24 16:00:54
00:44:46 00:23:59 00:25:17 00:17:10 00:31:40 00:10:14 00:23:30 00:23:52 00:30:56 00:18:30
Cíl
16:02:07
00:01:13
MD 57. Wohanková Kateřina -- Wohanka Petr MTBO Vrchlabí
Číslo: 289 Start: 11:09:00 Cíl: 15:12:17 Bodů: 310 Čas: 04:03:17 Penále: 8
32(10) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 30(30) 29(50) 43(10) Cíl
11:34:51 11:49:31 12:09:55 12:51:55 13:08:35 13:26:45 14:26:44 14:50:46 15:10:55 15:12:17
00:25:51 00:14:40 00:20:24 00:42:00 00:16:40 00:18:10 00:59:59 00:24:02 00:20:09 00:01:22
MD 58. Krásná Vendulka -- Sedlák Radek Brtevští berani
Číslo: 259 Start: 10:42:00 Cíl: 14:50:00 Bodů: 320 Čas: 04:08:00 Penále: 18
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 1(10)
11:10:46 11:20:03 11:49:09 12:11:00 12:27:24 12:56:10 13:13:10 13:40:16 14:13:34 14:37:58
00:28:46 00:09:17 00:29:06 00:21:51 00:16:24 00:28:46 00:17:00 00:27:06 00:33:18 00:24:24
43(10) Cíl
14:48:26 14:50:00
00:10:28 00:01:34
MD 59. Plšek Martin -- Vyšínová Monika 13-tý pramen
Číslo: 216 Start: 10:06:00 Cíl: 14:17:45 Bodů: 300 Čas: 04:11:45 Penále: 24
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 10(30) 43(10) Cíl
10:41:25 11:01:33 11:24:02 11:43:53 12:03:45 12:28:05 12:54:36 13:36:45 14:16:18 14:17:45
00:35:25 00:20:08 00:22:29 00:19:51 00:19:52 00:24:20 00:26:31 00:42:09 00:39:33 00:01:27
MD 60. Suchánek Jan -- Štěpánková Kateřina Jednonohý párek
Číslo: 266 Start: 10:48:00 Cíl: 14:45:01 Bodů: 320 Čas: 03:57:01 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 28(10) 43(10)
11:16:49 11:44:48 12:09:18 12:28:58 12:57:44 13:10:16 13:39:49 14:06:20 14:27:40 14:43:36
00:28:49 00:27:59 00:24:30 00:19:40 00:28:46 00:12:32 00:29:33 00:26:31 00:21:20 00:15:56
Cíl
14:45:01
00:01:25
MD 61. Svobodová Jana -- Svoboda Lukáš Klokan team
Číslo: 286 Start: 11:06:00 Cíl: 14:48:17 Bodů: 290 Čas: 03:42:17 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 23(30) 20(50) 22(10) 1(10) 43(10) Cíl
11:33:48 12:00:04 12:21:53 12:53:42 13:29:17 13:50:53 14:15:37 14:35:14 14:46:33 14:48:17
00:27:48 00:26:16 00:21:49 00:31:49 00:35:35 00:21:36 00:24:44 00:19:37 00:11:19 00:01:44
MD 62. Rubeš Petr -- Rubešová Renata Rubíci
Číslo: 263 Start: 10:45:00 Cíl: 14:38:45 Bodů: 290 Čas: 03:53:45 Penále: 0
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10)
11:15:52 11:31:17 11:42:02 11:57:27 12:14:23 12:33:22 12:54:14 13:22:56 14:05:07 14:36:42
00:30:52 00:15:25 00:10:45 00:15:25 00:16:56 00:18:59 00:20:52 00:28:42 00:42:11 00:31:35
Cíl
14:38:45
00:02:03
MD 63. Pračková Zita -- Pračka Tomáš ZitPrak
Číslo: 315 Start: 11:27:00 Cíl: 15:27:31 Bodů: 290 Čas: 04:00:31 Penále: 2
29(50) 26(80) 40(20) 41(80) 39(50) 43(10) Cíl
12:09:26 12:27:55 13:31:35 13:48:34 14:31:48 15:26:02 15:27:31
00:42:26 00:18:29 01:03:40 00:16:59 00:43:14 00:54:14 00:01:29
MD 64. Jeřábková Eva -- Mrkvička Aleš MCK Jouda
Číslo: 296 Start: 11:15:00 Cíl: 14:58:08 Bodů: 290 Čas: 03:43:08 Penále: 0
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 30(30) 31(20) 43(10) Cíl
11:47:30 12:05:15 12:28:34 13:05:21 13:26:04 13:39:55 14:29:45 14:46:41 14:56:21 14:58:08
00:32:30 00:17:45 00:23:19 00:36:47 00:20:43 00:13:51 00:49:50 00:16:56 00:09:40 00:01:47
MD 65. Křenek Jaroslav -- Švábková Eva Plzeňská smršť
Číslo: 324 Start: 11:33:00 Cíl: 15:22:04 Bodů: 280 Čas: 03:49:04 Penále: 0
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 6(30) 4(80) 3(20) 2(10) 1(10) 43(10)
12:11:20 12:22:31 12:49:08 13:10:34 14:02:00 14:18:43 14:36:02 14:54:36 15:10:10 15:20:28
00:38:20 00:11:11 00:26:37 00:21:26 00:51:26 00:16:43 00:17:19 00:18:34 00:15:34 00:10:18
Cíl
15:22:04
00:01:36
MD 66. Valíček František -- Bednaříková Jana Severojih
Číslo: 245 Start: 10:30:00 Cíl: 14:26:25 Bodů: 310 Čas: 03:56:25 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 20(50) 43(10) Cíl
11:26:47 11:45:07 12:23:10 12:34:46 13:04:46 13:24:58 13:48:49 14:24:31 14:26:25
00:56:47 00:18:20 00:38:03 00:11:36 00:30:00 00:20:12 00:23:51 00:35:42 00:01:54
MD 67. Šenk Pavel -- Šenková Kateřina RADIOCOM Bike Team
Číslo: 283 Start: 11:00:00 Cíl: 15:07:41 Bodů: 360 Čas: 04:07:41 Penále: 16
32(10) 31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10)
11:27:07 11:47:00 12:08:45 12:28:04 12:51:36 13:25:25 13:38:17 14:01:43 14:27:36 14:43:44
00:27:07 00:19:53 00:21:45 00:19:19 00:23:32 00:33:49 00:12:52 00:23:26 00:25:53 00:16:08
43(10) Cíl
15:06:14 15:07:41
00:22:30 00:01:27
MD 68. Najman Jiří -- Eklová Jitka Klikaři
Číslo: 339 Start: 11:48:00 Cíl: 15:45:27 Bodů: 310 Čas: 03:57:27 Penále: 0
33(20) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 1(10) 43(10)
12:15:11 12:42:24 13:03:43 13:25:49 13:40:24 13:59:49 14:23:15 14:51:10 15:33:12 15:43:51
00:27:11 00:27:13 00:21:19 00:22:06 00:14:35 00:19:25 00:23:26 00:27:55 00:42:02 00:10:39
Cíl
15:45:27
00:01:36
MD 69. Najmanová Jana -- Vojta Martin Kajman 001
Číslo: 310 Start: 11:21:00 Cíl: 14:58:23 Bodů: 310 Čas: 03:37:23 Penále: 0
1(10) 22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
11:47:05 12:00:58 12:16:07 12:41:41 13:18:53 13:30:12 13:58:27 14:31:55 14:56:46 14:58:23
00:26:05 00:13:53 00:15:09 00:25:34 00:37:12 00:11:19 00:28:15 00:33:28 00:24:51 00:01:37
MD 70. Matušová Petra -- Křížek Tomáš Utopení eskymáci
Číslo: 256 Start: 10:42:00 Cíl: 14:42:19 Bodů: 320 Čas: 04:00:19 Penále: 2
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 1(10)
11:18:10 11:34:14 11:53:52 12:15:00 12:28:43 12:43:28 13:11:00 13:40:27 14:06:18 14:30:59
00:36:10 00:16:04 00:19:38 00:21:08 00:13:43 00:14:45 00:27:32 00:29:27 00:25:51 00:24:41
43(10) Cíl
14:40:54 14:42:19
00:09:55 00:01:25
MD 71. Franc Robert -- Škulavíková Michaela CRAFT team
Číslo: 306 Start: 11:21:00 Cíl: 15:14:49 Bodů: 280 Čas: 03:53:49 Penále: 0
1(10) 33(20) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 8(30) 5(30) 9(20) 43(10)
11:43:56 11:57:52 12:28:53 12:51:28 13:15:22 13:27:55 14:01:13 14:25:32 14:49:20 15:13:26
00:22:56 00:13:56 00:31:01 00:22:35 00:23:54 00:12:33 00:33:18 00:24:19 00:23:48 00:24:06
Cíl
15:14:49
00:01:23
MD 72. Urbaník Robert -- Kadlecová Štěpána VLI
Číslo: 280 Start: 10:57:00 Cíl: 14:47:22 Bodů: 300 Čas: 03:50:22 Penále: 0
1(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
11:22:03 11:44:05 12:22:56 13:00:39 13:13:54 13:38:53 14:19:08 14:45:29 14:47:22
00:25:03 00:22:02 00:38:51 00:37:43 00:13:15 00:24:59 00:40:15 00:26:21 00:01:53
MD 73. Hourová Michaela -- Gothard Tomáš Tom a Jerry
Číslo: 230 Start: 10:15:00 Cíl: 14:25:48 Bodů: 330 Čas: 04:10:48 Penále: 22
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 34(30) 38(30) 43(10) Cíl
11:02:05 11:31:29 11:43:02 12:14:27 12:41:41 13:16:26 13:32:12 13:55:06 14:24:09 14:25:48
00:47:05 00:29:24 00:11:33 00:31:25 00:27:14 00:34:45 00:15:46 00:22:54 00:29:03 00:01:39
MD 74. Pazourková Vlasta -- Šupich Petr Rock Point
Číslo: 291 Start: 11:12:00 Cíl: 15:13:46 Bodů: 300 Čas: 04:01:46 Penále: 4
20(50) 11(80) 8(30) 4(80) 3(20) 2(10) 33(20) 43(10) Cíl
11:56:07 12:48:29 13:31:04 14:02:40 14:21:32 14:40:22 14:52:55 15:11:55 15:13:46
00:44:07 00:52:22 00:42:35 00:31:36 00:18:52 00:18:50 00:12:33 00:19:00 00:01:51
MD 75. Čejka Radek -- Melčová Jana Jabkoty Kdyně
Číslo: 279 Start: 10:57:00 Cíl: 14:52:47 Bodů: 310 Čas: 03:55:47 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:24:49 11:42:54 11:57:58 12:12:37 12:34:27 13:00:53 13:46:45 14:51:06 14:52:47
00:27:49 00:18:05 00:15:04 00:14:39 00:21:50 00:26:26 00:45:52 01:04:21 00:01:41
MD 76. Klotz Daniel -- Soukupová Marie Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 350 Start: 11:57:00 Cíl: 15:51:51 Bodů: 290 Čas: 03:54:51 Penále: 0
27(20) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 43(10) Cíl
12:37:56 13:05:46 13:17:41 13:49:48 14:15:12 14:53:37 15:19:25 15:50:31 15:51:51
00:40:56 00:27:50 00:11:55 00:32:07 00:25:24 00:38:25 00:25:48 00:31:06 00:01:20
MD 77. Řehořek Jan -- Řehořková Veronika Los Clandestinos
Číslo: 323 Start: 11:33:00 Cíl: 15:35:44 Bodů: 290 Čas: 04:02:44 Penále: 6
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 31(20) 43(10) Cíl
12:20:48 12:55:05 13:08:01 13:41:27 14:14:02 14:57:02 15:23:29 15:33:48 15:35:44
00:47:48 00:34:17 00:12:56 00:33:26 00:32:35 00:43:00 00:26:27 00:10:19 00:01:56
MD 78. Spudilová Michala -- Hala Martin SP KOLO
Číslo: 330 Start: 11:39:00 Cíl: 15:37:07 Bodů: 300 Čas: 03:58:07 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 30(30) 43(10) Cíl
12:14:26 12:46:24 12:56:43 13:24:36 14:09:43 14:53:32 15:15:26 15:35:34 15:37:07
00:35:26 00:31:58 00:10:19 00:27:53 00:45:07 00:43:49 00:21:54 00:20:08 00:01:33
MD 79. Jiroušek Petr -- Lecjaksová Martina Plzeňská smršť
Číslo: 303 Start: 11:18:00 Cíl: 15:13:40 Bodů: 310 Čas: 03:55:40 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 1(10) 43(10) Cíl
11:57:44 12:14:43 12:46:46 13:01:13 13:38:04 14:09:28 14:32:39 15:00:56 15:11:54 15:13:40
00:39:44 00:16:59 00:32:03 00:14:27 00:36:51 00:31:24 00:23:11 00:28:17 00:10:58 00:01:46
MD 80. Hrazdirová Iva -- Košárek Pavel Žaket
Číslo: 251 Start: 10:36:00 Cíl: 14:31:13 Bodů: 250 Čas: 03:55:13 Penále: 0
1(10) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 35(30) 29(50) 31(20) 43(10) Cíl
11:00:59 11:14:52 11:33:01 11:54:26 12:31:29 13:15:40 13:55:40 14:21:58 14:29:36 14:31:13
00:24:59 00:13:53 00:18:09 00:21:25 00:37:03 00:44:11 00:40:00 00:26:18 00:07:38 00:01:37
MD 81. Straka Petr -- Tomanová Tereza Brněnští Drtiči
Číslo: 277 Start: 10:57:00 Cíl: 14:55:59 Bodů: 260 Čas: 03:58:59 Penále: 0
3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:57:07 12:14:15 12:31:26 13:02:02 13:32:19 14:11:55 14:42:18 14:54:02 14:55:59
01:00:07 00:17:08 00:17:11 00:30:36 00:30:17 00:39:36 00:30:23 00:11:44 00:01:57
MD 82. Odvody Zdeněk -- Víchová Šárka Pardubice Bikers
Číslo: 325 Start: 11:33:00 Cíl: 15:37:12 Bodů: 290 Čas: 04:04:12 Penále: 10
2(10) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
12:08:58 12:29:37 12:44:57 13:06:04 13:37:26 14:29:15 15:35:54 15:37:12
00:35:58 00:20:39 00:15:20 00:21:07 00:31:22 00:51:49 01:06:39 00:01:18
MD 83. Brožíková Alena -- Hec Ondřej HOBATeam
Číslo: 348 Start: 11:54:00 Cíl: 16:00:52 Bodů: 280 Čas: 04:06:52 Penále: 14
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 21(30) 43(10) Cíl
12:29:09 12:39:20 12:58:00 13:12:43 13:28:22 13:55:11 14:25:34 15:20:02 15:59:17 16:00:52
00:35:09 00:10:11 00:18:40 00:14:43 00:15:39 00:26:49 00:30:23 00:54:28 00:39:15 00:01:35
MD 84. Toužilová Martina -- Toužil Karel Klokan team
Číslo: 313 Start: 11:24:00 Cíl: 15:23:39 Bodů: 290 Čas: 03:59:39 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 30(30) 43(10) Cíl
11:56:13 12:10:31 12:31:24 13:04:34 13:26:29 13:39:45 14:41:23 15:03:55 15:22:26 15:23:39
00:32:13 00:14:18 00:20:53 00:33:10 00:21:55 00:13:16 01:01:38 00:22:32 00:18:31 00:01:13
MD 85. Šašková Pavla -- Šašek Milan CRAFT team
Číslo: 293 Start: 11:12:00 Cíl: 15:01:46 Bodů: 240 Čas: 03:49:46 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 5(30) 9(20) 43(10) Cíl
11:40:32 12:00:11 12:21:09 12:41:59 13:04:14 14:13:59 14:31:16 14:59:49 15:01:46
00:28:32 00:19:39 00:20:58 00:20:50 00:22:15 01:09:45 00:17:17 00:28:33 00:01:57
MD 86. Svoboda Jan -- Nyplová Petra Albertov
Číslo: 218 Start: 10:06:00 Cíl: 13:55:48 Bodů: 230 Čas: 03:49:48 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 41(80) 40(20) 39(50) 43(10) Cíl
10:32:52 10:52:51 11:11:12 12:06:06 12:11:51 12:49:09 13:54:01 13:55:48
00:26:52 00:19:59 00:18:21 00:54:54 00:05:45 00:37:18 01:04:52 00:01:47
MD 87. Kathrin Winter -- Holm Winter Speichenbruch und Kettenriss
Číslo: 208 Start: 10:03:00 Cíl: 13:57:49 Bodů: 280 Čas: 03:54:49 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 2(10) 33(20) 1(10)
10:30:30 10:48:00 11:12:23 11:39:03 12:01:19 12:20:42 12:54:13 13:18:27 13:29:46 13:44:39
00:27:30 00:17:30 00:24:23 00:26:40 00:22:16 00:19:23 00:33:31 00:24:14 00:11:19 00:14:53
43(10) Cíl
13:56:04 13:57:49
00:11:25 00:01:45
MD 88. Černošková Renata -- Čechura Michal Merida Bike Adventure Team
Číslo: 340 Start: 11:48:00 Cíl: 15:39:59 Bodů: 300 Čas: 03:51:59 Penále: 0
35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
12:48:12 13:07:34 13:28:24 13:47:08 14:29:01 14:41:21 15:12:08 15:38:10 15:39:59
01:00:12 00:19:22 00:20:50 00:18:44 00:41:53 00:12:20 00:30:47 00:26:02 00:01:49
MD 89. Bobalová Martina -- Bobal Miroslav Bóbika
Číslo: 273 Start: 10:54:00 Cíl: 15:03:06 Bodů: 300 Čas: 04:09:06 Penále: 20
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
11:32:51 11:53:29 12:26:00 12:42:31 13:22:24 13:58:50 14:21:30 15:01:39 15:03:06
00:38:51 00:20:38 00:32:31 00:16:31 00:39:53 00:36:26 00:22:40 00:40:09 00:01:27
MD 90. Švarcbach Michal -- Švarcbachová Jarka Křupani
Číslo: 338 Start: 11:48:00 Cíl: 15:45:44 Bodů: 280 Čas: 03:57:44 Penále: 0
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10) Cíl
12:26:02 12:38:15 12:57:03 13:13:37 13:35:41 14:00:46 14:27:25 15:09:48 15:44:12 15:45:44
00:38:02 00:12:13 00:18:48 00:16:34 00:22:04 00:25:05 00:26:39 00:42:23 00:34:24 00:01:32
MD 91. Tužil Pavel -- Tužilová Štěpánka TVK team
Číslo: 288 Start: 11:06:00 Cíl: 15:04:30 Bodů: 270 Čas: 03:58:30 Penále: 0
32(10) 34(30) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 23(30) 43(10) Cíl
11:37:13 12:20:50 12:54:30 13:16:03 13:38:39 13:59:02 14:35:27 15:02:53 15:04:30
00:31:13 00:43:37 00:33:40 00:21:33 00:22:36 00:20:23 00:36:25 00:27:26 00:01:37
MD 92. Kollinger Milan -- Bartošová Radka T-MAPY
Číslo: 237 Start: 10:21:00 Cíl: 14:25:39 Bodů: 300 Čas: 04:04:39 Penále: 10
30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:14:39 11:35:38 11:54:51 12:40:59 12:55:22 13:29:30 13:47:39 14:09:33 14:23:59 14:25:39
00:53:39 00:20:59 00:19:13 00:46:08 00:14:23 00:34:08 00:18:09 00:21:54 00:14:26 00:01:40
MD 93. Kozáková Markéta -- Kozák Lukáš Randál
Číslo: 285 Start: 11:06:00 Cíl: 14:53:02 Bodů: 300 Čas: 03:47:02 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:35:44 12:05:52 12:28:33 12:47:12 13:27:40 13:46:43 14:13:37 14:39:15 14:51:01 14:53:02
00:29:44 00:30:08 00:22:41 00:18:39 00:40:28 00:19:03 00:26:54 00:25:38 00:11:46 00:02:01
MD 94. Beneš Martin -- Benešová Martina RADIOCOM Bike Team
Číslo: 317 Start: 11:27:00 Cíl: 15:19:18 Bodů: 240 Čas: 03:52:18 Penále: 0
1(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 5(30) 43(10) Cíl
11:53:04 12:12:08 12:43:09 13:05:56 13:50:44 14:43:20 15:17:46 15:19:18
00:26:04 00:19:04 00:31:01 00:22:47 00:44:48 00:52:36 00:34:26 00:01:32
MD 95. Horálek Pavel -- Slavíková Markéta Randál
Číslo: 223 Start: 10:12:00 Cíl: 14:19:26 Bodů: 300 Čas: 04:07:26 Penále: 16
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 22(10) 43(10) Cíl
10:41:28 11:09:42 11:30:28 11:50:46 12:48:37 13:01:03 13:35:50 13:57:53 14:17:45 14:19:26
00:29:28 00:28:14 00:20:46 00:20:18 00:57:51 00:12:26 00:34:47 00:22:03 00:19:52 00:01:41
MD 96. Hlaváč David -- Jurečková Leona Kulda Bike Team
Číslo: 344 Start: 11:51:00 Cíl: 16:04:44 Bodů: 300 Čas: 04:13:44 Penále: 28
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 43(10) Cíl
12:15:19 12:28:11 12:38:31 13:06:15 13:26:00 13:55:22 14:26:41 14:55:19 16:03:08 16:04:44
00:24:19 00:12:52 00:10:20 00:27:44 00:19:45 00:29:22 00:31:19 00:28:38 01:07:49 00:01:36
MD 97. Jakubský Ondřej -- Mezerová Jitka Prostě jedem
Číslo: 304 Start: 11:18:00 Cíl: 15:24:00 Bodů: 270 Čas: 04:06:00 Penále: 14
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 5(30) 4(80) 3(20) 43(10) Cíl
11:55:49 12:16:33 12:28:27 13:11:16 13:31:04 14:03:10 14:28:49 14:50:20 15:22:27 15:24:00
00:37:49 00:20:44 00:11:54 00:42:49 00:19:48 00:32:06 00:25:39 00:21:31 00:32:07 00:01:33
MD 98. Molnárová Michaela -- Molnár Luboš Burlaky na kóle
Číslo: 341 Start: 11:48:00 Cíl: 15:56:05 Bodů: 240 Čas: 04:08:05 Penále: 18
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 7(50) 8(30) 43(10) Cíl
12:18:52 12:43:44 13:04:00 13:25:16 13:54:22 14:22:19 15:54:23 15:56:05
00:30:52 00:24:52 00:20:16 00:21:16 00:29:06 00:27:57 01:32:04 00:01:42
MD 99. Hýbl Lukáš -- Masopustová Eliška VIPrahlý host
Číslo: 255 Start: 10:36:00 Cíl: 15:02:25 Bodů: 340 Čas: 04:26:25 Penále: 150
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10)
11:07:59 11:16:18 11:26:07 11:45:43 12:02:15 12:17:51 12:43:04 13:11:12 13:53:19 15:01:00
00:31:59 00:08:19 00:09:49 00:19:36 00:16:32 00:15:36 00:25:13 00:28:08 00:42:07 01:07:41
Cíl
15:02:25
00:01:25
MD 100. Gottwald Filip -- Gottwaldová Martina Velkej cvrkot
Číslo: 275 Start: 10:54:00 Cíl: 14:34:18 Bodů: 240 Čas: 03:40:18 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
11:46:00 12:07:29 12:57:15 13:12:23 13:58:02 14:32:11 14:34:18
00:52:00 00:21:29 00:49:46 00:15:08 00:45:39 00:34:09 00:02:07
MD 101. Beneš Jan -- Půtová Monika RADIOCOM Bike Team
Číslo: 224 Start: 10:12:00 Cíl: 13:56:32 Bodů: 290 Čas: 03:44:32 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
10:52:40 11:17:19 11:39:53 12:03:10 12:44:13 12:59:40 13:23:52 13:53:01 13:56:32
00:40:40 00:24:39 00:22:34 00:23:17 00:41:03 00:15:27 00:24:12 00:29:09 00:03:31
MD 102. Vlach Libor -- Vlachová Lucie Jiřina
Číslo: 210 Start: 10:03:00 Cíl: 13:50:53 Bodů: 280 Čas: 03:47:53 Penále: 0
28(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 43(10) Cíl
10:45:20 11:07:35 11:41:17 11:55:40 12:25:51 13:02:51 13:26:26 13:48:47 13:50:53
00:42:20 00:22:15 00:33:42 00:14:23 00:30:11 00:37:00 00:23:35 00:22:21 00:02:06
MD 103. Veselý Dalibor -- Veselá Eva CEGRA - GISarch v pohybu
Číslo: 248 Start: 10:33:00 Cíl: 14:26:50 Bodů: 290 Čas: 03:53:50 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 43(10) Cíl
11:12:23 11:32:25 12:21:11 12:34:34 13:22:15 13:51:41 14:24:58 14:26:50
00:39:23 00:20:02 00:48:46 00:13:23 00:47:41 00:29:26 00:33:17 00:01:52
MD 104. Kupsa Ondřej -- Kaufmannová Věra Honey & Nuts
Číslo: 301 Start: 11:18:00 Cíl: 15:18:52 Bodů: 260 Čas: 04:00:52 Penále: 2
33(20) 2(10) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10) Cíl
11:49:34 12:00:26 12:25:01 12:43:21 13:07:31 13:59:44 14:23:46 15:17:13 15:18:52
00:31:34 00:10:52 00:24:35 00:18:20 00:24:10 00:52:13 00:24:02 00:53:27 00:01:39
MD 105. Mayer Paťan -- Mayerová Duška www.penzion-hory.cz
Číslo: 269 Start: 10:51:00 Cíl: 15:00:54 Bodů: 220 Čas: 04:09:54 Penále: 20
29(50) 35(30) 39(50) 38(30) 37(30) 33(20) 43(10) Cíl
11:34:09 12:12:57 13:25:42 13:52:42 14:17:46 14:38:37 14:58:59 15:00:54
00:43:09 00:38:48 01:12:45 00:27:00 00:25:04 00:20:51 00:20:22 00:01:55
MD 106. Svoboda Radek -- Svobodová Petra Plzeňská smršť
Číslo: 318 Start: 11:27:00 Cíl: 15:35:58 Bodů: 330 Čas: 04:08:58 Penále: 18
1(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20)
11:48:55 12:05:21 12:24:48 12:47:31 13:00:47 13:17:41 13:36:58 14:01:03 14:49:33 15:05:13
00:21:55 00:16:26 00:19:27 00:22:43 00:13:16 00:16:54 00:19:17 00:24:05 00:48:30 00:15:40
43(10) Cíl
15:33:57 15:35:58
00:28:44 00:02:01
MD 107. Libotovská Jana -- Lébr Jiří sambarsport.cz
Číslo: 282 Start: 11:00:00 Cíl: 14:41:41 Bodů: 230 Čas: 03:41:41 Penále: 0
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 4(80) 2(10) 1(10) 43(10) Cíl
11:49:43 12:05:10 12:40:48 13:06:24 13:52:54 14:16:18 14:29:58 14:39:45 14:41:41
00:49:43 00:15:27 00:35:38 00:25:36 00:46:30 00:23:24 00:13:40 00:09:47 00:01:56
MD 108. Procházka Libor -- Šimková Kateřina
Číslo: 354 Start: 12:00:00 Cíl: 15:53:24 Bodů: 240 Čas: 03:53:24 Penále: 0
31(20) 30(30) 35(30) 39(50) 41(80) 40(20) 43(10) Cíl
12:23:54 12:49:26 13:10:06 14:12:28 14:46:45 14:55:36 15:51:58 15:53:24
00:23:54 00:25:32 00:20:40 01:02:22 00:34:17 00:08:51 00:56:22 00:01:26
MD 109. Krätschmerová Kateřina -- Buchtík Aleš Pell`s MTBO Team
Číslo: 335 Start: 11:42:00 Cíl: 15:37:09 Bodů: 240 Čas: 03:55:09 Penále: 0
29(50) 30(30) 35(30) 34(30) 38(30) 37(30) 33(20) 1(10) 43(10) Cíl
12:31:25 12:57:12 13:24:43 14:05:10 14:27:50 14:52:12 15:11:09 15:25:39 15:35:27 15:37:09
00:49:25 00:25:47 00:27:31 00:40:27 00:22:40 00:24:22 00:18:57 00:14:30 00:09:48 00:01:42
MD 110. Rusz Josef -- Šrámková Světla Záhorňáci
Číslo: 253 Start: 10:36:00 Cíl: 14:40:12 Bodů: 190 Čas: 04:04:12 Penále: 10
28(10) 23(30) 27(20) 24(50) 25(20) 29(50) 43(10) Cíl
11:19:56 11:53:23 12:26:05 12:59:19 13:10:02 14:04:02 14:38:29 14:40:12
00:43:56 00:33:27 00:32:42 00:33:14 00:10:43 00:54:00 00:34:27 00:01:43
MD 111. Landová Jindra -- Evžen Drtikol Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 322 Start: 11:33:00 Cíl: 15:58:22 Bodů: 290 Čas: 04:25:22 Penále: 140
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
12:03:38 12:33:21 12:52:58 13:10:20 14:30:50 14:45:46 15:56:51 15:58:22
00:30:38 00:29:43 00:19:37 00:17:22 01:20:30 00:14:56 01:11:05 00:01:31
MD 112. Holakovský Aleš -- Neumannová Eva Leguánice a Dinosaur
Číslo: 349 Start: 11:57:00 Cíl: 15:52:27 Bodů: 210 Čas: 03:55:27 Penále: 0
() () 1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 7(50) 8(30) 43(10) Cíl
-- -- 12:31:49 12:45:47 13:07:18 13:26:01 14:21:16 14:50:14 15:50:34 15:52:27
00:00:0-43020-- 12:31:49 00:13:58 00:21:31 00:18:43 00:55:15 00:28:58 01:00:20 00:01:53
MD 113. Mužíková Kateřina -- Bažant Ivo Supíci
Číslo: 305 Start: 11:18:00 Cíl: 15:15:00 Bodů: 250 Čas: 03:57:00 Penále: 0
32(10) 33(20) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) Cíl
11:40:22 11:52:20 12:16:10 12:37:33 13:02:27 13:24:19 13:46:14 14:22:04 15:15:00
00:22:22 00:11:58 00:23:50 00:21:23 00:24:54 00:21:52 00:21:55 00:35:50 00:52:56
MD 114. Hájek Jirka -- Němečková Martina
Číslo: 311 Start: 11:24:00 Cíl: 15:26:59 Bodů: 290 Čas: 04:02:59 Penále: 6
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
11:53:07 12:20:05 12:43:31 13:03:39 13:43:39 13:58:49 14:25:28 15:25:30 15:26:59
00:29:07 00:26:58 00:23:26 00:20:08 00:40:00 00:15:10 00:26:39 01:00:02 00:01:29
MD 115. Fundová Eliška -- Funda Michal Klokan team
Číslo: 355 Start: 12:03:00 Cíl: 15:57:51 Bodů: 260 Čas: 03:54:51 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 2(10) 1(10) 43(10) Cíl
12:40:05 13:01:34 13:22:49 13:43:49 14:03:09 14:28:06 15:28:39 15:44:55 15:55:49 15:57:51
00:37:05 00:21:29 00:21:15 00:21:00 00:19:20 00:24:57 01:00:33 00:16:16 00:10:54 00:02:02
MD 116. Autrata Vlastimil -- Trnovcová Daniela CBA Bratislava
Číslo: 261 Start: 10:42:00 Cíl: 14:36:38 Bodů: 290 Čas: 03:54:38 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 31(20) 43(10) Cíl
11:34:48 12:05:46 12:53:04 13:17:14 13:43:48 14:10:43 14:25:08 14:34:45 14:36:38
00:52:48 00:30:58 00:47:18 00:24:10 00:26:34 00:26:55 00:14:25 00:09:37 00:01:53
MD 117. Neduchalová Lucie -- Neduchal Martin Sir Joseph Club
Číslo: 219 Start: 10:09:00 Cíl: 13:59:36 Bodů: 250 Čas: 03:50:36 Penále: 0
29(50) 26(80) 24(50) 25(20) 23(30) 22(10) 43(10) Cíl
11:10:29 11:43:33 12:34:12 12:49:13 13:12:12 13:35:08 13:57:34 13:59:36
01:01:29 00:33:04 00:50:39 00:15:01 00:22:59 00:22:56 00:22:26 00:02:02
MD 118. Kalošová Barbora -- Adamec Jakub ZO 226
Číslo: 232 Start: 10:15:00 Cíl: 14:08:52 Bodů: 250 Čas: 03:53:52 Penále: 0
32(10) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 23(30) 1(10) 43(10) Cíl
10:42:05 11:41:07 12:05:01 12:28:55 12:47:04 13:27:18 13:56:05 14:07:12 14:08:52
00:27:05 00:59:02 00:23:54 00:23:54 00:18:09 00:40:14 00:28:47 00:11:07 00:01:40
MD 119. Sýkora Jan -- Sýkorová Pavla Plzeňská smršť
Číslo: 206 Start: 10:03:00 Cíl: 14:27:21 Bodů: 300 Čas: 04:24:21 Penále: 130
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 11(80) 21(30) 43(10) Cíl
10:41:21 11:04:27 11:23:59 11:39:46 12:06:30 13:03:20 13:43:06 14:25:44 14:27:21
00:38:21 00:23:06 00:19:32 00:15:47 00:26:44 00:56:50 00:39:46 00:42:38 00:01:37
MD 120. Zeman Miroslav -- Zemanová Alena Ráj Kol RB Team
Číslo: 203 Start: 10:00:00 Cíl: 14:19:58 Bodů: 90 Čas: 04:19:58 Penále: 80
23(30) 24(50) 43(10) Cíl
11:21:23 11:48:00 14:18:29 14:19:58
01:21:23 00:26:37 02:30:29 00:01:29
MD 121. Vacíková Kateřina -- Průcha Martin Martykač
Číslo: 328 Start: 11:36:00 Cíl: 15:33:01 Bodů: 230 Čas: 03:57:01 Penále: 0
31(20) 29(50) 41(80) 40(20) 39(50) 43(10) Cíl
11:58:28 12:43:58 13:52:47 14:01:57 14:34:48 15:31:06 15:33:01
00:22:28 00:45:30 01:08:49 00:09:10 00:32:51 00:56:18 00:01:55
MD 122. Dupák Martin -- Boráňová Naďa CRAFT team
Číslo: 226 Start: 10:12:00 Cíl: 14:17:24 Bodů: 220 Čas: 04:05:24 Penále: 12
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 4(80) 7(50) 8(30) Cíl
10:42:55 10:56:39 11:09:03 11:32:06 11:59:02 12:05:16 12:38:13 13:17:33 14:17:24
00:30:55 00:13:44 00:12:24 00:23:03 00:26:56 00:06:14 00:32:57 00:39:20 00:59:51
MD 123. Ševčík Peter -- Holbíková Martina Favoriteam feat. Loosers
Číslo: 239 Start: 10:21:00 Cíl: 14:24:54 Bodů: 210 Čas: 04:03:54 Penále: 8
35(30) 29(50) 26(80) 23(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:27:16 12:06:18 12:35:48 13:30:52 14:12:05 14:23:08 14:24:54
01:06:16 00:39:02 00:29:30 00:55:04 00:41:13 00:11:03 00:01:46
MD 124. Mikolajek Jiří -- Mikolajková Michaela JiMiTe
Číslo: 326 Start: 11:36:00 Cíl: 15:20:47 Bodů: 220 Čas: 03:44:47 Penále: 0
23(30) 24(50) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
12:30:46 13:22:27 14:07:01 14:36:05 15:18:18 15:20:47
00:54:46 00:51:41 00:44:34 00:29:04 00:42:13 00:02:29
MD 125. Bartoník Pavel -- Herudková Magda Mitrenga
Číslo: 215 Start: 10:06:00 Cíl: 14:00:35 Bodů: 210 Čas: 03:54:35 Penále: 0
3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 9(20) 43(10) Cíl
11:09:59 11:29:22 11:48:36 12:13:51 13:25:11 13:58:22 14:00:35
01:03:59 00:19:23 00:19:14 00:25:15 01:11:20 00:33:11 00:02:13
MD 126. Hubacz Michal -- Hubaczová Kateřina CEGRA - GISarch v pohybu
Číslo: 238 Start: 10:21:00 Cíl: 14:22:13 Bodů: 220 Čas: 04:01:13 Penále: 4
30(30) 29(50) 26(80) 24(50) 43(10) Cíl
11:07:11 11:34:28 11:55:49 13:17:56 14:20:09 14:22:13
00:46:11 00:27:17 00:21:21 01:22:07 01:02:13 00:02:04
MD 127. Pažický Ľudovít -- Kátlovská Zora RC&P Team
Číslo: 214 Start: 10:06:00 Cíl: 14:34:17 Bodů: 350 Čas: 04:28:17 Penále: 170
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
10:37:54 10:57:23 11:16:54 11:30:05 11:48:39 12:13:03 12:48:38 13:32:57 14:32:55 14:34:17
00:31:54 00:19:29 00:19:31 00:13:11 00:18:34 00:24:24 00:35:35 00:44:19 00:59:58 00:01:22
MD 128. Hliněnská Sabina -- Vojtík Petr Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 257 Start: 10:39:00 Cíl: 14:42:09 Bodů: 300 Čas: 04:03:09 Penále: 8
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 4(80) 11(80) 22(10) 43(10)
11:07:18 11:25:06 11:45:11 12:06:44 12:28:12 12:41:22 12:45:53 13:38:48 14:27:16 14:40:33
00:28:18 00:17:48 00:20:05 00:21:33 00:21:28 00:13:10 00:04:31 00:52:55 00:48:28 00:13:17
Cíl
14:42:09
00:01:36
MD 129. Závodník Petr -- Sedláková Bára Napohodu:)
Číslo: 358 Start: 12:03:00 Cíl: 15:56:43 Bodů: 250 Čas: 03:53:43 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 1(10) 43(10) Cíl
12:54:37 13:21:17 14:04:36 14:33:55 15:10:46 15:33:57 15:54:49 15:56:43
00:51:37 00:26:40 00:43:19 00:29:19 00:36:51 00:23:11 00:20:52 00:01:54
MD 130. Jeřábková Marcela -- Eschler Radek Fofrum
Číslo: 247 Start: 10:30:00 Cíl: 14:39:26 Bodů: 240 Čas: 04:09:26 Penále: 20
1(10) 20(50) 21(30) 10(30) 5(30) 4(80) 43(10) Cíl
11:15:48 11:42:21 12:21:47 12:48:48 13:31:07 13:56:45 14:37:05 14:39:26
00:45:48 00:26:33 00:39:26 00:27:01 00:42:19 00:25:38 00:40:20 00:02:21
MD 131. Blinková Blanka -- Blinka Josef Kněhyně team
Číslo: 314 Start: 11:24:00 Cíl: 15:29:31 Bodů: 220 Čas: 04:05:31 Penále: 12
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 6(30) 7(50) 43(10) Cíl
12:07:10 12:19:57 12:41:52 13:03:23 13:33:01 13:33:12 14:10:29 15:27:48 15:29:31
00:43:10 00:12:47 00:21:55 00:21:31 00:29:38 00:00:11 00:37:17 01:17:19 00:01:43
MD 132. Peldřimovský Martin -- Valošková Šárka
Číslo: 366 Start: 10:18:00 Cíl: 14:39:46 Bodů: 240 Čas: 04:21:46 Penále: 100
33(20) 33(20) 34(30) 38(30) 39(50) 41(80) 40(20) 43(10) Cíl
11:02:36 11:03:02 11:25:34 11:50:17 12:25:44 12:52:37 13:00:16 14:37:37 14:39:46
00:44:36 00:00:26 00:22:32 00:24:43 00:35:27 00:26:53 00:07:39 01:37:21 00:02:09
MD 133. Bělohlávek Jan -- Havelková Šárka CRAFT team
Číslo: 272 Start: 10:51:00 Cíl: 14:27:43 Bodů: 150 Čas: 03:36:43 Penále: 0
32(10) 34(30) 35(30) 29(50) 31(20) 43(10) Cíl
11:13:55 12:00:44 12:44:18 13:27:40 14:15:49 14:25:18 14:27:43
00:22:55 00:46:49 00:43:34 00:43:22 00:48:09 00:09:29 00:02:25
MD 134. Žížala Vladimír -- Žížalová Markéta ZO 226
Číslo: 242 Start: 10:27:00 Cíl: 14:22:41 Bodů: 200 Čas: 03:55:41 Penále: 0
1(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 43(10) Cíl
11:05:37 11:37:41 11:53:36 12:18:42 12:54:08 14:20:17 14:22:41
00:38:37 00:32:04 00:15:55 00:25:06 00:35:26 01:26:09 00:02:24
MD 135. Čermák Petr -- Čermáková Kristýna Vrané nad Vltavou
Číslo: 320 Start: 11:30:00 Cíl: 14:54:36 Bodů: 160 Čas: 03:24:36 Penále: 0
29(50) 26(80) 31(20) 43(10) Cíl
12:24:51 12:52:20 14:37:10 14:52:03 14:54:36
00:54:51 00:27:29 01:44:50 00:14:53 00:02:33
MD 136. Krejčí Hanka -- Fraňo Michal Kulda Bike Team
Číslo: 205 Start: 10:00:00 Cíl: 14:31:06 Bodů: 290 Čas: 04:31:06 Penále: 200
31(20) 30(30) 29(50) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
10:22:54 10:45:04 11:08:06 11:53:01 12:57:33 13:16:44 13:30:59 14:29:35 14:31:06
00:22:54 00:22:10 00:23:02 00:44:55 01:04:32 00:19:11 00:14:15 00:58:36 00:01:31
MD 137. Matoušek Milan -- Švancarová Helena AZ EKOTHERM
Číslo: 294 Start: 11:12:00 Cíl: 15:22:24 Bodů: 170 Čas: 04:10:24 Penále: 22
33(20) 34(30) 35(30) 39(50) 30(30) 43(10) Cíl
11:44:12 12:15:14 12:48:46 13:48:12 15:00:15 15:21:02 15:22:24
00:32:12 00:31:02 00:33:32 00:59:26 01:12:03 00:20:47 00:01:22
MD 138. Vlček Pavel -- Lahodná Jitka Kandahár Team
Číslo: 299 Start: 11:15:00 Cíl: 14:29:45 Bodů: 130 Čas: 03:14:45 Penále: 0
32(10) 34(30) 35(30) 29(50) 43(10) Cíl
11:44:48 12:35:20 13:10:51 13:53:55 14:27:30 14:29:45
00:29:48 00:50:32 00:35:31 00:43:04 00:33:35 00:02:15
MD 139. Najman Radko -- Dostálová Iva Tapírci
Číslo: 337 Start: 11:42:00 Cíl: 15:25:42 Bodů: 170 Čas: 03:43:42 Penále: 0
30(30) 29(50) 26(80) 43(10) Cíl
12:57:06 13:33:50 14:05:13 15:23:24 15:25:42
01:15:06 00:36:44 00:31:23 01:18:11 00:02:18
MD 140. Smetanová Karolína -- Smetana Martin ZO 226
Číslo: 300 Start: 11:18:00 Cíl: 16:11:50 Bodů: 340 Čas: 04:53:50 Penále: 420
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10)
11:49:27 12:02:57 12:13:45 12:31:19 12:47:36 13:05:53 13:41:51 14:12:51 14:55:51 16:09:16
00:31:27 00:13:30 00:10:48 00:17:34 00:16:17 00:18:17 00:35:58 00:31:00 00:43:00 01:13:25
Cíl
16:11:50
00:02:34
MD 141. Vaněk Petr -- Neumannová Kateřina Merida Bike Adventure Team
Číslo: 316 Start: 11:27:00 Cíl: 15:20:00 Bodů: 350 Čas: 03:53:00 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 22(10) 20(50) 21(30) 9(20) 43(10)
12:05:16 12:19:58 12:52:31 13:02:27 13:27:46 13:52:23 14:03:03 14:27:31 14:49:26 15:18:34
00:38:16 00:14:42 00:32:33 00:09:56 00:25:19 00:24:37 00:10:40 00:24:28 00:21:55 00:29:08
Cíl
15:20:00
00:01:26
MD 142. Jaroušková Iva -- Zika Štěpán SKOL CZ
Číslo: 202 Start: 10:00:00 Cíl: 13:57:55 Bodů: 350 Čas: 03:57:55 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 9(20) 1(10) 43(10)
10:36:35 10:55:18 11:26:18 11:41:44 12:11:07 12:33:42 13:06:00 13:29:03 13:45:58 13:56:25
00:36:35 00:18:43 00:31:00 00:15:26 00:29:23 00:22:35 00:32:18 00:23:03 00:16:55 00:10:27
Cíl
13:57:55
00:01:30
MD 143. Svárovský Luboš -- Svárovská Markéta Skaláci
Číslo: 267 Start: 10:48:00 Cíl: 15:44:09 Bodů: 340 Čas: 04:56:09 Penále: 450
1(10) 9(20) 5(30) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:26:51 11:49:28 12:11:07 12:45:23 13:05:28 13:28:07 13:53:32 14:32:26 15:42:27 15:44:09
00:38:51 00:22:37 00:21:39 00:34:16 00:20:05 00:22:39 00:25:25 00:38:54 01:10:01 00:01:42
MD 144. Kazda Ondřej -- Mezníková Lenka Bíglíci
Číslo: 359 Start: 12:06:00 Cíl: 16:09:47 Bodů: 330 Čas: 04:03:47 Penále: 8
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 22(10) 43(10)
12:31:20 12:45:22 13:03:42 13:19:11 13:37:27 14:01:50 14:30:04 15:08:41 15:55:39 16:08:30
00:25:20 00:14:02 00:18:20 00:15:29 00:18:16 00:24:23 00:28:14 00:38:37 00:46:58 00:12:51
Cíl
16:09:47
00:01:17
MD 145. Piskáčková Zuzana -- Pucherna Jan MTBO ČZU Praha
Číslo: 297 Start: 11:15:00 Cíl: 15:24:36 Bodů: 320 Čas: 04:09:36 Penále: 20
33(20) 34(30) 38(30) 39(50) 41(80) 40(20) 26(80) 43(10) Cíl
11:45:25 12:05:40 12:27:13 13:05:05 13:36:23 13:43:48 14:38:42 15:23:29 15:24:36
00:30:25 00:20:15 00:21:33 00:37:52 00:31:18 00:07:25 00:54:54 00:44:47 00:01:07
MD 146. Kalošová Tereza -- Buřval Marek Drak a Ještěrka
Číslo: 312 Start: 11:24:00 Cíl: 15:53:25 Bodů: 230 Čas: 04:29:25 Penále: 180
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 43(10) Cíl
12:03:57 12:27:45 12:47:12 13:21:20 13:55:29 14:50:53 15:51:27 15:53:25
00:39:57 00:23:48 00:19:27 00:34:08 00:34:09 00:55:24 01:00:34 00:01:58
MD 147. Kozák Jakub -- Buriánková Martina My dva
Číslo: 346 Start: 11:54:00 Cíl: 15:54:19 Bodů: 260 Čas: 04:00:19 Penále: 2
38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 10(30) 21(30) 43(10) Cíl
12:46:19 13:11:11 13:33:01 13:51:09 14:16:19 14:53:39 15:08:07 15:52:15 15:54:19
00:52:19 00:24:52 00:21:50 00:18:08 00:25:10 00:37:20 00:14:28 00:44:08 00:02:04
MD 148. Balcarová Stanislava -- Bárta Lukáš Apaches
Číslo: 264 Start: 10:45:00 Cíl: 14:48:27 Bodů: 210 Čas: 04:03:27 Penále: 8
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 43(10) Cíl
11:30:13 11:45:42 12:20:57 12:51:08 14:46:42 14:48:27
00:45:13 00:15:29 00:35:15 00:30:11 01:55:34 00:01:45
MD 149. Minařík Josef -- Minaříková Eva CRAFT team
Číslo: 209 Start: 10:03:00 Cíl: 14:26:43 Bodů: 170 Čas: 04:23:43 Penále: 120
31(20) 29(50) 41(80) 40(20) Cíl
10:34:16 11:18:10 12:56:00 13:05:02 14:26:43
00:31:16 00:43:54 01:37:50 00:09:02 01:21:41
MD 150. Bendová Klára -- Seitl Martin Kulda Bike Team
Číslo: 217 Start: 10:06:00 Cíl: 14:02:44 Bodů: 180 Čas: 03:56:44 Penále: 0
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 1(10) 43(10) Cíl
10:47:40 10:59:44 11:24:37 11:59:09 12:27:43 13:31:33 14:00:47 14:02:44
00:41:40 00:12:04 00:24:53 00:34:32 00:28:34 01:03:50 00:29:14 00:01:57
MD 151. Mikšík Pavel -- Dvořanová Kamila highend.cz
Číslo: 222 Start: 10:12:00 Cíl: 14:12:22 Bodů: 140 Čas: 04:00:22 Penále: 2
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 43(10) Cíl
10:56:15 11:20:31 11:52:46 13:02:53 14:10:29 14:12:22
00:44:15 00:24:16 00:32:15 01:10:07 01:07:36 00:01:53
MD 152. Mochánová Martina -- Pek Martin blundik.ezin.cz
Číslo: 307 Start: 11:21:00 Cíl: 12:00:00 Bodů: 30 Čas: 00:39:00 Penále: 0
35(30) Cíl
12:24:23 12:00:00
01:03:23 00:00:0-1463
MD+ 1. Novotná Petra -- Novotný Milan T-MAPY
Číslo: 1096 Start: 10:39:00 Cíl: 14:53:41 Bodů: 450 Čas: 04:14:41 Penále: 30
34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 20(50)
11:12:57 11:30:00 11:54:34 12:12:59 12:23:48 12:37:36 12:51:27 13:10:40 13:44:31 14:24:31
00:33:57 00:17:03 00:24:34 00:18:25 00:10:49 00:13:48 00:13:51 00:19:13 00:33:51 00:40:00
22(10) 43(10) Cíl
14:40:01 14:52:17 14:53:41
00:15:30 00:12:16 00:01:24
MD+ 2. Urban Hynek -- Rindtová Eva SP KOLO
Číslo: 721 Start: 10:39:00 Cíl: 14:34:55 Bodů: 420 Čas: 03:55:55 Penále: 0
29(50) 26(80) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 3(20) 4(80) 43(10) Cíl
11:15:30 11:32:07 12:18:50 12:32:45 12:57:57 13:20:51 13:50:55 14:03:09 14:33:24 14:34:55
00:36:30 00:16:37 00:46:43 00:13:55 00:25:12 00:22:54 00:30:04 00:12:14 00:30:15 00:01:31
MD+ 3. Křeček Miroslav -- Pilcová Petra KOB Prostějov
Číslo: 752 Start: 11:48:00 Cíl: 15:46:29 Bodů: 370 Čas: 03:58:29 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 1(10)
12:24:55 12:43:34 13:13:23 13:24:18 13:51:15 14:09:28 14:21:43 14:47:51 15:03:48 15:36:29
00:36:55 00:18:39 00:29:49 00:10:55 00:26:57 00:18:13 00:12:15 00:26:08 00:15:57 00:32:41
43(10) Cíl
15:45:07 15:46:29
00:08:38 00:01:22
MD+ 4. Březinová Dana -- Král Jiří CRAFT team
Číslo: 733 Start: 11:09:00 Cíl: 15:02:40 Bodů: 350 Čas: 03:53:40 Penále: 0
31(20) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 30(30) 29(50) 43(10)
11:32:58 11:52:38 12:09:28 12:41:15 12:55:25 13:09:00 13:55:02 14:09:23 14:38:54 15:00:49
00:23:58 00:19:40 00:16:50 00:31:47 00:14:10 00:13:35 00:46:02 00:14:21 00:29:31 00:21:55
Cíl
15:02:40
00:01:51
MD+ 5. Sochor Tomáš -- Jaklová Ivana SKOB Havířov
Číslo: 749 Start: 11:42:00 Cíl: 15:42:04 Bodů: 330 Čas: 04:00:04 Penále: 2
27(20) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
12:19:24 12:45:52 12:55:14 13:14:53 13:39:54 14:33:52 14:47:39 15:40:43 15:42:04
00:37:24 00:26:28 00:09:22 00:19:39 00:25:01 00:53:58 00:13:47 00:53:04 00:01:21
MD+ 6. Řízek Jaroslav -- Řízková Zuzana Geotour
Číslo: 738 Start: 11:30:00 Cíl: 15:26:36 Bodů: 370 Čas: 03:56:36 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 43(10)
11:56:27 12:15:08 12:37:26 12:53:30 13:20:17 13:32:12 13:59:42 14:25:01 14:51:47 15:24:54
00:26:27 00:18:41 00:22:18 00:16:04 00:26:47 00:11:55 00:27:30 00:25:19 00:26:46 00:33:07
Cíl
15:26:36
00:01:42
MD+ 7. Fajkus Tomáš -- Jurenová Iveta KOB Prostějov
Číslo: 744 Start: 11:39:00 Cíl: 15:41:42 Bodů: 310 Čas: 04:02:42 Penále: 6
1(10) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 35(30) 29(50) 26(80) 43(10) Cíl
11:58:35 12:09:57 12:27:46 12:50:31 13:27:16 14:06:42 14:33:57 14:51:28 15:40:16 15:41:42
00:19:35 00:11:22 00:17:49 00:22:45 00:36:45 00:39:26 00:27:15 00:17:31 00:48:48 00:01:26
MD+ 8. Argaláš Jaroslav -- Argalášová Gabriela Dezorienteering bikers
Číslo: 722 Start: 10:42:00 Cíl: 14:39:28 Bodů: 330 Čas: 03:57:28 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20) 1(10)
11:11:55 11:31:13 11:52:57 12:06:14 12:25:16 12:52:01 13:17:17 13:42:46 14:07:42 14:26:17
00:29:55 00:19:18 00:21:44 00:13:17 00:19:02 00:26:45 00:25:16 00:25:29 00:24:56 00:18:35
43(10) Cíl
14:38:05 14:39:28
00:11:48 00:01:23
MD+ 9. Krhut Libor -- Materová Hana SKOB Havířov
Číslo: 701 Start: 10:00:00 Cíl: 13:56:25 Bodů: 330 Čas: 03:56:25 Penále: 0
30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
10:48:46 11:09:12 11:27:07 12:17:14 12:29:41 13:02:12 13:23:09 13:40:49 13:54:52 13:56:25
00:48:46 00:20:26 00:17:55 00:50:07 00:12:27 00:32:31 00:20:57 00:17:40 00:14:03 00:01:33
MD+ 10. Vyšín Jiří -- Vyšínová Iveta 13-tý pramen
Číslo: 751 Start: 11:48:00 Cíl: 15:45:18 Bodů: 330 Čas: 03:57:18 Penále: 0
38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20) 43(10)
12:32:46 12:54:23 13:18:56 13:33:58 13:52:19 14:16:56 14:41:04 15:05:45 15:20:15 15:43:40
00:44:46 00:21:37 00:24:33 00:15:02 00:18:21 00:24:37 00:24:08 00:24:41 00:14:30 00:23:25
Cíl
15:45:18
00:01:38
MD+ 11. Kubická Ivana -- Kubický Pavel CRAFT team
Číslo: 756 Start: 11:57:00 Cíl: 15:55:04 Bodů: 310 Čas: 03:58:04 Penále: 0
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20)
12:25:19 12:37:14 12:46:21 13:03:32 13:16:15 13:47:45 14:06:36 14:34:14 14:59:17 15:23:06
00:28:19 00:11:55 00:09:07 00:17:11 00:12:43 00:31:30 00:18:51 00:27:38 00:25:03 00:23:49
1(10) Cíl
15:43:37 15:55:04
00:20:31 00:11:27
MD+ 12. Kordačová Zuzana -- Horký Milan SP KOLO
Číslo: 720 Start: 10:39:00 Cíl: 14:42:35 Bodů: 300 Čas: 04:03:35 Penále: 8
33(20) 37(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 35(30) 30(30) 43(10) Cíl
11:06:42 11:23:59 11:44:39 12:25:35 12:40:52 13:11:06 14:05:07 14:25:57 14:40:47 14:42:35
00:27:42 00:17:17 00:20:40 00:40:56 00:15:17 00:30:14 00:54:01 00:20:50 00:14:50 00:01:48
MD+ 13. Chmelařová Marie -- Chmelař Pavel Klokan team
Číslo: 712 Start: 10:21:00 Cíl: 14:15:58 Bodů: 320 Čas: 03:54:58 Penále: 0
29(50) 26(80) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10)
11:14:05 11:35:05 11:38:45 12:09:09 12:23:28 12:54:11 13:10:08 13:35:56 13:56:10 14:13:58
00:53:05 00:21:00 00:03:40 00:30:24 00:14:19 00:30:43 00:15:57 00:25:48 00:20:14 00:17:48
Cíl
14:15:58
00:02:00
MD+ 14. Grauzelová Ludmila -- Grauzel Vladimír Farmaceut
Číslo: 762 Start: 12:06:00 Cíl: 16:27:40 Bodů: 370 Čas: 04:21:40 Penále: 100
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 41(80) 26(80) 29(50) 43(10)
12:31:58 13:01:37 13:22:23 13:58:04 14:16:40 14:31:54 14:32:41 15:37:25 16:05:01 16:24:21
00:25:58 00:29:39 00:20:46 00:35:41 00:18:36 00:15:14 00:00:47 01:04:44 00:27:36 00:19:20
Cíl
16:27:40
00:03:19
MD+ 15. Zábojníková Hana -- Zábojník Radomír Topoláci
Číslo: 754 Start: 11:57:00 Cíl: 15:52:46 Bodů: 300 Čas: 03:55:46 Penále: 0
31(20) 32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 5(30) 43(10)
12:21:49 12:35:40 12:47:08 13:09:47 13:31:00 13:45:50 14:01:42 14:28:39 15:18:11 15:51:01
00:24:49 00:13:51 00:11:28 00:22:39 00:21:13 00:14:50 00:15:52 00:26:57 00:49:32 00:32:50
Cíl
15:52:46
00:01:45
MD+ 16. Bochenková Jana -- Bochenek Milan Ekonom Praha
Číslo: 716 Start: 10:30:00 Cíl: 14:14:22 Bodů: 290 Čas: 03:44:22 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20) 1(10) 43(10)
11:04:42 11:22:32 11:37:17 11:57:13 12:25:19 12:54:25 13:18:55 13:34:43 13:58:15 14:11:55
00:34:42 00:17:50 00:14:45 00:19:56 00:28:06 00:29:06 00:24:30 00:15:48 00:23:32 00:13:40
Cíl
14:14:22
00:02:27
MD+ 17. Sklenář Antonín -- Skácelová Naďa
Číslo: 702 Start: 10:00:00 Cíl: 13:59:57 Bodů: 310 Čas: 03:59:57 Penále: 0
28(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 31(20) 32(10) 43(10)
10:37:00 10:52:13 11:31:40 11:44:01 12:11:01 12:43:43 13:09:49 13:31:13 13:47:51 13:58:25
00:37:00 00:15:13 00:39:27 00:12:21 00:27:00 00:32:42 00:26:06 00:21:24 00:16:38 00:10:34
Cíl
13:59:57
00:01:32
MD+ 18. Pavlasová Věra -- Pavlas Jiří PC HELP Cyclo
Číslo: 753 Start: 11:48:00 Cíl: 16:03:05 Bodů: 290 Čas: 04:15:05 Penále: 40
31(20) 32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 8(30) 11(80) 22(10) 43(10)
12:17:46 12:31:32 12:42:08 12:54:02 13:13:28 13:29:06 13:57:16 14:39:59 15:43:14 16:01:18
00:29:46 00:13:46 00:10:36 00:11:54 00:19:26 00:15:38 00:28:10 00:42:43 01:03:15 00:18:04
Cíl
16:03:05
00:01:47
MD+ 19. Chromý Pavel -- Mayerová Jana Libeňský Ostrov Bike
Číslo: 204 Start: 10:00:00 Cíl: 13:57:50 Bodů: 300 Čas: 03:57:50 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20) 22(10)
10:24:31 10:38:45 10:55:37 11:12:11 11:30:44 12:00:43 12:27:38 12:55:16 13:11:11 13:40:00
00:24:31 00:14:14 00:16:52 00:16:34 00:18:33 00:29:59 00:26:55 00:27:38 00:15:55 00:28:49
43(10) Cíl
13:56:09 13:57:50
00:16:09 00:01:41
MD+ 20. Kotas Pavel -- Hanzlová Svatava SK Peloton
Číslo: 757 Start: 11:57:00 Cíl: 15:54:38 Bodů: 270 Čas: 03:57:38 Penále: 0
31(20) 30(30) 35(30) 39(50) 41(80) 40(20) 38(30) 43(10) Cíl
12:30:28 12:52:10 13:13:21 13:55:49 14:28:59 14:35:33 15:20:22 15:53:01 15:54:38
00:33:28 00:21:42 00:21:11 00:42:28 00:33:10 00:06:34 00:44:49 00:32:39 00:01:37
MD+ 21. Sláma Dušan -- Slámová Hana Skleňáci
Číslo: 746 Start: 11:39:00 Cíl: 15:32:34 Bodů: 310 Čas: 03:53:34 Penále: 0
27(20) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 31(20) 43(10) Cíl
12:19:11 12:36:06 13:07:07 13:23:21 13:47:40 14:32:09 14:58:54 15:23:12 15:30:43 15:32:34
00:40:11 00:16:55 00:31:01 00:16:14 00:24:19 00:44:29 00:26:45 00:24:18 00:07:31 00:01:51
MD+ 22. Jarolím Petr -- Jarolímová Eva Wibram Brno
Číslo: 758 Start: 12:00:00 Cíl: 15:52:44 Bodů: 300 Čas: 03:52:44 Penále: 0
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 5(30) 9(20) 43(10)
12:23:50 12:33:25 12:52:54 13:14:43 13:32:37 13:51:46 14:21:03 15:06:36 15:24:53 15:50:49
00:23:50 00:09:35 00:19:29 00:21:49 00:17:54 00:19:09 00:29:17 00:45:33 00:18:17 00:25:56
43(10) Cíl
15:50:51 15:52:44
00:00:02 00:01:53
MD+ 23. Cigoš Petr -- Cigošová Marie Cigoši
Číslo: 706 Start: 10:12:00 Cíl: 14:23:22 Bodů: 330 Čas: 04:11:22 Penále: 24
30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
11:00:46 11:25:26 11:45:53 12:23:24 12:38:55 13:07:14 13:45:32 14:04:26 14:21:26 14:23:22
00:48:46 00:24:40 00:20:27 00:37:31 00:15:31 00:28:19 00:38:18 00:18:54 00:17:00 00:01:56
MD+ 24. Černošková Hana -- Krejčí Ladislav VHS Brno
Číslo: 748 Start: 11:42:00 Cíl: 15:30:00 Bodů: 260 Čas: 03:48:00 Penále: 0
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 8(30) 5(30) 9(20) 43(10)
12:16:07 12:30:32 12:41:51 13:02:36 13:21:18 13:46:24 14:18:29 14:42:21 14:59:30 15:28:12
00:34:07 00:14:25 00:11:19 00:20:45 00:18:42 00:25:06 00:32:05 00:23:52 00:17:09 00:28:42
Cíl
15:30:00
00:01:48
MD+ 25. Scheiner Václav -- Vejrostová Věra Mates
Číslo: 760 Start: 12:00:00 Cíl: 15:46:58 Bodů: 280 Čas: 03:46:58 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 1(10) 43(10) Cíl
12:29:40 12:57:18 13:20:24 13:51:52 14:35:05 15:05:37 15:34:10 15:44:59 15:46:58
00:29:40 00:27:38 00:23:06 00:31:28 00:43:13 00:30:32 00:28:33 00:10:49 00:01:59
MD+ 26. Součková Petra -- Souček Radek ZO 226
Číslo: 725 Start: 10:51:00 Cíl: 14:42:27 Bodů: 300 Čas: 03:51:27 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
11:39:20 12:06:24 12:46:51 12:59:37 13:37:03 14:04:39 14:23:25 14:40:58 14:42:27
00:48:20 00:27:04 00:40:27 00:12:46 00:37:26 00:27:36 00:18:46 00:17:33 00:01:29
MD+ 27. Achac Stanislav -- Bouchalová Zdena Plzeňská smršť
Číslo: 734 Start: 11:21:00 Cíl: 15:04:37 Bodů: 270 Čas: 03:43:37 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 4(80) 6(30) 7(50) 5(30) 1(10) Cíl
11:52:08 12:11:23 12:31:47 12:49:19 12:52:39 13:09:56 13:39:38 14:25:20 14:51:21 15:04:37
00:31:08 00:19:15 00:20:24 00:17:32 00:03:20 00:17:17 00:29:42 00:45:42 00:26:01 00:13:16
MD+ 28. Janský Jiří -- Janská Iva JIVA
Číslo: 735 Start: 11:21:00 Cíl: 15:18:08 Bodů: 280 Čas: 03:57:08 Penále: 0
1(10) 9(20) 5(30) 4(80) 3(20) 37(30) 38(30) 34(30) 31(20) 43(10)
12:05:23 12:21:05 12:39:22 13:01:21 13:18:21 13:37:52 14:07:58 14:36:12 15:08:14 15:16:40
00:44:23 00:15:42 00:18:17 00:21:59 00:17:00 00:19:31 00:30:06 00:28:14 00:32:02 00:08:26
Cíl
15:18:08
00:01:28
MD+ 29. Landkammer Karel -- Landkammerová Jana Cyklobulf
Číslo: 761 Start: 12:03:00 Cíl: 15:48:54 Bodů: 260 Čas: 03:45:54 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 43(10) Cíl
12:41:02 12:59:06 13:16:01 13:35:43 14:02:58 14:35:33 15:08:28 15:46:42 15:48:54
00:38:02 00:18:04 00:16:55 00:19:42 00:27:15 00:32:35 00:32:55 00:38:14 00:02:12
MD+ 30. Slavíková Jitka -- Slavík Vladimír Fitklub1155 Nové Strašecí
Číslo: 739 Start: 11:33:00 Cíl: 15:39:31 Bodů: 300 Čas: 04:06:31 Penále: 14
31(20) 30(30) 35(30) 29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
12:07:37 12:35:25 13:09:15 13:35:12 13:59:39 14:54:31 15:16:20 15:37:40 15:39:31
00:34:37 00:27:48 00:33:50 00:25:57 00:24:27 00:54:52 00:21:49 00:21:20 00:01:51
MD+ 31. Stejskal Petr -- Stejskalová Eva SKK CAMIL
Číslo: 730 Start: 11:00:00 Cíl: 14:50:57 Bodů: 260 Čas: 03:50:57 Penále: 0
32(10) 33(20) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 2(10) 9(20) 43(10)
11:26:10 11:36:35 11:58:54 12:22:37 12:45:35 13:24:42 13:39:32 14:08:05 14:23:28 14:49:09
00:26:10 00:10:25 00:22:19 00:23:43 00:22:58 00:39:07 00:14:50 00:28:33 00:15:23 00:25:41
Cíl
14:50:57
00:01:48
MD+ 32. Kukla Miroslav -- Řihošková Bára CRAFT team
Číslo: 759 Start: 12:00:00 Cíl: 15:59:53 Bodů: 260 Čas: 03:59:53 Penále: 0
31(20) 29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 22(10) 1(10) 43(10) Cíl
12:32:32 13:21:46 13:41:44 14:34:36 15:06:46 15:33:32 15:48:05 15:58:21 15:59:53
00:32:32 00:49:14 00:19:58 00:52:52 00:32:10 00:26:46 00:14:33 00:10:16 00:01:32
MD+ 33. Pecherková Pavla -- Němec Milan Cyklo Rotava
Číslo: 707 Start: 10:15:00 Cíl: 13:49:16 Bodů: 250 Čas: 03:34:16 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 22(10) 43(10) Cíl
10:57:56 11:29:46 12:05:07 12:38:44 13:04:17 13:26:34 13:47:01 13:49:16
00:42:56 00:31:50 00:35:21 00:33:37 00:25:33 00:22:17 00:20:27 00:02:15
MD+ 34. Pálek Vladimír -- Pálková Veronika Svaly a šlachy
Číslo: 731 Start: 11:06:00 Cíl: 14:58:05 Bodů: 280 Čas: 03:52:05 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 20(50) 22(10) 1(10) 43(10) Cíl
11:45:34 12:00:34 12:48:20 13:30:41 14:11:57 14:31:16 14:44:31 14:56:12 14:58:05
00:39:34 00:15:00 00:47:46 00:42:21 00:41:16 00:19:19 00:13:15 00:11:41 00:01:53
MD+ 35. Janíček Jan -- Trojánková Jitka Sportservis
Číslo: 724 Start: 10:48:00 Cíl: 14:51:33 Bodů: 290 Čas: 04:03:33 Penále: 8
29(50) 26(80) 26(80) 40(20) 41(80) 39(50) 43(10) Cíl
11:35:48 11:53:21 11:53:41 13:00:01 13:18:21 13:58:10 14:49:46 14:51:33
00:47:48 00:17:33 00:00:20 01:06:20 00:18:20 00:39:49 00:51:36 00:01:47
MD+ 36. Jansa Jakub -- Horáková Věra
Číslo: 711 Start: 10:21:00 Cíl: 14:09:48 Bodů: 310 Čas: 03:48:48 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 1(10) 43(10) Cíl
11:06:46 11:27:43 12:03:09 12:23:46 12:54:08 13:20:50 13:42:11 13:56:35 14:07:58 14:09:48
00:45:46 00:20:57 00:35:26 00:20:37 00:30:22 00:26:42 00:21:21 00:14:24 00:11:23 00:01:50
MD+ 37. Medlíková Miloslava -- Medlík Ctirad Severka Šumperk
Číslo: 729 Start: 11:00:00 Cíl: 14:57:46 Bodů: 170 Čas: 03:57:46 Penále: 0
32(10) 35(30) 30(30) 29(50) 23(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:28:18 12:45:30 13:08:04 13:30:32 14:28:25 14:47:50 14:56:02 14:57:46
00:28:18 01:17:12 00:22:34 00:22:28 00:57:53 00:19:25 00:08:12 00:01:44
MD+ 38. Azeb Nabil -- Azebová Martina Velvet voyages
Číslo: 755 Start: 11:57:00 Cíl: 16:02:17 Bodů: 260 Čas: 04:05:17 Penále: 12
32(10) 34(30) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 27(20) 43(10) Cíl
12:31:16 12:49:11 13:25:32 13:50:43 14:18:09 14:43:42 15:30:35 16:00:35 16:02:17
00:34:16 00:17:55 00:36:21 00:25:11 00:27:26 00:25:33 00:46:53 00:30:00 00:01:42
MD+ 39. Ratman Miloslav -- Ratmanová Dana Crank Team
Číslo: 763 Start: 12:06:00 Cíl: 16:07:19 Bodů: 210 Čas: 04:01:19 Penále: 4
1(10) 9(20) 21(30) 10(30) 11(80) 5(30) 43(10) Cíl
12:36:48 12:58:09 13:24:21 13:56:54 14:45:19 15:31:44 16:05:32 16:07:19
00:30:48 00:21:21 00:26:12 00:32:33 00:48:25 00:46:25 00:33:48 00:01:47
MD+ 40. Justa Jaromír -- Justová Jana Pettyteam
Číslo: 745 Start: 11:39:00 Cíl: 15:39:34 Bodů: 230 Čas: 04:00:34 Penále: 2
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 33(20) 1(10) 43(10) Cíl
12:30:02 12:58:48 13:13:41 13:33:48 14:04:32 15:11:54 15:26:42 15:37:39 15:39:34
00:51:02 00:28:46 00:14:53 00:20:07 00:30:44 01:07:22 00:14:48 00:10:57 00:01:55
MD+ 41. Bogar Leoš -- Utinková Věra Vyhlídkový výlet
Číslo: 723 Start: 10:45:00 Cíl: 15:28:34 Bodů: 400 Čas: 04:43:34 Penále: 320
1(10) 2(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80)
11:10:52 11:25:03 11:39:13 11:57:43 12:19:35 12:31:32 12:48:23 13:12:47 13:35:29 14:15:01
00:25:52 00:14:11 00:14:10 00:18:30 00:21:52 00:11:57 00:16:51 00:24:24 00:22:42 00:39:32
21(30) 43(10) Cíl
14:48:34 15:26:59 15:28:34
00:33:33 00:38:25 00:01:35
MD+ 42. Vrabec Pavel -- Vrabcová Martina ZO 226
Číslo: 732 Start: 11:09:00 Cíl: 14:35:16 Bodů: 200 Čas: 03:26:16 Penále: 0
3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 2(10) 43(10) Cíl
12:09:59 12:27:31 12:49:28 13:17:35 14:13:15 14:33:26 14:35:16
01:00:59 00:17:32 00:21:57 00:28:07 00:55:40 00:20:11 00:01:50
MD+ 43. Hýř Roman -- Hýřová Blanka H-HY
Číslo: 719 Start: 10:36:00 Cíl: 14:27:04 Bodů: 250 Čas: 03:51:04 Penále: 0
31(20) 29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:09:47 11:55:25 12:17:14 13:10:09 13:45:01 14:09:53 14:25:08 14:27:04
00:33:47 00:45:38 00:21:49 00:52:55 00:34:52 00:24:52 00:15:15 00:01:56
MD+ 44. Hustý Ilja -- Hustá Zdislava Husťáci
Číslo: 708 Start: 10:15:00 Cíl: 14:12:34 Bodů: 200 Čas: 03:57:34 Penále: 0
32(10) 33(20) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 43(10) Cíl
10:43:57 10:57:19 11:34:57 12:04:07 12:29:43 12:50:07 14:10:35 14:12:34
00:28:57 00:13:22 00:37:38 00:29:10 00:25:36 00:20:24 01:20:28 00:01:59
MD+ 45. Gottfried Jan -- Gottfriedová Marie Už naposled
Číslo: 717 Start: 10:33:00 Cíl: 14:48:31 Bodů: 250 Čas: 04:15:31 Penále: 40
1(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
11:01:05 11:31:21 12:23:01 12:39:31 13:08:51 13:43:24 14:46:44 14:48:31
00:28:05 00:30:16 00:51:40 00:16:30 00:29:20 00:34:33 01:03:20 00:01:47
MD+ 46. Mencová Ladislava -- Marek Vladimír CRAFT team
Číslo: 743 Start: 11:39:00 Cíl: 15:49:06 Bodů: 250 Čas: 04:10:06 Penále: 22
22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 43(10) Cíl
12:20:45 12:37:14 13:09:39 13:49:34 14:17:26 14:56:24 15:47:34 15:49:06
00:41:45 00:16:29 00:32:25 00:39:55 00:27:52 00:38:58 00:51:10 00:01:32
MD+ 47. Pelar Roman -- Pelarová Draha KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 728 Start: 10:54:00 Cíl: 14:16:42 Bodů: 130 Čas: 03:22:42 Penále: 0
9(20) 21(30) 10(30) 5(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:33:28 12:08:22 13:08:13 13:38:23 14:02:49 14:14:58 14:16:42
00:39:28 00:34:54 00:59:51 00:30:10 00:24:26 00:12:09 00:01:44
MD+ 48. Folprechtová Marie -- Folprecht Eduard ASA Turnov
Číslo: 726 Start: 10:51:00 Cíl: 14:35:34 Bodů: 200 Čas: 03:44:34 Penále: 0
1(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 43(10) Cíl
11:21:43 11:40:22 12:06:36 12:39:55 13:04:41 13:52:43 14:33:06 14:35:34
00:30:43 00:18:39 00:26:14 00:33:19 00:24:46 00:48:02 00:40:23 00:02:28
MD+ 49. Křenová Dagmar -- Christoph Jaroslav LBC International Nové Město nad Metují
Číslo: 727 Start: 10:54:00 Cíl: 15:20:12 Bodů: 260 Čas: 04:26:12 Penále: 150
22(10) 20(50) 21(30) 11(80) 4(80) 43(10) Cíl
11:32:14 11:44:12 12:33:28 13:37:00 14:36:43 15:18:14 15:20:12
00:38:14 00:11:58 00:49:16 01:03:32 00:59:43 00:41:31 00:01:58
MD+ 50. Kala Jiří -- Jeníková Karolína SweetSexTeam
Číslo: 713 Start: 10:21:00 Cíl: 14:02:35 Bodů: 220 Čas: 03:41:35 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 23(30) 43(10) Cíl
10:52:07 11:42:24 12:06:28 12:27:32 13:32:23 14:00:28 14:02:35
00:31:07 00:50:17 00:24:04 00:21:04 01:04:51 00:28:05 00:02:07
MD+ 51. Bartoš Michal -- Bartošová Alena Crank Team
Číslo: 714 Start: 10:24:00 Cíl: 14:58:57 Bodů: 310 Čas: 04:34:57 Penále: 230
5(30) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:16:17 11:48:48 12:04:17 12:28:27 12:59:22 13:42:11 14:56:56 14:58:57
00:52:17 00:32:31 00:15:29 00:24:10 00:30:55 00:42:49 01:14:45 00:02:01
MD+ 52. Kilian Libor -- Kiliánová Nataša Husťáci
Číslo: 705 Start: 10:06:00 Cíl: 14:11:09 Bodů: 200 Čas: 04:05:09 Penále: 12
31(20) 32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 9(20) 1(10) 43(10) Cíl
10:43:19 11:02:51 11:26:47 11:42:25 12:06:12 12:24:19 13:27:48 13:55:22 14:09:05 14:11:09
00:37:19 00:19:32 00:23:56 00:15:38 00:23:47 00:18:07 01:03:29 00:27:34 00:13:43 00:02:04
MD+ 53. Šmaus Ivan -- Pospíšilová Věra CRAFT team
Číslo: 703 Start: 10:00:00 Cíl: 13:53:26 Bodů: 200 Čas: 03:53:26 Penále: 0
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 1(10) 43(10) Cíl
10:37:06 10:49:28 11:11:53 11:35:07 12:10:50 12:27:23 13:18:23 13:49:49 13:53:26
00:37:06 00:12:22 00:22:25 00:23:14 00:35:43 00:16:33 00:51:00 00:31:26 00:03:37
MD+ 54. Vašek Mrštík -- Hanča Mrštíková Pardubice Bikers
Číslo: 715 Start: 10:27:00 Cíl: 14:12:15 Bodů: 280 Čas: 03:45:15 Penále: 0
30(30) 35(30) 29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
11:06:11 11:32:56 12:04:51 12:24:39 13:17:04 13:42:53 14:10:10 14:12:15
00:39:11 00:26:45 00:31:55 00:19:48 00:52:25 00:25:49 00:27:17 00:02:05
MD+ 55. Šťastná Andrea -- Šťastný Daniel SP KOLO
Číslo: 737 Start: 11:24:00 Cíl: 15:50:25 Bodů: 240 Čas: 04:26:25 Penále: 150
29(50) 26(80) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
12:20:25 12:40:19 13:52:28 14:17:28 15:48:42 15:50:25
00:56:25 00:19:54 01:12:09 00:25:00 01:31:14 00:01:43
MD+ 56. Švábková Šárka -- Švábek Karel CRAFT team
Číslo: 747 Start: 10:54:00 Cíl: 15:55:38 Bodů: 300 Čas: 05:01:38 Penále: 9999
28(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 31(20) 43(10) Cíl
12:43:43 13:07:03 13:40:03 13:58:39 14:33:41 15:03:22 15:28:49 15:47:19 15:54:00 15:55:38
01:49:43 00:23:20 00:33:00 00:18:36 00:35:02 00:29:41 00:25:27 00:18:30 00:06:41 00:01:38
MD+ 57. Nepustilová Zuzana -- Kocourek Jan Topoláci
Číslo: 740 Start: 11:36:00 Cíl: 15:59:30 Bodů: 220 Čas: 04:23:30 Penále: 120
9(20) 21(30) 11(80) 4(80) 43(10) Cíl
12:21:35 13:16:25 14:00:37 15:19:22 15:57:41 15:59:30
00:45:35 00:54:50 00:44:12 01:18:45 00:38:19 00:01:49
MD+ 58. Kafka Jan -- Kafková Eva Spartak Perštejn
Číslo: 709 Start: 10:18:00 Cíl: 14:39:14 Bodů: 190 Čas: 04:21:14 Penále: 100
29(50) 35(30) 41(80) 40(20) 40(20) 43(10) Cíl
11:14:21 12:04:18 13:19:57 13:30:35 13:34:59 14:37:20 14:39:14
00:56:21 00:49:57 01:15:39 00:10:38 00:04:24 01:02:21 00:01:54
MD+ 59. Hrdina Jiří -- Jánošiová Ester Pašáci
Číslo: 736 Start: 11:24:00 Cíl: 15:09:02 Bodů: 120 Čas: 03:45:02 Penále: 0
22(10) 20(50) 21(30) 1(10) 32(10) 43(10) Cíl
12:09:10 12:27:26 13:16:16 14:29:09 14:51:00 15:06:12 15:09:02
00:45:10 00:18:16 00:48:50 01:12:53 00:21:51 00:15:12 00:02:50
MD+ 60. Zimmermann Pavel -- Zimmermannová Milena Tryskáčovi
Číslo: 750 Start: 11:45:00 Cíl: 15:44:50 Bodů: 220 Čas: 03:59:50 Penále: 0
33(20) 37(30) 38(30) 38(30) 39(50) 35(30) 29(50) 43(10) Cíl
12:24:53 12:46:08 13:13:33 13:15:00 13:56:51 14:54:31 15:26:29 15:43:09 15:44:50
00:39:53 00:21:15 00:27:25 00:01:27 00:41:51 00:57:40 00:31:58 00:16:40 00:01:41
MD+ 61. Matějů Ladislava -- Matějů Ivan SK Hadravova Rosička
Číslo: 710 Start: 10:21:00 Cíl: 14:46:43 Bodů: 210 Čas: 04:25:43 Penále: 140
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 43(10) Cíl
10:49:28 11:10:01 11:39:24 12:09:00 12:39:04 13:01:12 14:42:39 14:46:43
00:28:28 00:20:33 00:29:23 00:29:36 00:30:04 00:22:08 01:41:27 00:04:04
MM 1. Strejček Petr -- Mach Radovan KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 89 Start: 10:51:00 Cíl: 14:48:43 Bodů: 500 Čas: 03:57:43 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 11(80) 8(30) 4(80) 2(10)
11:24:23 11:37:30 11:58:15 12:06:54 12:23:48 12:44:41 13:20:58 13:43:34 14:08:13 14:27:21
00:33:23 00:13:07 00:20:45 00:08:39 00:16:54 00:20:53 00:36:17 00:22:36 00:24:39 00:19:08
1(10) 43(10) Cíl
14:38:18 14:47:24 14:48:43
00:10:57 00:09:06 00:01:19
MM 2. Bouchal Jiří -- Váňa Lukáš Plzeňská smršť
Číslo: 198 Start: 11:48:00 Cíl: 15:57:09 Bodů: 520 Čas: 04:09:09 Penále: 20
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80)
12:07:09 12:16:00 12:30:24 12:46:11 13:10:15 13:21:01 13:31:55 13:43:31 14:01:23 14:29:25
00:19:09 00:08:51 00:14:24 00:15:47 00:24:04 00:10:46 00:10:54 00:11:36 00:17:52 00:28:02
10(30) 21(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
14:58:28 15:13:04 15:28:49 15:44:36 15:56:01 15:57:09
00:29:03 00:14:36 00:15:45 00:15:47 00:11:25 00:01:08
MM 3. Beránek Jan -- Vodrážka Ondřej Plzeňská smršť
Číslo: 142 Start: 11:15:00 Cíl: 15:13:18 Bodů: 520 Čas: 03:58:18 Penále: 0
29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 10(30) 5(30) 4(80) 3(20)
11:49:30 12:01:35 12:25:32 12:40:57 12:59:48 13:17:43 13:28:47 13:47:47 14:04:58 14:15:50
00:34:30 00:12:05 00:23:57 00:15:25 00:18:51 00:17:55 00:11:04 00:19:00 00:17:11 00:10:52
37(30) 38(30) 43(10) Cíl
14:30:44 14:47:02 15:12:10 15:13:18
00:14:54 00:16:18 00:25:08 00:01:08
MM 4. Klech Richard -- Tomanek Dano Kulda Bike Team
Číslo: 131 Start: 11:12:00 Cíl: 15:11:31 Bodů: 500 Čas: 03:59:31 Penále: 0
1(10) 9(20) 5(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
11:34:27 11:46:27 12:00:14 12:14:29 12:23:55 12:36:39 12:50:57 13:07:50 13:37:06 14:03:03
00:22:27 00:12:00 00:13:47 00:14:15 00:09:26 00:12:44 00:14:18 00:16:53 00:29:16 00:25:57
21(30) 20(50) 23(30) 43(10) Cíl
14:14:43 14:31:24 14:52:26 15:10:20 15:11:31
00:11:40 00:16:41 00:21:02 00:17:54 00:01:11
MM 5. Pedros -- Klofi SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 165 Start: 11:30:00 Cíl: 15:31:44 Bodů: 500 Čas: 04:01:44 Penále: 4
3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 20(50) 24(50) 25(20) 26(80)
12:00:05 12:12:55 12:23:46 12:41:43 12:57:16 13:24:31 13:54:57 14:33:46 14:42:22 14:58:57
00:30:05 00:12:50 00:10:51 00:17:57 00:15:33 00:27:15 00:30:26 00:38:49 00:08:36 00:16:35
43(10) Cíl
15:30:40 15:31:44
00:31:43 00:01:04
MM 6. Pinkava Eda -- Kurz Pavel Eda s brzdou
Číslo: 75 Start: 10:42:00 Cíl: 14:57:36 Bodů: 530 Čas: 04:15:36 Penále: 40
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30)
10:59:01 11:05:25 11:12:51 11:25:11 11:34:45 11:45:24 12:00:38 12:19:24 12:49:53 13:15:38
00:17:01 00:06:24 00:07:26 00:12:20 00:09:34 00:10:39 00:15:14 00:18:46 00:30:29 00:25:45
20(50) 23(30) 26(80) 43(10) Cíl
13:32:38 13:57:46 14:23:26 14:56:17 14:57:36
00:17:00 00:25:08 00:25:40 00:32:51 00:01:19
MM 7. Jedlička Marek -- Jedlička Michal Klokan team
Číslo: 4 Start: 10:00:00 Cíl: 13:56:08 Bodů: 440 Čas: 03:56:08 Penále: 0
4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30) 20(50) 23(30) 31(20)
10:39:26 10:51:19 11:08:43 11:29:26 11:56:48 12:25:47 12:38:20 12:54:49 13:18:14 13:48:49
00:39:26 00:11:53 00:17:24 00:20:43 00:27:22 00:28:59 00:12:33 00:16:29 00:23:25 00:30:35
43(10) Cíl
13:54:45 13:56:08
00:05:56 00:01:23
MM 8. Venhoda Milan -- Hübner Jan OK Jihlava
Číslo: 152 Start: 11:24:00 Cíl: 15:43:45 Bodů: 540 Čas: 04:19:45 Penále: 80
31(20) 30(30) 35(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30)
11:48:35 12:01:42 12:18:04 12:36:53 12:51:25 13:13:22 13:22:19 13:40:30 13:56:51 14:20:44
00:24:35 00:13:07 00:16:22 00:18:49 00:14:32 00:21:57 00:08:57 00:18:11 00:16:21 00:23:53
10(30) 5(30) 4(80) 43(10) Cíl
14:38:39 14:57:54 15:13:33 15:42:36 15:43:45
00:17:55 00:19:15 00:15:39 00:29:03 00:01:09
MM 9. Wohanka Pavel -- Faltejsek Lukáš Pardubice Bikers
Číslo: 144 Start: 11:18:00 Cíl: 15:22:10 Bodů: 470 Čas: 04:04:10 Penále: 10
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 34(30) 38(30) 3(20)
11:54:36 12:19:10 12:27:46 12:43:30 13:03:32 13:19:33 13:38:55 13:52:12 14:08:58 14:37:36
00:36:36 00:24:34 00:08:36 00:15:44 00:20:02 00:16:01 00:19:22 00:13:17 00:16:46 00:28:38
4(80) 2(10) 43(10) Cíl
14:48:59 15:05:43 15:20:56 15:22:10
00:11:23 00:16:44 00:15:13 00:01:14
MM 10. Matúš Trnovec -- Rastislav VBA Bratislava
Číslo: 122 Start: 11:06:00 Cíl: 15:09:43 Bodů: 440 Čas: 04:03:43 Penále: 8
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30)
11:36:58 11:51:40 12:07:44 12:19:24 12:34:12 12:51:52 13:15:40 13:46:05 14:13:37 14:22:30
00:30:58 00:14:42 00:16:04 00:11:40 00:14:48 00:17:40 00:23:48 00:30:25 00:27:32 00:08:53
9(20) 1(10) 43(10) Cíl
14:42:25 14:59:44 15:08:29 15:09:43
00:19:55 00:17:19 00:08:45 00:01:14
MM 11. Kárník Jan -- Hovorka Jan Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 106 Start: 11:00:00 Cíl: 15:07:59 Bodů: 470 Čas: 04:07:59 Penále: 16
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30)
11:26:20 11:42:12 12:00:14 12:11:03 12:28:43 12:42:55 13:02:07 13:39:46 14:09:47 14:19:06
00:26:20 00:15:52 00:18:02 00:10:49 00:17:40 00:14:12 00:19:12 00:37:39 00:30:01 00:09:19
20(50) 22(10) 43(10) Cíl
14:38:26 14:53:49 15:06:32 15:07:59
00:19:20 00:15:23 00:12:43 00:01:27
MM 12. Hošek Přemysl -- Spudil Roman SP KOLO
Číslo: 1098 Start: 10:27:00 Cíl: 14:37:13 Bodů: 450 Čas: 04:10:13 Penále: 22
27(20) 24(50) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 38(30)
10:56:42 11:20:37 11:44:19 12:03:09 12:18:55 12:36:04 13:06:05 13:18:18 13:29:56 14:11:17
00:29:42 00:23:55 00:23:42 00:18:50 00:15:46 00:17:09 00:30:01 00:12:13 00:11:38 00:41:21
43(10) Cíl
14:36:00 14:37:13
00:24:43 00:01:13
MM 13. Štěpánek Martin -- LaCarbonnara Claudio KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 65 Start: 10:39:00 Cíl: 14:39:01 Bodů: 460 Čas: 04:00:01 Penále: 2
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30)
11:07:35 11:22:22 11:38:41 11:49:19 12:03:18 12:20:11 12:40:19 13:12:33 13:43:52 13:52:49
00:28:35 00:14:47 00:16:19 00:10:38 00:13:59 00:16:53 00:20:08 00:32:14 00:31:19 00:08:57
20(50) 43(10) Cíl
14:10:46 14:37:41 14:39:01
00:17:57 00:26:55 00:01:20
MM 14. Prášek Roman -- Žák Rostislav Merida Bike Adventure Team
Číslo: 119 Start: 11:06:00 Cíl: 15:05:10 Bodů: 480 Čas: 03:59:10 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30)
11:34:54 11:48:54 12:04:43 12:15:41 12:27:13 12:46:01 13:04:41 13:34:12 14:03:07 14:11:38
00:28:54 00:14:00 00:15:49 00:10:58 00:11:32 00:18:48 00:18:40 00:29:31 00:28:55 00:08:31
20(50) 22(10) 1(10) 43(10) Cíl
14:30:11 14:44:18 14:55:25 15:03:39 15:05:10
00:18:33 00:14:07 00:11:07 00:08:14 00:01:31
MM 15. Müller Pavel -- Šimek Radek Jehlanka team
Číslo: 110 Start: 11:03:00 Cíl: 15:04:24 Bodů: 440 Čas: 04:01:24 Penále: 4
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 20(50)
11:24:40 11:34:51 11:49:16 11:59:11 12:11:01 12:25:57 12:44:15 13:16:40 13:48:57 14:07:04
00:21:40 00:10:11 00:14:25 00:09:55 00:11:50 00:14:56 00:18:18 00:32:25 00:32:17 00:18:07
23(30) 28(10) 43(10) Cíl
14:30:23 14:51:03 15:03:12 15:04:24
00:23:19 00:20:40 00:12:09 00:01:12
MM 16. Pucherna Eduard -- Fujáček Jan ČZU Praha
Číslo: 133 Start: 11:12:00 Cíl: 15:13:32 Bodů: 470 Čas: 04:01:32 Penále: 4
32(10) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80)
11:33:13 11:43:48 11:58:54 12:25:18 12:37:27 12:47:58 13:24:19 13:38:46 13:56:52 14:10:13
00:21:13 00:10:35 00:15:06 00:26:24 00:12:09 00:10:31 00:36:21 00:14:27 00:18:06 00:13:21
27(20) 23(30) 43(10) Cíl
14:36:01 14:48:12 15:12:24 15:13:32
00:25:48 00:12:11 00:24:12 00:01:08
MM 17. Moravec Michael -- Moravec Marek Snails MTB Team
Číslo: 11 Start: 10:09:00 Cíl: 14:13:14 Bodů: 430 Čas: 04:04:14 Penále: 10
33(20) 37(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 35(30) 29(50) 26(80) 23(30)
10:32:56 10:47:29 11:05:35 11:39:03 11:49:59 12:16:05 12:53:45 13:14:55 13:29:37 13:56:05
00:23:56 00:14:33 00:18:06 00:33:28 00:10:56 00:26:06 00:37:40 00:21:10 00:14:42 00:26:28
43(10) Cíl
14:11:47 14:13:14
00:15:42 00:01:27
MM 18. Černý Michal -- Vítek Petr OK 99 Hradec Králové
Číslo: 105 Start: 11:00:00 Cíl: 15:01:18 Bodů: 480 Čas: 04:01:18 Penále: 4
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
11:22:10 11:28:06 11:41:53 11:57:16 12:07:35 12:19:35 12:38:02 12:55:42 13:28:51 14:03:12
00:22:10 00:05:56 00:13:47 00:15:23 00:10:19 00:12:00 00:18:27 00:17:40 00:33:09 00:34:21
21(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
14:14:31 14:33:44 14:48:45 15:00:06 15:01:18
00:11:19 00:19:13 00:15:01 00:11:21 00:01:12
MM 19. Hepner David -- Skripnik Štěpán Klokan team
Číslo: 28 Start: 10:18:00 Cíl: 14:29:26 Bodů: 480 Čas: 04:11:26 Penále: 24
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 30(30) 29(50) 26(80) 24(50)
10:44:56 10:59:32 11:16:55 11:48:15 12:00:46 12:11:38 12:48:12 13:03:42 13:18:57 13:48:43
00:26:56 00:14:36 00:17:23 00:31:20 00:12:31 00:10:52 00:36:34 00:15:30 00:15:15 00:29:46
23(30) 43(10) Cíl
14:09:50 14:28:09 14:29:26
00:21:07 00:18:19 00:01:17
MM 20. Husák Václav -- Paclík Roman Klokan team
Číslo: 40 Start: 10:27:00 Cíl: 14:33:17 Bodů: 430 Čas: 04:06:17 Penále: 14
30(30) 35(30) 40(20) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80)
11:04:04 11:20:13 11:45:45 11:46:20 11:57:10 12:19:19 12:40:34 13:01:08 13:19:44 13:33:01
00:37:04 00:16:09 00:25:32 00:00:35 00:10:50 00:22:09 00:21:15 00:20:34 00:18:36 00:13:17
5(30) 9(20) 43(10) Cíl
13:53:35 14:10:25 14:31:41 14:33:17
00:20:34 00:16:50 00:21:16 00:01:36
MM 21. Smrt Martin -- Císař Honza
Číslo: 193 Start: 11:48:00 Cíl: 15:50:13 Bodů: 420 Čas: 04:02:13 Penále: 6
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 6(30) 4(80) 33(20)
12:15:28 12:24:34 12:45:46 12:59:11 13:35:19 13:59:33 14:23:05 14:49:26 15:04:17 15:33:07
00:27:28 00:09:06 00:21:12 00:13:25 00:36:08 00:24:14 00:23:32 00:26:21 00:14:51 00:28:50
43(10) Cíl
15:49:02 15:50:13
00:15:55 00:01:11
MM 22. Lukavec Petr Meloun -- Brádler Jan Bábík SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 101 Start: 10:57:00 Cíl: 14:53:15 Bodů: 450 Čas: 03:56:15 Penále: 0
1(10) 20(50) 22(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 34(30)
11:13:53 11:29:10 11:41:30 11:52:36 12:14:38 12:23:28 12:38:29 13:00:11 13:30:09 13:44:18
00:16:53 00:15:17 00:12:20 00:11:06 00:22:02 00:08:50 00:15:01 00:21:42 00:29:58 00:14:09
38(30) 37(30) 33(20) 43(10) Cíl
14:02:09 14:21:18 14:36:25 14:52:00 14:53:15
00:17:51 00:19:09 00:15:07 00:15:35 00:01:15
MM 23. Landkammer Ondřej -- Fejfárek Tomáš Mongomeri
Číslo: 118 Start: 11:06:00 Cíl: 15:08:41 Bodů: 440 Čas: 04:02:41 Penále: 6
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
11:26:27 11:33:27 11:51:27 12:09:29 12:21:05 12:32:49 12:53:01 13:15:19 13:47:56 14:17:30
00:20:27 00:07:00 00:18:00 00:18:02 00:11:36 00:11:44 00:20:12 00:22:18 00:32:37 00:29:34
21(30) 9(20) 43(10) Cíl
14:30:33 14:47:14 15:07:22 15:08:41
00:13:03 00:16:41 00:20:08 00:01:19
MM 24. Sedláček Petr -- Elsner Ivo SMD Šumperk
Číslo: 55 Start: 10:33:00 Cíl: 14:40:44 Bodů: 450 Čas: 04:07:44 Penále: 16
1(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 40(20) 41(80) 39(50)
10:52:40 11:08:27 11:27:13 11:51:46 12:01:53 12:16:36 12:37:17 13:17:32 13:31:12 14:01:30
00:19:40 00:15:47 00:18:46 00:24:33 00:10:07 00:14:43 00:20:41 00:40:15 00:13:40 00:30:18
43(10) Cíl
14:39:27 14:40:44
00:37:57 00:01:17
MM 25. Hájek Ondřej -- Udržal Tomáš KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 1003 Start: 11:51:00 Cíl: 15:48:19 Bodů: 400 Čas: 03:57:19 Penále: 0
30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 26(80) 27(20) 23(30) 43(10)
12:24:54 12:42:40 13:17:55 13:32:32 13:42:51 14:26:53 14:46:00 15:12:03 15:26:02 15:46:51
00:33:54 00:17:46 00:35:15 00:14:37 00:10:19 00:44:02 00:19:07 00:26:03 00:13:59 00:20:49
Cíl
15:48:19
00:01:28
MM 26. Hanovec Petr -- Zaydlar Michal Klokan team
Číslo: 47 Start: 10:30:00 Cíl: 14:29:10 Bodů: 390 Čas: 03:59:10 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30)
10:54:34 11:05:35 11:22:53 11:34:21 11:46:33 12:03:15 12:24:20 12:59:21 13:37:06 13:50:42
00:24:34 00:11:01 00:17:18 00:11:28 00:12:12 00:16:42 00:21:05 00:35:01 00:37:45 00:13:36
22(10) 43(10) Cíl
14:14:06 14:27:44 14:29:10
00:23:24 00:13:38 00:01:26
MM 27. Vlach Jiří -- Žaloudík Jiří Happy Bike Friends
Číslo: 48 Start: 10:30:00 Cíl: 14:30:44 Bodů: 360 Čas: 04:00:44 Penále: 2
32(10) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 30(30) 29(50) 31(20)
10:51:07 11:17:24 11:34:11 12:05:27 12:19:38 12:31:23 13:20:03 13:36:29 13:59:44 14:22:09
00:21:07 00:26:17 00:16:47 00:31:16 00:14:11 00:11:45 00:48:40 00:16:26 00:23:15 00:22:25
43(10) Cíl
14:29:21 14:30:44
00:07:12 00:01:23
MM 28. Kočandrle Petr -- Nosek Robert Plzeňská smršť
Číslo: 182 Start: 11:42:00 Cíl: 15:54:40 Bodů: 460 Čas: 04:12:40 Penále: 26
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30)
12:09:28 12:24:26 12:41:12 12:52:44 13:06:33 13:22:35 13:42:10 14:18:40 14:51:17 15:05:01
00:27:28 00:14:58 00:16:46 00:11:32 00:13:49 00:16:02 00:19:35 00:36:30 00:32:37 00:13:44
20(50) 43(10) Cíl
15:27:12 15:53:24 15:54:40
00:22:11 00:26:12 00:01:16
MM 29. Medlík Jan -- Jöckel Pavel CSC Šumperk
Číslo: 90 Start: 10:51:00 Cíl: 15:02:05 Bodů: 390 Čas: 04:11:05 Penále: 24
34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80)
11:25:21 11:42:10 11:59:54 12:16:20 12:26:31 12:28:29 12:41:34 13:10:38 13:35:16 14:09:40
00:34:21 00:16:49 00:17:44 00:16:26 00:10:11 00:01:58 00:13:05 00:29:04 00:24:38 00:34:24
43(10) Cíl
15:00:39 15:02:05
00:50:59 00:01:26
MM 30. Zrník Žito Tomáš -- Skoupý Kekety Jan Big Fat Brothers
Číslo: 169 Start: 11:33:00 Cíl: 15:49:29 Bodů: 480 Čas: 04:16:29 Penále: 50
1(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
11:56:09 12:07:13 12:23:02 12:40:49 12:51:17 13:05:38 13:24:57 13:44:05 14:20:37 14:52:22
00:23:09 00:11:04 00:15:49 00:17:47 00:10:28 00:14:21 00:19:19 00:19:08 00:36:32 00:31:45
21(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
15:01:48 15:19:22 15:34:11 15:48:16 15:49:29
00:09:26 00:17:34 00:14:49 00:14:05 00:01:13
MM 31. Kadeřávek Petr -- Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové
Číslo: 189 Start: 11:39:00 Cíl: 15:50:13 Bodů: 380 Čas: 04:11:13 Penále: 24
32(10) 39(50) 40(20) 41(80) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 23(30) 43(10)
12:08:41 13:06:27 13:20:09 13:32:11 14:13:57 14:30:34 14:45:47 15:13:15 15:29:33 15:48:53
00:29:41 00:57:46 00:13:42 00:12:02 00:41:46 00:16:37 00:15:13 00:27:28 00:16:18 00:19:20
Cíl
15:50:13
00:01:20
MM 32. Hons Michal -- Pařízek Petr SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 172 Start: 11:36:00 Cíl: 15:20:37 Bodů: 430 Čas: 03:44:37 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 20(50) 21(30) 10(30) 5(30)
12:06:05 12:18:49 12:38:59 12:47:02 13:08:41 13:22:00 13:38:45 14:07:07 14:21:44 14:42:50
00:30:05 00:12:44 00:20:10 00:08:03 00:21:39 00:13:19 00:16:45 00:28:22 00:14:37 00:21:06
9(20) 1(10) 43(10) Cíl
14:53:43 15:10:15 15:19:11 15:20:37
00:10:53 00:16:32 00:08:56 00:01:26
MM 33. Pucherna Petr -- Karel Gott MTBO ČZU Praha
Číslo: 112 Start: 11:03:00 Cíl: 15:17:50 Bodů: 410 Čas: 04:14:50 Penále: 30
29(50) 26(80) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 38(30) 34(30) 43(10)
11:42:14 11:55:41 12:28:56 12:45:56 13:29:18 13:42:40 13:55:43 14:33:51 14:54:34 15:16:29
00:39:14 00:13:27 00:33:15 00:17:00 00:43:22 00:13:22 00:13:03 00:38:08 00:20:43 00:21:55
Cíl
15:17:50
00:01:21
MM 34. Podrábský Ctibor -- Kosák Stanislav Cyklotrempy
Číslo: 31 Start: 10:21:00 Cíl: 14:45:42 Bodů: 430 Čas: 04:24:42 Penále: 130
33(20) 34(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80)
10:42:49 10:57:49 11:12:50 11:42:54 11:53:31 12:17:09 12:51:23 13:04:45 13:20:27 13:38:54
00:21:49 00:15:00 00:15:01 00:30:04 00:10:37 00:23:38 00:34:14 00:13:22 00:15:42 00:18:27
43(10) Cíl
14:44:04 14:45:42
01:05:10 00:01:38
MM 35. Strašák Tomáš -- Dvořák Jiří Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 37 Start: 10:24:00 Cíl: 14:29:56 Bodů: 410 Čas: 04:05:56 Penále: 12
33(20) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30)
10:50:12 11:12:08 11:29:25 11:47:19 12:00:17 12:12:29 12:32:15 12:53:32 13:28:10 14:00:00
00:26:12 00:21:56 00:17:17 00:17:54 00:12:58 00:12:12 00:19:46 00:21:17 00:34:38 00:31:50
43(10) Cíl
14:28:42 14:29:56
00:28:42 00:01:14
MM 36. Vřešťál Jan -- Klimeš Dan BBH Brno
Číslo: 42 Start: 10:27:00 Cíl: 14:29:20 Bodů: 410 Čas: 04:02:20 Penále: 6
32(10) 34(30) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 26(80) 29(50) 31(20)
10:45:59 10:57:10 11:18:50 11:39:14 12:12:10 12:25:14 12:38:28 13:30:51 13:58:25 14:21:37
00:18:59 00:11:11 00:21:40 00:20:24 00:32:56 00:13:04 00:13:14 00:52:23 00:27:34 00:23:12
43(10) Cíl
14:28:05 14:29:20
00:06:28 00:01:15
MM 37. Krajník Jaroslav -- Kutiš Ondřej EPO
Číslo: 85 Start: 10:48:00 Cíl: 14:47:42 Bodů: 410 Čas: 03:59:42 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 20(50)
11:07:10 11:16:49 11:31:39 11:41:19 11:52:31 12:11:20 12:32:07 13:04:45 13:45:34 14:04:45
00:19:10 00:09:39 00:14:50 00:09:40 00:11:12 00:18:49 00:20:47 00:32:38 00:40:49 00:19:11
22(10) 43(10) Cíl
14:23:03 14:45:42 14:47:42
00:18:18 00:22:39 00:02:00
MM 38. Řeháček Jakub -- Zítka Jiří A-team NOVO Bruntál
Číslo: 1023 Start: 12:03:00 Cíl: 15:58:55 Bodů: 420 Čas: 03:55:55 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30) 20(50)
12:31:44 12:47:24 12:58:04 13:09:26 13:28:38 13:48:51 14:19:26 14:51:24 15:05:02 15:27:32
00:28:44 00:15:40 00:10:40 00:11:22 00:19:12 00:20:13 00:30:35 00:31:58 00:13:38 00:22:30
43(10) Cíl
15:57:34 15:58:55
00:30:02 00:01:21
MM 39. Hnilica Přemek -- Vozda Vojtěch Magnus Orienteering
Číslo: 1012 Start: 11:57:00 Cíl: 16:08:33 Bodů: 380 Čas: 04:11:33 Penále: 24
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 43(10)
12:21:25 12:33:11 12:54:09 13:15:42 13:30:29 14:01:36 14:28:56 14:59:40 15:37:36 16:07:33
00:24:25 00:11:46 00:20:58 00:21:33 00:14:47 00:31:07 00:27:20 00:30:44 00:37:56 00:29:57
Cíl
16:08:33
00:01:00
MM 40. Gossel Heiko -- Kaufmann Torsten Bon Pedale Dresden
Číslo: 1033 Start: 10:03:00 Cíl: 14:13:52 Bodů: 430 Čas: 04:10:52 Penále: 22
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30)
10:20:37 10:34:33 10:43:15 10:57:41 11:10:12 11:24:55 11:46:55 12:09:24 12:46:15 13:21:00
00:17:37 00:13:56 00:08:42 00:14:26 00:12:31 00:14:43 00:22:00 00:22:29 00:36:51 00:34:45
20(50) 22(10) 43(10) Cíl
13:42:53 13:59:21 14:12:30 14:13:52
00:21:53 00:16:28 00:13:09 00:01:22
MM 41. Prautsch Pavel -- Jirka Jakub Plzeňská smršť
Číslo: 33 Start: 10:24:00 Cíl: 14:32:49 Bodů: 400 Čas: 04:08:49 Penále: 18
33(20) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 35(30) 29(50) 26(80) 23(30)
10:54:18 11:18:19 11:46:35 12:00:36 12:16:26 12:57:58 12:58:24 13:32:07 13:47:13 14:13:30
00:30:18 00:24:01 00:28:16 00:14:01 00:15:50 00:41:32 00:00:26 00:33:43 00:15:06 00:26:17
43(10) Cíl
14:31:35 14:32:49
00:18:05 00:01:14
MM 42. Havran -- Danek SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 7 Start: 10:03:00 Cíl: 14:08:03 Bodů: 370 Čas: 04:05:03 Penále: 12
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 11(80) 43(10) Cíl
10:43:26 11:03:05 11:22:58 11:43:39 12:10:58 12:34:02 13:19:13 14:06:56 14:08:03
00:40:26 00:19:39 00:19:53 00:20:41 00:27:19 00:23:04 00:45:11 00:47:43 00:01:07
MM 43. Kolín Jiří -- Novotný Aleš Sokol Nusle
Číslo: 49 Start: 10:30:00 Cíl: 14:26:13 Bodů: 410 Čas: 03:56:13 Penále: 0
32(10) 33(20) 2(10) 4(80) 3(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80)
10:55:24 11:04:12 11:12:42 11:29:27 11:42:07 11:57:32 12:18:50 12:53:01 13:07:10 13:18:24
00:25:24 00:08:48 00:08:30 00:16:45 00:12:40 00:15:25 00:21:18 00:34:11 00:14:09 00:11:14
30(30) 31(20) 43(10) Cíl
14:04:09 14:16:43 14:24:52 14:26:13
00:45:45 00:12:34 00:08:09 00:01:21
MM 44. Brlica Pavel -- Brlica Pavel SBK Blansko
Číslo: 171 Start: 11:36:00 Cíl: 15:45:36 Bodů: 390 Čas: 04:09:36 Penále: 20
1(10) 33(20) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80)
12:01:32 12:13:29 12:14:06 12:24:18 12:40:03 12:53:02 13:06:21 13:26:08 13:46:41 14:21:48
00:25:32 00:11:57 00:00:37 00:10:12 00:15:45 00:12:59 00:13:19 00:19:47 00:20:33 00:35:07
21(30) 9(20) 43(10) Cíl
14:57:19 15:24:52 15:44:22 15:45:36
00:35:31 00:27:33 00:19:30 00:01:14
MM 45. Karkoš Petr -- Fečko Petr Bike Sport Chrudim
Číslo: 173 Start: 11:36:00 Cíl: 15:27:58 Bodů: 400 Čas: 03:51:58 Penále: 0
1(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 34(30)
12:12:08 12:29:12 12:48:02 13:13:51 13:22:55 13:43:39 14:07:19 14:28:29 14:47:31 15:02:30
00:36:08 00:17:04 00:18:50 00:25:49 00:09:04 00:20:44 00:23:40 00:21:10 00:19:02 00:14:59
32(10) 43(10) Cíl
15:18:27 15:26:29 15:27:58
00:15:57 00:08:02 00:01:29
MM 46. Janíček Jan -- Mareček Petr CRAFT team
Číslo: 57 Start: 10:33:00 Cíl: 14:26:25 Bodů: 360 Čas: 03:53:25 Penále: 0
29(50) 26(80) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 34(30) 32(10) 43(10) Cíl
11:10:37 11:28:00 12:23:23 12:38:14 13:15:20 13:38:20 14:02:55 14:16:28 14:24:52 14:26:25
00:37:37 00:17:23 00:55:23 00:14:51 00:37:06 00:23:00 00:24:35 00:13:33 00:08:24 00:01:33
MM 47. Šňupárek Ondřej -- Švancer Jan Dvjetečky
Číslo: 178 Start: 11:39:00 Cíl: 15:34:59 Bodů: 370 Čas: 03:55:59 Penále: 0
9(20) 5(30) 4(80) 3(20) 37(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 43(10)
12:11:12 12:25:53 12:44:45 12:58:13 13:14:26 13:34:42 14:14:06 14:26:05 14:53:15 15:33:46
00:32:12 00:14:41 00:18:52 00:13:28 00:16:13 00:20:16 00:39:24 00:11:59 00:27:10 00:40:31
Cíl
15:34:59
00:01:13
MM 48. Gráf Norbert -- Rajčani Milan Dezorienteering bikers
Číslo: 185 Start: 11:45:00 Cíl: 15:27:23 Bodů: 370 Čas: 03:42:23 Penále: 0
1(10) 33(20) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30)
12:05:32 12:17:26 12:34:53 12:52:28 13:11:17 13:28:57 13:44:17 14:00:03 14:19:27 14:40:09
00:20:32 00:11:54 00:17:27 00:17:35 00:18:49 00:17:40 00:15:20 00:15:46 00:19:24 00:20:42
5(30) 43(10) Cíl
15:00:36 15:26:04 15:27:23
00:20:27 00:25:28 00:01:19
MM 49. Hanák Jan -- Svoboda Petr sambarsport.cz
Číslo: 120 Start: 11:06:00 Cíl: 15:04:33 Bodů: 450 Čas: 03:58:33 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 11(80) 4(80) 43(10) Cíl
11:45:41 11:59:54 12:22:13 12:32:13 12:51:10 13:06:57 13:49:33 14:28:42 15:03:11 15:04:33
00:39:41 00:14:13 00:22:19 00:10:00 00:18:57 00:15:47 00:42:36 00:39:09 00:34:29 00:01:22
MM 50. Jašek Petr -- Žák Pavel A-team NOVO Bruntál
Číslo: 168 Start: 11:33:00 Cíl: 15:37:29 Bodů: 430 Čas: 04:04:29 Penále: 10
33(20) 2(10) 5(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
11:57:30 12:06:11 12:25:48 12:42:16 12:52:53 13:05:32 13:25:57 13:46:56 14:20:52 14:52:30
00:24:30 00:08:41 00:19:37 00:16:28 00:10:37 00:12:39 00:20:25 00:20:59 00:33:56 00:31:38
21(30) 22(10) 43(10) Cíl
15:01:46 15:23:32 15:36:09 15:37:29
00:09:16 00:21:46 00:12:37 00:01:20
MM 51. Veltruský Jaroslav -- Vondra Luboš Káčátko a Tříkolka
Číslo: 9 Start: 10:03:00 Cíl: 14:01:54 Bodů: 370 Čas: 03:58:54 Penále: 0
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 7(50) 4(80) 2(10) 33(20) 43(10)
10:37:25 10:49:30 11:13:35 11:28:21 11:59:44 12:46:36 13:13:07 13:33:19 13:43:57 14:00:28
00:34:25 00:12:05 00:24:05 00:14:46 00:31:23 00:46:52 00:26:31 00:20:12 00:10:38 00:16:31
Cíl
14:01:54
00:01:26
MM 52. Mašek Václav -- Voltr Josef CRAFT team
Číslo: 98 Start: 10:57:00 Cíl: 14:57:08 Bodů: 420 Čas: 04:00:08 Penále: 2
23(30) 27(20) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 34(30) 38(30)
11:25:50 11:39:21 12:01:20 12:10:09 12:28:12 12:51:24 13:09:42 13:34:44 13:44:34 14:03:29
00:28:50 00:13:31 00:21:59 00:08:49 00:18:03 00:23:12 00:18:18 00:25:02 00:09:50 00:18:55
37(30) 1(10) 43(10) Cíl
14:25:13 14:46:49 14:55:48 14:57:08
00:21:44 00:21:36 00:08:59 00:01:20
MM 53. Suchý Petr -- Kamil Buriánek Looser Club Debilos
Číslo: 61 Start: 10:36:00 Cíl: 14:33:26 Bodů: 360 Čas: 03:57:26 Penále: 0
1(10) 11(80) 8(30) 7(50) 6(30) 4(80) 3(20) 37(30) 33(20) 43(10)
11:00:20 11:47:46 12:10:57 12:37:14 13:06:48 13:24:25 13:39:36 14:00:25 14:16:21 14:31:58
00:24:20 00:47:26 00:23:11 00:26:17 00:29:34 00:17:37 00:15:11 00:20:49 00:15:56 00:15:37
Cíl
14:33:26
00:01:28
MM 54. Buchtík Ondřej -- Gebas Miroslav Pell`s MTBO Team
Číslo: 181 Start: 11:42:00 Cíl: 15:55:14 Bodů: 360 Čas: 04:13:14 Penále: 28
2(10) 4(80) 3(20) 33(20) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 34(30) 32(10)
12:10:44 12:29:06 12:40:20 13:01:13 13:24:29 14:00:37 14:12:51 14:42:16 15:25:44 15:46:44
00:28:44 00:18:22 00:11:14 00:20:53 00:23:16 00:36:08 00:12:14 00:29:25 00:43:28 00:21:00
43(10) Cíl
15:53:54 15:55:14
00:07:10 00:01:20
MM 55. Kopecký Vojtěch -- Hájek Petr Central Sticks MTB team
Číslo: 1016 Start: 11:57:00 Cíl: 15:56:49 Bodů: 370 Čas: 03:59:49 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 9(20)
12:28:05 12:42:25 12:58:19 13:10:31 13:28:05 13:46:51 14:06:02 14:38:50 15:18:04 15:35:23
00:31:05 00:14:20 00:15:54 00:12:12 00:17:34 00:18:46 00:19:11 00:32:48 00:39:14 00:17:19
43(10) Cíl
15:55:43 15:56:49
00:20:20 00:01:06
MM 56. Folprecht Eda -- Bergl Tomáš Jaja a Paja
Číslo: 108 Start: 11:03:00 Cíl: 14:53:14 Bodů: 380 Čas: 03:50:14 Penále: 0
26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 40(20) 41(80) 39(50) 34(30) 43(10) Cíl
11:44:08 12:04:14 12:24:17 12:40:22 13:17:01 13:28:30 13:53:51 14:29:42 14:52:07 14:53:14
00:41:08 00:20:06 00:20:03 00:16:05 00:36:39 00:11:29 00:25:21 00:35:51 00:22:25 00:01:07
MM 57. Rauch Stanislav -- Rauch Tomáš Plzeňská smršť
Číslo: 135 Start: 11:12:00 Cíl: 15:14:46 Bodů: 410 Čas: 04:02:46 Penále: 6
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 3(20) 4(80) 4(80) 6(30) 7(50)
11:39:01 11:50:31 12:07:00 12:24:36 12:41:02 12:41:57 12:52:25 12:55:07 13:06:25 13:22:13
00:27:01 00:11:30 00:16:29 00:17:36 00:16:26 00:00:55 00:10:28 00:02:42 00:11:18 00:15:48
8(30) 10(30) 21(30) 9(20) 1(10) 43(10) Cíl
13:42:01 14:21:33 14:31:15 14:44:59 15:01:39 15:13:07 15:14:46
00:19:48 00:39:32 00:09:42 00:13:44 00:16:40 00:11:28 00:01:39
MM 58. Sušila Lukáš -- Mana Jan Extrem Sport Zlín
Číslo: 150 Start: 11:24:00 Cíl: 15:36:16 Bodů: 350 Čas: 04:12:16 Penále: 26
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 9(20) 43(10)
11:57:05 12:05:23 12:20:07 12:30:56 12:48:34 13:10:55 13:30:55 14:13:59 15:10:23 15:34:50
00:33:05 00:08:18 00:14:44 00:10:49 00:17:38 00:22:21 00:20:00 00:43:04 00:56:24 00:24:27
Cíl
15:36:16
00:01:26
MM 59. Peitz Michal -- Kapal Jan T-Mobile MTB team
Číslo: 87 Start: 10:51:00 Cíl: 14:49:06 Bodů: 310 Čas: 03:58:06 Penále: 0
29(50) 35(30) 34(30) 39(50) 40(20) 41(80) 38(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:29:14 11:56:16 12:30:28 13:08:43 13:22:10 13:33:10 14:12:53 14:39:44 14:47:53 14:49:06
00:38:14 00:27:02 00:34:12 00:38:15 00:13:27 00:11:00 00:39:43 00:26:51 00:08:09 00:01:13
MM 60. Pírek Josef -- Stráněl Jiří Sapprdi
Číslo: 54 Start: 10:33:00 Cíl: 14:27:30 Bodů: 380 Čas: 03:54:30 Penále: 0
33(20) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 20(50)
11:02:49 11:02:57 11:11:55 11:26:26 11:40:12 11:52:36 12:11:00 12:32:26 13:13:48 13:56:14
00:29:49 00:00:08 00:08:58 00:14:31 00:13:46 00:12:24 00:18:24 00:21:26 00:41:22 00:42:26
43(10) Cíl
14:26:08 14:27:30
00:29:54 00:01:22
MM 61. Pruner Petr -- Zmítko Jiří sambarsport.cz
Číslo: 114 Start: 10:36:00 Cíl: 14:52:59 Bodů: 390 Čas: 04:16:59 Penále: 50
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
10:58:04 11:06:50 11:22:24 11:39:01 11:50:25 12:04:08 12:22:14 12:49:44 13:24:25 14:07:21
00:22:04 00:08:46 00:15:34 00:16:37 00:11:24 00:13:43 00:18:06 00:27:30 00:34:41 00:42:56
43(10) Cíl
14:51:26 14:52:59
00:44:05 00:01:33
MM 62. Jiran Jan -- Kunart Tomáš T-MAPY
Číslo: 154 Start: 11:27:00 Cíl: 15:34:38 Bodů: 400 Čas: 04:07:38 Penále: 16
29(50) 26(80) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 4(80) 43(10) Cíl
12:08:47 12:23:01 13:10:47 13:22:31 13:50:28 14:16:55 14:59:27 15:33:28 15:34:38
00:41:47 00:14:14 00:47:46 00:11:44 00:27:57 00:26:27 00:42:32 00:34:01 00:01:10
MM 63. Drobník Michal -- Škoda Jakub Draci
Číslo: 107 Start: 11:00:00 Cíl: 14:48:54 Bodů: 290 Čas: 03:48:54 Penále: 0
29(50) 29(50) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 31(20) 43(10) Cíl
11:31:51 11:40:13 11:57:05 12:13:25 12:43:35 12:55:32 13:15:49 14:41:37 14:47:55 14:48:54
00:31:51 00:08:22 00:16:52 00:16:20 00:30:10 00:11:57 00:20:17 01:25:48 00:06:18 00:00:59
MM 64. Macháček Lukáš -- Betlach Michal Fedora Team
Číslo: 195 Start: 11:48:00 Cíl: 15:42:54 Bodů: 340 Čas: 03:54:54 Penále: 0
33(20) 33(20) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 7(50) 8(30)
12:15:19 12:15:24 12:38:50 12:58:00 13:16:18 13:31:41 13:47:25 14:10:34 14:12:50 14:34:02
00:27:19 00:00:05 00:23:26 00:19:10 00:18:18 00:15:23 00:15:44 00:23:09 00:02:16 00:21:12
5(30) 1(10) 43(10) Cíl
15:10:09 15:31:45 15:41:44 15:42:54
00:36:07 00:21:36 00:09:59 00:01:10
MM 65. Michálek Martin -- Sirotek Vít Káčátko a Tříkolka
Číslo: 38 Start: 10:24:00 Cíl: 14:12:31 Bodů: 320 Čas: 03:48:31 Penále: 0
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 30(30) 31(20) 43(10)
10:51:22 11:15:50 11:35:37 12:07:30 12:21:24 12:33:33 13:28:50 13:44:37 14:04:52 14:11:03
00:27:22 00:24:28 00:19:47 00:31:53 00:13:54 00:12:09 00:55:17 00:15:47 00:20:15 00:06:11
Cíl
14:12:31
00:01:28
MM 66. Civiš Radek -- Zach Martin Rock Point
Číslo: 41 Start: 10:27:00 Cíl: 14:26:43 Bodů: 420 Čas: 03:59:43 Penále: 0
1(10) 9(20) 21(30) 20(50) 22(10) 23(30) 27(20) 24(50) 25(20) 26(80)
10:39:24 10:53:01 11:10:38 11:24:59 11:37:09 11:48:15 12:18:48 12:41:23 12:49:23 13:16:00
00:12:24 00:13:37 00:17:37 00:14:21 00:12:10 00:11:06 00:30:33 00:22:35 00:08:00 00:26:37
29(50) 30(30) 32(10) 43(10) Cíl
13:36:11 14:04:38 14:18:08 14:25:42 14:26:43
00:20:11 00:28:27 00:13:30 00:07:34 00:01:01
MM 67. Novotný Petr -- Zicha Jiří CRAFT team
Číslo: 1008 Start: 11:54:00 Cíl: 15:54:38 Bodů: 420 Čas: 04:00:38 Penále: 2
1(10) 9(20) 5(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 20(50)
12:15:08 12:30:00 12:44:59 13:01:08 13:11:56 13:25:25 13:46:22 14:05:51 14:43:45 15:21:52
00:21:08 00:14:52 00:14:59 00:16:09 00:10:48 00:13:29 00:20:57 00:19:29 00:37:54 00:38:07
22(10) 43(10) Cíl
15:39:53 15:53:09 15:54:38
00:18:01 00:13:16 00:01:29
MM 68. Skřička Jan -- Dokopil Martin Merida Bike Adventure Team
Číslo: 67 Start: 10:39:00 Cíl: 14:39:56 Bodů: 320 Čas: 04:00:56 Penále: 2
27(20) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 43(10) Cíl
11:17:00 11:30:19 11:58:10 12:10:19 12:48:31 13:15:11 13:38:54 14:03:22 14:38:11 14:39:56
00:38:00 00:13:19 00:27:51 00:12:09 00:38:12 00:26:40 00:23:43 00:24:28 00:34:49 00:01:45
MM 69. Flossmann Petr -- Zurynek Jan Žaket
Číslo: 24 Start: 10:15:00 Cíl: 14:27:24 Bodů: 380 Čas: 04:12:24 Penále: 26
32(10) 33(20) 37(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 35(30) 29(50) 30(30)
10:44:47 10:51:17 11:06:16 11:25:20 12:04:52 12:16:09 12:41:40 13:18:47 13:49:36 14:08:52
00:29:47 00:06:30 00:14:59 00:19:04 00:39:32 00:11:17 00:25:31 00:37:07 00:30:49 00:19:16
31(20) 43(10) Cíl
14:20:16 14:26:16 14:27:24
00:11:24 00:06:00 00:01:08
MM 70. Langer Martin -- Zajíc Josef lepus.cz
Číslo: 86 Start: 10:48:00 Cíl: 14:45:55 Bodů: 370 Čas: 03:57:55 Penále: 0
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
11:13:05 11:29:55 11:50:34 12:23:47 12:41:14 12:55:16 13:59:43 14:26:38 14:44:37 14:45:55
00:25:05 00:16:50 00:20:39 00:33:13 00:17:27 00:14:02 01:04:27 00:26:55 00:17:59 00:01:18
MM 71. Dušek Miloš -- Nedvídek Martin Bentici
Číslo: 1007 Start: 11:54:00 Cíl: 15:54:41 Bodů: 370 Čas: 04:00:41 Penále: 2
1(10) 9(20) 5(30) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 43(10)
12:21:21 12:36:14 12:51:20 13:14:29 13:27:53 13:47:47 14:10:21 14:47:04 15:21:20 15:53:27
00:27:21 00:14:53 00:15:06 00:23:09 00:13:24 00:19:54 00:22:34 00:36:43 00:34:16 00:32:07
Cíl
15:54:41
00:01:14
MM 72. Chmelař Lukáš -- Azeb Karim Klokan team
Číslo: 70 Start: 10:42:00 Cíl: 14:28:31 Bodů: 380 Čas: 03:46:31 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 23(30) 20(50)
11:03:49 11:22:04 11:38:43 11:52:45 12:17:08 12:27:47 12:52:40 13:06:14 13:12:40 13:37:05
00:21:49 00:18:15 00:16:39 00:14:02 00:24:23 00:10:39 00:24:53 00:13:34 00:06:26 00:24:25
22(10) 1(10) 43(10) Cíl
13:53:39 14:09:10 14:27:11 14:28:31
00:16:34 00:15:31 00:18:01 00:01:20
MM 73. Fantozi Pietro -- Fellini Tomaso Citrus Bike Team / www.bukvice.org
Číslo: 192 Start: 11:45:00 Cíl: 15:57:38 Bodů: 410 Čas: 04:12:38 Penále: 26
1(10) 22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 26(80) 29(50) 40(20)
12:08:19 12:19:44 12:29:05 12:48:48 13:13:54 13:23:08 13:41:53 13:46:08 14:06:46 14:50:16
00:23:19 00:11:25 00:09:21 00:19:43 00:25:06 00:09:14 00:18:45 00:04:15 00:20:38 00:43:30
41(80) 43(10) Cíl
15:02:53 15:55:39 15:57:38
00:12:37 00:52:46 00:01:59
MM 74. Kratochvíl Karel -- Hladík Jiří Kulda Bike Team
Číslo: 153 Start: 11:24:00 Cíl: 15:36:33 Bodů: 360 Čas: 04:12:33 Penále: 26
32(10) 30(30) 29(50) 26(80) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 20(50)
11:53:27 12:19:06 12:36:32 12:55:47 12:57:38 13:25:15 13:36:42 14:07:13 14:30:37 14:31:14
00:29:27 00:25:39 00:17:26 00:19:15 00:01:51 00:27:37 00:11:27 00:30:31 00:23:24 00:00:37
21(30) 43(10) Cíl
15:02:02 15:35:05 15:36:33
00:30:48 00:33:03 00:01:28
MM 75. Suastika Petr -- Ticháček Jiří Jabkoty Kdyně
Číslo: 109 Start: 11:03:00 Cíl: 14:52:49 Bodů: 330 Čas: 03:49:49 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 34(30) 33(20) 1(10) 43(10)
11:37:14 12:08:08 12:19:02 12:40:44 13:08:45 13:41:56 14:04:59 14:24:12 14:39:50 14:51:03
00:34:14 00:30:54 00:10:54 00:21:42 00:28:01 00:33:11 00:23:03 00:19:13 00:15:38 00:11:13
Cíl
14:52:49
00:01:46
MM 76. Rozsypal Zbyněk -- Vančura Martin PC HELP Cyclo
Číslo: 27 Start: 10:18:00 Cíl: 14:24:35 Bodů: 360 Čas: 04:06:35 Penále: 14
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 1(10) 43(10)
10:47:08 11:04:58 11:22:45 11:34:22 11:49:42 12:11:30 12:37:28 13:18:39 14:13:08 14:23:07
00:29:08 00:17:50 00:17:47 00:11:37 00:15:20 00:21:48 00:25:58 00:41:11 00:54:29 00:09:59
Cíl
14:24:35
00:01:28
MM 77. Lorenc Jan -- Kaluš Ondřej VPress/Cykloturistika
Číslo: 128 Start: 11:09:00 Cíl: 15:06:42 Bodů: 340 Čas: 03:57:42 Penále: 0
20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 31(20) 43(10) Cíl
11:48:53 12:20:37 12:50:27 13:01:03 13:32:10 14:04:21 14:32:48 14:50:57 15:04:56 15:06:42
00:39:53 00:31:44 00:29:50 00:10:36 00:31:07 00:32:11 00:28:27 00:18:09 00:13:59 00:01:46
MM 78. Mulíček Ondřej -- Milán Pavel Spolek technicky slabších
Číslo: 1006 Start: 11:54:00 Cíl: 14:50:19 Bodů: 240 Čas: 02:56:19 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
12:29:09 12:57:53 13:09:46 13:28:28 14:20:23 14:47:51 14:50:19
00:35:09 00:28:44 00:11:53 00:18:42 00:51:55 00:27:28 00:02:28
MM 79. Jirák Jan -- Šplíchal Ladislav Na stehna fenek
Číslo: 35 Start: 10:24:00 Cíl: 14:22:53 Bodů: 250 Čas: 03:58:53 Penále: 0
31(20) 32(10) 33(20) 38(30) 37(30) 34(30) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
10:45:18 10:55:33 11:06:38 11:30:11 11:51:03 12:37:07 13:25:40 13:38:47 14:21:35 14:22:53
00:21:18 00:10:15 00:11:05 00:23:33 00:20:52 00:46:04 00:48:33 00:13:07 00:42:48 00:01:18
MM 80. Novotný Jan -- Novotný Marek Sokol Nusle
Číslo: 23 Start: 10:15:00 Cíl: 14:25:10 Bodů: 360 Čas: 04:10:10 Penále: 22
32(10) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 30(30) 29(50)
10:37:06 10:44:22 10:59:45 11:17:57 11:48:53 12:05:01 12:18:20 13:16:33 13:42:22 14:00:17
00:22:06 00:07:16 00:15:23 00:18:12 00:30:56 00:16:08 00:13:19 00:58:13 00:25:49 00:17:55
43(10) Cíl
14:23:58 14:25:10
00:23:41 00:01:12
MM 81. Sysel Ondřej -- Sysel Ctibor Žaket
Číslo: 22 Start: 10:12:00 Cíl: 14:16:47 Bodů: 340 Čas: 04:04:47 Penále: 10
32(10) 34(30) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 21(30) 20(50)
10:43:43 10:56:22 11:15:07 11:35:42 11:57:14 12:10:58 12:34:37 12:50:48 13:22:12 13:45:18
00:31:43 00:12:39 00:18:45 00:20:35 00:21:32 00:13:44 00:23:39 00:16:11 00:31:24 00:23:06
22(10) 43(10) Cíl
14:01:40 14:15:11 14:16:47
00:16:22 00:13:31 00:01:36
MM 82. Maťátko Miloslav -- Valík Luděk Big Fat Brothers
Číslo: 1097 Start: 11:24:00 Cíl: 15:48:59 Bodů: 430 Čas: 04:24:59 Penále: 130
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80)
11:49:33 11:59:02 12:15:55 12:34:12 12:53:44 13:05:36 13:20:12 13:42:04 14:03:06 14:40:02
00:25:33 00:09:29 00:16:53 00:18:17 00:19:32 00:11:52 00:14:36 00:21:52 00:21:02 00:36:56
21(30) 43(10) Cíl
15:15:18 15:47:32 15:48:59
00:35:16 00:32:14 00:01:27
MM 83. Herma Jaroslav -- Herink Petr VELO - VPRESS
Číslo: 186 Start: 11:45:00 Cíl: 15:52:58 Bodů: 360 Čas: 04:07:58 Penále: 16
31(20) 32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80)
12:10:21 12:20:42 12:34:07 12:42:35 12:57:16 13:11:28 13:28:07 13:52:53 14:14:40 14:56:50
00:25:21 00:10:21 00:13:25 00:08:28 00:14:41 00:14:12 00:16:39 00:24:46 00:21:47 00:42:10
43(10) Cíl
15:51:42 15:52:58
00:54:52 00:01:16
MM 84. Holoubek Jaroslav -- Jandus Luděk Sveřepí Šakali
Číslo: 1018 Start: 12:00:00 Cíl: 15:55:52 Bodů: 320 Čas: 03:55:52 Penále: 0
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 41(80) 40(20) 30(30) 29(50) 43(10) Cíl
12:29:06 12:46:33 13:06:37 13:44:56 14:11:04 14:19:20 15:16:02 15:35:41 15:54:23 15:55:52
00:29:06 00:17:27 00:20:04 00:38:19 00:26:08 00:08:16 00:56:42 00:19:39 00:18:42 00:01:29
MM 85. Dvořák Petr -- Brand Tomáš PCK Louda
Číslo: 88 Start: 10:51:00 Cíl: 14:55:21 Bodů: 300 Čas: 04:04:21 Penále: 10
31(20) 32(10) 33(20) 37(30) 38(30) 3(20) 4(80) 11(80) 43(10) Cíl
11:11:56 11:25:37 11:33:46 11:51:25 12:13:36 12:43:36 12:58:07 13:52:24 14:53:40 14:55:21
00:20:56 00:13:41 00:08:09 00:17:39 00:22:11 00:30:00 00:14:31 00:54:17 01:01:16 00:01:41
MM 86. Hájek Michal -- Strnad Zdeněk CRAFT team
Číslo: 155 Start: 11:27:00 Cíl: 15:22:26 Bodů: 360 Čas: 03:55:26 Penále: 0
31(20) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 41(80) 40(20) 43(10) Cíl
11:48:17 12:18:49 12:46:35 12:57:56 13:16:11 13:36:05 14:28:40 14:38:43 15:21:07 15:22:26
00:21:17 00:30:32 00:27:46 00:11:21 00:18:15 00:19:54 00:52:35 00:10:03 00:42:24 00:01:19
MM 87. Urban Miroslav -- Cerman Lukáš Posádka Červeného trpaslíka
Číslo: 197 Start: 11:48:00 Cíl: 16:07:49 Bodů: 380 Čas: 04:19:49 Penále: 80
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 9(20) 5(30) 2(10)
12:30:58 12:46:19 13:18:22 13:28:24 13:53:50 14:14:03 14:52:31 15:09:48 15:31:06 15:50:48
00:42:58 00:15:21 00:32:03 00:10:02 00:25:26 00:20:13 00:38:28 00:17:17 00:21:18 00:19:42
43(10) Cíl
16:06:26 16:07:49
00:15:38 00:01:23
MM 88. Menčl Tomáš -- Rybáček Tomáš Káčátko a Tříkolka
Číslo: 117 Start: 11:06:00 Cíl: 15:12:43 Bodů: 380 Čas: 04:06:43 Penále: 14
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 43(10)
11:33:23 11:49:30 12:10:11 12:23:44 12:42:26 13:05:57 13:28:22 14:03:11 14:39:55 15:11:24
00:27:23 00:16:07 00:20:41 00:13:33 00:18:42 00:23:31 00:22:25 00:34:49 00:36:44 00:31:29
Cíl
15:12:43
00:01:19
MM 89. Novák Petr -- Novák Víťa HOPI MTB team
Číslo: 43 Start: 10:27:00 Cíl: 14:34:25 Bodů: 340 Čas: 04:07:25 Penále: 16
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 43(10) Cíl
10:57:42 11:14:12 11:27:25 11:42:03 12:05:10 12:34:38 13:08:07 13:50:18 14:32:54 14:34:25
00:30:42 00:16:30 00:13:13 00:14:38 00:23:07 00:29:28 00:33:29 00:42:11 00:42:36 00:01:31
MM 90. Barták Jan -- Zdražílek Jan Merida Bike Adventure Team
Číslo: 1030 Start: 12:06:00 Cíl: 16:04:15 Bodů: 300 Čas: 03:58:15 Penále: 0
31(20) 29(50) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 34(30) 32(10) 43(10) Cíl
12:26:21 13:08:50 14:12:52 14:22:55 14:50:38 15:13:37 15:41:52 15:55:55 16:03:06 16:04:15
00:20:21 00:42:29 01:04:02 00:10:03 00:27:43 00:22:59 00:28:15 00:14:03 00:07:11 00:01:09
MM 91. Anděl Robert -- Fajtl Jaroslav Plzeňská smršť
Číslo: 103 Start: 11:00:00 Cíl: 14:59:18 Bodů: 460 Čas: 03:59:18 Penále: 0
23(30) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 6(30) 4(80) 3(20)
11:33:42 11:51:06 12:13:22 12:25:52 12:49:34 13:11:02 13:33:38 13:56:29 14:10:31 14:23:54
00:33:42 00:17:24 00:22:16 00:12:30 00:23:42 00:21:28 00:22:36 00:22:51 00:14:02 00:13:23
2(10) 1(10) 43(10) Cíl
14:37:36 14:49:15 14:58:07 14:59:18
00:13:42 00:11:39 00:08:52 00:01:11
MM 92. Nový Jan -- Čermák Viktor PCK Louda
Číslo: 104 Start: 11:00:00 Cíl: 14:59:59 Bodů: 330 Čas: 03:59:59 Penále: 0
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20)
11:20:27 11:33:12 11:41:29 11:57:00 12:11:43 12:24:03 12:47:46 13:18:56 13:40:11 14:03:44
00:20:27 00:12:45 00:08:17 00:15:31 00:14:43 00:12:20 00:23:43 00:31:10 00:21:15 00:23:33
1(10) 22(10) 43(10) Cíl
14:25:45 14:40:40 14:58:31 14:59:59
00:22:01 00:14:55 00:17:51 00:01:28
MM 93. Richter Peter -- Salaj Michal CRAFT team
Číslo: 140 Start: 11:15:00 Cíl: 15:33:27 Bodů: 390 Čas: 04:18:27 Penále: 70
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 20(50) 11(80) 43(10) Cíl
11:37:32 11:54:44 12:10:18 12:24:48 12:52:14 13:01:15 13:38:13 14:26:53 15:32:02 15:33:27
00:22:32 00:17:12 00:15:34 00:14:30 00:27:26 00:09:01 00:36:58 00:48:40 01:05:09 00:01:25
MM 94. Jindrák Jan -- Štamberg Standa ALU Team
Číslo: 94 Start: 10:54:00 Cíl: 14:52:55 Bodů: 290 Čas: 03:58:55 Penále: 0
30(30) 40(20) 41(80) 39(50) 35(30) 29(50) 31(20) 43(10) Cíl
11:35:18 12:06:08 12:18:26 12:44:16 13:39:27 14:16:57 14:45:16 14:51:05 14:52:55
00:41:18 00:30:50 00:12:18 00:25:50 00:55:11 00:37:30 00:28:19 00:05:49 00:01:50
MM 95. Kavan Tomáš -- Tišnovský Martin SK Žabovřesky Brno
Číslo: 136 Start: 11:12:00 Cíl: 15:31:29 Bodů: 350 Čas: 04:19:29 Penále: 80
26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
11:52:15 12:14:16 12:35:57 12:54:41 13:44:16 13:58:22 14:13:43 15:30:14 15:31:29
00:40:15 00:22:01 00:21:41 00:18:44 00:49:35 00:14:06 00:15:21 01:16:31 00:01:15
MM 96. Havel Tomáš -- Havel Hynek Menhir Zbuzany
Číslo: 51 Start: 10:30:00 Cíl: 14:24:25 Bodů: 330 Čas: 03:54:25 Penále: 0
1(10) 22(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 30(30) 32(10)
10:52:48 11:07:15 11:22:01 11:51:18 12:02:09 12:27:49 12:56:51 13:28:38 13:55:16 14:13:03
00:22:48 00:14:27 00:14:46 00:29:17 00:10:51 00:25:40 00:29:02 00:31:47 00:26:38 00:17:47
43(10) Cíl
14:23:02 14:24:25
00:09:59 00:01:23
MM 97. Račanský Václav -- Račanský Jan No name
Číslo: 1005 Start: 11:51:00 Cíl: 15:53:15 Bodů: 380 Čas: 04:02:15 Penále: 6
1(10) 33(20) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 26(80) 29(50) 43(10)
12:16:20 12:27:16 12:45:27 13:02:27 13:37:52 13:52:47 14:05:56 15:04:00 15:32:39 15:52:02
00:25:20 00:10:56 00:18:11 00:17:00 00:35:25 00:14:55 00:13:09 00:58:04 00:28:39 00:19:23
Cíl
15:53:15
00:01:13
MM 98. Růžička Adam -- Growka Petr REKOIMEX
Číslo: 176 Start: 11:39:00 Cíl: 15:41:14 Bodů: 280 Čas: 04:02:14 Penále: 6
1(10) 33(20) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 43(10) Cíl
12:05:22 12:17:30 12:35:04 12:59:50 13:33:27 13:49:30 14:00:30 15:15:38 15:40:07 15:41:14
00:26:22 00:12:08 00:17:34 00:24:46 00:33:37 00:16:03 00:11:00 01:15:08 00:24:29 00:01:07
MM 99. Švalbe Petr -- Gotvald Martin KOB Prostějov
Číslo: 138 Start: 11:15:00 Cíl: 15:18:24 Bodů: 280 Čas: 04:03:24 Penále: 8
1(10) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 43(10) Cíl
11:43:51 11:56:44 12:14:10 12:35:50 13:12:08 13:32:48 13:49:25 14:53:13 15:16:30 15:18:24
00:28:51 00:12:53 00:17:26 00:21:40 00:36:18 00:20:40 00:16:37 01:03:48 00:23:17 00:01:54
MM 100. Řehák Miroslav -- Maxa Zdeněk Originální Vivalín team Kadaň
Číslo: 13 Start: 10:09:00 Cíl: 14:12:59 Bodů: 300 Čas: 04:03:59 Penále: 8
20(50) 23(30) 24(50) 26(80) 29(50) 35(30) 43(10) Cíl
10:56:27 11:25:16 11:56:36 12:24:45 12:50:10 13:29:46 14:11:36 14:12:59
00:47:27 00:28:49 00:31:20 00:28:09 00:25:25 00:39:36 00:41:50 00:01:23
MM 101. Mágr Zdeněk -- Zdeněk Pavel Notorola
Číslo: 191 Start: 11:45:00 Cíl: 15:48:40 Bodů: 320 Čas: 04:03:40 Penále: 8
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 5(30) 4(80) 3(20) 37(30) 33(20)
12:15:18 12:28:38 12:42:13 13:10:16 13:34:34 14:12:01 14:35:04 14:50:04 15:10:55 15:28:56
00:30:18 00:13:20 00:13:35 00:28:03 00:24:18 00:37:27 00:23:03 00:15:00 00:20:51 00:18:01
43(10) Cíl
15:47:13 15:48:40
00:18:17 00:01:27
MM 102. Strnad Jiří -- Cichý David T-MAPY
Číslo: 145 Start: 11:21:00 Cíl: 15:34:45 Bodů: 370 Čas: 04:13:45 Penále: 28
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 43(10)
11:53:16 12:02:58 12:35:24 12:50:52 13:18:03 13:19:09 13:50:27 14:25:48 14:57:37 15:33:23
00:32:16 00:09:42 00:32:26 00:15:28 00:27:11 00:01:06 00:31:18 00:35:21 00:31:49 00:35:46
Cíl
15:34:45
00:01:22
MM 103. Jasson Johanes -- Drsson Mila Citrus Bike Team / www.bukvice.org
Číslo: 72 Start: 10:42:00 Cíl: 14:34:25 Bodů: 350 Čas: 03:52:25 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 9(20) 1(10) 43(10)
11:20:01 11:34:47 12:02:55 12:15:07 12:38:41 13:10:12 13:41:12 13:57:31 14:16:12 14:32:29
00:38:01 00:14:46 00:28:08 00:12:12 00:23:34 00:31:31 00:31:00 00:16:19 00:18:41 00:16:17
Cíl
14:34:25
00:01:56
MM 104. Janíček Jakub -- Bílý Milan Barový povaleči
Číslo: 1032 Start: 10:27:00 Cíl: 14:18:18 Bodů: 270 Čas: 03:51:18 Penále: 0
33(20) 37(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 35(30) 43(10) Cíl
10:54:27 11:18:45 11:39:13 12:21:40 12:35:55 13:11:57 13:58:45 14:16:40 14:18:18
00:27:27 00:24:18 00:20:28 00:42:27 00:14:15 00:36:02 00:46:48 00:17:55 00:01:38
MM 105. Záloha Radek -- Kužel Tomáš NaSkokOdRodiny
Číslo: 1009 Start: 11:54:00 Cíl: 16:04:39 Bodů: 370 Čas: 04:10:39 Penále: 22
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 10(30)
12:12:46 12:23:31 12:39:49 12:57:50 13:15:52 13:30:58 13:44:15 13:59:01 14:24:18 15:20:35
00:18:46 00:10:45 00:16:18 00:18:01 00:18:02 00:15:06 00:13:17 00:14:46 00:25:17 00:56:17
9(20) 43(10) Cíl
15:37:30 16:03:25 16:04:39
00:16:55 00:25:55 00:01:14
MM 106. Argaláš Michal -- Gráf Michael Dezorienteering bikers
Číslo: 79 Start: 10:45:00 Cíl: 14:43:13 Bodů: 270 Čas: 03:58:13 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 43(10) Cíl
11:19:06 11:39:04 12:01:03 12:13:45 12:39:08 13:05:51 13:32:50 14:41:36 14:43:13
00:34:06 00:19:58 00:21:59 00:12:42 00:25:23 00:26:43 00:26:59 01:08:46 00:01:37
MM 107. Víšek Vladislav -- Hruška Petr CRAFT team
Číslo: 60 Start: 10:36:00 Cíl: 14:34:15 Bodů: 350 Čas: 03:58:15 Penále: 0
22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 32(10) 1(10)
11:09:50 11:21:54 11:47:54 12:20:58 12:31:43 13:06:01 13:33:32 13:55:31 14:11:55 14:24:25
00:33:50 00:12:04 00:26:00 00:33:04 00:10:45 00:34:18 00:27:31 00:21:59 00:16:24 00:12:30
43(10) Cíl
14:32:53 14:34:15
00:08:28 00:01:22
MM 108. Podrazký Ondřej -- Filip Filip Triton Beroun
Číslo: 18 Start: 10:09:00 Cíl: 14:05:03 Bodů: 320 Čas: 03:56:03 Penále: 0
38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 26(80) 43(10) Cíl
11:02:36 11:36:41 11:51:13 12:03:51 12:58:30 13:17:24 14:03:18 14:05:03
00:53:36 00:34:05 00:14:32 00:12:38 00:54:39 00:18:54 00:45:54 00:01:45
MM 109. Šandera Michal -- Černý Marek Krusty&Barney
Číslo: 76 Start: 10:42:00 Cíl: 14:42:55 Bodů: 340 Čas: 04:00:55 Penále: 2
29(50) 26(80) 24(50) 25(20) 23(30) 22(10) 20(50) 1(10) 33(20) 32(10)
11:24:32 11:45:12 12:23:40 12:41:36 12:59:30 13:15:31 13:29:28 13:56:45 14:13:09 14:28:43
00:42:32 00:20:40 00:38:28 00:17:56 00:17:54 00:16:01 00:13:57 00:27:17 00:16:24 00:15:34
43(10) Cíl
14:41:19 14:42:55
00:12:36 00:01:36
MM 110. Hegner Lukáš -- Hegner Karel LUKA Team
Číslo: 69 Start: 10:39:00 Cíl: 14:40:36 Bodů: 310 Čas: 04:01:36 Penále: 4
32(10) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 26(80) 27(20) 23(30) 20(50) 43(10)
11:05:59 11:42:11 11:58:15 12:20:16 12:36:29 12:41:50 13:21:47 13:35:42 14:09:46 14:39:00
00:26:59 00:36:12 00:16:04 00:22:01 00:16:13 00:05:21 00:39:57 00:13:55 00:34:04 00:29:14
Cíl
14:40:36
00:01:36
MM 111. Martynek Marek -- Pszczolka Miroslav CRAFT team
Číslo: 68 Start: 10:39:00 Cíl: 14:30:37 Bodů: 320 Čas: 03:51:37 Penále: 0
1(10) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 41(80) 40(20) 29(50) 31(20) 43(10)
11:07:46 11:18:58 11:38:21 11:56:03 12:25:09 12:51:55 12:59:47 13:53:21 14:21:04 14:29:18
00:28:46 00:11:12 00:19:23 00:17:42 00:29:06 00:26:46 00:07:52 00:53:34 00:27:43 00:08:14
Cíl
14:30:37
00:01:19
MM 112. Veselý Aleš -- Louda Martin PCK Louda
Číslo: 134 Start: 11:12:00 Cíl: 14:46:23 Bodů: 270 Čas: 03:34:23 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 43(10) Cíl
11:54:58 12:41:27 12:53:22 13:25:40 13:56:47 14:20:30 14:44:33 14:46:23
00:42:58 00:46:29 00:11:55 00:32:18 00:31:07 00:23:43 00:24:03 00:01:50
MM 113. Hegner Filip -- Adam Tomis Pleasure and Pain Bike Team
Číslo: 34 Start: 10:24:00 Cíl: 14:14:31 Bodů: 340 Čas: 03:50:31 Penále: 0
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20)
10:45:28 10:53:16 11:10:28 11:30:47 11:42:49 12:04:02 12:24:06 12:45:57 13:27:43 13:43:26
00:21:28 00:07:48 00:17:12 00:20:19 00:12:02 00:21:13 00:20:04 00:21:51 00:41:46 00:15:43
1(10) 43(10) Cíl
14:02:38 14:12:54 14:14:31
00:19:12 00:10:16 00:01:37
MM 114. Kulíšek Tomáš -- Blažek Michal Kulda Bike Team
Číslo: 187 Start: 11:45:00 Cíl: 15:29:33 Bodů: 320 Čas: 03:44:33 Penále: 0
22(10) 20(50) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 32(10) 1(10) 43(10)
12:17:35 12:28:19 13:14:04 13:24:21 13:46:57 14:22:13 14:45:43 15:05:36 15:17:45 15:27:58
00:32:35 00:10:44 00:45:45 00:10:17 00:22:36 00:35:16 00:23:30 00:19:53 00:12:09 00:10:13
Cíl
15:29:33
00:01:35
MM 115. Rostislav Sladký -- Ladislav Pokorný Jabkoty Kdyně
Číslo: 175 Start: 11:39:00 Cíl: 15:34:53 Bodů: 330 Čas: 03:55:53 Penále: 0
20(50) 21(30) 10(30) 5(30) 8(30) 7(50) 4(80) 3(20) 43(10) Cíl
12:18:56 12:45:39 13:02:15 13:29:38 13:51:59 14:17:28 14:45:42 15:02:12 15:33:32 15:34:53
00:39:56 00:26:43 00:16:36 00:27:23 00:22:21 00:25:29 00:28:14 00:16:30 00:31:20 00:01:21
MM 116. Kusák Ivan -- Machač Radek PEV Zlín
Číslo: 32 Start: 10:24:00 Cíl: 14:46:47 Bodů: 330 Čas: 04:22:47 Penále: 110
1(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 39(50) 43(10) Cíl
10:44:58 11:04:10 11:33:14 11:42:33 12:01:00 12:26:48 13:04:49 13:53:07 14:45:11 14:46:47
00:20:58 00:19:12 00:29:04 00:09:19 00:18:27 00:25:48 00:38:01 00:48:18 00:52:04 00:01:36
MM 117. Holek Stanislav -- Hudeček Martin CRAFT team
Číslo: 1029 Start: 12:06:00 Cíl: 15:57:41 Bodů: 290 Čas: 03:51:41 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 9(20) 1(10) Cíl
12:35:14 12:54:01 13:14:01 13:28:02 13:47:53 14:12:16 14:37:18 15:23:21 15:43:44 15:57:41
00:29:14 00:18:47 00:20:00 00:14:01 00:19:51 00:24:23 00:25:02 00:46:03 00:20:23 00:13:57
MM 118. Karbulka Pavel -- Šimáček Petr The Losers
Číslo: 5 Start: 10:00:00 Cíl: 13:55:28 Bodů: 290 Čas: 03:55:28 Penále: 0
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 5(30) 9(20) 32(10)
10:23:08 10:36:23 10:47:59 11:06:12 11:23:24 11:41:56 12:07:27 12:51:47 13:14:38 13:44:50
00:23:08 00:13:15 00:11:36 00:18:13 00:17:12 00:18:32 00:25:31 00:44:20 00:22:51 00:30:12
43(10) Cíl
13:53:55 13:55:28
00:09:05 00:01:33
MM 119. Pavelec Ivo -- Střecha Martin Kali á Čudis
Číslo: 159 Start: 11:27:00 Cíl: 15:36:05 Bodů: 340 Čas: 04:09:05 Penále: 20
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) Cíl
11:56:13 12:20:25 12:38:36 12:51:33 13:06:42 13:28:33 13:57:07 14:37:54 15:36:05
00:29:13 00:24:12 00:18:11 00:12:57 00:15:09 00:21:51 00:28:34 00:40:47 00:58:11
MM 120. Pažout Jaroslav -- Miškovský Libor CRAFT team
Číslo: 10 Start: 10:06:00 Cíl: 14:26:48 Bodů: 360 Čas: 04:20:48 Penále: 90
1(10) 9(20) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 6(30) 4(80) Cíl
10:29:47 10:45:05 11:06:57 11:41:54 12:10:33 12:55:13 13:18:02 13:45:24 13:59:37 14:26:48
00:23:47 00:15:18 00:21:52 00:34:57 00:28:39 00:44:40 00:22:49 00:27:22 00:14:13 00:27:11
MM 121. Horký Vladimír -- Šorf Ivo Pell`s MTBO Team
Číslo: 1022 Start: 12:00:00 Cíl: 16:25:37 Bodů: 400 Čas: 04:25:37 Penále: 140
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
12:32:57 12:43:56 12:52:58 13:08:29 13:19:59 13:35:26 13:53:51 14:13:58 14:52:05 15:36:22
00:32:57 00:10:59 00:09:02 00:15:31 00:11:30 00:15:27 00:18:25 00:20:07 00:38:07 00:44:17
21(30) 43(10) Cíl
15:51:47 16:24:20 16:25:37
00:15:25 00:32:33 00:01:17
MM 122. Jeništa Jiří -- Černý Aleš Plzeňská smršť
Číslo: 164 Start: 11:30:00 Cíl: 15:42:04 Bodů: 350 Čas: 04:12:04 Penále: 26
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
12:03:56 12:21:50 12:42:02 12:55:39 13:14:12 13:34:19 14:02:02 14:38:32 15:40:47 15:42:04
00:33:56 00:17:54 00:20:12 00:13:37 00:18:33 00:20:07 00:27:43 00:36:30 01:02:15 00:01:17
MM 123. Havel Petr -- Kolka Petr Petr&Petr
Číslo: 1 Start: 10:00:00 Cíl: 14:09:48 Bodů: 350 Čas: 04:09:48 Penále: 20
35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 43(10) Cíl
10:54:49 11:11:49 11:32:12 11:54:26 12:30:43 12:44:14 13:07:24 13:38:24 14:08:24 14:09:48
00:54:49 00:17:00 00:20:23 00:22:14 00:36:17 00:13:31 00:23:10 00:31:00 00:30:00 00:01:24
MM 124. Turza Pavel -- Vondra Jiří Crazy Diamonds
Číslo: 115 Start: 11:03:00 Cíl: 15:04:39 Bodů: 320 Čas: 04:01:39 Penále: 4
31(20) 31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 20(50) 43(10) Cíl
11:32:17 11:32:47 11:58:04 12:22:02 12:40:37 13:18:02 13:42:08 14:21:23 15:03:20 15:04:39
00:29:17 00:00:30 00:25:17 00:23:58 00:18:35 00:37:25 00:24:06 00:39:15 00:41:57 00:01:19
MM 125. Hlavsa Jiří -- Pecháček Zbyněk Cykloservis na Kluči
Číslo: 62 Start: 10:39:00 Cíl: 14:29:17 Bodů: 330 Čas: 03:50:17 Penále: 0
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:18:14 11:29:59 11:46:48 11:58:50 12:12:42 12:33:46 12:55:01 13:32:39 14:27:46 14:29:17
00:39:14 00:11:45 00:16:49 00:12:02 00:13:52 00:21:04 00:21:15 00:37:38 00:55:07 00:01:31
MM 126. Starý Milan -- Munzar Martin Pardubice Bikers
Číslo: 16 Start: 10:09:00 Cíl: 14:01:12 Bodů: 290 Čas: 03:52:12 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 21(30) 20(50) 43(10) Cíl
10:38:47 10:59:37 11:21:59 11:34:27 12:04:31 12:19:57 12:42:39 13:07:07 13:58:55 14:01:12
00:29:47 00:20:50 00:22:22 00:12:28 00:30:04 00:15:26 00:22:42 00:24:28 00:51:48 00:02:17
MM 127. Blaschke Karel -- Blaschke Martin Sport Centrum Bouřňák
Číslo: 63 Start: 10:39:00 Cíl: 14:33:14 Bodů: 310 Čas: 03:54:14 Penále: 0
31(20) 32(10) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 30(30) 43(10)
11:00:12 11:10:31 11:50:36 12:09:18 12:40:57 12:54:28 13:11:58 13:53:57 14:09:29 14:31:45
00:21:12 00:10:19 00:40:05 00:18:42 00:31:39 00:13:31 00:17:30 00:41:59 00:15:32 00:22:16
Cíl
14:33:14
00:01:29
MM 128. Šabatka Zdeněk -- Müller Martin Klokan team
Číslo: 137 Start: 11:12:00 Cíl: 15:38:44 Bodů: 430 Čas: 04:26:44 Penále: 150
29(50) 26(80) 24(50) 23(30) 20(50) 11(80) 4(80) 43(10) Cíl
11:47:04 12:02:00 12:39:35 13:02:44 13:27:59 14:08:56 15:05:13 15:37:23 15:38:44
00:35:04 00:14:56 00:37:35 00:23:09 00:25:15 00:40:57 00:56:17 00:32:10 00:01:21
MM 129. Pexidr Michal -- Musil David MPA
Číslo: 52 Start: 10:39:00 Cíl: 14:41:26 Bodů: 290 Čas: 04:02:26 Penále: 6
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 5(30) 9(20) 21(30) 22(10)
11:04:26 11:15:00 11:30:36 11:42:44 12:10:53 12:28:16 13:17:10 13:31:04 14:06:15 14:28:58
00:25:26 00:10:34 00:15:36 00:12:08 00:28:09 00:17:23 00:48:54 00:13:54 00:35:11 00:22:43
Cíl
14:41:26
00:12:28
MM 130. Lukáš Jakub -- Přibík Martin Vnitřnost
Číslo: 53 Start: 10:33:00 Cíl: 14:41:33 Bodů: 310 Čas: 04:08:33 Penále: 18
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:15:19 11:33:00 11:44:10 12:03:55 12:21:46 12:49:08 13:28:23 14:39:48 14:41:33
00:42:19 00:17:41 00:11:10 00:19:45 00:17:51 00:27:22 00:39:15 01:11:25 00:01:45
MM 131. Kaloš Sebastian -- Kaloš Martin ZO 226
Číslo: 166 Start: 11:33:00 Cíl: 15:23:03 Bodů: 300 Čas: 03:50:03 Penále: 0
1(10) 22(10) 20(50) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 31(20) 43(10) Cíl
12:02:27 12:16:02 12:27:40 13:27:14 13:41:36 14:15:41 14:47:40 15:13:54 15:21:12 15:23:03
00:29:27 00:13:35 00:11:38 00:59:34 00:14:22 00:34:05 00:31:59 00:26:14 00:07:18 00:01:51
MM 132. Klimeš Josef -- Klimeš Richard Vysočina
Číslo: 44 Start: 10:27:00 Cíl: 14:23:01 Bodů: 300 Čas: 03:56:01 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 20(50) 21(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:04:39 11:25:06 12:16:57 12:28:09 13:12:13 13:44:31 14:13:13 14:21:29 14:23:01
00:37:39 00:20:27 00:51:51 00:11:12 00:44:04 00:32:18 00:28:42 00:08:16 00:01:32
MM 133. Teplý Jiří -- Čečka Jiří Klokan team
Číslo: 162 Start: 11:30:00 Cíl: 15:30:33 Bodů: 300 Čas: 04:00:33 Penále: 2
34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 30(30) 43(10) Cíl
12:15:45 12:35:46 13:09:45 13:25:59 13:41:12 14:51:57 15:14:56 15:29:19 15:30:33
00:45:45 00:20:01 00:33:59 00:16:14 00:15:13 01:10:45 00:22:59 00:14:23 00:01:14
MM 134. Skála Radim -- Holovský Jakub Pacienti z JL
Číslo: 1010 Start: 11:54:00 Cíl: 16:02:30 Bodů: 350 Čas: 04:08:30 Penále: 18
29(50) 26(80) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 37(30) 43(10) Cíl
12:34:20 12:51:22 13:45:43 13:59:42 14:47:03 15:10:03 15:31:27 16:01:01 16:02:30
00:40:20 00:17:02 00:54:21 00:13:59 00:47:21 00:23:00 00:21:24 00:29:34 00:01:29
MM 135. Ličman Karel -- Růžička Tomáš REKOIMEX
Číslo: 1015 Start: 11:57:00 Cíl: 15:45:23 Bodů: 270 Čas: 03:48:23 Penále: 0
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 7(50) 8(30) 5(30) 1(10) 43(10)
12:20:17 12:30:18 12:41:31 13:02:31 13:25:11 14:16:34 14:39:39 15:07:57 15:31:42 15:43:46
00:23:17 00:10:01 00:11:13 00:21:00 00:22:40 00:51:23 00:23:05 00:28:18 00:23:45 00:12:04
Cíl
15:45:23
00:01:37
MM 136. Komenda Kamil -- Klech Aleš Kulda Bike Team
Číslo: 91 Start: 10:51:00 Cíl: 14:43:32 Bodů: 290 Čas: 03:52:32 Penále: 0
27(20) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 43(10) Cíl
11:50:26 12:03:45 12:32:20 12:41:56 13:04:53 13:35:13 14:22:40 14:41:29 14:43:32
00:59:26 00:13:19 00:28:35 00:09:36 00:22:57 00:30:20 00:47:27 00:18:49 00:02:03
MM 137. Dubitzký Pavel -- Nejezchleb Lukáš PCK Louda
Číslo: 8 Start: 10:03:00 Cíl: 13:57:00 Bodů: 310 Čas: 03:54:00 Penále: 0
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 41(80) 40(20) 29(50) 31(20) 43(10) Cíl
10:28:14 10:47:34 11:05:43 11:50:07 12:15:03 12:24:44 13:22:09 13:49:25 13:55:27 13:57:00
00:25:14 00:19:20 00:18:09 00:44:24 00:24:56 00:09:41 00:57:25 00:27:16 00:06:02 00:01:33
MM 138. Sládek Jaroslav -- Kapal Josef Bajkeři od Benešova
Číslo: 81 Start: 10:48:00 Cíl: 14:44:58 Bodů: 310 Čas: 03:56:58 Penále: 0
32(10) 34(30) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 41(80) 30(30)
11:18:06 11:35:50 11:52:57 12:10:54 12:32:15 13:04:12 13:23:04 13:36:56 13:38:42 14:26:18
00:30:06 00:17:44 00:17:07 00:17:57 00:21:21 00:31:57 00:18:52 00:13:52 00:01:46 00:47:36
43(10) Cíl
14:43:43 14:44:58
00:17:25 00:01:15
MM 139. Volf Karel -- Janík Jan Káčátko a Tříkolka
Číslo: 1004 Start: 11:51:00 Cíl: 15:42:21 Bodů: 280 Čas: 03:51:21 Penále: 0
31(20) 32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 43(10)
12:20:27 12:31:10 12:45:09 13:04:26 13:27:18 13:50:39 14:08:32 14:56:59 15:14:52 15:40:38
00:29:27 00:10:43 00:13:59 00:19:17 00:22:52 00:23:21 00:17:53 00:48:27 00:17:53 00:25:46
Cíl
15:42:21
00:01:43
MM 140. Bednařík Radek -- Jedruch Standa CEGRA - GISarch v pohybu
Číslo: 123 Start: 11:06:00 Cíl: 14:51:37 Bodů: 250 Čas: 03:45:37 Penále: 0
22(10) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:39:57 11:41:17 11:50:58 12:16:23 12:33:19 13:11:33 13:43:58 14:37:18 14:49:41 14:51:37
00:33:57 00:01:20 00:09:41 00:25:25 00:16:56 00:38:14 00:32:25 00:53:20 00:12:23 00:01:56
MM 141. Tajovský Jan -- Kučera Marek Sokol Nusle
Číslo: 21 Start: 10:12:00 Cíl: 13:51:24 Bodů: 280 Čas: 03:39:24 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 5(30) 10(30) 21(30) 20(50) 22(10) 43(10)
10:37:31 10:54:21 11:13:14 11:27:13 11:54:52 12:35:23 12:47:32 13:12:06 13:30:50 13:49:14
00:25:31 00:16:50 00:18:53 00:13:59 00:27:39 00:40:31 00:12:09 00:24:34 00:18:44 00:18:24
Cíl
13:51:24
00:02:10
MM 142. Bodó Ladislav -- Rychlý Jaroslav CRAFT team
Číslo: 167 Start: 11:33:00 Cíl: 15:33:16 Bodů: 320 Čas: 04:00:16 Penále: 2
31(20) 30(30) 35(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
12:00:21 12:24:50 12:46:50 13:17:18 13:37:15 14:07:44 14:31:31 15:05:10 15:31:53 15:33:16
00:27:21 00:24:29 00:22:00 00:30:28 00:19:57 00:30:29 00:23:47 00:33:39 00:26:43 00:01:23
MM 143. Linhart Petr -- Neumann Jan Dama Sport Šumperk
Číslo: 1031 Start: 12:06:00 Cíl: 16:00:37 Bodů: 290 Čas: 03:54:37 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 35(30) 40(20) 41(80) 39(50) 43(10) Cíl
12:26:18 12:51:00 13:13:14 13:43:06 14:34:54 14:47:05 15:17:22 15:59:14 16:00:37
00:20:18 00:24:42 00:22:14 00:29:52 00:51:48 00:12:11 00:30:17 00:41:52 00:01:23
MM 144. Soldát Miroslav -- Michalica Martin MTBO ČZU Praha
Číslo: 148 Start: 11:21:00 Cíl: 15:11:52 Bodů: 280 Čas: 03:50:52 Penále: 0
31(20) 32(10) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 43(10) Cíl
11:44:08 11:54:16 12:19:03 12:36:00 13:08:09 13:25:49 13:38:40 14:53:17 15:10:32 15:11:52
00:23:08 00:10:08 00:24:47 00:16:57 00:32:09 00:17:40 00:12:51 01:14:37 00:17:15 00:01:20
MM 145. Maděra Jan -- Fantík Josef SP KOLO
Číslo: 25 Start: 10:15:00 Cíl: 14:21:35 Bodů: 280 Čas: 04:06:35 Penále: 14
1(10) 22(10) 20(50) 23(30) 26(80) 24(50) 25(20) 31(20) 43(10) Cíl
10:51:33 11:04:45 11:16:24 11:51:20 12:18:14 12:59:35 13:11:16 14:13:09 14:20:06 14:21:35
00:36:33 00:13:12 00:11:39 00:34:56 00:26:54 00:41:21 00:11:41 01:01:53 00:06:57 00:01:29
MM 146. Sobotka Petr -- Herman Josef CRAFT team
Číslo: 74 Start: 10:18:00 Cíl: 14:25:53 Bodů: 210 Čas: 04:07:53 Penále: 16
31(20) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
10:46:37 12:20:04 13:13:01 13:32:20 13:43:25 14:24:29 14:25:53
00:28:37 01:33:27 00:52:57 00:19:19 00:11:05 00:41:04 00:01:24
MM 147. Nágl Martin -- Okkel Michal Flat Tire Association
Číslo: 3 Start: 10:00:00 Cíl: 13:56:04 Bodů: 270 Čas: 03:56:04 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 9(20) 33(20) 43(10) Cíl
10:42:10 11:01:41 11:15:43 11:35:35 12:01:47 12:25:00 13:04:35 13:30:49 13:54:20 13:56:04
00:42:10 00:19:31 00:14:02 00:19:52 00:26:12 00:23:13 00:39:35 00:26:14 00:23:31 00:01:44
MM 148. Ducháček František -- Michal Petr
Číslo: 139 Start: 11:15:00 Cíl: 15:30:13 Bodů: 300 Čas: 04:15:13 Penále: 40
28(10) 20(50) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 43(10) Cíl
11:52:49 12:18:01 13:14:40 13:27:13 14:05:23 14:37:48 15:01:08 15:28:52 15:30:13
00:37:49 00:25:12 00:56:39 00:12:33 00:38:10 00:32:25 00:23:20 00:27:44 00:01:21
MM 149. Trumpeš Pavel -- Trumpeš Jiří Taebo Team Arena
Číslo: 149 Start: 11:24:00 Cíl: 15:38:43 Bodů: 260 Čas: 04:14:43 Penále: 30
1(10) 1(10) 9(20) 21(30) 10(30) 11(80) 4(80) 4(80) 43(10) Cíl
11:56:34 11:56:46 12:17:52 12:46:28 13:06:14 13:59:19 14:59:52 15:01:00 15:37:22 15:38:43
00:32:34 00:00:12 00:21:06 00:28:36 00:19:46 00:53:05 01:00:33 00:01:08 00:36:22 00:01:21
MM 150. Mencl Miroslav -- Kučera Pavel Truhlíci
Číslo: 92 Start: 10:51:00 Cíl: 15:02:30 Bodů: 300 Čas: 04:11:30 Penále: 24
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
11:47:16 12:18:43 12:47:41 13:03:31 13:56:41 14:27:21 14:48:08 15:01:14 15:02:30
00:56:16 00:31:27 00:28:58 00:15:50 00:53:10 00:30:40 00:20:47 00:13:06 00:01:16
MM 151. Veselý Ondřej -- Kovařík Radovan T-MAPY
Číslo: 17 Start: 10:09:00 Cíl: 14:45:13 Bodů: 350 Čas: 04:36:13 Penále: 250
31(20) 27(20) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 41(80) 40(20) 43(10) Cíl
10:32:28 10:57:06 11:23:00 11:32:12 11:51:00 12:12:41 13:28:59 13:35:54 14:44:00 14:45:13
00:23:28 00:24:38 00:25:54 00:09:12 00:18:48 00:21:41 01:16:18 00:06:55 01:08:06 00:01:13
MM 152. Štembera Jan -- Jahn Martin Rock Point
Číslo: 147 Start: 11:21:00 Cíl: 15:49:49 Bodů: 340 Čas: 04:28:49 Penále: 170
22(10) 20(50) 21(30) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 43(10) Cíl
12:03:48 12:14:13 12:38:42 13:25:10 13:47:36 14:19:37 15:15:50 15:48:11 15:49:49
00:42:48 00:10:25 00:24:29 00:46:28 00:22:26 00:32:01 00:56:13 00:32:21 00:01:38
MM 153. Sabela Radek -- Chlopčík Ladislav Pivex 2008
Číslo: 190 Start: 11:45:00 Cíl: 15:43:13 Bodů: 300 Čas: 03:58:13 Penále: 0
1(10) 22(10) 20(50) 23(30) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 43(10) Cíl
12:07:54 12:20:09 12:30:40 13:08:19 13:50:23 14:18:14 14:47:53 15:13:57 15:41:50 15:43:13
00:22:54 00:12:15 00:10:31 00:37:39 00:42:04 00:27:51 00:29:39 00:26:04 00:27:53 00:01:23
MM 154. Pucher Filip -- Pilňan Branislav PeePoo
Číslo: 111 Start: 11:03:00 Cíl: 15:34:49 Bodů: 310 Čas: 04:31:49 Penále: 200
1(10) 33(20) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 21(30)
11:34:56 11:54:31 12:18:22 12:53:40 13:16:21 13:42:28 13:55:50 14:15:04 14:30:47 14:54:19
00:31:56 00:19:35 00:23:51 00:35:18 00:22:41 00:26:07 00:13:22 00:19:14 00:15:43 00:23:32
43(10) Cíl
15:33:35 15:34:49
00:39:16 00:01:14
MM 155. Kubalák Jiří -- Sladký Marek PBM
Číslo: 14 Start: 10:09:00 Cíl: 14:19:07 Bodů: 280 Čas: 04:10:07 Penále: 22
34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 43(10) Cíl
10:50:53 11:11:43 11:44:27 12:05:41 12:21:07 12:42:17 13:07:02 14:17:35 14:19:07
00:41:53 00:20:50 00:32:44 00:21:14 00:15:26 00:21:10 00:24:45 01:10:33 00:01:32
MM 156. Houba Miroslav -- Krameš Milan Barový povaleči
Číslo: 1028 Start: 12:06:00 Cíl: 15:51:45 Bodů: 290 Čas: 03:45:45 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 5(30) 9(20) 21(30) 43(10)
12:21:07 12:33:20 12:52:13 13:10:41 13:27:49 13:52:06 14:32:19 14:50:33 15:18:21 15:50:05
00:15:07 00:12:13 00:18:53 00:18:28 00:17:08 00:24:17 00:40:13 00:18:14 00:27:48 00:31:44
Cíl
15:51:45
00:01:40
MM 157. Palička Ondřej -- Nechvátal Radek
Číslo: 170 Start: 11:36:00 Cíl: 15:35:07 Bodů: 290 Čas: 03:59:07 Penále: 0
31(20) 35(30) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 43(10) Cíl
11:59:50 12:48:00 13:12:05 13:31:56 13:50:29 14:30:37 14:44:57 15:33:30 15:35:07
00:23:50 00:48:10 00:24:05 00:19:51 00:18:33 00:40:08 00:14:20 00:48:33 00:01:37
MM 158. Pošvec Zdeněk -- Pošvec Lumír Šlaponi
Číslo: 163 Start: 11:30:00 Cíl: 15:19:27 Bodů: 260 Čas: 03:49:27 Penále: 0
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 43(10) Cíl
11:53:43 12:05:35 12:15:05 12:32:02 12:45:31 13:06:52 13:29:53 14:00:55 15:17:39 15:19:27
00:23:43 00:11:52 00:09:30 00:16:57 00:13:29 00:21:21 00:23:01 00:31:02 01:16:44 00:01:48
MM 159. Chmelík Martin -- Cremaschini LBS Sport TEAM
Číslo: 158 Start: 11:27:00 Cíl: 15:31:42 Bodů: 280 Čas: 04:04:42 Penále: 10
1(10) 20(50) 21(30) 11(80) 8(30) 4(80) Cíl
11:52:13 12:17:54 12:44:55 13:40:34 14:23:44 14:54:06 15:31:42
00:25:13 00:25:41 00:27:01 00:55:39 00:43:10 00:30:22 00:37:36
MM 160. Smutný Martin -- Janas Karel Porubští kufráci
Číslo: 1011 Start: 11:54:00 Cíl: 15:56:17 Bodů: 270 Čas: 04:02:17 Penále: 6
35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 26(80) 43(10) Cíl
12:43:54 13:31:47 13:45:50 14:01:52 15:08:39 15:54:32 15:56:17
00:49:54 00:47:53 00:14:03 00:16:02 01:06:47 00:45:53 00:01:45
MM 161. Sklenařík Pavel -- Hronza Martin TJ Zelená Konev
Číslo: 30 Start: 10:21:00 Cíl: 14:12:41 Bodů: 250 Čas: 03:51:41 Penále: 0
9(20) 5(30) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 43(10) Cíl
11:02:19 11:22:35 11:43:45 12:06:39 12:32:21 13:15:48 14:11:07 14:12:41
00:41:19 00:20:16 00:21:10 00:22:54 00:25:42 00:43:27 00:55:19 00:01:34
MM 162. Bassetto Václav -- Slabý Vladislav Burlaky na kóle
Číslo: 132 Start: 11:12:00 Cíl: 14:53:53 Bodů: 250 Čas: 03:41:53 Penále: 0
31(20) 32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 2(10) 1(10) 43(10)
11:38:22 11:55:15 12:25:33 12:52:41 13:16:08 13:39:25 13:58:48 14:24:50 14:40:15 14:51:58
00:26:22 00:16:53 00:30:18 00:27:08 00:23:27 00:23:17 00:19:23 00:26:02 00:15:25 00:11:43
Cíl
14:53:53
00:01:55
MM 163. Siuda Bronislav -- Krupa Martin My nevíme
Číslo: 121 Start: 11:06:00 Cíl: 15:05:09 Bodů: 280 Čas: 03:59:09 Penále: 0
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 21(30) 20(50) 43(10)
11:29:38 11:48:42 11:58:41 12:16:11 12:48:49 13:13:27 13:26:37 13:55:41 14:20:34 15:03:30
00:23:38 00:19:04 00:09:59 00:17:30 00:32:38 00:24:38 00:13:10 00:29:04 00:24:53 00:42:56
Cíl
15:05:09
00:01:39
MM 164. Suchý Petr -- Suchý Libor Looser Club Debilos
Číslo: 151 Start: 10:12:00 Cíl: 14:21:40 Bodů: 250 Čas: 04:09:40 Penále: 20
32(10) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
10:46:26 10:56:11 11:15:44 11:40:36 12:22:05 12:41:11 12:58:57 14:19:39 14:21:40
00:34:26 00:09:45 00:19:33 00:24:52 00:41:29 00:19:06 00:17:46 01:20:42 00:02:01
MM 165. Procházka Jan -- Hnik Petr T-MAPY
Číslo: 78 Start: 10:45:00 Cíl: 14:50:44 Bodů: 270 Čas: 04:05:44 Penále: 12
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 43(10) Cíl
11:41:28 12:15:29 12:27:07 13:05:16 13:36:53 13:59:16 14:49:04 14:50:44
00:56:28 00:34:01 00:11:38 00:38:09 00:31:37 00:22:23 00:49:48 00:01:40
MM 166. Jirásek Radek -- Nožička Pavel Pardubice Bikers
Číslo: 19 Start: 10:12:00 Cíl: 14:14:52 Bodů: 260 Čas: 04:02:52 Penále: 6
30(30) 29(50) 40(20) 41(80) 38(30) 34(30) 32(10) 43(10) Cíl
10:54:32 11:13:40 12:12:28 12:29:10 13:21:44 13:44:11 14:05:00 14:13:14 14:14:52
00:42:32 00:19:08 00:58:48 00:16:42 00:52:34 00:22:27 00:20:49 00:08:14 00:01:38
MM 167. Šimek František -- Blabla Zdeněk SKP České Budějovice
Číslo: 83 Start: 10:48:00 Cíl: 14:41:01 Bodů: 310 Čas: 03:53:01 Penále: 0
3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 1(10) 43(10) Cíl
11:38:14 11:50:43 12:03:15 12:24:13 12:49:31 13:29:21 14:28:42 14:39:22 14:41:01
00:50:14 00:12:29 00:12:32 00:20:58 00:25:18 00:39:50 00:59:21 00:10:40 00:01:39
MM 168. Pokorný Lukáš -- Holub Kamil Rock Point
Číslo: 100 Start: 10:57:00 Cíl: 15:11:54 Bodů: 260 Čas: 04:14:54 Penále: 30
1(10) 1(10) 33(20) 2(10) 2(10) 9(20) 21(30) 20(50) 23(30) 26(80)
11:18:50 11:18:58 11:31:46 11:41:59 11:42:06 11:55:39 12:22:09 12:48:15 13:31:50 14:17:57
00:21:50 00:00:08 00:12:48 00:10:13 00:00:07 00:13:33 00:26:30 00:26:06 00:43:35 00:46:07
43(10) Cíl
15:10:30 15:11:54
00:52:33 00:01:24
MM 169. Svoboda Přemysl -- Urbánek Petr Suchaci
Číslo: 1027 Start: 12:06:00 Cíl: 16:02:08 Bodů: 280 Čas: 03:56:08 Penále: 0
1(10) 9(20) 21(30) 11(80) 4(80) 3(20) 2(10) 33(20) 43(10) Cíl
12:36:33 12:52:26 13:30:35 14:07:40 14:55:15 15:17:15 15:33:51 15:46:07 16:00:49 16:02:08
00:30:33 00:15:53 00:38:09 00:37:05 00:47:35 00:22:00 00:16:36 00:12:16 00:14:42 00:01:19
MM 170. Lazar Jan -- Bodnár Jan CRAFT team
Číslo: 39 Start: 10:24:00 Cíl: 14:34:44 Bodů: 190 Čas: 04:10:44 Penále: 22
31(20) 33(20) 34(30) 32(10) 41(80) 40(20) 1(10) Cíl
10:46:49 11:11:32 11:32:47 11:59:05 13:06:53 13:30:18 14:23:57 14:34:44
00:22:49 00:24:43 00:21:15 00:26:18 01:07:48 00:23:25 00:53:39 00:10:47
MM 171. Polák Robert -- Beneš Dan Triton Beroun
Číslo: 1013 Start: 11:57:00 Cíl: 15:42:30 Bodů: 210 Čas: 03:45:30 Penále: 0
31(20) 30(30) 35(30) 32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 43(10) Cíl
12:22:03 12:52:46 13:15:57 13:47:11 14:01:57 14:25:14 14:48:57 15:10:09 15:40:02 15:42:30
00:25:03 00:30:43 00:23:11 00:31:14 00:14:46 00:23:17 00:23:43 00:21:12 00:29:53 00:02:28
MM 172. Hanzal Vladimír -- Svoboda Lukáš Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 102 Start: 11:00:00 Cíl: 15:33:03 Bodů: 370 Čas: 04:33:03 Penále: 220
1(10) 9(20) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 6(30) 4(80) 43(10)
11:24:06 11:38:32 11:58:18 12:15:05 12:45:16 13:30:17 14:02:05 14:29:35 14:47:46 15:31:22
00:24:06 00:14:26 00:19:46 00:16:47 00:30:11 00:45:01 00:31:48 00:27:30 00:18:11 00:43:36
Cíl
15:33:03
00:01:41
MM 173. Kalabis Jiří -- Hlavsa Tomáš CRAFT team
Číslo: 184 Start: 11:45:00 Cíl: 16:00:33 Bodů: 320 Čas: 04:15:33 Penále: 40
1(10) 2(10) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 29(50) 43(10)
12:08:23 12:20:34 12:38:21 12:55:08 13:24:13 13:40:27 13:51:51 14:40:51 15:22:16 15:52:02
00:23:23 00:12:11 00:17:47 00:16:47 00:29:05 00:16:14 00:11:24 00:49:00 00:41:25 00:29:46
Cíl
16:00:33
00:08:31
MM 174. Klapka Tomáš -- Šafář Radek Randál
Číslo: 126 Start: 11:09:00 Cíl: 15:42:21 Bodů: 370 Čas: 04:33:21 Penále: 220
31(20) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 30(30) 29(50) 26(80) 43(10) Cíl
11:35:10 12:03:54 12:48:53 13:04:47 13:18:08 14:13:31 14:32:25 15:01:47 15:41:07 15:42:21
00:26:10 00:28:44 00:44:59 00:15:54 00:13:21 00:55:23 00:18:54 00:29:22 00:39:20 00:01:14
MM 175. Tkáč Vladimír -- Tkáč Tomáš Veslařský klub Chemička Ústí nad labem
Číslo: 1021 Start: 12:00:00 Cíl: 16:04:05 Bodů: 190 Čas: 04:04:05 Penále: 10
32(10) 1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 37(30) 38(30) 39(50) 43(10) Cíl
12:23:38 12:35:11 12:52:30 13:02:47 13:23:32 13:42:41 14:12:50 15:07:19 16:02:28 16:04:05
00:23:38 00:11:33 00:17:19 00:10:17 00:20:45 00:19:09 00:30:09 00:54:29 00:55:09 00:01:37
MM 176. Suastika Jan -- Kadlec David Jabkoty Kdyně
Číslo: 80 Start: 10:45:00 Cíl: 14:52:50 Bodů: 320 Čas: 04:07:50 Penále: 16
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 32(10) 1(10) 43(10)
11:20:51 11:54:52 12:07:13 12:32:41 13:00:54 13:44:19 14:08:50 14:30:59 14:42:33 14:51:30
00:35:51 00:34:01 00:12:21 00:25:28 00:28:13 00:43:25 00:24:31 00:22:09 00:11:34 00:08:57
Cíl
14:52:50
00:01:20
MM 177. Saturka Petr -- Saturka David PC HELP Cyclo
Číslo: 15 Start: 10:09:00 Cíl: 14:02:57 Bodů: 240 Čas: 03:53:57 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
10:53:23 11:42:04 11:53:33 12:43:27 13:33:45 14:01:21 14:02:57
00:44:23 00:48:41 00:11:29 00:49:54 00:50:18 00:27:36 00:01:36
MM 178. Draška Jan -- Janák Petr FACE Team
Číslo: 56 Start: 10:33:00 Cíl: 14:25:43 Bodů: 270 Čas: 03:52:43 Penále: 0
29(50) 35(30) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 43(10) Cíl
11:12:00 11:48:59 12:30:40 12:45:54 13:22:34 13:47:17 14:24:02 14:25:43
00:39:00 00:36:59 00:41:41 00:15:14 00:36:40 00:24:43 00:36:45 00:01:41
MM 179. Koníček Marek -- Šebesta Jaroslav Anapurna team
Číslo: 125 Start: 11:09:00 Cíl: 15:05:04 Bodů: 220 Čas: 03:56:04 Penále: 0
31(20) 31(20) 41(80) 40(20) 39(50) 38(30) 1(10) 43(10) Cíl
11:32:00 11:33:08 12:54:31 13:07:30 13:48:41 14:22:41 14:53:53 15:03:17 15:05:04
00:23:00 00:01:08 01:21:23 00:12:59 00:41:11 00:34:00 00:31:12 00:09:24 00:01:47
MM 180. Kotrle Kamil -- Kotrle Miroslav UOL
Číslo: 95 Start: 10:54:00 Cíl: 14:38:29 Bodů: 260 Čas: 03:44:29 Penále: 0
29(50) 26(80) 30(30) 35(30) 34(30) 33(20) 1(10) 43(10) Cíl
11:30:32 11:52:53 12:41:21 13:16:17 13:43:55 14:07:24 14:26:11 14:36:51 14:38:29
00:36:32 00:22:21 00:48:28 00:34:56 00:27:38 00:23:29 00:18:47 00:10:40 00:01:38
MM 181. Majer Michal -- Dítě Jan CRAFT team
Číslo: 73 Start: 10:42:00 Cíl: 14:37:47 Bodů: 210 Čas: 03:55:47 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 41(80) 40(20) 43(10) Cíl
11:05:05 11:44:29 12:04:30 13:14:17 13:31:38 14:36:00 14:37:47
00:23:05 00:39:24 00:20:01 01:09:47 00:17:21 01:04:22 00:01:47
MM 182. Vikus Michal -- Řezník Martin CRAFT team
Číslo: 1001 Start: 11:51:00 Cíl: 15:55:00 Bodů: 250 Čas: 04:04:00 Penále: 10
1(10) 33(20) 33(20) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
12:06:28 12:18:02 12:19:12 12:45:16 13:04:40 13:51:50 14:15:17 14:30:19 15:53:37 15:55:00
00:15:28 00:11:34 00:01:10 00:26:04 00:19:24 00:47:10 00:23:27 00:15:02 01:23:18 00:01:23
MM 183. Krejčiřík Jiří -- Krejčiřík Jura Juraiové
Číslo: 179 Start: 11:42:00 Cíl: 15:40:52 Bodů: 220 Čas: 03:58:52 Penále: 0
37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 43(10) Cíl
12:43:33 13:08:22 13:30:27 13:57:19 14:21:34 15:38:51 15:40:52
01:01:33 00:24:49 00:22:05 00:26:52 00:24:15 01:17:17 00:02:01
MM 184. Karník Jan -- Riedl Martin Bike Tunel Team
Číslo: 45 Start: 10:27:00 Cíl: 14:26:54 Bodů: 320 Čas: 03:59:54 Penále: 0
38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
11:11:26 11:49:35 12:05:00 12:16:56 13:34:39 14:03:26 14:25:34 14:26:54
00:44:26 00:38:09 00:15:25 00:11:56 01:17:43 00:28:47 00:22:08 00:01:20
MM 185. Glajch Martin -- Klein Tomáš Vllnna
Číslo: 1017 Start: 12:00:00 Cíl: 16:08:03 Bodů: 290 Čas: 04:08:03 Penále: 18
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 31(20) 35(30) 43(10) Cíl
12:46:12 13:14:18 13:27:22 13:50:18 14:16:19 15:14:36 15:44:26 16:06:30 16:08:03
00:46:12 00:28:06 00:13:04 00:22:56 00:26:01 00:58:17 00:29:50 00:22:04 00:01:33
MM 186. Nezbeda Michal -- Zajíček Mirek Nezbední zajíci
Číslo: 59 Start: 10:36:00 Cíl: 14:54:11 Bodů: 320 Čas: 04:18:11 Penále: 70
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 26(80) 43(10) Cíl
11:05:01 11:24:34 11:47:30 12:27:47 12:43:50 13:01:33 14:06:01 14:52:29 14:54:11
00:29:01 00:19:33 00:22:56 00:40:17 00:16:03 00:17:43 01:04:28 00:46:28 00:01:42
MM 187. Chovanec Ondrej -- Bystrian Peter CRAFT team
Číslo: 180 Start: 11:42:00 Cíl: 15:26:43 Bodů: 230 Čas: 03:44:43 Penále: 0
37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 32(10) 43(10) Cíl
12:50:03 13:22:34 13:57:17 14:13:08 14:23:56 15:15:00 15:24:15 15:26:43
01:08:03 00:32:31 00:34:43 00:15:51 00:10:48 00:51:04 00:09:15 00:02:28
MM 188. Fuchs Michal -- Hanák Přemek Bike Tunel Team
Číslo: 99 Start: 10:57:00 Cíl: 14:59:14 Bodů: 330 Čas: 04:02:14 Penále: 6
9(20) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 43(10) Cíl
11:45:48 12:02:52 12:18:56 12:46:09 13:14:04 13:45:44 14:19:15 14:57:49 14:59:14
00:48:48 00:17:04 00:16:04 00:27:13 00:27:55 00:31:40 00:33:31 00:38:34 00:01:25
MM 189. Peths Jan -- Kopec Michael Kulda Bike Team
Číslo: 160 Start: 11:27:00 Cíl: 15:03:40 Bodů: 230 Čas: 03:36:40 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 35(30) 34(30) 37(30) 33(20) 1(10) 43(10) Cíl
11:51:03 12:14:20 12:37:04 13:07:47 13:43:42 14:13:05 14:31:22 14:51:37 15:02:13 15:03:40
00:24:03 00:23:17 00:22:44 00:30:43 00:35:55 00:29:23 00:18:17 00:20:15 00:10:36 00:01:27
MM 190. Růžička Petr -- Gavlas Roman
Číslo: 130 Start: 11:09:00 Cíl: 15:32:06 Bodů: 260 Čas: 04:23:06 Penále: 120
31(20) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
11:37:43 11:58:50 12:20:14 12:44:20 13:29:56 13:53:49 14:17:13 15:30:29 15:32:06
00:28:43 00:21:07 00:21:24 00:24:06 00:45:36 00:23:53 00:23:24 01:13:16 00:01:37
MM 191. Funda Jan -- Souček Michal Klokan team
Číslo: 64 Start: 10:39:00 Cíl: 14:29:37 Bodů: 310 Čas: 03:50:37 Penále: 0
1(10) 22(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 31(20) 43(10)
11:07:16 11:22:35 11:37:48 12:19:36 12:33:06 12:56:25 13:33:46 13:59:50 14:19:15 14:27:54
00:28:16 00:15:19 00:15:13 00:41:48 00:13:30 00:23:19 00:37:21 00:26:04 00:19:25 00:08:39
Cíl
14:29:37
00:01:43
MM 192. Ingršt Dušan -- Ingršt Dušan CRAFT team
Číslo: 174 Start: 11:36:00 Cíl: 15:07:21 Bodů: 260 Čas: 03:31:21 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 28(10) 1(10) 43(10) Cíl
12:37:12 12:54:05 13:24:11 13:38:42 14:10:16 14:33:19 14:55:31 15:05:43 15:07:21
01:01:12 00:16:53 00:30:06 00:14:31 00:31:34 00:23:03 00:22:12 00:10:12 00:01:38
MM 193. Menc Matouš -- Miklas František FACE Team
Číslo: 141 Start: 11:15:00 Cíl: 15:15:06 Bodů: 240 Čas: 04:00:06 Penále: 2
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 23(30) 43(10) Cíl
11:38:43 12:34:11 12:57:04 13:19:49 14:20:10 14:47:45 15:13:23 15:15:06
00:23:43 00:55:28 00:22:53 00:22:45 01:00:21 00:27:35 00:25:38 00:01:43
MM 194. Wartiak Rastislav -- Mikita Ondrej Promenáda v plenkách
Číslo: 1034 Start: 11:36:00 Cíl: 15:19:02 Bodů: 210 Čas: 03:43:02 Penále: 0
1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 21(30) 43(10) Cíl
12:00:49 12:13:56 12:32:38 12:48:42 13:43:21 14:07:32 14:35:29 15:16:59 15:19:02
00:24:49 00:13:07 00:18:42 00:16:04 00:54:39 00:24:11 00:27:57 00:41:30 00:02:03
MM 195. Lžičař Jakub -- Lžičař Vladislav ALU Team
Číslo: 157 Start: 10:36:00 Cíl: 14:24:37 Bodů: 210 Čas: 03:48:37 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 43(10) Cíl
11:06:27 11:50:01 12:09:05 12:28:07 13:09:01 14:23:05 14:24:37
00:30:27 00:43:34 00:19:04 00:19:02 00:40:54 01:14:04 00:01:32
MM 196. Barták Rony Miroslav -- Kidles Vojtěch Krvavý záda
Číslo: 96 Start: 10:57:00 Cíl: 15:02:15 Bodů: 220 Čas: 04:05:15 Penále: 12
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:33:24 11:51:05 12:04:45 12:47:18 13:08:01 13:55:35 15:00:47 15:02:15
00:36:24 00:17:41 00:13:40 00:42:33 00:20:43 00:47:34 01:05:12 00:01:28
MM 197. Feix Jiří -- Kamzík Jan T-Mobile MTB team
Číslo: 84 Start: 10:48:00 Cíl: 15:03:49 Bodů: 220 Čas: 04:15:49 Penále: 40
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 8(30) 21(30) 22(10) 43(10) Cíl
11:25:34 11:48:14 12:05:43 12:24:26 13:01:02 14:11:08 14:45:18 15:01:27 15:03:49
00:37:34 00:22:40 00:17:29 00:18:43 00:36:36 01:10:06 00:34:10 00:16:09 00:02:22
MM 198. Solowski Tomáš -- Štemberka Petr CRAFT team
Číslo: 194 Start: 11:48:00 Cíl: 15:22:53 Bodů: 120 Čas: 03:34:53 Penále: 0
32(10) 30(30) 29(50) 35(30) Cíl
12:08:34 12:54:59 13:40:06 14:17:28 15:22:53
00:20:34 00:46:25 00:45:07 00:37:22 01:05:25
MM 199. Divecký Josef -- Divecký František Chripísk a škrojc
Číslo: 156 Start: 11:27:00 Cíl: 15:15:03 Bodů: 190 Čas: 03:48:03 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 5(30) 9(20) 1(10) 43(10) Cíl
11:54:43 12:12:01 12:39:01 13:01:14 13:26:52 14:14:37 14:32:58 15:01:52 15:13:10 15:15:03
00:27:43 00:17:18 00:27:00 00:22:13 00:25:38 00:47:45 00:18:21 00:28:54 00:11:18 00:01:53
MM 200. Jiřičný Dušan -- Jirásek Jaroslav Malej-Velkej
Číslo: 143 Start: 11:18:00 Cíl: 14:53:22 Bodů: 180 Čas: 03:35:22 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 37(30) 33(20) 1(10) 43(10) Cíl
11:51:41 12:17:36 12:50:22 13:36:21 14:13:20 14:37:33 14:51:00 14:53:22
00:33:41 00:25:55 00:32:46 00:45:59 00:36:59 00:24:13 00:13:27 00:02:22
MM 201. Košatka Tomáš -- Stočes Petr Biking is not a Crime
Číslo: 129 Start: 11:09:00 Cíl: 14:41:15 Bodů: 160 Čas: 03:32:15 Penále: 0
31(20) 29(50) 30(30) 35(30) 32(10) 32(10) 1(10) 43(10) Cíl
11:44:02 12:39:29 13:08:34 13:34:39 14:16:13 14:16:24 14:30:03 14:39:24 14:41:15
00:35:02 00:55:27 00:29:05 00:26:05 00:41:34 00:00:11 00:13:39 00:09:21 00:01:51
MM 202. Svárovský Jaroslav -- Pospíšil Ondřej Co s team
Číslo: 1014 Start: 11:57:00 Cíl: 16:16:29 Bodů: 210 Čas: 04:19:29 Penále: 80
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 43(10) Cíl
12:42:05 12:54:58 13:27:33 13:59:09 14:35:22 16:14:42 16:16:29
00:45:05 00:12:53 00:32:35 00:31:36 00:36:13 01:39:20 00:01:47
MM 203. Sedláček Petr -- Kostroun Jiří
Číslo: 113 Start: 11:03:00 Cíl: 14:35:48 Bodů: 160 Čas: 03:32:48 Penále: 0
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 9(20) 2(10) 33(20) 43(10) Cíl
11:29:29 11:58:53 12:28:40 12:58:55 13:37:40 13:58:37 14:12:05 14:34:04 14:35:48
00:26:29 00:29:24 00:29:47 00:30:15 00:38:45 00:20:57 00:13:28 00:21:59 00:01:44
MM 204. Stroupek Drahomír -- Steiner Richard MujSport
Číslo: 29 Start: 10:21:00 Cíl: 14:18:57 Bodů: 170 Čas: 03:57:57 Penále: 0
32(10) 33(20) 2(10) 37(30) 38(30) 34(30) 35(30) 43(10) Cíl
10:49:13 11:02:12 11:12:58 11:40:08 12:11:37 12:40:43 13:38:37 14:17:17 14:18:57
00:28:13 00:12:59 00:10:46 00:27:10 00:31:29 00:29:06 00:57:54 00:38:40 00:01:40
MM 205. Polčák Luděk -- Tomšů Martin Drtikol Chrastěšov
Číslo: 161 Start: 11:30:00 Cíl: 15:20:19 Bodů: 270 Čas: 03:50:19 Penále: 0
33(20) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 43(10) Cíl
12:11:16 12:33:16 12:54:58 13:14:50 13:36:41 13:56:19 14:32:33 14:49:05 15:18:23 15:20:19
00:41:16 00:22:00 00:21:42 00:19:52 00:21:51 00:19:38 00:36:14 00:16:32 00:29:18 00:01:56
MM 206. Michalík Ivan -- Michalík Bohumil www.diasport.cz
Číslo: 1019 Start: 12:00:00 Cíl: 16:32:22 Bodů: 300 Čas: 04:32:22 Penále: 210
31(20) 30(30) 35(30) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
12:27:28 12:50:18 13:10:55 13:32:45 13:55:01 14:41:05 14:58:24 15:16:49 16:30:31 16:32:22
00:27:28 00:22:50 00:20:37 00:21:50 00:22:16 00:46:04 00:17:19 00:18:25 01:13:42 00:01:51
MM 207. Hulec Vít -- Rašovský Michal Právničtí žraloci III
Číslo: 146 Start: 11:21:00 Cíl: 15:26:54 Bodů: 220 Čas: 04:05:54 Penále: 12
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 43(10) Cíl
12:04:09 12:16:41 12:43:01 13:02:25 13:27:45 14:07:07 15:24:52 15:26:54
00:43:09 00:12:32 00:26:20 00:19:24 00:25:20 00:39:22 01:17:45 00:02:02
MM 208. Novák Zdeněk -- Žaloudek Jan Kandahár Team
Číslo: 1002 Start: 11:51:00 Cíl: 16:03:09 Bodů: 150 Čas: 04:12:09 Penále: 26
1(10) 9(20) 5(30) 8(30) 7(50) 43(10) Cíl
12:17:48 12:39:01 13:16:51 13:39:29 14:30:04 16:01:16 16:03:09
00:26:48 00:21:13 00:37:50 00:22:38 00:50:35 01:31:12 00:01:53
MM 209. Soukup Petr -- Bečka Lukáš sambarsport.cz
Číslo: 177 Start: 11:39:00 Cíl: 16:12:19 Bodů: 270 Čas: 04:33:19 Penále: 220
1(10) 22(10) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 43(10) Cíl
12:07:50 12:20:02 13:11:45 13:42:53 14:22:11 15:15:37 16:10:51 16:12:19
00:28:50 00:12:12 00:51:43 00:31:08 00:39:18 00:53:26 00:55:14 00:01:28
MM 210. Polčák Luděk -- Kužela Martin Drtikol Chrastěšov
Číslo: 50 Start: 10:30:00 Cíl: 13:37:34 Bodů: 120 Čas: 03:07:34 Penále: 0
1(10) 4(80) 3(20) 43(10) Cíl
11:20:03 12:27:47 12:54:44 13:35:22 13:37:34
00:50:03 01:07:44 00:26:57 00:40:38 00:02:12
MM 211. Matějka Larry -- Stočes Honza SP KERN
Číslo: 97 Start: 10:57:00 Cíl: 15:12:11 Bodů: 290 Čas: 04:15:11 Penále: 40
31(20) 30(30) 35(30) 29(50) 26(80) 25(20) 27(20) 23(30) 43(10) Cíl
11:26:45 11:51:27 12:19:50 13:09:24 13:35:48 14:08:01 14:33:02 14:47:35 15:10:29 15:12:11
00:29:45 00:24:42 00:28:23 00:49:34 00:26:24 00:32:13 00:25:01 00:14:33 00:22:54 00:01:42
MM 212. Stuck Robert -- Ruml Ladislav COBA lidi
Číslo: 82 Start: 10:48:00 Cíl: 14:12:48 Bodů: 240 Čas: 03:24:48 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 43(10) Cíl
11:28:59 11:49:21 12:36:38 12:50:36 13:32:35 14:10:06 14:12:48
00:40:59 00:20:22 00:47:17 00:13:58 00:41:59 00:37:31 00:02:42
MM 213. Plavnický Radek -- Schulz Jakub ALU Team
Číslo: 71 Start: 10:42:00 Cíl: 15:04:31 Bodů: 90 Čas: 04:22:31 Penále: 110
32(10) 35(30) 39(50) Cíl
11:07:39 11:50:02 13:36:42 15:04:31
00:25:39 00:42:23 01:46:40 01:27:49
MM 214. Soukup Martin -- Sakař Petr Chare
Číslo: 1024 Start: 12:03:00 Cíl: 17:00:24 Bodů: 200 Čas: 04:57:24 Penále: 460
2(10) 3(20) 4(80) 11(80) 43(10) Cíl
12:43:13 13:05:09 13:28:23 15:07:15 16:57:49 17:00:24
00:40:13 00:21:56 00:23:14 01:38:52 01:50:34 00:02:35
MM 215. Štembera Jan -- Štembera Petr Bratři v triku
Číslo: 36 Start: 10:24:00 Cíl: 14:40:45 Bodů: 190 Čas: 04:16:45 Penále: 50
29(50) 27(20) 23(30) 20(50) 21(30) 43(10) Cíl
11:14:51 12:08:36 12:28:21 12:55:17 13:54:19 14:38:39 14:40:45
00:50:51 00:53:45 00:19:45 00:26:56 00:59:02 00:44:20 00:02:06
MM 232. Kuča Radovan -- Kolder Jan Sportovní klub Valašského království
Číslo: 199 Start: 11:51:00 Cíl: 16:33:55 Bodů: 170 Čas: 04:42:55 Penále: 310
1(10) 33(20) 37(30) 3(20) 5(30) 9(20) 21(30) 43(10) Cíl
12:19:27 12:39:30 13:01:26 13:27:23 14:12:13 14:31:43 15:16:33 16:31:27 16:33:55
00:28:27 00:20:03 00:21:56 00:25:57 00:44:50 00:19:30 00:44:50 01:14:54 00:02:28
MM 233. Vochyán Lubomír -- Vochyán Oskar Crank Team
Číslo: 183 Start: 11:42:00 Cíl: 16:29:40 Bodů: 160 Čas: 04:47:40 Penále: 360
27(20) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
12:38:45 13:17:06 13:59:54 16:27:27 16:29:40
00:56:45 00:38:21 00:42:48 02:27:33 00:02:13
MM+ 1. Pavlík Radek -- Kolář Rudolf Magnus Orienteering
Číslo: 514 Start: 10:30:00 Cíl: 14:26:53 Bodů: 470 Čas: 03:56:53 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30)
10:54:59 11:09:34 11:25:17 11:35:43 11:49:43 12:02:47 12:23:12 12:56:02 13:31:03 13:40:27
00:24:59 00:14:35 00:15:43 00:10:26 00:14:00 00:13:04 00:20:25 00:32:50 00:35:01 00:09:24
20(50) 22(10) 43(10) Cíl
13:58:40 14:13:31 14:25:21 14:26:53
00:18:13 00:14:51 00:11:50 00:01:32
MM+ 2. Kamenický Radan -- Kamenický Jan T-MAPY
Číslo: 561 Start: 11:51:00 Cíl: 15:51:08 Bodů: 480 Čas: 04:00:08 Penále: 2
32(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30)
12:12:54 12:19:26 12:34:28 12:50:48 13:00:44 13:13:07 13:31:04 13:49:52 14:20:32 14:53:25
00:21:54 00:06:32 00:15:02 00:16:20 00:09:56 00:12:23 00:17:57 00:18:48 00:30:40 00:32:53
21(30) 20(50) 22(10) 43(10) Cíl
15:02:30 15:22:42 15:37:38 15:49:42 15:51:08
00:09:05 00:20:12 00:14:56 00:12:04 00:01:26
MM+ 3. Urválek Jiří -- Šustr Martin KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 546 Start: 11:24:00 Cíl: 15:17:12 Bodů: 480 Čas: 03:53:12 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 4(80)
11:54:56 12:08:46 12:32:55 12:42:13 12:59:18 13:13:52 13:24:03 13:45:08 14:00:32 14:28:04
00:30:56 00:13:50 00:24:09 00:09:18 00:17:05 00:14:34 00:10:11 00:21:05 00:15:24 00:27:32
3(20) 2(10) 1(10) 43(10) Cíl
14:42:47 14:55:43 15:07:33 15:15:46 15:17:12
00:14:43 00:12:56 00:11:50 00:08:13 00:01:26
MM+ 4. Plocek Luboš -- Doležal Josef LBC International Nové Město nad Metují
Číslo: 551 Start: 11:30:00 Cíl: 15:29:31 Bodů: 450 Čas: 03:59:31 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80)
11:49:29 11:59:11 12:14:30 12:31:08 12:50:54 13:00:57 13:11:53 13:27:42 13:46:26 14:17:14
00:19:29 00:09:42 00:15:19 00:16:38 00:19:46 00:10:03 00:10:56 00:15:49 00:18:44 00:30:48
21(30) 9(20) 43(10) Cíl
14:48:30 15:06:19 15:28:03 15:29:31
00:31:16 00:17:49 00:21:44 00:01:28
MM+ 5. Jonáš Radek -- Čapek Ondřej Sokol Nusle
Číslo: 562 Start: 11:51:00 Cíl: 15:55:16 Bodů: 490 Čas: 04:04:16 Penále: 10
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30)
12:22:51 12:35:44 12:56:51 13:05:36 13:24:12 13:35:48 13:47:08 13:57:19 14:19:16 14:33:11
00:31:51 00:12:53 00:21:07 00:08:45 00:18:36 00:11:36 00:11:20 00:10:11 00:21:57 00:13:55
11(80) 5(30) 43(10) Cíl
14:58:36 15:30:06 15:54:05 15:55:16
00:25:25 00:31:30 00:23:59 00:01:11
MM+ 6. Vavrys Petr -- Schafer Michal CRAFT team
Číslo: 533 Start: 11:03:00 Cíl: 14:54:43 Bodů: 400 Čas: 03:51:43 Penále: 0
22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 34(30)
11:32:38 11:42:05 12:07:10 12:35:55 12:45:04 13:06:53 13:34:04 13:56:18 14:19:44 14:32:03
00:29:38 00:09:27 00:25:05 00:28:45 00:09:09 00:21:49 00:27:11 00:22:14 00:23:26 00:12:19
32(10) 43(10) Cíl
14:44:03 14:52:45 14:54:43
00:12:00 00:08:42 00:01:58
MM+ 7. Chroust Petr -- Sláma Richard PBV Team
Číslo: 550 Start: 11:30:00 Cíl: 15:30:41 Bodů: 370 Čas: 04:00:41 Penále: 2
31(20) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
12:00:35 12:25:13 12:47:03 13:30:15 13:43:43 13:55:16 14:48:00 15:12:03 15:29:15 15:30:41
00:30:35 00:24:38 00:21:50 00:43:12 00:13:28 00:11:33 00:52:44 00:24:03 00:17:12 00:01:26
MM+ 8. Fajtl Jaroslav -- Kazík Marian Plzeňská smršť
Číslo: 520 Start: 10:39:00 Cíl: 14:53:18 Bodů: 440 Čas: 04:14:18 Penále: 30
1(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30)
10:59:42 11:09:49 11:24:28 11:41:00 11:51:42 12:03:34 12:20:07 12:42:55 13:17:13 13:50:14
00:20:42 00:10:07 00:14:39 00:16:32 00:10:42 00:11:52 00:16:33 00:22:48 00:34:18 00:33:01
20(50) 43(10) Cíl
14:08:42 14:52:03 14:53:18
00:18:28 00:43:21 00:01:15
MM+ 9. Bezecný Mojmír -- Václavek Jiří SKI OB Šternberk
Číslo: 508 Start: 10:15:00 Cíl: 14:16:20 Bodů: 420 Čas: 04:01:20 Penále: 4
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 9(20) 4(80) 43(10)
10:48:21 11:02:58 11:32:04 11:42:39 12:00:16 12:17:09 12:45:29 13:04:14 13:37:46 14:14:53
00:33:21 00:14:37 00:29:06 00:10:35 00:17:37 00:16:53 00:28:20 00:18:45 00:33:32 00:37:07
Cíl
14:16:20
00:01:27
MM+ 10. Cincibus Pavel -- Petříček Stanislav FS Praha
Číslo: 558 Start: 11:45:00 Cíl: 15:42:55 Bodů: 340 Čas: 03:57:55 Penále: 0
1(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 38(30) 43(10)
12:09:01 12:27:38 12:51:11 13:00:11 13:18:31 13:42:15 14:11:56 14:30:24 15:13:31 15:41:26
00:24:01 00:18:37 00:23:33 00:09:00 00:18:20 00:23:44 00:29:41 00:18:28 00:43:07 00:27:55
Cíl
15:42:55
00:01:29
MM+ 11. Kouřimský Jan -- Heller Miloslav Starej a dobrej Koloshop.cz
Číslo: 509 Start: 10:15:00 Cíl: 14:19:05 Bodů: 390 Čas: 04:04:05 Penále: 10
38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 43(10)
10:58:26 11:16:15 11:34:53 11:47:17 12:03:21 12:21:04 12:40:28 13:13:16 13:47:08 14:17:29
00:43:26 00:17:49 00:18:38 00:12:24 00:16:04 00:17:43 00:19:24 00:32:48 00:33:52 00:30:21
Cíl
14:19:05
00:01:36
MM+ 12. Semík Luboš -- Panoch Milan Žaket
Číslo: 537 Start: 11:09:00 Cíl: 15:19:02 Bodů: 380 Čas: 04:10:02 Penále: 22
27(20) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 30(30) 34(30) 33(20)
11:50:20 12:03:58 12:27:28 12:36:17 12:55:54 13:17:22 13:51:13 14:14:33 14:34:59 14:53:03
00:41:20 00:13:38 00:23:30 00:08:49 00:19:37 00:21:28 00:33:51 00:23:20 00:20:26 00:18:04
32(10) 43(10) Cíl
15:10:23 15:17:49 15:19:02
00:17:20 00:07:26 00:01:13
MM+ 13. Svoboda Ivan -- Wallisch Čenda Redpoint team
Číslo: 518 Start: 10:36:00 Cíl: 14:27:58 Bodů: 380 Čas: 03:51:58 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 39(50) 38(30) 43(10)
11:14:39 11:37:42 11:48:17 12:03:29 12:24:49 12:42:21 12:59:29 13:38:55 13:58:05 14:26:26
00:38:39 00:23:03 00:10:35 00:15:12 00:21:20 00:17:32 00:17:08 00:39:26 00:19:10 00:28:21
Cíl
14:27:58
00:01:32
MM+ 14. Malatin Juraj -- Mlynarik Peter Mamly team
Číslo: 544 Start: 11:21:00 Cíl: 15:35:57 Bodů: 410 Čas: 04:14:57 Penále: 30
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 34(30) 38(30) 37(30)
11:55:46 12:26:33 12:36:41 12:53:59 13:17:44 13:46:12 14:07:24 14:18:06 14:37:31 15:02:11
00:34:46 00:30:47 00:10:08 00:17:18 00:23:45 00:28:28 00:21:12 00:10:42 00:19:25 00:24:40
33(20) 43(10) Cíl
15:18:59 15:34:33 15:35:57
00:16:48 00:15:34 00:01:24
MM+ 15. Hájek Michal -- Juran Radim BSC Opava
Číslo: 556 Start: 11:39:00 Cíl: 15:45:00 Bodů: 390 Čas: 04:06:00 Penále: 14
22(10) 20(50) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 3(20) 37(30) 38(30) 43(10)
12:03:19 12:12:01 12:47:10 13:29:51 13:51:20 14:15:11 14:27:55 14:47:53 15:08:41 15:43:43
00:24:19 00:08:42 00:35:09 00:42:41 00:21:29 00:23:51 00:12:44 00:19:58 00:20:48 00:35:02
Cíl
15:45:00
00:01:17
MM+ 16. Doležal Zbyněk -- Steuer Radovan BSC Opava
Číslo: 507 Start: 10:12:00 Cíl: 14:04:58 Bodů: 340 Čas: 03:52:58 Penále: 0
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 8(30) 7(50) 6(30) 4(80) 2(10)
10:34:08 10:47:15 10:56:44 11:20:35 12:03:53 12:22:59 12:44:26 13:17:31 13:30:01 13:47:50
00:22:08 00:13:07 00:09:29 00:23:51 00:43:18 00:19:06 00:21:27 00:33:05 00:12:30 00:17:49
43(10) Cíl
14:03:29 14:04:58
00:15:39 00:01:29
MM+ 17. Mudrák Pavel -- Mudrák Stanislav KVS Pozlovice
Číslo: 501 Start: 10:00:00 Cíl: 14:28:33 Bodů: 430 Čas: 04:28:33 Penále: 170
32(10) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80)
10:23:45 10:36:49 11:04:39 11:20:20 11:37:22 11:47:28 12:03:28 12:21:10 12:40:36 13:12:04
00:23:45 00:13:04 00:27:50 00:15:41 00:17:02 00:10:06 00:16:00 00:17:42 00:19:26 00:31:28
21(30) 43(10) Cíl
13:44:22 14:27:09 14:28:33
00:32:18 00:42:47 00:01:24
MM+ 18. Sluka Milan -- Müller Petr Jehlanka team
Číslo: 531 Start: 10:57:00 Cíl: 14:53:07 Bodů: 370 Čas: 03:56:07 Penále: 0
32(10) 33(20) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 21(30)
11:18:33 11:26:02 11:45:28 12:04:04 12:22:49 12:45:27 12:57:33 13:14:42 13:26:15 13:53:10
00:21:33 00:07:29 00:19:26 00:18:36 00:18:45 00:22:38 00:12:06 00:17:09 00:11:33 00:26:55
20(50) 22(10) 43(10) Cíl
14:19:09 14:37:52 14:51:12 14:53:07
00:25:59 00:18:43 00:13:20 00:01:55
MM+ 19. Hadač Mirek -- Schuster Martin AOP
Číslo: 566 Start: 12:03:00 Cíl: 16:04:31 Bodů: 410 Čas: 04:01:31 Penále: 4
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 9(20)
12:30:26 12:46:16 13:04:21 13:16:03 13:30:21 13:48:25 14:10:10 14:45:52 15:18:49 15:36:38
00:27:26 00:15:50 00:18:05 00:11:42 00:14:18 00:18:04 00:21:45 00:35:42 00:32:57 00:17:49
1(10) 43(10) Cíl
15:52:36 16:02:46 16:04:31
00:15:58 00:10:10 00:01:45
MM+ 20. Flašar Jan -- Smejkal Přemysl Vyšný
Číslo: 567 Start: 12:03:00 Cíl: 16:17:18 Bodů: 410 Čas: 04:14:18 Penále: 30
1(10) 22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 2(10)
12:22:50 12:34:36 12:44:48 13:14:12 13:35:26 14:12:24 14:35:53 15:01:38 15:27:33 15:48:01
00:19:50 00:11:46 00:10:12 00:29:24 00:21:14 00:36:58 00:23:29 00:25:45 00:25:55 00:20:28
33(20) 43(10) Cíl
15:58:37 16:15:40 16:17:18
00:10:36 00:17:03 00:01:38
MM+ 21. Koucký Roman -- Smetana Jaroslav BSC Opava
Číslo: 548 Start: 11:24:00 Cíl: 15:18:45 Bodů: 360 Čas: 03:54:45 Penále: 0
22(10) 20(50) 23(30) 24(50) 25(20) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30)
11:55:07 12:04:48 12:30:27 12:59:51 13:12:57 13:12:59 13:31:26 13:57:24 14:27:47 14:52:46
00:31:07 00:09:41 00:25:39 00:29:24 00:13:06 00:00:02 00:18:27 00:25:58 00:30:23 00:24:59
35(30) 35(30) 43(10) Cíl
14:54:38 14:54:41 15:17:12 15:18:45
00:01:52 00:00:03 00:22:31 00:01:33
MM+ 22. Brlica Pavel -- Pekárek Pavel Merida Bike Adventure Team
Číslo: 545 Start: 11:21:00 Cíl: 15:14:13 Bodů: 360 Čas: 03:53:13 Penále: 0
29(50) 30(30) 35(30) 34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20)
11:57:38 12:16:35 12:38:59 12:49:29 13:08:45 13:32:06 13:52:34 14:09:21 14:32:28 14:44:53
00:36:38 00:18:57 00:22:24 00:10:30 00:19:16 00:23:21 00:20:28 00:16:47 00:23:07 00:12:25
43(10) Cíl
15:12:35 15:14:13
00:27:42 00:01:38
MM+ 23. Otta Jiří -- Horák Michal Bike Tunel Team
Číslo: 552 Start: 11:33:00 Cíl: 15:34:25 Bodů: 330 Čas: 04:01:25 Penále: 4
33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
12:08:27 12:20:28 12:37:13 12:49:45 13:05:25 13:23:31 13:48:45 14:29:59 15:32:54 15:34:25
00:35:27 00:12:01 00:16:45 00:12:32 00:15:40 00:18:06 00:25:14 00:41:14 01:02:55 00:01:31
MM+ 24. Handl Jindřich -- Šrámek Petr LBC International Nové Město nad Metují
Číslo: 516 Start: 10:33:00 Cíl: 14:36:43 Bodů: 350 Čas: 04:03:43 Penále: 8
1(10) 22(10) 20(50) 11(80) 8(30) 7(50) 4(80) 3(20) 2(10) 43(10)
10:58:43 11:11:34 11:21:48 12:11:15 12:43:34 13:11:56 13:43:57 14:01:58 14:18:01 14:35:22
00:25:43 00:12:51 00:10:14 00:49:27 00:32:19 00:28:22 00:32:01 00:18:01 00:16:03 00:17:21
Cíl
14:36:43
00:01:21
MM+ 25. Tišnovský Zdeněk -- Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno
Číslo: 553 Start: 11:33:00 Cíl: 15:45:51 Bodů: 350 Čas: 04:12:51 Penále: 26
26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
12:20:37 12:43:56 13:02:04 13:27:16 14:05:28 14:21:30 14:35:20 15:44:27 15:45:51
00:47:37 00:23:19 00:18:08 00:25:12 00:38:12 00:16:02 00:13:50 01:09:07 00:01:24
MM+ 26. Havlík Václav -- Češpiva Miroslav Merkato
Číslo: 532 Start: 11:00:00 Cíl: 14:54:49 Bodů: 310 Čas: 03:54:49 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 30(30) 35(30) 32(10) 43(10) Cíl
11:42:34 12:14:13 12:26:37 12:52:00 13:33:24 13:55:24 14:27:57 14:44:40 14:53:27 14:54:49
00:42:34 00:31:39 00:12:24 00:25:23 00:41:24 00:22:00 00:32:33 00:16:43 00:08:47 00:01:22
MM+ 27. Tušl Martin -- Vohník Stanislav Klistax
Číslo: 529 Start: 10:54:00 Cíl: 14:52:02 Bodů: 320 Čas: 03:58:02 Penále: 0
33(20) 37(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 35(30) 30(30) 31(20) 43(10)
11:22:28 11:38:31 12:03:09 12:46:51 12:58:28 13:26:05 14:01:46 14:16:27 14:43:51 14:50:23
00:28:28 00:16:03 00:24:38 00:43:42 00:11:37 00:27:37 00:35:41 00:14:41 00:27:24 00:06:32
Cíl
14:52:02
00:01:39
MM+ 28. Náhlovský David -- Chroust Karel KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 539 Start: 11:09:00 Cíl: 15:26:50 Bodů: 360 Čas: 04:17:50 Penále: 60
29(50) 24(50) 25(20) 26(80) 40(20) 41(80) 39(50) 43(10) Cíl
11:45:52 12:23:22 12:32:17 12:50:35 13:54:16 14:08:32 14:44:35 15:25:24 15:26:50
00:36:52 00:37:30 00:08:55 00:18:18 01:03:41 00:14:16 00:36:03 00:40:49 00:01:26
MM+ 29. Slabý Václav -- Šiler Milan SlaŠil
Číslo: 536 Start: 11:06:00 Cíl: 15:02:41 Bodů: 350 Čas: 03:56:41 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 22(10) 43(10)
11:30:08 11:54:10 12:15:13 12:34:54 13:13:33 13:25:10 13:55:55 14:31:32 14:47:31 15:01:10
00:24:08 00:24:02 00:21:03 00:19:41 00:38:39 00:11:37 00:30:45 00:35:37 00:15:59 00:13:39
Cíl
15:02:41
00:01:31
MM+ 30. Kubíček Petr -- Dvořáček Petr 2 Rock Bikers
Číslo: 517 Start: 10:33:00 Cíl: 14:21:12 Bodů: 330 Čas: 03:48:12 Penále: 0
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 5(30) 10(30) 21(30) 20(50) 23(30) 43(10)
11:03:16 11:20:14 11:38:52 11:52:17 12:19:04 12:50:03 13:02:04 13:23:02 13:55:50 14:19:12
00:30:16 00:16:58 00:18:38 00:13:25 00:26:47 00:30:59 00:12:01 00:20:58 00:32:48 00:23:22
Cíl
14:21:12
00:02:00
MM+ 31. Lejsek Tomáš -- Piše Dušan CEGRA - GISarch v pohybu
Číslo: 549 Start: 11:30:00 Cíl: 15:30:35 Bodů: 320 Čas: 04:00:35 Penále: 2
27(20) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 30(30) 43(10) Cíl
12:03:05 12:16:38 12:49:20 12:59:21 13:19:52 13:45:52 14:52:24 15:15:35 15:29:14 15:30:35
00:33:05 00:13:33 00:32:42 00:10:01 00:20:31 00:26:00 01:06:32 00:23:11 00:13:39 00:01:21
MM+ 32. Sedlák Michal -- Krňanský Michal PCK Louda
Číslo: 530 Start: 10:57:00 Cíl: 14:52:47 Bodů: 300 Čas: 03:55:47 Penále: 0
1(10) 33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 9(20) 43(10)
11:22:16 11:34:48 11:52:13 12:13:06 12:27:28 12:42:37 13:06:19 13:41:35 14:24:45 14:50:54
00:25:16 00:12:32 00:17:25 00:20:53 00:14:22 00:15:09 00:23:42 00:35:16 00:43:10 00:26:09
Cíl
14:52:47
00:01:53
MM+ 33. Peths Pavel -- Hošťálek Dan Qwert team
Číslo: 535 Start: 11:03:00 Cíl: 15:05:27 Bodů: 340 Čas: 04:02:27 Penále: 6
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 27(20) 23(30) 20(50) 21(30) 43(10) Cíl
11:42:03 11:55:55 12:26:10 12:37:15 13:06:55 13:23:05 13:47:08 14:24:56 15:03:45 15:05:27
00:39:03 00:13:52 00:30:15 00:11:05 00:29:40 00:16:10 00:24:03 00:37:48 00:38:49 00:01:42
MM+ 34. Pospíšek Zbyněk -- Nykodým Petr KOS TJ Tesla Brno
Číslo: 534 Start: 11:03:00 Cíl: 14:50:20 Bodů: 350 Čas: 03:47:20 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 9(20) 1(10) 43(10)
11:35:59 11:51:28 12:23:51 12:35:52 13:02:00 13:21:47 13:54:54 14:18:45 14:37:10 14:48:42
00:32:59 00:15:29 00:32:23 00:12:01 00:26:08 00:19:47 00:33:07 00:23:51 00:18:25 00:11:32
Cíl
14:50:20
00:01:38
MM+ 35. Fikejs Vladimír -- Trejtnar Pavel Cyklo Janoušek Žamberk
Číslo: 541 Start: 11:15:00 Cíl: 15:40:52 Bodů: 410 Čas: 04:25:52 Penále: 140
35(30) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 29(50) 26(80) 23(30) 43(10)
11:59:00 12:13:04 12:32:00 13:04:20 13:19:11 13:32:07 14:35:26 14:53:14 15:17:54 15:39:30
00:44:00 00:14:04 00:18:56 00:32:20 00:14:51 00:12:56 01:03:19 00:17:48 00:24:40 00:21:36
Cíl
15:40:52
00:01:22
MM+ 36. Jakobi Zdeněk -- Opletal Jaroslav SKOB Havířov
Číslo: 527 Start: 10:54:00 Cíl: 15:02:45 Bodů: 280 Čas: 04:08:45 Penále: 18
30(30) 35(30) 40(20) 41(80) 39(50) 38(30) 37(30) 43(10) Cíl
11:37:07 11:57:23 12:31:55 12:47:36 13:21:43 14:06:30 14:30:31 15:00:55 15:02:45
00:43:07 00:20:16 00:34:32 00:15:41 00:34:07 00:44:47 00:24:01 00:30:24 00:01:50
MM+ 37. Havlík Vladimír -- Grubner Zdeněk PCK Louda
Číslo: 515 Start: 10:33:00 Cíl: 14:25:40 Bodů: 300 Čas: 03:52:40 Penále: 0
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 35(30) 32(10) 43(10) Cíl
10:54:20 11:15:32 11:34:19 11:58:37 12:29:23 12:41:29 13:53:32 14:14:43 14:23:51 14:25:40
00:21:20 00:21:12 00:18:47 00:24:18 00:30:46 00:12:06 01:12:03 00:21:11 00:09:08 00:01:49
MM+ 38. Bartovský Pavel -- Korecký Pavel Plzeňská smršť
Číslo: 525 Start: 10:51:00 Cíl: 15:02:32 Bodů: 380 Čas: 04:11:32 Penále: 24
31(20) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 22(10) 20(50) 21(30)
11:20:39 11:44:37 12:03:55 12:18:45 12:43:42 12:55:04 13:28:09 13:44:46 13:58:16 14:23:54
00:29:39 00:23:58 00:19:18 00:14:50 00:24:57 00:11:22 00:33:05 00:16:37 00:13:30 00:25:38
43(10) Cíl
15:01:08 15:02:32
00:37:14 00:01:24
MM+ 39. Glos Hynek -- Kamler Jan HoHy Jablonec
Číslo: 522 Start: 10:42:00 Cíl: 14:47:31 Bodů: 300 Čas: 04:05:31 Penále: 12
33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 35(30) 30(30) 43(10) Cíl
11:12:42 11:31:02 11:53:40 12:31:57 12:47:41 13:04:45 14:02:26 14:23:29 14:45:50 14:47:31
00:30:42 00:18:20 00:22:38 00:38:17 00:15:44 00:17:04 00:57:41 00:21:03 00:22:21 00:01:41
MM+ 40. Konvičný Viktor -- Maráček Radomír Two Motion
Číslo: 555 Start: 11:36:00 Cíl: 15:55:58 Bodů: 380 Čas: 04:19:58 Penále: 80
33(20) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 21(30) 43(10)
12:07:53 12:24:30 12:41:40 12:55:18 13:12:18 13:35:19 14:02:17 14:39:42 15:21:15 15:54:24
00:31:53 00:16:37 00:17:10 00:13:38 00:17:00 00:23:01 00:26:58 00:37:25 00:41:33 00:33:09
Cíl
15:55:58
00:01:34
MM+ 41. Paloncý Pavel -- Vozda Jiří KVS Šumperk
Číslo: 560 Start: 11:51:00 Cíl: 16:09:01 Bodů: 290 Čas: 04:18:01 Penále: 70
22(10) 20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 7(50) 43(10) Cíl
12:26:29 12:36:45 13:01:18 13:20:40 13:54:41 14:26:09 15:05:30 16:07:25 16:09:01
00:35:29 00:10:16 00:24:33 00:19:22 00:34:01 00:31:28 00:39:21 01:01:55 00:01:36
MM+ 42. Luňák Martin -- Rücker Petr Bike Libonice
Číslo: 563 Start: 11:54:00 Cíl: 15:55:14 Bodů: 290 Čas: 04:01:14 Penále: 4
21(30) 10(30) 11(80) 8(30) 4(80) 2(10) 33(20) 43(10) Cíl
12:42:48 13:10:39 13:40:18 14:16:44 14:57:52 15:22:28 15:34:02 15:53:23 15:55:14
00:48:48 00:27:51 00:29:39 00:36:26 00:41:08 00:24:36 00:11:34 00:19:21 00:01:51
MM+ 43. Kleinwachter Martin -- Blažek Viktor Oldies Team
Číslo: 564 Start: 11:54:00 Cíl: 15:39:48 Bodů: 290 Čas: 03:45:48 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 5(30) 9(20) 1(10) 43(10)
12:30:12 12:47:37 13:00:32 13:14:40 13:34:51 14:04:21 14:44:47 15:01:06 15:26:34 15:38:09
00:36:12 00:17:25 00:12:55 00:14:08 00:20:11 00:29:30 00:40:26 00:16:19 00:25:28 00:11:35
Cíl
15:39:48
00:01:39
MM+ 44. Myška Petr -- Švorc Jiří Technika Praha
Číslo: 526 Start: 10:51:00 Cíl: 14:44:07 Bodů: 300 Čas: 03:53:07 Penále: 0
3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10) Cíl
11:38:29 11:51:45 12:11:34 12:33:52 13:03:47 13:41:20 14:41:44 14:44:07
00:47:29 00:13:16 00:19:49 00:22:18 00:29:55 00:37:33 01:00:24 00:02:23
MM+ 45. Barvínek Tomáš -- Pištora Jiří BarviPiš
Číslo: 543 Start: 11:15:00 Cíl: 15:15:46 Bodů: 310 Čas: 04:00:46 Penále: 2
20(50) 21(30) 10(30) 11(80) 4(80) 3(20) 2(10) 43(10) Cíl
11:55:36 12:23:31 12:42:54 13:16:04 14:12:22 14:33:38 14:53:03 15:14:06 15:15:46
00:40:36 00:27:55 00:19:23 00:33:10 00:56:18 00:21:16 00:19:25 00:21:03 00:01:40
MM+ 46. Antoš Svatopluk -- Jírovec Aleš Rock Point
Číslo: 504 Start: 10:06:00 Cíl: 14:17:45 Bodů: 290 Čas: 04:11:45 Penále: 24
39(50) 40(20) 41(80) 26(80) 29(50) 43(10) Cíl
11:21:22 11:37:32 11:51:18 13:16:41 13:48:06 14:15:31 14:17:45
01:15:22 00:16:10 00:13:46 01:25:23 00:31:25 00:27:25 00:02:14
MM+ 47. Blabla Zdeněk -- John Vladimír SKP České Budějovice
Číslo: 559 Start: 11:45:00 Cíl: 15:37:28 Bodů: 320 Čas: 03:52:28 Penále: 0
29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 20(50) 21(30) 43(10) Cíl
12:35:41 12:53:35 13:23:41 13:36:26 14:01:22 14:25:16 14:57:50 15:35:44 15:37:28
00:50:41 00:17:54 00:30:06 00:12:45 00:24:56 00:23:54 00:32:34 00:37:54 00:01:44
MM+ 48. Háj Bohumil -- Janů Vladimír
Číslo: 6 Start: 10:03:00 Cíl: 14:23:26 Bodů: 350 Čas: 04:20:26 Penále: 90
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 39(50) 38(30) 43(10) Cíl
10:41:44 11:10:30 11:20:03 11:38:37 12:04:17 12:43:43 13:27:28 13:50:46 14:21:46 14:23:26
00:38:44 00:28:46 00:09:33 00:18:34 00:25:40 00:39:26 00:43:45 00:23:18 00:31:00 00:01:40
MM+ 49. Kraus Miroslav -- Růžička Jiří SKP České Budějovice
Číslo: 528 Start: 10:54:00 Cíl: 14:24:05 Bodů: 280 Čas: 03:30:05 Penále: 0
30(30) 30(30) 29(50) 26(80) 25(20) 24(50) 23(30) 28(10) 43(10) Cíl
11:38:40 11:40:58 11:57:10 12:11:52 12:44:36 12:55:11 13:22:04 13:58:26 14:22:10 14:24:05
00:44:40 00:02:18 00:16:12 00:14:42 00:32:44 00:10:35 00:26:53 00:36:22 00:23:44 00:01:55
MM+ 50. Otta Jakub -- Otta Pavel Důchodci KOS Jesenice
Číslo: 565 Start: 12:00:00 Cíl: 15:59:11 Bodů: 290 Čas: 03:59:11 Penále: 0
1(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 35(30) 32(10) 43(10) Cíl
12:28:16 12:52:38 13:27:31 13:40:00 14:06:19 14:35:43 15:19:04 15:45:30 15:57:32 15:59:11
00:28:16 00:24:22 00:34:53 00:12:29 00:26:19 00:29:24 00:43:21 00:26:26 00:12:02 00:01:39
MM+ 51. Lužný Ivo -- Provaz Luděk CRAFT team
Číslo: 568 Start: 12:03:00 Cíl: 16:04:12 Bodů: 240 Čas: 04:01:12 Penále: 4
33(20) 37(30) 38(30) 40(20) 41(80) 39(50) 43(10) Cíl
12:30:41 12:49:49 13:12:19 13:55:27 14:11:29 14:55:00 16:02:40 16:04:12
00:27:41 00:19:08 00:22:30 00:43:08 00:16:02 00:43:31 01:07:40 00:01:32
MM+ 52. Sladký Ivan -- Robek Olin Spartak PBM
Číslo: 505 Start: 10:09:00 Cíl: 14:19:32 Bodů: 280 Čas: 04:10:32 Penále: 22
34(30) 38(30) 37(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 43(10) Cíl
10:50:57 11:11:49 11:44:32 12:05:24 12:21:00 12:41:54 13:07:08 14:17:40 14:19:32
00:41:57 00:20:52 00:32:43 00:20:52 00:15:36 00:20:54 00:25:14 01:10:32 00:01:52
MM+ 53. Rudolf Jan -- Schreier Tomáš R Team
Číslo: 570 Start: 11:27:00 Cíl: 15:52:08 Bodů: 310 Čas: 04:25:08 Penále: 140
1(10) 9(20) 5(30) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 10(30) 43(10)
11:49:33 12:11:21 12:34:04 12:57:32 13:15:44 13:31:17 13:53:05 14:20:47 14:59:10 15:50:09
00:22:33 00:21:48 00:22:43 00:23:28 00:18:12 00:15:33 00:21:48 00:27:42 00:38:23 00:50:59
Cíl
15:52:08
00:01:59
MM+ 54. Jansa Jiří -- Pavlíček Václav
Číslo: 523 Start: 10:48:00 Cíl: 14:36:02 Bodů: 230 Čas: 03:48:02 Penále: 0
32(10) 34(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
11:13:41 12:00:01 12:20:47 12:57:40 13:13:06 13:26:43 14:34:27 14:36:02
00:25:41 00:46:20 00:20:46 00:36:53 00:15:26 00:13:37 01:07:44 00:01:35
MM+ 55. Matějec Viktor -- Bitman Petr Jehlanka team
Číslo: 569 Start: 10:54:00 Cíl: 14:51:07 Bodů: 250 Čas: 03:57:07 Penále: 0
1(10) 33(20) 37(30) 38(30) 39(50) 40(20) 41(80) 43(10) Cíl
11:16:06 11:29:21 11:50:10 12:11:59 12:56:32 13:21:24 13:40:54 14:49:10 14:51:07
00:22:06 00:13:15 00:20:49 00:21:49 00:44:33 00:24:52 00:19:30 01:08:16 00:01:57
MM+ 56. Řeháček Petr -- Novotný Vladimír A-team NOVO Bruntál
Číslo: 512 Start: 10:27:00 Cíl: 15:03:02 Bodů: 320 Čas: 04:36:02 Penále: 250
23(30) 26(80) 25(20) 24(50) 20(50) 11(80) 43(10) Cíl
11:02:43 11:29:21 11:55:45 12:37:12 13:17:03 14:02:58 15:01:18 15:03:02
00:35:43 00:26:38 00:26:24 00:41:27 00:39:51 00:45:55 00:58:20 00:01:44
MM+ 57. Pospíšil Pavel -- Nedbalý Jaroslav Škárka I.
Číslo: 547 Start: 11:24:00 Cíl: 15:18:49 Bodů: 250 Čas: 03:54:49 Penále: 0
23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 29(50) 1(10) 43(10) Cíl
12:01:38 12:39:49 12:52:23 13:51:32 14:22:15 15:03:02 15:17:01 15:18:49
00:37:38 00:38:11 00:12:34 00:59:09 00:30:43 00:40:47 00:13:59 00:01:48
MM+ 58. Rubeš Martin -- Slaboch Vít Koloklinika
Číslo: 511 Start: 10:24:00 Cíl: 14:20:58 Bodů: 190 Čas: 03:56:58 Penále: 0
29(50) 35(30) 41(80) 40(20) 43(10) Cíl
11:05:54 11:56:26 13:04:39 13:13:49 14:18:58 14:20:58
00:41:54 00:50:32 01:08:13 00:09:10 01:05:09 00:02:00
MM+ 59. Sysel Zdeněk -- Jasz Pavel SYJA
Číslo: 524 Start: 10:48:00 Cíl: 14:40:57 Bodů: 230 Čas: 03:52:57 Penále: 0
32(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 5(30) 9(20) 21(30) 43(10) Cíl
11:14:19 11:26:15 11:41:56 11:59:41 12:17:29 12:52:36 13:27:12 13:55:31 14:39:09 14:40:57
00:26:19 00:11:56 00:15:41 00:17:45 00:17:48 00:35:07 00:34:36 00:28:19 00:43:38 00:01:48
MM+ 60. Bacil Petr -- Vaněček Zdeněk Kandahár Team
Číslo: 540 Start: 11:12:00 Cíl: 15:08:00 Bodů: 230 Čas: 03:56:00 Penále: 0
2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 43(10) 43(10) Cíl
11:51:43 12:20:21 12:42:21 13:06:54 13:36:09 14:07:09 15:06:03 15:06:04 15:08:00
00:39:43 00:28:38 00:22:00 00:24:33 00:29:15 00:31:00 00:58:54 00:00:01 00:01:56
MM+ 61. Golombiovský Jaroslav -- Tůma Miroslav Jehlanka team
Číslo: 506 Start: 10:09:00 Cíl: 14:05:30 Bodů: 160 Čas: 03:56:30 Penále: 0
32(10) 35(30) 38(30) 37(30) 3(20) 2(10) 33(20) 43(10) Cíl
10:42:28 11:28:01 12:15:07 12:41:53 13:10:26 13:31:15 13:44:12 14:03:39 14:05:30
00:33:28 00:45:33 00:47:06 00:26:46 00:28:33 00:20:49 00:12:57 00:19:27 00:01:51
MM+ 62. Drápela Radek -- Kříž Pavel Vysočina
Číslo: 557 Start: 11:45:00 Cíl: 16:18:40 Bodů: 360 Čas: 04:33:40 Penále: 220
32(10) 33(20) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 43(10)
12:11:26 12:19:17 12:42:05 12:55:35 13:10:20 13:34:29 14:02:27 14:41:57 15:27:29 16:17:13
00:26:26 00:07:51 00:22:48 00:13:30 00:14:45 00:24:09 00:27:58 00:39:30 00:45:32 00:49:44
Cíl
16:18:40
00:01:27
MM+ 63. Janda Luboš -- Habal Vojtěch Hajan team Chrudim
Číslo: 502 Start: 10:03:00 Cíl: 13:59:41 Bodů: 100 Čas: 03:56:41 Penále: 0
33(20) 2(10) 37(30) 38(30) 43(10) Cíl
10:36:56 10:49:53 11:13:35 11:39:46 13:57:43 13:59:41
00:33:56 00:12:57 00:23:42 00:26:11 02:17:57 00:01:58
MM+ 64. Eisenkolb Michal -- Zoubek Mirek AgfaMAN
Číslo: 554 Start: 11:33:00 Cíl: 15:28:29 Bodů: 270 Čas: 03:55:29 Penále: 0
29(50) 26(80) 24(50) 25(20) 30(30) 35(30) 43(10) Cíl
12:20:32 12:40:24 13:17:13 13:34:06 14:37:58 15:06:28 15:26:55 15:28:29
00:47:32 00:19:52 00:36:49 00:16:53 01:03:52 00:28:30 00:20:27 00:01:34
MM+ 65. Kořistka Libor -- Lebeda Dušan Ekonom Praha
Číslo: 538 Start: 11:09:00 Cíl: 15:09:26 Bodů: 440 Čas: 04:00:26 Penále: 2
4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 10(30) 21(30) 20(50) 23(30) 27(20)
11:54:11 12:11:05 12:26:20 12:44:07 13:14:06 13:42:37 13:52:24 14:09:54 14:32:29 14:48:02
00:45:11 00:16:54 00:15:15 00:17:47 00:29:59 00:28:31 00:09:47 00:17:30 00:22:35 00:15:33
43(10) Cíl
15:08:15 15:09:26
00:20:13 00:01:11
MM+ 66. Belička Štefan -- Sedláček Ladislav
Číslo: 513 Start: 10:30:00 Cíl: 14:24:45 Bodů: 150 Čas: 03:54:45 Penále: 0
32(10) 33(20) 34(30) 35(30) 29(50) 43(10) Cíl
11:07:49 11:18:29 11:57:06 12:48:28 13:35:24 14:22:48 14:24:45
00:37:49 00:10:40 00:38:37 00:51:22 00:46:56 00:47:24 00:01:57
MM+ 67. Janda Josef -- Keprt Josef Originální Vivalín team Kadaň
Číslo: 521 Start: 10:39:00 Cíl: 15:35:22 Bodů: 340 Čas: 04:56:22 Penále: 450
1(10) 33(20) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 8(30) 11(80) 43(10)
11:07:17 11:20:02 11:30:23 11:48:47 12:04:32 12:23:02 12:52:11 13:18:39 14:05:44 15:33:18
00:28:17 00:12:45 00:10:21 00:18:24 00:15:45 00:18:30 00:29:09 00:26:28 00:47:05 01:27:34
Cíl
15:35:22
00:02:04
MM+ 68. Lupek Karel -- Peldřimovský Jiří
Číslo: 510 Start: 10:24:00 Cíl: 15:01:25 Bodů: 200 Čas: 04:37:25 Penále: 260
22(10) 23(30) 24(50) 25(20) 26(80) 43(10) Cíl
11:07:09 11:22:13 12:15:12 12:29:57 13:19:09 14:58:36 15:01:25
00:43:09 00:15:04 00:52:59 00:14:45 00:49:12 01:39:27 00:02:49
MM+ 69. Oravec Miroslav -- Klobouk Josef Machři z hor
Číslo: 542 Start: 11:15:00 Cíl: 15:49:34 Bodů: 220 Čas: 04:34:34 Penále: 230
32(10) 1(10) 2(10) 3(20) 4(80) 6(30) 7(50) 43(10) Cíl
11:40:32 11:52:19 12:20:06 12:43:07 13:03:31 13:32:32 14:12:24 15:47:16 15:49:34
00:25:32 00:11:47 00:27:47 00:23:01 00:20:24 00:29:01 00:39:52 01:34:52 00:02:18