Tájkerékpáros Középtávú OB, Biatorbágy Kupa 2012. | V 2012.09.16. 13:11 |
Részidős eredmények Biatorbágy Kupa | készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008 |
Hely Név Idő
F21E (13) 14.2 km 450 m 14 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) 7(37) 8(38) 9(43) 10(39) 11(49) 12(51) 13(42) 14(100) C
1 Rózsa László 67:42 5:26 (4) 8:44 (1) 12:59 (1) 15:31 (1) 22:13 (1) 27:12 (1) 31:42 (1) 35:46 (3) 39:28 (2) 43:35 (2) 55:52 (1) 62:25 (1) 64:50 (1) 66:18 (1) 67:42 (1)
MSE Megalódusz Sportegyl 5:26 (4) 3:18 (1) 4:15 (2) 2:32 (1) 6:42 (2) 4:59 (1) 4:30 (6) 4:04 (8) 3:42 (2) 4:07 (2) 12:17 (2) 6:33 (3) 2:25 (1) 1:28 (2) 1:24 (2)
2 Beöthy Ádám 69:23 5:12 (1) 8:53 (2) 13:06 (2) 15:58 (2) 22:54 (2) 28:21 (2) 32:23 (2) 34:54 (1) 38:35 (1) 43:00 (1) 56:22 (2) 62:48 (2) 65:58 (2) 68:01 (2) 69:23 (2)
KOS Hegyvidék-KFKI Optim 5:12 (1) 3:41 (3) 4:13 (1) 2:52 (6) 6:56 (3) 5:27 (3) 4:02 (3) 2:31 (2) 3:41 (1) 4:25 (4) 13:22 (5) 6:26 (2) 3:10 (8) 2:03 (8) 1:22 (1)
3 Egei Tamás 71:23 6:39 (9) 10:15 (7) 15:25 (6) 19:04 (6) 25:18 (6) 30:49 (6) 34:58 (6) 37:32 (6) 43:01 (6) 46:24 (5) 58:15 (4) 65:37 (3) 68:18 (3) 69:50 (3) 71:23 (3)
TTE Tipo Tájfutó és Körn 6:39 (9) 3:36 (2) 5:10 (6) 3:39 (10) 6:14 (1) 5:31 (4) 4:09 (5) 2:34 (3) 5:29 (7) 3:23 (1) 11:51 (1) 7:22 (4) 2:41 (3) 1:32 (5) 1:33 (6)
4 Sommer Michael 71:31 5:29 (5) 9:35 (4) 14:21 (4) 17:07 (4) 24:15 (3) 29:20 (3) 33:18 (3) 35:45 (2) 40:00 (3) 44:49 (3) 57:37 (3) 65:51 (4) 68:35 (4) 70:06 (4) 71:31 (4)
OK OST 5:29 (5) 4:06 (6) 4:46 (5) 2:46 (3) 7:08 (4) 5:05 (2) 3:58 (1) 2:27 (1) 4:15 (4) 4:49 (7) 12:48 (3) 8:14 (6) 2:44 (5) 1:31 (3) 1:25 (3)
5 Vajda Zsolt 71:50 5:52 (6) 9:43 (6) 14:27 (5) 17:28 (5) 24:56 (5) 30:29 (5) 34:30 (5) 37:13 (4) 41:46 (5) 46:30 (6) 59:43 (6) 66:05 (5) 68:47 (5) 70:18 (5) 71:50 (5)
THT Tapolcai Honvéd Spor 5:52 (6) 3:51 (4) 4:44 (4) 3:01 (8) 7:28 (6) 5:33 (5) 4:01 (2) 2:43 (4) 4:33 (5) 4:44 (6) 13:13 (4) 6:22 (1) 2:42 (4) 1:31 (3) 1:32 (4)
6 Marosffy Dániel 73:42 5:15 (2) 9:35 (4) 14:18 (3) 16:59 (3) 24:20 (4) 30:09 (4) 34:13 (4) 37:26 (5) 41:27 (4) 45:51 (4) 59:32 (5) 68:12 (6) 70:43 (6) 72:10 (6) 73:42 (6)
OSC Orvosegyetem Sport C 5:15 (2) 4:20 (7) 4:43 (3) 2:41 (2) 7:21 (5) 5:49 (6) 4:04 (4) 3:13 (7) 4:01 (3) 4:24 (3) 13:41 (6) 8:40 (8) 2:31 (2) 1:27 (1) 1:32 (4)
7 Dosek Ágoston 84:31 6:12 (8) 13:54 (12) 19:12 (11) 23:06 (11) 30:41 (11) 37:11 (11) 42:34 (10) 45:44 (8) 50:58 (7) 56:20 (9) 70:22 (7) 78:26 (7) 81:11 (7) 82:53 (7) 84:31 (7)
OSC Orvosegyetem Sport C 6:12 (8) 7:42 (13) 5:18 (8) 3:54 (11) 7:35 (8) 6:30 (11) 5:23 (10) 3:10 (5) 5:14 (6) 5:22 (9) 14:02 (7) 8:04 (5) 2:45 (6) 1:42 (6) 1:38 (7)
8 Viraszkó Zoltán 87:01 6:47 (11) 11:19 (9) 16:57 (8) 20:08 (9) 28:48 (10) 34:55 (9) 39:45 (9) 42:57 (7) 51:01 (8) 56:18 (8) 72:17 (9) 80:40 (8) 83:38 (8) 85:20 (8) 87:01 (8)
DTC Diósgyőri Tájékozódá 6:47 (11) 4:32 (8) 5:38 (9) 3:11 (9) 8:40 (11) 6:07 (9) 4:50 (8) 3:12 (6) 8:04 (11) 5:17 (8) 15:59 (8) 8:23 (7) 2:58 (7) 1:42 (6) 1:41 (8)
9 Bogos Tamás 90:45 6:00 (7) 11:03 (8) 16:20 (7) 19:13 (7) 27:36 (7) 33:34 (7) 39:41 (8) 45:51 (9) 51:20 (9) 55:46 (7) 71:53 (8) 82:39 (9) 86:44 (9) 88:54 (9) 90:45 (9)
ARA Alba Regia Atlétikai 6:00 (7) 5:03 (11) 5:17 (7) 2:53 (7) 8:23 (10) 5:58 (8) 6:07 (11) 6:10 (9) 5:29 (7) 4:26 (5) 16:07 (9) 10:46 (9) 4:05 (10) 2:10 (10) 1:51 (9)
10 Dinyák Gábor 115:33 7:38 (12) 12:21 (11) 19:31 (12) 24:03 (12) 36:48 (12) 43:12 (12) 47:55 (11) 55:20 (10) 61:26 (10) 69:40 (10) 95:38 (10) 108:00 (10) 111:15 (10) 113:23 (10) 115:33 (10)
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 7:38 (12) 4:43 (10) 7:10 (11) 4:32 (12) 12:45 (12) 6:24 (10) 4:43 (7) 7:25 (11) 6:06 (9) 8:14 (10) 25:58 (10) 12:22 (10) 3:15 (9) 2:08 (9) 2:10 (11)
11 Benkő Zoltán 135:59 8:03 (13) 15:13 (13) 26:08 (13) 31:44 (13) 45:13 (13) 54:23 (13) 61:32 (12) 67:44 (11) 75:12 (11) 83:51 (11) 111:41 (11) 127:00 (11) 131:23 (11) 134:00 (11) 135:59 (11)
EK Egyesületen kívüli 8:03 (13) 7:10 (12) 10:55 (13) 5:36 (13) 13:29 (13) 9:10 (13) 7:09 (12) 6:12 (10) 7:28 (10) 8:39 (11) 27:50 (11) 15:19 (11) 4:23 (11) 2:37 (11) 1:59 (10)
Bihari Zoltán hiba 6:45 (10) 11:24 (10) 18:03 (10) 20:51 (10) 28:20 (9) 36:26 (10) ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
KFK KFKI Petőfi Sportkör 6:45 (10) 4:39 (9) 6:39 (10) 2:48 (4) 7:29 (7) 8:06 (12)
Paulovits László hiba 5:23 (3) 9:14 (3) 17:04 (9) 19:55 (8) 27:49 (8) 33:41 (8) 38:52 (7) ----- ----- 52:02 70:02 78:04 81:23 83:16 85:05
Crosskovácsi SE 5:23 (3) 3:51 (4) 7:50 (12) 2:51 (5) 7:54 (9) 5:52 (7) 5:11 (9) 13:10 18:00 8:02 3:19 1:53 1:49
N21E (3) 10.9 km 330 m 8 ep
1(47) 2(33) 3(34) 4(39) 5(36) 6(41) 7(42) 8(100) C
1 Füzy Anna 64:42 4:34 (1) 17:30 (1) 20:19 (1) 31:41 (1) 39:11 (1) 56:16 (1) 61:05 (1) 62:55 (1) 64:42 (1)
OSC Orvosegyetem Sport C 4:34 (1) 12:56 (1) 2:49 (1) 11:22 (1) 7:30 (1) 17:05 (1) 4:49 (1) 1:50 (1) 1:47 (1)
2 Egei Petra 88:35 7:06 (2) 23:13 (3) 27:33 (2) 46:17 (2) 58:33 (2) 79:09 (2) 84:37 (2) 86:46 (2) 88:35 (2)
SPA Tabáni Spartacus Spo 7:06 (2) 16:07 (3) 4:20 (2) 18:44 (2) 12:16 (2) 20:36 (2) 5:28 (2) 2:09 (2) 1:49 (2)
3 Horváth Adrienn 100:54 7:21 (3) 23:06 (2) 28:43 (3) 49:05 (3) 62:00 (3) 89:44 (3) 96:38 (3) 99:02 (3) 100:54 (3)
MAF Műegyetemi Atlétikai 7:21 (3) 15:45 (2) 5:37 (3) 20:22 (3) 12:55 (3) 27:44 (3) 6:54 (3) 2:24 (3) 1:52 (3)
F15-17 (3) 8.3 km 290 m 8 ep
1(32) 2(33) 3(34) 4(40) 5(48) 6(50) 7(42) 8(100) C
1 Magyar Milán 58:42 7:08 (1) 14:18 (1) 17:23 (1) 32:44 (1) 38:49 (1) 49:24 (1) 54:55 (1) 57:06 (1) 58:42 (1)
DTC Diósgyőri Tájékozódá 7:08 (1) 7:10 (1) 3:05 (1) 15:21 (1) 6:05 (1) 10:35 (1) 5:31 (1) 2:11 (1) 1:36 (1)
2 Paulovits Gergely 79:53 12:22 (3) 26:14 (3) 30:21 (2) 46:02 (2) 52:37 (2) 66:45 (2) 74:29 (2) 77:14 (2) 79:53 (2)
EK6 Egyesületen kívüli 12:22 (3) 13:52 (3) 4:07 (2) 15:41 (2) 6:35 (2) 14:08 (2) 7:44 (2) 2:45 (3) 2:39 (3)
3 Jordán Soma 90:29 8:42 (2) 18:46 (2) 31:57 (3) 48:01 (3) 55:07 (3) 72:23 (3) 86:04 (3) 88:43 (3) 90:29 (3)
DTC Diósgyőri Tájékozódá 8:42 (2) 10:04 (2) 13:11 (3) 16:04 (3) 7:06 (3) 17:16 (3) 13:41 (3) 2:39 (2) 1:46 (2)
F18-20 (5) 14.2 km 450 m 14 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) 7(37) 8(38) 9(43) 10(39) 11(49) 12(51) 13(42) 14(100) C
1 Horváth Marcell 67:24 5:37 (2) 9:01 (2) 14:19 (1) 16:43 (1) 23:40 (1) 28:55 (1) 32:46 (1) 35:38 (1) 39:34 (1) 43:37 (1) 55:36 (1) 61:50 (1) 64:27 (1) 65:56 (1) 67:24 (1)
KST / VKE-Nelson 5:37 (2) 3:24 (1) 5:18 (3) 2:24 (1) 6:57 (1) 5:15 (1) 3:51 (1) 2:52 (1) 3:56 (1) 4:03 (2) 11:59 (1) 6:14 (1) 2:37 (1) 1:29 (3) 1:28 (2)
2 Bedő Csaba 71:22 5:12 (1) 8:57 (1) 15:11 (3) 18:20 (3) 25:29 (2) 31:39 (2) 36:15 (2) 39:34 (2) 43:36 (2) 47:34 (2) 59:40 (2) 65:56 (2) 68:34 (2) 70:00 (2) 71:22 (2)
BSC / VKE-Nelson 5:12 (1) 3:45 (2) 6:14 (5) 3:09 (4) 7:09 (2) 6:10 (3) 4:36 (2) 3:19 (4) 4:02 (2) 3:58 (1) 12:06 (2) 6:16 (2) 2:38 (2) 1:26 (1) 1:22 (1)
3 Nagy Benő 82:05 5:42 (3) 9:53 (3) 14:54 (2) 18:00 (2) 26:27 (3) 32:30 (3) 37:37 (3) 40:35 (3) 47:55 (4) 53:12 (4) 68:28 (3) 75:34 (3) 79:09 (3) 80:37 (3) 82:05 (3)
DTC Diósgyőri Tájékozódá 5:42 (3) 4:11 (5) 5:01 (1) 3:06 (2) 8:27 (4) 6:03 (2) 5:07 (3) 2:58 (2) 7:20 (5) 5:17 (4) 15:16 (3) 7:06 (3) 3:35 (5) 1:28 (2) 1:28 (2)
4 Horváth Gergő 85:08 6:15 (4) 10:25 (4) 15:35 (4) 18:43 (4) 26:41 (4) 33:53 (4) 39:08 (4) 42:07 (4) 46:43 (3) 51:53 (3) 69:38 (4) 78:23 (4) 81:42 (4) 83:31 (4) 85:08 (4)
KST / VKE-Nelson 6:15 (4) 4:10 (4) 5:10 (2) 3:08 (3) 7:58 (3) 7:12 (4) 5:15 (5) 2:59 (3) 4:36 (3) 5:10 (3) 17:45 (4) 8:45 (4) 3:19 (4) 1:49 (4) 1:37 (4)
5 Kirilla Péter 98:18 7:35 (5) 11:32 (5) 17:44 (5) 21:00 (5) 30:30 (5) 37:47 (5) 42:58 (5) 47:04 (5) 52:43 (5) 59:00 (5) 81:19 (5) 91:40 (5) 94:29 (5) 96:29 (5) 98:18 (5)
DTC Diósgyőri Tájékozódá 7:35 (5) 3:57 (3) 6:12 (4) 3:16 (5) 9:30 (5) 7:17 (5) 5:11 (4) 4:06 (5) 5:39 (4) 6:17 (5) 22:19 (5) 10:21 (5) 2:49 (3) 2:00 (5) 1:49 (5)
F40 (7) 10.9 km 330 m 8 ep
1(47) 2(33) 3(34) 4(39) 5(36) 6(41) 7(42) 8(100) C
1 Tamás Tibor 61:56 4:53 (2) 19:40 (3) 21:52 (3) 32:38 (2) 40:27 (2) 54:21 (1) 58:50 (1) 60:30 (1) 61:56 (1)
DTC Diósgyőri Tájékozódá 4:53 (2) 14:47 (3) 2:12 (2) 10:46 (2) 7:49 (1) 13:54 (1) 4:29 (5) 1:40 (2) 1:26 (1)
2 Jankó Tamás 63:05 5:16 (6) 18:04 (2) 20:48 (1) 31:23 (1) 39:52 (1) 55:19 (2) 59:31 (2) 61:23 (2) 63:05 (2)
HSE Hegyisport Szentendr 5:16 (6) 12:48 (2) 2:44 (5) 10:35 (1) 8:29 (4) 15:27 (3) 4:12 (3) 1:52 (4) 1:42 (5)
3 Pálfi Antal 65:40 4:57 (4) 19:55 (4) 22:29 (4) 36:10 (4) 44:21 (3) 59:06 (3) 62:39 (3) 64:12 (3) 65:40 (3)
MAF Műegyetemi Atlétikai 4:57 (4) 14:58 (4) 2:34 (3) 13:41 (4) 8:11 (2) 14:45 (2) 3:33 (1) 1:33 (1) 1:28 (2)
4 Magyar Zsolt 70:09 4:54 (3) 20:31 (5) 22:38 (5) 38:11 (6) 46:36 (5) 62:56 (5) 66:43 (5) 68:33 (4) 70:09 (4) 17:31
DTC Diósgyőri Tájékozódá 4:54 (3) 15:37 (5) 2:07 (1) 15:33 (7) 8:25 (3) 16:20 (5) 3:47 (2) 1:50 (3) 1:36 (4) *34
5 Nagy András 70:49 4:57 (4) 17:31 (1) 20:49 (2) 35:51 (3) 45:30 (4) 61:22 (4) 66:26 (4) 68:59 (5) 70:49 (5)
DTC Diósgyőri Tájékozódá 4:57 (4) 12:34 (1) 3:18 (7) 15:02 (6) 9:39 (6) 15:52 (4) 5:04 (6) 2:33 (6) 1:50 (6)
6 Tóth Gergely 71:54 4:45 (1) 21:53 (6) 24:35 (6) 38:00 (5) 47:30 (6) 64:08 (6) 68:21 (6) 70:21 (6) 71:54 (6)
KOS Hegyvidék-KFKI Optim 4:45 (1) 17:08 (6) 2:42 (4) 13:25 (3) 9:30 (5) 16:38 (6) 4:13 (4) 2:00 (5) 1:33 (3)
7 Kinde Kálmán 85:18 5:41 (7) 23:06 (7) 26:21 (7) 40:42 (7) 53:02 (7) 74:33 (7) 80:33 (7) 83:22 (7) 85:18 (7)
HSP Hidegkúti Spartacus 5:41 (7) 17:25 (7) 3:15 (6) 14:21 (5) 12:20 (7) 21:31 (7) 6:00 (7) 2:49 (7) 1:56 (7)
F50 (6) 8.3 km 290 m 8 ep
1(32) 2(33) 3(34) 4(40) 5(48) 6(50) 7(42) 8(100) C
1 Köllöd Róbert 54:40 6:26 (1) 12:32 (1) 16:21 (1) 27:43 (1) 32:42 (1) 42:15 (1) 50:45 (1) 53:02 (1) 54:40 (1)
KFK KFKI Petőfi Sportkör 6:26 (1) 6:06 (1) 3:49 (4) 11:22 (1) 4:59 (1) 9:33 (1) 8:30 (4) 2:17 (3) 1:38 (1)
2 Boros Zoltán 61:38 8:32 (5) 15:56 (3) 19:01 (2) 32:55 (2) 39:50 (2) 50:30 (2) 57:18 (2) 59:38 (2) 61:38 (2)
HSE Hegyisport Szentendr 8:32 (5) 7:24 (2) 3:05 (2) 13:54 (2) 6:55 (4) 10:40 (2) 6:48 (2) 2:20 (4) 2:00 (4)
3 Bunyik László 63:02 8:24 (4) 16:29 (4) 20:17 (4) 34:22 (3) 40:31 (3) 53:45 (3) 58:55 (3) 61:11 (3) 63:02 (3)
MEA Miskolci Egyetemi At 8:24 (4) 8:05 (4) 3:48 (3) 14:05 (3) 6:09 (2) 13:14 (3) 5:10 (1) 2:16 (2) 1:51 (2)
4 Mets Miklós 65:43 7:37 (2) 17:24 (5) 20:07 (3) 34:29 (4) 40:55 (4) 54:18 (4) 61:31 (4) 63:45 (4) 65:43 (4)
OSC Orvosegyetem Sport C 7:37 (2) 9:47 (6) 2:43 (1) 14:22 (4) 6:26 (3) 13:23 (4) 7:13 (3) 2:14 (1) 1:58 (3)
5 Kiss Zoltán 74:26 8:01 (3) 15:47 (2) 20:27 (5) 36:22 (5) 44:36 (5) 58:51 (5) 69:30 (5) 72:21 (5) 74:26 (5)
RTF Rendőrtiszti Főiskol 8:01 (3) 7:46 (3) 4:40 (5) 15:55 (5) 8:14 (6) 14:15 (5) 10:39 (5) 2:51 (5) 2:05 (5)
6 Hegedüs Béla 82:51 9:09 (6) 18:17 (6) 23:31 (6) 40:26 (6) 47:45 (6) 66:46 (6) 77:28 (6) 80:25 (6) 82:51 (6)
KST Kőbányai Sirály Tájf 9:09 (6) 9:08 (5) 5:14 (6) 16:55 (6) 7:19 (5) 19:01 (6) 10:42 (6) 2:57 (6) 2:26 (6)
N40 (4) 7.0 km 230 m 6 ep
1(44) 2(34) 3(35) 4(50) 5(41) 6(100) C
1 Tömördi Ágnes 64:58 11:00 (1) 18:49 (1) 33:37 (1) 49:51 (1) 54:35 (1) 62:32 (1) 64:58 (1)
HSE Hegyisport Szentendr 11:00 (1) 7:49 (1) 14:48 (3) 16:14 (2) 4:44 (1) 7:57 (2) 2:26 (3)
2 Cseresnyés Ágnes 71:41 12:16 (2) 23:29 (2) 38:05 (2) 54:33 (2) 60:41 (2) 69:17 (2) 71:41 (2)
TTE Tipo Tájfutó és Körn 12:16 (2) 11:13 (2) 14:36 (2) 16:28 (3) 6:08 (3) 8:36 (3) 2:24 (2)
3 Tönköly Erika 76:38 25:43 (4) 37:16 (4) 48:39 (4) 62:41 (3) 67:30 (3) 74:21 (3) 76:38 (3)
Száguldó Virágok SE 25:43 (4) 11:33 (3) 11:23 (1) 14:02 (1) 4:49 (2) 6:51 (1) 2:17 (1)
4 Tüdős Éva 118:33 14:00 (3) 30:10 (3) 47:07 (3) 75:51 (4) 82:33 (4) 115:41 (4) 118:33 (4)
EK Egyesületen kívüli 14:00 (3) 16:10 (4) 16:57 (4) 28:44 (4) 6:42 (4) 33:08 (4) 2:52 (4)
F21B (4) 8.3 km 290 m 8 ep
1(32) 2(33) 3(34) 4(40) 5(48) 6(50) 7(42) 8(100) C
1 Nagy Sándor 56:33 8:15 (4) 15:23 (4) 18:13 (4) 29:35 (1) 35:36 (1) 45:31 (1) 52:32 (1) 54:53 (1) 56:33 (1)
KST Kőbányai Sirály Tájf 8:15 (4) 7:08 (4) 2:50 (1) 11:22 (1) 6:01 (2) 9:55 (2) 7:01 (3) 2:21 (2) 1:40 (2)
2 Gergely Csaba 58:19 6:11 (1) 12:06 (1) 15:41 (1) 32:57 (2) 38:48 (2) 48:18 (2) 53:57 (2) 56:32 (2) 58:19 (2)
KFK KFKI Petőfi Sportkör 6:11 (1) 5:55 (2) 3:35 (2) 17:16 (3) 5:51 (1) 9:30 (1) 5:39 (1) 2:35 (3) 1:47 (4)
3 Csordás Kornél 63:13 7:25 (3) 14:28 (3) 18:05 (3) 33:35 (3) 39:46 (3) 52:58 (3) 59:20 (3) 61:34 (3) 63:13 (3)
Rehab SC 7:25 (3) 7:03 (3) 3:37 (3) 15:30 (2) 6:11 (3) 13:12 (4) 6:22 (2) 2:14 (1) 1:39 (1)
4 Skultéty Ádám 71:52 7:14 (2) 12:44 (2) 17:36 (2) 40:27 (4) 46:41 (4) 57:42 (4) 65:27 (4) 70:07 (4) 71:52 (4)
EK7 Egyesületen kívüli 7:14 (2) 5:30 (1) 4:52 (4) 22:51 (4) 6:14 (4) 11:01 (3) 7:45 (4) 4:40 (4) 1:45 (3)
N21B (3) 7.0 km 230 m 6 ep
1(44) 2(34) 3(35) 4(50) 5(41) 6(100) C
1 Kinde Vanda 51:09 8:56 (1) 17:55 (1) 29:28 (1) 40:16 (1) 43:48 (1) 49:19 (1) 51:09 (1)
KST Kőbányai Sirály Tájf 8:56 (1) 8:59 (1) 11:33 (1) 10:48 (1) 3:32 (1) 5:31 (1) 1:50 (1)
2 Tamás Bianka 79:10 10:55 (2) 21:53 (2) 34:29 (2) 48:17 (2) 60:52 (2) 76:49 (2) 79:10 (2)
DTC Diósgyőri Tájékozódá 10:55 (2) 10:58 (2) 12:36 (2) 13:48 (2) 12:35 (3) 15:57 (3) 2:21 (2)
3 Ézsiás Katalin 85:04 14:02 (3) 29:00 (3) 47:37 (3) 66:57 (3) 72:11 (3) 82:24 (3) 85:04 (3)
Száguldó Virágok SE 14:02 (3) 14:58 (3) 18:37 (3) 19:20 (3) 5:14 (2) 10:13 (2) 2:40 (3)
Térkép