Szentendre Kupa-A 2007. / W + NÖ OL MS für Jug. und Sen. | P 2007.09.07. 21:41 |
Start list 1. nap / Day 1 | created by MT2003 © Stephan Krämer 2007 |
Stno Start Name YB SI card Club
ME (16) 6.0 km 295 m 26 C
1:00 Harkányi Zoltán 80 5633 HUN MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
7:00 Hites Viktor 76 307573 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
13:00 Varga Zsolt 85 46062 HUN NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE
19:00 Üres Vacant
25:00 Herczeg Bálint 87 332887 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
31:00 Miskó Róbert 86 307708 HUN BSC Balatonfüredi SC
37:00 Baracsi Gábor 71 45126 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
43:00 Werner Péter 73 219409 HUN CBD Ceglédi Bem Vasutas
49:00 Üres Vacant
55:00 Kisvölcsey Ákos 72 45427 HUN XBUD Budapest Válogatott
61:00 Üres Vacant
67:00 Tornai Szabolcs 71 339871 HUN MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
73:00 Varga József 60 46148 HUN NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE
79:00 Üres Vacant
85:00 Üres Vacant
91:00 Üres Vacant
WE (5) 4.3 km 215 m 16 C
9:00 Üres Vacant
15:00 Wengrin Ágnes 69 45455 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
21:00 Üres Vacant
27:00 Üres Vacant
33:00 Üres Vacant
M10D (4) 2.2 km 55 m 4 C
2:00 Weiler Vilmos 97 339571 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
5:00 Ormay Mihály 99 339562 HUN KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK
8:00 Weiler Vince 99 339573 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
11:00 Dalos Máté 97 339572 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
M/W10-12DK (9) 2.2 km 55 m 4 C
23:00 Tóth Blanka 332840 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
26:00 Üres Vacant
29:00 Üres Vacant
32:00 Üres Vacant
35:00 Üres Vacant
38:00 Üres Vacant
41:00 Üres Vacant
44:00 Üres Vacant
47:00 Üres Vacant
M12C (12) 2.0 km 70 m 8 C
2:00 Tóth Péter 332003 HUN POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK
5:00 Dudás Tamás 95 332015 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
8:00 Üres Vacant
11:00 Dalos Áron 95 339576 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
14:00 Ribényi András 5634 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
17:00 Tölgyesi Aurél 332864 HUN VHS Veszprémi Honvéd SE
20:00 Üres Vacant
23:00 Tóth Adrián 96 232848 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
26:00 Horváth Gergő 95 332014 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
29:00 Dima Péter 224321 HUN VHS Veszprémi Honvéd SE
32:00 Üres Vacant
35:00 Varga Zsombor 96 339577 HUN NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE
M14 (9) 2.7 km 90 m 9 C
13:00 Lükő Dániel 93 339881 HUN VHS Veszprémi Honvéd SE
16:00 Üres Vacant
19:00 Németh Dániel 93 332017 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
22:00 Üres Vacant
25:00 Gazdig Vendel 94 416650 HUN VHS Veszprémi Honvéd SE
28:00 Péntek Mátyás 94 339565 HUN LIT Litéri Tájfutó Club
31:00 Üres Vacant
34:00 Csöngei Dávid Máté 94 339882 HUN VHS Veszprémi Honvéd SE
37:00 Horváth Marcell 93 332016 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
M16 (12) 3.1 km 145 m 11 C
1:00 Bugár Gergely 92 411992 HUN SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
4:00 Tölgyesi Ákos ifj. 92 232805 HUN VHS Veszprémi Honvéd SE
7:00 Nagy Kristóf 91 307586 HUN SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
10:00 Üres Vacant
13:00 Németh Bence Zsolt 92 332894 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
16:00 Károlyi Gergely 91 936 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
19:00 Üres Vacant
22:00 Jenes Géza 91 46116 HUN XBUD Budapest Válogatott
25:00 Dima Ákos 91 224322 HUN VHS Veszprémi Honvéd SE
28:00 Tölgyesi Renátó 92 HUN XBUD Budapest Válogatott
31:00 Üres Vacant
34:00 Kinde Mátyás 91 700504 HUN XBUD Budapest Válogatott
M18 (8) 4.0 km 170 m 16 C
3:00 Györgyi Péter 89 411905 HUN XBUD Budapest Válogatott
6:00 Fluck Marcell 90 307600 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
9:00 Üres Vacant
12:00 Vellner Gábor 90 232763 HUN XBUD Budapest Válogatott
15:00 Filó Bernát 90 990 HUN DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü
18:00 Üres Vacant
21:00 Györgyi Máté 90 411904 HUN XBUD Budapest Válogatott
24:00 Üres Vacant
M21B (9) 4.4 km 210 m 18 C
50:00 Berky Szabolcs 332007 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
53:00 Üres Vacant
56:00 Hende András 81 45270 HUN JSS Jánosháza SK
59:00 Morandini Viktor 87 502382 HUN XBUD Budapest Válogatott
62:00 Gombos Csaba 79 307566 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
65:00 Bátor Szilárd 71 411983 HUN ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
68:00 Ágoston Tibor 78 332838 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
71:00 Üres Vacant
74:00 Üres Vacant
M21BR (14) 4.1 km 160 m 19 C
2:00 Magyar János 78 975 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
5:00 Pavlovics Gábor 68 45162 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
8:00 Károlyi Gyula 64 45484 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
11:00 Üres Vacant
14:00 Harkányi Nándor 82 45935 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
17:00 Üres Vacant
20:00 Üres Vacant
23:00 Harkányi Árpád 83 45934 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
26:00 Kinde Kálmán 68 5614 HUN XBUD Budapest Válogatott
29:00 Üres Vacant
32:00 Rétfalvi Balázs 77 45269 HUN JSS Jánosháza SK
35:00 Üres Vacant
38:00 Tóth Zsolt 67 332001 HUN POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK
41:00 Üres Vacant
M21C (3) 4.0 km 260 m 10 C
69:00 Kárász Attila 332008 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
72:00 Üres Vacant
75:00 Nagy Balázs 224330 HUN EK Egyesületen kívüli
M35 (16) 5.0 km 240 m 20 C
3:00 Pillmann Gábor 67 416685 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
6:00 Horváth Pál 66 307559 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
9:00 Üres Vacant
12:00 Weiler Zsolt 62 307781 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
15:00 Mesics Péter 67 307557 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
18:00 Faggyas László 66 45458 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
21:00 Filó György 63 45419 HUN DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü
24:00 Dalos Attila 67 233595 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
27:00 Németh Zsolt 65 411963 HUN HER Herkules SE Balatonalmádi
30:00 Szőke Zoltán 64 332825 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
33:00 Üres Vacant
36:00 Gillich István 66 45101 HUN MSE Megalódusz SE
39:00 Prill László 63 45259 HUN ARA Alba Regia Atlétikai Klub
42:00 Schlosser Balázs 72 232821 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
45:00 Üres Vacant
48:00 Heckenast Tamás 71 1300079 HUN VTC Veszprémi Tájfutó Club
M45 (23) 4.2 km 220 m 17 C
1:00 Somogyi László 61 233523 HUN BSC Balatonfüredi SC
4:00 Harkányi Csaba 55 5611 HUN HAV Havas Szabadidő Klub
7:00 Ormay György 57 332835 HUN KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK
10:00 Üres Vacant
13:00 Fedor Jozef 57 46281 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
16:00 Plájer Lajos 56 338662 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
19:00 Biró Sándor 53 45477 HUN KRI Kristály Tájfutó és Természetj
22:00 Üres Vacant
25:00 Farkas Gábor 332009 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
28:00 Somogyi Lajos 54 233522 HUN BSC Balatonfüredi SC
31:00 Margittai Endre 57 46087 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
34:00 Kóger Gyula 55 233683 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
37:00 Magyar János 52 45374 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
40:00 Üres Vacant
43:00 Szunyog József dr. 54 5616 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
46:00 Nick József dr. 55 233524 HUN PTX Pápai Tájfutó SE
49:00 Üres Vacant
52:00 Bugár József 53 45439 HUN BOF Budai Ősforrás SC
55:00 Ludvig István 53 45376 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
58:00 Harkányi Ádám 57 4621 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
61:00 Üres Vacant
64:00 Melkes Antal 53 46092 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
67:00 Kovács János 58 580930 HUN EK Egyesületen kívüli
M55 (14) 3.5 km 110 m 15 C
44:00 Horváth Béla 43 45324 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
47:00 Käfer Franz 48 7174 B HSV PINKAFELD
50:00 Németh Jenő 49 222921 HUN BTK Bakonyi Tájfutó Klub
53:00 Rétfalvi Lajos 46 45268 HUN JSS Jánosháza SK
56:00 Fluck István 50 45378 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
59:00 Tóth János 43 332005 HUN SKS Sárvári Kinizsi SK
62:00 Friedrich Vilmos 46 4502 HUN BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
65:00 Vincze István 49 4466 HUN HER Herkules SE Balatonalmádi
68:00 Máthé István 52 4511 HUN XBUD Budapest Válogatott
71:00 Muszély György 42 45497 HUN BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
74:00 Hunyadvári László 48 339875 HUN BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
77:00 Kovács László dr. 40 222909 HUN PVS Pécsi Vasutas SK
80:00 Üres Vacant
83:00 Üres Vacant
M65 (10) 2.7 km 90 m 9 C
2:00 Valkony Ferenc 36 5628 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
8:00 Kozma László 36 4474 HUN BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg
14:00 Varga György 39 339821 HUN POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK
20:00 Üres Vacant
26:00 Adorján József dr. 35 338661 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
32:00 Üres Vacant
38:00 Gönczi Péter 39 416694 HUN FMT FŐMTERV SK
44:00 Ribényi Imre 42 5627 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
50:00 Üres Vacant
56:00 Tihanyi László dr. 36 222916 HUN POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK
W10D (1) 2.2 km 55 m 4 C
14:00 Gillich Bernadett 98 339567 HUN MSE Megalódusz SE
W12C (9) 2.0 km 70 m 8 C
38:00 Faggyas Réka 96 332012 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
41:00 Üres Vacant
44:00 Gillich Viktória 96 339568 HUN MSE Megalódusz SE
47:00 Weiler Virág 96 232799 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
50:00 Üres Vacant
53:00 Faggyas Petra 96 332011 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
56:00 Péntek Gréti 96 339566 HUN LIT Litéri Tájfutó Club
59:00 Üres Vacant
62:00 Tornai Virág 96 339564 HUN MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
W14 (8) 2.7 km 90 m 9 C
40:00 Faggyas Eszter 94 416641 HUN XBUD Budapest Válogatott
43:00 Dudás Réka 93 332018 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
46:00 Üres Vacant
49:00 Kerényi Szófi Zsófia 93 45944 HUN XBUD Budapest Válogatott
52:00 Üres Vacant
55:00 Pózna Diána 93 332019 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
58:00 Üres Vacant
61:00 Zempléni Réka 93 411952 HUN XBUD Budapest Válogatott
W18 (5) 2.9 km 115 m 11 C
2:00 Sebők Petra 90 232804 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
5:00 Üres Vacant
8:00 Pózna Anna 92 332020 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
11:00 Üres Vacant
14:00 Tibay Ilona 90 233692 HUN XBUD Budapest Válogatott
W20 (6) 3.1 km 125 m 13 C
36:00 Máthé Fanni 88 411918 HUN XBUD Budapest Válogatott
39:00 Üres Vacant
42:00 Fenyvesi Laura 88 951 HUN XBUD Budapest Válogatott
45:00 Őry Eszter 88 1300070 HUN XBUD Budapest Válogatott
48:00 Üres Vacant
51:00 Tas Katalin 87 46030 HUN XBUD Budapest Válogatott
W21B (10) 3.1 km 145 m 11 C
37:00 Nick Brigitta 81 233526 HUN PTX Pápai Tájfutó SE
40:00 Üres Vacant
43:00 Skerletz Imola 69 307560 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
46:00 Lux Andrea 75 45388 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
49:00 Üres Vacant
52:00 Gillichné Kalocsai Adrienn 69 416673 HUN MSE Megalódusz SE
55:00 Bruckner Judit 72 46093 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
58:00 Üres Vacant
61:00 Németh Zsoltné 68 411961 HUN HER Herkules SE Balatonalmádi
64:00 Skerletz Noémi 72 307558 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
W21BR (8) 2.7 km 115 m 10 C
17:00 Németh Tünde 72 46001 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
20:00 Kovács Bernadett 73 45160 HUN PVS Pécsi Vasutas SK
23:00 Tóth Ágnes 67 411967 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
26:00 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna 69 332002 HUN POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK
29:00 Üres Vacant
32:00 Biró Alma 81 45448 HUN MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
35:00 Koleszár Katalin 77 332899 HUN SMA Soproni Műegyetemi AC
38:00 Üres Vacant
W21C (5) 2.6 km 130 m 6 C
54:00 Kárász Erika 332010 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
57:00 Csendes Laura 76 46106 HUN VTC Veszprémi Tájfutó Club
60:00 Üres Vacant
63:00 Mitterer Andrea 54 45412 HUN BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
66:00 Üres Vacant
W45 (11) 2.8 km 125 m 10 C
3:00 Kapitány Attiláné 62 332826 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
6:00 Jenei Margit 54 45441 HUN BOF Budai Ősforrás SC
9:00 Mező Éva 56 45383 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
12:00 Üres Vacant
15:00 Szopori Éva 55 45476 HUN XBUD Budapest Válogatott
18:00 Nickné Laczkó Mária 56 233525 HUN PTX Pápai Tájfutó SE
21:00 Üres Vacant
24:00 Schandor Gerti 230741 St TV FÜRSTENFELD
27:00 Ludvig Ágnes 54 45375 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
30:00 Üres Vacant
33:00 Kovács Olga 55 5629 HUN HAV Havas Szabadidő Klub
W55 (5) 2.0 km 80 m 11 C
39:00 Gombkötő Zsuzsanna 47 233530 HUN VTC Veszprémi Tájfutó Club
45:00 Cser Krisztina 42 45462 HUN FMT FŐMTERV SK
51:00 Üres Vacant
57:00 Kühn Edit 52 339877 HUN PVM Pécsi Vörös Meteor SK
63:00 Üres Vacant
OPEN A (advanced) (15) 2.9 km 115 m 14 C
1:00 Gincsai József 60 45473 HUN KRI Kristály Tájfutó és Természetj
4:00 Gadányi Bálint 339578 HUN NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE
7:00 Horváth János 55 888 HUN TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
10:00 Czinege János 56 45474 HUN KRI Kristály Tájfutó és Természetj
13:00 Gadányi Gábor 339579 HUN NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE
16:00 Üres Vacant
19:00 Üres Vacant
22:00 Üres Vacant
25:00 Üres Vacant
28:00 Üres Vacant
31:00 Üres Vacant
34:00 Üres Vacant
37:00 Üres Vacant
40:00 Üres Vacant
43:00 Üres Vacant
OPEN B (beginners) (15) 2.0 km 70 m 8 C
3:00 Ágh Eleonóra dr. 918 HUN TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
6:00 Székely Zsuzsanna 4480 HUN KTK Kőbányai Tájfutó Klub
9:00 Szabó Viola 332013 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
12:00 Felföldi Zoltán + Katalin 339561 HUN EK Egyesületen kívüli
15:00 Horváthné Keszthelyi Noémi 332889 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
18:00 Üres Vacant
21:00 Üres Vacant
24:00 Üres Vacant
27:00 Üres Vacant
30:00 Üres Vacant
33:00 Üres Vacant
36:00 Üres Vacant
39:00 Üres Vacant
42:00 Üres Vacant
45:00 Üres Vacant