Csütörtöki Tájbringa Széria - 2008. | Cs 2008.09.18. 23:53 |
Részidős eredmények 12. Fenyőgyöngye, 09.18. | készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008 |
Hely Név Idő
Hosszú (14) 8.3 km 12 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) 7(37) 8(38) 9(39) 10(40) 11(41) 12(42) C
1 Hajdu Martin 55:16 3:25 (3) 5:54 (3) 9:37 (1) 14:26 (1) 16:51 (1) 19:04 (1) 28:54 (1) 35:08 (1) 36:58 (1) 39:37 (1) 45:29 (1) 51:08 (1) 55:16 (1)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 3:25 (3) 2:29 (3) 3:43 (2) 4:49 (1) 2:25 (10) 2:13 (1) 9:50 (2) 6:14 (1) 1:50 (1) 2:39 (3) 5:52 (4) 5:39 (9) 4:08 (3)
2 Füzy Anna 57:10 3:02 (2) 5:24 (1) 9:43 (2) 16:05 (2) 17:40 (2) 19:57 (2) 31:33 (2) 38:40 (2) 40:44 (2) 43:42 (2) 49:05 (2) 52:17 (2) 57:10 (2)
OSC Orvosegyetem SC 3:02 (2) 2:22 (1) 4:19 (3) 6:22 (4) 1:35 (3) 2:17 (2) 11:36 (4) 7:07 (3) 2:04 (3) 2:58 (5) 5:23 (2) 3:12 (2) 4:53 (5)
3 Beöthy Ádám 58:13 3:43 (4) 6:16 (4) 11:25 (3) 17:34 (3) 19:09 (3) 21:29 (3) 32:14 (3) 39:53 (3) 42:33 (3) 45:13 (3) 51:00 (3) 54:00 (3) 58:13 (3)
KOS Hegyvidék-KFKI Opti 3:43 (4) 2:33 (5) 5:09 (5) 6:09 (3) 1:35 (3) 2:20 (3) 10:45 (3) 7:39 (4) 2:40 (6) 2:40 (4) 5:47 (3) 3:00 (1) 4:13 (4)
4 Rózsa László 60:01 6:57 (14) 9:25 (12) 13:06 (6) 18:37 (4) 20:33 (5) 23:47 (5) 33:23 (4) 40:10 (4) 44:55 (4) 47:18 (4) 51:57 (4) 56:23 (4) 60:01 (4)
MSE Megalódusz SE 6:57 (14) 2:28 (2) 3:41 (1) 5:31 (2) 1:56 (6) 3:14 (11) 9:36 (1) 6:47 (2) 4:45 (10) 2:23 (1) 4:39 (1) 4:26 (6) 3:38 (1)
5 Hegedűs Zoltán 73:45 3:01 (1) 5:33 (2) 13:51 (7) 20:51 (6) 22:48 (6) 25:21 (6) 43:00 (8) 55:11 (8) 57:11 (7) 59:49 (7) 65:51 (6) 69:45 (5) 73:45 (5)
EK Egyesületen kívüli 3:01 (1) 2:32 (4) 8:18 (13) 7:00 (7) 1:57 (7) 2:33 (6) 17:39 (12) 12:11 (12) 2:00 (2) 2:38 (2) 6:02 (5) 3:54 (5) 4:00 (2)
6 Mets Miklós 76:23 4:34 (10) 7:31 (7) 14:36 (8) 21:05 (7) 23:06 (7) 25:42 (7) 39:34 (6) 48:59 (6) 51:17 (6) 54:50 (5) 64:31 (5) 70:34 (6) 76:23 (6)
OSC Orvosegyetem SC 4:34 (10) 2:57 (7) 7:05 (10) 6:29 (5) 2:01 (8) 2:36 (7) 13:52 (9) 9:25 (7) 2:18 (4) 3:33 (6) 9:41 (10) 6:03 (10) 5:49 (8)
7 Jankó Tamás 80:49 4:15 (8) 8:09 (8) 14:43 (9) 23:56 (8) 26:25 (9) 30:15 (9) 42:38 (7) 52:47 (7) 59:30 (8) 63:57 (8) 71:36 (7) 75:01 (7) 80:49 (7)
HSE Hegyisport Szentend 4:15 (8) 3:54 (12) 6:34 (9) 9:13 (10) 2:29 (11) 3:50 (13) 12:23 (5) 10:09 (8) 6:43 (11) 4:27 (10) 7:39 (7) 3:25 (3) 5:48 (7)
8 Kiss Zsolt 82:25 4:51 (11) 8:33 (11) 15:05 (10) 26:08 (11) 29:23 (12) 32:44 (12) 46:26 (11) 57:01 (10) 61:26 (10) 65:01 (10) 72:53 (9) 76:42 (8) 82:25 (8)
EK Egyesületen kívüli 4:51 (11) 3:42 (11) 6:32 (8) 11:03 (12) 3:15 (13) 3:21 (12) 13:42 (8) 10:35 (10) 4:25 (9) 3:35 (7) 7:52 (8) 3:49 (4) 5:43 (6)
9 Hegedüs Béla 84:23 4:01 (6) 7:09 (5) 12:44 (5) 24:38 (9) 26:23 (8) 29:02 (8) 44:22 (10) 56:23 (9) 59:57 (9) 64:25 (9) 72:48 (8) 77:34 (9) 84:23 (9)
KTK Kőbányai Tájfutó Kl 4:01 (6) 3:08 (8) 5:35 (7) 11:54 (13) 1:45 (5) 2:39 (8) 15:20 (10) 12:01 (11) 3:34 (8) 4:28 (11) 8:23 (9) 4:46 (7) 6:49 (10)
10 Tóth Gergely 87:40 4:28 (9) 8:09 (8) 15:21 (11) 26:21 (12) 27:52 (10) 30:41 (10) 53:33 (12) 62:38 (12) 65:11 (12) 68:51 (11) 76:12 (10) 81:45 (10) 87:40 (10)
KOS Hegyvidék-KFKI Opti 4:28 (9) 3:41 (10) 7:12 (11) 11:00 (11) 1:31 (1) 2:49 (9) 22:52 (13) 9:05 (6) 2:33 (5) 3:40 (8) 7:21 (6) 5:33 (8) 5:55 (9)
Fazekas Zoltán hiba 4:04 (7) 16:51 (14) 24:53 (14) 33:53 (14) 36:22 (14) 39:28 (13) ----- ----- ----- ----- ----- ----- 60:32
Gruppetto Kerékpáros Kl 4:04 (7) 12:47 (14) 8:02 (12) 9:00 (9) 2:29 (11) 3:06 (10) 21:04
Tálas Sándor hiba 3:48 (5) 7:15 (6) 12:06 (4) 18:58 (5) 20:30 (4) 23:01 (4) 35:50 (5) 44:05 (5) 51:11 (5) 55:06 (6) ----- ----- 61:52
OSC Orvosegyetem SC 3:48 (5) 3:27 (9) 4:51 (4) 6:52 (6) 1:32 (2) 2:31 (5) 12:49 (7) 8:15 (5) 7:06 (12) 3:55 (9) 6:46
Kulcsár Gábor hiba 6:24 (13) 12:10 (13) 17:37 (12) 24:43 (10) 28:14 (11) 30:44 (11) 43:19 (9) 61:23 (11) 64:07 (11) 72:06 (12) ----- ----- 78:46
EK Egyesületen kívüli 6:24 (13) 5:46 (13) 5:27 (6) 7:06 (8) 3:31 (14) 2:30 (4) 12:35 (6) 18:04 (13) 2:44 (7) 7:59 (12) 6:40
Szlávik Zoltán dr. hiba 5:13 (12) 8:09 (8) 19:18 (13) 31:44 (13) 34:03 (13) 41:37 (14) 58:11 (13) 68:23 (13) ----- ----- ----- -----
KFK KFKI Petőfi Sportkö 5:13 (12) 2:56 (6) 11:09 (14) 12:26 (14) 2:19 (9) 7:34 (14) 16:34 (11) 10:12 (9)
Rövid (6) 5.3 km 6 ep
1(33) 2(32) 3(38) 4(39) 5(40) 6(43) C
1 Beöthy Farkas 52:56 4:57 (1) 15:50 (1) 30:17 (1) 37:05 (1) 40:57 (1) 48:54 (1) 52:56 (1)
EK Egyesületen kívüli 4:57 (1) 10:53 (1) 14:27 (1) 6:48 (3) 3:52 (1) 7:57 (1) 4:02 (2)
2 Hajdu Erik 73:32 5:41 (2) 17:58 (2) 38:29 (2) 0.00 54:52 (2) 67:46 (2) 73:32 (2)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 5:41 (2) 12:17 (2) 20:31 (3) 16:23 (5) 12:54 (4) 5:46 (3)
3 Peterdi János, Trautman 79:39 6:59 (3) 33:00 (4) 57:18 (4) 60:48 (2) 65:31 (3) 75:45 (3) 79:39 (3)
EK Egyesületen kívüli 6:59 (3) 26:01 (5) 24:18 (4) 3:30 (1) 4:43 (2) 10:14 (2) 3:54 (1)
4 Tóth Tímea 92:42 21:29 (5) 35:33 (5) 53:03 (3) 65:06 (3) 70:15 (4) 85:00 (4) 92:42 (4)
EK Egyesületen kívüli 21:29 (5) 14:04 (3) 17:30 (2) 12:03 (4) 5:09 (3) 14:45 (5) 7:42 (5)
5 Paulovits Gergely 93:59 10:57 (4) 27:45 (3) 63:11 (5) 67:30 (4) 74:45 (5) 87:37 (5) 93:59 (5)
EK Egyesületen kívüli 10:57 (4) 16:48 (4) 35:26 (5) 4:19 (2) 7:15 (4) 12:52 (3) 6:22 (4)
Farkas Gergely Mátyás hiba ----- 93:40 ----- ----- ----- ----- 97:39
EK Egyesületen kívüli 93:40 3:59
Térkép