Szentendre Kupa - 2005V 2005.09.18. 12:03
Rajtlistakészítette: MT2002 Š Stephan Krämer 2002

Rajtsz Név                        Szül  SI dugó Klub                                    N1      N2      N3 


 F/M 10D  (17)                

   158 Forrás Bence                      230307 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C           67:00         
   196 Váradi Ákos                       230317 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            13:00   71:00         
   197 Balogh Márton                     230318 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            17:00   45:00         
   198 Varnyú Iván                       230319 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub             3:00   65:00         
   208 Mohácsy Ádám                96    230344 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub             9:00   49:00         
   362 Ipsics Péter                95    230127 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   21:00   61:00         
   371 Tenk Lőrinc                 96    230134 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   25:00   55:00         
   392 Dalos Áron                        230138 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba    1:00   59:00         
   398 Varga Zsombor                     230139 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE         27:00   43:00         
   497 Tóth Adrián                 96    230188 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő     5:00   63:00         
   498 Hajagos Miklós              95    230189 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    11:00   57:00         
   543 Ács Bálint                  96    230197 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut   23:00   47:00         
   566 Paskuj Sámuel               96    307635 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club   15:00   53:00         
   580 Pokornyik Bence             95       886 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho    7:00   69:00         
   601 Rusvai László               95    253316 FSC Futárok SC                       19:00   51:00         
   622 Váci Buda Benedek                 222557 EK1 Egyesületen kívüli               31:00   73:00         
   623 Siklósi Bálint                    230192 TSE Törekvés SE                      29:00   75:00         



 F/M 12C  (28)                

   121 Muelek László               93    230302 BTK Bakonyi Tájfutó Klub             65:00   43:00         
   126 Kovács Domonkos             94    411926 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        73:00   69:00         
   129 Kovács Sebestyén            93    307753 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        87:00   21:00         
   199 Váradi Balázs                     230320 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            81:00   59:00         
   200 Balogh Bálint               94    230341 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            51:00   39:00         
   201 Varnyú Richard                    230342 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            55:00   65:00         
   225 Kalocsay Károly             93    230348 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      85:00   27:00         
   226 Tass Benedek                93    230349 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      67:00   47:00         
   227 Németh Balázs               94    230350 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      75:00   23:00         
   228 Tóth Bendegúz               94    233568 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      71:00   67:00         
   229 Faragó András               94    230351 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      53:00   33:00         
   230 Konkoly Csaba               94    230352 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      79:00   61:00         
   231 Pogány Gergő                95    230353 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      89:00   37:00         
   232 Hajdú Szása                 95    233564 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      93:00   53:00         
   333 Schwendtner Bálint          93    230124 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            95:00   29:00         
   366 Peregi Dávid                      230131 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   99:00   51:00         
   368 Tasi Dániel                 93    230132 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   57:00   71:00         
   369 Vitárius Bence              93    230133 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   63:00   35:00         
   407 Balázs Bulcsú                     233678 OSC Orvosegyetem SC                  91:00   55:00         
   482 Németh Marcell              94    416651 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  101:00   45:00         
   499 Hajagos István              94     45392 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    97:00   31:00         
   528 Brenn Dávid                 93    230191 TSE Törekvés SE                      69:00   41:00         
   529 Üres                                     Vakant                               77:00   57:00         
   530 Üres                                     Vakant                               61:00    3:00         
   599 Jakus Bertalan              94    233650 FSC Futárok SC                       83:00   63:00         
   600 Üres                                     Vakant                               59:00   25:00         
   624 Oszkó Attila                94    236368 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   49:00   19:00         
   625 Üres                                     Vakant                               47:00   17:00         



 F/M 14B  (17)                

   146 Bugár Gergely               92    411992 BOF Budai Ősforrás SC               111:00   67:00         
   222 Incze Márton                91    222558 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      93:00   59:00         
   223 Hajdú Marcell               92    411954 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      97:00   41:00         
   224 Faragó János                92    307763 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     107:00   47:00         
   248 Jenes Géza                  91     46116 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   89:00   63:00         
   297 Cserki Soma                 92    230153 SDS Salgótarjáni Dornyay SE         113:00   39:00         
   298 Diószegi Bálint             91    230154 SDS Salgótarjáni Dornyay SE         103:00   45:00         
   466 Lovas Gergely               91    232787 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   99:00   51:00         
   477 Nagy Kristóf                91    307586 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   87:00   65:00         
   478 Poser Márk                  91    230177 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   95:00   43:00         
   479 Sveiczer Attila             92    230178 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  101:00   61:00         
   481 Tölgyesi Renátó             92    230180 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   91:00   53:00         
   483 Nyíri Dániel                92      7667 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  109:00   57:00         
   486 Diószegi Ádám               91    230182 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  105:00   49:00         
   500 Gadolla Gergely             91    307738 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   115:00   55:00         
   626 Bérczes Zsigmond            92    222551 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   83:00   37:00         
   627 Üres                                     Vakant                               85:00   35:00         



 F/M 14C  (8)                 

   249 Györgyi Ábel                92    411903 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  103:00   11:00         
   299 Molek Dávid                 92    230155 SDS Salgótarjáni Dornyay SE         111:00    5:00         
   328 Szabó Márton                91    230123 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           109:00   49:00         
   408 Balázs Boldizsár                  235091 OSC Orvosegyetem SC                 113:00    1:00         
   409 Faragó Ferdinánd                  230161 OSC Orvosegyetem SC                 105:00    7:00         
   598 Lénárt Levente                    253314 FSC Futárok SC                      107:00    9:00         
   628 Liszka Krisztián                  230345 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           115:00   15:00         
   629 Varnyú Zoltán                     230152 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           117:00   13:00         



 F/M 16B  (19)                

   109 Szivák András               90    232757 ARA Alba Regia Atlétikai Klub       134:00    2:00         
   125 Kovács Boldizsár            91     45295 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       112:00   12:00         
   220 Beöthy Ádám                 90    307765 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     110:00   24:00         
   243 Tihanyi Benedek             89    307764 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     106:00   18:00         
   250 Györgyi Péter               89    411905 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  128:00   32:00         
   251 Györgyi Máté                90    411904 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  116:00   14:00         
   252 Mets Márton                 89    416633 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  104:00   20:00         
   281 Barna Dávid                 90    230148 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club    120:00    8:00         
   296 Fehérvári Zsolt             90    307517 SDS Salgótarjáni Dornyay SE         108:00    6:00         
   332 Hegedűs Gergely             89       981 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           132:00   16:00         
   350 Kinde Mátyás                91      5612 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           114:00   10:00         
   467 Üres                                     Vakant                              126:00   22:00         
   468 Veres Tamás Pál             89     46016 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület  130:00   26:00         
   484 Morandini Miklós            89    230181 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  118:00   34:00         
   485 Vellner Gábor               90    232763 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  122:00   28:00         
   596 Barna Tamás                 89    253313 FSC Futárok SC                      124:00   30:00         
   597 Spisák László               90    416690 FSC Futárok SC                      136:00    4:00         
   630 Pongrácz Ervin              91    416650 VHS Veszprémi Honvéd SE             138:00   36:00         
   631 Üres                                     Vakant                              140:00   38:00         



 F/M 16C  (3)                 

   221 Incze Zsombor               90    411957 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      36:00   54:00         
   632 Üres                                     Vakant                               38:00   55:00         
   633 Üres                                     Vakant                               40:00   56:00         



 F/M 18B  (15)                

   110 Pápai Tamás                 89     45246 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        63:00   37:00         
   112 Tári Kornél                 88     45579 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        49:00   59:00         
   113 Tari Gábor                  88     45247 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        57:00   41:00         
   114 Kovács Dávid                87     45581 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        67:00   55:00         
   115 Szivák Béla                 87    232756 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        53:00   47:00         
   184 Nagy Zsolt ifj.             88     46081 FMT FŐMTERV SK                       61:00   39:00         
   185 Brogyáni Péter              88    233521 FMT FŐMTERV SK                       45:00   45:00         
   186 Léb Bence                   88    222554 FMT FŐMTERV SK                       55:00   51:00         
   327 Szabó Márk                  88    307762 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            47:00   53:00         
   337 Üres                                     Vakant                               65:00   61:00         
   457 Falkus Zoltán               88    230174 SSC Siketek SC Budapest              59:00   57:00         
   501 Gadolla Máté                87    233690 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    51:00   43:00         
   579 Nemcsényi László            88    233625 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho           49:00         
   634 Üres                                     Vakant                               41:00   65:00         
   635 Üres                                     Vakant                               43:00   63:00         



 F/M 20A  (7)                 

   206 Tóth Máté                   89    233553 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            94:00   49:00         
   207 Füleki Dániel               86    233554 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           100:00   41:00         
   399 Varga Zsolt                 85     46062 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE         92:00   43:00         
   404 Üres                                     Vakant                               98:00   45:00         
   534 Üres                                     Vakant                               96:00   47:00         
   636 Üres                                     Vakant                              104:00   51:00         
   637 Üres                                     Vakant                              102:00   53:00         



 F/M 21A  (15)                

   155 Töreky Ákos                 71      1000 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   22:00   60:00         
   205 Tóth Ádám                   86    233506 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            18:00   68:00         
   272 Forrai Gábor                79     45177 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club   26:00   66:00         
   273 Forrai Miklós               79     45179 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club   10:00   78:00         
   306 Koprivanacz Imre            82       953 KAL Kalocsai SE                      30:00   80:00         
   307 Dénes Zoltán                72      2913 KAL Kalocsai SE                       6:00   74:00         
   320 Scultéty Márton             82    500576 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                    62:00         
   377 Gillich István              66     45101 MSE Megalódusz SE                     2:00   70:00         
   424 Marosffy Dániel             73     45414 OSC Orvosegyetem SC                  34:00   82:00         
   502 Gyimesi Zoltán              72     45141 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    14:00   64:00         
   503 Mihályi Ferenc              84     45927 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    42:00   76:00         
   557 Vizi Tibor                  80     45423 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K   38:00   72:00         
   638 Szieberth Péter             63      4514 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                    86:00         
   639 Üres                                     Vakant                               46:00   84:00         
   900 Jankó Tamás                 58      4484 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle                         



 F/M 21B  (40)                

   133 Kovalcsik István            66    307755 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       114:00   12:00         
   168 Kovács Balázs               67    500570 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C           44:00         
   171 Gábor József                78     45283 CBD Ceglédi Bem Vasutas              86:00   24:00         
   174 Emmer György                79       868 DTC Diósgyőri Tájfutó Club          110:00   64:00         
   175 Kósik Gábor                 70    416689 DTC Diósgyőri Tájfutó Club           78:00   40:00         
   276 Reviczki Zsolt              72    411912 HUF HUFEZE Pásztó                            38:00         
   278 Horváth Pál                 78     46010 JSS Jánosháza SK                     74:00   50:00         
   279 Hende András                81     45270 JSS Jánosháza SK                    112:00   36:00         
   287 Goldmann Róbert             68       927 SDS Salgótarjáni Dornyay SE         120:00   16:00         
   292 Marczis István ifj.         70       971 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          70:00   70:00         
   309 Kiss Gábor                  80    411980 KAL Kalocsai SE                     104:00    4:00         
   342 Szunyog Attila              86     45328 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           118:00   58:00         
   343 Ludvig Péter                82     45938 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            66:00   30:00         
   347 Bohuš Peter                       416806 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            94:00    8:00         
   351 Fekete András               82    222561 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            72:00   66:00         
   382 Bokros István               55     45546 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és   82:00   10:00         
   393 Matics Gyula                75     46082 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba   90:00    6:00         
   415 Antók Gergely               74    232766 OSC Orvosegyetem SC                  80:00   14:00         
   443 Szebeli István              68     45368 PSE Postás-Matáv SE                 132:00   46:00         
   447 Nádudvari Zoltán            68    230168 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE        92:00   62:00         
   448 Józsa Balázs Gábor          76    230169 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE        96:00   60:00         
   449 Vasvári Ábris               84    307713 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE       108:00   20:00         
   453 Ruff Róbert                 64    222901 SSC Siketek SC Budapest             100:00   32:00         
   454 Szeredi Gábor               67    230172 SSC Siketek SC Budapest              84:00   28:00         
   469 Farkas Viktor               84    307505 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   98:00   34:00         
   470 Illés Péter                 83    232789 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   68:00   48:00         
   504 Meichl Márton               81     45492 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    64:00   52:00         
   505 Harkányi Árpád              83     45934 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   106:00   42:00         
   535 Zakariás Péter              70    230195 TSE Törekvés SE                     122:00   26:00         
   537 Argay Gyula                 66       896 TSE Törekvés SE                               2:00         
   538 Chmelik Ernő                70       905 VHS Veszprémi Honvéd SE               0:00   68:00         
   544 Ács Gábor                   71     45567 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  102:00   56:00         
   559 Bihari Zoltán               76       998 KFK KFKI Petőfi Sportkör            116:00   18:00         
   560 Schultheisz György          69       929 KFK KFKI Petőfi Sportkör             60:00   54:00         
   561 Szlávik Zoltán dr.          73    232752 KFK KFKI Petőfi Sportkör             88:00   22:00         
   570 Bozsó Norbert               76    411914 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club   76:00                 
   640 Nagy Gábor                  83     45926 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn  130:00   76:00         
   641 Szakál Péter                71      4471 VTC Veszprémi Tájfutó Club          128:00   72:00         
   642 Borsi Ferenc                68     45134 NAV Navigátor SE                    126:00   78:00         
   643 Hegedüs Márton              80    307575 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  124:00   74:00         



 F/M 21BR (short)  (30)       

   116 Stein Barnabás              77    222559 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        34:00   65:00         
   122 Szabó Csaba                 66       992 BTK Bakonyi Tájfutó Klub             10:00   58:00         
   130 Kovács Zoltán               70     45294 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        42:00   62:00         
   137 Vastag Gábor                69       973 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        52:00   66:00         
   160 Kiss György ifj.            74    232781 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   22:00   56:00         
   161 Győri János                 64    232806 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C    6:00   69:00         
   169 Albert Gáspár               75       976 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   14:00   60:00         
   219 Muntag Márton               86    307715 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      20:00   75:00         
   246 Zsebeházy Zsolt             78       934 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   38:00   55:00         
   253 Kisvölcsey Ákos             72     45427 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   32:00   78:00         
   254 Völgyi István               79    230358 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   18:00   74:00         
   274 Bánfi Róbert                77    230146 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club   36:00   76:00         
   335 Schwendtner Erik            70     45939 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            26:00   68:00         
   389 Weiler Zsolt                62    307781 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba   48:00   77:00         
   395 Maácz Miklós                66    232767 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba   30:00   72:00         
   416 Györgyi Zoltán              63    416662 OSC Orvosegyetem SC                  24:00   61:00         
   421 Tálas Sándor                64    233644 OSC Orvosegyetem SC                  84:00                 
   487 Zai Bálint                  86     46027 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   28:00   73:00         
   491 Morandini Kristóf Márk      84    416627 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   46:00   67:00         
   496 Honfi Gábor Ádám            74    232817 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő            70:00         
   506 Gombkötő Péter              75     45139 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    40:00   59:00         
   542 Gárdonyi Márk               73    233541 OSC Orvosegyetem SC                  12:00                 
   547 Serestey Áron               72     45568 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut    4:00   63:00         
   562 Fekete András               76    230199 KFK KFKI Petőfi Sportkör              2:00   57:00         
   565 Bognár Márk                 84    233628 HBS Honvéd Bottyán SE                        71:00         
   644 Marosvölgyi  Máté           75    230185 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   54:00   79:00         
   645 Illés Balázs                85    230301 EK4 Egyesületen kívüli                       80:00         
   646 Kiss József                 71    222562 DNS Debreceni Nagyerdő SK            16:00   82:00         
   647 Nagy Tamás                  75         2 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut   50:00                 
   733 Kocsis Péter                67     45302 OSC Orvosegyetem SC                 157:00   83:00         



 F/M 21C  (14)                

   108 Tüske Márton                      307515 EK1 Egyesületen kívüli                       96:00         
   212 Farkas Dénes                86     45344 HAV Havas Szabadidő Klub             64:00   91:00         
   308 Török Tibor                 85    232793 KAL Kalocsai SE                      58:00   88:00         
   365 Ipsics László               68    230130 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   68:00   86:00         
   434 Kalmár János                68    232771 PSE Postás-Matáv SE                  70:00   92:00         
   455 Szalkai Iván                      232813 SSC Siketek SC Budapest                      87:00         
   456 Pusztai Tibor               86    230173 SSC Siketek SC Budapest              62:00   89:00         
   593 Lénárt István               68    232823 FSC Futárok SC                       60:00   90:00         
   594 Bakos Béla                  70    232824 FSC Futárok SC                       66:00   85:00         
   595 Ballagó Tamás               68    253312 FSC Futárok SC                       72:00   93:00         
   648 Ivák Pál                    57    232833 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          74:00   94:00         
   649 Konrád Csaba                      222555 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            76:00   95:00         
   803 Hérincs Róbert              78    222563 SSC Siketek SC Budapest                      97:00         
   804 Balogh Ákos                       222564 SSC Siketek SC Budapest                      98:00         



 F/M 35A  (20)                

   127 Kovács Gábor                67     45292 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       108:00   29:00         
   128 Kovács Péter                69     45293 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE                 5:00         
   144 Németh Csaba                62     45384 BOF Budai Ősforrás SC               112:00   19:00         
   183 Nagy Zsolt                  59     45193 FMT FŐMTERV SK                      110:00    9:00         
   310 Gion János Tamás            68    232827 KAL Kalocsai SE                     116:00   15:00         
   325 Szitter Attila              67      5620 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           120:00   31:00         
   383 Mörk Péter                  67    230135 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és  124:00    3:00         
   384 Horváth Sándor              66     45550 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és  136:00   33:00         
   391 Dalos Attila                67    233595 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  122:00   23:00         
   420 Dosek Ágoston               55      4482 OSC Orvosegyetem SC                 132:00   27:00         
   425 Felföldi Barnabás           68    230164 PVS Pécsi Vasutas SK                         13:00         
   553 Marton János                68     45347 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  126:00   11:00         
   569 Paskuj Mátyás               67     45244 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club  134:00   17:00         
   578 Gillich György              68     46146 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho  130:00    1:00         
   591 Nagy Tibor                  69    307511 FSC Futárok SC                      114:00   21:00         
   592 Nemoda Ferenc               68    307778 FSC Futárok SC                      106:00    7:00         
   619 Semaška, Darius             67    253329 LTU Litvánia                        128:00   35:00         
   650 Váradi Zsolt                      222556 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           140:00   39:00         
   651 Cavic,  Predrag             68    233166 STR OK Strazilovo                   136:00   25:00         
   652 Balogh József               63    233559 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           138:00   37:00         



 F/M 40B  (18)                

   154 Urbán András                60    232759 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   81:00   21:00         
   262 Ronkai György               64    230143 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   73:00   13:00         
   284 Karsai Mátyás               62     45308 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club     95:00    3:00         
   285 Mohácsy Tamás dr.           64    233540 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          85:00   27:00         
   293 Koós István                 65       970 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          71:00    1:00         
   305 Sramkó Tibor                61     46115 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          79:00    9:00         
   318 Lovas Zoltán                62    232786 KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo   75:00   23:00         
   400 Varga József                60     46148 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE         83:00    7:00         
   419 Mets Miklós                 61    232802 OSC Orvosegyetem SC                  87:00   15:00         
   436 Nemesházi László            60      4497 PSE Postás-Matáv SE                  77:00    5:00         
   554 Szőcs László                58    307553 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K   93:00   25:00         
   576 Nemcsényi László dr.        63    307735 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho           11:00         
   577 Pokornyik Tibor             62       924 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   89:00   17:00         
   618 Rusvai László               62    253328 FSC Futárok SC                       91:00   19:00         
   653 Szieberth Péter             63         1 PVM Pécsi Vörös Meteor SK            97:00                 
   654 Oszkó László                65    800002 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   99:00   31:00         
   731 Németh László               62    233565 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     101:00   33:00         
   732 Szlatényi Ferenc            61    307527 OSC Orvosegyetem SC                 103:00   35:00         



 F/M 45B  (22)                

   119 Pápai János                 58     45261 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        68:00   68:00         
   120 Nagy Sándor                 59     45260 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        78:00   74:00         
   166 Csontos László                    230310 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   96:00   46:00         
   214 Ormay György                57    230347 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      74:00   48:00         
   216 Zempléni András dr.         60    233619 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      80:00   54:00         
   331 Hegedűs Béla                60    232807 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           102:00   50:00         
   341 Szunyog József dr.          54      5616 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            86:00   64:00         
   373 Gyulai Zoltán               58      4459 MSE Megalódusz SE                    88:00   72:00         
   401 Zsilkin Viktor              56     45168 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz   94:00   62:00         
   403 Hrenkó László               59    700004 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz   84:00   44:00         
   461 Dömötör Imre                58     45436 SFC Széchenyi István Egyetem Sport   72:00   70:00         
   471 Fehér Mihály                57     45595 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   90:00   60:00         
   507 Hajagos István              60     45391 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   100:00   82:00         
   508 Meichl Géza                 57     45491 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    76:00   58:00         
   509 Gadolla Gábor               60    307737 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    92:00   76:00         
   536 Kiss Zsolt                  57    230196 TSE Törekvés SE                      82:00   80:00         
   551 Hadnagy Árpád               59    307798 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K   66:00   56:00         
   575 Katulin Tibor               57     45523 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   98:00   66:00         
   589 Csikós Miklós               55    307508 FSC Futárok SC                       70:00   78:00         
   590 Kocsis László               58    233647 FSC Futárok SC                       64:00   52:00         
   655 Kiss Tibor                  57    307510 FSC Futárok SC                               40:00         
   656 Üres                                     Vakant                               60:00   42:00         



 F/M 50B  (21)                

   123 Ládi János                  51       993 BTK Bakonyi Tájfutó Klub            127:00   66:00         
   143 Juhász István               53     45496 BOF Budai Ősforrás SC                        62:00         
   145 Urbánfy Jenő                54    230305 BOF Budai Ősforrás SC               123:00   94:00         
   149 Hegedüs Ábel                55     45404 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C           72:00         
   151 Kósa Pál                    55    416632 PVS Pécsi Vasutas SK                109:00   68:00         
   182 Kaján László                51    411902 FMT FŐMTERV SK                       95:00   90:00         
   209 Harkányi Csaba              55      5611 HAV Havas Szabadidő Klub             99:00   76:00         
   275 Zentai József               54    416601 HUF HUFEZE Pásztó                   103:00                 
   317 Lévai Kálmán                54     45173 KSE Karcagi SE                      101:00   70:00         
   322 Gyurkó László               51    232782 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           125:00   92:00         
   326 Szabó Gábor                 50    307760 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           107:00   74:00         
   375 Takács István               53      4464 MSE Megalódusz SE                   117:00   78:00         
   378 Bunyik László               54     45548 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és  113:00   60:00         
   428 Kóger Gyula                 55    233683 PVM Pécsi Vörös Meteor SK           111:00   82:00         
   552 Lovász István               53     45407 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  121:00   86:00         
   572 Aknai Antal                 51    416669 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   97:00   84:00         
   573 Lutring László              53    411908 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho  105:00   80:00         
   574 Mészáros Károly             54     46090 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho  119:00   64:00         
   588 Petró Géza                  53     45410 FSC Futárok SC                      115:00   88:00         
   657 Lajtai Sándor               51     45382 PVM Pécsi Vörös Meteor SK           129:00   96:00         
   658 Bacsó Attila                51     45445 HER Herkules SE Balatonalmádi       131:00   98:00         



 F/M 55B  (17)                

   150 Homoki Géza                 47     54753 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  137:00   17:00         
   152 Hunyadvári László           48    411984 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  131:00   21:00         
   266 Gáncs Kálmán                47     45444 HER Herkules SE Balatonalmádi       121:00   11:00         
   271 Andrási Lajos               48     45198 HER Herkules SE Balatonalmádi       141:00   23:00         
   277 Rétfalvi Lajos              46     45268 JSS Jánosháza SK                    133:00   27:00         
   372 Bogdanovits András          48      4461 MSE Megalódusz SE                   143:00    9:00         
   413 Kardos Ferenc Dr.           47      4501 OSC Orvosegyetem SC                 117:00   29:00         
   458 Kiss Attila                 50    230175 SSC Siketek SC Budapest             129:00   15:00         
   465 Sindely Pál dr.             47     45237 SZV Szegedi Vasutas SE              139:00    5:00         
   494 Gyalog László               49       907 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  125:00    7:00         
   510 Tasi Ákos                   49       967 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   119:00   13:00         
   526 Kéri Péter                  50    233680 TSE Törekvés SE                     145:00   25:00         
   549 Vajda László                46     45157 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  127:00    3:00         
   558 Szűcs B. Levente            50     45176 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  135:00    1:00         
   620 Käfer, Franz                48      7174 PIN HSV Pinkafeld                   123:00   19:00         
   659 Hegedüs András              50      6770 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  149:00   31:00         
   660 Üres                                     Vakant                              147:00   33:00         



 F/M 60B  (20)                

   153 Muszély György              42     45497 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   36:00   65:00         
   167 Szecsődi Ákos               42     45498 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   56:00   58:00         
   178 Lohász Márton               42    416652 EPI Építőipari SZKI SK (Országos D   48:00                 
   211 Farkas Sándor               42     45343 HAV Havas Szabadidő Klub             50:00   61:00         
   269 Komár Béla                  45     45145 HER Herkules SE Balatonalmádi        40:00   66:00         
   314 Marton Péter                42     45200 KTC Kaposvári Tájfutó Klub           32:00   52:00         
   336 Ribényi Imre                42      5627 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            42:00   54:00         
   360 Köblös József               41     45402 KTX Kőbányai Textil SE               34:00   55:00         
   412 Kéri Gerzson dr.            44      4495 OSC Orvosegyetem SC                  58:00   60:00         
   431 Holluby Andor               43     45437 PSE Postás-Matáv SE                  62:00   57:00         
   433 Jelinek István              43      4496 PSE Postás-Matáv SE                  38:00   62:00         
   450 Tóth János                  43    230170 SKS Sárvári Kinizsi SK               64:00   56:00         
   511 Gombkötő Péter dr.          44     45138 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    66:00   59:00         
   512 Szemler István              44     45206 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    60:00   53:00         
   513 Nagy Gábor                  43     45494 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    46:00   63:00         
   514 Hargitai István             43    411927 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    54:00   51:00         
   571 Berbécs Sándor              45       887 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   44:00   50:00         
   587 Ballagó Béla                44    253311 FSC Futárok SC                       52:00   64:00         
   661 Sejpes Gyula                42       982 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            28:00   48:00         
   662 Üres                                     Vakant                               30:00   49:00         



 F/M 65B  (17)                

   142 Üres                                     Vakant                               17:00   78:00         
   148 Argay Gyula                 39     45495 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   21:00   90:00         
   173 Török István                39     45472 DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C   23:00   79:00         
   215 Szabon János                38     45460 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      19:00   83:00         
   323 Valkony Ferenc              36      5628 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            11:00   88:00         
   435 Müller János                40    411940 PSE Postás-Matáv SE                  15:00   86:00         
   439 Schell Antal                39      4491 PSE Postás-Matáv SE                  25:00   77:00         
   459 Illés Vilmos                40     45297 SSC Siketek SC Budapest               5:00   84:00         
   515 Rácz Márton                 36     45393 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    27:00   80:00         
   522 Bogdány Miklós              39      4467 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő     9:00   85:00         
   523 Cserteg István              38     45461 TSC Tungsram SC                       1:00   87:00         
   524 Hargitai Miklós             38     45454 TSC Tungsram SC                      13:00   81:00         
   525 Hódossy Béla                37     45453 TSC Tungsram SC                       7:00   89:00         
   541 Vass Tibor                  40     45457 VHS Veszprémi Honvéd SE               3:00   82:00         
   663 Varga György                39    411924 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK      31:00   92:00         
   664 Tihanyi László dr.          36    230162 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK      29:00   91:00         
   734 Üres                                     Vakant                               33:00   93:00         



 F/M 70B  (7)                 

   139 Kangasmäki Heikki           35    307706 BSC Balatonfüredi SC                 26:00   20:00         
   411 Dudás István                32     45450 OSC Orvosegyetem SC                  24:00   26:00         
   430 Buncsik János               34     45365 PSE Postás-Matáv SE                  30:00   22:00         
   460 Szebeli István              34     45500 SSC Siketek SC Budapest                                    
   516 Csupor Miklós               34      4523 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    28:00   24:00         
   665 Üres                                     Vakant                               22:00   16:00         
   666 Üres                                     Vakant                               20:00   18:00         



 F/M 80B  (4)                 

   359 Kún Ferenc                  24     45401 KTX Kőbányai Textil SE               77:00                 
   563 Balla Sándor                25     45403 KFK KFKI Petőfi Sportkör             81:00   77:00         
   703 Üres                                     Vakant                               83:00   79:00         
   704 Üres                                     Vakant                               79:00   81:00         



 N/W 10D  (21)                

   188 Konrád Krisztina                  230313 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            61:00   15:00         
   189 Liszka Eszter                     230314 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            55:00   35:00         
   280 Barna Szilvia               95    230147 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club     57:00    7:00         
   289 Goldmann Júlia              96    230151 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          47:00   17:00         
   304 Sramkó Réka                 97    230160 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          71:00   37:00         
   311 Dénes Orsolya               95    230121 KAL Kalocsai SE                      53:00   23:00         
   334 Schwendtner Réka            96    230125 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            59:00   29:00         
   348 Kinde Zsófia                95    230706 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            43:00   19:00         
   385 Kadocsa Rebeka              95    230136 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és   41:00   21:00         
   386 Horváth Hanga               97    230137 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és   69:00   27:00         
   388 Weiler Virág                      232799 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba   39:00    9:00         
   406 Balázs Ottília                    230140 OSC Orvosegyetem SC                  67:00   25:00         
   489 Nagy Eszter                       230183 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                         
   490 Nagy Klára                        230184 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                         
   527 Szilágyi Mónika             95    232844 TSE Törekvés SE                      63:00   31:00         
   531 Csoma Cintia                95    230194 TSE Törekvés SE                      49:00   13:00         
   613 Semegi Judit                95    253325 FSC Futárok SC                       65:00   33:00         
   614 Guba Andrea                 95    253326 FSC Futárok SC                       51:00   11:00         
   615 Jakus Virág                 95    232837 FSC Futárok SC                       45:00   95:00         
   667 Üres                                     Vakant                               35:00    3:00         
   668 Szuromi Luca                       45553 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle    0:00    1:00         



 N/W 12C  (23)                

   157 Forrás Zsófia               94    233609 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C           77:00         
   165 Csontos Zsuzsi                    230309 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   25:00   85:00         
   190 Balogh Réka                 93    230316 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            31:00   87:00         
   240 Zempléni Réka               93    411952 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      23:00   75:00         
   241 Donkó Anna                  94    230355 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      39:00  109:00         
   242 Masztis Anna                95    230356 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK       1:00  101:00         
   245 Donkó Luca                  96    230357 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK       9:00   93:00         
   255 Salfer Eszter               93    230360 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   33:00   79:00         
   264 Mets Ildikó                 93    230145 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako    7:00   95:00         
   288 Goldmann Dóra               93    230149 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          19:00   83:00         
   312 Dénes Krisztina             93    230122 KAL Kalocsai SE                      11:00  111:00         
   349 Kinde Vanda                 94    230707 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            15:00   89:00         
   363 Ipsics Viktória             93    230128 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   29:00   97:00         
   480 Tölgyesi Blanka             96    230179 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn    3:00  103:00         
   555 Szőcs Fruzsina                    233550 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K   37:00  107:00         
   607 Rusvai Katalin              93    253319 FSC Futárok SC                       35:00   99:00         
   608 Held Nikolett               93    253320 FSC Futárok SC                       21:00   81:00         
   609 Medve Lívia                 94    253321 FSC Futárok SC                       17:00   91:00         
   610 Barna Melinda               94    253322 FSC Futárok SC                        5:00  105:00         
   611 Répássy Dominika            94    253323 FSC Futárok SC                       27:00  113:00         
   612 Üres                                     Vakant                               13:00   73:00         
   669 Lőrincz Gréta                     253330 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          41:00  115:00         
   670 Szlatényi Dóra                    233629 OSC Orvosegyetem SC                  43:00  117:00         



 N/W 14B  (14)                

   131 Kovalcsik Anna              93    233635 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        98:00   36:00         
   238 Kovács Júlia Virág          91    411949 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      92:00   34:00         
   256 Györgyi Hanga               92    230263 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   88:00   42:00         
   257 Őry Luca                    91    230141 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   80:00   48:00         
   291 Kovács Anett                91    232836 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          96:00   38:00         
   300 Szabó Fanni                 91    230157 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          90:00   44:00         
   301 Balla Brigitta              91    230158 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          84:00   52:00         
   361 Oszkó Dóra                  92    236367 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   86:00   46:00         
   492 Németh Luca                 91    416640 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  100:00   40:00         
   567 Paskuj Rebeka               93    411916 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club   82:00   32:00         
   568 Paskuj Sára                 91    411917 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club   94:00   50:00         
   584 Nemcsényi Rita              91       920 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho           30:00         
   671 Schulek Iringó              91    411991 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           102:00   54:00         
   672 Üres                                     Vakant                              104:00   56:00         



 N/W 14C  (7)                 

   239 Hegyes Barbara              91    230354 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK       6:00   84:00         
   302 Üres                                     Vakant                               10:00   82:00         
   303 Üres                                     Vakant                                4:00   88:00         
   441 Touré Anita                 91    230166 PSE Postás-Matáv SE                   2:00   86:00         
   606 Jakus Júlia                 92    233651 FSC Futárok SC                        8:00   90:00         
   673 Üres                                     Vakant                               14:00   92:00         
   674 Üres                                     Vakant                               12:00   94:00         



 N/W 16B  (15)                

   132 Kovalcsik Bernadett         89    233636 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        55:00   35:00         
   163 Denave Alizée               90     34176 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   45:00   41:00         
   164 Csontos Bori                90    230308 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   51:00   33:00         
   204 Dékány Szilvia              89    233557 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            49:00   39:00         
   235 Németh Anna                 89    233563 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      37:00   25:00         
   236 Balogh Imola                90    233562 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      47:00   37:00         
   244 Henk Zsuzsanna              89    307770 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      59:00   47:00         
   258 Györgyi Csenge              89    416661 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   39:00   27:00         
   290 Koós Brigitta               91     45998 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          43:00   49:00         
   396 Varga Adél                  90    233602 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE         57:00   31:00         
   495 Gyalog Zsófia               89    233660 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   41:00   45:00         
   586 Császár Barbara             89    411989 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó   61:00   43:00         
   605 Rusvai Mónika               89    253318 FSC Futárok SC                       53:00   29:00         
   675 Szalai Dóra                 90    230303 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        33:00   21:00         
   676 Üres                                     Vakant                               35:00   23:00         



 N/W 16C  (2)                 

   136 Üres                                     Vakant                               46:00   50:00         
   237 Lőcsei Vera                 90    233566 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      48:00   51:00         



 N/W 18B  (13)                

   111 Gyurkó Fanni                87    232755 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        16:00   76:00         
   202 Perényi Dóra Roberta        87    233555 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub             6:00   72:00         
   203 Dékány Andrea               87    233556 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            12:00   80:00         
   233 Erdei Zsófia                87    307767 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      14:00   78:00         
   234 Fogarasi Lívia              88    307768 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      22:00   74:00         
   265 Őry Eszter                  88     45425 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako           86:00         
   295 Koós Diána                  88     45997 SDS Salgótarjáni Dornyay SE           8:00   88:00         
   402 Hrenkó Ivett                87    700003 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz   10:00   84:00         
   405 Novák Martina               88    416660 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz   20:00   90:00         
   493 Németh Kinga                88    307587 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn    4:00   82:00         
   533 Üres                                     Vakant                                2:00   70:00         
   679 Üres                                     Vakant                               26:00   92:00         
   680 Üres                                     Vakant                               24:00   94:00         



 N/W 20A  (3)                 

   355 Kerényi Krisztina           85       978 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            77:00   69:00         
   681 Üres                                     Vakant                               81:00   73:00         
   682 Üres                                     Vakant                               79:00   71:00         



 N/W 21A  (10)                

   147 Szuromi Márti               78    230306 BOF Budai Ősforrás SC                25:00   75:00         
   330 Zsebeházy Eszter            80      5634 KTK Kőbányai Tájfutó Klub             9:00   73:00         
   346 Prékop Márta                82     45321 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            21:00   63:00         
   379 Bokros Andrea dr.           69     45545 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és   17:00   77:00         
   380 Farkas Gabriella            79     45447 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és   29:00   67:00         
   422 Füzy Anna                   76     45520 OSC Orvosegyetem SC                   1:00   65:00         
   426 Kovács Bernadett            73     45160 PVS Pécsi Vasutas SK                  5:00                 
   585 Császár Éva                 78       870 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó   13:00   71:00         
   683 Simon Ágnes                 74     45235 ETC Egri Testedző Club               33:00   79:00         
   684 Üres                                     Vakant                               37:00   81:00         



 N/W 21B  (28)                

   159 Marosán Ágnes               77     45194 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  110:00   25:00         
   170 Szabó Anita                 80     46046 CBD Ceglédi Bem Vasutas              94:00   40:00         
   172 Szathmári Nóra              70     45566 DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C   82:00   38:00         
   176 Hoór Anikó                  76    416672 ESP Egri Spartacus SE                        22:00         
   177 Szűcs Judit                 65       949 ESP Egri Spartacus SE                        41:00         
   259 Pattantyús-Ábrahám Marg     81     45152 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   96:00   31:00         
   260 Józsa Dorottya              77    411982 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   84:00   27:00         
   263 Vaszilev Katalin            77     45428 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   78:00   34:00         
   286 Boros Anna                  70       928 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          72:00   20:00         
   313 Rostás Anikó                75     45449 KAL Kalocsai SE                     106:00                 
   324 Tertsch Ágnes               80    232768 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            74:00   30:00         
   338 Tóthné Schuch Anikó         71     45322 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            68:00   39:00         
   353 Sváb Emese                  74     45110 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            86:00   24:00         
   354 Scultéty Orsolya            84     45941 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            98:00   36:00         
   356 Fekete Anikó                83     45932 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           114:00   42:00         
   374 Füzy Judit                  72     45416 OSC Orvosegyetem SC                 112:00                 
   423 Marosffy Orsolya            72     45301 OSC Orvosegyetem SC                 116:00   21:00         
   442 Tüskéné Borszéki Erika      77    307516 PSE Postás-Matáv SE                 102:00   35:00         
   472 Berecz Éva                  84     45587 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   88:00   32:00         
   473 Koródi Marianna             84    230176 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület  108:00   37:00         
   474 Tokaji Mónika               77     45232 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   76:00   33:00         
   517 Farkas Krisztina            76    416621 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   104:00                 
   556 Herczku Timea                     232797 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  100:00   23:00         
   564 Kocsis Gabriella                  230200 HBS Honvéd Bottyán SE                70:00   28:00         
   583 Federics Éva                72    233607 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   92:00   26:00         
   685 Togobickij Vera             82     45928 AGD Árpád Gimnázium DSK (Országos   118:00   44:00         
   686 Lendvai Katalin             72    416648 VHS Veszprémi Honvéd SE             120:00   43:00         
   802 Péntek Márta                83     45332 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                                  



 N/W 21BR (short)  (19)       

   135 Osaigbovo Ngozi Barbara     77     45291 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        99:00    1:00         
   140 Jenei Margit                54     45441 BOF Budai Ősforrás SC                97:00   11:00         
   179 Csordás Erika               73    233539 FMT FŐMTERV SK                      111:00    8:00         
   319 Üres                                     Vakant                               93:00   10:00         
   357 Kovács Eszter               78    411931 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           107:00    4:00         
   381 Zelena Dóra                 70    307546 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és  117:00    9:00         
   390 Tóth Ágnes                  67    411967 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  119:00    3:00         
   417 Treiner Éva                 64    416667 OSC Orvosegyetem SC                 115:00    2:00         
   418 Salánki Zsuzsa              62    307563 OSC Orvosegyetem SC                 109:00   14:00         
   429 Ágoston Erika               66     45364 PSE Postás-Matáv SE                 113:00    7:00         
   432 Holluby Dóra                72    230165 PSE Postás-Matáv SE                  89:00   16:00         
   463 Dömötör Csilla              83    232761 SFC Széchenyi István Egyetem Sport  103:00    6:00         
   488 Nagy Beáta                  64    233693 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  101:00   13:00         
   518 Szemler Judit               71    232754 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    91:00                 
   539 Széplaki Erika              76       904 VHS Veszprémi Honvéd SE             121:00    5:00         
   545 Orosz Katalin               74    233542 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut   95:00   15:00         
   546 Harsányi Rita               77    233543 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  105:00   12:00         
   687 Kövér Csilla                84    416612 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü  125:00   17:00         
   688 Bád Barbara                       222560 KAL Kalocsai SE                     123:00   18:00         



 N/W 21C  (14)                

   180 Kovácsné Bajnóczi Rita      68    230312 FMT FŐMTERV SK                       60:00   62:00         
   181 Ódor Viktória               72     46125 FMT FŐMTERV SK                       52:00   68:00         
   261 Őry Ágnes                   82    230142 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   64:00   60:00         
   294 Koósné Nagy Judit           67       884 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          58:00   65:00         
   438 Orosz Brigitta              77    307740 PSE Postás-Matáv SE                  50:00   66:00         
   444 Szebeliné Toldi Éva               232845 PSE Postás-Matáv SE                          63:00         
   464 Dömötör Erika               86     46026 SFC Széchenyi István Egyetem Sport   56:00   61:00         
   519 Tóth-Buschmann Ilka         72    230190 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    62:00   64:00         
   604 Nagyné Bódis Borbála        72    411938 FSC Futárok SC                       54:00   67:00         
   677 Ivák Eszter                 83    232834 SDS Salgótarjáni Dornyay SE          44:00   71:00         
   678 Vastagné Bauer Zita         77    230304 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        42:00   72:00         
   689 Koller Gitta                74    230187 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   66:00   70:00         
   690 Oszkóné Simon Ildikó        67    236366 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   68:00   69:00         
   805 Barna  Judit                83    222565 SSC Siketek SC Budapest                      90:00         



 N/W 35A  (9)                 

   117 Prillné Pavelka Andrea      69     45248 ARA Alba Regia Atlétikai Klub       122:00    2:00         
   124 Jakubecz Andrea             67     45296 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE                10:00         
   156 Forrás Aletta               67     45482 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C           14:00         
   283 Barnáné Szabó Irén          70     45103 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club    126:00    8:00         
   376 Gillichné dr.Kalocsai A     69    416673 MSE Megalódusz SE                   124:00   12:00         
   520 Hajagos Istvánné            68     45201 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   128:00    4:00         
   540 Bozsits Szilvia             70    416646 VHS Veszprémi Honvéd SE             134:00    6:00         
   691 Orbán Judit                 67    230163 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK     132:00   16:00         
   692 Üres                                     Vakant                              130:00   18:00         



 N/W 40B  (13)                

   213 Ormay Éva                   63    230346 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      83:00   69:00         
   217 Hajas Csilla dr.            64    233618 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      77:00   59:00         
   387 Bacsó Piroska               61     46100 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba   65:00   63:00         
   397 Vargáné Kocsis Katalin      61     46147 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE         75:00   53:00         
   410 Krasznai Orsolya            64    233677 OSC Orvosegyetem SC                  63:00   55:00         
   414 Csákány Anikó               61    307571 OSC Orvosegyetem SC                  69:00                 
   437 Nemesházi Lászlóné          62      4498 PSE Postás-Matáv SE                  79:00   67:00         
   446 Ostorics Zsuzsanna          59     45366 PSE Postás-Matáv SE                  71:00   57:00         
   532 Horváth Zoltánné                  307792 TSE Törekvés SE                      73:00   61:00         
   581 Radics Anna                 65    416659 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   67:00   65:00         
   602 Rusvainé Barócsi Katali     65    253317 FSC Futárok SC                       81:00   51:00         
   693 Üres                                     Vakant                               87:00   73:00         
   694 Üres                                     Vakant                               85:00   71:00         



 N/W 45B  (12)                

   118 Pápainé Poós Ildikó         59     45263 ARA Alba Regia Atlétikai Klub       120:00   10:00         
   267 Nagy Zsuzsanna dr.          59    307584 HER Herkules SE Balatonalmádi       110:00    4:00         
   316 Lévainé Kovács Róza         57     45172 KSE Karcagi SE                      124:00   18:00         
   329 Kiss Julianna               52    307759 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                     8:00         
   340 Pál Ilona dr.               50      5619 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           122:00                 
   462 Dömötörné H. Erzsébet       59     45435 SFC Széchenyi István Egyetem Sport  114:00    2:00         
   475 Terjékiné Tóth Edit         59    307555 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület  112:00    6:00         
   476 Dániel Edit                 58    411990 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  108:00   16:00         
   582 Mészárosné B. Valéria       57    232758 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho  116:00   14:00         
   603 Csikós Miklósné             60    307509 FSC Futárok SC                      118:00   12:00         
   695 Üres                                     Vakant                              128:00   22:00         
   696 Üres                                     Vakant                              126:00   20:00         



 N/W 50B  (8)                 

   134 Novotni Tiborné             52       968 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE        14:00   30:00         
   210 Kovács Olga                 55      5629 HAV Havas Szabadidő Klub              8:00   32:00         
   247 Szabó Zsuzsanna             54       935 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   10:00   40:00         
   427 Benga Andrásné              52     45499 PVM Pécsi Vörös Meteor SK            12:00   36:00         
   550 Muzsnai Ágota                     230198 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K    4:00   38:00         
   621 Schandor, Gerti             53    230741 FUR TV Fürstenfeld                    6:00   34:00         
   697 Horváth Magda               52      4476 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    16:00   42:00         
   698 Üres                                     Vakant                               18:00   44:00         



 N/W 55B  (7)                 

   141 Szuromi Imréné              49     45411 BOF Budai Ősforrás SC                36:00    4:00         
   162 Hegedüs Ágnes               49     45196 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   42:00    6:00         
   270 Komár Béláné                48     45208 HER Herkules SE Balatonalmádi        38:00    8:00         
   315 Szabados Magdolna           46     45286 KTC Kaposvári Tájfutó Klub           34:00   10:00         
   445 Grant Julianna              48    411999 PSE Postás-Matáv SE                  40:00    2:00         
   699 Bíró Aletta                 47     45481 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   46:00   14:00         
   700 Üres                                     Vakant                               44:00   12:00         



 N/W 60B  (5)                 

   358 Sváb Lászlóné               43    230126 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            87:00   85:00         
   440 Schell Antalné              42      4492 PSE Postás-Matáv SE                  85:00   87:00         
   521 Babai Margit dr.            38      4472 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    89:00   25:00         
   701 Üres                                     Vakant                               93:00   93:00         
   702 Üres                                     Vakant                               91:00   91:00         



 NYK (open beginners)  (16)   

   102 Darkó Kinga                              EK6 Egyesületen kívüli                                     
   105 Kósa Regina                              EK3 Egyesületen kívüli                                     
   106 Baróczi Levente                          EK3 Egyesületen kívüli                                     
   138 Konrád Csaba                             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                                  
   191 Üres                                     Vakant                                                     
   192 Váradi Zsolt                             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                                  
   193 Váradi Zsoltné                           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                                  
   194 Füleki Piroska              60           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                                  
   282 Barna István                66     45299 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club                           
   345 Prékopová Jana                           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                                  
   364 Ipsicsné Popelyás An        71           MAC Margitszigeti Atlétikai Centru                         
   367 Peregi Tamás                             MAC Margitszigeti Atlétikai Centru                         
   370 Vitárius Balázs             68           MAC Margitszigeti Atlétikai Centru                         
   394 Horváth Katalin                          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba                         
   616 Jakus Katalin                            FSC Futárok SC                                             
   617 Nemoda Katalin                           FSC Futárok SC                                             



 NYT (open advanced)  (13)    

   101 Csanády Bernát              89           EK7 Egyesületen kívüli                                     
   103 László Tamás                75           EK5 Egyesületen kívüli                                     
   104 Üres                                     Vakant                                                     
   107 Osváth Szabolcs                          EK2 Egyesületen kívüli                                     
   187 Horváth Gergő                            FMT FŐMTERV SK                                             
   218 Üres                                     Vakant                                                     
   268 Felber Gyula                47           HER Herkules SE Balatonalmádi                              
   321 Méhész István               86     45319 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                                  
   339 Tóth II. Zoltán                   233515 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                                  
   344 Prékop Juráj                47    416583 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                                  
   548 Kővári Péter                77     46070 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut                         
   801 Üres                                     Vakant                                                     
  1108 Tüske Márton                74         3 EK1 Egyesületen kívüli                                     



 POSTÁS -39  (10)             

   705 Üres                                 207 Vakant                               84:00                 
   706 Dávid László                         208 PT1 Posta - MDSC                     80:00                 
   707 Hadnagy Árpád                        209 PT1 Posta - MDSC                     88:00                 
   708 Ullrich Zoltán+Bendegúz              210 PT2 Posta - PKI                      78:00                 
   709 Szebeni Zsolt                        211 PT1 Posta - MDSC                     90:00                 
   710 Bortel L.+Orgoványi J.               212 PT2 Posta - PKI                      72:00                 
   711 Czinkóczky András                    213 PT2 Posta - PKI                      82:00                 
   712 Madaras Gábor                        214 PT1 Posta - MDSC                     74:00                 
   713 Rózsa István Gergő                   215 PT2 Posta - PKI                      86:00                 
   714 Üres                                 217 Vakant                               76:00                 



 POSTÁS 40-  (13)             

   715 Üres                                 218 Vakant                               20:00                 
   716 Kecskeméti László                    219 PT1 Posta - MDSC                     22:00                 
   717 Sipos Gyula                          220 PT1 Posta - MDSC                     26:00                 
   718 Hidvégi Magdi+Tamás                  221 PT2 Posta - PKI                      16:00                 
   719 Péczöli Béla                         222 PT1 Posta - MDSC                     32:00                 
   720 Hidvégi Attila                       223 PT2 Posta - PKI                      28:00                 
   721 Fábics Miklós+Gergely                224 PT3 Posta                            30:00                 
   722 Nagy Sándor                          225 PT1 Posta - MDSC                     18:00                 
   723 Móricz Judit + gyerekek              226 PT2 Posta - PKI                      24:00                 
   724 Üres                                 227 Vakant                               34:00                 
   725 Bögös István                         228 PT1 Posta - MDSC                     36:00                 
   726 Szarvas Zoltán                       229 PT4 Posta - OKTIG                    38:00                 
   727 Szűcs Eszter                         230 PT5 Posta - MSZI                     40:00