Results -- Výsledky
Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky
obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a
seznamy navštívených kontrol.
Class DDS -- Kategorie DDS
- 576 Haarsma Kay, Rousová Stáňa -- KOS Plzeň - M.I.
- 540 Eckardt Cornelia, Knoblauch Sonnhild -- TU Dresden
- 482 Gandělová Kateřina, Králová Lenka -- Tesla Brno
- 480 Folprechtová Jarča, Vřešťálová Lucie -- A.S.A. Turnov
- 434 Čečrdlová Marcela, Kučová Martina -- Cykloserver.cz
- 426 Herinková Lucie, Chrpová Slávka -- FTVS UK
- 400 Hejretová Soňa, Hubalovská Andrea -- Hejretová-Hubalovská
- 370 Hykšová Markéta, Rubešová Kateřina -- S.P.CH.S.
- 344 Brajková Romana, Matějcová Eliška -- Jehlanka Team
- 340 Bočková Pavla, Pellantová Iva -- Tesla Brno
- 330 Hyřová Blanka, Sadílková Jana -- Sanofi-Synthelabo
- 330 Formánková Věra, Machačová Vlaďka -- WARMPEACE
- 322 Burešová Hana, Pěnkavová Hana -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
- 316 Spilková Eva, Spilková Marta -- Jehlanka Team
- 294 Čepičková Jana, Křenková Markéta -- Staré větve
- 222 Bartošová Alena, Genserová Jitka -- Crank Team
- 210 Havelková Jana, Majerová Alena -- SKP Sokolov
- 204 Rousová Mirka, Rousová Petra -- Cyklo-Sport-Cheb
- 200 Daňková Zuzana, Hrazdírová Tereza -- RBK
- 40 Stoudová Sandra, Ťuháčková Irena -- Dobrman Team
- 0 Dáňová Klára, Löflerová Věra -- Jenišov
Class DDV -- Kategorie DDV
- 298 Sazimová Lidmila, Sazimová Lidmila -- Auto Musil
- 214 Bitmanová Halka, Matějcová Adolfa -- Jehlanka Team
- 178 Bednaříková Jarka, Sladká Zora -- Spartak 1. brněnská
Class MDS -- Kategorie MDS
- 700 Zavadilová Lenka, Bloudek Ondřej -- Bike tunel Praha
- 680 Kottová Petra, Štáfek Pavel -- SMS Team Kladno
- 646 Lundáková Jana, Bloudek Petr -- Bike tunel Praha
- 642 Pelarová Katka, Urválek Jiří -- Tesla Brno
- 598 Šípková Alena, Hesoun Jan -- WARMPEACE
- 596 Dufková Karolína, Hataj Tomáš -- ProgramCycle
- 584 Pospíšilová Lucie, Doležal Pavel -- SMS Team Kladno
- 572 Hrdinová Klára, Fuchs Michal -- Bike tunel Praha
- 568 Vondrová Kateřina, Vondra Radek -- OK 24 Praha
- 556 Tolarová Barbora, Tolar Michal -- Tolarovi
- 556 Vítková Eliška, Šiška David -- KSP UP Olomouc
- 540 Dannowski Anke, Kassau Thomas -- ESV Dresden MBO
- 530 Ryglová Hana, Claudio La Carbonara -- Tesla Brno
- 520 Čumplová Klára, Votápek Daniel -- T-Mobile MTB Team
- 518 Šolarová Jana, Zídek Jan -- SvP Technika Praha
- 500 Pařízková Věra, Pařízek Petr -- Draci ze Smržofky
- 490 Škulavíková Michaela, Franc Robert -- TJ Slavia K.Vary
- 488 Německá Lucie, Vlček Jiří -- Bike tunel Praha
- 488 Kolářová Tereza, Lisý Ondřej -- OK Harcov
- 478 Burdová Lenka, Had Daniel -- Ašští bajkeři
- 470 Ferstlová Lenka, Hons Michal -- Draci ze Smržofky
- 470 Ryšavá Kateřina, Novák Libor -- OK 24 Praha
- 468 Rindtová Eva, Urban Hynek -- Čuníci Bakov Devils
- 464 Velkoborská Ivana, Mráz Petr -- Sanofi-Synthelabo
- 452 Neubauerová Veronika, Řehořek Jan -- VeGe
- 444 Müllerová Jana, Stryk Daniel -- Müllerová-Stryk
- 440 Sobíšková Ivana, Duda Jan -- Sobíšková-Duda
- 438 Votočková Alice, Dostál Aleš -- SK EPI Praha
- 436 Vydrová Tereza, Vydra Lukáš -- SvP Technika Praha
- 434 Lišková Jitka, Uhlíř Luboš -- Cykloturistika
- 430 Mayerová Lída, Mayer Patrik -- Mayerovi
- 426 Sladká Kateřina, Sladký Ivan -- Spartak 1. brněnská
- 418 Grusová Klára, Klápště Jan -- Grusová-Klápště
- 418 Jiránková Petra, Hájek Jiří -- Nejdek
- 396 Páralová Radana, Brandalík Tomáš -- Páralová-Brandalík
- 396 Marijezuková Markéta, Kamzík Jan -- T-Mobile MTB Team
- 394 Weegerová Daniela, Gregor Ondřej -- Bike tunel Praha
- 388 Chladová Veronika, Vodňanský Jan -- CEDA
- 382 Šimpachová Lucie, Škopek Martin -- Fight Club
- 376 Šilhánková Kateřina, Brousek Petr -- TEMPO 99
- 376 Hromádková Dáša, Bureš Petr -- S.P.Ch.S.
- 374 Čermáková Renata, Čermák Petr -- Čermákovi
- 374 Antošová Monika, Antoš Svatopluk -- WARMPEACE
- 370 Marešová Jarka, Vycpálek Tomáš -- Blue-cell
- 362 Nováková Renata, Novák Martin -- Bike tunel Praha
- 360 Hochmanová Kateřina, Pokorný Marek -- BKT Blatce
- 360 Zárybnická Simona, Zárybnický Luděk -- SK Crazy Monkeys
- 360 Urbancová Marcela, Radovan Čech -- Tesla Brno
- 358 Šibralová Jitka, Krejča Petr -- TJ Vykys
- 346 Broučková Lucka, Štembera Jan -- OK Harcov
- 346 Vídeňská Martina, Křivka Miloš -- Karlova Koruna
- 340 Nováková Marie, Novák Ivo -- OK 24 Praha
- 340 Marhevková Katarína, Kováč Milan -- VBA Bratislava
- 330 Ptáčková Veronika, Ptáček Ondřej -- Tesla Brno
- 328 Ferdinandová Jana, Vanka Petr -- Ferdinandová-Vanka
- 322 Sottnerová Kateřina, Plíšek Dalibor -- VŠSK Ped. f. Praha
- 310 Rumlová Magdalena, Řehounek Jakub -- Bike tunel Praha
- 310 Doležalová Kateřina, Novotný Michal -- Doležalová-Novotný
- 310 Řízková Zuzana, Řízek Jaroslav -- VR-DOPITO
- 300 Mužíková Kačka, Lesák Ondra -- Slimejš Team
- 298 Exnerová Jitka, Najman Radko -- Exnerová-Najman
- 284 Beranová Zuzana, Duda František -- Beranová-Duda
- 280 Kastnerová Jana, Růžička Martin -- Spirit eTel Team B
- 280 Urbanová Veronika, Martiška Pavel -- Ašští bajkeři
- 276 Jandová Lenka, Janda Josef -- Orig. Vivalin Team Kadaň
- 274 Oulehlová Hana, Oulehla Aleš -- Oulehlovi
- 272 Fatková Lucie, Zajíček Miroslav -- T-Mobile MTB Team
- 262 Danihelová Jana, Danihel Emílek -- Hornoblaťáci
- 262 Hofreiterová Dita, Hofreiter Bohdan -- Hofreiterovi
- 256 Křesťanová Lucie, Urbaník Robert -- Spirit eTel Team A
- 236 Lotková Halka, Lotko Petr -- Lotkovi
- 228 Galasová Olga, Zeman Jan -- SK Crazy Monkeys
- 228 Holbíková Martina, Ševčík Peter -- Holbíková-Ševčík
- 226 Komínová Kateřina, Štembera Roman -- Bobík Team
- 220 Niederlová Rita, Jansa Jakub -- eTel
- 198 Dvorská Kamila, Mikšík Pavel -- ŽP Praha
- 190 Harantová Radka, Denk Jiří -- Denk-Harantová
- 184 Černá Petra, Černý David -- Černí
- 140 Petrová Marta, Vích Pavel -- A.M. bike no limits
- 138 Čermáková Lucie, Čermák Petr -- Čermákovi Praha
- 122 Přibylová Lenka, Sottner Matěj -- Orbis Praha
- 120 Vavřinová Monika, Vavřina Pavel -- Vavřinovi
- 110 Menšíková Zuzana, Pražák Milan -- Sanofi-Synthelabo
- 98 Hudcová Renata, Schick Jan -- Antikvariát Valentinská
- 92 Kohoutová Šárka, Otípka Petr -- Kohoutová-Otípka
- 50 Drahorádová Zuzana, Štembera Petr -- OK Harcov
- 0 Vorlíčková Helena, Lupek Karel -- Vorlíčková Lupek
Class MDV -- Kategorie MDV
- 550 Ouředníková Eva, Udatný Petr -- Snail-wheels
- 488 Vyšínová Iveta, Vyšín Jiří -- Vyšínovi
- 326 Černická Irma, Galát Jaroslav -- Černická-Galát
- 302 Spilková Vladimíra, Spilka František -- Jehlanka Team
- 230 Smrčková Jitka, Smrčka Miloš -- Běžecký klub Říčany
- 166 Šípová Irena, Šíp Václav -- Šípáci
- 120 Tomešová Zdeňka, Tomeš Miroslav -- Tomešovi
- 0 Štorková Iva, Štorek Ladislav -- Karlova Koruna
Class MMS -- Kategorie MMS
- 788 Poštulka Karel, Klinec Martin -- SK Panda Topolčianky
- 778 Hasman Jan, Hašek Ondra -- KOS Plzeň - M. I.
- 762 Folprecht Eda, Vřešťál Jan -- A.S.A. Turnov
- 742 Chaloupský David, Přibyl Ivan -- VŠSK ped.f. Praha
- 738 Bureš Pavel, Pekárek Pavel -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
- 724 Dvořáček Petr, Ptáček Jan -- Tesla Brno
- 724 Mádl Jan, Nejedlý Vladislav -- WARMPEACE
- 722 Linhart Aleš, Pírek Josef -- Cykloserver.cz
- 676 Fajtl Jaroslav, Prautsch Pavel -- KOS Plzeň - M.I.
- 670 Gebas Miroslav, Tihon Michal -- G.T. team
- 640 Jakoubě Tomáš, Svoboda Jan -- Draci ze Smržofky
- 634 Podroužek Jíra, Přibil Jan -- Bike tunel Praha
- 624 Habán Ivo, Maký Vladimír -- Sokol F-M
- 624 Tomeček Lubomír, Vodrážka Jakub -- KOS Plzeň - M.I.
- 624 Hromas Vladimír, Zmítko Jiří -- Regal bike
- 620 Lišťanský Ondřej, Zoula Miloslav -- Regal bike
- 618 Hanák Petr, Prášek Roman -- Co je vám do toho
- 616 Ševčík Robert, Šňupárek Martin -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
- 610 Jirgl Otakar, Náhlovský David -- Jirgl-Náhlovský
- 610 Matějec Jan, Müller Pavel -- Jehlanka Team
- 608 Cincibus Pavel, Petříček Stanislav -- FSP
- 594 Beinert Sven, Beinert Tom -- Bike Insider
- 588 Hlavsa Jiří, Pecháček Zbyněk -- Cykloservis Na Kluči
- 588 Michalík Ivan, Michalík Petr -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
- 582 Průša Michal, Schwab Martin -- Klub OB Tesla Brno
- 572 Kočárník Luděk, Lukáč Michal -- Ašští bajkeři
- 570 Roub Lubomír, Slabý Václav -- Kralovice
- 566 Jalový Jaroslav, Ráb Martin -- RBK
- 560 Hildebrand Jost, Röthling Matthias -- Team Biox Ultra
- 556 Kalousek Mirek, Kaňka Jiří -- Blue-cell
- 554 Boudný Jan, Matějec Viktor -- Jehlanka Team
- 550 Novohradský Aleš, Polák Petr -- Novohradský-Polák
- 550 Veltruský Jaroslav, Vondra Luboš -- Kačátko & Tříkolka
- 548 Lukavec Petr, Prevuzňak Martin -- Draci ze Smržofky
- 544 Husák Václav, Zaydlar Michal -- BF sport Liberec
- 536 Maleček Martin, Vokurka Honza -- Žižkovský tygři
- 534 Bašus Petr Báša, Brabač Lukáš Laukanen -- Tekmovalci
- 520 Bořil Vladimír, Svoboda Petr -- Ašští bajkeři
- 506 Kubín Martin, Soukup Petr -- SMS Team Kladno
- 506 Brambach Thilo, Richter Ulf -- Bike Insider
- 506 Klahn Steffen, Zapp Marco -- Bike Insider
- 498 Suchánek Ladislav, Trunkát Dan -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
- 496 Novák Pavel, Pernička Petr -- Brione team
- 494 Kamenský Roman, Sládek Jaroslav -- Kamenský-Sládek
- 492 Feix Jiří, Nezbeda Michal -- T-Mobile MTB Team
- 490 Hosnédl Petr, Rubeš Martin -- S.P.CH.S.
- 470 Ježek Jakub, Kryl Jan -- Dockey team
- 470 Hýř Ondřej, Hýř Roman -- Sanofi-Synthelabo
- 470 Michálek Martin, Sirotek Vítek -- Kačátko & Tříkolka
- 464 Komárek Pavel, Sajal Martin -- Ekonom Praha / K314
- 460 Chromý Pavel, Prantl Tomáš -- Chromý-Prantl
- 460 Popjuk Viktor, Schořík Jan -- Louda
- 454 Hec Ondřej, Hegner Lukáš -- H+H
- 450 Horák David, Šváb Přemysl -- WARMPEACE
- 450 Myška Petr, Švorc Jiří -- Myška-Švorc
- 450 Kočandrle Petr, Svoboda Radek -- STOCK
- 450 Jindrák Jan, Stamberg Stanislav -- Alu Team
- 448 Janata Michal, Nouzák Miloš -- Bike tunel Praha
- 442 Burdík Jan, Veselský Marek -- SMS Team Kladno
- 442 Hvozdovič Jan, Wild Adam -- Hvozdovič-Wild
- 438 Kraus Manfred, Petr Michal -- A.M. bike no limits
- 424 Recker Rainer, Wenk Thomas -- Bike Insider
- 422 Koucký Roman, Kožnar Jan -- CTF MTB Jilemnice Mladkov
- 418 Strnad Marek, Vaněk Libor -- Jožin
- 418 Dlohoš Josef, Skořepa Jan -- Regal bike
- 416 Krňanský Michal, Sedlák Michal -- Inkognito
- 406 Stukbauer Jan, Zmek Josef -- Ekonom Praha
- 404 Bouchal Petr, Zedník Kuba -- Tesla Brno
- 402 Pravda Pavel, Školák Jan -- VDO CZ
- 400 Bořek Michal, Wieissar Petr -- Pilsenman Club
- 400 Votava Adam, Votava Stanislav -- Votavovi
- 396 Šinamdl David, Včela Jan -- Spirit eTel Team A
- 396 Šauer Max, Šauer Tomáš -- Šauerovi
- 390 Kuchyňka Martin, Valenta Robert -- Jožin
- 386 Bartoš Michal, Vochyán Lubomír -- Crank Team
- 386 Bednařík Radek, Juřík Zdeněk -- Cykloserver.cz
- 384 Křeválek Klaus, Ženíšek Jaromír -- Spirit eTel Team B
- 380 Hrabovský Martin, Stulík Martin -- Jožin
- 370 Klaus Pavel, Kočí Libor -- Spirit eTel Team A
- 370 Benda Michal, Zelenka Martin -- Benda-Zelenka
- 362 Kašák Jan, Smaržík Jan -- Baník Svatava
- 360 Horák Pavel, Soboslai Petr -- Nejdek
- 358 Rindt Jan, Sameš Milan -- Bakov Devils
- 356 Matějec Hynek, Šimek Radek -- Jehlanka Team
- 344 Bucher Richard, Musil Miroslav -- Auto Musil
- 340 Ducháček František, Prokop Petr -- WARMPEACE
- 340 Schlanstedt Christian, Schlanstedt Ralf -- Schlanstedtes
- 330 Lederer Pavel, Lederer Petr -- VDO CZ
- 326 Šimůnek Tomáš, Švec Jan -- Jehlanka Team
- 326 Karas Martin, Petr Jakub -- A.M. bike no limits
- 324 Vala Igor, Vala Petr -- Crank Team
- 324 Holakovský Aleš, Křen Josef -- Ocelot
- 320 Rabe Jens, Roscher Lars -- ESV Dresden MBO
- 318 Martínek Libor, Mládek Daniel -- SK Crazy Monkeys
- 310 Matějů Luboš, Nemšovský Petr -- Sild Team
- 298 Čermák Pavel, Lejsek Tomáš -- CEGRA
- 298 Pavlíček Ondřej, Pavlíček Václav -- Pavlíčkovi
- 290 Danihel Emil, Danihel Vojtěch -- Hornoblaťáci
- 290 Hrubý Pavel, Volejník Jiří -- Lokomotive
- 288 Kodet Jan, Tušek Karel -- Kačátko & Tříkolka
- 278 Bielczyk Svatoslav, Kian Tan Swee -- Bielczyk-Kian
- 272 Daněk Robert, Grim Tomáš -- Daněk-Grim
- 266 Fuchs Jiří, Sladký Marek -- Spartak 1. brněnská
- 230 Picman Martin, Pour Aleš -- Notorola
- 230 Klapka Tomáš, Šafář Radek -- Klapka-Šafář
- 230 Česák Julius, Vondraš Petr -- Regal bike
- 230 Černický Marek, Uher Jiří -- Crazy Devils
- 180 Manzák Petr, Žáček Pavel -- Ašští bajkeři
- 150 Černý Jaroslav, Kozák Lukáš -- Černý-Kozák
- 110 Dolanský Miroslav, Vrátník Karel -- Orig. Vivalin Team Kadaň
- 106 Kubíček Petr, Skála Daniel -- BC Mramor Vesmír
- 102 Štádler Michael, Tůma Pavel -- WARMPEACE
- 26 Bitman Martin, Kos Tomáš -- Jehlanka Team
- 0 Kruliš Petr, Pežout Ivan -- Karlova Koruna
Class MMV -- Kategorie MMV
- 558 Golombiovský Jaroslav, Müller Petr -- Jehlanka Team
- 526 Brugovský Daniel, Jansa Jiří -- eTel
- 506 Kalianko Jan, Šebesta Karel -- SKP Sokolov
- 494 Horák Lubomír, Jirásek Jan -- Cyklos-servis A+J Ostrov
- 462 Bauer Lumír, Havíř Zdeněk -- Sanofi-Synthelabo
- 430 Blabla Zdeněk, Růžička Jiří -- SKP České Budějovice
- 428 Ďurín Jan, Kurča Štefan -- Cart Print Nitra
- 396 Kalkus Ivan, Sluka Milan -- Jehlanka Team
- 322 Bitman Petr, Tůma Miroslav -- Jehlanka Team
- 270 Pálek Vladimír, Schreirer Tomáš -- Liberec
- 200 Sazima Miloslav, Smíšek Ondřej -- Auto Musil
- 120 Kadlec Luděk, Kopecký Jiří -- CTIRAD Chomutov