Csütörtöki Tájbringa Széria - 2010. | Cs 2010.09.09. 20:22 |
Részidős eredmények 12.Hármashatárhegy,09.09 | készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008 |
Hely Név Idő
Férfi Hosszú (14) 10.1 km 8 ep
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
1 Lebedy Máté 51:47 #(55) #(54) #(49) #(48) #(50) #(51) #(53) #(52) C
EK Egyesületen kívüli 3:28 9:53 18:13 25:41 34:31 38:27 47:27 50:08 51:47
3:28 6:25 8:20 7:28 8:50 3:56 9:00 2:41 1:39
2 Pintér Ferenc 54:20 #(54) #(49) #(48) #(51) #(50) #(55) #(53) #(52) C
EK Egyesületen kívüli 5:42 13:45 21:56 31:15 36:36 43:17 50:25 52:43 54:20
5:42 8:03 8:11 9:19 5:21 6:41 7:08 2:18 1:37
3 Fehér Csaba 57:41 #(55) #(50) #(51) #(48) #(49) #(54) #(53) #(52) C
KTM 4:03 11:36 15:39 26:26 32:59 43:07 52:30 56:11 57:41
4:03 7:33 4:03 10:47 6:33 10:08 9:23 3:41 1:30
4 Józsa Balázs Gábor 61:44 #(52) #(53) #(51) #(50) #(48) #(49) #(54) #(55) C
RTF Rendőrtiszti Főisk 1:33 5:00 15:09 21:44 31:12 37:25 47:05 59:52 61:44
1:33 3:27 10:09 6:35 9:28 6:13 9:40 12:47 1:52
5 Beöthy Ádám 63:28 #(55) #(50) #(51) #(48) #(49) #(54) #(53) #(52) C
KOS Hegyvidék-KFKI Opt 5:15 14:33 19:43 32:04 39:17 48:55 58:27 61:32 63:28
5:15 9:18 5:10 12:21 7:13 9:38 9:32 3:05 1:56
6 Jankó Tamás 63:51 #(55) #(50) #(51) #(48) #(49) #(54) #(53) #(52) C
HSE Hegyisport Szenten 4:35 13:17 16:31 28:35 35:52 47:10 58:54 61:48 63:51
4:35 8:42 3:14 12:04 7:17 11:18 11:44 2:54 2:03
7 Hegedűs Zoltán 64:44 #(52) #(53) #(54) #(49) #(48) #(50) #(51) #(55) C
EK Egyesületen kívüli 1:27 4:37 14:15 22:15 36:35 45:53 50:12 62:51 64:44
1:27 3:10 9:38 8:00 14:20 9:18 4:19 12:39 1:53
8 Dankó István 66:53 #(55) #(50) #(51) #(48) #(49) #(54) #(53) #(52) C
TTE Tipo Tájfutó és Kö 5:13 16:34 20:12 32:54 39:18 49:30 61:25 64:45 66:53
5:13 11:21 3:38 12:42 6:24 10:12 11:55 3:20 2:08
9 Tóth Gergely 68:31 #(52) #(53) #(54) #(49) #(48) #(51) #(50) #(55) C
KOS Hegyvidék-KFKI Opt 1:49 7:02 16:13 30:37 40:37 52:24 58:09 66:29 68:31
1:49 5:13 9:11 14:24 10:00 11:47 5:45 8:20 2:02
10 Kulcsár Gábor 71:24 #(52) #(53) #(51) #(50) #(48) #(49) #(54) #(55) C
EK Egyesületen kívüli 2:20 8:35 20:47 27:40 36:58 45:28 57:05 69:18 71:24
2:20 6:15 12:12 6:53 9:18 8:30 11:37 12:13 2:06
11 Hegedüs Béla 84:52 #(52) #(53) #(54) #(49) #(48) #(51) #(50) #(55) C
KST Kőbányai Sirályok 1:56 6:36 18:49 30:34 47:26 60:48 70:29 82:19 84:52
1:56 4:40 12:13 11:45 16:52 13:22 9:41 11:50 2:33
12 Mezei Krisztián 86:25 #(55) #(52) #(53) #(51) #(50) #(48) #(49) #(54) C
EK Egyesületen kívüli 4:17 8:57 14:13 33:21 40:22 52:45 62:00 78:24 86:25
4:17 4:40 5:16 19:08 7:01 12:23 9:15 16:24 8:01
Peterdi János hiba #(52) #(53) #(51) #(50) #(55) #(49) #(54) #(48) C
EK Egyesületen kívüli 3:08 8:00 21:16 30:19 43:18 61:02 98:11 ----- 108:13
3:08 4:52 13:16 9:03 12:59 17:44 37:09 10:02
Farkas Gergely Mátyás hiba #(52) #(53) #(54) #(55) #(49) #(48) #(50) #(51) C
EK Egyesületen kívüli 2:33 8:49 23:16 44:51 61:38 ----- ----- ----- 151:47
2:33 6:16 14:27 21:35 16:47 90:09
Női Hosszú (2) 10.1 km 8 ep
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
1 Füzy Anna 55:26 #(52) #(53) #(51) #(50) #(48) #(49) #(54) #(55) C
OSC Orvosegyetem SC 1:42 5:17 13:50 19:34 27:29 34:15 42:38 53:19 55:26
1:42 3:35 8:33 5:44 7:55 6:46 8:23 10:41 2:07
2 Cseh Veronika 61:27 #(55) #(50) #(51) #(48) #(49) #(54) #(52) #(53) C
MSE Megalódusz SE 4:36 12:54 16:17 27:21 34:23 43:11 53:29 57:16 61:27
4:36 8:18 3:23 11:04 7:02 8:48 10:18 3:47 4:11
Férfi Rövid (7) 5.8 km 5 ep
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
1 Pálfi Antal 39:27 #(55) #(49) #(54) #(53) #(52) C
MAF Műegyetemi Atlétik 4:33 13:19 23:14 33:52 37:17 39:27
4:33 8:46 9:55 10:38 3:25 2:10
2 Peregi Dávid 48:12 #(55) #(49) #(54) #(53) #(52) C
SPA Tabáni Spartacus S 4:09 16:28 30:47 42:48 46:12 48:12
4:09 12:19 14:19 12:01 3:24 2:00
3 Beöthy Farkas 49:14 #(55) #(49) #(54) #(53) #(52) C
EK Egyesületen kívüli 4:55 17:12 30:59 43:00 46:53 49:14
4:55 12:17 13:47 12:01 3:53 2:21
4 Köllöd Róbert 53:19 #(52) #(53) #(54) #(49) #(55) C
KFK KFKI Petőfi Sportk 1:35 8:59 25:41 35:21 51:02 53:19
1:35 7:24 16:42 9:40 15:41 2:17
5 Pap László 54:26 #(55) #(49) #(54) #(53) #(52) C
TTE Tipo Tájfutó és Kö 6:39 18:20 32:57 48:18 51:51 54:26
6:39 11:41 14:37 15:21 3:33 2:35
6 Nyíri Tibor 60:04 #(55) #(52) #(53) #(54) #(49) C
BDI Budapesti Diákspor 5:25 10:39 16:45 31:33 46:07 60:04
5:25 5:14 6:06 14:48 14:34 13:57
7 Puskás András 77:06 #(55) #(49) #(54) #(53) #(52) C
EK Egyesületen kívüli 8:39 37:23 52:10 68:20 74:26 77:06
8:39 28:44 14:47 16:10 6:06 2:40
Női Rövid (1) 5.8 km 5 ep
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
1 Németh Ágnes dr. 103:35 #(55) #(49) #(54) #(53) #(52) C
TTE Tipo Tájfutó és Kö 7:47 57:28 76:08 95:07 100:36 103:35
7:47 49:41 18:40 18:59 5:29 2:59
Férfi Rövid (futva) (1) 5.8 km 5 ep
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
1 Hidvégi Attila 75:12 #(52) #(53) #(54) #(49) #(55) C
PSE Postás SE 5:04 10:52 32:07 50:43 68:45 75:12
5:04 5:48 21:15 18:36 18:02 6:27
Külön pálya (1) 4.6 km 5 ep
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
1 Rontó Zoltán 49:39 #(55) #(50) #(51) #(53) #(52) C
EK Egyesületen kívüli 5:14 18:47 23:37 42:08 47:03 49:39
5:14 13:33 4:50 18:31 4:55 2:36
Térkép