Results -- Výsledky
Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky
obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a
seznamy navštívených kontrol.
Class BAC-DD -- Kategorie BAC-DD
640 Chrpová Slávka, Nováková Lenka -- Vpress
528 Jáglová Michala, Jáglová Karla -- Vysoká
392 Dvořáková Jitka, Zámečníková Petra -- Neřízený střely
384 Burachovičová Martina, Štefanovová Hana -- Známka punku
372 Chocová Alena, Hýsková Jitka -- Rachejtle
Class BAC-MD -- Kategorie BAC-MD
590 Jindra Marek, Nováková Karolina -- EPO Tigers
552 Kojan David, Šindelářová Alena -- Vysoká
528 Košková Adéla, Smutek Matěj -- Recocot
510 Wiesnerová Dana, Wiesner Ferdinand -- Mujsport
490 Svárovská Markéta, Svárovský Luboš -- Klokan team
450 Macík Miroslav, Zábojníková Tereza --
450 Kroutilová Zuzana, Mikolajek Jiří -- Hlavně že je veselo
420 Dyková Zuzana, Masopust Jan -- Farmers
410 Zedník Jakub, Smékalová Bára -- KOS Tesla Brno
400 Mrštíková Hanča, Mrštík Vašek -- PardubiceBikers
400 Šťastná Veronika, Braniš Petr -- Bob Black
400 Mraček Tomáš, Kosová Hana -- Jatrobazen
310 Hons Lukáš, Honsová Petra -- Jelimáni na kole
260 Jágl Jakub, Břízová Jana -- Vysoká
Class BAC-MM -- Kategorie BAC-MM
990 Štěpánek Martin, Schwab David -- KOS Tesla Brno
722 Paloncý Pavel, Vozda Jiří -- Šumperští divočáci
672 Pažout Jaroslav, Miškovský Libor -- Merida Biking Team
600 Laifert Michal, Bušta Michal -- Vysoká
560 Toufar Michal, Bureš Michal -- Desperados
450 Ducháček František, Michal Petr --
430 Egrt Michal, Martinez Angelo -- Alimpex
390 Tříska Jiří, Kožíšek Petr -- To pude...
380 Havel Petr, Kolka Petr -- Los Lemros
370 Mikeš František, Mügl Jan -- 5 samyc
334 Houba Miroslav, Janíček Jakub -- Barový povaleči
280 Kraus Miroslav, Kraus Nikola -- Dvě piva
230 Nedvěd Ivo, Nedvěd Jiří -- Nedvědi
210 Kundrát Štefan, Laurin Vladimír -- Vysoká
Class BA-DD -- Kategorie BA-DD
1120 Gigon Michaela, Schaffner Christine -- Thömus / mtbo-austria.at
980 Chudíková Barča, Paulíčková Renata -- OK Jihlava
810 Staňková Štěpánka, Březinová Marie -- LKT 80 Šumperk
770 Lamichová Kateřina, Doležalová Vendula -- OK99 Hradec Králové
680 Vokounová Lenka, Cimrová Šárka -- HOstika
670 Dvorská Marie, Matoušková Markéta -- Žaket Team
660 Linhartová Martina, Podrábská Marie -- GIGANT Orienteering
622 Králová Lada, Sedláčková Veronika -- Baby na kole
622 Michálková Jaroslava, Rajmanová Jana -- Káčátko a tříkolka
620 Petráňová Jana, Ryšavá Magda -- Lobotomos
610 Doleželová Iva, Uchytilová Eva -- GIGANT Orienteering
560 Valíková Petra, Vyhlídalová Ivana -- GIGANT Orienteering
500 Kubánková Vladimíra, Křivánková Daniela -- Kulda Bike Team
500 Geffertová Radka, Šenková Kateřina -- Sokol Nusle - Orbis
500 Perníková Jana, Šípková Olga -- Team OS
498 Cigošová Petra, Navarová Lucie -- Merida Biking Team
472 Ďurčová Alena, Olešová Slávka -- Slovenské srny
460 Cincibusová Ivana, Cincibusová Jana -- FS Praha
410 Pospíšilová Karolína, Němečková Eliška -- Jablonec
410 Spudilová Michala, Václavková Milena -- SP Kolo
400 Hanovcová Helena, Karpalová Hana -- Klokan team
400 Žantová Petra, Žantová Veronika -- Snails MTB Team
400 Zahradníková Pavla, Zimolová Michaela -- Cyklobulf
394 Vondráčková Eliška, Grymová Gabriela -- Kdo neskáče není Čech!
380 Náglová Hedviga, Kačmáriková Dana -- Flat Tire Association
334 Prunerová Hana, Míková Hana -- PruMik Team
310 Hanáková Markéta, Chovancová Barbora -- Sestřičky
300 Bílá Kateřina, Nová Kateřina -- KOS Jesenice
Class BA-DD+ -- Kategorie BA-DD+
780 Březinová Dana, Tomečková Zuzana -- Rakety
750 Kašparová Ivana, Hašková Eva -- Vichrbar
742 Kusáková Alena, Dohnalová Jindra -- Jako víno
662 Neumannová Kamila, Maťátková Marcela -- Vichrbar
610 Němečková Jarmila, Šmausová Danka -- Žaket Team
580 Slováčková Hana, Marková Šárka -- Nutrend
520 Dubová Věra, Mastná Jitka -- Viva PCHelp
510 Králová Eva, Němečková Martina -- Tulačky
500 Müllerová Jarmila, Šarkovská Helena -- Bludičky JH
492 Perůtková Ivana, Valentová Eva -- Holki z Horní Lhoty
490 Puchernová Jana, Jünglingová Iveta -- Old Ladies
490 Tomášková Radka, Skácelová Naďa -- Originální Vivalín team Kadaň
460 Pišová Hana, Valentová Renata -- CEGRA - GISarch v pohybu
460 Křečková Petra, Soldánová Karin -- Vichrbar
460 Kavanová Jana, Hrubá Martina -- Kulda Bike Team
450 Sedláčková Lenka, Hájková Eva -- Gnome baby
438 Pokorná Věnceslava, Kubátová Milada -- Orbis Nusle
420 Chroustovská Veronika, Kršková Barbora -- SK Kondor
410 Nováková Svatava, Reischigová Růžena -- X-team BaNo Karlovy Vary
376 Kovářová Milena, Kovářová Lenka -- KOV
342 Kriegelsteinová Jelena, Kamarytová Martina -- DědKriKam
160 Flašarová Marie, Konečná Vladimíra -- Jihočeské tety
Class BA-MD -- Kategorie BA-MD
1140 Hašek Ondřej, Danowski Anke -- Plzeňská smršť
1096 Tučková Dagmar, Sajal Martin -- Ekonom Praha
1026 Fajtová Stanislava, Flassik Tomáš -- mtbo.sk
1016 Boudíková Adéla, Kalina Miroslav -- Ekonom Praha
1010 Reisinger-Zinkl Sonja, Haingartner Christof -- Thömus / mtbo-austria.at
966 Pačáková Michaela, Kurz Pavel -- Ekonom Praha
966 Gryc Přemysl, Grycová Eva -- Hakr Brno
960 Balej Vít, Michálková Lenka -- SNS Smržovka
954 Kuchařová Markéta, Fujáček Jan -- MTBO ČZU Praha
944 Srníček Petr, Havlová Petra -- Pospíchej pomalu
900 Katlovská Zora, Kazík Marian -- mtbo.sk
880 Tomeček Karel, Skácelová Naděžda -- Hanácké tajfun
858 Herman Jan, Juračková Jana -- Štika&Drak eXtreme team
846 Bílek Aleš, Matuová Petra -- Maraton centrum Jičín
810 Podzimek Michal, Vaculíková Jana -- SC Bouřňák
802 Hamann, Tino, Gassner, Anne -- MTBO Team from Cologne
800 Vyšínová Monika, Plšek Martin -- 13-tý pramen
796 Šauli Jan, Klimešová Gabriela -- Traged Team
792 Vanka Petr, Ferdinandová Jana -- Rodinný výlet
786 Česák Julius, Česáková Michaela -- SC Bouřňák
768 Beneš Martin, Benešová Martina -- RADIOCOM Bike Team
760 Svoboda Jan, Kubelková Jana -- SC Bouřňák
740 Najmanová Jana, Penič Martin -- Janča + Marťas
736 Štěrba Zbyněk, Čepová Dádule -- OK 99
728 Košárková Iva, Košárek Pavel -- Žaket Team
726 Pecháčková Martina, Křížek Tomáš -- DýmTým
726 Zatloukalová Lída, Dobrý Petr -- BicycleCafe
714 Merenus Štěpán, Pajerová Ivana -- CentrumNosičů.cz
710 Tuček Michal, Šponarová Lenka -- Jehlanka
704 Vyšínová Lenka, Mannelqvist Robert -- 13-tý pramen
700 Vaněk Petr, Pavúková Kateřina -- Merida Biking Team
700 Kalošová Terka, Novák Lukáš -- SNS Smržovka- AC Saké Kateřinky
690 Macháček Lukáš, Pavlová Lada -- Fedora team
680 Ledererová Kamila, Jiroušek Petr -- Looser Club Debilos
680 Malý Ondřej, Jakobová Adéla -- Drtikol Chrastěšov
680 Vrabcová Tereza, Codl Marek -- ZO 226
670 Vokál Petr, Kabelová Radka -- Hrnem Brnem
670 Kubánková Renata, Hlaváč David -- Kulda Bike Team
660 Toužilová Martina, Toužil Petr -- Klokan team
646 Ročárek Tomáš, Štursová Martina -- Modrý Extra
644 Balcar Jaroslav, Nyplová Petra -- SC Bouřňák
640 Vrbovcová Hanka, Veselý Michal -- Česyk Duo
640 Havlíčková Markéta, Brtník Radim -- Šumperští divočáci
640 Horáček Lukáš, Vyhlídková Petra -- ZetPéčka
640 Šustáková Zdeňka, Pokorný Ondřej --
630 Husarovičová Zuzana, Hebestreit Marc -- Parchentovi
630 Hegner Lukáš, Fremrová Jaroslava -- JaLu MaPaTeam
626 Beránek Petr, Gavendová Hana -- Haven
624 Holub Aleš, Hybšová Jana -- Jane´s team
622 Červenka Michal, Čečrdlová Marcela -- Minimax
620 Pucherna Honza, Piskáčková Zuzka -- MTBO ČZU Praha
620 Hejduk Ondřej, Fišerová Hana -- RADIOCOM Bike Team
612 Kymličková Radka, Skála Radim -- Správná žena / Sokol Veltěž
612 Landkammer Ondřej, Vobecká Zdeňka -- Cyklobulf
610 Kalošová Barbora, Zampr Jan -- ZO 226
610 Maršík Lukáš, Pochobradská Naďa -- Cyklo Šauer
600 Janů Hana, Jílek Jakub -- Šumperští divočáci
600 Karbulka Pavel, Karbulková Alice -- Pražský píče
590 Valeš Jan, Brůhová Pavla -- Frýbovci
588 Sixtová Lucie, Šťastný Marek -- Sihena Bike Team
586 Slavík Viktor, Masopustová Eliss -- Lstiví Afghánci
584 Vozdová Klára, Seitler Milan -- Magnus Orienteering
584 Pruner Petr, Hory Petra -- EPO PEPO
580 Jeníčková Radka, Pucherna Petr -- MTBO ČZU Praha
580 Neumannová Eva, Holakovský Aleš -- Leguánice a Dinosaur
578 Kostková Lucie, Malý Martin -- Hrnem Brnem
570 Kavanová Bára, Kavan Borek -- Kulda Bike Team
570 Samohýl Václav, Lacinová Zuzana -- VZ
550 Zajíc Josef, Zajícová Petra -- lepus.cz
550 Kopřivová Anna, Kopřiva David -- 13-tý pramen
550 Suchý Libor, Krátká Michaela -- Looser Club Debilos
550 Kadaník Libor, Kadaníková Alena -- Snails MTB Team
550 Bauer Tomáš, Krausová Kateřina -- Hranatý kolo
544 Burger Michal, Frýbová Kateřina -- Skol Nudle
538 Mládek Martin, Soldátová Kateřina -- ChaBrusiči
536 Mencl Miroslav, Menclová Pavlína -- Hřebena - Menclíci
536 Arvay Jozef, Dvořáková Danka -- mtbo.sk
530 Bauer Miroslav, Reitschmiedová Erika -- Blue hope
530 Němec Michal, Pekárková Vendelína -- Raraši s čipem
530 Kovács Ágnes, Vajda Peter -- Viking Team Hungary
520 Slivečka Jan, Haltofová Eva -- Já a ty
516 Beneš Jan, Benešová Monika -- RADIOCOM Bike Team
516 Najbrtová Barbora, Hofbauer Jakub -- Subaru Mamut Bike Team
510 Moulis Ladislav, Matoušková Lucie -- Hrdličky
500 Kubík Ondřej, Hledíková Barbora -- KOVAZ
500 Malý Jakub, Malá Ilona -- Krakatit Dobříš
490 Najman Jiří, Najmanová Jitka -- SKOB Slaný
490 Csakvaryová Lenka, Pátek Arnošt -- SBK
480 Veselá Eva, Veselý Dalibor -- CEGRA - GISarch v pohybu
472 Autrata Vlastimil, Trnovcová Daniela -- mtbo.sk
470 Soukup Martin, Blínová Alexandra -- Chare.eu
450 Městková Lucie, Daněk Robert -- Vaškovy holky
440 Řehořek Jan, Řehořková Veronika -- Los Clandestinos
440 Koskuba Martin, Koskubová Pavla -- JaLu MaPaTeam
416 Horálek Pavel, Horálková Jana -- Horalky
410 Vávra Filip, Urbanová Martina -- Ramala
410 Pešlová Martina, Pešl Ondřej -- Koaly
410 Štefan Josef, Slánská Milena -- No stress :o)
410 Dudla Michal, Dudlová Iva -- Brdmani
410 Gruchala Vojtěch, Gruchalová Lucie -- BiBi Team
408 Blinková Blanka, Hyvnar Oldřich -- Viva PCHelp
402 Socha Petr, Sochová Kateřina -- Team Snow
394 Neubergová Dana, Pozník František -- Kulda Bike Team
390 Skuplíková Martina, Skuplík Tomáš -- Koaly
390 Veselá Marie, Tkaczyk Jakub -- Koaly
390 Mátlová Pavlína, Janů Zdeněk -- Šumperští divočáci
370 Pospíšek Marek, Doležalová Hanka --
350 Žižková Veronika, Duchek Pavel -- Team ze samot
340 Krejčířová Marcela, Bořil Martin -- Banani
340 Šťastný Dan, Bačová Jana -- SP Kolo
340 Kopáček Petr, Jandová Diana -- kolista.cz
310 Kroupová Alena, Kubát Petr -- Mujsport
300 Ticháček Ondřej, Suastiková Michaela -- Jabkoty Kdyně
240 Hubacz Michal, Hubaczová Kateřina -- CEGRA - GISarch v pohybu
240 Gajdoš Vladimír, Gajdoš Veronika -- V+V team
Class BA-MD+ -- Kategorie BA-MD+
826 Bodó Ladislav, Bodó Zdenka -- Ramala
788 Rindtová Eva, Urban Hynek -- Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
780 Pospíšek Zbyněk, Pospíšková Luisa -- KOS Tesla Brno
780 Kamenická Lenka, Kamenický Radan -- OSN - SK OS Nové Město na Moravě
750 Hájek Michal, Hájková Dita -- BSC Opava
746 Argalášová Gabriela, Argaláš Jaroslav -- Dezorienteering bikers
738 Zimmermannová Milena, Zimmermann Pavel -- Tryskáčovi
710 Medlíková Míla, Medlík Radek -- LKT 80 Šumperk
696 Machová Jana, Sedlák Radek -- KOS Tesla Brno
690 Spudilová Dana, Spudil Michal -- SP Kolo
670 Holešovský Jiří, Holešovská Marcela -- Holešáci
670 Páclová Tereza, Pokorný Vladimír -- Zpomalovací pruhy
656 Horák Michal, Horáková Eva -- Bike Tunel Team
650 Vorel Josef, Vorlová Martina -- Ramala
650 Šedivá Miroslava, Šedivý Jiří -- Kbelská 110
630 Petrů Karel, Petrů Radmila -- Měkká játra
630 Tužil Pavel, Tužilová Štěpánka -- CykloRD
630 Jarolím Petr, Jarolímová Eva -- VHS Brno
628 Jelínek Radek, Jelínková Lenka -- Splašený jeleni
620 Sazima Miloslav, Sazimová Lidmila -- Sazímci
620 Staněk Rosťa, Staňková Marcela -- Plzeňská smršť
620 Chromý Pavel, Mayerová Jana -- BarviPis
610 Smetana Martin, Smetanová Karolína -- ZO 226
610 Oncirková Monika, Hájek Jiří -- Klínovecká střela
600 Jánoška Josef, Jánošková Taťjána -- AoneTeam
600 Rubínová Katka, Hovořák Petr -- dimense.cz
590 Sedláček Lubomír, Řezníčková Jana -- Team U5
582 Vyšínová Iveta, Vyšín Jiří -- 13-tý pramen
580 Vondráček Jiří, Vondráčková Lenka -- Koloplouži
580 Schenk Róbert, Schenková Katarína -- Schenkovci
580 Šmelík Juraj, Šmelíková Barbora -- Nemrchavci
576 Bouček Zdeněk, Švihálková Jana -- Spinvm
570 Chmelařová Marie, Chmelař Pavel -- Klokan team
550 Juračka Vojta, Juračková Jana -- Štika&Drak eXtreme team
538 Landkammer Karel, Landkammerová Jana -- Cyklobulf
530 Divecký Josef, Divecká Růžena -- Chrypsk a Škrojc
520 Sláma Dušan, Slámová Hana -- Skleňáci
510 Vrabcová Martina, Vrabec Pavel -- ZO 226
502 Mazanec Jiří, Mazancová Hanka -- Stodeset Plus
490 Hnilica Radek, Hnilicová Jana -- Magnus Orienteering
464 Scheiner Václav, Scheinerová Věra -- Mates
460 Trojánková Jitka, Janíček Jan -- Sportservis
430 Lochman Josef, Kubištová Štěpánka --
426 Justa Jaromír, Justová Jana -- Petty Team
420 Sochor Tomáš, Jaklová Ivana -- SKOB Baník Havířov+TK Ostrava
420 Bochenek Milan, Bochenková Jana -- Ekonom Praha
380 Mágrová Ivana, Mágr Zdeněk -- Notorola
342 Dvořáková Štěpánka, Dvořák Karel -- Žaket Team
330 Otta Jiří, Ottová Tamara -- Bike Tunel Team
Class BA-MM -- Kategorie BA-MM
1264 Václavík Jan, Koprnický Kamil -- Plzeňská smršť
1208 Schaffner Beat, Rief Andreas -- Thömus / mtbo-austria.at
1128 Jedlička Marek, Jedlička Michal -- Klokan team
1120 Mager Holger, Mueller Kai -- Velosynthese
1094 Klech Richo, Tomanek Dano -- Kulda Bike Team
1090 Novák Petr, Kříž Jan -- X-team BaNo Karlovy Vary
1090 Hradil Jiří, Wohanka Pavel -- Merida Biking Team
1076 Bouchal Jirka, Váňa Lukáš -- Plzeňská smršť
1044 Müller Pavel, Šimek Radek -- Jehlanka Team
1036 Hovorka Jan, Kárník Jan -- Štika&Drak eXtreme team
1032 Linhart Alda, Toloch Saša -- GIGANT Orienteering
1022 Beran Pavel, Ticháček Radek -- Bačovy ztracené ovce
1020 Peths Matěj, Tomeček Lubomír -- A-team NOVO Bruntál
1020 Žák Pavel, Jašek Petr -- A-team NOVO Bruntál
996 Buriánek Vojtech, Hendrich Zdeněk -- Haven
996 Skřička Jan, Procházka Jiří -- Merida Biking Team
980 Paclík Roman, Husák Václav -- Klokan team
956 Staněk Tomáš, Kechrt Tomáš -- LKT 80 Šumperk
946 Kmínek Jakub, Kadlec Michal -- Hrr na ně
942 Dobrý Robert, Zmítko Jiří -- SC Bouřňák
940 Jedlička Lukáš, Chmelař Lukáš -- Klokan team
936 Šenk Petr, Hošek Jan -- VBA
930 Smrt Martin, Kabát Jan -- Ekonom Praha
930 Kolín Jiří, Vřešťál Jan -- Sokol Nusle - Orbis
910 Svoboda Petr, Svoboda Jiří -- Banani
910 Hošek Přemek, Spudil Roman -- SP Kolo
906 Fajtl Jaroslav, Černý Václav -- Plzeňská smršť
902 Brand Tomáš, Dvořák Petr -- PCK Louda
900 Pecka Jan, Ondráček Radim -- Žaket Team
892 Bureš Pavel, Horký Vladimír -- Pells MTBO team
880 Šandera Michal, Nedvídek Martin -- MTB Juliovka
874 Graubner Jan, Marcaník Jan -- Merida Biking Team
870 Stránský Jaroslav, Wiedermann Jaroslav -- DC-fives
860 Jirák Honzik, Šplíchal Láďa -- Rolník a pacholek
860 Moravec Michael, Červenka Pavel -- Snails MTB Team
850 Záloha Radek, Kužel Tomáš -- FS Praha
846 Krahulec Zbyněk, Vavřička Jakub -- eMTéBé Brno
844 Hruška Miloslav, Šimurda Petr -- Rekoimex VOSA Bruntál
836 Severýn Otto, Farář Martin -- Komorní výtah
834 Karkoš Petr, Fečko Petr -- Bike Sport Chrudim
828 Jánoška Tomáš, Čullý Andrej -- Juniori
824 Hladík Jiří, Kratochvíl Karel -- Kulda Bike Team
820 Přinda Tomáš, Brož Jan -- Badmintonisti
810 Křenek Jaroslav, Jirka Jakub -- Plzeňská smršť
810 Svatý Jakub, Jedlička Martin -- Maja
806 Nemšovský Petr, Fišer Jiří -- AABB
794 Malk, Mátl --
790 Breitfeld Simon, Just Alexander -- Ask for the right way
790 Veltruský Jarda, Vondra Luboš -- Káčátko a tříkolka
788 Šabatka Zdeněk, Vojta Marek -- Klokan team
780 Jiran Jan, Kunart Tomáš -- OK99 Hradec Králové
780 Pochobradský Jan, Cypro Václav -- Cyklo Šauer
780 Plůcha Miloslav, Brzybohatý Josef -- Krkonošáci
776 Tlapák Jan, Paule Slávek -- STS Chvojkovice Brod
770 Moravec Štěpán, Poelzelbauer Michael -- OK Jihlava
770 Bílý Milan, Suchý Petr -- KOS Jesenice
770 Mágr Zdeněk, Zdeněk Pavel -- Notorola
760 Sirotek Vítek, Michálek Martin -- Káčátko a tříkolka
760 Hepner David, Skripnik Štěpán -- Klokan team
752 Štembera Jan, Jahn Martin -- Atombike
750 Rozsypal Zbyněk, Vančura Martin -- Viva PCHelp
750 Tošner Michal, Veselý Vojta -- Rotorbike Plzeň
750 Kučera Michal, Svoboda Petr -- Craft Team
750 Čapek Jiří, Rejmon Jan -- CK Úvaly
748 Kohout Pavel, Blažej Martin -- MaPa
742 Fukátko Petr, Švienty Pavel -- Štika&Drak eXtreme team
742 Pašek Jaroslav, Pašek František -- Žaket Team
740 Novotný Aleš, Šenk Pavel -- Sokol Nusle - Orbis
740 Tománek Otakar, Buchtík Ondřej -- Slavia Liberec Orienteering
738 Soldát Miroslav, Michalica Martin -- ChaBrusiči
734 Kopec Tomáš, Hošťálek Dan -- Dobří Bobři
722 Poslušný Libor, Rada Pavel -- Merida Biking Team
722 Trnovec Matúš, Malátek Rastislav -- mtbo.sk
720 Sysel Ondřej, Sysel Ctibor -- Žaket Team
716 Kozák Lukáš, Kozák Jakub -- Randál
710 Novák Michal, Pavlovec Jaroslav -- Snad to přežijem
710 Novotný Jan, Novotný Marek -- Sokol Nusle - Orbis
710 Bašus Petr, Čižínský Jan -- OK Sparta Praha
710 Pucher Filip, Pilňan Branislav -- PuPi Team
700 Niewiak Martin, Kamaryt Tomáš -- Plzeňská smršť
700 Toužil Karel, Svoboda Ondřej -- Klokan team
700 Čermák Vít, Holek Jiří -- PCK Louda
700 Štamberg Stanislav, Koldovský Jindřich -- Rudenští rafani
698 Malušek Petr, Koutný Lukáš -- SK Kondor
690 Netuka Martin, Charvát František -- Klokan team
686 Netušil Radek, Šumera Martin -- CK Úvaly
682 Hrobař Štěpán, Vozda Vojtěch -- Magnus Orienteering
670 Slavík Pavel, Matějíček Jaromír -- DC-fives
670 Kollinger Milan, Lippl Jan -- T-MAPY
660 Vymětal Michal, Růžička Aleš -- Rekoimex VOSA Bruntál
660 Suda Tomáš, Zikmund Tomáš -- Cyklobulf
658 Šimáček Petr, Šoch Martin -- Dva lůzři
658 Klaška Pavel, Šňupárek Vašek -- Team Lichtenberg
652 Sedláček Zdeněk, Hájek Tomáš -- Gnome
650 Ševčík Radek, Minář Pavel -- DC-fives
650 Špatenka Štěpán, Soják Jan -- Kuřbuřt
644 Zíka Jan, Dostálek Jan -- Zdar Bar MTBO
636 Volf Karel, Janík Jan -- Káčátko a tříkolka
636 Pálfi Antal, Németh Bence -- 66+92=64
634 Pícl Zdeněk, Procházka Karel -- Plzeňská smršť
630 Berg, Mike-Robert, Teichmann, Lars -- Team Swanson
630 Langer Martin, Fojtík Jan -- lepus.cz
630 Romportl Dušan, Chuman Tomáš -- Chotilská aristokracie a domkáři z Olšan
628 Růžička Tomáš, Zabloudil Miloslav -- Rekoimex VOSA Bruntál
628 Svoboda Přemysl, Locker Marian -- MTB Juliovka
626 Klein Tomáš, Glajch Martin -- ChaBrusiči
624 Zmátlo Petr, Bednařík Jan -- Lobotomos
624 Šimek František, Blabla Zdeněk -- SKP České Budějovice
620 Kovařík Tomáš, Chmelík Martin -- Aborigines
620 Vít Danek, Václav Bohuslav -- KOS Jesenice
620 Sklenařík Pavel, Hronza Martin -- TJ Zelená Konev
616 Zábranský Tomáš, Hronek Pavel -- Katedra
616 Pelouch Filip, Štecha Oldřich -- BaseTým
610 Gazdačko Jan, Svoboda Petr -- Klokan team
606 Kejmar Václav, Hanák Petr -- ČZU Praha
604 Duda Dominik, Moravčík Štěpán -- Medvědi
600 Kaloš Martin, Kaloš Sebastian -- ZO 226
600 Kubeček Pavel, Liška Jan -- Flying foxes Brdy
592 Ďurín Ján, Leitner Matej -- Cartprint Nitra
590 Procházka Aleš, Neradil Svatopluk -- Merida Biking Team
580 Trumpeš Pavel, Špaček Jan -- Taebo Team Arena
580 Šebesta Jaroslav, Koníček Marek -- AnapurnaTeam
578 Palička Ondřej, Nechvátal Radek -- Dos Fotros
568 Kohút Pavel, Kýnl Jan -- MTB Juliovka
564 Lžíčař Vladislav, Lžíčař Jakub -- CykloRD
562 Lorenc Jan, Kaluš Ondřej -- Vpress
560 Nágl Martin, Okkel Michal -- Flat Tire Association
560 Kamzík Jan, Feix Jiří -- Laurel a Hardy
558 Havel Hynek, Havel Tomáš --
556 Němec Radim, Bednář Jan -- Meoris watch
550 Zoubek Miroslav, Zoubek Lukáš -- Lumíci
540 Dvorský Roman, Krška Josef -- SK Kondor
540 Žďánský Ondřej, Bělohlávek Radek -- Přes Lagerberg
510 Popelka Stanislav, Luft Tomáš -- MTB Juliovka
502 Krňoul Miroslav, Kokoška Jiří -- Tahouni
500 Motejzík Pavel, Motejzík Karel -- Restaurace U Karlů
494 Vosátka Petr, Hroneš Petr -- Ďeda s Venou
490 Hanyk Daniel, Šorf Petr -- Svojkov
490 Balej Ivan, Obr Martin -- Lobotomos
490 Vít Martin, Krejčík Ondřej -- Nesmiřitelní / Beespee.cz
480 Pokorný Lukáš, Kupka Tomáš -- Šaky & Lochy team
480 Kukačka Martin, Zápotocký Jakub -- SKP České Budějovice
476 Novotný Petr, Zoubek Michal -- pee.tr & ZuB
470 Chroustovský Jaromír, Chroustovský Jaromír jr. -- SK Kondor
470 Sakař Petr, Pištěk Jan -- Chare.eu
460 Čihák Tomáš, Vít David -- Čihy a pakůň
430 Ingršt Dušan, Ingršt Matouš -- CykloRD
410 Matějka Marek, Makovický Milan -- Rekoimex VOSA Bruntál
410 Eliška Stanislav, Eliška Stanislav -- Los Standos
406 Müller Lukáš, Kabela Mojmír -- Bzuk a Ťuk
400 Najman Radko, Jech Richard -- Koaly
356 Klicpera Michal, Štochl Jakub -- EKG
320 Jiráský Jakub, Peš Michal -- Kdo neskáče není Čech!
320 Frosch Michal, Mareček David -- Mujsport
250 Modrovský Tomáš, Pažický Ľudovít -- RC&P Team
230 Pachl Jiří, Staněk Kamil -- ZnO
0 Hanovec Petr, Zaydlar Michal -- Klokan team
Class BA-MM+ -- Kategorie BA-MM+
1124 Okle Beat, Wenzel Falk -- Thömus / mtbo-austria.at
994 Lebeda Dušan, Kořistka Libor -- Ekonom Praha
960 Svoboda Ivan, Obuškevič Jan -- SNS Smržovka
948 Kamenický Jan, Kavalír Karel -- OK 99
940 Strejček Petr, Mach Radovan -- KOS Tesla Brno
928 Novotný Vladimír, Řeháček Petr -- A-team NOVO Bruntál
904 Buřt Míra, Peťovský Jan -- SBK
890 Kolář Rudolf, Pavlík Radek -- Magnus Orienteering
884 Jonáš Radek, Čapek Ondřej -- Sokol Nusle - Orbis
862 Zrník Tomáš, Skoupý Jan -- GIGANT Orienteering
840 Kulíšek Tomáš, Blažek Michal -- Kulda Bike Team
840 Mlynárik Peter, Malatin Juraj -- mtbo.sk
830 Křeček Miroslav, Gotvald Martin -- KOB Prostějov
810 Tušl Martin, Vohník Stanislav -- Ekonom Praha
806 Řízek Jaroslav, Kraus Martin -- Calypso
792 Filip Libor, Mareš Karel -- LBC International
792 Kříž Vladimír, Nový Lukáš -- Žižkovský tygři
790 Dubitzký Pavel, Nejezchleb Lukáš -- PCK Louda
790 Dravetz Walter, Rochford Iain -- Lucky Losers
776 Cincibus Pavel, Petříček Stanislav -- FS Praha
776 Kusák Ivan, Rudle Tomáš -- Jako víno
774 Panoch Milan, Palas Jiří -- E50+
770 Junghanss, Jens, Claus, Carol -- Die zwei entspannten Durchreisser
770 Valík Luděk, Smolka Martin -- GIGANT Orienteering
768 Janíček Jan, Mareček Petr -- Hejkal
768 Sláma Richard, Chroust Petr -- PBV MTB Team Brno
760 Slovák Miroslav, Teplý Jiří -- Klokan team
760 Šilhánek Petr, Cinibulk Josef -- Skokani
750 Soldán Vladimír, Hubáček Martin -- Vichrbar
750 Fantozzi Pietro, Fellini Tomaso -- Citrus Bike Team Jablonec n/N
750 Maráček Radomír, Havlík Roman -- Meoris watch
740 Suastika Petr, Ticháček Jiří -- Jabkoty Kdyně
740 Číp Martin, Juřina Jiří -- Drtikol Chrastěšov
732 Korecký Pavel, Šilhánek Jaromír -- Plzeňská smršť
730 Plocek Luboš, Doležal Josef -- LBC International
730 Lejsek Tomáš, Piše Dušan -- CEGRA - GISarch v pohybu
730 Náhlovský David, Chroust Karel -- PBV MTB Team Brno
730 Fikejs Vladimír, Trejtnar Pavel -- Cyklo Janoušek Žamberk
730 Flašar Jan, Janeček Jura -- Vyšenští sršáni
722 Adrian Petr, Marek Vladimír -- Ekonom Praha
720 Kašpar Jaroslav, Maťátko Miloslav -- Vichrbar
704 Havlík Vladimír, Grubner Zdeněk -- PCK Louda
700 Dvořáček Petr, Dvořáček Martin -- 2 Rock Bikers
700 Doležel Erik, Švihálek Petr -- GIGANT Orienteering
700 Řehák Miroslav, Maxa Zdeněk -- Originální Vivalín team Kadaň
690 Černík Zdeněk, Hruška Jiří -- OSN - SK OS Nové Město na Moravě
680 Fajkus Tomáš, Kupka Petr -- KOB Prostějov
676 Geffert Ivo, Tomášek Petr -- Sokol Nusle - Orbis
672 Škoda Milan, Šťasta Libor -- Merida Biking Team
670 Flossmann Petr, Zurynek Jan -- Žaket Team
662 Mudrák Stanislav, Novotný Petr -- KVS Pozlovice
660 Krňanský Michal, Grézl Petr -- PCK Louda
650 Blabla Zdeněk, Růžička Jiří -- SKP České Budějovice
650 Handl Jindřich, Šrámek Petr -- LBC International
646 Fajmon Luboš, Vítek František -- Sportservis
640 Bulla Ľubomír, Ivaň Marián -- Taebo Team Arena
634 Krhut Libor, Vorel Tomáš -- SKOB Baník Havířov+TK Ostrava
620 Bednařík Radek, Garaja Petr -- CEGRA - GISarch v pohybu
620 Košek Karel, Smutek Míla -- Recocot
620 Grauzel Vladimír, Babor Bystrík -- Štafart Bratislava
610 Antoš Svatopluk, Jírovec Aleš -- Outdoor kroužek Hanspaulka
610 Barvínek Tomáš, Pištora Jiří -- BarviPis
610 Ambrož Pavel, Ambrož Pavel -- Brněnský Schunky
606 Uhlemann Ulf, Kretzschmar Uli -- Speedbiker
594 Tomášek Jiří, Janda Josef -- Originální Vivalín team Kadaň
592 Dědek Miroslav, Kamaryt Miloš -- DědKriKam
590 Klimeš Richard, Klimeš Josef -- Vysočina
590 Černý Marek, Marczi Martin -- MTB Juliovka
590 Pospíšil Boris, Troják Pavel -- Jablonec
580 Plazzer Petr, Halenka Ladislav -- Hadi
580 Kříž Pavel, Sýkora Miroslav --
580 Janda Luboš, Habal Vojtěch -- kolista.cz
570 Víšek Vladislav, Hruška Petr -- www.kola-visek.cz
570 Sládek Jaroslav, Kapal Josef -- Bajkeři od Benešova
570 Nový Jan, Mencl Pavel -- PCK Louda
566 Louda Martin, Veselý Aleš -- PCK Louda
560 Macík Miroslav, Šamaj Miroslav -- Vsetínští oldies
560 Cigoš Petr, Cigoš Pavel -- Nurmíci
556 Slavík Vladimír, Hrdina Jiří -- Jedujedu
548 Sixta Bedřich, Herdegen Petr -- Sihena Bike Team
540 Švec Jan, Boček Radovan -- Vínokrám
532 Polčák Luděk, Tomšů Martin -- Drtikol Chrastěšov
524 Steuer Radovan, Doležal Zbyněk -- BSC Opava
520 Rydlo Martin, Sikora Miroslav -- Rysi
520 Fajtl Jaroslav, Tesař Dan -- Plzeňská smršť
510 Rus Pavel, Namyslov Alexandr -- Sihena Bike Team
460 Sysel Zdeněk, Poledník Petr -- Makaci na útěku
440 Burian Pavel, Jedlička Kamil --
430 Adámek Zdeněk, Hrvola Pavel -- Drtikol Chrastěšov
358 Sklenář Josef, Sklenář Miroslav -- Horští vlci