DD 1. Přibylová Eva -- Chaloupská Pavlína Sokol Nusle
Číslo: 466 Start: 14:25:00 Cíl: 18:17:12 Bodů: 430 Čas: 03:52:12 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 33(20) 34(30) 40(20)
15:02:48 15:11:18 15:47:23 15:59:30 16:08:11 16:40:31 17:18:30 17:44:34 17:58:50 18:15:32
00:37:48 00:08:30 00:36:05 00:12:07 00:08:41 00:32:20 00:37:59 00:26:04 00:14:16 00:16:42
Cíl
18:17:12
00:01:40
DD 2. Lamichová Kateřina -- Vítková Lucie T-MAPY
Číslo: 410 Start: 12:50:00 Cíl: 16:46:30 Bodů: 370 Čas: 03:56:30 Penále: 0
37(30) 36(50) 36(50) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 32(50) 39(20) 40(20)
13:33:18 13:50:12 13:53:43 14:34:43 14:52:59 15:18:06 15:40:38 16:02:33 16:23:11 16:44:56
00:43:18 00:16:54 00:03:31 00:41:00 00:18:16 00:25:07 00:22:32 00:21:55 00:20:38 00:21:45
Cíl
16:46:30
00:01:34
DD 3. Füzy Anna -- Cseh Veronika Whateveryellow
Číslo: 456 Start: 14:05:00 Cíl: 18:03:54 Bodů: 390 Čas: 03:58:54 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 12(30) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20) 40(20)
14:44:11 14:53:40 15:05:27 15:27:32 15:41:17 16:02:50 16:30:58 17:16:49 17:41:09 18:02:27
00:39:11 00:09:29 00:11:47 00:22:05 00:13:45 00:21:33 00:28:08 00:45:51 00:24:20 00:21:18
Cíl
18:03:54
00:01:27
DD 4. Cornelia Eckardt -- Sonnhild Knobloch SoCo Moravia
Číslo: 439 Start: 13:40:00 Cíl: 17:28:19 Bodů: 380 Čas: 03:48:19 Penále: 0
2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 39(20)
14:16:15 14:36:21 14:44:06 15:05:53 15:21:02 15:40:45 15:55:44 16:06:30 16:38:53 17:03:59
00:36:15 00:20:06 00:07:45 00:21:47 00:15:09 00:19:43 00:14:59 00:10:46 00:32:23 00:25:06
40(20) Cíl
17:26:38 17:28:19
00:22:39 00:01:41
DD 5. Vlčková Iva -- Vlčková Pavlína MTBO ČZU Praha
Číslo: 401 Start: 12:35:00 Cíl: 16:30:36 Bodů: 380 Čas: 03:55:36 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
13:21:22 13:29:49 14:09:04 14:22:54 14:32:17 15:06:11 15:50:09 16:28:59 16:30:36
00:46:22 00:08:27 00:39:15 00:13:50 00:09:23 00:33:54 00:43:58 00:38:50 00:01:37
DD 6. Hašková Eva -- Hasmanová Lenka Plzeňská smršť
Číslo: 430 Start: 13:20:00 Cíl: 17:10:14 Bodů: 420 Čas: 03:50:14 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 32(50) 39(20)
13:53:47 14:01:44 14:13:39 14:35:09 15:03:59 15:22:16 15:45:14 16:05:05 16:31:24 16:50:33
00:33:47 00:07:57 00:11:55 00:21:30 00:28:50 00:18:17 00:22:58 00:19:51 00:26:19 00:19:09
40(20) Cíl
17:08:39 17:10:14
00:18:06 00:01:35
DD 7. Ryšavá Vendulka -- Stejskalová Radka MTBO ČZU Praha
Číslo: 444 Start: 13:45:00 Cíl: 17:40:53 Bodů: 330 Čas: 03:55:53 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
14:20:14 14:52:25 15:16:23 15:45:39 16:06:45 16:47:11 17:11:44 17:38:59 17:40:53
00:35:14 00:32:11 00:23:58 00:29:16 00:21:06 00:40:26 00:24:33 00:27:15 00:01:54
DD 8. Horálková Hana -- Nováková Lucie SKOB Havířov a spol.
Číslo: 427 Start: 13:15:00 Cíl: 17:13:24 Bodů: 320 Čas: 03:58:24 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 39(20) 40(20) Cíl
13:53:15 14:13:47 14:46:10 15:22:45 15:39:10 16:01:07 16:22:21 16:43:39 17:11:44 17:13:24
00:38:15 00:20:32 00:32:23 00:36:35 00:16:25 00:21:57 00:21:14 00:21:18 00:28:05 00:01:40
DD 9. Fajtlová Jana -- Štěpánská Adéla Plzeňská smršť
Číslo: 461 Start: 14:20:00 Cíl: 17:55:40 Bodů: 300 Čas: 03:35:40 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
14:51:03 15:14:02 15:42:19 16:18:35 16:33:31 17:00:49 17:21:25 17:53:44 17:55:40
00:31:03 00:22:59 00:28:17 00:36:16 00:14:56 00:27:18 00:20:36 00:32:19 00:01:56
DD 10. Lamichová Martina -- Doležalová Vendula OK99
Číslo: 468 Start: 14:30:00 Cíl: 18:22:35 Bodů: 290 Čas: 03:52:35 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 17(50) 31(20) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
15:10:33 15:27:38 16:02:38 16:35:24 16:59:16 17:11:44 17:33:52 18:01:02 18:20:40 18:22:35
00:40:33 00:17:05 00:35:00 00:32:46 00:23:52 00:12:28 00:22:08 00:27:10 00:19:38 00:01:55
DD 11. Štemberová Lenka -- Korecká Edita Plzeňská smršť
Číslo: 404 Start: 12:40:00 Cíl: 16:23:55 Bodů: 310 Čas: 03:43:55 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
13:29:15 13:43:21 14:26:06 14:41:18 14:54:50 15:36:13 15:53:14 16:21:47 16:23:55
00:49:15 00:14:06 00:42:45 00:15:12 00:13:32 00:41:23 00:17:01 00:28:33 00:02:08
DD 12. Rešová Kateřina -- Vozdová Klára KVS Divočák Šumperk
Číslo: 418 Start: 13:05:00 Cíl: 17:01:25 Bodů: 280 Čas: 03:56:25 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 29(30) 28(10) 27(80) 26(20) 33(20) 40(20)
13:52:34 14:02:14 14:18:59 14:45:33 14:49:22 15:02:28 15:30:15 15:49:36 16:26:36 16:59:05
00:47:34 00:09:40 00:16:45 00:26:34 00:03:49 00:13:06 00:27:47 00:19:21 00:37:00 00:32:29
Cíl
17:01:25
00:02:20
DD 13. Krätschmerová Kateřina -- Petránková Lucie PELL'S MTBO Team
Číslo: 459 Start: 14:10:00 Cíl: 18:07:47 Bodů: 270 Čas: 03:57:47 Penále: 0
34(30) 33(20) 30(50) 17(50) 32(50) 2(30) 39(20) 40(20) Cíl
14:53:08 15:19:04 15:35:49 16:09:02 16:42:28 17:09:22 17:36:16 18:06:03 18:07:47
00:43:08 00:25:56 00:16:45 00:33:13 00:33:26 00:26:54 00:26:54 00:29:47 00:01:44
DD 14. Jašková Šárka -- Hrušková Martina A-team NOVO Bruntál
Číslo: 447 Start: 13:50:00 Cíl: 17:34:51 Bodů: 290 Čas: 03:44:51 Penále: 0
2(30) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 33(20) 39(20) 40(20) Cíl
14:34:24 15:02:00 15:29:42 15:46:21 16:04:31 16:46:07 17:06:29 17:33:08 17:34:51
00:44:24 00:27:36 00:27:42 00:16:39 00:18:10 00:41:36 00:20:22 00:26:39 00:01:43
DD 15. Chroustovská Veronika -- Kršková Barbora SK Kondor
Číslo: 454 Start: 14:00:00 Cíl: 18:12:16 Bodů: 280 Čas: 04:12:16 Penále: 26
2(30) 32(50) 10(30) 15(80) 13(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:46:17 15:09:31 15:33:21 16:23:14 16:54:50 17:51:17 18:10:34 18:12:16
00:46:17 00:23:14 00:23:50 00:49:53 00:31:36 00:56:27 00:19:17 00:01:42
DD 16. Milánová Jindřiška -- Mulíčková Eva Nuly
Číslo: 409 Start: 12:45:00 Cíl: 16:28:10 Bodů: 270 Čas: 03:43:10 Penále: 0
34(30) 27(80) 26(20) 30(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:28:57 14:13:45 14:31:00 14:59:08 15:30:34 15:59:08 16:25:48 16:28:10
00:43:57 00:44:48 00:17:15 00:28:08 00:31:26 00:28:34 00:26:40 00:02:22
DD 17. Macková Lenka -- Olešová Slávka Kamenický lampioni
Číslo: 457 Start: 14:05:00 Cíl: 18:04:47 Bodů: 320 Čas: 03:59:47 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
14:42:25 14:52:49 15:08:42 15:35:37 16:15:40 16:35:29 17:00:16 17:25:39 18:03:10 18:04:47
00:37:25 00:10:24 00:15:53 00:26:55 00:40:03 00:19:49 00:24:47 00:25:23 00:37:31 00:01:37
DD 18. Kuželová Adéla -- Petrová Tereza Rebels
Číslo: 433 Start: 13:30:00 Cíl: 17:09:55 Bodů: 230 Čas: 03:39:55 Penále: 0
39(20) 33(20) 30(50) 31(20) 17(50) 32(50) 40(20) Cíl
14:23:39 14:57:12 15:12:18 15:28:46 15:54:02 16:24:58 17:08:07 17:09:55
00:53:39 00:33:33 00:15:06 00:16:28 00:25:16 00:30:56 00:43:09 00:01:48
DD 19. Mrkvičková Marie -- Jeřábková Eva DCK Jouda
Číslo: 414 Start: 12:55:00 Cíl: 17:04:29 Bodů: 260 Čas: 04:09:29 Penále: 20
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
13:42:22 13:54:54 14:50:16 15:08:06 15:48:45 16:27:53 17:02:42 17:04:29
00:47:22 00:12:32 00:55:22 00:17:50 00:40:39 00:39:08 00:34:49 00:01:47
DD 20. Kašparová Ivana -- Staňková Štěpánka blue.ssu.cz
Číslo: 429 Start: 13:20:00 Cíl: 17:27:44 Bodů: 300 Čas: 04:07:44 Penále: 16
37(30) 36(50) 29(30) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
14:01:06 14:23:24 14:51:55 14:54:15 15:10:27 15:28:01 15:57:20 17:09:20 17:26:11 17:27:44
00:41:06 00:22:18 00:28:31 00:02:20 00:16:12 00:17:34 00:29:19 01:12:00 00:16:51 00:01:33
DD 21. Třešňáková Markéta -- Hybšová Jana T-Mobile MTB Team
Číslo: 426 Start: 13:15:00 Cíl: 16:56:31 Bodů: 230 Čas: 03:41:31 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 40(20) Cíl
13:53:46 14:03:41 14:20:20 14:53:45 15:37:45 16:54:21 16:56:31
00:38:46 00:09:55 00:16:39 00:33:25 00:44:00 01:16:36 00:02:10
DD 22. Hypiusová Tereza -- Doležalová Veronika Klokan Team
Číslo: 460 Start: 14:15:00 Cíl: 17:55:30 Bodů: 250 Čas: 03:40:30 Penále: 0
37(30) 36(50) 27(80) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
15:00:20 15:19:46 16:20:27 17:02:52 17:22:25 17:53:28 17:55:30
00:45:20 00:19:26 01:00:41 00:42:25 00:19:33 00:31:03 00:02:02
DD 23. Puchernová Veronika -- Solarová Zuzana MTBO ČZU Praha
Číslo: 416 Start: 13:00:00 Cíl: 16:59:17 Bodů: 240 Čas: 03:59:17 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 30(50) 31(20) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
13:44:39 14:16:27 14:53:05 15:42:37 15:53:16 16:11:55 16:36:03 16:57:27 16:59:17
00:44:39 00:31:48 00:36:38 00:49:32 00:10:39 00:18:39 00:24:08 00:21:24 00:01:50
DD 24. Králová Michaela -- Březinová Marie Donti
Číslo: 403 Start: 12:35:00 Cíl: 16:20:12 Bodů: 240 Čas: 03:45:12 Penále: 0
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 32(50) 39(20) 34(30) 40(20) Cíl
13:11:17 13:35:34 14:00:31 14:10:05 14:56:52 15:25:37 15:57:25 16:18:30 16:20:12
00:36:17 00:24:17 00:24:57 00:09:34 00:46:47 00:28:45 00:31:48 00:21:05 00:01:42
DD 25. Voráčová Naďa -- Vančurová Kamila blue.ssu.cz
Číslo: 405 Start: 12:45:00 Cíl: 17:03:20 Bodů: 300 Čas: 04:18:20 Penále: 70
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 29(30) 37(30) 40(20) Cíl
13:27:29 13:50:13 14:21:01 14:39:02 14:58:43 15:46:38 16:40:46 17:01:41 17:03:20
00:42:29 00:22:44 00:30:48 00:18:01 00:19:41 00:47:55 00:54:08 00:20:55 00:01:39
DD 26. Hykšová Markéta -- Nevědělová Monika Koloklinika
Číslo: 421 Start: 13:10:00 Cíl: 17:09:47 Bodů: 220 Čas: 03:59:47 Penále: 0
1(10) 2(30) 32(50) 10(30) 11(50) 4(30) 40(20) Cíl
13:47:28 14:11:55 14:37:53 15:17:28 15:36:37 16:30:53 17:08:03 17:09:47
00:37:28 00:24:27 00:25:58 00:39:35 00:19:09 00:54:16 00:37:10 00:01:44
DD 27. Zrníková Andrea -- Valíková Petra Big Fat Brothers
Číslo: 412 Start: 12:55:00 Cíl: 16:52:44 Bodů: 230 Čas: 03:57:44 Penále: 0
38(20) 34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:38:44 14:13:49 14:42:13 15:00:41 15:14:04 15:41:59 16:16:57 16:50:27 16:52:44
00:43:44 00:35:05 00:28:24 00:18:28 00:13:23 00:27:55 00:34:58 00:33:30 00:02:17
DD 28. Skoupá Vladimíra -- Neumannová Kamila Big Fat Brothers
Číslo: 428 Start: 13:20:00 Cíl: 17:09:17 Bodů: 270 Čas: 03:49:17 Penále: 0
39(20) 2(30) 4(30) 5(50) 32(50) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
13:58:58 14:17:39 14:43:15 14:53:14 15:42:10 16:18:29 16:36:26 17:07:08 17:09:17
00:38:58 00:18:41 00:25:36 00:09:59 00:48:56 00:36:19 00:17:57 00:30:42 00:02:09
DD 29. Kočovská Marcela -- Kočovská Alena Atex sport
Číslo: 450 Start: 13:55:00 Cíl: 17:58:43 Bodů: 260 Čas: 04:03:43 Penále: 8
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 12(30) 32(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:47:55 15:02:26 15:19:43 15:56:05 16:19:50 16:54:40 17:00:57 17:26:18 17:56:45 17:58:43
00:52:55 00:14:31 00:17:17 00:36:22 00:23:45 00:34:50 00:06:17 00:25:21 00:30:27 00:01:58
DD 30. Kočandrlová Petra -- Kůrková Renata Plzeňská smršť
Číslo: 455 Start: 14:05:00 Cíl: 18:24:15 Bodů: 240 Čas: 04:19:15 Penále: 80
34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 17(50) 32(50) 40(20) Cíl
14:58:48 15:26:37 15:46:34 16:12:42 16:45:36 17:19:04 18:22:24 18:24:15
00:53:48 00:27:49 00:19:57 00:26:08 00:32:54 00:33:28 01:03:20 00:01:51
DD 31. Žantová Petra -- Marešová Hana Snails Pardubice
Číslo: 419 Start: 13:05:00 Cíl: 17:03:32 Bodů: 210 Čas: 03:58:32 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 8(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:07:29 14:20:41 14:44:13 15:16:22 16:07:46 17:01:39 17:03:32
01:02:29 00:13:12 00:23:32 00:32:09 00:51:24 00:53:53 00:01:53
DD 32. Bednaříková Jana -- Staňková Veronika Prasklá duše
Číslo: 458 Start: 14:10:00 Cíl: 18:04:04 Bodů: 230 Čas: 03:54:04 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 8(30) 11(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:03:07 15:16:39 15:36:24 16:11:58 16:39:48 17:33:41 18:02:01 18:04:04
00:53:07 00:13:32 00:19:45 00:35:34 00:27:50 00:53:53 00:28:20 00:02:03
DD 33. Masopustová Ilona -- Krbcová Kateřina MTBike
Číslo: 424 Start: 13:10:00 Cíl: 16:58:03 Bodů: 200 Čas: 03:48:03 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 10(30) 2(30) 39(20) 40(20) Cíl
14:00:06 14:12:25 14:32:28 15:15:47 15:41:40 16:13:50 16:55:55 16:58:03
00:50:06 00:12:19 00:20:03 00:43:19 00:25:53 00:32:10 00:42:05 00:02:08
DD 34. Cincibusová Jana -- Brandová Markéta Cincibus team
Číslo: 422 Start: 13:10:00 Cíl: 17:01:18 Bodů: 200 Čas: 03:51:18 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 32(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:11:31 14:27:29 14:51:00 15:43:30 16:15:18 16:58:56 17:01:18
01:01:31 00:15:58 00:23:31 00:52:30 00:31:48 00:43:38 00:02:22
DD 35. Vokounová Lenka -- Vlková Kateřina LeKa team
Číslo: 446 Start: 13:50:00 Cíl: 17:45:12 Bodů: 200 Čas: 03:55:12 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
14:31:18 14:42:01 15:15:06 15:46:17 16:54:00 17:23:14 17:43:32 17:45:12
00:41:18 00:10:43 00:33:05 00:31:11 01:07:43 00:29:14 00:20:18 00:01:40
DD 36. Fojtáchová Petra -- Haluzová Marie CRAFT Team
Číslo: 431 Start: 13:25:00 Cíl: 17:42:45 Bodů: 210 Čas: 04:17:45 Penále: 60
39(20) 33(20) 26(20) 27(80) 25(50) 40(20) Cíl
14:12:26 14:42:57 15:11:13 15:32:25 15:58:46 17:40:44 17:42:45
00:47:26 00:30:31 00:28:16 00:21:12 00:26:21 01:41:58 00:02:01
DD 37. Slavíková Kateřina -- Slavíková Lucie VIPrahlo
Číslo: 465 Start: 14:25:00 Cíl: 18:13:03 Bodů: 150 Čas: 03:48:03 Penále: 0
4(30) 5(50) 11(50) 40(20) Cíl
15:17:27 15:28:43 16:40:19 18:10:41 18:13:03
00:52:27 00:11:16 01:11:36 01:30:22 00:02:22
DD 38. Bendová Klára -- Krejčí Hanka Kulda Bike Team
Číslo: 435 Start: 13:15:00 Cíl: 17:03:15 Bodů: 210 Čas: 03:48:15 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 8(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:08:52 14:19:15 15:15:29 15:43:14 16:21:26 17:01:13 17:03:15
00:53:52 00:10:23 00:56:14 00:27:45 00:38:12 00:39:47 00:02:02
DD 39. Osladilová Hana -- Tomanková Martina M + H Team
Číslo: 451 Start: 13:55:00 Cíl: 18:04:22 Bodů: 220 Čas: 04:09:22 Penále: 20
2(30) 32(50) 30(50) 26(20) 25(50) 40(20) Cíl
14:39:54 15:12:30 15:43:21 16:04:32 16:29:21 18:02:32 18:04:22
00:44:54 00:32:36 00:30:51 00:21:11 00:24:49 01:33:11 00:01:50
DD 40. Suastiková Jana -- Suastiková Michaela Jabkoty Kdyně
Číslo: 445 Start: 13:45:00 Cíl: 17:41:58 Bodů: 180 Čas: 03:56:58 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 35(10) 34(30) 39(20) 40(20) Cíl
14:28:56 14:40:25 15:11:53 16:06:27 16:45:04 17:15:01 17:39:57 17:41:58
00:43:56 00:11:29 00:31:28 00:54:34 00:38:37 00:29:57 00:24:56 00:02:01
DD 41. Hegnerová Alena -- Hegnerová Hana Áda Team
Číslo: 452 Start: 14:00:00 Cíl: 17:31:19 Bodů: 130 Čas: 03:31:19 Penále: 0
1(10) 39(20) 32(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:46:39 15:18:19 15:57:07 16:37:25 17:28:40 17:31:19
00:46:39 00:31:40 00:38:48 00:40:18 00:51:15 00:02:39
DD 42. Rubešová Kateřina -- Slabochová Markéta Koloklinika
Číslo: 413 Start: 12:55:00 Cíl: 16:54:58 Bodů: 140 Čas: 03:59:58 Penále: 0
39(20) 32(50) 30(50) 40(20) Cíl
13:49:42 14:16:42 15:05:00 16:53:13 16:54:58
00:54:42 00:27:00 00:48:18 01:48:13 00:01:45
DD 43. Morávková Magda -- Schulzová Jana ALU TEAM
Číslo: 440 Start: 13:40:00 Cíl: 17:20:42 Bodů: 130 Čas: 03:40:42 Penále: 0
32(50) 34(30) 37(30) 40(20) Cíl
14:56:31 15:53:53 16:40:27 17:17:46 17:20:42
01:16:31 00:57:22 00:46:34 00:37:19 00:02:56
DD 44. Chládková Libuše -- Šulerová Michaela René a Rudolf
Číslo: 425 Start: 13:10:00 Cíl: 18:04:56 Bodů: 260 Čas: 04:54:56 Penále: 430
5(50) 4(30) 4(30) 2(30) 10(30) 13(50) 12(30) 39(20) 40(20) Cíl
14:21:36 14:35:10 14:35:20 14:50:31 15:24:00 15:57:41 16:38:45 17:35:36 18:02:59 18:04:56
01:11:36 00:13:34 00:00:10 00:15:11 00:33:29 00:33:41 00:41:04 00:56:51 00:27:23 00:01:57
DD 45. Švarcbachová Tereza -- Švarcbachová Lucie Křupanky
Číslo: 438 Start: 13:35:00 Cíl: 17:46:12 Bodů: 190 Čas: 04:11:12 Penále: 24
5(50) 4(30) 3(20) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:55:07 15:12:52 15:48:40 16:42:15 17:11:34 17:44:37 17:46:12
01:20:07 00:17:45 00:35:48 00:53:35 00:29:19 00:33:03 00:01:35
DD 46. Chrpová Slávka -- Pinkavová Tereza Cykloturistika
Číslo: 402 Start: 12:35:00 Cíl: 17:14:32 Bodů: 300 Čas: 04:39:32 Penále: 280
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
13:28:38 13:38:41 14:10:14 14:30:14 15:09:19 15:28:09 15:43:47 17:12:44 17:14:32
00:53:38 00:10:03 00:31:33 00:20:00 00:39:05 00:18:50 00:15:38 01:28:57 00:01:48
DD 47. Hromádková Martina -- Mráková Jitka
Číslo: 417 Start: 13:05:00 Cíl: 17:25:00 Bodů: 170 Čas: 04:20:00 Penále: 90
4(30) 5(50) 3(20) 32(50) 40(20) Cíl
14:13:31 14:28:50 15:01:53 16:23:05 17:23:07 17:25:00
01:08:31 00:15:19 00:33:03 01:21:12 01:00:02 00:01:53
DD 48. Vaňková Petra -- Kripnerová Dagmar CRAFT Team
Číslo: 319 Start: 13:45:00 Cíl: 17:22:18 Bodů: 90 Čas: 03:37:18 Penále: 0
34(30) 34(30) 34(30) 33(20) 39(20) 40(20) Cíl
15:01:15 15:01:23 15:01:55 15:47:51 16:42:12 17:19:03 17:22:18
01:16:15 00:00:08 00:00:32 00:45:56 00:54:21 00:36:51 00:03:15
DD 49. Králová Lada -- Krtičková Petra blue.ssu.cz
Číslo: 453 Start: 14:00:00 Cíl: 18:09:04 Bodů: 320 Čas: 04:09:04 Penále: 20
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 33(20) 40(20) Cíl
14:43:24 14:52:39 15:07:04 15:31:24 16:17:07 16:41:32 17:11:12 17:39:45 18:07:20 18:09:04
00:43:24 00:09:15 00:14:25 00:24:20 00:45:43 00:24:25 00:29:40 00:28:33 00:27:35 00:01:44
DD 50. Štěpánová Lída -- Střechová Petra SHOCart & CykloServer.cz
Číslo: 462 Start: 14:20:00 Cíl: 19:10:11 Bodů: 250 Čas: 04:50:11 Penále: 390
39(20) 32(50) 18(30) 17(50) 15(80) 40(20) Cíl
15:04:07 15:30:20 16:16:09 16:32:03 17:22:00 19:07:44 19:10:11
00:44:07 00:26:13 00:45:49 00:15:54 00:49:57 01:45:44 00:02:27
DD 51. Pálková Mirka -- Havlíková Jana Zoufalé bikerky/ Vinohradské šlapky
Číslo: 437 Start: 13:35:00 Cíl: 18:32:29 Bodů: 230 Čas: 04:57:29 Penále: 460
5(50) 4(30) 9(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:38:51 15:00:44 16:06:47 16:51:09 18:30:08 18:32:29
01:03:51 00:21:53 01:06:03 00:44:22 01:38:59 00:02:21
DD 52. Jandová Veronika -- Jandová Diana Hajan bike team Chrudim
Číslo: 434 Start: 13:30:00 Cíl: 18:06:20 Bodů: 320 Čas: 04:36:20 Penále: 250
39(20) 32(50) 31(20) 30(50) 27(80) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
14:11:14 14:33:21 15:03:15 15:28:05 16:18:56 17:14:29 17:33:51 18:04:35 18:06:20
00:41:14 00:22:07 00:29:54 00:24:50 00:50:51 00:55:33 00:19:22 00:30:44 00:01:45
DD 53. Folprechtová Jarča -- Zemanová Renata ASA Turnov
Číslo: 411 Start: 12:55:00 Cíl: 17:21:22 Bodů: 410 Čas: 04:26:22 Penále: 150
39(20) 2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30)
13:28:33 13:42:43 14:00:58 14:08:25 14:31:53 14:57:47 15:17:58 15:32:37 15:43:41 16:16:45
00:33:33 00:14:10 00:18:15 00:07:27 00:23:28 00:25:54 00:20:11 00:14:39 00:11:04 00:33:04
10(30) 40(20) Cíl
16:39:43 17:19:52 17:21:22
00:22:58 00:40:09 00:01:30
DD 54. Turečková Zuzana -- Vilímová Renata Triton Beroun
Číslo: 423 Start: 13:10:00 Cíl: 17:37:16 Bodů: 150 Čas: 04:27:16 Penále: 160
4(30) 3(20) 8(30) 8(30) 9(50) 40(20) Cíl
14:11:25 14:40:11 15:11:19 15:11:49 16:05:56 17:35:03 17:37:16
01:01:25 00:28:46 00:31:08 00:00:30 00:54:07 01:29:07 00:02:13
DD 55. Přibylová Jana -- Koprnová Hana CRAFT Team
Číslo: 448 Start: 13:55:00 Cíl: 19:23:46 Bodů: 190 Čas: 05:28:46 Penále: 9999
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 40(20) Cíl
14:43:14 15:12:51 15:44:59 16:10:24 16:45:55 19:21:32 19:23:46
00:48:14 00:29:37 00:32:08 00:25:25 00:35:31 02:35:37 00:02:14
DD 56. Faireislová Marta -- Kamzíková Veronika T-Mobile MTB Team
Číslo: 442 Start: 13:45:00 Cíl: 18:10:18 Bodů: 150 Čas: 04:25:18 Penále: 140
4(30) 3(20) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:48:09 15:14:42 16:00:22 16:41:27 18:07:43 18:10:18
01:03:09 00:26:33 00:45:40 00:41:05 01:26:16 00:02:35
DD 57. Jašková Eva -- Němcová Barbora Atex sport
Číslo: 420 Start: 13:05:00 Cíl: 15:45:00 Bodů: 110 Čas: 02:40:00 Penále: 0
37(30) 38(20) 35(10) 34(30) 33(20) Cíl
13:59:19 14:23:54 15:19:23 15:46:44 16:33:29 15:45:00
00:54:19 00:24:35 00:55:29 00:27:21 00:46:45 00:00:0-2909
DD 66. Eulakova Sophia -- Sherbakova Natalia Russia
Číslo: 432 Start: 13:25:00 Cíl: 19:17:32 Bodů: 510 Čas: 05:52:32 Penále: 9999
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 17(50)
13:58:38 14:08:15 14:22:55 14:59:15 15:14:59 15:45:16 15:59:07 16:29:04 16:42:51 17:07:41
00:33:38 00:09:37 00:14:40 00:36:20 00:15:44 00:30:17 00:13:51 00:29:57 00:13:47 00:24:50
13(50) 11(50) 2(30) 40(20) Cíl
17:43:27 18:07:03 18:43:24 19:15:56 19:17:32
00:35:46 00:23:36 00:36:21 00:32:32 00:01:36
DD+ 1. Vavrysová Iva -- Dohnalová Jindra CRAFT Team
Číslo: 903 Start: 12:55:00 Cíl: 16:43:17 Bodů: 350 Čas: 03:48:17 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20)
13:25:41 13:35:17 13:50:31 14:16:16 14:53:53 15:07:20 15:30:15 15:54:52 16:21:50 16:41:34
00:30:41 00:09:36 00:15:14 00:25:45 00:37:37 00:13:27 00:22:55 00:24:37 00:26:58 00:19:44
Cíl
16:43:17
00:01:43
DD+ 2. Hodková Zuzana -- Klinkerová Jitka Kamenický lampioni
Číslo: 914 Start: 13:55:00 Cíl: 18:28:46 Bodů: 450 Čas: 04:33:46 Penále: 220
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20)
14:36:51 14:46:57 15:02:06 15:16:08 15:36:28 15:53:13 16:03:56 16:37:35 17:23:32 18:02:58
00:41:51 00:10:06 00:15:09 00:14:02 00:20:20 00:16:45 00:10:43 00:33:39 00:45:57 00:39:26
40(20) Cíl
18:27:04 18:28:46
00:24:06 00:01:42
DD+ 3. Němečková Jarmila -- Šmausová Dana Žaket
Číslo: 912 Start: 13:25:00 Cíl: 17:28:27 Bodů: 280 Čas: 04:03:27 Penále: 8
5(50) 4(30) 3(20) 2(30) 10(30) 12(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:09:01 14:19:48 14:37:43 15:06:34 15:36:37 16:04:34 16:33:04 17:01:48 17:26:44 17:28:27
00:44:01 00:10:47 00:17:55 00:28:51 00:30:03 00:27:57 00:28:30 00:28:44 00:24:56 00:01:43
DD+ 4. Dubová Věra -- Dubová Erika PC HELP CYCLO
Číslo: 906 Start: 13:00:00 Cíl: 17:07:15 Bodů: 280 Čas: 04:07:15 Penále: 16
34(30) 27(80) 26(20) 25(50) 29(30) 36(50) 40(20) Cíl
13:41:31 14:32:33 14:49:38 15:11:50 15:55:59 16:17:48 17:05:31 17:07:15
00:41:31 00:51:02 00:17:05 00:22:12 00:44:09 00:21:49 00:47:43 00:01:44
DD+ 5. Laštůvková Lenka -- Argalášová Gabriela Dezorienteering Bikers
Číslo: 908 Start: 13:10:00 Cíl: 17:08:58 Bodů: 280 Čas: 03:58:58 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 25(50) 27(80) 40(20) Cíl
13:50:03 14:00:37 14:26:25 14:54:45 15:32:57 16:03:27 17:07:13 17:08:58
00:40:03 00:10:34 00:25:48 00:28:20 00:38:12 00:30:30 01:03:46 00:01:45
DD+ 6. Bochenková Jana -- Šedivá Miroslava Tančící Galusky
Číslo: 919 Start: 14:30:00 Cíl: 18:29:15 Bodů: 280 Čas: 03:59:15 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:22:56 15:38:42 15:56:54 16:24:27 16:52:22 17:32:43 18:01:20 18:27:12 18:29:15
00:52:56 00:15:46 00:18:12 00:27:33 00:27:55 00:40:21 00:28:37 00:25:52 00:02:03
DD+ 7. Hájkova Dita -- Hájková Iveta BSC Opava
Číslo: 918 Start: 14:25:00 Cíl: 18:03:50 Bodů: 280 Čas: 03:38:50 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 40(20) Cíl
14:48:51 15:00:44 15:19:22 15:49:12 16:16:51 16:39:52 18:01:50 18:03:50
00:23:51 00:11:53 00:18:38 00:29:50 00:27:39 00:23:01 01:21:58 00:02:00
DD+ 8. Nedopílková Sylva -- Marková Rita BSC Opava
Číslo: 921 Start: 14:30:00 Cíl: 18:31:38 Bodů: 280 Čas: 04:01:38 Penále: 4
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
15:11:18 15:31:12 16:00:50 16:38:40 17:31:31 17:55:23 18:30:03 18:31:38
00:41:18 00:19:54 00:29:38 00:37:50 00:52:51 00:23:52 00:34:40 00:01:35
DD+ 9. Sluková Michaela -- Spilková Vladimíra Jehlanka team
Číslo: 917 Start: 14:20:00 Cíl: 18:07:44 Bodů: 250 Čas: 03:47:44 Penále: 0
2(30) 32(50) 31(20) 30(50) 27(80) 40(20) Cíl
15:02:32 15:32:39 16:00:53 16:21:19 17:01:36 18:05:57 18:07:44
00:42:32 00:30:07 00:28:14 00:20:26 00:40:17 01:04:21 00:01:47
DD+ 10. Nováková Svatava -- Reischigová Růžena X-Team BaNo K. Vary
Číslo: 920 Start: 14:30:00 Cíl: 18:34:00 Bodů: 280 Čas: 04:04:00 Penále: 10
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
15:11:10 15:31:18 16:01:25 16:38:59 17:31:39 17:56:00 18:32:02 18:34:00
00:41:10 00:20:08 00:30:07 00:37:34 00:52:40 00:24:21 00:36:02 00:01:58
DD+ 11. Loupová Hana -- Minarčíková Petra Over the Hill
Číslo: 905 Start: 13:00:00 Cíl: 17:22:05 Bodů: 320 Čas: 04:22:05 Penále: 110
39(20) 32(50) 15(80) 13(50) 11(50) 9(50) 40(20) Cíl
13:42:36 14:04:23 14:53:09 15:16:24 15:36:54 16:00:38 17:19:51 17:22:05
00:42:36 00:21:47 00:48:46 00:23:15 00:20:30 00:23:44 01:19:13 00:02:14
DD+ 12. Kubátová Milada -- Pokorná Věnceslava Sokol Nusle
Číslo: 913 Start: 13:30:00 Cíl: 17:55:15 Bodů: 270 Čas: 04:25:15 Penále: 140
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 33(20) 30(50) 32(50) 40(20) Cíl
14:22:46 14:32:36 14:49:05 15:19:44 16:05:05 16:22:50 16:58:04 17:53:15 17:55:15
00:52:46 00:09:50 00:16:29 00:30:39 00:45:21 00:17:45 00:35:14 00:55:11 00:02:00
DD+ 13. Králová Zdenka -- Králová Eva SK Severka Šumperk
Číslo: 915 Start: 14:00:00 Cíl: 18:01:37 Bodů: 200 Čas: 04:01:37 Penále: 4
5(50) 4(30) 3(20) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:58:11 15:09:22 15:31:52 16:15:34 17:12:47 17:59:49 18:01:37
00:58:11 00:11:11 00:22:30 00:43:42 00:57:13 00:47:02 00:01:48
DD+ 14. Kavanová Jana -- Pičmanová Jana 2x Jana
Číslo: 909 Start: 13:10:00 Cíl: 16:51:20 Bodů: 200 Čas: 03:41:20 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:12:34 14:26:59 14:51:03 15:29:40 16:07:18 16:49:08 16:51:20
01:02:34 00:14:25 00:24:04 00:38:37 00:37:38 00:41:50 00:02:12
DD+ 15. Hájová Jana -- Janů Světlana CRAFT Team
Číslo: 911 Start: 13:20:00 Cíl: 16:46:11 Bodů: 170 Čas: 03:26:11 Penále: 0
37(30) 36(50) 34(30) 39(20) 38(20) 40(20) Cíl
14:09:17 14:28:30 15:14:00 15:42:58 16:25:33 16:44:00 16:46:11
00:49:17 00:19:13 00:45:30 00:28:58 00:42:35 00:18:27 00:02:11
DD+ 16. Malá Eva -- Jiřištová Hana H+E
Číslo: 907 Start: 13:05:00 Cíl: 17:41:11 Bodů: 270 Čas: 04:36:11 Penále: 250
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 40(20) Cíl
13:46:40 14:14:22 14:43:58 15:05:04 15:32:59 16:12:36 17:39:08 17:41:11
00:41:40 00:27:42 00:29:36 00:21:06 00:27:55 00:39:37 01:26:32 00:02:03
DD+ 17. Tónová Zdena -- Felklová Jarmila blue.ssu.cz
Číslo: 902 Start: 12:40:00 Cíl: 16:39:58 Bodů: 130 Čas: 03:59:58 Penále: 0
2(30) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
13:42:31 14:22:31 15:18:39 16:37:53 16:39:58
01:02:31 00:40:00 00:56:08 01:19:14 00:02:05
DD+ 18. Sladká Zora -- Moždiaková Irena SK Žabovřesky Brno
Číslo: 910 Start: 13:15:00 Cíl: 17:22:28 Bodů: 130 Čas: 04:07:28 Penále: 16
37(30) 36(50) 29(30) 40(20) Cíl
13:58:41 14:14:46 15:15:17 17:20:29 17:22:28
00:43:41 00:16:05 01:00:31 02:05:12 00:01:59
DD+ 20. Krjačová Věra -- Kalendová Blanka SKOB Zlín
Číslo: 901 Start: 12:40:00 Cíl: 23:59:59 Bodů: 350 Čas: 11:19:59 Penále: 9999
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 10(30) 32(50) 39(20) 40(20)
13:24:04 13:35:16 14:02:57 14:18:18 14:46:50 15:04:03 15:31:54 16:06:08 16:30:26 16:54:10
00:44:04 00:11:12 00:27:41 00:15:21 00:28:32 00:17:13 00:27:51 00:34:14 00:24:18 00:23:44
Cíl
23:59:59
07:05:49
MD 1. Kalina Miroslav -- Friedbergerová Markéta Ekonom Praha
Číslo: 346 Start: 14:05:00 Cíl: 18:08:53 Bodů: 510 Čas: 04:03:53 Penále: 8
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50) 32(50)
14:35:13 14:54:14 15:01:25 15:38:15 15:50:50 15:59:28 16:29:56 16:57:37 17:06:42 17:32:38
00:30:13 00:19:01 00:07:11 00:36:50 00:12:35 00:08:38 00:30:28 00:27:41 00:09:05 00:25:56
39(20) 40(20) Cíl
17:48:36 18:07:26 18:08:53
00:15:58 00:18:50 00:01:27
MD 2. Spudilová Dana -- Spudil Michal SP Kolo
Číslo: 349 Start: 14:10:00 Cíl: 18:31:25 Bodů: 530 Čas: 04:21:25 Penále: 100
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30)
14:46:20 14:55:09 15:07:00 15:20:02 15:37:33 15:49:26 15:58:01 16:34:56 16:46:23 17:14:09
00:36:20 00:08:49 00:11:51 00:13:02 00:17:31 00:11:53 00:08:35 00:36:55 00:11:27 00:27:46
17(50) 32(50) 40(20) Cíl
17:25:54 17:53:03 18:30:00 18:31:25
00:11:45 00:27:09 00:36:57 00:01:25
MD 3. Sýkora Pavel -- Boudíková Adéla Ekonom Praha
Číslo: 238 Start: 12:50:00 Cíl: 16:46:51 Bodů: 460 Čas: 03:56:51 Penále: 0
2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 32(50)
13:19:22 13:35:12 13:41:53 14:05:57 14:33:04 14:46:27 14:55:28 15:19:56 15:44:31 16:06:22
00:29:22 00:15:50 00:06:41 00:24:04 00:27:07 00:13:23 00:09:01 00:24:28 00:24:35 00:21:51
39(20) 40(20) Cíl
16:25:09 16:45:26 16:46:51
00:18:47 00:20:17 00:01:25
MD 4. Račanský Václav -- Kolářová Gabriela KOS Tesla Brno
Číslo: 287 Start: 13:25:00 Cíl: 17:25:39 Bodů: 450 Čas: 04:00:39 Penále: 2
5(50) 4(30) 3(20) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50) 32(50) 39(20)
14:09:41 14:19:15 14:32:06 14:58:18 15:07:06 15:40:26 16:11:26 16:21:31 16:45:40 17:03:37
00:44:41 00:09:34 00:12:51 00:26:12 00:08:48 00:33:20 00:31:00 00:10:05 00:24:09 00:17:57
40(20) Cíl
17:23:59 17:25:39
00:20:22 00:01:40
MD 5. Sajal Martin -- Blažková Vendula Ekonom Praha
Číslo: 328 Start: 13:50:00 Cíl: 17:53:38 Bodů: 470 Čas: 04:03:38 Penále: 8
39(20) 32(50) 30(50) 31(20) 17(50) 18(30) 26(20) 27(80) 29(30) 36(50)
14:20:37 14:40:18 15:04:00 15:10:53 15:33:24 15:44:10 16:10:34 16:29:36 16:54:20 17:08:59
00:30:37 00:19:41 00:23:42 00:06:53 00:22:31 00:10:46 00:26:24 00:19:02 00:24:44 00:14:39
37(30) 38(20) 40(20) Cíl
17:26:37 17:39:44 17:52:03 17:53:38
00:17:38 00:13:07 00:12:19 00:01:35
MD 6. Kovrč Jan -- Vrbová Martina Nosáčovi
Číslo: 332 Start: 13:50:00 Cíl: 17:34:53 Bodů: 380 Čas: 03:44:53 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 32(50) 31(20) 30(50) 33(20) 34(30) 37(30)
14:30:55 14:40:19 14:51:39 15:11:44 15:28:17 15:55:15 16:09:41 16:23:10 16:41:48 17:06:31
00:40:55 00:09:24 00:11:20 00:20:05 00:16:33 00:26:58 00:14:26 00:13:29 00:18:38 00:24:43
38(20) 40(20) Cíl
17:21:17 17:33:22 17:34:53
00:14:46 00:12:05 00:01:31
MD 7. Šediváková Helena -- Fukátko Jan Štika a Drak eXtreme team
Číslo: 224 Start: 12:40:00 Cíl: 16:53:32 Bodů: 450 Čas: 04:13:32 Penále: 28
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20)
13:23:59 13:36:19 13:51:27 14:04:27 14:24:55 14:38:24 14:48:35 15:23:36 16:08:42 16:30:08
00:43:59 00:12:20 00:15:08 00:13:00 00:20:28 00:13:29 00:10:11 00:35:01 00:45:06 00:21:26
40(20) Cíl
16:51:53 16:53:32
00:21:45 00:01:39
MD 8. Pařízková Věrka -- Pařízek Petr sk SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 236 Start: 12:50:00 Cíl: 16:44:21 Bodů: 440 Čas: 03:54:21 Penále: 0
39(20) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 25(50) 29(30) 36(50) 37(30)
13:25:15 13:45:52 14:08:51 14:22:01 14:37:15 14:52:10 15:11:30 15:45:46 16:02:13 16:18:38
00:35:15 00:20:37 00:22:59 00:13:10 00:15:14 00:14:55 00:19:20 00:34:16 00:16:27 00:16:25
38(20) 40(20) Cíl
16:30:22 16:42:53 16:44:21
00:11:44 00:12:31 00:01:28
MD 9. Herman Jan -- Juračková Jana Štika a Drak eXtreme team
Číslo: 270 Start: 13:10:00 Cíl: 17:27:13 Bodů: 460 Čas: 04:17:13 Penále: 60
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30) 32(50) 39(20)
13:47:33 13:55:18 14:33:59 14:47:37 14:57:59 15:31:58 16:00:33 16:24:56 16:44:02 17:04:05
00:37:33 00:07:45 00:38:41 00:13:38 00:10:22 00:33:59 00:28:35 00:24:23 00:19:06 00:20:03
40(20) Cíl
17:25:36 17:27:13
00:21:31 00:01:37
MD 10. Křtěnová Michaela -- Dobrý Robert Regal Bike Teplice
Číslo: 251 Start: 13:00:00 Cíl: 17:06:37 Bodů: 430 Čas: 04:06:37 Penále: 14
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 30(50) 31(20) 32(50)
13:31:04 13:39:28 13:52:13 14:15:48 14:31:49 15:03:22 15:26:11 16:03:57 16:11:06 16:29:23
00:31:04 00:08:24 00:12:45 00:23:35 00:16:01 00:31:33 00:22:49 00:37:46 00:07:09 00:18:17
39(20) 40(20) Cíl
16:46:14 17:05:03 17:06:37
00:16:51 00:18:49 00:01:34
MD 11. Czechmanová Zuzana -- Fráz Lukaš SP Kolo
Číslo: 229 Start: 12:45:00 Cíl: 16:47:19 Bodů: 360 Čas: 04:02:19 Penále: 6
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 40(20) Cíl
13:26:52 13:36:42 13:53:32 14:10:52 14:31:23 14:41:24 15:24:34 15:55:43 16:45:49 16:47:19
00:41:52 00:09:50 00:16:50 00:17:20 00:20:31 00:10:01 00:43:10 00:31:09 00:50:06 00:01:30
MD 12. Pinkava Eduard -- Nováková Lenka Cykloturistika
Číslo: 202 Start: 12:30:00 Cíl: 16:30:13 Bodů: 390 Čas: 04:00:13 Penále: 2
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 10(30) 2(30) 40(20)
13:12:45 13:23:27 13:38:38 14:07:12 14:25:25 14:35:24 15:09:08 15:48:12 16:01:52 16:28:56
00:42:45 00:10:42 00:15:11 00:28:34 00:18:13 00:09:59 00:33:44 00:39:04 00:13:40 00:27:04
Cíl
16:30:13
00:01:17
MD 13. Hucková Vendula -- Rafaj Nikola Ekonom Praha
Číslo: 288 Start: 13:25:00 Cíl: 17:36:56 Bodů: 400 Čas: 04:11:56 Penále: 24
34(30) 33(20) 31(20) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 29(30) 36(50) 37(30)
14:06:02 14:27:53 14:40:27 14:50:43 15:04:51 15:25:49 15:57:14 16:22:50 16:50:21 17:14:48
00:41:02 00:21:51 00:12:34 00:10:16 00:14:08 00:20:58 00:31:25 00:25:36 00:27:31 00:24:27
40(20) Cíl
17:35:16 17:36:56
00:20:28 00:01:40
MD 14. Žáčková Iva -- Ondrák Jiří George&Aiwa
Číslo: 252 Start: 13:00:00 Cíl: 16:59:34 Bodů: 420 Čas: 03:59:34 Penále: 0
38(20) 35(10) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50)
13:20:31 13:39:56 13:54:28 14:13:29 14:37:18 14:50:27 15:06:04 15:29:32 15:44:18 16:03:51
00:20:31 00:19:25 00:14:32 00:19:01 00:23:49 00:13:09 00:15:37 00:23:28 00:14:46 00:19:33
32(50) 40(20) Cíl
16:24:55 16:58:12 16:59:34
00:21:04 00:33:17 00:01:22
MD 15. Petreček Tomáš -- Kroutilová Zuzana SK Hasiči Opava
Číslo: 204 Start: 12:30:00 Cíl: 16:34:05 Bodů: 420 Čas: 04:04:05 Penále: 10
37(30) 36(50) 29(30) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 33(20) 34(30)
13:00:54 13:13:50 13:35:21 14:02:17 14:24:24 14:37:39 15:13:28 15:22:49 15:35:09 15:55:39
00:30:54 00:12:56 00:21:31 00:26:56 00:22:07 00:13:15 00:35:49 00:09:21 00:12:20 00:20:30
38(20) 40(20) Cíl
16:17:39 16:32:36 16:34:05
00:22:00 00:14:57 00:01:29
MD 16. Nováková Pavlínka -- Šauer Tomáš Bike Tunel Team
Číslo: 298 Start: 13:30:00 Cíl: 17:33:59 Bodů: 400 Čas: 04:03:59 Penále: 8
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 29(30) 36(50) 37(30) 40(20)
14:00:51 14:23:01 14:53:56 15:09:43 15:29:12 15:55:41 16:29:32 16:55:34 17:15:30 17:32:36
00:30:51 00:22:10 00:30:55 00:15:47 00:19:29 00:26:29 00:33:51 00:26:02 00:19:56 00:17:06
Cíl
17:33:59
00:01:23
MD 17. Michálková Renata -- Škoda František Sokol Vizovice
Číslo: 321 Start: 13:45:00 Cíl: 17:45:37 Bodů: 370 Čas: 04:00:37 Penále: 2
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20)
14:06:24 14:14:32 14:28:10 14:54:52 15:48:05 16:09:01 16:34:18 16:57:31 17:14:35 17:43:56
00:21:24 00:08:08 00:13:38 00:26:42 00:53:13 00:20:56 00:25:17 00:23:13 00:17:04 00:29:21
Cíl
17:45:37
00:01:41
MD 18. Kuchařová Markéta -- Drobník Lukáš MTBO ČZU Praha
Číslo: 383 Start: 14:30:00 Cíl: 18:34:26 Bodů: 410 Čas: 04:04:26 Penále: 10
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
15:02:22 15:21:49 15:29:10 16:09:03 16:23:05 16:33:49 17:08:09 17:51:02 18:32:58 18:34:26
00:32:22 00:19:27 00:07:21 00:39:53 00:14:02 00:10:44 00:34:20 00:42:53 00:41:56 00:01:28
MD 19. Fejklová Martina -- Svoboda Ondřej Klokan Team
Číslo: 323 Start: 13:45:00 Cíl: 17:48:24 Bodů: 400 Čas: 04:03:24 Penále: 8
2(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:21:45 14:53:01 15:05:35 15:16:31 15:47:02 16:28:37 16:58:22 17:22:54 17:46:57 17:48:24
00:36:45 00:31:16 00:12:34 00:10:56 00:30:31 00:41:35 00:29:45 00:24:32 00:24:03 00:01:27
MD 20. Vaněk Tomáš -- Vaňková Alice Ekonom Praha
Číslo: 203 Start: 12:30:00 Cíl: 16:34:38 Bodů: 400 Čas: 04:04:38 Penále: 10
5(50) 4(30) 3(20) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
13:08:00 13:17:30 13:30:56 14:06:44 14:20:04 14:31:25 15:03:17 15:47:57 16:32:57 16:34:38
00:38:00 00:09:30 00:13:26 00:35:48 00:13:20 00:11:21 00:31:52 00:44:40 00:45:00 00:01:41
MD 21. Plšek Martin -- Vyšínová Monika 13-tý pramen
Číslo: 339 Start: 13:55:00 Cíl: 18:05:36 Bodů: 400 Čas: 04:10:36 Penále: 22
39(20) 2(30) 10(30) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 36(50) 37(30)
14:34:14 14:49:33 15:12:46 15:31:33 15:53:43 16:08:07 16:35:52 16:53:36 17:30:58 17:46:01
00:39:14 00:15:19 00:23:13 00:18:47 00:22:10 00:14:24 00:27:45 00:17:44 00:37:22 00:15:03
40(20) Cíl
18:04:09 18:05:36
00:18:08 00:01:27
MD 22. Piskáčková Zuzana -- Pucherna Jan MTBO ČZU Praha
Číslo: 345 Start: 14:05:00 Cíl: 17:54:47 Bodů: 380 Čas: 03:49:47 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 30(50) 25(50) 27(80) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
14:37:00 14:51:47 15:15:37 15:45:12 16:13:38 16:36:45 17:14:12 17:32:26 17:53:08 17:54:47
00:32:00 00:14:47 00:23:50 00:29:35 00:28:26 00:23:07 00:37:27 00:18:14 00:20:42 00:01:39
MD 23. Junová Gabriela -- Juna Radomír Berkner Team Krnov
Číslo: 242 Start: 12:55:00 Cíl: 16:50:11 Bodů: 370 Čas: 03:55:11 Penále: 0
2(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20)
13:31:03 13:54:17 14:09:03 14:27:42 14:40:13 14:49:15 15:39:13 16:09:11 16:29:58 16:48:39
00:36:03 00:23:14 00:14:46 00:18:39 00:12:31 00:09:02 00:49:58 00:29:58 00:20:47 00:18:41
Cíl
16:50:11
00:01:32
MD 24. Teplý Jiří -- Stehnová Zuzana Klokan Team
Číslo: 331 Start: 13:50:00 Cíl: 18:10:03 Bodů: 480 Čas: 04:20:03 Penále: 90
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 32(50)
14:29:08 14:39:03 14:53:02 15:06:38 15:26:11 15:41:05 15:51:26 16:26:54 17:00:18 17:25:57
00:39:08 00:09:55 00:13:59 00:13:36 00:19:33 00:14:54 00:10:21 00:35:28 00:33:24 00:25:39
39(20) 40(20) Cíl
17:46:23 18:08:24 18:10:03
00:20:26 00:22:01 00:01:39
MD 25. Odvody Dana -- Haltuch Dan Bike Tunel Team
Číslo: 226 Start: 12:45:00 Cíl: 16:35:17 Bodů: 350 Čas: 03:50:17 Penále: 0
2(30) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:23:57 13:49:25 14:00:11 14:36:07 15:19:33 15:48:02 16:10:36 16:33:38 16:35:17
00:38:57 00:25:28 00:10:46 00:35:56 00:43:26 00:28:29 00:22:34 00:23:02 00:01:39
MD 26. Rygl Jaroslav -- Ryglová Kateřina CRAFT Team
Číslo: 375 Start: 14:25:00 Cíl: 18:13:49 Bodů: 440 Čas: 03:48:49 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 31(20) 32(50)
14:53:05 15:01:58 15:14:53 15:39:13 16:03:50 16:23:04 16:46:22 17:07:26 17:18:22 17:36:47
00:28:05 00:08:53 00:12:55 00:24:20 00:24:37 00:19:14 00:23:18 00:21:04 00:10:56 00:18:25
39(20) 40(20) Cíl
17:53:56 18:12:21 18:13:49
00:17:09 00:18:25 00:01:28
MD 27. Svoboda Petr -- Svobodová Kateřina CRAFT Team
Číslo: 360 Start: 14:20:00 Cíl: 18:09:00 Bodů: 360 Čas: 03:49:00 Penále: 0
35(10) 36(50) 29(30) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20)
14:54:52 15:11:36 15:34:30 16:07:41 16:34:54 16:47:22 17:08:16 17:28:52 17:51:56 18:07:30
00:34:52 00:16:44 00:22:54 00:33:11 00:27:13 00:12:28 00:20:54 00:20:36 00:23:04 00:15:34
Cíl
18:09:00
00:01:30
MD 28. Vondra Radek -- Vondrová Kateřina Žaket
Číslo: 222 Start: 12:40:00 Cíl: 16:39:15 Bodů: 380 Čas: 03:59:15 Penále: 0
2(30) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 29(30) 36(50) 37(30) 40(20)
13:19:26 13:41:58 14:04:55 14:23:55 14:38:10 14:56:33 15:34:08 15:51:55 16:11:01 16:37:40
00:39:26 00:22:32 00:22:57 00:19:00 00:14:15 00:18:23 00:37:35 00:17:47 00:19:06 00:26:39
Cíl
16:39:15
00:01:35
MD 29. Machoňová Bára -- Sixta Honza Jedeme na kolo
Číslo: 268 Start: 13:10:00 Cíl: 17:08:41 Bodů: 320 Čas: 03:58:41 Penále: 0
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 8(30) 10(30) 32(50) 39(20) 40(20)
13:38:39 13:57:25 14:19:17 14:28:28 15:12:22 15:29:35 16:03:49 16:26:54 16:48:45 17:07:00
00:28:39 00:18:46 00:21:52 00:09:11 00:43:54 00:17:13 00:34:14 00:23:05 00:21:51 00:18:15
Cíl
17:08:41
00:01:41
MD 30. Gajdová Madla -- Švancer Jan Chemie
Číslo: 257 Start: 13:05:00 Cíl: 17:17:48 Bodů: 370 Čas: 04:12:48 Penále: 26
34(30) 33(20) 30(50) 26(20) 27(80) 25(50) 22(20) 18(30) 17(50) 40(20)
13:48:13 14:06:00 14:22:30 14:37:12 14:51:41 15:09:36 15:42:01 16:05:41 16:18:30 17:15:56
00:43:13 00:17:47 00:16:30 00:14:42 00:14:29 00:17:55 00:32:25 00:23:40 00:12:49 00:57:26
Cíl
17:17:48
00:01:52
MD 31. Víchová Šárka -- Odvody Zdeněk Štika a Drak eXtreme team
Číslo: 263 Start: 13:05:00 Cíl: 17:20:03 Bodů: 390 Čas: 04:15:03 Penále: 40
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 10(30) 2(30)
13:49:24 14:00:34 14:18:16 14:36:11 15:02:32 15:16:24 15:26:43 16:11:55 16:31:25 16:47:14
00:44:24 00:11:10 00:17:42 00:17:55 00:26:21 00:13:52 00:10:19 00:45:12 00:19:30 00:15:49
40(20) Cíl
17:18:18 17:20:03
00:31:04 00:01:45
MD 32. Kazda Ondřej -- Mezníková Lenka Bíglíci
Číslo: 290 Start: 13:25:00 Cíl: 17:12:23 Bodů: 360 Čas: 03:47:23 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 12(30) 32(50) 39(20) 40(20)
14:07:36 14:18:03 14:32:12 14:56:37 15:13:49 15:25:05 16:01:50 16:27:27 16:50:16 17:10:43
00:42:36 00:10:27 00:14:09 00:24:25 00:17:12 00:11:16 00:36:45 00:25:37 00:22:49 00:20:27
Cíl
17:12:23
00:01:40
MD 33. Šustáková Zdeňka -- Fuchs Michal Bike Tunel Team
Číslo: 299 Start: 13:30:00 Cíl: 17:28:37 Bodů: 340 Čas: 03:58:37 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 33(20) 40(20)
14:16:56 14:25:56 14:46:52 15:14:45 15:48:47 16:06:55 16:32:37 16:43:42 16:58:47 17:27:03
00:46:56 00:09:00 00:20:56 00:27:53 00:34:02 00:18:08 00:25:42 00:11:05 00:15:05 00:28:16
Cíl
17:28:37
00:01:34
MD 34. Svatý Jakub -- Paloncýová Maria KVS Divočák Šumperk
Číslo: 274 Start: 14:15:00 Cíl: 18:04:53 Bodů: 340 Čas: 03:49:53 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20)
14:49:20 14:58:16 15:14:10 15:45:03 16:00:22 16:23:58 16:58:22 17:16:20 17:41:59 18:02:56
00:34:20 00:08:56 00:15:54 00:30:53 00:15:19 00:23:36 00:34:24 00:17:58 00:25:39 00:20:57
Cíl
18:04:53
00:01:57
MD 35. Hourová Michaela -- Gothard Tomáš Tom a Jerry
Číslo: 264 Start: 13:10:00 Cíl: 17:22:45 Bodů: 330 Čas: 04:12:45 Penále: 26
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 40(20) Cíl
13:54:41 14:06:40 14:26:11 14:48:35 15:12:26 15:33:16 15:44:31 16:29:27 17:21:01 17:22:45
00:44:41 00:11:59 00:19:31 00:22:24 00:23:51 00:20:50 00:11:15 00:44:56 00:51:34 00:01:44
MD 36. Fukátková Pavla -- Fukátko Petr Štika a Drak eXtreme team
Číslo: 329 Start: 13:50:00 Cíl: 17:40:16 Bodů: 350 Čas: 03:50:16 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 15(80) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:29:09 14:38:13 15:20:01 15:33:42 16:09:22 16:56:56 17:19:39 17:38:28 17:40:16
00:39:09 00:09:04 00:41:48 00:13:41 00:35:40 00:47:34 00:22:43 00:18:49 00:01:48
MD 37. Rubeš Petr -- Rubešová Renata Rubíci
Číslo: 347 Start: 14:05:00 Cíl: 17:56:55 Bodů: 330 Čas: 03:51:55 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:55:19 15:04:24 15:18:58 15:38:49 16:07:37 16:27:38 16:40:12 17:24:51 17:55:04 17:56:55
00:50:19 00:09:05 00:14:34 00:19:51 00:28:48 00:20:01 00:12:34 00:44:39 00:30:13 00:01:51
MD 38. Zídek Jan -- Růžková Lucie Cykloturistika
Číslo: 350 Start: 14:10:00 Cíl: 18:24:18 Bodů: 360 Čas: 04:14:18 Penále: 30
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 10(30) 40(20)
14:59:50 15:11:08 15:27:29 15:41:39 16:09:44 16:24:55 16:37:30 17:18:55 17:39:35 18:22:49
00:49:50 00:11:18 00:16:21 00:14:10 00:28:05 00:15:11 00:12:35 00:41:25 00:20:40 00:43:14
Cíl
18:24:18
00:01:29
MD 39. Slavík Viktor -- Masopustová Eliška VIPrahlo
Číslo: 230 Start: 12:45:00 Cíl: 16:41:00 Bodů: 310 Čas: 03:56:00 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 2(30) 40(20) Cíl
13:28:45 13:39:56 14:23:24 14:41:51 14:56:03 15:37:23 16:01:56 16:39:22 16:41:00
00:43:45 00:11:11 00:43:28 00:18:27 00:14:12 00:41:20 00:24:33 00:37:26 00:01:38
MD 40. Nováková Lucie -- Kollinger Milan T-MAPY
Číslo: 232 Start: 12:45:00 Cíl: 16:48:41 Bodů: 250 Čas: 04:03:41 Penále: 8
5(50) 15(80) 13(50) 11(50) 40(20) Cíl
13:32:20 14:38:28 15:05:27 15:27:59 16:47:08 16:48:41
00:47:20 01:06:08 00:26:59 00:22:32 01:19:09 00:01:33
MD 41. Šupich Petr -- Pazourková Vlasta CRAFT Team
Číslo: 344 Start: 14:05:00 Cíl: 18:04:54 Bodů: 370 Čas: 03:59:54 Penále: 0
39(20) 39(20) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 29(30) 36(50) 37(30)
14:40:17 14:40:35 15:06:01 15:32:06 15:45:23 16:03:25 16:21:46 16:54:06 17:11:55 17:39:42
00:35:17 00:00:18 00:25:26 00:26:05 00:13:17 00:18:02 00:18:21 00:32:20 00:17:49 00:27:47
40(20) Cíl
18:03:12 18:04:54
00:23:30 00:01:42
MD 42. Průša Michal -- Průšová Markéta KOS Tesla Brno
Číslo: 359 Start: 14:15:00 Cíl: 18:18:57 Bodů: 300 Čas: 04:03:57 Penále: 8
2(30) 32(50) 10(30) 12(30) 17(50) 31(20) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
14:51:50 15:17:00 15:41:24 16:10:27 16:50:19 17:15:42 17:30:35 17:46:46 18:17:17 18:18:57
00:36:50 00:25:10 00:24:24 00:29:03 00:39:52 00:25:23 00:14:53 00:16:11 00:30:31 00:01:40
MD 43. Rybář Tomáš -- Jungmanová Lucie Lokal Blok
Číslo: 278 Start: 13:15:00 Cíl: 17:07:45 Bodů: 330 Čas: 03:52:45 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20)
13:55:22 14:06:06 14:20:07 14:46:19 15:02:37 15:33:54 15:49:10 16:14:11 16:33:35 17:05:47
00:40:22 00:10:44 00:14:01 00:26:12 00:16:18 00:31:17 00:15:16 00:25:01 00:19:24 00:32:12
Cíl
17:07:45
00:01:58
MD 44. Hamáčková Eva -- Novotný Karel Okolohoro-PCK
Číslo: 354 Start: 14:15:00 Cíl: 18:44:40 Bodů: 430 Čas: 04:29:40 Penále: 180
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 15(80) 17(50) 32(50) 40(20)
15:00:11 15:09:44 15:23:17 15:38:21 16:03:07 16:20:46 16:55:01 17:40:47 18:07:07 18:43:13
00:45:11 00:09:33 00:13:33 00:15:04 00:24:46 00:17:39 00:34:15 00:45:46 00:26:20 00:36:06
Cíl
18:44:40
00:01:27
MD 45. Jágr Jaroslav -- Lemonová Vlasta SBK
Číslo: 361 Start: 14:20:00 Cíl: 18:19:29 Bodů: 330 Čas: 03:59:29 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
14:54:57 15:16:23 15:48:46 16:17:11 16:39:42 17:03:17 17:33:17 18:00:13 18:17:56 18:19:29
00:34:57 00:21:26 00:32:23 00:28:25 00:22:31 00:23:35 00:30:00 00:26:56 00:17:43 00:01:33
MD 46. Svoboda Radek -- Svobodová Petra Plzeňská smršť
Číslo: 378 Start: 14:30:00 Cíl: 18:40:24 Bodů: 320 Čas: 04:10:24 Penále: 22
2(30) 32(50) 33(20) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 40(20) Cíl
15:09:28 15:34:58 15:58:31 16:12:58 16:30:41 16:52:21 17:36:07 18:38:52 18:40:24
00:39:28 00:25:30 00:23:33 00:14:27 00:17:43 00:21:40 00:43:46 01:02:45 00:01:32
MD 47. Hertlová Lucie -- Seeman Radek Atex sport
Číslo: 382 Start: 14:30:00 Cíl: 18:41:04 Bodů: 350 Čas: 04:11:04 Penále: 24
34(30) 33(20) 30(50) 26(20) 27(80) 25(50) 29(30) 36(50) 40(20) Cíl
15:11:36 15:32:44 15:46:22 16:00:42 16:21:43 16:43:05 17:21:41 17:55:39 18:39:40 18:41:04
00:41:36 00:21:08 00:13:38 00:14:20 00:21:01 00:21:22 00:38:36 00:33:58 00:44:01 00:01:24
MD 48. Bobal Miroslav -- Bobalová Martina Jiřina
Číslo: 317 Start: 13:40:00 Cíl: 17:39:14 Bodů: 310 Čas: 03:59:14 Penále: 0
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
14:16:20 14:37:41 14:58:38 15:12:01 15:52:02 16:46:50 17:37:37 17:39:14
00:36:20 00:21:21 00:20:57 00:13:23 00:40:01 00:54:48 00:50:47 00:01:37
MD 49. Svoboda Lukáš -- Kadlčíková Jana Klokan Team
Číslo: 243 Start: 12:55:00 Cíl: 17:00:27 Bodů: 360 Čas: 04:05:27 Penále: 12
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:33:39 13:58:11 14:14:23 14:26:16 15:06:30 15:40:32 16:08:36 16:33:16 16:58:36 17:00:27
00:38:39 00:24:32 00:16:12 00:11:53 00:40:14 00:34:02 00:28:04 00:24:40 00:25:20 00:01:51
MD 50. Letfusová Verča -- Michalička David MTBO ČZU Praha
Číslo: 327 Start: 13:50:00 Cíl: 18:04:31 Bodů: 350 Čas: 04:14:31 Penále: 30
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 32(50) 32(50) 39(20) 40(20)
14:25:50 14:46:21 15:15:28 15:51:51 16:09:37 16:36:55 17:01:06 17:01:54 17:21:55 18:02:30
00:35:50 00:20:31 00:29:07 00:36:23 00:17:46 00:27:18 00:24:11 00:00:48 00:20:01 00:40:35
Cíl
18:04:31
00:02:01
MD 51. Hlaváč David -- Jurečková Leona Kulda Bike Team
Číslo: 324 Start: 13:45:00 Cíl: 17:37:24 Bodů: 340 Čas: 03:52:24 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:28:37 14:38:00 15:18:51 15:38:03 15:46:52 16:19:04 16:41:04 17:02:24 17:35:45 17:37:24
00:43:37 00:09:23 00:40:51 00:19:12 00:08:49 00:32:12 00:22:00 00:21:20 00:33:21 00:01:39
MD 52. Hustý Jakub -- Smutná Helena Husťáci
Číslo: 335 Start: 13:55:00 Cíl: 17:55:38 Bodů: 280 Čas: 04:00:38 Penále: 2
39(20) 32(50) 15(80) 13(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:31:32 14:56:09 15:51:09 16:16:04 16:57:08 17:25:06 17:53:57 17:55:38
00:36:32 00:24:37 00:55:00 00:24:55 00:41:04 00:27:58 00:28:51 00:01:41
MD 53. Mezníková Irma -- Buchtík Ondřej 100MEGA
Číslo: 357 Start: 14:15:00 Cíl: 18:55:17 Bodů: 380 Čas: 04:40:17 Penále: 290
38(20) 35(10) 34(30) 33(20) 39(20) 32(50) 17(50) 18(30) 27(80) 36(50)
14:43:10 15:01:33 15:18:25 15:37:33 15:54:58 16:14:55 16:54:19 17:04:01 17:42:57 18:16:30
00:28:10 00:18:23 00:16:52 00:19:08 00:17:25 00:19:57 00:39:24 00:09:42 00:38:56 00:33:33
40(20) Cíl
18:53:43 18:55:17
00:37:13 00:01:34
MD 54. Horák Jiří -- Katolická Miroslava Žíznivá střela
Číslo: 239 Start: 12:50:00 Cíl: 16:46:38 Bodů: 300 Čas: 03:56:38 Penále: 0
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:33:44 14:00:03 14:20:09 14:34:30 15:22:01 15:55:13 16:21:53 16:44:59 16:46:38
00:43:44 00:26:19 00:20:06 00:14:21 00:47:31 00:33:12 00:26:40 00:23:06 00:01:39
MD 55. Mička Jan -- Straková Renata Active Club Žďár nad Sázavou
Číslo: 384 Start: 14:30:00 Cíl: 18:51:43 Bodů: 350 Čas: 04:21:43 Penále: 100
39(20) 32(50) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 9(50) 40(20) 40(20) Cíl
14:58:22 15:15:44 15:32:22 15:51:01 16:03:17 16:32:46 17:45:35 18:49:58 18:50:00 18:51:43
00:28:22 00:17:22 00:16:38 00:18:39 00:12:16 00:29:29 01:12:49 01:04:23 00:00:02 00:01:43
MD 56. Reitmajerová Alena -- Štáfek Pavel SMS Team Kladno
Číslo: 305 Start: 13:35:00 Cíl: 18:05:24 Bodů: 390 Čas: 04:30:24 Penále: 190
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 40(20) Cíl
14:16:02 14:25:16 14:40:08 14:59:07 15:14:06 15:23:48 15:57:49 16:55:59 18:03:55 18:05:24
00:41:02 00:09:14 00:14:52 00:18:59 00:14:59 00:09:42 00:34:01 00:58:10 01:07:56 00:01:29
MD 57. Dobrá Libuše -- Burian Jaroslav Dobrýburák
Číslo: 228 Start: 12:45:00 Cíl: 17:02:31 Bodů: 310 Čas: 04:17:31 Penále: 60
2(30) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:31:08 14:06:58 14:28:49 14:43:11 14:52:51 15:35:26 17:00:22 17:02:31
00:46:08 00:35:50 00:21:51 00:14:22 00:09:40 00:42:35 01:24:56 00:02:09
MD 58. Pračka Tomáš -- Pračková Zita ZitPrak
Číslo: 271 Start: 13:10:00 Cíl: 17:24:49 Bodů: 330 Čas: 04:14:49 Penále: 30
2(30) 10(30) 13(50) 11(50) 9(50) 8(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:52:07 14:17:29 14:41:00 14:57:39 15:16:32 15:40:17 16:21:42 17:00:18 17:22:52 17:24:49
00:42:07 00:25:22 00:23:31 00:16:39 00:18:53 00:23:45 00:41:25 00:38:36 00:22:34 00:01:57
MD 59. Svárovský Luboš -- Svobodová Markéta RAČ
Číslo: 353 Start: 14:15:00 Cíl: 18:20:30 Bodů: 280 Čas: 04:05:30 Penále: 12
4(30) 5(50) 9(50) 15(80) 13(50) 40(20) Cíl
15:03:03 15:13:29 16:04:57 16:42:46 17:06:25 18:18:59 18:20:30
00:48:03 00:10:26 00:51:28 00:37:49 00:23:39 01:12:34 00:01:31
MD 60. Hanajová Jana -- Rolný David sk SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 358 Start: 14:15:00 Cíl: 18:31:24 Bodů: 360 Čas: 04:16:24 Penále: 50
2(30) 32(50) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 9(50) 40(20) Cíl
14:55:59 15:20:57 15:41:51 15:59:44 16:10:34 16:42:41 17:21:27 18:29:51 18:31:24
00:40:59 00:24:58 00:20:54 00:17:53 00:10:50 00:32:07 00:38:46 01:08:24 00:01:33
MD 61. Antošová Iva -- Procházka Jiří Libeňský ostrov Bike team
Číslo: 333 Start: 13:50:00 Cíl: 18:04:03 Bodů: 330 Čas: 04:14:03 Penále: 30
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:30:24 14:39:10 15:21:21 15:37:57 15:49:34 16:34:04 18:01:52 18:04:03
00:40:24 00:08:46 00:42:11 00:16:36 00:11:37 00:44:30 01:27:48 00:02:11
MD 62. Kasalovská Natália -- Oprsal Juraj Bob a Bobek
Číslo: 320 Start: 13:45:00 Cíl: 17:56:18 Bodů: 350 Čas: 04:11:18 Penále: 24
34(30) 33(20) 30(50) 26(20) 27(80) 25(50) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
14:34:35 14:49:59 15:06:39 15:22:21 15:43:27 16:05:46 17:06:45 17:29:50 17:54:49 17:56:18
00:49:35 00:15:24 00:16:40 00:15:42 00:21:06 00:22:19 01:00:59 00:23:05 00:24:59 00:01:29
MD 63. Svoboda Lukáš -- Pěčová Tereza Ekonom Praha
Číslo: 300 Start: 13:30:00 Cíl: 17:20:43 Bodů: 280 Čas: 03:50:43 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:23:10 14:35:57 14:53:35 15:18:18 15:50:54 16:02:13 16:45:48 17:19:00 17:20:43
00:53:10 00:12:47 00:17:38 00:24:43 00:32:36 00:11:19 00:43:35 00:33:12 00:01:43
MD 64. Motejlová Olga -- Motejl Jan 226.ZO
Číslo: 209 Start: 12:35:00 Cíl: 16:52:40 Bodů: 310 Čas: 04:17:40 Penále: 60
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 40(20) Cíl
13:19:17 13:43:00 14:01:53 14:16:45 14:51:59 15:40:12 16:51:03 16:52:40
00:44:17 00:23:43 00:18:53 00:14:52 00:35:14 00:48:13 01:10:51 00:01:37
MD 65. Kořínková Jana -- Kořínek Stanislav Šupl střela
Číslo: 247 Start: 12:55:00 Cíl: 16:49:05 Bodů: 270 Čas: 03:54:05 Penále: 0
34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 17(50) 32(50) 2(30) 40(20) Cíl
13:49:50 14:17:09 14:46:46 14:58:23 15:22:37 15:53:12 16:17:27 16:47:14 16:49:05
00:54:50 00:27:19 00:29:37 00:11:37 00:24:14 00:30:35 00:24:15 00:29:47 00:01:51
MD 66. Šilhán Lukáš -- Šilhánová Petra Čmeláci z Džablonku
Číslo: 336 Start: 13:55:00 Cíl: 18:11:47 Bodů: 280 Čas: 04:16:47 Penále: 50
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 10(30) 40(20) Cíl
15:02:16 15:13:38 15:30:00 15:56:44 16:20:22 16:35:37 17:24:25 18:09:47 18:11:47
01:07:16 00:11:22 00:16:22 00:26:44 00:23:38 00:15:15 00:48:48 00:45:22 00:02:00
MD 67. Hlaváč Dalibor -- Kroupová Vendula Czech Outdoor Club / Vinohradské šlapky
Číslo: 253 Start: 13:00:00 Cíl: 17:14:55 Bodů: 300 Čas: 04:14:55 Penále: 30
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
13:57:22 14:08:40 14:26:25 14:48:21 15:20:40 15:36:45 16:03:26 17:12:59 17:14:55
00:57:22 00:11:18 00:17:45 00:21:56 00:32:19 00:16:05 00:26:41 01:09:33 00:01:56
MD 68. Vičan Lubomír -- Ravaszová Zuzana Fanik a Minik
Číslo: 313 Start: 13:40:00 Cíl: 17:27:58 Bodů: 340 Čas: 03:47:58 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 33(20) 40(20)
14:08:00 14:16:41 14:33:08 15:10:06 15:45:45 16:00:55 16:29:39 16:40:28 16:56:21 17:26:00
00:28:00 00:08:41 00:16:27 00:36:58 00:35:39 00:15:10 00:28:44 00:10:49 00:15:53 00:29:39
Cíl
17:27:58
00:01:58
MD 69. Spudilová Michala -- Hala Martin SP Kolo
Číslo: 283 Start: 13:20:00 Cíl: 17:18:08 Bodů: 270 Čas: 03:58:08 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 11(50) 13(50) 32(50) 40(20) Cíl
14:10:40 14:21:28 14:40:00 15:20:55 15:33:51 16:29:14 17:16:08 17:18:08
00:50:40 00:10:48 00:18:32 00:40:55 00:12:56 00:55:23 00:46:54 00:02:00
MD 70. Urbánková Marie -- Skála Radim Pacienti z JL
Číslo: 309 Start: 13:40:00 Cíl: 17:41:19 Bodů: 250 Čas: 04:01:19 Penále: 4
39(20) 32(50) 15(80) 11(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:34:32 14:59:07 15:47:52 16:41:12 17:13:25 17:39:51 17:41:19
00:54:32 00:24:35 00:48:45 00:53:20 00:32:13 00:26:26 00:01:28
MD 71. Karlík Michal -- Šlapalová Zuzana SHOCart & CykloServer.cz
Číslo: 316 Start: 13:40:00 Cíl: 17:47:23 Bodů: 270 Čas: 04:07:23 Penále: 16
5(50) 4(30) 3(20) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:31:38 14:42:41 14:59:37 15:43:45 15:58:54 16:11:57 17:45:44 17:47:23
00:51:38 00:11:03 00:16:56 00:44:08 00:15:09 00:13:03 01:33:47 00:01:39
MD 72. Marek Martin -- Mokrá Pavla CRAFT Team
Číslo: 260 Start: 13:05:00 Cíl: 16:47:03 Bodů: 290 Čas: 03:42:03 Penále: 0
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 40(20) Cíl
13:42:37 14:04:28 14:35:32 14:54:43 15:14:15 15:44:07 16:45:07 16:47:03
00:37:37 00:21:51 00:31:04 00:19:11 00:19:32 00:29:52 01:01:00 00:01:56
MD 73. Franc Robert -- Skulavíková Michaela CRAFT Team
Číslo: 376 Start: 14:25:00 Cíl: 18:14:15 Bodů: 280 Čas: 03:49:15 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 30(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:08:35 15:33:18 15:58:31 16:35:24 17:17:03 17:49:16 18:12:35 18:14:15
00:43:35 00:24:43 00:25:13 00:36:53 00:41:39 00:32:13 00:23:19 00:01:40
MD 74. Sameš Ondřej -- Matěková Jaroslava Šlapeto
Číslo: 302 Start: 13:30:00 Cíl: 17:13:15 Bodů: 250 Čas: 03:43:15 Penále: 0
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:17:07 14:44:07 15:08:37 15:23:15 16:20:46 16:49:04 17:11:29 17:13:15
00:47:07 00:27:00 00:24:30 00:14:38 00:57:31 00:28:18 00:22:25 00:01:46
MD 75. Smetana Martin -- Smetanová Karolína 226.ZO
Číslo: 289 Start: 13:25:00 Cíl: 17:23:35 Bodů: 310 Čas: 03:58:35 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:08:15 14:19:12 14:38:37 15:08:21 15:46:18 16:06:02 16:35:14 16:51:18 17:21:43 17:23:35
00:43:15 00:10:57 00:19:25 00:29:44 00:37:57 00:19:44 00:29:12 00:16:04 00:30:25 00:01:52
MD 76. Mikšík Pavel -- Dvořanová Kamila Sporton
Číslo: 377 Start: 14:25:00 Cíl: 18:13:50 Bodů: 330 Čas: 03:48:50 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
15:00:03 15:09:37 15:24:52 15:54:06 16:31:46 17:05:42 17:29:46 17:53:29 18:12:12 18:13:50
00:35:03 00:09:34 00:15:15 00:29:14 00:37:40 00:33:56 00:24:04 00:23:43 00:18:43 00:01:38
MD 77. Wohanka Petr -- Wohanková Kateřina MTBO Vrchlabí
Číslo: 337 Start: 13:55:00 Cíl: 18:04:15 Bodů: 290 Čas: 04:09:15 Penále: 20
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 12(30) 32(50) 34(30) 38(20) 40(20) Cíl
14:39:35 14:51:10 15:04:51 15:36:05 15:56:16 16:39:44 17:27:45 17:49:20 18:02:33 18:04:15
00:44:35 00:11:35 00:13:41 00:31:14 00:20:11 00:43:28 00:48:01 00:21:35 00:13:13 00:01:42
MD 78. Švarcbach Michal -- Švarcbachová Jarka Křupani
Číslo: 216 Start: 12:35:00 Cíl: 16:45:13 Bodů: 330 Čas: 04:10:13 Penále: 22
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 40(20) Cíl
13:21:48 13:32:31 13:49:48 14:14:52 14:35:35 14:51:43 15:02:28 15:50:44 16:43:06 16:45:13
00:46:48 00:10:43 00:17:17 00:25:04 00:20:43 00:16:08 00:10:45 00:48:16 00:52:22 00:02:07
MD 79. Janák Jiří -- Hliněnská Sabina Ekonom Praha Outdoor
Číslo: 385 Start: 13:35:00 Cíl: 17:48:27 Bodů: 290 Čas: 04:13:27 Penále: 28
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 40(20) Cíl
14:07:52 14:17:57 14:34:50 15:07:07 15:24:32 15:56:09 16:27:57 17:46:44 17:48:27
00:32:52 00:10:05 00:16:53 00:32:17 00:17:25 00:31:37 00:31:48 01:18:47 00:01:43
MD 80. Berný Jan -- Berná Markéta Bernáci
Číslo: 211 Start: 12:35:00 Cíl: 16:52:15 Bodů: 280 Čas: 04:17:15 Penále: 60
2(30) 32(50) 15(80) 13(50) 11(50) 40(20) Cíl
13:18:07 13:44:11 14:47:20 15:20:42 15:42:35 16:50:13 16:52:15
00:43:07 00:26:04 01:03:09 00:33:22 00:21:53 01:07:38 00:02:02
MD 81. Kopečný Mojmír -- Mojžišová Eva Žaket
Číslo: 306 Start: 13:35:00 Cíl: 17:25:41 Bodů: 230 Čas: 03:50:41 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:20:18 14:32:21 14:50:16 15:15:37 16:03:53 16:26:10 17:23:27 17:25:41
00:45:18 00:12:03 00:17:55 00:25:21 00:48:16 00:22:17 00:57:17 00:02:14
MD 82. Ivánek Libor -- Brlicová Michaela SBK
Číslo: 221 Start: 12:40:00 Cíl: 16:44:18 Bodů: 300 Čas: 04:04:18 Penále: 10
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 10(30) 32(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:30:32 13:42:31 14:32:35 14:47:04 15:20:54 15:43:20 15:49:21 16:16:06 16:42:31 16:44:18
00:50:32 00:11:59 00:50:04 00:14:29 00:33:50 00:22:26 00:06:01 00:26:45 00:26:25 00:01:47
MD 83. Reiterman Leoš -- Reitermanová Mirka Lokomotiva Beroun
Číslo: 262 Start: 13:05:00 Cíl: 17:20:37 Bodů: 280 Čas: 04:15:37 Penále: 40
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 10(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:02:28 14:24:29 14:37:01 15:24:16 16:03:14 16:28:20 16:53:28 17:18:37 17:20:37
00:57:28 00:22:01 00:12:32 00:47:15 00:38:58 00:25:06 00:25:08 00:25:09 00:02:00
MD 84. Kozák Jakub -- Buriánková Martina My dva
Číslo: 217 Start: 12:35:00 Cíl: 16:32:26 Bodů: 240 Čas: 03:57:26 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 8(30) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
13:18:31 13:28:10 14:21:39 14:45:30 15:30:23 15:50:38 16:30:27 16:32:26
00:43:31 00:09:39 00:53:29 00:23:51 00:44:53 00:20:15 00:39:49 00:01:59
MD 85. Šauli Jan -- Vyšínová Lenka 13-tý pramen
Číslo: 250 Start: 13:00:00 Cíl: 17:14:34 Bodů: 290 Čas: 04:14:34 Penále: 30
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 28(10) 29(30) 35(10) 40(20) Cíl
13:46:32 14:09:08 14:46:56 15:05:49 15:26:18 15:54:47 16:16:59 16:49:48 17:12:52 17:14:34
00:46:32 00:22:36 00:37:48 00:18:53 00:20:29 00:28:29 00:22:12 00:32:49 00:23:04 00:01:42
MD 86. Hec Ondřej -- Brožíková Alena O+A
Číslo: 307 Start: 13:35:00 Cíl: 17:42:43 Bodů: 260 Čas: 04:07:43 Penále: 16
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:27:52 14:38:44 15:27:36 15:56:36 16:41:18 17:01:47 17:41:03 17:42:43
00:52:52 00:10:52 00:48:52 00:29:00 00:44:42 00:20:29 00:39:16 00:01:40
MD 87. Šillerová Klára -- Urbaník Robert Slavia VSK TU Liberec
Číslo: 208 Start: 12:30:00 Cíl: 16:58:45 Bodů: 400 Čas: 04:28:45 Penále: 170
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 17(50) 32(50) 40(20)
13:14:34 13:25:41 13:42:51 14:00:57 14:21:52 14:38:41 14:48:39 15:45:44 16:12:23 16:57:07
00:44:34 00:11:07 00:17:10 00:18:06 00:20:55 00:16:49 00:09:58 00:57:05 00:26:39 00:44:44
Cíl
16:58:45
00:01:38
MD 88. Toužil Karel -- Toužilová Martina Klokan Team
Číslo: 308 Start: 13:35:00 Cíl: 17:32:19 Bodů: 250 Čas: 03:57:19 Penále: 0
1(10) 2(30) 32(50) 31(20) 30(50) 33(20) 34(30) 38(20) 40(20) Cíl
14:09:41 14:37:57 15:10:09 15:53:55 16:05:52 16:24:20 16:50:38 17:17:34 17:30:42 17:32:19
00:34:41 00:28:16 00:32:12 00:43:46 00:11:57 00:18:28 00:26:18 00:26:56 00:13:08 00:01:37
MD 89. Mátl Radek -- Mátlová Petra PeaRa
Číslo: 315 Start: 13:40:00 Cíl: 17:35:21 Bodů: 280 Čas: 03:55:21 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 10(30) 2(30) 39(20) 40(20) Cíl
14:32:00 14:43:08 15:26:47 15:44:36 16:19:06 16:40:22 17:03:33 17:33:26 17:35:21
00:52:00 00:11:08 00:43:39 00:17:49 00:34:30 00:21:16 00:23:11 00:29:53 00:01:55
MD 90. Pospíšilová Lucie -- Doležal Pavel CRAFT Team
Číslo: 225 Start: 12:45:00 Cíl: 17:21:25 Bodů: 410 Čas: 04:36:25 Penále: 250
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 10(30) 40(20)
13:28:16 13:40:44 13:54:58 14:11:05 14:33:45 14:48:39 14:58:35 15:42:15 16:32:51 17:19:41
00:43:16 00:12:28 00:14:14 00:16:07 00:22:40 00:14:54 00:09:56 00:43:40 00:50:36 00:46:50
Cíl
17:21:25
00:01:44
MD 91. Vlach Libor -- Vlachová Lucie Jiřina
Číslo: 355 Start: 14:15:00 Cíl: 18:22:54 Bodů: 250 Čas: 04:07:54 Penále: 16
39(20) 32(50) 10(30) 2(30) 4(30) 3(20) 5(50) 40(20) Cíl
15:08:30 15:36:30 16:07:21 16:29:09 16:51:15 17:14:05 17:41:02 18:21:05 18:22:54
00:53:30 00:28:00 00:30:51 00:21:48 00:22:06 00:22:50 00:26:57 00:40:03 00:01:49
MD 92. Šubrt Jiří -- Kučerová Soňa
Číslo: 367 Start: 14:20:00 Cíl: 18:05:43 Bodů: 260 Čas: 03:45:43 Penále: 0
34(30) 33(20) 30(50) 27(80) 36(50) 35(10) 40(20) Cíl
15:04:42 15:25:59 15:43:06 16:16:16 17:05:24 17:34:49 18:03:45 18:05:43
00:44:42 00:21:17 00:17:07 00:33:10 00:49:08 00:29:25 00:28:56 00:01:58
MD 93. Pospíšilová Radka -- Brokl Radek Jmelí
Číslo: 338 Start: 13:55:00 Cíl: 17:48:17 Bodů: 260 Čas: 03:53:17 Penále: 0
2(30) 10(30) 11(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
14:33:46 15:01:08 15:21:43 16:02:03 16:53:35 17:46:07 17:48:17
00:38:46 00:27:22 00:20:35 00:40:20 00:51:32 00:52:32 00:02:10
MD 94. Švandová Pavlína -- Sosna Daniel Nuly
Číslo: 276 Start: 13:15:00 Cíl: 17:19:29 Bodů: 250 Čas: 04:04:29 Penále: 10
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 39(20) 40(20) Cíl
13:50:50 14:00:21 14:21:41 14:58:10 15:51:57 16:52:27 17:17:32 17:19:29
00:35:50 00:09:31 00:21:20 00:36:29 00:53:47 01:00:30 00:25:05 00:01:57
MD 95. Zimová Barbora -- Chovanec Martin
Číslo: 210 Start: 12:35:00 Cíl: 16:39:01 Bodů: 260 Čas: 04:04:01 Penále: 10
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 12(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:21:45 13:33:01 13:49:35 14:20:03 15:05:03 15:35:22 16:10:47 16:37:19 16:39:01
00:46:45 00:11:16 00:16:34 00:30:28 00:45:00 00:30:19 00:35:25 00:26:32 00:01:42
MD 96. Blažek Viktor -- Polášková Milena Over the Hill
Číslo: 303 Start: 13:30:00 Cíl: 17:55:59 Bodů: 330 Čas: 04:25:59 Penále: 140
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:40:42 14:51:22 15:27:12 15:46:56 16:00:18 16:33:01 17:54:15 17:55:59
01:10:42 00:10:40 00:35:50 00:19:44 00:13:22 00:32:43 01:21:14 00:01:44
MD 97. Veselá Eva -- Veselý Dalibor CEGRA SlowMotion
Číslo: 249 Start: 13:00:00 Cíl: 17:00:31 Bodů: 260 Čas: 04:00:31 Penále: 2
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 26(20) 33(20) 40(20) Cíl
13:48:19 14:14:27 14:41:05 15:04:44 15:40:46 15:56:29 16:26:50 16:58:31 17:00:31
00:48:19 00:26:08 00:26:38 00:23:39 00:36:02 00:15:43 00:30:21 00:31:41 00:02:00
MD 98. Polák Robert -- Poláková Petra Triton Beroun
Číslo: 297 Start: 13:30:00 Cíl: 17:37:17 Bodů: 280 Čas: 04:07:17 Penále: 16
39(20) 32(50) 10(30) 11(50) 9(50) 8(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:11:57 14:36:17 15:13:01 15:31:08 15:52:06 16:16:03 17:01:10 17:35:38 17:37:17
00:41:57 00:24:20 00:36:44 00:18:07 00:20:58 00:23:57 00:45:07 00:34:28 00:01:39
MD 99. Kalošová Barbora -- Kaloš Martin 226.ZO
Číslo: 373 Start: 14:25:00 Cíl: 18:06:36 Bodů: 230 Čas: 03:41:36 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 2(30) 40(20) Cíl
15:12:41 15:23:59 15:43:56 16:02:59 16:40:54 17:25:40 18:04:43 18:06:36
00:47:41 00:11:18 00:19:57 00:19:03 00:37:55 00:44:46 00:39:03 00:01:53
MD 100. Čejka Radek -- Melčová Jana Jabkoty Kdyně
Číslo: 284 Start: 13:20:00 Cíl: 17:19:33 Bodů: 260 Čas: 03:59:33 Penále: 0
1(10) 5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
13:49:28 14:17:44 14:27:19 14:42:01 15:14:27 15:38:06 16:03:22 17:17:55 17:19:33
00:29:28 00:28:16 00:09:35 00:14:42 00:32:26 00:23:39 00:25:16 01:14:33 00:01:38
MD 101. Křenek Jaroslav -- Švábková Eva Plzeňská smršť
Číslo: 240 Start: 12:55:00 Cíl: 17:18:03 Bodů: 380 Čas: 04:23:03 Penále: 120
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:39:53 13:50:09 14:07:13 14:27:09 14:50:08 15:04:37 15:16:14 15:53:23 17:16:18 17:18:03
00:44:53 00:10:16 00:17:04 00:19:56 00:22:59 00:14:29 00:11:37 00:37:09 01:22:55 00:01:45
MD 102. Marková Michaela -- Havelka Petr T-MAPY
Číslo: 362 Start: 14:20:00 Cíl: 18:24:08 Bodů: 220 Čas: 04:04:08 Penále: 10
39(20) 32(50) 31(20) 17(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:56:43 15:20:17 16:03:52 16:43:17 17:31:34 17:50:35 18:22:36 18:24:08
00:36:43 00:23:34 00:43:35 00:39:25 00:48:17 00:19:01 00:32:01 00:01:32
MD 103. Hanák Honza -- Hanáková Zuzka Odnikud nikam
Číslo: 218 Start: 12:35:00 Cíl: 17:09:58 Bodů: 380 Čas: 04:34:58 Penále: 230
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 17(50) 32(50) 40(20) Cíl
13:17:30 13:40:24 13:50:36 14:34:34 14:48:56 14:59:11 15:48:15 16:22:23 17:08:03 17:09:58
00:42:30 00:22:54 00:10:12 00:43:58 00:14:22 00:10:15 00:49:04 00:34:08 00:45:40 00:01:55
MD 104. Růžička David -- Wendrinská Alexandra VSK MZLU Brno
Číslo: 387 Start: 14:10:00 Cíl: 18:20:45 Bodů: 280 Čas: 04:10:45 Penále: 22
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:57:57 15:09:29 15:28:34 15:56:29 16:41:55 17:03:48 17:43:39 18:19:03 18:20:45
00:47:57 00:11:32 00:19:05 00:27:55 00:45:26 00:21:53 00:39:51 00:35:24 00:01:42
MD 105. Antošová Barbora -- Lácha Martin Kudy?
Číslo: 310 Start: 13:40:00 Cíl: 17:25:08 Bodů: 260 Čas: 03:45:08 Penále: 0
34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:26:30 14:50:04 15:06:50 15:23:24 15:54:19 16:28:47 16:57:22 17:23:16 17:25:08
00:46:30 00:23:34 00:16:46 00:16:34 00:30:55 00:34:28 00:28:35 00:25:54 00:01:52
MD 106. Brož Jindřich -- Brožová Jana Lost
Číslo: 246 Start: 12:55:00 Cíl: 16:51:58 Bodů: 280 Čas: 03:56:58 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 2(30) 40(20) Cíl
13:43:08 13:51:00 14:35:25 14:49:06 15:04:53 16:07:12 16:50:05 16:51:58
00:48:08 00:07:52 00:44:25 00:13:41 00:15:47 01:02:19 00:42:53 00:01:53
MD 107. Mayerová Ludmila -- Mayer Patrik Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 311 Start: 13:40:00 Cíl: 17:27:29 Bodů: 210 Čas: 03:47:29 Penále: 0
34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:30:22 15:00:31 15:41:24 15:53:28 16:23:39 16:57:47 17:25:17 17:27:29
00:50:22 00:30:09 00:40:53 00:12:04 00:30:11 00:34:08 00:27:30 00:02:12
MD 108. Chovanec Petr -- Chovancová Irena CRAFT Team
Číslo: 235 Start: 12:50:00 Cíl: 16:53:28 Bodů: 260 Čas: 04:03:28 Penále: 8
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 30(50) 40(20) Cíl
13:30:51 13:51:24 14:24:49 15:14:44 15:55:27 16:51:31 16:53:28
00:40:51 00:20:33 00:33:25 00:49:55 00:40:43 00:56:04 00:01:57
MD 109. Tesařová Iveta -- Kašpar Rudolf
Číslo: 272 Start: 13:10:00 Cíl: 17:14:52 Bodů: 250 Čas: 04:04:52 Penále: 10
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 10(30) Cíl
13:37:23 14:08:14 14:35:00 14:43:43 15:30:30 15:50:07 16:20:53 17:14:52
00:27:23 00:30:51 00:26:46 00:08:43 00:46:47 00:19:37 00:30:46 00:53:59
MD 110. Tolarová Jitka -- Tolar David Opozdilci
Číslo: 227 Start: 12:45:00 Cíl: 17:01:52 Bodů: 210 Čas: 04:16:52 Penále: 50
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 13(50) 12(30) 40(20) Cíl
13:29:20 14:03:52 14:45:57 15:03:22 15:13:31 15:53:37 16:59:51 17:01:52
00:44:20 00:34:32 00:42:05 00:17:25 00:10:09 00:40:06 01:06:14 00:02:01
MD 111. Straka Petr -- Pliczková Lucie Brněnští drtiči
Číslo: 366 Start: 14:20:00 Cíl: 18:28:15 Bodů: 230 Čas: 04:08:15 Penále: 18
2(30) 4(30) 3(20) 10(30) 12(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:10:38 15:42:02 16:06:23 16:41:52 17:04:56 17:32:12 17:58:31 18:26:11 18:28:15
00:50:38 00:31:24 00:24:21 00:35:29 00:23:04 00:27:16 00:26:19 00:27:40 00:02:04
MD 112. Sladká Kateřina -- Henek Michal SK Žabovřesky Brno
Číslo: 206 Start: 12:30:00 Cíl: 17:01:11 Bodů: 340 Čas: 04:31:11 Penále: 200
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:18:37 13:30:31 13:46:21 14:09:47 14:33:33 14:44:49 15:24:30 16:59:17 17:01:11
00:48:37 00:11:54 00:15:50 00:23:26 00:23:46 00:11:16 00:39:41 01:34:47 00:01:54
MD 113. Menclová Pavlína -- Mencl Miroslav
Číslo: 374 Start: 14:25:00 Cíl: 18:41:28 Bodů: 280 Čas: 04:16:28 Penále: 50
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 40(20) Cíl
15:17:58 15:28:50 16:18:00 16:43:18 16:57:30 17:54:31 18:39:16 18:41:28
00:52:58 00:10:52 00:49:10 00:25:18 00:14:12 00:57:01 00:44:45 00:02:12
MD 114. Eliáš Jan -- Eliášová Sylvie Jiřina
Číslo: 281 Start: 13:20:00 Cíl: 17:16:04 Bodů: 230 Čas: 03:56:04 Penále: 0
5(50) 9(50) 11(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:14:20 15:03:32 15:22:24 16:03:48 16:31:49 17:13:58 17:16:04
00:54:20 00:49:12 00:18:52 00:41:24 00:28:01 00:42:09 00:02:06
MD 115. Jírovcová Lenka -- Jírovec Aleš Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 294 Start: 13:30:00 Cíl: 17:48:20 Bodů: 260 Čas: 04:18:20 Penále: 70
1(10) 32(50) 17(50) 15(80) 13(50) 40(20) Cíl
13:58:17 14:51:39 15:27:48 16:04:13 16:34:10 17:46:37 17:48:20
00:28:17 00:53:22 00:36:09 00:36:25 00:29:57 01:12:27 00:01:43
MD 116. Kučera Pavel -- Hanuláková Dana Atex sport
Číslo: 368 Start: 14:20:00 Cíl: 18:36:04 Bodů: 280 Čas: 04:16:04 Penále: 50
5(50) 4(30) 11(50) 13(50) 12(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:58:35 15:10:50 16:00:41 16:12:39 16:56:43 17:38:23 18:34:15 18:36:04
00:38:35 00:12:15 00:49:51 00:11:58 00:44:04 00:41:40 00:55:52 00:01:49
MD 117. Tužil Pavel -- Tužilová Štěpánka TVK Team
Číslo: 371 Start: 14:25:00 Cíl: 18:04:40 Bodů: 200 Čas: 03:39:40 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
15:12:46 15:24:22 15:43:04 16:23:09 17:08:21 17:40:43 18:02:51 18:04:40
00:47:46 00:11:36 00:18:42 00:40:05 00:45:12 00:32:22 00:22:08 00:01:49
MD 118. Ingršt Dušan -- Ingrštová Radka CRAFT Team
Číslo: 1060 Start: 14:20:00 Cíl: 18:05:40 Bodů: 200 Čas: 03:45:40 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
15:12:39 15:24:24 15:43:18 16:24:43 17:08:17 17:41:40 18:03:36 18:05:40
00:52:39 00:11:45 00:18:54 00:41:25 00:43:34 00:33:23 00:21:56 00:02:04
MD 119. Najmanová Jana -- Vojta Martin Kajman 001
Číslo: 364 Start: 14:20:00 Cíl: 19:03:16 Bodů: 360 Čas: 04:43:16 Penále: 320
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:59:26 15:19:50 15:33:23 16:17:49 16:36:09 16:50:23 17:36:18 19:01:44 19:03:16
00:39:26 00:20:24 00:13:33 00:44:26 00:18:20 00:14:14 00:45:55 01:25:26 00:01:32
MD 120. Hubáčková Dana -- Hubáček Jaroslav Topoláci
Číslo: 207 Start: 12:30:00 Cíl: 16:30:41 Bodů: 230 Čas: 04:00:41 Penále: 2
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
13:21:33 13:33:31 13:54:54 14:17:53 15:00:43 15:29:49 16:28:42 16:30:41
00:51:33 00:11:58 00:21:23 00:22:59 00:42:50 00:29:06 00:58:53 00:01:59
MD 121. Hadermayer Marek -- Hadermayerová Šárka EUROPAPIER/TYVEK
Číslo: 318 Start: 13:45:00 Cíl: 17:49:29 Bodů: 160 Čas: 04:04:29 Penále: 10
1(10) 2(30) 3(20) 4(30) 5(50) 40(20) Cíl
14:35:13 15:02:54 15:39:55 16:27:41 16:38:28 17:44:58 17:49:29
00:50:13 00:27:41 00:37:01 00:47:46 00:10:47 01:06:30 00:04:31
MD 122. Gottwald Filip -- Zahradníková Martina Velkej cvrkot
Číslo: 231 Start: 12:45:00 Cíl: 16:39:26 Bodů: 190 Čas: 03:54:26 Penále: 0
34(30) 33(20) 30(50) 30(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:35:41 14:05:00 14:23:25 14:28:19 15:16:18 16:07:01 16:37:30 16:39:26
00:50:41 00:29:19 00:18:25 00:04:54 00:47:59 00:50:43 00:30:29 00:01:56
MD 123. Veselý Rostislav -- Veselá Šárka 226.ZO
Číslo: 248 Start: 13:00:00 Cíl: 16:54:13 Bodů: 200 Čas: 03:54:13 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 32(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:05:00 14:26:35 14:48:24 15:42:03 16:12:13 16:52:09 16:54:13
01:05:00 00:21:35 00:21:49 00:53:39 00:30:10 00:39:56 00:02:04
MD 124. Vaněčková Petra -- Vaněček Jan Honďáci
Číslo: 348 Start: 14:05:00 Cíl: 18:36:29 Bodů: 300 Čas: 04:31:29 Penále: 200
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:54:14 15:06:18 15:21:07 15:41:50 16:16:50 16:35:19 16:48:28 18:34:51 18:36:29
00:49:14 00:12:04 00:14:49 00:20:43 00:35:00 00:18:29 00:13:09 01:46:23 00:01:38
MD 125. Žíla Vladimír -- Holznerová Petra Astera
Číslo: 372 Start: 14:25:00 Cíl: 18:31:34 Bodů: 250 Čas: 04:06:34 Penále: 14
39(20) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 17(50) 40(20) Cíl
15:04:35 15:27:05 15:53:38 16:12:32 16:26:47 17:14:59 18:29:57 18:31:34
00:39:35 00:22:30 00:26:33 00:18:54 00:14:15 00:48:12 01:14:58 00:01:37
MD 126. Laštůvka Jan -- Sikorová Kateřina Dezorienteering Bikers
Číslo: 369 Start: 14:20:00 Cíl: 18:13:53 Bodů: 210 Čas: 03:53:53 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
15:09:16 15:23:21 15:46:54 16:12:41 17:03:43 17:30:25 18:12:03 18:13:53
00:49:16 00:14:05 00:23:33 00:25:47 00:51:02 00:26:42 00:41:38 00:01:50
MD 127. Neduchal Martin -- Kátrová Lucie Sir Joseph Club
Číslo: 234 Start: 12:50:00 Cíl: 17:01:40 Bodů: 190 Čas: 04:11:40 Penále: 24
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 40(20) Cíl
13:20:54 13:54:38 14:23:35 14:40:58 15:40:25 16:59:40 17:01:40
00:30:54 00:33:44 00:28:57 00:17:23 00:59:27 01:19:15 00:02:00
MD 128. Koskuba Martin -- Hegnerová Pavla MaPa Team
Číslo: 285 Start: 13:20:00 Cíl: 17:00:40 Bodů: 190 Čas: 03:40:40 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 2(30) 39(20) 38(20) 40(20) Cíl
14:21:26 14:36:07 14:57:19 15:22:38 15:49:12 16:33:52 16:57:53 17:00:40
01:01:26 00:14:41 00:21:12 00:25:19 00:26:34 00:44:40 00:24:01 00:02:47
MD 129. Urban Jan -- Beržinská Soňa SBK
Číslo: 380 Start: 14:30:00 Cíl: 18:52:06 Bodů: 430 Čas: 04:22:06 Penále: 110
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20)
15:08:31 15:20:45 15:42:30 15:56:24 16:16:26 16:30:15 16:39:13 17:17:32 18:09:19 18:50:02
00:38:31 00:12:14 00:21:45 00:13:54 00:20:02 00:13:49 00:08:58 00:38:19 00:51:47 00:40:43
Cíl
18:52:06
00:02:04
MD 130. Kozák Lukáš -- Kozáková Markéta
Číslo: 241 Start: 12:55:00 Cíl: 16:58:37 Bodů: 200 Čas: 04:03:37 Penále: 8
5(50) 4(30) 3(20) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:00:51 14:15:35 14:37:12 15:22:55 16:01:26 16:56:49 16:58:37
01:05:51 00:14:44 00:21:37 00:45:43 00:38:31 00:55:23 00:01:48
MD 131. Řehořek Jan -- Řehořková Veronika Los Clandestinos
Číslo: 340 Start: 14:00:00 Cíl: 18:29:14 Bodů: 310 Čas: 04:29:14 Penále: 180
2(30) 2(30) 10(30) 9(50) 11(50) 13(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:46:51 14:47:32 15:16:35 15:44:23 15:59:53 16:12:10 16:12:11 16:51:54 18:27:08 18:29:14
00:46:51 00:00:41 00:29:03 00:27:48 00:15:30 00:12:17 00:00:01 00:39:43 01:35:14 00:02:06
MD 132. Jansa Jakub -- Niederlová Rita
Číslo: 275 Start: 13:15:00 Cíl: 17:27:48 Bodů: 250 Čas: 04:12:48 Penále: 26
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:10:30 14:20:50 15:25:19 15:49:17 16:07:35 17:25:46 17:27:48
00:55:30 00:10:20 01:04:29 00:23:58 00:18:18 01:18:11 00:02:02
MD 133. Sakař Petr -- Pelikánová Petra CHARE
Číslo: 363 Start: 14:20:00 Cíl: 18:24:18 Bodů: 170 Čas: 04:04:18 Penále: 10
34(30) 27(80) 29(30) 35(10) 40(20) Cíl
15:13:02 16:24:12 17:14:39 17:56:48 18:22:25 18:24:18
00:53:02 01:11:10 00:50:27 00:42:09 00:25:37 00:01:53
MD 134. Thorovský Roman -- Faimanová Kateřina Los Clandestinos
Číslo: 212 Start: 12:35:00 Cíl: 16:34:21 Bodů: 180 Čas: 03:59:21 Penále: 0
2(30) 32(50) 12(30) 11(50) 40(20) Cíl
13:18:42 13:52:15 14:26:51 15:10:03 16:32:19 16:34:21
00:43:42 00:33:33 00:34:36 00:43:12 01:22:16 00:02:02
MD 135. Suchý Petr -- Kubová Petra Looser Club Debilos
Číslo: 365 Start: 14:20:00 Cíl: 18:52:18 Bodů: 300 Čas: 04:32:18 Penále: 210
39(20) 32(50) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:57:29 15:19:27 15:43:08 16:06:24 16:19:08 16:57:52 18:50:39 18:52:18
00:37:29 00:21:58 00:23:41 00:23:16 00:12:44 00:38:44 01:52:47 00:01:39
MD 136. Hančíková Barbora -- Moravec Marek Kokosy na tripu
Číslo: 301 Start: 13:30:00 Cíl: 17:34:29 Bodů: 470 Čas: 04:04:29 Penále: 10
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 32(50)
14:07:59 14:17:31 14:30:06 14:46:01 15:03:43 15:15:30 15:24:59 15:57:56 16:14:12 16:53:01
00:37:59 00:09:32 00:12:35 00:15:55 00:17:42 00:11:47 00:09:29 00:32:57 00:16:16 00:38:49
39(20) 40(20) Cíl
17:12:55 17:33:20 17:34:29
00:19:54 00:20:25 00:01:09
MD 137. Slovák Miroslav -- Lušková Kateřina Klokan Team
Číslo: 370 Start: 14:25:00 Cíl: 18:05:58 Bodů: 200 Čas: 03:40:58 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:31:09 15:47:34 16:08:43 16:49:27 17:25:49 18:03:50 18:05:58
01:06:09 00:16:25 00:21:09 00:40:44 00:36:22 00:38:01 00:02:08
MD 138. Kalošová Tereza -- Buřval Marek Drak a Ještěrka
Číslo: 334 Start: 13:50:00 Cíl: 18:11:31 Bodů: 170 Čas: 04:21:31 Penále: 100
5(50) 9(50) 8(30) 3(20) 40(20) Cíl
15:18:03 16:12:58 16:56:29 17:26:16 18:09:05 18:11:31
01:28:03 00:54:55 00:43:31 00:29:47 00:42:49 00:02:26
MD 139. Marholová Tereza -- Malech Michal Bike Tunel Team
Číslo: 256 Start: 13:05:00 Cíl: 17:17:42 Bodů: 230 Čas: 04:12:42 Penále: 26
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) Cíl
13:56:49 14:08:34 15:04:21 15:22:02 15:56:15 17:17:42
00:51:49 00:11:45 00:55:47 00:17:41 00:34:13 01:21:27
MD 140. Kalošová Vlasta -- Kaloš Sebastian 226.ZO
Číslo: 267 Start: 13:10:00 Cíl: 17:09:13 Bodů: 170 Čas: 03:59:13 Penále: 0
39(20) 2(30) 3(20) 4(30) 5(50) 40(20) Cíl
14:09:08 14:39:11 15:22:49 15:58:48 16:14:05 17:06:45 17:09:13
00:59:08 00:30:03 00:43:38 00:35:59 00:15:17 00:52:40 00:02:28
MD 141. Landrová Jindra -- Skácel Jan Ekonom Praha
Číslo: 356 Start: 14:15:00 Cíl: 18:50:46 Bodů: 260 Čas: 04:35:46 Penále: 240
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
15:05:36 15:40:10 16:05:35 16:20:41 17:03:43 18:48:37 18:50:46
00:50:36 00:34:34 00:25:25 00:15:06 00:43:02 01:44:54 00:02:09
MD 142. Holakovský Aleš -- Neumannová Eva Leguánice a Dinosaur
Číslo: 215 Start: 12:35:00 Cíl: 16:47:34 Bodů: 200 Čas: 04:12:34 Penále: 26
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:58:02 14:14:19 14:57:55 15:38:14 16:22:17 16:45:44 16:47:34
01:23:02 00:16:17 00:43:36 00:40:19 00:44:03 00:23:27 00:01:50
MD 143. Svoboda Přemysl -- Nedvídková Pavla Slepoň & Kulhoň
Číslo: 244 Start: 12:55:00 Cíl: 12:00:00 Bodů: 190 Čas: 00:00:0-3300 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 8(30) 10(30) Cíl
13:58:05 14:10:04 15:00:11 15:31:28 16:38:17 12:00:00
01:03:05 00:11:59 00:50:07 00:31:17 01:06:49 00:00:0-16697
MD 144. Ševčík Peter -- Holbíková Martina Favoriteam
Číslo: 273 Start: 13:15:00 Cíl: 17:39:58 Bodů: 180 Čas: 04:24:58 Penále: 130
5(50) 4(30) 9(50) 8(30) 40(20) Cíl
14:37:29 14:51:11 15:43:55 16:22:32 17:37:51 17:39:58
01:22:29 00:13:42 00:52:44 00:38:37 01:15:19 00:02:07
MD 145. Suchý Libor -- Krátká Michaela Looser Club Debilos
Číslo: 237 Start: 12:50:00 Cíl: 17:19:39 Bodů: 230 Čas: 04:29:39 Penále: 180
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 40(20) Cíl
13:39:44 14:11:44 14:24:59 15:21:44 15:55:24 17:17:28 17:19:39
00:49:44 00:32:00 00:13:15 00:56:45 00:33:40 01:22:04 00:02:11
MD 146. Dannowski Anke -- Kaufmann Torsten Rotor-Rohloff / MTBO Dresden
Číslo: 259 Start: 13:05:00 Cíl: 16:51:55 Bodů: 370 Čas: 03:46:55 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 33(20)
13:35:07 13:43:49 14:04:39 14:30:36 14:33:26 15:04:55 15:21:14 15:43:28 15:59:35 16:12:26
00:30:07 00:08:42 00:20:50 00:25:57 00:02:50 00:31:29 00:16:19 00:22:14 00:16:07 00:12:51
34(30) 40(20) Cíl
16:30:01 16:50:15 16:51:55
00:17:35 00:20:14 00:01:40
MD 147. Pelant Radim -- Borůfková Lenka sk SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 219 Start: 12:40:00 Cíl: 17:32:09 Bodů: 380 Čas: 04:52:09 Penále: 410
2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 16(20) 15(80) 11(50) 9(50) 40(20) Cíl
13:15:46 13:42:21 14:09:15 14:25:08 14:55:05 15:07:13 16:01:17 16:17:46 17:30:29 17:32:09
00:35:46 00:26:35 00:26:54 00:15:53 00:29:57 00:12:08 00:54:04 00:16:29 01:12:43 00:01:40
MD 148. Pekárek Pavel -- Pekárková Hana PELL'S MTBO Team
Číslo: 291 Start: 13:25:00 Cíl: 17:12:16 Bodů: 150 Čas: 03:47:16 Penále: 0
5(50) 5(50) 4(30) 2(30) 39(20) 40(20) Cíl
14:28:36 14:30:33 14:48:30 15:44:33 16:24:52 17:09:18 17:12:16
01:03:36 00:01:57 00:17:57 00:56:03 00:40:19 00:44:26 00:02:58
MD 149. Kramář -- Hrušová Bike Live Club
Číslo: 220 Start: 12:40:00 Cíl: 16:19:55 Bodů: 130 Čas: 03:39:55 Penále: 0
39(20) 32(50) 2(30) 1(10) 40(20) Cíl
13:38:35 14:18:18 15:00:27 15:40:02 16:16:59 16:19:55
00:58:35 00:39:43 00:42:09 00:39:35 00:36:57 00:02:56
MD 150. Buriánek Kamil -- Bernášková Anna Looser Club Debilos
Číslo: 214 Start: 12:35:00 Cíl: 18:08:41 Bodů: 250 Čas: 05:33:41 Penále: 9999
39(20) 32(50) 10(30) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:26:14 13:54:29 14:32:36 15:12:52 15:52:33 18:06:19 18:08:41
00:51:14 00:28:15 00:38:07 00:40:16 00:39:41 02:13:46 00:02:22
MD 151. Máčel Jiří -- Václavková Milena SP Kolo
Číslo: 326 Start: 13:45:00 Cíl: 18:03:46 Bodů: 160 Čas: 04:18:46 Penále: 70
4(30) 11(50) 13(50) 2(30) Cíl
14:36:49 16:15:31 16:28:56 17:31:16 18:03:46
00:51:49 01:38:42 00:13:25 01:02:20 00:32:30
MD 152. Hrabovský Martin -- Němcová Kamila Jožin
Číslo: 312 Start: 13:40:00 Cíl: 18:19:01 Bodů: 210 Čas: 04:39:01 Penále: 280
2(30) 10(30) 15(80) 17(50) 40(20) Cíl
14:27:15 14:55:38 15:53:13 16:48:19 18:16:36 18:19:01
00:47:15 00:28:23 00:57:35 00:55:06 01:28:17 00:02:25
MD 153. Hrubý Pavel -- Hrubá Renáta Dibley Family
Číslo: 245 Start: 12:55:00 Cíl: 16:21:29 Bodů: 130 Čas: 03:26:29 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:07:15 14:57:38 15:25:30 16:18:24 16:21:29
01:12:15 00:50:23 00:27:52 00:52:54 00:03:05
MD 154. Pražák Pavel -- Miklíková Eva EUROPAPIER/TYVEK
Číslo: 330 Start: 13:50:00 Cíl: 17:33:38 Bodů: 120 Čas: 03:43:38 Penále: 0
38(20) 37(30) 34(30) 39(20) 40(20) Cíl
14:48:23 15:02:59 16:10:28 16:55:30 17:31:36 17:33:38
00:58:23 00:14:36 01:07:29 00:45:02 00:36:06 00:02:02
MD 155. Kovářová Pavlína -- Kozel Ladislav Děti děda Ještěda
Číslo: 258 Start: 13:05:00 Cíl: 17:06:30 Bodů: 280 Čas: 04:01:30 Penále: 4
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
13:42:54 14:08:14 14:16:28 15:06:19 15:23:17 15:36:28 17:04:54 17:06:30
00:37:54 00:25:20 00:08:14 00:49:51 00:16:58 00:13:11 01:28:26 00:01:36
MD 156. Hvorecký Jan -- Halová Dominika Dreadnot VS Chiara
Číslo: 286 Start: 13:25:00 Cíl: 18:27:15 Bodů: 330 Čas: 05:02:15 Penále: 9999
2(30) 17(50) 15(80) 13(50) 11(50) 9(50) 40(20) Cíl
14:07:43 15:00:05 15:36:24 16:00:22 16:21:44 17:03:04 18:24:42 18:27:15
00:42:43 00:52:22 00:36:19 00:23:58 00:21:22 00:41:20 01:21:38 00:02:33
MD 157. Folprecht Eda -- Folprechtová Katka ASA Turnov
Číslo: 314 Start: 13:40:00 Cíl: 17:31:45 Bodů: 230 Čas: 03:51:45 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
14:31:25 14:43:25 15:19:15 15:55:18 16:35:53 17:06:01 17:29:49 17:31:45
00:51:25 00:12:00 00:35:50 00:36:03 00:40:35 00:30:08 00:23:48 00:01:56
MD 158. Přibyl Josef -- Pochmonová Jaroslava SBK
Číslo: 254 Start: 13:05:00 Cíl: 17:15:48 Bodů: 200 Čas: 04:10:48 Penále: 22
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 33(20) 40(20) Cíl
14:03:25 14:24:37 14:50:07 15:54:44 16:41:04 17:13:23 17:15:48
00:58:25 00:21:12 00:25:30 01:04:37 00:46:20 00:32:19 00:02:25
MD 159. Fadljevičová Kateřina -- Kaše Jakub MTBO ČZU Praha
Číslo: 261 Start: 13:05:00 Cíl: 16:50:54 Bodů: 150 Čas: 03:45:54 Penále: 0
34(30) 33(20) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
13:57:03 14:30:56 15:43:13 16:17:47 16:48:44 16:50:54
00:52:03 00:33:53 01:12:17 00:34:34 00:30:57 00:02:10
MD 160. Hadačová Gábina -- Hadač Filip BOPO Opava
Číslo: 292 Start: 13:25:00 Cíl: 16:29:40 Bodů: 120 Čas: 03:04:40 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:17:01 14:39:48 15:19:49 16:27:18 16:29:40
00:52:01 00:22:47 00:40:01 01:07:29 00:02:22
MD 161. Havlíčková Marcela -- Havlíček Aleš Havlíčci
Číslo: 325 Start: 13:45:00 Cíl: 18:10:56 Bodů: 100 Čas: 04:25:56 Penále: 140
4(30) 3(20) 3(20) 10(30) 40(20) Cíl
14:41:11 15:10:02 15:12:47 16:08:53 18:08:28 18:10:56
00:56:11 00:28:51 00:02:45 00:56:06 01:59:35 00:02:28
MD 185. Paulovits Lásló -- Tönköly Erika Speedy Flowers
Číslo: 352 Start: 13:05:00 Cíl: 18:07:07 Bodů: 340 Čas: 05:02:07 Penále: 9999
1(10) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:37:09 14:12:35 15:01:17 15:32:47 15:43:52 16:21:59 17:09:07 17:37:38 18:05:18 18:07:07
00:32:09 00:35:26 00:48:42 00:31:30 00:11:05 00:38:07 00:47:08 00:28:31 00:27:40 00:01:49
MD+ 1. Novotný Milan -- Novotná Petra T-MAPY
Číslo: 728 Start: 13:25:00 Cíl: 17:32:55 Bodů: 410 Čas: 04:07:55 Penále: 16
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 25(50) 35(10)
14:01:13 14:09:42 14:23:25 14:37:23 15:09:36 15:33:08 15:47:35 16:05:00 16:25:39 17:14:09
00:36:13 00:08:29 00:13:43 00:13:58 00:32:13 00:23:32 00:14:27 00:17:25 00:20:39 00:48:30
40(20) Cíl
17:31:28 17:32:55
00:17:19 00:01:27
MD+ 2. Rindtová Eva -- Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
Číslo: 724 Start: 13:20:00 Cíl: 17:42:37 Bodů: 500 Čas: 04:22:37 Penále: 110
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30)
13:59:05 14:08:00 14:22:12 14:35:42 14:53:41 15:05:24 15:15:13 15:46:43 16:04:27 16:30:49
00:39:05 00:08:55 00:14:12 00:13:30 00:17:59 00:11:43 00:09:49 00:31:30 00:17:44 00:26:22
17(50) 33(20) 40(20) Cíl
16:41:09 17:16:31 17:40:58 17:42:37
00:10:20 00:35:22 00:24:27 00:01:39
MD+ 3. Březinová Dana -- Král Jiří CRAFT Team
Číslo: 744 Start: 13:50:00 Cíl: 17:56:45 Bodů: 450 Čas: 04:06:45 Penále: 14
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 18(30) 17(50) 30(50)
14:13:35 14:22:00 14:34:41 14:55:59 15:19:42 15:36:44 15:58:46 16:30:14 16:43:09 17:15:25
00:23:35 00:08:25 00:12:41 00:21:18 00:23:43 00:17:02 00:22:02 00:31:28 00:12:55 00:32:16
33(20) 40(20) Cíl
17:31:20 17:55:02 17:56:45
00:15:55 00:23:42 00:01:43
MD+ 4. Kamenická Lenka -- Fousek Jindřich T-MAPY
Číslo: 758 Start: 14:25:00 Cíl: 18:26:42 Bodů: 460 Čas: 04:01:42 Penále: 4
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 30(50) 33(20)
15:02:27 15:11:24 15:24:28 15:44:32 15:59:37 16:11:00 16:39:33 17:23:29 17:50:48 18:02:17
00:37:27 00:08:57 00:13:04 00:20:04 00:15:05 00:11:23 00:28:33 00:43:56 00:27:19 00:11:29
40(20) Cíl
18:25:14 18:26:42
00:22:57 00:01:28
MD+ 5. Novák Ivo -- Veronika Pavlů Žaket
Číslo: 746 Start: 13:55:00 Cíl: 18:06:10 Bodů: 440 Čas: 04:11:10 Penále: 24
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 32(50) 2(30) 40(20)
14:31:46 14:41:01 15:17:52 15:31:20 15:41:51 16:21:30 16:50:38 17:14:05 17:33:17 18:04:37
00:36:46 00:09:15 00:36:51 00:13:28 00:10:31 00:39:39 00:29:08 00:23:27 00:19:12 00:31:20
Cíl
18:06:10
00:01:33
MD+ 6. Veselá Renáta -- Ročejdl Marek Burlaky na koole
Číslo: 731 Start: 13:30:00 Cíl: 17:24:45 Bodů: 430 Čas: 03:54:45 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20)
13:58:30 14:06:28 14:20:01 14:42:28 14:53:50 15:16:19 15:42:45 15:55:17 16:16:30 16:25:42
00:28:30 00:07:58 00:13:33 00:22:27 00:11:22 00:22:29 00:26:26 00:12:32 00:21:13 00:09:12
33(20) 34(30) 40(20) Cíl
16:45:49 17:05:34 17:22:59 17:24:45
00:20:07 00:19:45 00:17:25 00:01:46
MD+ 7. Fajkus Tomáš -- Juřenová Iveta KOB ZPV Prostějov
Číslo: 702 Start: 12:40:00 Cíl: 16:58:38 Bodů: 450 Čas: 04:18:38 Penále: 70
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20)
13:23:50 13:34:02 13:47:53 14:01:29 14:21:21 14:34:03 14:43:20 15:25:40 16:12:31 16:33:23
00:43:50 00:10:12 00:13:51 00:13:36 00:19:52 00:12:42 00:09:17 00:42:20 00:46:51 00:20:52
40(20) Cíl
16:57:04 16:58:38
00:23:41 00:01:34
MD+ 8. Jaklová Ivana -- Sochor Tomáš SKOB Havířov a spol.
Číslo: 761 Start: 14:25:00 Cíl: 18:40:18 Bodů: 430 Čas: 04:15:18 Penále: 40
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 17(50) 32(50)
15:00:34 15:10:25 15:25:54 15:41:46 16:02:54 16:14:44 16:26:53 16:53:32 17:34:49 18:03:52
00:35:34 00:09:51 00:15:29 00:15:52 00:21:08 00:11:50 00:12:09 00:26:39 00:41:17 00:29:03
40(20) Cíl
18:38:51 18:40:18
00:34:59 00:01:27
MD+ 9. Kotas Pavel -- Hanzlová Svatava SK Peloton
Číslo: 759 Start: 14:25:00 Cíl: 18:34:44 Bodů: 440 Čas: 04:09:44 Penále: 20
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30)
15:04:45 15:16:32 15:29:42 15:44:19 16:05:10 16:17:59 16:27:52 17:03:35 17:32:32 17:54:37
00:39:45 00:11:47 00:13:10 00:14:37 00:20:51 00:12:49 00:09:53 00:35:43 00:28:57 00:22:05
40(20) Cíl
18:32:54 18:34:44
00:38:17 00:01:50
MD+ 10. Ouředníková Eva -- Udatný Petr Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 716 Start: 13:05:00 Cíl: 17:22:23 Bodů: 430 Čas: 04:17:23 Penále: 60
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20)
13:44:55 13:55:47 14:14:22 14:29:11 14:50:37 15:04:26 15:14:48 15:57:50 16:43:54 17:20:53
00:39:55 00:10:52 00:18:35 00:14:49 00:21:26 00:13:49 00:10:22 00:43:02 00:46:04 00:36:59
Cíl
17:22:23
00:01:30
MD+ 11. Kožnarová Romana -- Kožnar Jan BSC Opava
Číslo: 701 Start: 12:30:00 Cíl: 16:27:23 Bodů: 370 Čas: 03:57:23 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 39(20) 40(20)
13:04:07 13:13:20 13:26:55 13:50:05 14:17:12 14:39:53 15:06:29 15:28:28 16:07:51 16:25:40
00:34:07 00:09:13 00:13:35 00:23:10 00:27:07 00:22:41 00:26:36 00:21:59 00:39:23 00:17:49
Cíl
16:27:23
00:01:43
MD+ 12. Pilcová Petra -- Křeček Mirek KOB ZPV Prostějov
Číslo: 748 Start: 14:00:00 Cíl: 18:16:38 Bodů: 410 Čas: 04:16:38 Penále: 50
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 40(20)
14:43:11 14:54:05 15:09:22 15:26:11 15:46:12 16:00:35 16:11:16 16:47:05 17:23:58 18:14:54
00:43:11 00:10:54 00:15:17 00:16:49 00:20:01 00:14:23 00:10:41 00:35:49 00:36:53 00:50:56
Cíl
18:16:38
00:01:44
MD+ 13. Sklenář Antonín -- Skácelová Naďa
Číslo: 756 Start: 14:15:00 Cíl: 18:05:00 Bodů: 370 Čas: 03:50:00 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 33(20) 34(30)
14:42:35 14:54:25 15:17:09 15:48:25 16:15:57 16:30:54 16:56:58 17:06:51 17:21:46 17:44:54
00:27:35 00:11:50 00:22:44 00:31:16 00:27:32 00:14:57 00:26:04 00:09:53 00:14:55 00:23:08
40(20) Cíl
18:03:06 18:05:00
00:18:12 00:01:54
MD+ 14. Stejskal Petr -- Stejskalová Eva SKK Camil
Číslo: 726 Start: 13:20:00 Cíl: 17:12:05 Bodů: 340 Čas: 03:52:05 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 17(50) 31(20) 30(50) 33(20) 34(30) 37(30) 38(20)
13:56:47 14:12:51 14:36:41 15:01:12 15:28:42 15:41:56 16:02:55 16:19:07 16:40:53 16:56:01
00:36:47 00:16:04 00:23:50 00:24:31 00:27:30 00:13:14 00:20:59 00:16:12 00:21:46 00:15:08
40(20) Cíl
17:10:20 17:12:05
00:14:19 00:01:45
MD+ 15. Horký Milan -- Utinková Věra VIPrahlo
Číslo: 707 Start: 12:50:00 Cíl: 17:18:41 Bodů: 430 Čas: 04:28:41 Penále: 170
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30) 17(50) 40(20)
13:28:49 13:38:58 14:15:42 14:30:40 14:42:22 15:23:17 15:36:37 16:08:00 16:18:43 17:16:52
00:38:49 00:10:09 00:36:44 00:14:58 00:11:42 00:40:55 00:13:20 00:31:23 00:10:43 00:58:09
Cíl
17:18:41
00:01:49
MD+ 16. Jakobi Zdeněk -- Materová Hana SKOB Havířov a spol.
Číslo: 715 Start: 13:05:00 Cíl: 16:53:09 Bodů: 360 Čas: 03:48:09 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 25(50) 26(20) 33(20) 34(30)
13:31:33 13:40:01 13:53:33 14:16:04 14:29:50 14:54:02 15:16:07 15:39:40 16:06:25 16:31:19
00:26:33 00:08:28 00:13:32 00:22:31 00:13:46 00:24:12 00:22:05 00:23:33 00:26:45 00:24:54
40(20) Cíl
16:51:10 16:53:09
00:19:51 00:01:59
MD+ 17. Bureš Petr -- Burešová Alena PELL'S MTBO Team
Číslo: 706 Start: 12:45:00 Cíl: 16:37:13 Bodů: 310 Čas: 03:52:13 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 9(50) 11(50) 32(50) 40(20) Cíl
13:27:13 13:37:59 13:52:24 14:14:17 14:39:14 15:08:00 15:42:41 16:35:03 16:37:13
00:42:13 00:10:46 00:14:25 00:21:53 00:24:57 00:28:46 00:34:41 00:52:22 00:02:10
MD+ 18. Vyšín Jiří -- Vyšínová Iveta 13-tý pramen
Číslo: 751 Start: 14:00:00 Cíl: 17:54:33 Bodů: 320 Čas: 03:54:33 Penále: 0
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
14:34:19 15:00:09 15:33:24 15:50:24 16:12:00 16:39:49 17:33:26 17:52:19 17:54:33
00:34:19 00:25:50 00:33:15 00:17:00 00:21:36 00:27:49 00:53:37 00:18:53 00:02:14
MD+ 19. Pavlas Jiří -- Pavlasová Věra PC HELP CYCLO
Číslo: 762 Start: 14:30:00 Cíl: 18:36:55 Bodů: 330 Čas: 04:06:55 Penále: 14
34(30) 33(20) 30(50) 26(20) 27(80) 29(30) 36(50) 35(10) 38(20) 40(20)
15:10:52 15:42:10 15:58:11 16:16:48 16:35:49 17:09:09 17:28:02 17:58:53 18:21:10 18:35:04
00:40:52 00:31:18 00:16:01 00:18:37 00:19:01 00:33:20 00:18:53 00:30:51 00:22:17 00:13:54
Cíl
18:36:55
00:01:51
MD+ 20. Hlaváč Jiří -- Hlaváčová Šárka KOS Tesla Brno
Číslo: 738 Start: 13:45:00 Cíl: 17:31:38 Bodů: 310 Čas: 03:46:38 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 25(50) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
14:09:53 14:19:47 14:37:15 15:10:01 15:47:26 16:14:07 17:08:51 17:29:56 17:31:38
00:24:53 00:09:54 00:17:28 00:32:46 00:37:25 00:26:41 00:54:44 00:21:05 00:01:42
MD+ 21. Bartoš Michal -- Bartošová Alena Crank Team
Číslo: 752 Start: 14:05:00 Cíl: 18:14:53 Bodů: 330 Čas: 04:09:53 Penále: 20
2(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 11(50) 13(50) 10(30) 32(50) 40(20)
14:46:06 15:12:10 15:33:38 15:58:12 16:16:24 16:18:08 16:28:49 17:14:03 17:32:19 18:13:18
00:41:06 00:26:04 00:21:28 00:24:34 00:18:12 00:01:44 00:10:41 00:45:14 00:18:16 00:40:59
Cíl
18:14:53
00:01:35
MD+ 22. Řízek Jaroslav -- Řízková Zuzana Geotour
Číslo: 708 Start: 12:50:00 Cíl: 17:11:20 Bodů: 0 Čas: 04:21:20 Penále: 100
Cíl
17:11:20
04:21:20
MD+ 23. Medlík Ctirad -- Medlíková Miloslava blue.ssu.cz
Číslo: 737 Start: 13:40:00 Cíl: 17:50:35 Bodů: 330 Čas: 04:10:35 Penále: 22
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:36:38 14:47:32 15:02:37 15:21:50 15:44:23 15:55:51 16:39:57 17:03:17 17:48:50 17:50:35
00:56:38 00:10:54 00:15:05 00:19:13 00:22:33 00:11:28 00:44:06 00:23:20 00:45:33 00:01:45
MD+ 24. Straka Dan -- Straková Lenka Kamenický lampioni
Číslo: 729 Start: 13:25:00 Cíl: 17:49:16 Bodů: 380 Čas: 04:24:16 Penále: 130
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 32(50) 40(20) Cíl
14:07:03 14:19:01 14:56:28 15:10:36 15:20:22 15:53:55 16:43:56 16:48:17 17:47:14 17:49:16
00:42:03 00:11:58 00:37:27 00:14:08 00:09:46 00:33:33 00:50:01 00:04:21 00:58:57 00:02:02
MD+ 25. Chmelař Pavel -- Chmelařová Marie Klokan Team
Číslo: 749 Start: 14:00:00 Cíl: 17:53:37 Bodů: 300 Čas: 03:53:37 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 10(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:50:11 14:59:15 15:42:14 15:58:49 16:27:14 16:52:06 17:26:13 17:51:37 17:53:37
00:50:11 00:09:04 00:42:59 00:16:35 00:28:25 00:24:52 00:34:07 00:25:24 00:02:00
MD+ 26. Křenová Dagmar -- Christoph Jaroslav LBC Rychnov
Číslo: 745 Start: 13:55:00 Cíl: 17:39:24 Bodů: 270 Čas: 03:44:24 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 2(30) 32(50) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
14:46:15 15:01:57 15:23:59 15:47:35 16:21:37 16:56:17 17:11:52 17:37:33 17:39:24
00:51:15 00:15:42 00:22:02 00:23:36 00:34:02 00:34:40 00:15:35 00:25:41 00:01:51
MD+ 27. Vala Igor -- Valová Zdenka Crank Team
Číslo: 711 Start: 12:55:00 Cíl: 17:08:48 Bodů: 310 Čas: 04:13:48 Penále: 28
2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 22(20) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
13:39:50 14:11:15 14:39:51 14:52:53 15:18:41 15:48:38 16:49:12 17:06:56 17:08:48
00:44:50 00:31:25 00:28:36 00:13:02 00:25:48 00:29:57 01:00:34 00:17:44 00:01:52
MD+ 28. Lamichová Iva -- Mohyla Aleš OK99
Číslo: 712 Start: 13:00:00 Cíl: 16:49:41 Bodů: 260 Čas: 03:49:41 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
13:53:27 14:04:53 14:22:16 14:49:53 15:10:45 15:23:13 16:47:32 16:49:41
00:53:27 00:11:26 00:17:23 00:27:37 00:20:52 00:12:28 01:24:19 00:02:09
MD+ 29. Jarolím Petr -- Jarolímová Eva Wibram Brno
Číslo: 735 Start: 13:35:00 Cíl: 17:31:42 Bodů: 270 Čas: 03:56:42 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
14:08:58 14:18:32 14:43:48 15:20:22 15:38:35 16:07:59 17:09:33 17:29:24 17:31:42
00:33:58 00:09:34 00:25:16 00:36:34 00:18:13 00:29:24 01:01:34 00:19:51 00:02:18
MD+ 30. Sláma Dušan -- Slámová Hana KOS Tesla Brno
Číslo: 722 Start: 13:15:00 Cíl: 17:08:27 Bodů: 310 Čas: 03:53:27 Penále: 0
39(20) 34(30) 33(20) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 40(20) Cíl
13:55:20 14:15:18 14:32:16 14:53:07 15:20:31 15:31:55 15:48:28 16:09:09 17:06:23 17:08:27
00:40:20 00:19:58 00:16:58 00:20:51 00:27:24 00:11:24 00:16:33 00:20:41 00:57:14 00:02:04
MD+ 31. Ratman Miloslav -- Ratmanová Dana Crank Team
Číslo: 723 Start: 13:15:00 Cíl: 17:26:16 Bodů: 300 Čas: 04:11:16 Penále: 24
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:01:11 14:12:41 14:36:14 14:58:54 15:26:31 15:46:38 16:02:08 17:24:25 17:26:16
00:46:11 00:11:30 00:23:33 00:22:40 00:27:37 00:20:07 00:15:30 01:22:17 00:01:51
MD+ 32. Beneš Michal -- Matějková Hana Mátoha
Číslo: 760 Start: 14:25:00 Cíl: 18:39:47 Bodů: 330 Čas: 04:14:47 Penále: 30
39(20) 32(50) 10(30) 12(30) 15(80) 15(80) 13(50) 11(50) 40(20) Cíl
14:58:29 15:19:44 16:03:07 16:19:34 16:48:44 16:49:02 17:16:38 17:39:47 18:37:33 18:39:47
00:33:29 00:21:15 00:43:23 00:16:27 00:29:10 00:00:18 00:27:36 00:23:09 00:57:46 00:02:14
MD+ 33. Landkammer Karel -- Landkammerová Jana Cyklobulf
Číslo: 736 Start: 13:40:00 Cíl: 17:31:37 Bodů: 240 Čas: 03:51:37 Penále: 0
39(20) 32(50) 31(20) 30(50) 33(20) 34(30) 37(30) 40(20) Cíl
14:22:10 14:51:10 15:22:05 15:35:43 15:59:56 16:31:43 17:04:05 17:29:38 17:31:37
00:42:10 00:29:00 00:30:55 00:13:38 00:24:13 00:31:47 00:32:22 00:25:33 00:01:59
MD+ 34. Rybníček Ondřej -- Galíková Jana KOS Tesla Brno
Číslo: 713 Start: 13:00:00 Cíl: 17:19:17 Bodů: 320 Čas: 04:19:17 Penále: 80
39(20) 32(50) 15(80) 13(50) 11(50) 9(50) 40(20) Cíl
13:40:10 14:04:17 14:53:03 15:16:15 15:36:21 16:00:23 17:17:17 17:19:17
00:40:10 00:24:07 00:48:46 00:23:12 00:20:06 00:24:02 01:16:54 00:02:00
MD+ 35. Volfová Julie -- Maceček Karel Lost Horizon
Číslo: 714 Start: 13:05:00 Cíl: 17:24:29 Bodů: 290 Čas: 04:19:29 Penále: 80
1(10) 2(30) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 13(50) 40(20)
13:44:46 14:04:56 14:23:46 14:38:57 14:57:34 15:18:48 15:36:23 15:47:43 15:49:06 17:22:30
00:39:46 00:20:10 00:18:50 00:15:11 00:18:37 00:21:14 00:17:35 00:11:20 00:01:23 01:33:24
Cíl
17:24:29
00:01:59
MD+ 36. Hustý Ilja -- Hustá Zdislava Husťáci
Číslo: 710 Start: 12:55:00 Cíl: 16:50:05 Bodů: 240 Čas: 03:55:05 Penále: 0
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 40(20) Cíl
13:38:25 14:08:43 14:48:08 15:05:45 15:26:26 16:47:25 16:50:05
00:43:25 00:30:18 00:39:25 00:17:37 00:20:41 01:20:59 00:02:40
MD+ 37. Vrabec Pavel -- Vrabcová Martina 226.ZO
Číslo: 709 Start: 12:55:00 Cíl: 16:17:46 Bodů: 200 Čas: 03:22:46 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:57:47 14:10:55 14:28:46 15:03:20 15:35:42 16:15:23 16:17:46
01:02:47 00:13:08 00:17:51 00:34:34 00:32:22 00:39:41 00:02:23
MD+ 38. Petrák Václav -- Petráková Hana Havaj Team
Číslo: 720 Start: 13:15:00 Cíl: 17:08:18 Bodů: 230 Čas: 03:53:18 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 8(30) 40(20) Cíl
14:03:33 14:16:03 15:02:51 15:21:02 15:46:41 17:06:03 17:08:18
00:48:33 00:12:30 00:46:48 00:18:11 00:25:39 01:19:22 00:02:15
MD+ 39. Gottfriedová Marie -- Gottfried Jan OB UP Olomouc
Číslo: 732 Start: 13:35:00 Cíl: 17:28:38 Bodů: 210 Čas: 03:53:38 Penále: 0
39(20) 33(20) 30(50) 27(80) 26(20) 40(20) Cíl
14:22:47 14:51:50 15:10:00 15:54:35 16:13:41 17:26:48 17:28:38
00:47:47 00:29:03 00:18:10 00:44:35 00:19:06 01:13:07 00:01:50
MD+ 40. Pecherková Pavla -- Němec Milan Cyclorotava
Číslo: 742 Start: 13:50:00 Cíl: 17:48:59 Bodů: 170 Čas: 03:58:59 Penále: 0
39(20) 32(50) 10(30) 11(50) 40(20) Cíl
14:35:09 15:01:53 16:14:48 16:43:35 17:47:03 17:48:59
00:45:09 00:26:44 01:12:55 00:28:47 01:03:28 00:01:56
MD+ 41. Azeb Nabil -- Azebová Martina Velvet voyages
Číslo: 754 Start: 14:10:00 Cíl: 17:59:18 Bodů: 200 Čas: 03:49:18 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
15:06:53 15:24:35 15:43:35 16:23:20 17:03:40 17:33:42 17:56:40 17:59:18
00:56:53 00:17:42 00:19:00 00:39:45 00:40:20 00:30:02 00:22:58 00:02:38
MD+ 42. Souček Radek -- Součková Petra 226.ZO
Číslo: 721 Start: 13:15:00 Cíl: 17:10:41 Bodů: 240 Čas: 03:55:41 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 12(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:09:22 14:25:33 14:45:19 15:18:29 15:47:18 16:22:20 17:08:42 17:10:41
00:54:22 00:16:11 00:19:46 00:33:10 00:28:49 00:35:02 00:46:22 00:01:59
MD+ 43. Mencová Ladislava -- Marek Vladimír CRAFT Team
Číslo: 703 Start: 12:40:00 Cíl: 17:10:30 Bodů: 280 Čas: 04:30:30 Penále: 190
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
13:25:27 13:52:08 14:05:13 15:02:37 15:20:45 15:34:44 17:08:13 17:10:30
00:45:27 00:26:41 00:13:05 00:57:24 00:18:08 00:13:59 01:33:29 00:02:17
MD+ 44. Justová Jana -- Justa Jaromír OK99
Číslo: 743 Start: 13:50:00 Cíl: 17:56:23 Bodů: 230 Čas: 04:06:23 Penále: 14
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 10(30) 40(20) Cíl
14:45:47 14:56:37 16:04:32 16:28:07 17:03:58 17:54:24 17:56:23
00:55:47 00:10:50 01:07:55 00:23:35 00:35:51 00:50:26 00:01:59
MD+ 45. Vodová Irena -- Beránek Zdenek Beribike
Číslo: 739 Start: 13:45:00 Cíl: 17:38:18 Bodů: 200 Čas: 03:53:18 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 29(30) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
14:22:52 14:48:34 15:07:21 15:41:08 15:46:00 16:35:42 17:09:24 17:35:49 17:38:18
00:37:52 00:25:42 00:18:47 00:33:47 00:04:52 00:49:42 00:33:42 00:26:25 00:02:29
MD+ 46. Žížala Vladimír -- Žížalová Markéta 226.ZO
Číslo: 740 Start: 13:45:00 Cíl: 17:54:55 Bodů: 190 Čas: 04:09:55 Penále: 20
1(10) 5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:23:28 15:30:36 15:47:51 16:10:06 16:37:10 17:12:27 17:53:01 17:54:55
00:38:28 01:07:08 00:17:15 00:22:15 00:27:04 00:35:17 00:40:34 00:01:54
MD+ 47. Kafka Jan -- Kafková Eva Spartak Perštejn
Číslo: 719 Start: 13:10:00 Cíl: 17:25:07 Bodů: 200 Čas: 04:15:07 Penále: 40
2(30) 3(20) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
13:55:30 14:36:35 14:36:48 14:58:39 15:22:46 15:43:43 17:22:58 17:25:07
00:45:30 00:41:05 00:00:13 00:21:51 00:24:07 00:20:57 01:39:15 00:02:09
MD+ 48. Zábojníková Hana -- Zábojník Radomír Topoláci
Číslo: 750 Start: 14:00:00 Cíl: 18:46:52 Bodů: 410 Čas: 04:46:52 Penále: 350
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30) 39(20)
14:47:11 14:58:56 15:17:05 15:44:41 16:06:16 16:20:07 16:57:32 17:29:58 17:51:14 18:20:51
00:47:11 00:11:45 00:18:09 00:27:36 00:21:35 00:13:51 00:37:25 00:32:26 00:21:16 00:29:37
40(20) Cíl
18:44:45 18:46:52
00:23:54 00:02:07
MD+ 49. Kutal Miloš -- Kutalová Eva
Číslo: 734 Start: 13:35:00 Cíl: 16:54:24 Bodů: 220 Čas: 03:19:24 Penále: 0
2(30) 12(30) 15(80) 32(50) 1(10) 40(20) Cíl
14:11:51 14:36:47 15:07:47 15:53:19 16:31:01 16:52:15 16:54:24
00:36:51 00:24:56 00:31:00 00:45:32 00:37:42 00:21:14 00:02:09
MD+ 50. Tichovská Jitka -- Kirchmann Miloš Průzkumníci
Číslo: 717 Start: 13:05:00 Cíl: 17:04:59 Bodů: 160 Čas: 03:59:59 Penále: 0
1(10) 5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 40(20) Cíl
13:41:23 14:20:54 14:34:46 14:56:28 15:27:50 17:02:39 17:04:59
00:36:23 00:39:31 00:13:52 00:21:42 00:31:22 01:34:49 00:02:20
MD+ 51. Kukla Miroslav -- Řihošková Bára CRAFT Team
Číslo: 753 Start: 14:05:00 Cíl: 18:30:51 Bodů: 240 Čas: 04:25:51 Penále: 140
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
15:33:40 15:53:32 16:36:04 17:12:29 18:05:53 18:28:46 18:30:51
01:28:40 00:19:52 00:42:32 00:36:25 00:53:24 00:22:53 00:02:05
MD+ 52. Folprechtová Marie -- Folprecht Eduard ASA Turnov
Číslo: 757 Start: 14:20:00 Cíl: 18:06:28 Bodů: 110 Čas: 03:46:28 Penále: 0
1(10) 2(30) 4(30) 3(20) 40(20) Cíl
14:58:40 15:33:07 16:08:42 16:36:08 18:03:33 18:06:28
00:38:40 00:34:27 00:35:35 00:27:26 01:27:25 00:02:55
MD+ 53. Plocha Pavel -- Pařízková Petra Cykloturistika
Číslo: 747 Start: 13:55:00 Cíl: 18:34:49 Bodů: 270 Čas: 04:39:49 Penále: 280
39(20) 2(30) 32(50) 17(50) 13(50) 11(50) 40(20) Cíl
14:53:27 15:10:33 15:40:47 16:25:06 17:09:56 17:30:46 18:33:07 18:34:49
00:58:27 00:17:06 00:30:14 00:44:19 00:44:50 00:20:50 01:02:21 00:01:42
MD+ 54. Šťastný Dan -- Šťastná Andrea SP Kolo
Číslo: 725 Start: 13:20:00 Cíl: 18:00:34 Bodů: 250 Čas: 04:40:34 Penále: 290
39(20) 32(50) 10(30) 12(30) 13(50) 11(50) 40(20) Cíl
14:09:33 14:34:27 15:28:10 15:44:29 16:06:58 16:46:19 17:57:36 18:00:34
00:49:33 00:24:54 00:53:43 00:16:19 00:22:29 00:39:21 01:11:17 00:02:58
MD+ 56. Homolka Vladimir -- Homolková Edita Topoláci
Číslo: 705 Start: 12:45:00 Cíl: 17:22:23 Bodů: 190 Čas: 04:37:23 Penále: 260
34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 32(50) 40(20) Cíl
13:51:59 14:23:09 14:57:50 15:14:09 15:43:42 17:20:13 17:22:23
01:06:59 00:31:10 00:34:41 00:16:19 00:29:33 01:36:31 00:02:10
MD+ 57. Janíček Jan -- Trojánková Jitka Sportservis Janíček
Číslo: 764 Start: 13:45:00 Cíl: 17:11:23 Bodů: 250 Čas: 03:26:23 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 33(20) 40(20) Cíl
14:13:29 14:22:17 14:36:29 15:05:40 15:37:08 16:33:13 17:08:53 17:11:23
00:28:29 00:08:48 00:14:12 00:29:11 00:31:28 00:56:05 00:35:40 00:02:30
MD+ 58. Mrštík Václav -- Mrštíková Hana Pardubice Bikers
Číslo: 727 Start: 13:25:00 Cíl: 17:56:49 Bodů: 320 Čas: 04:31:49 Penále: 200
34(30) 33(20) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 36(50) 40(20) Cíl
14:06:31 14:31:36 14:49:42 15:06:45 15:29:27 16:04:19 17:01:21 17:54:45 17:56:49
00:41:31 00:25:05 00:18:06 00:17:03 00:22:42 00:34:52 00:57:02 00:53:24 00:02:04
MD+ 62. Scheiner Václav -- Vejrostová Věra Mates
Číslo: 730 Start: 13:30:00 Cíl: 18:26:34 Bodů: 290 Čas: 04:56:34 Penále: 450
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 26(20) 27(80) 40(20) Cíl
14:18:25 14:35:17 15:05:22 15:18:59 15:50:57 16:18:00 16:40:11 18:23:55 18:26:34
00:48:25 00:16:52 00:30:05 00:13:37 00:31:58 00:27:03 00:22:11 01:43:44 00:02:39
MM 1. Ševčík Martin -- Vlach Lukáš MERIDA Biking Team
Číslo: 1077 Start: 14:30:00 Cíl: 18:21:56 Bodů: 560 Čas: 03:51:56 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 18(30) 17(50) 31(20) 30(50)
14:53:39 15:03:22 15:19:19 15:39:42 15:52:45 16:09:43 16:33:07 16:40:12 16:56:57 17:04:16
00:23:39 00:09:43 00:15:57 00:20:23 00:13:03 00:16:58 00:23:24 00:07:05 00:16:45 00:07:19
32(50) 2(30) 39(20) 34(30) 40(20) Cíl
17:19:26 17:35:47 17:50:39 18:06:49 18:20:34 18:21:56
00:15:10 00:16:21 00:14:52 00:16:10 00:13:45 00:01:22
MM 2. Stadtherr Jaroslav -- Hrabě von Novikov sk SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 1006 Start: 14:00:00 Cíl: 18:12:30 Bodů: 610 Čas: 04:12:30 Penále: 26
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 30(50) 31(20) 17(50) 18(30) 22(20) 26(20)
14:31:22 14:38:59 14:50:01 15:06:12 15:25:57 15:30:57 15:47:06 15:55:02 16:08:45 16:25:44
00:31:22 00:07:37 00:11:02 00:16:11 00:19:45 00:05:00 00:16:09 00:07:56 00:13:43 00:16:59
25(50) 27(80) 29(30) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
16:40:46 17:14:50 17:31:56 17:44:56 17:56:55 18:11:21 18:12:30
00:15:02 00:34:04 00:17:06 00:13:00 00:11:59 00:14:26 00:01:09
MM 3. Hašek Ondřej -- Beránek Jan Plzeňská smršť
Číslo: 135 Start: 13:25:00 Cíl: 17:24:30 Bodů: 600 Čas: 03:59:30 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30)
14:02:00 14:09:18 14:19:15 14:29:18 14:44:22 14:54:17 15:00:35 15:33:37 15:42:55 16:04:15
00:37:00 00:07:18 00:09:57 00:10:03 00:15:04 00:09:55 00:06:18 00:33:02 00:09:18 00:21:20
17(50) 31(20) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
16:12:57 16:34:42 16:46:24 16:57:45 17:10:15 17:23:12 17:24:30
00:08:42 00:21:45 00:11:42 00:11:21 00:12:30 00:12:57 00:01:18
MM 4. Mager Holger -- Mueler Kai Velosynthese
Číslo: 161 Start: 13:40:00 Cíl: 17:39:19 Bodů: 500 Čas: 03:59:19 Penále: 0
1(10) 39(20) 2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50)
14:03:25 14:15:42 14:28:24 14:45:07 14:54:18 15:09:41 15:19:46 15:33:48 15:49:21 15:56:05
00:23:25 00:12:17 00:12:42 00:16:43 00:09:11 00:15:23 00:10:05 00:14:02 00:15:33 00:06:44
15(80) 12(30) 10(30) 40(20) Cíl
16:33:53 16:54:11 17:05:58 17:38:04 17:39:19
00:37:48 00:20:18 00:11:47 00:32:06 00:01:15
MM 5. Seidl Miroslav -- Cvengroš Petr Ekonom Praha
Číslo: 1052 Start: 14:15:00 Cíl: 18:12:05 Bodů: 480 Čas: 03:57:05 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 10(30) 12(30) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 25(50)
14:47:14 14:54:43 15:05:26 15:28:28 15:40:06 15:56:52 16:11:52 16:21:24 16:33:35 16:50:46
00:32:14 00:07:29 00:10:43 00:23:02 00:11:38 00:16:46 00:15:00 00:09:32 00:12:11 00:17:11
27(80) 34(30) 40(20) Cíl
17:13:00 17:55:23 18:10:39 18:12:05
00:22:14 00:42:23 00:15:16 00:01:26
MM 6. Beat Okle -- Falk Wenzel Swiss Chocolate Team
Číslo: 13 Start: 12:30:00 Cíl: 16:30:34 Bodů: 540 Čas: 04:00:34 Penále: 2
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50)
13:11:36 13:19:52 13:30:54 13:51:21 14:06:31 14:17:44 14:25:06 14:49:16 15:16:16 15:24:05
00:41:36 00:08:16 00:11:02 00:20:27 00:15:10 00:11:13 00:07:22 00:24:10 00:27:00 00:07:49
32(50) 2(30) 40(20) Cíl
15:46:55 16:02:47 16:29:21 16:30:34
00:22:50 00:15:52 00:26:34 00:01:13
MM 7. Hradil Jiří -- Sosenka Ondřej CRAFT Team
Číslo: 193 Start: 13:55:00 Cíl: 17:57:02 Bodů: 560 Čas: 04:02:02 Penále: 6
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20)
14:16:05 14:23:09 14:34:15 14:50:33 14:59:54 15:15:59 15:37:32 15:47:13 16:04:01 16:12:12
00:21:05 00:07:04 00:11:06 00:16:18 00:09:21 00:16:05 00:21:33 00:09:41 00:16:48 00:08:11
17(50) 18(30) 32(50) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
16:36:28 16:43:59 17:06:50 17:29:21 17:43:41 17:55:48 17:57:02
00:24:16 00:07:31 00:22:51 00:22:31 00:14:20 00:12:07 00:01:14
MM 8. Linhart Aleš -- Wohanka Pavel Sokol Vizovice
Číslo: 86 Start: 13:00:00 Cíl: 17:14:57 Bodů: 560 Čas: 04:14:57 Penále: 30
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 31(20) 30(50) 27(80) 36(50)
13:31:28 13:37:38 14:12:09 14:24:13 14:31:35 14:58:24 15:38:42 15:48:19 16:10:04 16:39:39
00:31:28 00:06:10 00:34:31 00:12:04 00:07:22 00:26:49 00:40:18 00:09:37 00:21:45 00:29:35
37(30) 40(20) Cíl
16:54:07 17:13:51 17:14:57
00:14:28 00:19:44 00:01:06
MM 9. Klápště Jan Klápa -- Zaoral Petr Pedros sk SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 10 Start: 12:30:00 Cíl: 16:36:07 Bodů: 530 Čas: 04:06:07 Penále: 14
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 30(50) 26(20) 27(80)
13:00:26 13:08:54 13:35:46 13:46:17 13:54:13 14:17:36 14:45:36 15:16:03 15:26:14 15:39:53
00:30:26 00:08:28 00:26:52 00:10:31 00:07:56 00:23:23 00:28:00 00:30:27 00:10:11 00:13:39
40(20) Cíl
16:34:53 16:36:07
00:55:00 00:01:14
MM 10. Klech Richard -- Besta Michal Kulda Bike Team
Číslo: 112 Start: 13:15:00 Cíl: 17:09:16 Bodů: 550 Čas: 03:54:16 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30)
13:48:48 13:56:50 14:08:52 14:19:30 14:34:21 14:44:56 14:53:44 15:20:52 15:36:45 15:58:26
00:33:48 00:08:02 00:12:02 00:10:38 00:14:51 00:10:35 00:08:48 00:27:08 00:15:53 00:21:41
17(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
16:08:43 16:34:53 16:51:10 17:07:55 17:09:16
00:10:17 00:26:10 00:16:17 00:16:45 00:01:21
MM 11. Hepner David -- Skripnik Štěpán Klokan Team
Číslo: 103 Start: 13:10:00 Cíl: 17:31:23 Bodů: 600 Čas: 04:21:23 Penále: 100
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80)
13:38:48 13:55:38 14:07:07 14:14:14 14:37:23 15:07:06 15:26:49 15:37:18 15:50:40 16:05:37
00:28:48 00:16:50 00:11:29 00:07:07 00:23:09 00:29:43 00:19:43 00:10:29 00:13:22 00:14:57
28(10) 29(30) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
16:27:28 16:39:44 16:54:04 17:13:58 17:30:07 17:31:23
00:21:51 00:12:16 00:14:20 00:19:54 00:16:09 00:01:16
MM 12. Chaloupský David -- Tihon Michal Sokol Nusle
Číslo: 17 Start: 12:30:00 Cíl: 16:32:11 Bodů: 520 Čas: 04:02:11 Penále: 6
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30) 17(50) 32(50)
13:04:22 13:12:11 13:46:34 13:58:02 14:05:51 14:32:41 14:50:11 15:11:27 15:19:45 15:38:53
00:34:22 00:07:49 00:34:23 00:11:28 00:07:49 00:26:50 00:17:30 00:21:16 00:08:18 00:19:08
39(20) 38(20) 40(20) Cíl
15:58:38 16:18:12 16:30:22 16:32:11
00:19:45 00:19:34 00:12:10 00:01:49
MM 13. Schwab David -- Ehl Jiří KOS Tesla Brno
Číslo: 185 Start: 13:50:00 Cíl: 17:44:20 Bodů: 500 Čas: 03:54:20 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 32(50)
14:17:19 14:29:27 14:46:57 14:58:02 15:11:27 15:31:02 15:40:45 15:58:32 16:10:46 16:26:49
00:27:19 00:12:08 00:17:30 00:11:05 00:13:25 00:19:35 00:09:43 00:17:47 00:12:14 00:16:03
33(20) 34(30) 39(20) 38(20) 40(20) Cíl
16:46:13 17:03:21 17:14:23 17:33:15 17:42:59 17:44:20
00:19:24 00:17:08 00:11:02 00:18:52 00:09:44 00:01:21
MM 14. Spudil Roman -- Hošek Přemysl SP Kolo
Číslo: 149 Start: 13:35:00 Cíl: 17:40:58 Bodů: 510 Čas: 04:05:58 Penále: 12
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 31(20) 32(50)
13:57:27 14:04:49 14:17:10 14:38:26 15:01:29 15:20:06 15:38:59 15:59:01 16:07:18 16:28:02
00:22:27 00:07:22 00:12:21 00:21:16 00:23:03 00:18:37 00:18:53 00:20:02 00:08:17 00:20:44
10(30) 2(30) 4(30) 40(20) Cíl
16:49:16 17:02:22 17:18:24 17:39:45 17:40:58
00:21:14 00:13:06 00:16:02 00:21:21 00:01:13
MM 15. Štěpánek Martin -- Strejček Petr KOS Tesla Brno
Číslo: 11 Start: 12:30:00 Cíl: 16:25:44 Bodů: 490 Čas: 03:55:44 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 22(20) 18(30) 17(50) 31(20)
12:58:55 13:06:22 13:17:59 13:38:17 14:06:40 14:16:55 14:32:16 14:50:02 14:58:57 15:19:33
00:28:55 00:07:27 00:11:37 00:20:18 00:28:23 00:10:15 00:15:21 00:17:46 00:08:55 00:20:36
30(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:29:18 15:46:48 16:02:19 16:24:02 16:25:44
00:09:45 00:17:30 00:15:31 00:21:43 00:01:42
MM 16. Udržal Tomáš -- Hájek Ondřej KOS Tesla Brno
Číslo: 136 Start: 13:30:00 Cíl: 17:29:45 Bodů: 560 Čas: 03:59:45 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50)
14:02:52 14:12:26 14:24:06 14:34:55 14:50:49 15:01:59 15:09:40 15:37:30 16:07:42 16:16:55
00:32:52 00:09:34 00:11:40 00:10:49 00:15:54 00:11:10 00:07:41 00:27:50 00:30:12 00:09:13
32(50) 2(30) 39(20) 40(20) Cíl
16:37:14 16:55:02 17:10:13 17:28:29 17:29:45
00:20:19 00:17:48 00:15:11 00:18:16 00:01:16
MM 17. Kurz Pavel -- Herink Petr Cykloturistika
Číslo: 60 Start: 12:50:00 Cíl: 17:01:22 Bodů: 510 Čas: 04:11:22 Penále: 24
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50)
13:25:37 13:34:38 13:46:19 14:00:40 14:29:01 14:40:35 14:49:30 15:16:12 15:52:17 16:03:26
00:35:37 00:09:01 00:11:41 00:14:21 00:28:21 00:11:34 00:08:55 00:26:42 00:36:05 00:11:09
32(50) 40(20) Cíl
16:27:52 17:00:02 17:01:22
00:24:26 00:32:10 00:01:20
MM 18. Šňupárek Martin -- Bureš Pavel PELL'S MTBO Team
Číslo: 31 Start: 12:35:00 Cíl: 16:38:54 Bodů: 530 Čas: 04:03:54 Penále: 8
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30)
13:15:26 13:27:08 13:39:30 13:53:06 14:09:59 14:21:07 14:28:56 14:57:04 15:11:12 15:34:18
00:40:26 00:11:42 00:12:22 00:13:36 00:16:53 00:11:08 00:07:49 00:28:08 00:14:08 00:23:06
17(50) 32(50) 40(20) Cíl
15:44:25 16:07:18 16:37:34 16:38:54
00:10:07 00:22:53 00:30:16 00:01:20
MM 19. Zrník Tomáš -- Skoupý Jan Big Fat Brothers
Číslo: 1 Start: 12:30:00 Cíl: 16:34:41 Bodů: 520 Čas: 04:04:41 Penále: 10
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30)
13:10:23 13:19:07 13:31:30 13:43:03 13:59:55 14:12:20 14:23:37 14:52:29 15:15:43 15:31:34
00:40:23 00:08:44 00:12:23 00:11:33 00:16:52 00:12:25 00:11:17 00:28:52 00:23:14 00:15:51
32(50) 2(30) 40(20) Cíl
15:47:01 16:05:54 16:33:08 16:34:41
00:15:27 00:18:53 00:27:14 00:01:33
MM 20. Petránek Vít -- Vítek Tomáš PELL'S MTBO Team
Číslo: 8 Start: 12:30:00 Cíl: 16:21:50 Bodů: 460 Čas: 03:51:50 Penále: 0
34(30) 33(20) 27(80) 25(50) 26(20) 22(20) 18(30) 17(50) 31(20) 30(50)
13:10:08 13:22:14 13:44:48 14:00:04 14:20:15 14:35:23 14:53:18 15:01:52 15:20:37 15:29:11
00:40:08 00:12:06 00:22:34 00:15:16 00:20:11 00:15:08 00:17:55 00:08:34 00:18:45 00:08:34
32(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:46:50 16:01:04 16:20:30 16:21:50
00:17:39 00:14:14 00:19:26 00:01:20
MM 21. Flassik Tomáš -- Malátek Rastislav Mamly Team
Číslo: 21 Start: 12:35:00 Cíl: 16:38:51 Bodů: 440 Čas: 04:03:51 Penále: 8
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 31(20) 32(50)
13:00:19 13:07:32 13:19:01 13:42:23 14:08:16 14:24:30 14:50:38 15:11:50 15:25:10 15:46:18
00:25:19 00:07:13 00:11:29 00:23:22 00:25:53 00:16:14 00:26:08 00:21:12 00:13:20 00:21:08
33(20) 40(20) Cíl
16:16:29 16:37:35 16:38:51
00:30:11 00:21:06 00:01:16
MM 22. Flossman Petr -- Zurynek Jan Žaket
Číslo: 1032 Start: 14:10:00 Cíl: 18:05:19 Bodů: 510 Čas: 03:55:19 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 12(30)
14:47:22 14:55:23 15:05:48 15:21:35 15:39:24 15:52:04 16:00:09 16:25:08 16:39:24 16:58:41
00:37:22 00:08:01 00:10:25 00:15:47 00:17:49 00:12:40 00:08:05 00:24:59 00:14:16 00:19:17
10(30) 2(30) 39(20) 40(20) Cíl
17:17:36 17:31:24 17:47:43 18:03:59 18:05:19
00:18:55 00:13:48 00:16:19 00:16:16 00:01:20
MM 23. Zmítko Jiří -- Blaschke Karel Horská služba Bouřňák
Číslo: 172 Start: 13:45:00 Cíl: 18:09:11 Bodů: 570 Čas: 04:24:11 Penále: 130
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30)
14:19:28 14:27:27 14:39:37 14:50:04 15:06:23 15:17:21 15:26:09 15:54:16 16:10:29 16:34:15
00:34:28 00:07:59 00:12:10 00:10:27 00:16:19 00:10:58 00:08:48 00:28:07 00:16:13 00:23:46
17(50) 31(20) 30(50) 39(20) 40(20) Cíl
16:45:19 17:08:18 17:17:51 17:46:10 18:07:50 18:09:11
00:11:04 00:22:59 00:09:33 00:28:19 00:21:40 00:01:21
MM 24. Sedláček Petr -- Elsner Ivo SMD Šumperk
Číslo: 1059 Start: 14:20:00 Cíl: 18:27:43 Bodů: 540 Čas: 04:07:43 Penále: 16
5(50) 4(30) 2(30) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 13(50) 15(80) 18(30)
14:54:21 15:02:10 15:12:56 15:37:49 15:53:45 16:05:40 16:14:46 16:14:57 16:41:59 17:14:17
00:34:21 00:07:49 00:10:46 00:24:53 00:15:56 00:11:55 00:09:06 00:00:11 00:27:02 00:32:18
17(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
17:25:05 17:51:00 18:08:22 18:26:24 18:27:43
00:10:48 00:25:55 00:17:22 00:18:02 00:01:19
MM 25. Sklář Marcel -- Fajt Milan Hakr, XCR Svorada
Číslo: 179 Start: 13:45:00 Cíl: 17:47:51 Bodů: 500 Čas: 04:02:51 Penále: 6
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 17(50) 32(50)
14:18:49 14:32:22 14:38:17 15:10:54 15:38:13 15:52:05 16:15:32 16:27:34 16:55:01 17:17:18
00:33:49 00:13:33 00:05:55 00:32:37 00:27:19 00:13:52 00:23:27 00:12:02 00:27:27 00:22:17
39(20) 40(20) Cíl
17:32:12 17:46:35 17:47:51
00:14:54 00:14:23 00:01:16
MM 26. Tušl Martin -- Kozdera Petr Klistax
Číslo: 187 Start: 13:50:00 Cíl: 17:55:06 Bodů: 530 Čas: 04:05:06 Penále: 12
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30)
14:28:24 14:36:57 14:48:16 15:00:40 15:18:02 15:29:30 15:44:25 16:11:04 16:27:08 16:49:37
00:38:24 00:08:33 00:11:19 00:12:24 00:17:22 00:11:28 00:14:55 00:26:39 00:16:04 00:22:29
17(50) 32(50) 40(20) Cíl
17:00:11 17:24:59 17:53:49 17:55:06
00:10:34 00:24:48 00:28:50 00:01:17
MM 27. Lukavec Petr Meloun -- Brádler Jan Bábík sk SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 153 Start: 13:35:00 Cíl: 17:30:54 Bodů: 510 Čas: 03:55:54 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20)
14:02:57 14:09:40 14:20:12 14:38:17 14:50:20 15:03:15 15:24:24 15:36:34 15:53:28 16:01:51
00:27:57 00:06:43 00:10:32 00:18:05 00:12:03 00:12:55 00:21:09 00:12:10 00:16:54 00:08:23
33(20) 32(50) 2(30) 4(30) 40(20) Cíl
16:13:30 16:32:26 16:49:01 17:05:00 17:29:30 17:30:54
00:11:39 00:18:56 00:16:35 00:15:59 00:24:30 00:01:24
MM 28. Chromý Adam -- Jakub Jirka Plzeňská smršť
Číslo: 1047 Start: 14:15:00 Cíl: 18:13:51 Bodů: 530 Čas: 03:58:51 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50)
14:48:27 14:56:28 15:08:47 15:19:52 15:35:05 15:46:46 15:57:05 16:32:57 17:03:04 17:12:49
00:33:27 00:08:01 00:12:19 00:11:05 00:15:13 00:11:41 00:10:19 00:35:52 00:30:07 00:09:45
32(50) 39(20) 40(20) Cíl
17:35:26 17:53:26 18:12:31 18:13:51
00:22:37 00:18:00 00:19:05 00:01:20
MM 29. Hons Michal -- Balej Víťa sk SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 134 Start: 13:25:00 Cíl: 17:48:31 Bodů: 520 Čas: 04:23:31 Penále: 120
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50)
14:01:53 14:09:28 14:19:00 14:36:21 14:56:33 15:10:56 15:20:44 15:56:30 16:25:10 16:35:05
00:36:53 00:07:35 00:09:32 00:17:21 00:20:12 00:14:23 00:09:48 00:35:46 00:28:40 00:09:55
30(50) 40(20) Cíl
17:04:19 17:47:09 17:48:31
00:29:14 00:42:50 00:01:22
MM 30. Bloudek Petr -- Kříž Libor Bike Tunel Team
Číslo: 1039 Start: 14:10:00 Cíl: 18:17:23 Bodů: 470 Čas: 04:07:23 Penále: 16
37(30) 36(50) 29(30) 25(50) 27(80) 30(50) 17(50) 32(50) 10(30) 2(30)
14:38:11 14:55:35 15:16:02 15:38:50 16:00:15 16:27:40 16:54:11 17:14:16 17:38:38 17:51:27
00:28:11 00:17:24 00:20:27 00:22:48 00:21:25 00:27:25 00:26:31 00:20:05 00:24:22 00:12:49
40(20) Cíl
18:16:00 18:17:23
00:24:33 00:01:23
MM 31. Mudrák Stanislav -- Mudrák Pavel KVS Pozlovice
Číslo: 1018 Start: 14:05:00 Cíl: 18:05:56 Bodů: 480 Čas: 04:00:56 Penále: 2
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 18(30) 30(50) 33(20)
14:42:06 14:48:23 15:21:45 15:34:15 15:43:30 16:11:29 16:43:02 16:56:46 17:31:13 17:44:06
00:37:06 00:06:17 00:33:22 00:12:30 00:09:15 00:27:59 00:31:33 00:13:44 00:34:27 00:12:53
40(20) Cíl
18:04:30 18:05:56
00:20:24 00:01:26
MM 32. Lebeda Dušan -- Kořistka Libor Ekonom Praha
Číslo: 22 Start: 12:35:00 Cíl: 16:36:24 Bodů: 500 Čas: 04:01:24 Penále: 4
5(50) 4(30) 3(20) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30) 32(50)
13:14:55 13:23:48 13:35:56 13:59:42 14:12:14 14:20:50 14:48:22 15:12:51 15:25:26 15:40:20
00:39:55 00:08:53 00:12:08 00:23:46 00:12:32 00:08:36 00:27:32 00:24:29 00:12:35 00:14:54
39(20) 38(20) 40(20) Cíl
15:59:07 16:23:19 16:34:54 16:36:24
00:18:47 00:24:12 00:11:35 00:01:30
MM 33. Jedlička Marek -- Husák Václav Klokan Team
Číslo: 124 Start: 13:20:00 Cíl: 17:37:25 Bodů: 510 Čas: 04:17:25 Penále: 60
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 30(50) 36(50) 37(30)
13:53:43 13:59:58 14:31:23 14:42:55 14:51:45 15:17:31 15:50:55 16:23:49 17:01:01 17:16:47
00:33:43 00:06:15 00:31:25 00:11:32 00:08:50 00:25:46 00:33:24 00:32:54 00:37:12 00:15:46
40(20) Cíl
17:35:53 17:37:25
00:19:06 00:01:32
MM 34. Pucherna Eda -- Kopecký Tomáš MTBO ČZU Praha
Číslo: 1055 Start: 14:20:00 Cíl: 18:28:48 Bodů: 470 Čas: 04:08:48 Penále: 18
2(30) 10(30) 12(30) 15(80) 16(20) 18(30) 17(50) 27(80) 30(50) 32(50)
14:51:09 15:07:11 15:18:58 15:38:44 15:50:53 16:13:12 16:25:19 16:57:53 17:32:34 17:59:28
00:31:09 00:16:02 00:11:47 00:19:46 00:12:09 00:22:19 00:12:07 00:32:34 00:34:41 00:26:54
40(20) Cíl
18:27:35 18:28:48
00:28:07 00:01:13
MM 35. Chroustovský Jaromír -- Koutný Jiří SK Kondor
Číslo: 159 Start: 13:40:00 Cíl: 17:34:48 Bodů: 510 Čas: 03:54:48 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 10(30) 12(30) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50) 31(20)
14:03:35 14:16:10 14:34:28 14:53:24 15:01:01 15:15:48 15:42:42 16:08:11 16:19:02 16:37:48
00:23:35 00:12:35 00:18:18 00:18:56 00:07:37 00:14:47 00:26:54 00:25:29 00:10:51 00:18:46
30(50) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
16:48:14 16:59:23 17:16:54 17:33:32 17:34:48
00:10:26 00:11:09 00:17:31 00:16:38 00:01:16
MM 36. Kalous Vladislav -- Roubíček Lukáš Ekonom Praha
Číslo: 68 Start: 12:55:00 Cíl: 17:14:12 Bodů: 450 Čas: 04:19:12 Penále: 80
39(20) 32(50) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30) 26(20) 27(80)
13:25:18 13:41:40 13:56:46 14:09:32 14:17:14 14:41:37 14:55:56 15:19:22 15:52:10 16:10:03
00:30:18 00:16:22 00:15:06 00:12:46 00:07:42 00:24:23 00:14:19 00:23:26 00:32:48 00:17:53
40(20) Cíl
17:12:48 17:14:12
01:02:45 00:01:24
MM 37. Šňupárek Ondřej -- Tomeš Petr Píchlá guma
Číslo: 49 Start: 12:45:00 Cíl: 16:50:45 Bodů: 490 Čas: 04:05:45 Penále: 12
2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 15(80) 13(50) 11(50) 9(50) 4(30) 5(50)
13:19:09 13:41:37 14:04:16 14:13:42 14:39:53 14:57:51 15:18:37 15:33:53 16:14:33 16:22:17
00:34:09 00:22:28 00:22:39 00:09:26 00:26:11 00:17:58 00:20:46 00:15:16 00:40:40 00:07:44
40(20) Cíl
16:49:19 16:50:45
00:27:02 00:01:26
MM 38. Hovorka Jan -- Kárník Jan Štika a Drak eXtreme team
Číslo: 58 Start: 12:50:00 Cíl: 16:56:44 Bodů: 410 Čas: 04:06:44 Penále: 14
1(10) 2(30) 32(50) 10(30) 11(50) 13(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80)
13:13:54 13:28:50 13:49:43 14:08:23 14:27:59 14:36:26 15:15:46 15:27:37 15:59:47 16:14:48
00:23:54 00:14:56 00:20:53 00:18:40 00:19:36 00:08:27 00:39:20 00:11:51 00:32:10 00:15:01
40(20) Cíl
16:55:24 16:56:44
00:40:36 00:01:20
MM 39. Buchtík Aleš -- Gebas Miroslas PELL'S MTBO Team
Číslo: 105 Start: 13:15:00 Cíl: 17:24:24 Bodů: 460 Čas: 04:09:24 Penále: 20
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 17(50) 32(50) 34(30)
13:53:31 14:04:50 14:26:14 14:53:05 15:13:13 15:30:23 15:48:15 16:18:34 16:40:07 17:08:36
00:38:31 00:11:19 00:21:24 00:26:51 00:20:08 00:17:10 00:17:52 00:30:19 00:21:33 00:28:29
40(20) Cíl
17:23:08 17:24:24
00:14:32 00:01:16
MM 40. Jašek Petr -- Žák Pavel A-team NOVO Bruntál
Číslo: 20 Start: 12:35:00 Cíl: 16:45:54 Bodů: 460 Čas: 04:10:54 Penále: 22
2(30) 10(30) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30) 17(50) 27(80) 26(20) 33(20)
13:07:49 13:27:08 13:42:20 14:13:28 14:24:33 14:48:35 14:57:37 15:37:01 15:50:00 16:12:57
00:32:49 00:19:19 00:15:12 00:31:08 00:11:05 00:24:02 00:09:02 00:39:24 00:12:59 00:22:57
34(30) 40(20) Cíl
16:29:00 16:44:27 16:45:54
00:16:03 00:15:27 00:01:27
MM 41. Milán Pavel -- Mulíček Ondřej Nuly
Číslo: 7 Start: 12:30:00 Cíl: 16:20:37 Bodů: 390 Čas: 03:50:37 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 30(50) 32(50) 2(30) 40(20) Cíl
12:59:38 13:12:46 13:34:01 14:03:28 14:20:59 15:02:19 15:26:47 15:48:18 16:18:42 16:20:37
00:29:38 00:13:08 00:21:15 00:29:27 00:17:31 00:41:20 00:24:28 00:21:31 00:30:24 00:01:55
MM 42. Graubner Jan -- Marcaník Jan MERIDA Biking Team
Číslo: 78 Start: 12:55:00 Cíl: 17:10:37 Bodů: 490 Čas: 04:15:37 Penále: 40
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20)
13:23:22 13:31:40 13:43:18 14:01:35 14:12:16 14:28:12 14:50:45 15:02:55 15:28:17 15:36:56
00:28:22 00:08:18 00:11:38 00:18:17 00:10:41 00:15:56 00:22:33 00:12:10 00:25:22 00:08:39
32(50) 2(30) 4(30) 40(20) Cíl
15:59:15 16:24:29 16:43:05 17:09:06 17:10:37
00:22:19 00:25:14 00:18:36 00:26:01 00:01:31
MM 43. Bláha Jan -- Máslo Radek Klokan Team
Číslo: 2 Start: 12:30:00 Cíl: 16:20:32 Bodů: 420 Čas: 03:50:32 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 15(80) 31(20)
13:04:00 13:12:55 13:28:10 13:40:56 13:57:40 14:10:32 14:19:57 14:51:30 14:57:00 15:38:57
00:34:00 00:08:55 00:15:15 00:12:46 00:16:44 00:12:52 00:09:25 00:31:33 00:05:30 00:41:57
33(20) 40(20) Cíl
15:52:26 16:18:50 16:20:32
00:13:29 00:26:24 00:01:42
MM 44. Semík Jaroslav -- Horák Martin Reaktor Děčín
Číslo: 42 Start: 12:40:00 Cíl: 17:00:13 Bodů: 510 Čas: 04:20:13 Penále: 90
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50)
13:25:50 13:34:55 13:47:15 14:01:35 14:19:27 14:31:25 14:40:04 15:16:23 15:47:53 16:16:48
00:45:50 00:09:05 00:12:20 00:14:20 00:17:52 00:11:58 00:08:39 00:36:19 00:31:30 00:28:55
2(30) 40(20) Cíl
16:34:13 16:58:54 17:00:13
00:17:25 00:24:41 00:01:19
MM 45. Moravec Michael -- Červenka Pavel Snails Pardubice
Číslo: 127 Start: 13:25:00 Cíl: 17:38:57 Bodů: 470 Čas: 04:13:57 Penále: 28
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30)
14:01:06 14:10:21 14:23:34 14:36:55 14:55:35 15:07:46 15:18:55 15:49:31 16:17:20 16:57:15
00:36:06 00:09:15 00:13:13 00:13:21 00:18:40 00:12:11 00:11:09 00:30:36 00:27:49 00:39:55
2(30) 40(20) Cíl
17:11:29 17:37:24 17:38:57
00:14:14 00:25:55 00:01:33
MM 46. Fajtl Jaroslav -- Anděl Robert Plzeňská smršť
Číslo: 12 Start: 12:30:00 Cíl: 16:24:41 Bodů: 490 Čas: 03:54:41 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30)
13:06:16 13:14:21 13:25:21 13:41:38 13:57:27 14:09:11 14:17:15 14:46:32 15:13:26 15:30:42
00:36:16 00:08:05 00:11:00 00:16:17 00:15:49 00:11:44 00:08:04 00:29:17 00:26:54 00:17:16
2(30) 39(20) 40(20) Cíl
15:44:21 16:02:08 16:23:12 16:24:41
00:13:39 00:17:47 00:21:04 00:01:29
MM 47. Matus Pavel -- Marvan Jan MERIDA Biking Team
Číslo: 1066 Start: 14:25:00 Cíl: 18:06:48 Bodů: 370 Čas: 03:41:48 Penále: 0
39(20) 32(50) 10(30) 13(50) 18(30) 17(50) 31(20) 30(50) 33(20) 34(30)
14:50:09 15:09:22 15:28:54 15:45:23 16:31:12 16:42:06 17:01:08 17:18:33 17:34:04 17:50:30
00:25:09 00:19:13 00:19:32 00:16:29 00:45:49 00:10:54 00:19:02 00:17:25 00:15:31 00:16:26
40(20) Cíl
18:05:04 18:06:48
00:14:34 00:01:44
MM 48. Medlík Jan -- Jöckel Pavel blue.ssu.cz
Číslo: 137 Start: 13:30:00 Cíl: 17:55:15 Bodů: 520 Čas: 04:25:15 Penále: 140
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 33(20) 30(50)
13:53:48 14:01:13 14:18:25 14:40:08 14:50:56 15:09:15 15:30:18 15:41:58 16:03:11 16:21:20
00:23:48 00:07:25 00:17:12 00:21:43 00:10:48 00:18:19 00:21:03 00:11:40 00:21:13 00:18:09
31(20) 17(50) 32(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
16:29:38 16:48:44 17:14:14 17:15:55 17:33:42 17:53:38 17:55:15
00:08:18 00:19:06 00:25:30 00:01:41 00:17:47 00:19:56 00:01:37
MM 49. Filip Libor -- Vítek Petr LBC Rychnov
Číslo: 139 Start: 13:30:00 Cíl: 17:44:00 Bodů: 510 Čas: 04:14:00 Penále: 30
2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50)
14:04:49 14:20:33 14:27:02 14:45:36 14:59:05 15:16:43 15:28:40 15:38:10 16:11:11 16:51:09
00:34:49 00:15:44 00:06:29 00:18:34 00:13:29 00:17:38 00:11:57 00:09:30 00:33:01 00:39:58
33(20) 34(30) 40(20) Cíl
17:14:13 17:28:25 17:42:35 17:44:00
00:23:04 00:14:12 00:14:10 00:01:25
MM 50. Kunart Tomáš -- Jiran Jan T-MAPY
Číslo: 27 Start: 12:35:00 Cíl: 16:19:04 Bodů: 400 Čas: 03:44:04 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 30(50) 31(20) 32(50) 39(20) 40(20)
13:13:15 13:25:59 13:50:51 14:16:31 14:33:02 15:07:36 15:16:21 15:41:25 15:57:44 16:17:36
00:38:15 00:12:44 00:24:52 00:25:40 00:16:31 00:34:34 00:08:45 00:25:04 00:16:19 00:19:52
Cíl
16:19:04
00:01:28
MM 51. Fantozi Pietro -- Fellini Tomaso sk SNS Smržovka - www.sns.cz
Číslo: 1001 Start: 13:55:00 Cíl: 18:00:02 Bodů: 460 Čas: 04:05:02 Penále: 12
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 18(30) 32(50) 40(20)
14:32:10 14:40:30 15:11:54 15:28:24 15:38:31 16:08:15 16:46:48 17:01:19 17:25:26 17:58:38
00:37:10 00:08:20 00:31:24 00:16:30 00:10:07 00:29:44 00:38:33 00:14:31 00:24:07 00:33:12
Cíl
18:00:02
00:01:24
MM 52. Prášek Roman -- Pucherna Petr MERIDA Biking Team
Číslo: 72 Start: 12:55:00 Cíl: 16:53:41 Bodů: 410 Čas: 03:58:41 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 32(50) 2(30) 40(20)
13:30:13 13:49:34 14:11:12 14:40:24 14:56:28 15:15:00 15:34:16 16:06:21 16:27:10 16:52:19
00:35:13 00:19:21 00:21:38 00:29:12 00:16:04 00:18:32 00:19:16 00:32:05 00:20:49 00:25:09
Cíl
16:53:41
00:01:22
MM 53. Pažout Jaroslav -- Miškovský Libor MERIDA Biking Team
Číslo: 16 Start: 12:30:00 Cíl: 16:20:52 Bodů: 450 Čas: 03:50:52 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20)
13:03:57 13:12:00 13:54:17 14:07:23 14:17:39 14:44:14 15:17:03 15:41:29 16:01:00 16:19:25
00:33:57 00:08:03 00:42:17 00:13:06 00:10:16 00:26:35 00:32:49 00:24:26 00:19:31 00:18:25
Cíl
16:20:52
00:01:27
MM 54. Labský Zdeněk -- Císař Adam Nadšenci z Posázaví
Číslo: 173 Start: 13:45:00 Cíl: 18:06:20 Bodů: 530 Čas: 04:21:20 Penále: 100
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 18(30) 17(50)
14:19:09 14:33:53 14:43:08 15:14:43 15:27:03 15:35:02 16:00:59 16:21:32 16:44:07 16:54:46
00:34:09 00:14:44 00:09:15 00:31:35 00:12:20 00:07:59 00:25:57 00:20:33 00:22:35 00:10:39
32(50) 39(20) 40(20) Cíl
17:25:44 17:43:57 18:05:10 18:06:20
00:30:58 00:18:13 00:21:13 00:01:10
MM 55. Hovořák Petr -- Carbonara Claudio H&H
Číslo: 14 Start: 12:30:00 Cíl: 16:26:07 Bodů: 450 Čas: 03:56:07 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 22(20) 26(20) 27(80) 29(30) 36(50)
13:05:23 13:19:18 13:41:57 14:03:53 14:13:15 14:28:09 14:42:47 15:00:07 15:24:24 15:41:46
00:35:23 00:13:55 00:22:39 00:21:56 00:09:22 00:14:54 00:14:38 00:17:20 00:24:17 00:17:22
37(30) 38(20) 40(20) Cíl
15:58:58 16:12:40 16:24:20 16:26:07
00:17:12 00:13:42 00:11:40 00:01:47
MM 56. Děd Michal -- Fujáček Honza NP Sagiho klacky
Číslo: 143 Start: 13:30:00 Cíl: 17:26:56 Bodů: 430 Čas: 03:56:56 Penále: 0
2(30) 2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 22(20) 26(20) 27(80) 25(50) 36(50)
14:02:58 14:03:08 14:22:59 14:43:25 14:51:57 15:07:35 15:21:57 15:35:40 16:10:54 16:51:12
00:32:58 00:00:10 00:19:51 00:20:26 00:08:32 00:15:38 00:14:22 00:13:43 00:35:14 00:40:18
37(30) 40(20) Cíl
17:06:37 17:25:29 17:26:56
00:15:25 00:18:52 00:01:27
MM 57. Kočandrle Petr -- Nosek Robert Plzeňská smršť
Číslo: 156 Start: 13:35:00 Cíl: 17:30:47 Bodů: 420 Čas: 03:55:47 Penále: 0
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 29(30) 36(50) 37(30) 38(20)
14:06:49 14:27:05 15:00:51 15:14:10 15:32:46 15:58:06 16:28:28 16:45:19 17:01:23 17:17:20
00:31:49 00:20:16 00:33:46 00:13:19 00:18:36 00:25:20 00:30:22 00:16:51 00:16:04 00:15:57
40(20) Cíl
17:29:29 17:30:47
00:12:09 00:01:18
MM 58. Jedlička Lukáš -- Hanovec Petr Klokan Team
Číslo: 115 Start: 13:15:00 Cíl: 17:30:29 Bodů: 430 Čas: 04:15:29 Penále: 40
34(30) 33(20) 27(80) 26(20) 18(30) 17(50) 15(80) 13(50) 11(50) 40(20)
13:51:29 14:02:30 14:30:50 14:43:51 15:15:41 15:24:56 15:56:04 16:16:19 16:36:28 17:29:05
00:36:29 00:11:01 00:28:20 00:13:01 00:31:50 00:09:15 00:31:08 00:20:15 00:20:09 00:52:37
Cíl
17:30:29
00:01:24
MM 59. Prautsch Pavel -- Sýkora Jan Plzeňská smršť
Číslo: 175 Start: 13:45:00 Cíl: 18:01:58 Bodů: 490 Čas: 04:16:58 Penále: 50
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 32(50)
14:25:48 14:34:35 14:46:54 15:00:38 15:19:51 15:32:31 15:43:57 16:13:30 16:48:31 17:11:32
00:40:48 00:08:47 00:12:19 00:13:44 00:19:13 00:12:40 00:11:26 00:29:33 00:35:01 00:23:01
2(30) 40(20) Cíl
17:33:11 18:00:08 18:01:58
00:21:39 00:26:57 00:01:50
MM 60. Fišer Pavel -- Pekárek Martin
Číslo: 165 Start: 13:40:00 Cíl: 17:43:40 Bodů: 420 Čas: 04:03:40 Penále: 8
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 31(20) 33(20)
14:13:27 14:20:38 14:34:22 14:58:55 15:24:48 15:46:35 16:12:55 16:39:05 16:55:19 17:14:03
00:33:27 00:07:11 00:13:44 00:24:33 00:25:53 00:21:47 00:26:20 00:26:10 00:16:14 00:18:44
34(30) 40(20) Cíl
17:27:54 17:42:20 17:43:40
00:13:51 00:14:26 00:01:20
MM 61. Vlach Jiří -- Petr Jiří AZ Team
Číslo: 108 Start: 13:15:00 Cíl: 17:44:06 Bodů: 510 Čas: 04:29:06 Penále: 180
39(20) 2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50)
13:44:54 13:58:10 14:14:09 14:21:35 15:02:17 15:14:12 15:25:00 15:56:08 16:29:29 16:38:52
00:29:54 00:13:16 00:15:59 00:07:26 00:40:42 00:11:55 00:10:48 00:31:08 00:33:21 00:09:23
32(50) 40(20) Cíl
17:07:39 17:42:43 17:44:06
00:28:47 00:35:04 00:01:23
MM 62. Kopecký Vojtěch -- Hájek Petr Hopíci
Číslo: 1033 Start: 14:10:00 Cíl: 18:03:55 Bodů: 420 Čas: 03:53:55 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 17(50) 32(50) 39(20)
14:39:14 14:54:04 15:17:27 15:47:39 15:59:53 16:20:17 16:37:56 16:57:27 17:22:35 17:40:57
00:29:14 00:14:50 00:23:23 00:30:12 00:12:14 00:20:24 00:17:39 00:19:31 00:25:08 00:18:22
40(20) Cíl
18:02:23 18:03:55
00:21:26 00:01:32
MM 63. Malušek Petr -- Koutný Lukáš SK Kondor
Číslo: 148 Start: 13:35:00 Cíl: 17:37:49 Bodů: 430 Čas: 04:02:49 Penále: 6
39(20) 32(50) 10(30) 12(30) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50) 31(20) 30(50)
13:59:40 14:15:03 14:32:54 14:53:15 15:09:56 15:42:59 16:17:08 16:27:17 16:52:01 17:02:42
00:24:40 00:15:23 00:17:51 00:20:21 00:16:41 00:33:03 00:34:09 00:10:09 00:24:44 00:10:41
40(20) Cíl
17:36:30 17:37:49
00:33:48 00:01:19
MM 64. Peths Pavel -- Peths Matěj Bivak Sport Krnov
Číslo: 1070 Start: 14:25:00 Cíl: 18:28:37 Bodů: 460 Čas: 04:03:37 Penále: 8
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 22(20) 18(30)
14:56:28 15:04:08 15:17:15 15:36:44 15:47:59 16:03:33 16:28:04 16:43:38 16:59:07 17:19:40
00:31:28 00:07:40 00:13:07 00:19:29 00:11:15 00:15:34 00:24:31 00:15:34 00:15:29 00:20:33
17(50) 32(50) 40(20) Cíl
17:30:53 17:53:06 18:27:10 18:28:37
00:11:13 00:22:13 00:34:04 00:01:27
MM 65. Barák Jiří -- Král Jan PELL'S MTBO Team
Číslo: 1010 Start: 14:00:00 Cíl: 17:57:24 Bodů: 430 Čas: 03:57:24 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 29(30) 27(80) 26(20) 22(20) 18(30) 17(50)
14:25:57 14:33:36 14:45:20 15:11:25 15:12:45 15:37:52 15:50:01 16:13:33 16:36:12 16:45:16
00:25:57 00:07:39 00:11:44 00:26:05 00:01:20 00:25:07 00:12:09 00:23:32 00:22:39 00:09:04
32(50) 2(30) 40(20) Cíl
17:12:23 17:29:59 17:55:56 17:57:24
00:27:07 00:17:36 00:25:57 00:01:28
MM 66. Veltruský Jarda -- Vondra Luboš Káčátko a tříkolka
Číslo: 15 Start: 12:30:00 Cíl: 16:31:26 Bodů: 380 Čas: 04:01:26 Penále: 4
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 32(50) 40(20)
13:33:14 13:42:09 14:00:52 14:16:51 14:34:02 14:45:03 14:59:48 15:34:22 15:49:26 16:30:10
01:03:14 00:08:55 00:18:43 00:15:59 00:17:11 00:11:01 00:14:45 00:34:34 00:15:04 00:40:44
Cíl
16:31:26
00:01:16
MM 67. Valík Luděk -- Hadač Mirek POBO Opava
Číslo: 1029 Start: 14:05:00 Cíl: 18:13:36 Bodů: 360 Čas: 04:08:36 Penále: 18
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 10(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:45:18 14:54:30 15:15:45 15:38:59 16:06:30 16:27:03 16:39:59 16:50:46 18:12:06 18:13:36
00:40:18 00:09:12 00:21:15 00:23:14 00:27:31 00:20:33 00:12:56 00:10:47 01:21:20 00:01:30
MM 68. Ambrož Ivo -- Modr Zdenek SBK
Číslo: 23 Start: 12:35:00 Cíl: 16:38:25 Bodů: 390 Čas: 04:03:25 Penále: 8
1(10) 5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 22(20) 30(50) 33(20)
13:01:51 13:29:31 13:38:06 13:49:43 14:13:04 14:39:41 14:49:44 15:11:21 15:39:39 15:56:03
00:26:51 00:27:40 00:08:35 00:11:37 00:23:21 00:26:37 00:10:03 00:21:37 00:28:18 00:16:24
34(30) 40(20) Cíl
16:19:19 16:37:00 16:38:25
00:23:16 00:17:41 00:01:25
MM 69. Dvořák Jiří -- Strašák Tomáš Bike Tunel Team
Číslo: 151 Start: 13:35:00 Cíl: 17:34:23 Bodů: 440 Čas: 03:59:23 Penále: 0
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50)
13:57:28 14:13:55 14:29:50 14:36:23 14:53:38 15:10:28 15:30:39 15:39:47 16:09:45 16:51:11
00:22:28 00:16:27 00:15:55 00:06:33 00:17:15 00:16:50 00:20:11 00:09:08 00:29:58 00:41:26
39(20) 40(20) Cíl
17:08:02 17:33:03 17:34:23
00:16:51 00:25:01 00:01:20
MM 70. Halama Jakub -- Halama Petr Bratři
Číslo: 1025 Start: 14:05:00 Cíl: 18:18:27 Bodů: 460 Čas: 04:13:27 Penále: 28
2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50)
14:40:54 15:01:06 15:08:02 15:28:20 15:41:35 15:58:26 16:11:24 16:22:09 16:58:04 17:42:20
00:35:54 00:20:12 00:06:56 00:20:18 00:13:15 00:16:51 00:12:58 00:10:45 00:35:55 00:44:16
40(20) Cíl
18:16:58 18:18:27
00:34:38 00:01:29
MM 71. Čadík Martin -- Hanák Přemysl Bike Tunel Team
Číslo: 147 Start: 13:35:00 Cíl: 17:51:08 Bodů: 400 Čas: 04:16:08 Penále: 50
1(10) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50) 32(50) 40(20)
14:00:08 14:18:18 14:49:14 15:03:28 15:12:43 15:51:23 16:24:21 16:35:57 17:07:12 17:49:27
00:25:08 00:18:10 00:30:56 00:14:14 00:09:15 00:38:40 00:32:58 00:11:36 00:31:15 00:42:15
Cíl
17:51:08
00:01:41
MM 72. Dokládal Pavel -- Vrtík Pavel Wild Wasser Desperádos
Číslo: 92 Start: 13:05:00 Cíl: 17:05:08 Bodů: 430 Čas: 04:00:08 Penále: 2
2(30) 32(50) 17(50) 15(80) 13(50) 11(50) 9(50) 5(50) 40(20) Cíl
13:42:06 14:03:57 14:28:42 14:57:43 15:21:12 15:42:13 15:56:32 16:35:58 17:03:35 17:05:08
00:37:06 00:21:51 00:24:45 00:29:01 00:23:29 00:21:01 00:14:19 00:39:26 00:27:37 00:01:33
MM 73. Krause David -- Heřt Martin Kilba MTB
Číslo: 199 Start: 13:55:00 Cíl: 17:48:56 Bodů: 340 Čas: 03:53:56 Penále: 0
38(20) 37(30) 35(10) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 25(50) 26(20) 33(20)
14:16:19 14:42:13 14:59:00 15:14:19 15:37:00 15:50:13 16:19:07 16:39:47 16:59:23 17:24:33
00:21:19 00:25:54 00:16:47 00:15:19 00:22:41 00:13:13 00:28:54 00:20:40 00:19:36 00:25:10
40(20) Cíl
17:47:36 17:48:56
00:23:03 00:01:20
MM 74. Vaněk Petr -- Pošvář Zdeněk MERIDA Biking Team
Číslo: 84 Start: 13:00:00 Cíl: 17:03:11 Bodů: 410 Čas: 04:03:11 Penále: 8
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 26(20) 27(80) 30(50) 32(50)
13:31:12 13:39:58 13:51:56 14:15:56 14:28:56 14:47:23 15:09:21 15:24:46 15:52:36 16:23:42
00:31:12 00:08:46 00:11:58 00:24:00 00:13:00 00:18:27 00:21:58 00:15:25 00:27:50 00:31:06
40(20) Cíl
17:01:46 17:03:11
00:38:04 00:01:25
MM 75. Richter Peter -- Salaj Michal CRAFT Team
Číslo: 1073 Start: 14:30:00 Cíl: 18:14:55 Bodů: 390 Čas: 03:44:55 Penále: 0
39(20) 32(50) 17(50) 18(30) 31(20) 30(50) 33(20) 34(30) 36(50) 37(30)
15:01:59 15:19:58 15:43:55 15:53:16 16:23:51 16:36:32 16:49:52 17:10:18 17:32:19 17:48:16
00:31:59 00:17:59 00:23:57 00:09:21 00:30:35 00:12:41 00:13:20 00:20:26 00:22:01 00:15:57
38(20) 40(20) Cíl
18:00:50 18:13:31 18:14:55
00:12:34 00:12:41 00:01:24
MM 76. Malý Jakub -- Tomáš Tvrz MTBike
Číslo: 1036 Start: 14:10:00 Cíl: 17:56:04 Bodů: 370 Čas: 03:46:04 Penále: 0
1(10) 1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50)
14:30:44 14:31:04 14:47:21 15:03:55 15:10:17 15:28:01 15:40:58 16:05:25 16:19:33 16:27:58
00:20:44 00:00:20 00:16:17 00:16:34 00:06:22 00:17:44 00:12:57 00:24:27 00:14:08 00:08:25
13(50) 10(30) 40(20) Cíl
16:28:01 17:02:42 17:54:37 17:56:04
00:00:03 00:34:41 00:51:55 00:01:27
MM 77. Nezbeda Michal -- Zajíček Miroslav T-Mobile MTB Team
Číslo: 184 Start: 13:50:00 Cíl: 17:43:53 Bodů: 370 Čas: 03:53:53 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20)
14:23:19 14:30:58 14:44:41 15:14:09 15:45:34 16:04:29 16:26:11 16:59:14 17:15:45 17:42:25
00:33:19 00:07:39 00:13:43 00:29:28 00:31:25 00:18:55 00:21:42 00:33:03 00:16:31 00:26:40
Cíl
17:43:53
00:01:28
MM 78. Handl Jindřich -- Šrámek Petr LBC Rychnov
Číslo: 133 Start: 13:25:00 Cíl: 17:25:54 Bodů: 430 Čas: 04:00:54 Penále: 2
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 34(30)
14:01:55 14:13:48 14:25:36 14:51:18 15:17:46 15:27:51 15:41:53 16:00:38 16:25:06 17:08:56
00:36:55 00:11:53 00:11:48 00:25:42 00:26:28 00:10:05 00:14:02 00:18:45 00:24:28 00:43:50
40(20) Cíl
17:24:33 17:25:54
00:15:37 00:01:21
MM 79. Landkammer Ondřej -- Fejfárek Tomáš Mongomeri
Číslo: 180 Start: 13:50:00 Cíl: 17:31:22 Bodů: 390 Čas: 03:41:22 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 34(30)
14:14:14 14:33:24 15:01:17 15:19:52 15:40:35 16:06:39 16:20:09 16:39:15 16:54:17 17:14:00
00:24:14 00:19:10 00:27:53 00:18:35 00:20:43 00:26:04 00:13:30 00:19:06 00:15:02 00:19:43
40(20) Cíl
17:29:59 17:31:22
00:15:59 00:01:23
MM 80. Jedlička Karel -- Černý Miroslav Looser Club Debilos
Číslo: 43 Start: 12:40:00 Cíl: 16:30:13 Bodů: 390 Čas: 03:50:13 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 34(30)
13:12:50 13:26:27 13:50:07 14:04:10 14:23:11 14:48:19 15:03:23 15:26:35 15:44:45 16:08:38
00:32:50 00:13:37 00:23:40 00:14:03 00:19:01 00:25:08 00:15:04 00:23:12 00:18:10 00:23:53
40(20) Cíl
16:27:53 16:30:13
00:19:15 00:02:20
MM 81. Pavlík Marek -- Štulc Kryštof Bike Patriots
Číslo: 1027 Start: 14:05:00 Cíl: 18:04:16 Bodů: 350 Čas: 03:59:16 Penále: 0
39(20) 2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 32(50) 40(20) Cíl
14:36:59 14:50:32 15:08:05 15:16:06 16:02:19 16:15:55 16:24:49 17:21:12 18:02:35 18:04:16
00:31:59 00:13:33 00:17:33 00:08:01 00:46:13 00:13:36 00:08:54 00:56:23 00:41:23 00:01:41
MM 82. Novotný Tomáš -- Hůlek Tomáš T-MAPY
Číslo: 1020 Start: 14:05:00 Cíl: 18:05:51 Bodů: 430 Čas: 04:00:51 Penále: 2
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 40(20)
14:42:28 14:51:43 15:05:02 15:19:19 15:36:33 15:46:13 16:20:52 17:00:38 17:27:41 18:04:31
00:37:28 00:09:15 00:13:19 00:14:17 00:17:14 00:09:40 00:34:39 00:39:46 00:27:03 00:36:50
Cíl
18:05:51
00:01:20
MM 83. Hladký Pavel -- Krčál Marek Tým, pro kterej bylo pivo stvořeno
Číslo: 176 Start: 13:45:00 Cíl: 17:55:09 Bodů: 430 Čas: 04:10:09 Penále: 22
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20)
14:30:12 14:39:48 14:52:34 15:08:07 15:35:24 15:50:42 16:01:01 16:30:25 17:13:19 17:53:36
00:45:12 00:09:36 00:12:46 00:15:33 00:27:17 00:15:18 00:10:19 00:29:24 00:42:54 00:40:17
Cíl
17:55:09
00:01:33
MM 84. Dostál Aleš -- Vaculík Zdeněk TKS Strahov
Číslo: 24 Start: 12:35:00 Cíl: 16:26:16 Bodů: 390 Čas: 03:51:16 Penále: 0
34(30) 33(20) 30(50) 26(20) 27(80) 25(50) 28(10) 29(30) 36(50) 37(30)
13:09:04 13:26:27 13:43:32 13:56:06 14:18:07 14:36:38 15:14:56 15:28:11 15:53:04 16:08:04
00:34:04 00:17:23 00:17:05 00:12:34 00:22:01 00:18:31 00:38:18 00:13:15 00:24:53 00:15:00
40(20) Cíl
16:24:35 16:26:16
00:16:31 00:01:41
MM 85. Novotný Petr -- Mana Jan CRAFT Team
Číslo: 18 Start: 12:35:00 Cíl: 16:42:56 Bodů: 420 Čas: 04:07:56 Penále: 16
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30) 40(20)
13:18:20 13:36:49 13:45:11 14:20:02 14:36:02 14:46:47 15:18:43 15:46:44 16:04:03 16:41:23
00:43:20 00:18:29 00:08:22 00:34:51 00:16:00 00:10:45 00:31:56 00:28:01 00:17:19 00:37:20
Cíl
16:42:56
00:01:33
MM 86. Bielik Roman -- Poštulka Karel BAK Team
Číslo: 69 Start: 12:55:00 Cíl: 16:52:10 Bodů: 420 Čas: 03:57:10 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 30(50) 27(80) 34(30) 40(20)
13:29:25 13:37:39 13:50:29 14:12:12 14:37:12 14:47:18 15:24:39 15:49:55 16:35:31 16:50:42
00:34:25 00:08:14 00:12:50 00:21:43 00:25:00 00:10:06 00:37:21 00:25:16 00:45:36 00:15:11
Cíl
16:52:10
00:01:28
MM 87. Pokorný Michael -- Vejslík Martin Sokol Vizovice
Číslo: 1030 Start: 14:10:00 Cíl: 18:28:54 Bodů: 410 Čas: 04:18:54 Penále: 70
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50) 40(20) Cíl
14:48:01 14:56:19 16:02:20 16:14:23 16:22:21 16:47:31 17:21:31 17:31:08 18:27:28 18:28:54
00:38:01 00:08:18 01:06:01 00:12:03 00:07:58 00:25:10 00:34:00 00:09:37 00:56:20 00:01:26
MM 88. Schafer Michal -- Absolon Roman CRAFT Team
Číslo: 1041 Start: 14:15:00 Cíl: 18:20:32 Bodů: 400 Čas: 04:05:32 Penále: 12
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 32(50) 39(20) 40(20)
14:42:36 14:54:15 15:17:23 16:00:52 16:25:48 16:45:04 17:14:21 17:34:40 17:52:04 18:19:06
00:27:36 00:11:39 00:23:08 00:43:29 00:24:56 00:19:16 00:29:17 00:20:19 00:17:24 00:27:02
Cíl
18:20:32
00:01:26
MM 89. Novotný Marek -- Senk Pavel Sokol Nusle
Číslo: 1054 Start: 14:20:00 Cíl: 18:04:31 Bodů: 380 Čas: 03:44:31 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 33(20)
14:49:10 14:56:02 15:08:26 15:29:03 15:45:07 16:19:05 16:33:42 16:54:55 17:06:55 17:21:30
00:29:10 00:06:52 00:12:24 00:20:37 00:16:04 00:33:58 00:14:37 00:21:13 00:12:00 00:14:35
34(30) 40(20) Cíl
17:40:31 18:02:39 18:04:31
00:19:01 00:22:08 00:01:52
MM 90. Poslušný Libor -- Rada Pavel MERIDA Biking Team
Číslo: 1003 Start: 14:00:00 Cíl: 18:04:00 Bodů: 410 Čas: 04:04:00 Penále: 10
2(30) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 25(50) 29(30) 36(50) 37(30) 40(20)
14:35:17 14:59:43 15:32:39 15:45:28 16:02:59 16:25:09 17:06:36 17:24:43 17:42:53 18:02:42
00:35:17 00:24:26 00:32:56 00:12:49 00:17:31 00:22:10 00:41:27 00:18:07 00:18:10 00:19:49
Cíl
18:04:00
00:01:18
MM 91. Pašek František -- Beran Jan MTBO ČZU Praha
Číslo: 167 Start: 13:40:00 Cíl: 17:39:11 Bodů: 410 Čas: 03:59:11 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:20:40 14:27:37 15:02:23 15:13:53 15:24:50 15:52:38 16:28:59 17:09:47 17:37:41 17:39:11
00:40:40 00:06:57 00:34:46 00:11:30 00:10:57 00:27:48 00:36:21 00:40:48 00:27:54 00:01:30
MM 92. Rozsypal Zbyněk -- Vančura Martin PC HELP CYCLO
Číslo: 26 Start: 12:35:00 Cíl: 16:38:04 Bodů: 330 Čas: 04:03:04 Penále: 8
2(30) 10(30) 12(30) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 40(20) Cíl
13:10:32 13:28:58 13:54:24 14:20:50 14:46:27 15:06:31 15:23:05 15:38:37 16:36:49 16:38:04
00:35:32 00:18:26 00:25:26 00:26:26 00:25:37 00:20:04 00:16:34 00:15:32 00:58:12 00:01:15
MM 93. Dvořáček Petr -- Ptáček Jan KOS Tesla Brno
Číslo: 1017 Start: 14:05:00 Cíl: 17:52:06 Bodů: 450 Čas: 03:47:06 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20)
14:29:45 14:37:53 14:51:12 15:16:08 15:31:43 15:47:31 16:11:35 16:23:40 16:43:59 16:53:01
00:24:45 00:08:08 00:13:19 00:24:56 00:15:35 00:15:48 00:24:04 00:12:05 00:20:19 00:09:02
32(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
17:11:42 17:12:35 17:29:15 17:50:15 17:52:06
00:18:41 00:00:53 00:16:40 00:21:00 00:01:51
MM 94. Veselý Ondřej -- Kovařík Radovan T-MAPY
Číslo: 114 Start: 13:15:00 Cíl: 17:34:32 Bodů: 430 Čas: 04:19:32 Penále: 80
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 33(20) 30(50) 26(20) 27(80) 27(80) 29(30)
13:49:35 13:58:37 14:12:28 14:34:46 14:56:59 15:16:06 15:28:22 15:43:16 15:43:40 16:20:14
00:34:35 00:09:02 00:13:51 00:22:18 00:22:13 00:19:07 00:12:16 00:14:54 00:00:24 00:36:34
36(50) 40(20) Cíl
16:45:25 17:33:19 17:34:32
00:25:11 00:47:54 00:01:13
MM 95. Kadaník Libor -- Moravec Marek Snails Pardubice
Číslo: 1038 Start: 14:10:00 Cíl: 18:11:01 Bodů: 400 Čas: 04:01:01 Penále: 4
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 22(20) 18(30) 17(50) 32(50)
14:34:56 14:43:35 14:56:34 15:20:58 15:47:33 16:05:45 16:25:03 16:49:30 17:01:40 17:31:23
00:24:56 00:08:39 00:12:59 00:24:24 00:26:35 00:18:12 00:19:18 00:24:27 00:12:10 00:29:43
40(20) Cíl
18:09:30 18:11:01
00:38:07 00:01:31
MM 96. Michalica Martin -- Soldát Miroslav Swimmers
Číslo: 37 Start: 12:40:00 Cíl: 16:50:01 Bodů: 380 Čas: 04:10:01 Penále: 22
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 17(50) 32(50) 40(20) Cíl
13:14:18 13:32:42 13:39:34 14:19:40 14:39:56 14:49:37 15:30:15 15:58:48 16:48:35 16:50:01
00:34:18 00:18:24 00:06:52 00:40:06 00:20:16 00:09:41 00:40:38 00:28:33 00:49:47 00:01:26
MM 97. Kašpar Jaroslav -- Linhart Petr blue.ssu.cz
Číslo: 109 Start: 13:15:00 Cíl: 17:10:35 Bodů: 330 Čas: 03:55:35 Penále: 0
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 10(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:00:02 14:45:25 14:52:38 15:31:21 15:50:34 16:18:53 16:34:04 16:52:10 17:09:01 17:10:35
00:45:02 00:45:23 00:07:13 00:38:43 00:19:13 00:28:19 00:15:11 00:18:06 00:16:51 00:01:34
MM 98. Pecha Peter -- Jurčík Peter BAK Team
Číslo: 1062 Start: 14:20:00 Cíl: 18:18:08 Bodů: 400 Čas: 03:58:08 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 33(20) 34(30)
14:47:15 14:56:28 15:10:31 15:35:48 16:02:48 16:25:22 16:48:12 17:15:11 17:33:29 17:58:17
00:27:15 00:09:13 00:14:03 00:25:17 00:27:00 00:22:34 00:22:50 00:26:59 00:18:18 00:24:48
40(20) Cíl
18:16:05 18:18:08
00:17:48 00:02:03
MM 99. Šimurda Petr -- Hruška Miloslav Vosa Bruntál
Číslo: 41 Start: 12:40:00 Cíl: 16:28:46 Bodů: 380 Čas: 03:48:46 Penále: 0
2(30) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 29(30) 36(50) 37(30) 38(20) 40(20)
13:14:24 13:37:27 14:06:36 14:22:59 14:40:32 15:10:53 15:31:25 15:58:39 16:13:17 16:26:43
00:34:24 00:23:03 00:29:09 00:16:23 00:17:33 00:30:21 00:20:32 00:27:14 00:14:38 00:13:26
Cíl
16:28:46
00:02:03
MM 100. Gargulák Tomáš -- Tišnovský Martin SK Žabovřesky Brno
Číslo: 1058 Start: 14:20:00 Cíl: 18:13:20 Bodů: 400 Čas: 03:53:20 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20) 40(20)
14:54:53 15:03:05 15:18:54 15:50:53 16:07:25 16:19:48 16:47:58 17:29:42 17:51:55 18:11:54
00:34:53 00:08:12 00:15:49 00:31:59 00:16:32 00:12:23 00:28:10 00:41:44 00:22:13 00:19:59
Cíl
18:13:20
00:01:26
MM 101. Pospíšil Martin -- Ondrušek Petr M + P Team
Číslo: 1053 Start: 14:15:00 Cíl: 18:30:31 Bodů: 380 Čas: 04:15:31 Penále: 40
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 15(80) 13(50) 40(20) Cíl
14:59:30 15:08:48 15:23:13 15:41:28 16:00:10 16:14:06 16:45:12 17:28:40 18:29:08 18:30:31
00:44:30 00:09:18 00:14:25 00:18:15 00:18:42 00:13:56 00:31:06 00:43:28 01:00:28 00:01:23
MM 102. Havlas Jan -- Šabatka Zdeněk Klokan Team
Číslo: 52 Start: 12:45:00 Cíl: 16:51:07 Bodů: 380 Čas: 04:06:07 Penále: 14
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
13:32:02 13:46:04 14:02:55 14:20:28 14:43:06 14:54:39 15:26:14 16:12:06 16:49:32 16:51:07
00:47:02 00:14:02 00:16:51 00:17:33 00:22:38 00:11:33 00:31:35 00:45:52 00:37:26 00:01:35
MM 103. Brlica Pavel -- Brlica Pavel SBK
Číslo: 64 Start: 12:50:00 Cíl: 17:02:36 Bodů: 360 Čas: 04:12:36 Penále: 26
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 12(30) 40(20)
13:35:55 13:46:29 14:01:23 14:22:49 14:42:42 14:57:05 15:08:13 15:47:26 16:07:48 17:01:10
00:45:55 00:10:34 00:14:54 00:21:26 00:19:53 00:14:23 00:11:08 00:39:13 00:20:22 00:53:22
Cíl
17:02:36
00:01:26
MM 104. Hájek Michal -- Strnad Zdeněk CRAFT Team
Číslo: 77 Start: 12:55:00 Cíl: 16:26:03 Bodů: 340 Čas: 03:31:03 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 34(30) 39(20) 40(20)
13:20:41 13:28:21 13:48:30 14:07:10 14:21:32 14:45:17 15:05:55 15:47:32 16:06:51 16:24:33
00:25:41 00:07:40 00:20:09 00:18:40 00:14:22 00:23:45 00:20:38 00:41:37 00:19:19 00:17:42
Cíl
16:26:03
00:01:30
MM 105. Kuchovský Tomáš -- Olšanský Leoš Atex sport
Číslo: 110 Start: 13:15:00 Cíl: 17:11:08 Bodů: 390 Čas: 03:56:08 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 10(30)
14:02:33 14:12:30 14:29:46 14:42:49 14:43:00 15:03:37 15:16:37 15:28:16 16:05:29 16:24:58
00:47:33 00:09:57 00:17:16 00:13:03 00:00:11 00:20:37 00:13:00 00:11:39 00:37:13 00:19:29
2(30) 40(20) Cíl
16:42:39 17:09:21 17:11:08
00:17:41 00:26:42 00:01:47
MM 106. Jindrák Jan -- Štamberg Stanislav ALU TEAM
Číslo: 71 Start: 12:55:00 Cíl: 16:47:50 Bodů: 330 Čas: 03:52:50 Penále: 0
32(50) 30(50) 25(50) 27(80) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
13:54:17 14:22:07 14:49:49 15:15:32 16:02:08 16:26:19 16:46:09 16:47:50
00:59:17 00:27:50 00:27:42 00:25:43 00:46:36 00:24:11 00:19:50 00:01:41
MM 107. Janíček Jan -- Mareček Petr CRAFT Team
Číslo: 1080 Start: 14:30:00 Cíl: 18:44:26 Bodů: 430 Čas: 04:14:26 Penále: 30
34(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 17(50) 18(30) 15(80) 13(50) 40(20)
15:02:57 15:38:00 15:48:32 16:08:39 16:17:07 16:36:43 16:46:45 17:16:30 17:41:22 18:42:54
00:32:57 00:35:03 00:10:32 00:20:07 00:08:28 00:19:36 00:10:02 00:29:45 00:24:52 01:01:32
Cíl
18:44:26
00:01:32
MM 108. Chládek Petr -- Toussaint Ludovič Šéfové
Číslo: 174 Start: 13:45:00 Cíl: 17:55:26 Bodů: 430 Čas: 04:10:26 Penále: 22
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20)
14:31:55 14:40:34 14:54:14 15:09:39 15:26:40 15:39:27 15:52:17 16:30:51 17:16:46 17:54:01
00:46:55 00:08:39 00:13:40 00:15:25 00:17:01 00:12:47 00:12:50 00:38:34 00:45:55 00:37:15
Cíl
17:55:26
00:01:25
MM 109. Müller Pavel -- Šimek Radek Jehlanka team
Číslo: 29 Start: 12:35:00 Cíl: 16:35:06 Bodů: 370 Čas: 04:00:06 Penále: 2
1(10) 2(30) 32(50) 10(30) 12(30) 17(50) 22(20) 26(20) 27(80) 34(30)
13:00:10 13:15:37 13:37:40 14:00:14 14:12:28 14:42:33 15:12:53 15:27:41 15:41:12 16:19:53
00:25:10 00:15:27 00:22:03 00:22:34 00:12:14 00:30:05 00:30:20 00:14:48 00:13:31 00:38:41
40(20) Cíl
16:33:57 16:35:06
00:14:04 00:01:09
MM 110. Tomoszek Petr -- Foretník Jan Atex sport
Číslo: 1063 Start: 14:25:00 Cíl: 18:23:49 Bodů: 310 Čas: 03:58:49 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 34(30) 34(30) 40(20) Cíl
14:53:11 15:01:09 15:14:41 15:37:34 16:19:21 17:05:18 18:03:35 18:04:13 18:22:06 18:23:49
00:28:11 00:07:58 00:13:32 00:22:53 00:41:47 00:45:57 00:58:17 00:00:38 00:17:53 00:01:43
MM 111. Nový Jan -- Nejezchleb Lukáš PCK Louda
Číslo: 1056 Start: 14:20:00 Cíl: 17:57:02 Bodů: 350 Čas: 03:37:02 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20)
14:59:36 15:09:24 15:28:00 15:52:48 16:27:50 16:40:33 17:01:45 17:16:04 17:36:46 17:55:15
00:39:36 00:09:48 00:18:36 00:24:48 00:35:02 00:12:43 00:21:12 00:14:19 00:20:42 00:18:29
Cíl
17:57:02
00:01:47
MM 112. Lažek Ladislav -- Vala Jan Nuly
Číslo: 128 Start: 13:25:00 Cíl: 17:11:47 Bodů: 370 Čas: 03:46:47 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 32(50) 39(20) 40(20)
13:53:56 14:01:50 14:13:52 14:35:17 15:12:03 15:29:45 15:51:39 16:19:26 16:47:12 17:09:58
00:28:56 00:07:54 00:12:02 00:21:25 00:36:46 00:17:42 00:21:54 00:27:47 00:27:46 00:22:46
Cíl
17:11:47
00:01:49
MM 113. Šindelář Radek -- Hlína Michal Okolohoro-PCK
Číslo: 123 Start: 13:20:00 Cíl: 17:31:29 Bodů: 380 Čas: 04:11:29 Penále: 24
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:01:22 14:10:51 14:24:45 14:46:16 15:10:33 15:23:25 15:36:10 16:11:22 17:30:03 17:31:29
00:41:22 00:09:29 00:13:54 00:21:31 00:24:17 00:12:52 00:12:45 00:35:12 01:18:41 00:01:26
MM 114. Podrazký Ondřej -- Tureček Robin Triton Beroun
Číslo: 1002 Start: 14:00:00 Cíl: 18:07:25 Bodů: 370 Čas: 04:07:25 Penále: 16
39(20) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 29(30) 36(50) 37(30) 40(20)
14:50:18 15:13:22 15:39:13 15:58:17 16:12:23 16:30:17 17:05:17 17:27:41 17:45:24 18:05:55
00:50:18 00:23:04 00:25:51 00:19:04 00:14:06 00:17:54 00:35:00 00:22:24 00:17:43 00:20:31
Cíl
18:07:25
00:01:30
MM 115. Langer Martin -- Zajíc Josef Lepus.cz
Číslo: 168 Start: 13:40:00 Cíl: 17:32:52 Bodů: 370 Čas: 03:52:52 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 32(50) 39(20) 40(20)
14:12:09 14:32:52 14:56:07 15:31:41 15:45:38 16:15:13 16:23:12 16:48:20 17:09:28 17:31:22
00:32:09 00:20:43 00:23:15 00:35:34 00:13:57 00:29:35 00:07:59 00:25:08 00:21:08 00:21:54
Cíl
17:32:52
00:01:30
MM 116. Bezák Miroslav -- Mátl Dušan MERIDA Biking Team
Číslo: 1044 Start: 14:15:00 Cíl: 18:20:25 Bodů: 360 Čas: 04:05:25 Penále: 12
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20)
14:42:34 14:58:13 15:36:54 15:50:19 16:19:24 16:43:35 17:07:02 17:33:40 17:55:43 18:18:56
00:27:34 00:15:39 00:38:41 00:13:25 00:29:05 00:24:11 00:23:27 00:26:38 00:22:03 00:23:13
Cíl
18:20:25
00:01:29
MM 117. Kulíšek Tomáš -- Blažek Michal Kulda Bike Team
Číslo: 51 Start: 12:45:00 Cíl: 16:51:26 Bodů: 330 Čas: 04:06:26 Penále: 14
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:22:44 13:29:42 14:33:51 14:46:31 14:58:07 15:29:18 16:49:41 16:51:26
00:37:44 00:06:58 01:04:09 00:12:40 00:11:36 00:31:11 01:20:23 00:01:45
MM 118. Doležal Bohdan -- Michalík Ivan Moravia IT
Číslo: 130 Start: 13:25:00 Cíl: 17:30:26 Bodů: 380 Čas: 04:05:26 Penále: 12
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:03:52 14:24:08 14:45:36 14:54:00 15:30:31 16:11:33 16:45:05 17:09:23 17:29:00 17:30:26
00:38:52 00:20:16 00:21:28 00:08:24 00:36:31 00:41:02 00:33:32 00:24:18 00:19:37 00:01:26
MM 119. Šafář Radek -- Klapka Tomáš Bike Tunel Team
Číslo: 1061 Start: 14:20:00 Cíl: 18:28:41 Bodů: 400 Čas: 04:08:41 Penále: 18
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 32(50) 40(20)
14:48:39 14:56:22 15:08:54 15:36:50 16:10:51 16:30:34 16:54:26 17:16:47 17:46:49 18:27:17
00:28:39 00:07:43 00:12:32 00:27:56 00:34:01 00:19:43 00:23:52 00:22:21 00:30:02 00:40:28
Cíl
18:28:41
00:01:24
MM 120. Svoboda Ondřej -- Randáček Jan Kulturní úderka
Číslo: 157 Start: 13:35:00 Cíl: 17:31:16 Bodů: 320 Čas: 03:56:16 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 12(30) 10(30) 32(50) 40(20)
13:59:16 14:18:03 14:38:21 15:04:37 15:24:21 15:34:51 16:04:21 16:25:48 16:49:31 17:29:54
00:24:16 00:18:47 00:20:18 00:26:16 00:19:44 00:10:30 00:29:30 00:21:27 00:23:43 00:40:23
Cíl
17:31:16
00:01:22
MM 121. Hudik Ondřej -- Hybler Dominik
Číslo: 57 Start: 12:50:00 Cíl: 16:58:48 Bodů: 410 Čas: 04:08:48 Penále: 18
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 17(50) 2(30) 40(20)
13:16:43 13:38:05 13:58:23 14:23:55 14:39:38 14:59:02 15:18:04 15:55:39 16:27:39 16:57:23
00:26:43 00:21:22 00:20:18 00:25:32 00:15:43 00:19:24 00:19:02 00:37:35 00:32:00 00:29:44
Cíl
16:58:48
00:01:25
MM 122. Homola Dušan -- Matějka Tomáš Žabouš a spol
Číslo: 132 Start: 13:25:00 Cíl: 17:38:33 Bodů: 380 Čas: 04:13:33 Penále: 28
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
14:08:20 14:19:02 14:59:38 15:15:49 15:26:57 15:27:45 16:02:21 16:51:17 17:37:09 17:38:33
00:43:20 00:10:42 00:40:36 00:16:11 00:11:08 00:00:48 00:34:36 00:48:56 00:45:52 00:01:24
MM 123. Holoubek Jaroslav -- Jandus Luděk Sveřepí Šakali
Číslo: 1072 Start: 14:25:00 Cíl: 18:21:40 Bodů: 340 Čas: 03:56:40 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
15:02:18 15:15:17 15:38:35 15:55:20 16:16:06 16:46:48 17:32:06 17:54:06 18:20:07 18:21:40
00:37:18 00:12:59 00:23:18 00:16:45 00:20:46 00:30:42 00:45:18 00:22:00 00:26:01 00:01:33
MM 124. Brand-Barker Tony -- Brand-Barker Chris Brand-Barker GB
Číslo: 196 Start: 13:55:00 Cíl: 17:52:35 Bodů: 350 Čas: 03:57:35 Penále: 0
4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 39(20) 40(20)
14:36:59 14:44:14 15:04:33 15:29:40 15:48:08 16:02:06 16:32:53 17:07:00 17:28:30 17:51:06
00:41:59 00:07:15 00:20:19 00:25:07 00:18:28 00:13:58 00:30:47 00:34:07 00:21:30 00:22:36
Cíl
17:52:35
00:01:29
MM 125. Hruška Petr -- Šmejkal David Fotříci
Číslo: 75 Start: 12:55:00 Cíl: 16:45:16 Bodů: 290 Čas: 03:50:16 Penále: 0
34(30) 33(20) 31(20) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 40(20) Cíl
13:43:18 14:02:35 14:20:26 14:33:47 14:55:49 15:17:30 15:44:19 16:43:24 16:45:16
00:48:18 00:19:17 00:17:51 00:13:21 00:22:02 00:21:41 00:26:49 00:59:05 00:01:52
MM 126. Klimeš Josef -- Klimeš Richard Vysočina
Číslo: 97 Start: 13:10:00 Cíl: 16:50:48 Bodů: 340 Čas: 03:40:48 Penále: 0
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
13:47:40 14:07:09 14:35:43 14:50:12 15:12:08 15:39:22 16:11:57 16:29:12 16:48:48 16:50:48
00:37:40 00:19:29 00:28:34 00:14:29 00:21:56 00:27:14 00:32:35 00:17:15 00:19:36 00:02:00
MM 127. Kraydl Vojtěch -- Soukup Petr Sambarsport.cz
Číslo: 83 Start: 13:00:00 Cíl: 17:18:35 Bodů: 400 Čas: 04:18:35 Penále: 70
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:41:44 13:49:20 14:32:11 14:45:08 14:55:03 15:31:09 16:25:57 16:53:21 17:17:13 17:18:35
00:41:44 00:07:36 00:42:51 00:12:57 00:09:55 00:36:06 00:54:48 00:27:24 00:23:52 00:01:22
MM 128. Džozlič Ronald -- Suchánek Ladislav PELL'S MTBO Team
Číslo: 154 Start: 13:35:00 Cíl: 18:07:19 Bodů: 470 Čas: 04:32:19 Penále: 210
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30)
14:18:56 14:27:31 14:41:36 15:09:05 15:26:23 15:40:43 15:50:18 16:32:02 17:01:48 17:22:39
00:43:56 00:08:35 00:14:05 00:27:29 00:17:18 00:14:20 00:09:35 00:41:44 00:29:46 00:20:51
2(30) 40(20) Cíl
17:37:45 18:05:44 18:07:19
00:15:06 00:27:59 00:01:35
MM 129. Hron Jiří -- Hladík Petr Hvězdy Novoměstska
Číslo: 1043 Start: 14:15:00 Cíl: 18:28:29 Bodů: 350 Čas: 04:13:29 Penále: 28
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 15(80) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:00:06 15:09:56 15:46:53 16:02:52 16:50:06 17:43:48 18:02:09 18:26:51 18:28:29
00:45:06 00:09:50 00:36:57 00:15:59 00:47:14 00:53:42 00:18:21 00:24:42 00:01:38
MM 130. Weiman Petr -- Veselý Michal ČESYK
Číslo: 1034 Start: 14:10:00 Cíl: 18:20:46 Bodů: 410 Čas: 04:10:46 Penále: 22
37(30) 36(50) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 27(80) 30(50) 31(20)
14:34:52 14:46:32 14:46:34 15:06:53 15:21:59 15:50:07 16:15:24 16:21:51 16:52:54 17:07:53
00:24:52 00:11:40 00:00:02 00:20:19 00:15:06 00:28:08 00:25:17 00:06:27 00:31:03 00:14:59
32(50) 39(20) 40(20) Cíl
17:30:11 17:51:52 18:18:52 18:20:46
00:22:18 00:21:41 00:27:00 00:01:54
MM 131. Kafka Radek -- Drápa Radek RTM Bike Team
Číslo: 1008 Start: 14:00:00 Cíl: 17:40:39 Bodů: 320 Čas: 03:40:39 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 35(10) 34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 32(50) 39(20)
14:27:56 14:37:56 15:01:28 15:26:45 15:52:36 16:13:04 16:30:36 16:41:17 17:05:33 17:21:39
00:27:56 00:10:00 00:23:32 00:25:17 00:25:51 00:20:28 00:17:32 00:10:41 00:24:16 00:16:06
40(20) Cíl
17:38:53 17:40:39
00:17:14 00:01:46
MM 132. Racek Luboš -- Hofreiter Bohdan DANLUB
Číslo: 59 Start: 12:50:00 Cíl: 16:54:44 Bodů: 250 Čas: 04:04:44 Penále: 10
5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 40(20) Cíl
14:28:20 15:10:40 15:26:58 15:38:11 16:13:17 16:53:17 16:54:44
01:38:20 00:42:20 00:16:18 00:11:13 00:35:06 00:40:00 00:01:27
MM 133. Sladký Rostislav -- Háp Petr Jabkoty Kdyně
Číslo: 113 Start: 13:15:00 Cíl: 17:24:43 Bodů: 330 Čas: 04:09:43 Penále: 20
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:02:19 14:12:47 15:01:29 15:16:26 15:30:44 16:05:36 17:23:01 17:24:43
00:47:19 00:10:28 00:48:42 00:14:57 00:14:18 00:34:52 01:17:25 00:01:42
MM 134. Nedvídek Martin -- Černý Marek Crusty & Barney
Číslo: 107 Start: 13:15:00 Cíl: 17:24:08 Bodů: 330 Čas: 04:09:08 Penále: 20
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:57:56 14:08:44 14:54:41 15:09:47 15:23:42 15:56:37 17:22:34 17:24:08
00:42:56 00:10:48 00:45:57 00:15:06 00:13:55 00:32:55 01:25:57 00:01:34
MM 135. Kafka Tomáš -- Plíhal Tomáš OK Jihlava
Číslo: 1076 Start: 14:30:00 Cíl: 18:52:13 Bodů: 410 Čas: 04:22:13 Penále: 110
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
15:10:28 15:31:23 15:39:21 16:23:48 16:51:27 17:01:18 17:35:09 18:16:49 18:50:44 18:52:13
00:40:28 00:20:55 00:07:58 00:44:27 00:27:39 00:09:51 00:33:51 00:41:40 00:33:55 00:01:29
MM 136. Pulec Vojtěch -- Pintera Jan VSK MZLU Brno
Číslo: 170 Start: 13:45:00 Cíl: 17:51:02 Bodů: 370 Čas: 04:06:02 Penále: 14
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20)
14:13:21 14:22:05 14:39:54 15:05:47 15:49:57 16:12:38 16:37:39 17:03:02 17:21:03 17:49:13
00:28:21 00:08:44 00:17:49 00:25:53 00:44:10 00:22:41 00:25:01 00:25:23 00:18:01 00:28:10
Cíl
17:51:02
00:01:49
MM 137. Macháček Lukáš -- Betlach Michal Trolíci
Číslo: 62 Start: 12:50:00 Cíl: 17:01:56 Bodů: 390 Čas: 04:11:56 Penále: 24
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 15(80) 12(30) 10(30)
13:29:56 13:39:33 13:54:56 14:09:22 14:41:03 14:50:04 15:23:23 15:29:25 15:55:35 16:19:19
00:39:56 00:09:37 00:15:23 00:14:26 00:31:41 00:09:01 00:33:19 00:06:02 00:26:10 00:23:44
40(20) Cíl
17:00:15 17:01:56
00:40:56 00:01:41
MM 138. Smrt Martin -- Filip Lukáš w3b.cz
Číslo: 101 Start: 13:10:00 Cíl: 17:10:34 Bodů: 360 Čas: 04:00:34 Penále: 2
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 2(30) 40(20)
13:56:22 14:08:38 14:24:50 14:38:31 15:08:58 15:25:26 15:38:20 16:22:26 16:37:42 17:08:43
00:46:22 00:12:16 00:16:12 00:13:41 00:30:27 00:16:28 00:12:54 00:44:06 00:15:16 00:31:01
Cíl
17:10:34
00:01:51
MM 139. Tlapák Jan -- Gajdoš Michal STS Chvojkovice Brod
Číslo: 120 Start: 13:20:00 Cíl: 17:19:00 Bodů: 350 Čas: 03:59:00 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 39(20)
14:03:43 14:12:34 14:28:54 14:51:19 15:04:34 15:29:52 15:44:58 16:08:16 16:30:12 16:52:57
00:43:43 00:08:51 00:16:20 00:22:25 00:13:15 00:25:18 00:15:06 00:23:18 00:21:56 00:22:45
40(20) Cíl
17:17:24 17:19:00
00:24:27 00:01:36
MM 140. Datel Jiří -- Boháček Tomáš Ogel
Číslo: 94 Start: 13:05:00 Cíl: 16:52:04 Bodů: 360 Čas: 03:47:04 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 34(30)
13:36:00 13:44:15 14:02:01 14:25:11 14:37:08 15:05:02 15:18:59 15:43:57 16:05:07 16:24:01
00:31:00 00:08:15 00:17:46 00:23:10 00:11:57 00:27:54 00:13:57 00:24:58 00:21:10 00:18:54
40(20) Cíl
16:50:19 16:52:04
00:26:18 00:01:45
MM 141. Bauer Tomáš -- Mlynář Michal SMD Šumperk
Číslo: 118 Start: 13:20:00 Cíl: 17:45:50 Bodů: 360 Čas: 04:25:50 Penále: 140
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 33(20) 30(50) 30(50) 31(20) 17(50) 32(50)
13:49:41 13:58:13 14:11:34 14:35:27 15:08:00 15:26:10 15:27:13 15:42:06 16:11:02 16:53:29
00:29:41 00:08:32 00:13:21 00:23:53 00:32:33 00:18:10 00:01:03 00:14:53 00:28:56 00:42:27
39(20) 40(20) Cíl
17:19:29 17:44:18 17:45:50
00:26:00 00:24:49 00:01:32
MM 142. Brantalík Tomáš -- Klein Tomáš CRAFT Team
Číslo: 145 Start: 13:30:00 Cíl: 17:27:57 Bodů: 280 Čas: 03:57:57 Penále: 0
2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 10(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:11:34 14:29:37 14:38:54 14:58:18 15:17:15 15:50:31 16:48:55 17:08:00 17:26:34 17:27:57
00:41:34 00:18:03 00:09:17 00:19:24 00:18:57 00:33:16 00:58:24 00:19:05 00:18:34 00:01:23
MM 143. Rybář Jiří -- Mrkvička Aleš Okolohoro-PCK
Číslo: 150 Start: 13:35:00 Cíl: 17:56:16 Bodů: 380 Čas: 04:21:16 Penále: 100
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 15(80) 13(50) 40(20) Cíl
14:17:32 14:29:22 14:42:05 14:53:41 15:18:10 15:36:00 16:08:49 16:38:17 17:54:42 17:56:16
00:42:32 00:11:50 00:12:43 00:11:36 00:24:29 00:17:50 00:32:49 00:29:28 01:16:25 00:01:34
MM 144. Kusák Ivan -- Břečka Tomáš PEV Zlín
Číslo: 1031 Start: 14:10:00 Cíl: 18:30:24 Bodů: 360 Čas: 04:20:24 Penále: 90
39(20) 2(30) 32(50) 10(30) 12(30) 17(50) 18(30) 26(20) 27(80) 40(20)
14:48:12 15:04:53 15:23:58 15:54:41 16:10:04 16:45:51 16:56:30 17:23:44 17:41:12 18:28:55
00:38:12 00:16:41 00:19:05 00:30:43 00:15:23 00:35:47 00:10:39 00:27:14 00:17:28 00:47:43
Cíl
18:30:24
00:01:29
MM 145. Suastika Petr -- Ticháček Jiří Jabkoty Kdyně
Číslo: 198 Start: 13:55:00 Cíl: 18:24:32 Bodů: 430 Čas: 04:29:32 Penále: 180
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 12(30)
14:37:34 14:47:15 15:00:25 15:16:12 15:35:21 15:53:05 16:03:05 16:42:14 16:59:33 17:26:38
00:42:34 00:09:41 00:13:10 00:15:47 00:19:09 00:17:44 00:10:00 00:39:09 00:17:19 00:27:05
40(20) Cíl
18:22:56 18:24:32
00:56:18 00:01:36
MM 146. Funda Jan -- Šabatka Jan Klokan Riders
Číslo: 111 Start: 13:15:00 Cíl: 17:14:48 Bodů: 320 Čas: 03:59:48 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 10(30) 2(30) Cíl
14:04:21 14:15:54 15:01:17 15:16:43 15:28:45 16:08:37 16:30:30 16:46:38 17:14:48
00:49:21 00:11:33 00:45:23 00:15:26 00:12:02 00:39:52 00:21:53 00:16:08 00:28:10
MM 147. Štembera Roman -- Pichert Jan Notorola
Číslo: 189 Start: 13:50:00 Cíl: 18:13:38 Bodů: 430 Čas: 04:23:38 Penále: 120
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 40(20) Cíl
14:32:21 14:41:32 15:23:48 15:39:36 15:51:58 16:23:58 17:01:50 17:34:22 18:11:56 18:13:38
00:42:21 00:09:11 00:42:16 00:15:48 00:12:22 00:32:00 00:37:52 00:32:32 00:37:34 00:01:42
MM 148. Jirásek Radek -- Starý Milan Pardubice Bikers
Číslo: 1024 Start: 14:05:00 Cíl: 17:59:58 Bodů: 330 Čas: 03:54:58 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:44:52 14:55:31 15:43:08 15:55:49 16:06:22 16:48:20 17:13:41 17:58:25 17:59:58
00:39:52 00:10:39 00:47:37 00:12:41 00:10:33 00:41:58 00:25:21 00:44:44 00:01:33
MM 149. Juran Aleš -- Hájek Marek BSC Opava
Číslo: 1085 Start: 14:30:00 Cíl: 18:13:15 Bodů: 270 Čas: 03:43:15 Penále: 0
38(20) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 33(20) 40(20) Cíl
14:56:16 15:22:53 15:45:24 16:16:56 16:51:41 17:41:42 18:11:31 18:13:15
00:26:16 00:26:37 00:22:31 00:31:32 00:34:45 00:50:01 00:29:49 00:01:44
MM 150. Zdeněk Pavel -- Mágr Zdeněk Notorola
Číslo: 25 Start: 12:35:00 Cíl: 16:58:34 Bodů: 420 Čas: 04:23:34 Penále: 120
37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 17(50) 32(50) 39(20)
13:11:49 13:26:40 13:51:42 14:24:06 14:42:54 15:04:26 15:16:04 15:38:41 16:13:13 16:36:25
00:36:49 00:14:51 00:25:02 00:32:24 00:18:48 00:21:32 00:11:38 00:22:37 00:34:32 00:23:12
40(20) Cíl
16:56:53 16:58:34
00:20:28 00:01:41
MM 151. Sládek Jaroslav -- Kapal Josef Bajkeři od Benešova
Číslo: 122 Start: 13:20:00 Cíl: 17:50:45 Bodů: 380 Čas: 04:30:45 Penále: 190
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
13:59:55 14:09:48 14:25:02 14:59:27 15:22:37 15:38:26 16:23:20 17:05:40 17:49:24 17:50:45
00:39:55 00:09:53 00:15:14 00:34:25 00:23:10 00:15:49 00:44:54 00:42:20 00:43:44 00:01:21
MM 152. Víšek Roman -- Švec Jan
Číslo: 152 Start: 13:35:00 Cíl: 17:35:48 Bodů: 250 Čas: 04:00:48 Penále: 2
4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 10(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:03:42 14:19:12 15:14:45 15:45:46 16:13:05 16:40:15 17:13:30 17:34:31 17:35:48
00:28:42 00:15:30 00:55:33 00:31:01 00:27:19 00:27:10 00:33:15 00:21:01 00:01:17
MM 153. Bednařík Radek -- Jedruch Standa Vichr z hůry
Číslo: 36 Start: 12:40:00 Cíl: 16:41:43 Bodů: 370 Čas: 04:01:43 Penále: 4
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20)
13:10:38 13:19:05 13:32:40 14:01:20 14:34:15 14:53:18 15:17:03 15:44:40 16:08:09 16:37:18
00:30:38 00:08:27 00:13:35 00:28:40 00:32:55 00:19:03 00:23:45 00:27:37 00:23:29 00:29:09
Cíl
16:41:43
00:04:25
MM 154. Azeb Karim -- Kubát Pavel Touaregové
Číslo: 67 Start: 12:50:00 Cíl: 17:13:19 Bodů: 300 Čas: 04:23:19 Penále: 120
38(20) 37(30) 35(10) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 40(20) Cíl
13:20:58 13:28:55 14:12:02 14:31:25 14:59:30 15:15:11 15:37:43 16:16:37 17:11:46 17:13:19
00:30:58 00:07:57 00:43:07 00:19:23 00:28:05 00:15:41 00:22:32 00:38:54 00:55:09 00:01:33
MM 155. Sklenařík Pavel -- Hronza Martin TJ Zelená Konev
Číslo: 194 Start: 13:55:00 Cíl: 17:48:09 Bodů: 300 Čas: 03:53:09 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:36:06 14:46:12 15:01:04 15:16:30 15:45:52 16:03:30 16:15:09 17:46:03 17:48:09
00:41:06 00:10:06 00:14:52 00:15:26 00:29:22 00:17:38 00:11:39 01:30:54 00:02:06
MM 156. Kamenický Ondřej -- Zahradník Michal Jimmy Buffet
Číslo: 1064 Start: 14:25:00 Cíl: 18:19:13 Bodů: 310 Čas: 03:54:13 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 32(50) 40(20) Cíl
15:08:52 15:19:00 15:41:24 16:03:32 16:24:00 16:34:07 17:35:34 18:17:27 18:19:13
00:43:52 00:10:08 00:22:24 00:22:08 00:20:28 00:10:07 01:01:27 00:41:53 00:01:46
MM 157. Komenda Kamil -- Kratochvíl Karel Kulda Bike Team
Číslo: 158 Start: 13:35:00 Cíl: 17:24:05 Bodů: 290 Čas: 03:49:05 Penále: 0
39(20) 32(50) 17(50) 18(30) 30(50) 33(20) 34(30) 38(20) 40(20) Cíl
14:12:13 14:34:44 14:58:32 15:09:55 16:01:41 16:21:24 16:46:40 17:09:31 17:22:21 17:24:05
00:37:13 00:22:31 00:23:48 00:11:23 00:51:46 00:19:43 00:25:16 00:22:51 00:12:50 00:01:44
MM 158. Vellech Aleš -- Žížala Pavel MTB Výko Team
Číslo: 163 Start: 13:40:00 Cíl: 17:55:36 Bodů: 340 Čas: 04:15:36 Penále: 40
39(20) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
14:16:09 14:36:03 15:02:54 15:44:07 15:59:44 16:18:48 17:13:01 17:33:10 17:54:00 17:55:36
00:36:09 00:19:54 00:26:51 00:41:13 00:15:37 00:19:04 00:54:13 00:20:09 00:20:50 00:01:36
MM 159. Řehák Miroslav -- Maxa Zdeněk Krušnohorci Kadaň
Číslo: 95 Start: 13:05:00 Cíl: 17:15:05 Bodů: 250 Čas: 04:10:05 Penále: 22
2(30) 3(20) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:00:09 14:27:02 15:08:23 15:21:01 15:52:41 17:13:29 17:15:05
00:55:09 00:26:53 00:41:21 00:12:38 00:31:40 01:20:48 00:01:36
MM 160. Havel Tomáš -- Havel Hynek Menhir Zbuzany
Číslo: 1037 Start: 14:10:00 Cíl: 18:01:09 Bodů: 300 Čas: 03:51:09 Penále: 0
34(30) 31(20) 30(50) 26(20) 27(80) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
14:51:08 15:47:54 15:58:53 16:12:29 16:30:20 17:14:50 17:35:33 17:59:41 18:01:09
00:41:08 00:56:46 00:10:59 00:13:36 00:17:51 00:44:30 00:20:43 00:24:08 00:01:28
MM 161. Hájíček Štěpán -- Neuwirth Jan Cykloturistika
Číslo: 125 Start: 13:20:00 Cíl: 17:57:49 Bodů: 480 Čas: 04:37:49 Penále: 260
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80)
13:44:39 14:01:51 14:20:37 14:28:40 14:47:27 15:00:20 15:18:29 15:34:10 15:44:05 16:18:30
00:24:39 00:17:12 00:18:46 00:08:03 00:18:47 00:12:53 00:18:09 00:15:41 00:09:55 00:34:25
12(30) 10(30) 40(20) Cíl
16:53:15 17:17:20 17:56:16 17:57:49
00:34:45 00:24:05 00:38:56 00:01:33
MM 162. Jasson Johanes -- Drsson Mila Citrus Bike Team / www.bukvice.org
Číslo: 1011 Start: 14:00:00 Cíl: 18:24:04 Bodů: 350 Čas: 04:24:04 Penále: 130
39(20) 32(50) 10(30) 13(50) 15(80) 11(50) 9(50) 40(20) Cíl
14:29:11 15:02:06 15:26:36 15:49:18 16:20:25 16:59:16 17:18:18 18:22:30 18:24:04
00:29:11 00:32:55 00:24:30 00:22:42 00:31:07 00:38:51 00:19:02 01:04:12 00:01:34
MM 163. Lejsek Tomáš -- Čermák Pavel CEGRA SlowMotion
Číslo: 1028 Start: 14:05:00 Cíl: 18:28:51 Bodů: 380 Čas: 04:23:51 Penále: 120
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 32(50) 40(20)
14:54:40 15:04:31 15:23:22 15:48:33 16:07:42 16:21:30 16:40:00 17:27:22 17:46:02 18:27:27
00:49:40 00:09:51 00:18:51 00:25:11 00:19:09 00:13:48 00:18:30 00:47:22 00:18:40 00:41:25
Cíl
18:28:51
00:01:24
MM 164. Havel Jan -- Kočíř Roman Švestky
Číslo: 38 Start: 12:40:00 Cíl: 16:34:47 Bodů: 300 Čas: 03:54:47 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
13:29:39 13:39:15 13:53:12 14:14:32 14:47:09 15:08:18 15:21:20 16:32:49 16:34:47
00:49:39 00:09:36 00:13:57 00:21:20 00:32:37 00:21:09 00:13:02 01:11:29 00:01:58
MM 165. Quendt Peer -- Stöckel Jan USV Jena
Číslo: 182 Start: 13:50:00 Cíl: 17:59:21 Bodů: 280 Čas: 04:09:21 Penále: 20
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:56:20 15:04:40 15:47:49 16:06:08 16:18:38 17:25:59 17:57:45 17:59:21
01:06:20 00:08:20 00:43:09 00:18:19 00:12:30 01:07:21 00:31:46 00:01:36
MM 166. Skalický Petr -- Vejražka Tomáš Nadšenci z Posázaví
Číslo: 169 Start: 13:40:00 Cíl: 18:04:23 Bodů: 410 Čas: 04:24:23 Penále: 130
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
14:19:07 14:40:05 14:46:49 15:28:25 15:43:28 15:53:16 16:31:27 17:20:47 18:02:52 18:04:23
00:39:07 00:20:58 00:06:44 00:41:36 00:15:03 00:09:48 00:38:11 00:49:20 00:42:05 00:01:31
MM 167. Suastika Jan -- Kadlec David Jabkoty Kdyně
Číslo: 93 Start: 13:05:00 Cíl: 17:17:24 Bodů: 300 Čas: 04:12:24 Penále: 26
5(50) 9(50) 11(50) 15(80) 13(50) 40(20) Cíl
13:51:08 14:35:58 14:51:34 15:27:21 16:11:44 17:15:44 17:17:24
00:46:08 00:44:50 00:15:36 00:35:47 00:44:23 01:04:00 00:01:40
MM 168. Martynek Marek -- Sokolowski Tomas CRAFT Team
Číslo: 9 Start: 12:30:00 Cíl: 16:39:36 Bodů: 260 Čas: 04:09:36 Penále: 20
4(30) 5(50) 9(50) 8(30) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
13:05:19 13:12:03 13:47:11 14:16:07 14:56:21 15:20:55 16:38:03 16:39:36
00:35:19 00:06:44 00:35:08 00:28:56 00:40:14 00:24:34 01:17:08 00:01:33
MM 169. Jankó Dániel -- Leel-Őssy Attila Easy riders
Číslo: 142 Start: 13:30:00 Cíl: 17:29:22 Bodů: 370 Čas: 03:59:22 Penále: 0
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 8(30) 9(50) 11(50) 10(30) 32(50) 39(20)
13:53:13 14:12:18 14:31:42 14:40:02 15:10:09 15:26:41 15:48:17 16:18:48 16:41:23 17:03:52
00:23:13 00:19:05 00:19:24 00:08:20 00:30:07 00:16:32 00:21:36 00:30:31 00:22:35 00:22:29
40(20) Cíl
17:28:02 17:29:22
00:24:10 00:01:20
MM 170. Švalbe Petr -- Gotvald Martin KOB ZPV Prostějov
Číslo: 1069 Start: 14:25:00 Cíl: 18:54:28 Bodů: 330 Čas: 04:29:28 Penále: 180
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
15:08:01 15:14:57 16:04:01 16:18:16 16:34:52 17:22:51 17:45:46 18:52:34 18:54:28
00:43:01 00:06:56 00:49:04 00:14:15 00:16:36 00:47:59 00:22:55 01:06:48 00:01:54
MM 171. Pálfi Antal -- Pálfi Gergely Fascher & schon
Číslo: 162 Start: 13:40:00 Cíl: 17:47:38 Bodů: 280 Čas: 04:07:38 Penále: 16
39(20) 2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 10(30) 32(50) 40(20) Cíl
14:22:50 14:39:40 15:00:41 15:15:06 15:58:51 16:35:34 16:57:12 17:46:00 17:47:38
00:42:50 00:16:50 00:21:01 00:14:25 00:43:45 00:36:43 00:21:38 00:48:48 00:01:38
MM 172. Jiskra Martin -- Bachura Luboš X-Team BaNo K. Vary
Číslo: 39 Start: 12:40:00 Cíl: 16:49:01 Bodů: 470 Čas: 04:09:01 Penále: 20
5(50) 4(30) 3(20) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 39(20)
13:08:34 13:16:27 13:26:22 14:21:58 14:32:20 14:42:36 15:13:57 15:47:14 16:08:13 16:29:09
00:28:34 00:07:53 00:09:55 00:55:36 00:10:22 00:10:16 00:31:21 00:33:17 00:20:59 00:20:56
40(20) Cíl
16:47:45 16:49:01
00:18:36 00:01:16
MM 173. Kotík Pavel -- Solnička Silvestr Atex sport
Číslo: 131 Start: 13:25:00 Cíl: 17:34:54 Bodů: 330 Čas: 04:09:54 Penále: 20
39(20) 32(50) 12(30) 13(50) 11(50) 9(50) 8(30) 2(30) 40(20) Cíl
13:57:16 14:19:09 14:40:50 14:59:28 15:34:00 15:48:55 16:30:06 17:00:49 17:32:50 17:34:54
00:32:16 00:21:53 00:21:41 00:18:38 00:34:32 00:14:55 00:41:11 00:30:43 00:32:01 00:02:04
MM 174. Hnilica Přemek -- Vozda Vojtěch KVS Divočák Šumperk
Číslo: 73 Start: 12:55:00 Cíl: 15:37:45 Bodů: 50 Čas: 02:42:45 Penále: 0
5(50) Cíl
13:35:36 15:37:45
00:40:36 02:02:09
MM 175. Čip Martin -- Hanák Libor Drtikol Chrastěšov
Číslo: 106 Start: 13:15:00 Cíl: 17:22:51 Bodů: 350 Čas: 04:07:51 Penále: 16
5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
13:54:59 14:33:12 14:46:39 14:58:39 15:38:21 16:36:02 17:21:16 17:22:51
00:39:59 00:38:13 00:13:27 00:12:00 00:39:42 00:57:41 00:45:14 00:01:35
MM 176. Bassetto Václav -- Slabý Vladislav Burlaky na koole
Číslo: 1082 Start: 14:30:00 Cíl: 18:07:07 Bodů: 270 Čas: 03:37:07 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
15:16:59 15:28:16 16:09:17 16:25:17 17:08:08 17:37:54 18:04:55 18:07:07
00:46:59 00:11:17 00:41:01 00:16:00 00:42:51 00:29:46 00:27:01 00:02:12
MM 177. Röthling Matthias -- Hahn Frank Team Swanson
Číslo: 19 Start: 12:35:00 Cíl: 16:30:50 Bodů: 310 Čas: 03:55:50 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
13:24:01 13:34:49 13:52:09 14:11:31 14:53:52 15:19:27 15:42:15 15:57:37 16:29:04 16:30:50
00:49:01 00:10:48 00:17:20 00:19:22 00:42:21 00:25:35 00:22:48 00:15:22 00:31:27 00:01:46
MM 178. Karkoš Petr -- Fečko Petr Bike Sport Chrudim
Číslo: 3 Start: 12:30:00 Cíl: 17:00:14 Bodů: 390 Čas: 04:30:14 Penále: 190
1(10) 2(30) 32(50) 30(50) 31(20) 17(50) 18(30) 15(80) 13(50) 40(20)
12:55:08 13:15:01 13:41:33 14:19:28 14:27:14 14:47:29 14:58:39 15:28:57 15:51:50 16:58:41
00:25:08 00:19:53 00:26:32 00:37:55 00:07:46 00:20:15 00:11:10 00:30:18 00:22:53 01:06:51
Cíl
17:00:14
00:01:33
MM 179. Pírek Josef -- Uhlíř Kamil SHOCart & CykloServer.cz
Číslo: 141 Start: 13:30:00 Cíl: 17:53:32 Bodů: 300 Čas: 04:23:32 Penále: 120
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:22:19 14:33:49 14:48:43 15:08:30 15:29:09 15:46:50 15:58:49 17:51:51 17:53:32
00:52:19 00:11:30 00:14:54 00:19:47 00:20:39 00:17:41 00:11:59 01:53:02 00:01:41
MM 180. Beneš Daniel -- Filip Filip Triton Beroun
Číslo: 63 Start: 12:50:00 Cíl: 16:50:42 Bodů: 310 Čas: 04:00:42 Penále: 2
5(50) 4(30) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 40(20) Cíl
13:32:58 13:42:03 14:15:10 14:43:40 14:59:33 15:11:32 16:06:26 16:49:06 16:50:42
00:42:58 00:09:05 00:33:07 00:28:30 00:15:53 00:11:59 00:54:54 00:42:40 00:01:36
MM 181. Havel Petr -- Mareš David
Číslo: 47 Start: 12:45:00 Cíl: 16:55:02 Bodů: 260 Čas: 04:10:02 Penále: 22
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
13:50:53 14:03:28 14:59:31 15:15:41 15:55:25 16:19:01 16:53:24 16:55:02
01:05:53 00:12:35 00:56:03 00:16:10 00:39:44 00:23:36 00:34:23 00:01:38
MM 182. Pucher Filip -- Pilňan Branislav Mamly Team
Číslo: 81 Start: 13:00:00 Cíl: 17:36:44 Bodů: 480 Čas: 04:36:44 Penále: 250
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 32(50)
13:48:35 13:58:24 14:15:00 14:29:10 14:50:30 15:08:46 15:18:35 15:56:56 16:24:27 16:54:36
00:48:35 00:09:49 00:16:36 00:14:10 00:21:20 00:18:16 00:09:49 00:38:21 00:27:31 00:30:09
39(20) 40(20) Cíl
17:16:27 17:35:21 17:36:44
00:21:51 00:18:54 00:01:23
MM 183. Jílek Martin -- Chmelík Martin Bona fide
Číslo: 1026 Start: 14:05:00 Cíl: 18:17:06 Bodů: 260 Čas: 04:12:06 Penále: 26
2(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) Cíl
14:42:27 15:06:52 15:27:03 15:49:47 16:18:16 17:01:04 18:17:06
00:37:27 00:24:25 00:20:11 00:22:44 00:28:29 00:42:48 01:16:02
MM 184. Němec Milan -- Aulík Radovan Hasiči Žernoseky
Číslo: 160 Start: 13:40:00 Cíl: 17:13:15 Bodů: 220 Čas: 03:33:15 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 10(30) 32(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:39:32 14:52:49 15:13:42 15:41:34 16:05:47 16:08:52 16:39:15 17:11:19 17:13:15
00:59:32 00:13:17 00:20:53 00:27:52 00:24:13 00:03:05 00:30:23 00:32:04 00:01:56
MM 185. Nágl Martin -- Okkel Michal FTA Team
Číslo: 1074 Start: 14:30:00 Cíl: 18:34:31 Bodů: 260 Čas: 04:04:31 Penále: 10
2(30) 10(30) 13(50) 11(50) 9(50) 8(30) 40(20) Cíl
15:14:04 15:35:55 15:58:56 16:43:20 17:00:10 17:32:59 18:32:57 18:34:31
00:44:04 00:21:51 00:23:01 00:44:24 00:16:50 00:32:49 00:59:58 00:01:34
MM 186. Palička Ondřej -- Nechvátal Radek
Číslo: 138 Start: 13:30:00 Cíl: 17:44:49 Bodů: 280 Čas: 04:14:49 Penále: 30
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:38:59 14:50:14 15:07:27 15:26:24 15:50:44 16:05:01 17:05:34 17:43:17 17:44:49
01:08:59 00:11:15 00:17:13 00:18:57 00:24:20 00:14:17 01:00:33 00:37:43 00:01:32
MM 187. Růžička Vojtěch -- Mach Jiří Bike Tunel Team
Číslo: 1084 Start: 14:30:00 Cíl: 18:37:44 Bodů: 360 Čas: 04:07:44 Penále: 16
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 2(30) 40(20) Cíl
15:08:11 15:15:54 16:03:27 16:16:55 16:33:03 17:04:04 18:11:39 18:36:09 18:37:44
00:38:11 00:07:43 00:47:33 00:13:28 00:16:08 00:31:01 01:07:35 00:24:30 00:01:35
MM 188. Dvořák Petr -- Brand Tomáš PCK Louda
Číslo: 61 Start: 12:50:00 Cíl: 16:44:13 Bodů: 180 Čas: 03:54:13 Penále: 0
2(30) 4(30) 5(50) 5(50) 3(20) 8(30) 40(20) Cíl
13:33:54 13:57:34 14:12:18 14:14:43 14:37:04 15:40:51 16:42:46 16:44:13
00:43:54 00:23:40 00:14:44 00:02:25 00:22:21 01:03:47 01:01:55 00:01:27
MM 189. Zábranský Lukáš -- Neumann Jiří CRAFT Team
Číslo: 1042 Start: 14:15:00 Cíl: 18:19:19 Bodů: 250 Čas: 04:04:19 Penále: 10
2(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:59:30 15:22:03 15:42:16 16:18:04 16:43:40 16:54:37 18:17:47 18:19:19
00:44:30 00:22:33 00:20:13 00:35:48 00:25:36 00:10:57 01:23:10 00:01:32
MM 190. Kořán Jan -- Mrázek Michal Vořezávátka
Číslo: 66 Start: 12:50:00 Cíl: 17:14:25 Bodů: 310 Čas: 04:24:25 Penále: 130
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) Cíl
13:49:46 13:59:34 14:15:16 14:36:47 15:02:02 15:20:17 15:30:52 16:10:52 17:14:25
00:59:46 00:09:48 00:15:42 00:21:31 00:25:15 00:18:15 00:10:35 00:40:00 01:03:33
MM 191. Zuzčák Igor -- Víťaz Kvalifikácie BAK Team
Číslo: 197 Start: 13:55:00 Cíl: 17:50:38 Bodů: 310 Čas: 03:55:38 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 25(50) 34(30) 40(20) Cíl
14:23:59 14:32:16 14:46:41 15:43:34 16:08:12 16:29:04 17:30:39 17:48:46 17:50:38
00:28:59 00:08:17 00:14:25 00:56:53 00:24:38 00:20:52 01:01:35 00:18:07 00:01:52
MM 192. Mr. Stick Peter -- Mr. Baton Peter Citrus Bike Team / www.bukvice.org
Číslo: 88 Start: 13:05:00 Cíl: 17:14:50 Bodů: 240 Čas: 04:09:50 Penále: 20
1(10) 2(30) 32(50) 10(30) 13(50) 9(50) 40(20) Cíl
13:35:31 13:56:05 14:26:56 14:54:09 15:23:24 16:11:11 17:13:20 17:14:50
00:30:31 00:20:34 00:30:51 00:27:13 00:29:15 00:47:47 01:02:09 00:01:30
MM 193. Meister Mike-Robert -- Teichmann Lars Team Swanson
Číslo: 48 Start: 12:45:00 Cíl: 16:17:22 Bodů: 230 Čas: 03:32:22 Penále: 0
39(20) 32(50) 17(50) 31(20) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
13:26:05 13:53:56 14:31:44 15:01:25 15:17:05 15:39:56 16:15:15 16:17:22
00:41:05 00:27:51 00:37:48 00:29:41 00:15:40 00:22:51 00:35:19 00:02:07
MM 194. Jedlička Petr -- Žižkovský Marek Dromedár klub Plzeň
Číslo: 1019 Start: 14:05:00 Cíl: 18:25:39 Bodů: 330 Čas: 04:20:39 Penále: 90
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:50:08 14:57:47 15:40:31 15:59:11 16:12:03 16:51:33 18:24:01 18:25:39
00:45:08 00:07:39 00:42:44 00:18:40 00:12:52 00:39:30 01:32:28 00:01:38
MM 195. Polčak Luděk -- Tomšů Martin Drtikol Chrastěšov
Číslo: 98 Start: 13:10:00 Cíl: 17:28:30 Bodů: 310 Čas: 04:18:30 Penále: 70
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 40(20) Cíl
13:54:59 14:22:12 14:40:50 14:54:46 15:32:38 16:24:26 17:26:51 17:28:30
00:44:59 00:27:13 00:18:38 00:13:56 00:37:52 00:51:48 01:02:25 00:01:39
MM 196. Blabla Zdeněk -- Voldřich Jaroslav SKP České Budějovice
Číslo: 1021 Start: 14:05:00 Cíl: 18:01:43 Bodů: 230 Čas: 03:56:43 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 10(30) 12(30) 13(50) 40(20) Cíl
14:37:18 14:51:12 15:15:41 15:46:10 15:59:54 16:31:51 18:00:11 18:01:43
00:32:18 00:13:54 00:24:29 00:30:29 00:13:44 00:31:57 01:28:20 00:01:32
MM 197. Vojta Martin -- Vojta Marek Archie
Číslo: 70 Start: 12:55:00 Cíl: 17:19:46 Bodů: 300 Čas: 04:24:46 Penále: 130
5(50) 3(20) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:45:08 14:29:30 14:29:41 14:48:14 15:07:30 15:21:58 15:52:07 17:18:11 17:19:46
00:50:08 00:44:22 00:00:11 00:18:33 00:19:16 00:14:28 00:30:09 01:26:04 00:01:35
MM 198. Vít David -- Vít Richard MTBO ČZU Praha
Číslo: 74 Start: 12:55:00 Cíl: 16:52:22 Bodů: 290 Čas: 03:57:22 Penále: 0
39(20) 34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 17(50) 32(50) 32(50) 2(30) 40(20)
13:34:16 13:56:49 14:20:22 14:35:27 14:58:01 15:25:09 15:51:57 15:54:39 16:16:24 16:50:38
00:39:16 00:22:33 00:23:33 00:15:05 00:22:34 00:27:08 00:26:48 00:02:42 00:21:45 00:34:14
Cíl
16:52:22
00:01:44
MM 199. Jeništa Jiří -- Černý Aleš Magická elipsa
Číslo: 32 Start: 12:40:00 Cíl: 17:12:20 Bodů: 270 Čas: 04:32:20 Penále: 210
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 28(10) 34(30) 40(20) Cíl
13:16:44 13:25:24 13:41:39 14:11:35 14:41:09 15:10:30 16:53:57 17:10:47 17:12:20
00:36:44 00:08:40 00:16:15 00:29:56 00:29:34 00:29:21 01:43:27 00:16:50 00:01:33
MM 200. Závodník Petr -- Koutný Česťa ZAKOPEČEk
Číslo: 54 Start: 12:45:00 Cíl: 16:41:49 Bodů: 320 Čas: 03:56:49 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 10(30) 2(30) 1(10) 40(20) Cíl
13:49:28 13:59:12 14:32:55 14:46:48 15:07:50 15:47:34 16:04:26 16:22:19 16:40:21 16:41:49
01:04:28 00:09:44 00:33:43 00:13:53 00:21:02 00:39:44 00:16:52 00:17:53 00:18:02 00:01:28
MM 201. Pošvec Zdeněk -- Pošvec Lumír
Číslo: 4 Start: 12:30:00 Cíl: 17:12:16 Bodů: 380 Čas: 04:42:16 Penále: 310
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:15:19 13:26:11 13:42:52 13:57:56 14:18:11 14:39:43 14:48:56 15:33:50 17:10:08 17:12:16
00:45:19 00:10:52 00:16:41 00:15:04 00:20:15 00:21:32 00:09:13 00:44:54 01:36:18 00:02:08
MM 202. Hubacz Michal -- Piše Dušan CEGRA SlowMotion
Číslo: 34 Start: 12:40:00 Cíl: 16:47:31 Bodů: 210 Čas: 04:07:31 Penále: 16
37(30) 35(10) 36(50) 29(30) 26(20) 30(50) 40(20) Cíl
13:35:10 14:00:32 14:21:09 14:54:39 15:24:30 15:55:08 16:45:47 16:47:31
00:55:10 00:25:22 00:20:37 00:33:30 00:29:51 00:30:38 00:50:39 00:01:44
MM 203. Chovanec Ondrej -- Bystrian Peter CRAFT Team
Číslo: 1067 Start: 14:25:00 Cíl: 18:48:11 Bodů: 280 Čas: 04:23:11 Penále: 120
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 15(80) 40(20) Cíl
15:16:12 15:31:21 15:48:50 16:03:05 16:32:28 17:33:45 18:46:16 18:48:11
00:51:12 00:15:09 00:17:29 00:14:15 00:29:23 01:01:17 01:12:31 00:01:55
MM 204. Bergl Tomáš -- Kolín Jiří MTBO ČZU Praha
Číslo: 1014 Start: 14:00:00 Cíl: 18:39:38 Bodů: 370 Čas: 04:39:38 Penále: 280
1(10) 4(30) 5(50) 9(50) 8(30) 11(50) 13(50) 10(30) 32(50) 40(20)
14:31:14 15:00:35 15:07:37 15:42:01 16:07:42 16:27:57 16:38:09 17:17:30 17:44:03 18:38:03
00:31:14 00:29:21 00:07:02 00:34:24 00:25:41 00:20:15 00:10:12 00:39:21 00:26:33 00:54:00
Cíl
18:39:38
00:01:35
MM 205. Feix Jiří -- Kamzík Jan T-Mobile MTB Team
Číslo: 1009 Start: 14:00:00 Cíl: 18:29:09 Bodů: 290 Čas: 04:29:09 Penále: 180
2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 40(20) Cíl
14:50:11 15:15:28 15:38:17 15:53:10 16:49:49 17:26:52 18:27:02 18:29:09
00:50:11 00:25:17 00:22:49 00:14:53 00:56:39 00:37:03 01:00:10 00:02:07
MM 206. Píct Zdenek -- Korecký Pavel Plzeňská smršť
Číslo: 30 Start: 12:35:00 Cíl: 17:18:07 Bodů: 360 Čas: 04:43:07 Penále: 320
2(30) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:17:45 13:41:36 13:58:27 14:16:00 14:36:09 14:51:27 15:01:03 15:39:31 17:16:13 17:18:07
00:42:45 00:23:51 00:16:51 00:17:33 00:20:09 00:15:18 00:09:36 00:38:28 01:36:42 00:01:54
MM 207. Novák Petr -- Eberl Tomáš X-Team BaNo K. Vary
Číslo: 96 Start: 13:10:00 Cíl: 17:02:21 Bodů: 530 Čas: 03:52:21 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 30(50) 31(20)
13:44:14 13:51:47 14:03:53 14:20:49 14:35:54 14:43:52 15:06:24 15:32:29 15:59:30 16:12:06
00:34:14 00:07:33 00:12:06 00:16:56 00:15:05 00:07:58 00:22:32 00:26:05 00:27:01 00:12:36
32(50) 39(20) 40(20) Cíl
16:27:46 16:43:57 17:00:51 17:02:21
00:15:40 00:16:11 00:16:54 00:01:30
MM 208. Zabloudil Miloslav -- Konečný David Vosa Bruntál
Číslo: 195 Start: 13:55:00 Cíl: 17:38:06 Bodů: 220 Čas: 03:43:06 Penále: 0
2(30) 32(50) 30(50) 26(20) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
14:48:22 15:16:24 15:47:22 16:04:44 16:39:16 17:15:01 17:36:00 17:38:06
00:53:22 00:28:02 00:30:58 00:17:22 00:34:32 00:35:45 00:20:59 00:02:06
MM 209. Kratzer Ivan -- Cipra Matěj Nadšenci z Posázaví
Číslo: 1050 Start: 14:15:00 Cíl: 18:00:28 Bodů: 190 Čas: 03:45:28 Penále: 0
1(10) 2(30) 10(30) 12(30) 17(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:40:01 14:59:12 15:26:51 15:44:26 16:37:42 17:31:58 17:58:43 18:00:28
00:25:01 00:19:11 00:27:39 00:17:35 00:53:16 00:54:16 00:26:45 00:01:45
MM 210. Diviš Karel -- Diviš Havel Karel a Diviš
Číslo: 190 Start: 13:55:00 Cíl: 17:47:19 Bodů: 240 Čas: 03:52:19 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 26(20) 33(20) Cíl
14:41:08 14:58:06 15:32:46 15:46:08 16:23:13 16:41:24 17:15:59 17:47:19
00:46:08 00:16:58 00:34:40 00:13:22 00:37:05 00:18:11 00:34:35 00:31:20
MM 211. Víšek Vladislav -- Hruška Petr CRAFT Team
Číslo: 55 Start: 12:50:00 Cíl: 17:31:04 Bodů: 360 Čas: 04:41:04 Penále: 300
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:33:48 13:57:41 14:07:19 14:47:31 15:09:39 15:23:11 15:57:18 17:29:13 17:31:04
00:43:48 00:23:53 00:09:38 00:40:12 00:22:08 00:13:32 00:34:07 01:31:55 00:01:51
MM 212. Ziegler Zdeněk -- Kišš Miroslav Ztratil a zabloudil
Číslo: 1022 Start: 14:05:00 Cíl: 18:39:07 Bodů: 320 Čas: 04:34:07 Penále: 230
1(10) 2(30) 10(30) 12(30) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:31:44 14:51:22 15:18:19 15:37:09 16:06:24 16:49:19 17:45:19 18:10:41 18:37:19 18:39:07
00:26:44 00:19:38 00:26:57 00:18:50 00:29:15 00:42:55 00:56:00 00:25:22 00:26:38 00:01:48
MM 213. Vrátník Karel -- Jandl František Vivalín Team Kadaň
Číslo: 171 Start: 13:45:00 Cíl: 17:38:27 Bodů: 280 Čas: 03:53:27 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:40:57 14:48:53 15:39:50 15:56:44 16:09:28 16:59:58 17:36:58 17:38:27
00:55:57 00:07:56 00:50:57 00:16:54 00:12:44 00:50:30 00:37:00 00:01:29
MM 214. Šmehlík Eduard -- Teplá Tereza Klokan Team
Číslo: 295 Start: 13:30:00 Cíl: 17:49:12 Bodů: 330 Čas: 04:19:12 Penále: 80
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 10(30) 2(30) 39(20) 40(20)
14:18:02 14:30:16 14:46:08 15:01:37 15:27:49 15:37:47 16:20:04 16:47:47 17:23:05 17:47:41
00:48:02 00:12:14 00:15:52 00:15:29 00:26:12 00:09:58 00:42:17 00:27:43 00:35:18 00:24:36
Cíl
17:49:12
00:01:31
MM 215. Kotrle Miroslav -- Kotrle Kamil KMK team Podoli
Číslo: 177 Start: 13:45:00 Cíl: 17:45:18 Bodů: 210 Čas: 04:00:18 Penále: 2
2(30) 10(30) 12(30) 13(50) 11(50) 40(20) Cíl
14:28:21 14:55:07 15:15:36 15:48:45 16:13:30 17:43:22 17:45:18
00:43:21 00:26:46 00:20:29 00:33:09 00:24:45 01:29:52 00:01:56
MM 216. Kuča Radovan -- Kolder Jan Traso Team
Číslo: 1012 Start: 14:00:00 Cíl: 17:45:34 Bodů: 180 Čas: 03:45:34 Penále: 0
39(20) 1(10) 2(30) 32(50) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
14:41:10 14:58:59 15:21:12 15:53:54 16:31:30 17:22:35 17:43:37 17:45:34
00:41:10 00:17:49 00:22:13 00:32:42 00:37:36 00:51:05 00:21:02 00:01:57
MM 217. Roček Martin -- Greguš Miroslav M&M
Číslo: 50 Start: 12:45:00 Cíl: 17:18:11 Bodů: 280 Čas: 04:33:11 Penále: 220
39(20) 2(30) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 13(50) 10(30) 40(20)
13:41:19 14:02:01 14:21:43 14:37:33 15:18:34 15:39:12 15:50:23 15:50:46 16:35:23 17:16:25
00:56:19 00:20:42 00:19:42 00:15:50 00:41:01 00:20:38 00:11:11 00:00:23 00:44:37 00:41:02
Cíl
17:18:11
00:01:46
MM 218. Sedláček Petr -- Sedláček Ladislav Sedláčkovi
Číslo: 1045 Start: 14:15:00 Cíl: 18:03:43 Bodů: 140 Čas: 03:48:43 Penále: 0
34(30) 30(50) 31(20) 39(20) 40(20) Cíl
14:55:50 16:46:40 17:04:48 17:35:48 18:01:43 18:03:43
00:40:50 01:50:50 00:18:08 00:31:00 00:25:55 00:02:00
MM 219. Kleis Radim -- Ryšavý Miloš KLERYS Brno
Číslo: 1071 Start: 14:25:00 Cíl: 19:01:56 Bodů: 330 Čas: 04:36:56 Penále: 250
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 15(80) 40(20) Cíl
15:15:16 15:25:28 15:39:40 15:56:22 16:31:33 16:48:26 17:25:52 19:00:04 19:01:56
00:50:16 00:10:12 00:14:12 00:16:42 00:35:11 00:16:53 00:37:26 01:34:12 00:01:52
MM 220. Červenka Michal -- Kalač Richard EUROPAPIER/TYVEK
Číslo: 1048 Start: 14:15:00 Cíl: 18:29:58 Bodů: 230 Čas: 04:14:58 Penále: 30
1(10) 2(30) 10(30) 12(30) 13(50) 11(50) 8(30) Cíl
14:45:27 15:06:49 15:47:47 16:04:36 16:27:40 16:53:54 17:29:40 18:29:58
00:30:27 00:21:22 00:40:58 00:16:49 00:23:04 00:26:14 00:35:46 01:00:18
MM 221. Šimáček Petr -- Karbulka Pavel The Loosers
Číslo: 166 Start: 13:40:00 Cíl: 18:16:51 Bodů: 330 Čas: 04:36:51 Penále: 250
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:25:08 14:36:52 14:53:32 15:23:15 15:45:05 15:58:43 16:41:28 18:15:09 18:16:51
00:45:08 00:11:44 00:16:40 00:29:43 00:21:50 00:13:38 00:42:45 01:33:41 00:01:42
MM 222. Skřička Jan -- Čech Radovan MERIDA Biking Team
Číslo: 46 Start: 12:45:00 Cíl: 17:09:10 Bodů: 580 Čas: 04:24:10 Penále: 130
34(30) 33(20) 30(50) 32(50) 17(50) 15(80) 13(50) 11(50) 9(50) 8(30)
13:17:30 13:27:55 13:39:51 13:56:27 14:18:10 14:45:15 14:59:26 15:14:18 15:28:04 15:44:03
00:32:30 00:10:25 00:11:56 00:16:36 00:21:43 00:27:05 00:14:11 00:14:52 00:13:46 00:15:59
3(20) 4(30) 5(50) 40(20) Cíl
16:00:57 16:27:46 16:34:33 17:06:50 17:09:10
00:16:54 00:26:49 00:06:47 00:32:17 00:02:20
MM 223. Soukup Martin -- Stuck Robert COBA lidi
Číslo: 5 Start: 12:30:00 Cíl: 16:04:00 Bodů: 130 Čas: 03:34:00 Penále: 0
() () () () 38(20) 37(30) 35(10) 34(30) 39(20) 40(20)
12:51:41 12:56:08 12:57:32 12:59:08 13:23:30 13:35:12 14:05:20 14:34:56 15:01:26 16:01:04
00:21:41 00:04:27 00:01:24 00:01:36 00:24:22 00:11:42 00:30:08 00:29:36 00:26:30 00:59:38
Cíl
16:04:00
00:02:56
MM 224. Dzugas Dušan -- Varga Pavel
Číslo: 82 Start: 13:00:00 Cíl: 16:54:42 Bodů: 150 Čas: 03:54:42 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 39(20) 40(20) Cíl
14:56:00 15:08:16 15:22:47 16:08:33 16:48:58 16:54:42
01:56:00 00:12:16 00:14:31 00:45:46 00:40:25 00:05:44
MM 225. Matuška Petr -- Valerián Tomáš CRAFT Team
Číslo: 183 Start: 13:50:00 Cíl: 17:13:24 Bodů: 130 Čas: 03:23:24 Penále: 0
1(10) 2(30) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:32:11 15:14:00 15:57:01 16:29:32 17:09:48 17:13:24
00:42:11 00:41:49 00:43:01 00:32:31 00:40:16 00:03:36
MM 226. Hulec Vít -- Hulec Jan Právničtí žraloci II
Číslo: 1015 Start: 14:00:00 Cíl: 18:16:17 Bodů: 210 Čas: 04:16:17 Penále: 50
1(10) 2(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 40(20) Cíl
14:31:50 15:00:43 15:28:28 15:49:10 16:29:18 16:55:30 18:14:07 18:16:17
00:31:50 00:28:53 00:27:45 00:20:42 00:40:08 00:26:12 01:18:37 00:02:10
MM 227. Tkáč Vladimír -- Breznický Boris VB
Číslo: 126 Start: 13:25:00 Cíl: 17:53:22 Bodů: 250 Čas: 04:28:22 Penále: 170
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 40(20) Cíl
14:50:13 15:04:08 15:31:41 15:52:29 16:24:50 16:43:30 17:51:32 17:53:22
01:25:13 00:13:55 00:27:33 00:20:48 00:32:21 00:18:40 01:08:02 00:01:50
MM 228. Pavelec Ivo -- Střecha Martin Kali á Čudis
Číslo: 1023 Start: 14:05:00 Cíl: 18:14:37 Bodů: 400 Čas: 04:09:37 Penále: 20
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 32(50) 32(50)
14:45:58 14:55:41 15:09:08 15:27:40 15:49:07 16:02:41 16:15:38 16:55:22 17:23:44 17:28:52
00:40:58 00:09:43 00:13:27 00:18:32 00:21:27 00:13:34 00:12:57 00:39:44 00:28:22 00:05:08
39(20) 40(20) Cíl
17:49:22 18:13:11 18:14:37
00:20:30 00:23:49 00:01:26
MM 229. Bodó Ladislav -- Rychlý Jaroslav CRAFT Team
Číslo: 1035 Start: 14:10:00 Cíl: 18:01:53 Bodů: 260 Čas: 03:51:53 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
14:43:59 14:52:23 15:04:13 15:29:52 16:59:26 17:43:16 18:00:15 18:01:53
00:33:59 00:08:24 00:11:50 00:25:39 01:29:34 00:43:50 00:16:59 00:01:38
MM 230. Tichavský Tomáš -- Řezníček Karel Ekonom Praha
Číslo: 1013 Start: 14:00:00 Cíl: 19:00:05 Bodů: 280 Čas: 05:00:05 Penále: 9999
4(30) 5(50) 9(50) 8(30) 11(50) 13(50) 40(20) Cíl
14:55:15 15:03:19 15:50:43 16:10:13 17:15:39 17:25:31 18:58:05 19:00:05
00:55:15 00:08:04 00:47:24 00:19:30 01:05:26 00:09:52 01:32:34 00:02:00
MM 231. Antoš Svatopluk -- Antoš Ondřej Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 53 Start: 12:45:00 Cíl: 16:46:55 Bodů: 90 Čas: 04:01:55 Penále: 4
33(20) 34(30) 38(20) 40(20) Cíl
14:14:41 15:35:57 16:23:53 16:45:11 16:46:55
01:29:41 01:21:16 00:47:56 00:21:18 00:01:44
MM 232. Hubáček Josef -- Bětík Miroslav KVS Pozlovice
Číslo: 1046 Start: 14:15:00 Cíl: 18:03:15 Bodů: 350 Čas: 03:48:15 Penále: 0
1(10) 2(30) 4(30) 3(20) 10(30) 12(30) 17(50) 18(30) 30(50) 33(20)
14:32:17 14:47:27 15:02:15 15:12:25 15:32:44 15:44:00 16:09:36 16:20:51 16:57:07 17:09:50
00:17:17 00:15:10 00:14:48 00:10:10 00:20:19 00:11:16 00:25:36 00:11:15 00:36:16 00:12:43
34(30) 40(20) Cíl
17:27:18 18:01:10 18:03:15
00:17:28 00:33:52 00:02:05
MM 233. Podařil Eugen -- Esser Robert CRAFT Team
Číslo: 117 Start: 13:20:00 Cíl: 17:40:02 Bodů: 230 Čas: 04:20:02 Penále: 90
39(20) 32(50) 12(30) 10(30) 11(50) 8(30) 40(20) Cíl
13:59:37 14:22:50 14:53:06 15:11:56 15:35:50 16:19:37 17:38:00 17:40:02
00:39:37 00:23:13 00:30:16 00:18:50 00:23:54 00:43:47 01:18:23 00:02:02
MM 234. Louda Martin -- Veselý Aleš PCK Louda
Číslo: 1078 Start: 14:30:00 Cíl: 19:19:17 Bodů: 270 Čas: 04:49:17 Penále: 380
39(20) 32(50) 17(50) 15(80) 13(50) 40(20) Cíl
15:21:53 15:43:49 16:21:03 17:10:19 17:42:50 19:17:15 19:19:17
00:51:53 00:21:56 00:37:14 00:49:16 00:32:31 01:34:25 00:02:02
MM 235. Norbert Graf -- Rajčáni Milan Dezorienteering Bikers
Číslo: 178 Start: 13:45:00 Cíl: 17:34:58 Bodů: 310 Čas: 03:49:58 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 25(50) 33(20) 40(20) Cíl
14:13:49 14:20:32 14:33:42 15:14:54 15:29:45 15:56:07 16:27:34 17:07:32 17:33:36 17:34:58
00:28:49 00:06:43 00:13:10 00:41:12 00:14:51 00:26:22 00:31:27 00:39:58 00:26:04 00:01:22
MM 236. Hornych Robert -- Střecha Martin Rafani
Číslo: 91 Start: 13:05:00 Cíl: 17:48:50 Bodů: 200 Čas: 04:43:50 Penále: 320
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 40(20) Cíl
14:43:21 14:54:00 15:09:18 15:36:38 16:19:54 17:46:49 17:48:50
01:38:21 00:10:39 00:15:18 00:27:20 00:43:16 01:26:55 00:02:01
MM 237. Tůma Pavel -- Šik Erik Galaxy
Číslo: 76 Start: 12:55:00 Cíl: 18:19:03 Bodů: 250 Čas: 05:24:03 Penále: 9999
1(10) 2(30) 10(30) 12(30) 13(50) 15(80) 40(20) Cíl
13:21:57 13:53:09 14:27:20 14:47:23 15:11:43 16:01:57 18:16:45 18:19:03
00:26:57 00:31:12 00:34:11 00:20:03 00:24:20 00:50:14 02:14:48 00:02:18
MM 238. Romportl Dušan -- Romportl Jan Řeznictví Olšany
Číslo: 188 Start: 13:50:00 Cíl: 17:57:31 Bodů: 300 Čas: 04:07:31 Penále: 16
39(20) 2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 32(50) 40(20) Cíl
14:26:22 14:41:55 15:01:11 15:08:42 16:03:30 16:18:17 17:15:59 17:56:04 17:57:31
00:36:22 00:15:33 00:19:16 00:07:31 00:54:48 00:14:47 00:57:42 00:40:05 00:01:27
MM 239. Štulík Martin -- Kuchyňka Martin Jožin
Číslo: 1068 Start: 14:25:00 Cíl: 19:01:24 Bodů: 310 Čas: 04:36:24 Penále: 250
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 15(80) 40(20) Cíl
15:04:45 15:25:23 15:33:29 16:18:11 16:38:24 17:14:50 18:59:21 19:01:24
00:39:45 00:20:38 00:08:06 00:44:42 00:20:13 00:36:26 01:44:31 00:02:03
MM 240. Maděra Jan -- Fantík Josef SP Kolo
Číslo: 1075 Start: 14:30:00 Cíl: 18:29:10 Bodů: 230 Čas: 03:59:10 Penále: 0
34(30) 27(80) 30(50) 32(50) 40(20) Cíl
15:16:56 16:30:24 17:09:22 17:40:16 18:27:45 18:29:10
00:46:56 01:13:28 00:38:58 00:30:54 00:47:29 00:01:25
MM 241. Doležal Aleš -- Lacka Tomáš Drtikol Chrastěšov
Číslo: 144 Start: 13:30:00 Cíl: 17:41:04 Bodů: 240 Čas: 04:11:04 Penále: 24
5(50) 4(30) 9(50) 8(30) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:30:58 14:41:20 15:40:18 15:59:42 16:38:35 17:00:46 17:39:14 17:41:04
01:00:58 00:10:22 00:58:58 00:19:24 00:38:53 00:22:11 00:38:28 00:01:50
MM 242. Barták Rony Mirek -- Kidles Vojtěch SK Meteor Kačerov Praha
Číslo: 44 Start: 12:40:00 Cíl: 17:27:43 Bodů: 300 Čas: 04:47:43 Penále: 360
2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:26:13 13:54:19 14:05:36 14:30:12 14:53:28 15:18:06 15:31:23 16:46:27 17:25:40 17:27:43
00:46:13 00:28:06 00:11:17 00:24:36 00:23:16 00:24:38 00:13:17 01:15:04 00:39:13 00:02:03
MM 243. Chlopčík Ladislav -- Otta Jakub Důchodci
Číslo: 102 Start: 13:30:00 Cíl: 18:09:50 Bodů: 360 Čas: 04:39:50 Penále: 280
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 27(80) 25(50) 26(20) 30(50) 40(20)
14:02:02 14:09:48 14:23:20 14:48:27 15:07:00 15:42:01 16:08:41 16:34:10 17:04:36 18:08:11
00:32:02 00:07:46 00:13:32 00:25:07 00:18:33 00:35:01 00:26:40 00:25:29 00:30:26 01:03:35
Cíl
18:09:50
00:01:39
MM 244. Chalupa Petr -- Plch Dalibor Notorola
Číslo: 40 Start: 12:40:00 Cíl: 12:00:00 Bodů: 80 Čas: 00:00:0-2400 Penále: 0
4(30) 5(50) Cíl
13:27:09 13:35:23 12:00:00
00:47:09 00:08:14 00:00:0-5723
MM 281. Hanzlovský Jiří -- Kamenický Dušan Holická lokálka
Číslo: 181 Start: 13:50:00 Cíl: 18:33:32 Bodů: 320 Čas: 04:43:32 Penále: 320
39(20) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 29(30) 36(50) 40(20) Cíl
14:32:20 14:56:23 15:29:27 15:50:11 16:13:37 17:02:51 17:28:31 18:31:49 18:33:32
00:42:20 00:24:03 00:33:04 00:20:44 00:23:26 00:49:14 00:25:40 01:03:18 00:01:43
MM 282. Junek Jiří -- Straňák Michal CRAFT Team
Číslo: 1004 Start: 14:00:00 Cíl: 18:59:39 Bodů: 290 Čas: 04:59:39 Penále: 480
38(20) 34(30) 33(20) 30(50) 31(20) 17(50) 15(80) 40(20) Cíl
14:31:59 15:01:45 15:24:06 15:40:25 15:56:44 16:22:37 17:09:48 18:57:42 18:59:39
00:31:59 00:29:46 00:22:21 00:16:19 00:16:19 00:25:53 00:47:11 01:47:54 00:01:57
MM+ 1. Venhoda Milan -- Mareček Josef Axiom OrBiTt
Číslo: 518 Start: 13:20:00 Cíl: 17:30:10 Bodů: 560 Čas: 04:10:10 Penále: 22
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50) 31(20) 30(50)
14:02:48 14:10:45 14:38:16 14:48:32 14:56:15 15:19:50 15:47:15 15:57:57 16:16:51 16:26:08
00:42:48 00:07:57 00:27:31 00:10:16 00:07:43 00:23:35 00:27:25 00:10:42 00:18:54 00:09:17
32(50) 2(30) 40(20) Cíl
16:48:25 17:08:33 17:28:47 17:30:10
00:22:17 00:20:08 00:20:14 00:01:23
MM+ 2. Kamenický Radan -- Kamenický Jan T-MAPY
Číslo: 559 Start: 14:30:00 Cíl: 18:30:08 Bodů: 580 Čas: 04:00:08 Penále: 2
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50)
15:05:25 15:13:13 15:24:01 15:33:42 15:47:56 15:58:07 16:06:19 16:31:21 17:00:31 17:09:27
00:35:25 00:07:48 00:10:48 00:09:41 00:14:14 00:10:11 00:08:12 00:25:02 00:29:10 00:08:56
32(50) 30(50) 33(20) 40(20) Cíl
17:31:01 17:55:15 18:06:37 18:28:50 18:30:08
00:21:34 00:24:14 00:11:22 00:22:13 00:01:18
MM+ 3. Přibyl Ivan -- Jonáš Radek Sokol Nusle
Číslo: 531 Start: 13:45:00 Cíl: 17:52:23 Bodů: 490 Čas: 04:07:23 Penále: 16
5(50) 4(30) 2(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30)
14:21:29 14:30:04 14:41:05 15:04:03 15:18:21 15:34:10 15:45:03 15:57:29 16:30:50 16:58:11
00:36:29 00:08:35 00:11:01 00:22:58 00:14:18 00:15:49 00:10:53 00:12:26 00:33:21 00:27:21
32(50) 40(20) Cíl
17:17:31 17:51:01 17:52:23
00:19:20 00:33:30 00:01:22
MM+ 4. Hasman Jan -- Fajtl Jaroslav Plzeňská smršť
Číslo: 546 Start: 14:10:00 Cíl: 18:09:28 Bodů: 530 Čas: 03:59:28 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 12(30) 10(30) 32(50)
14:42:08 14:50:02 15:02:03 15:12:34 15:28:39 15:39:40 15:48:54 16:16:57 16:35:02 16:49:51
00:32:08 00:07:54 00:12:01 00:10:31 00:16:05 00:11:01 00:09:14 00:28:03 00:18:05 00:14:49
31(20) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20) Cíl
17:09:42 17:19:34 17:33:32 17:52:53 18:08:05 18:09:28
00:19:51 00:09:52 00:13:58 00:19:21 00:15:12 00:01:23
MM+ 5. Hájek Michal -- Juran Radim BSC Opava
Číslo: 510 Start: 13:00:00 Cíl: 17:07:13 Bodů: 510 Čas: 04:07:13 Penále: 16
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50)
13:33:08 13:41:21 13:53:40 14:09:11 14:30:21 14:41:58 14:49:56 15:16:06 15:50:06 16:14:07
00:33:08 00:08:13 00:12:19 00:15:31 00:21:10 00:11:37 00:07:58 00:26:10 00:34:00 00:24:01
2(30) 40(20) Cíl
16:37:15 17:05:52 17:07:13
00:23:08 00:28:37 00:01:21
MM+ 6. Gosse Heiko -- Wultig Thomas Bon Pedale Dresden
Číslo: 523 Start: 13:20:00 Cíl: 17:11:01 Bodů: 450 Čas: 03:51:01 Penále: 0
39(20) 32(50) 17(50) 15(80) 13(50) 13(50) 11(50) 9(50) 5(50) 4(30)
13:46:47 14:04:34 14:24:27 14:52:35 15:16:45 15:21:17 15:35:28 15:49:19 16:28:44 16:41:58
00:26:47 00:17:47 00:19:53 00:28:08 00:24:10 00:04:32 00:14:11 00:13:51 00:39:25 00:13:14
40(20) Cíl
17:09:28 17:11:01
00:27:30 00:01:33
MM+ 7. Cincibus Pavel -- Petříček Stanislav Cincibus team
Číslo: 553 Start: 14:20:00 Cíl: 18:18:00 Bodů: 450 Čas: 03:58:00 Penále: 0
5(50) 4(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20)
14:58:42 15:07:29 15:40:53 15:52:52 16:02:23 16:31:39 17:06:50 17:29:34 17:56:42 18:16:24
00:38:42 00:08:47 00:33:24 00:11:59 00:09:31 00:29:16 00:35:11 00:22:44 00:27:08 00:19:42
Cíl
18:18:00
00:01:36
MM+ 8. Semík Luboš -- Palas Jiří Žaket
Číslo: 506 Start: 12:45:00 Cíl: 16:56:50 Bodů: 480 Čas: 04:11:50 Penále: 24
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 30(50) 33(20) 34(30)
13:23:41 13:32:07 14:08:34 14:21:08 14:29:04 14:57:16 15:37:01 16:08:37 16:20:16 16:41:07
00:38:41 00:08:26 00:36:27 00:12:34 00:07:56 00:28:12 00:39:45 00:31:36 00:11:39 00:20:51
40(20) Cíl
16:55:27 16:56:50
00:14:20 00:01:23
MM+ 9. Venera Miroslav -- Švábek Karel CRAFT Team
Číslo: 541 Start: 14:05:00 Cíl: 18:03:04 Bodů: 460 Čas: 03:58:04 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20)
14:27:15 14:35:12 14:46:58 15:08:31 15:20:44 15:39:46 16:01:01 16:12:35 16:45:06 16:52:03
00:22:15 00:07:57 00:11:46 00:21:33 00:12:13 00:19:02 00:21:15 00:11:34 00:32:31 00:06:57
32(50) 2(30) 40(20) Cíl
17:11:06 17:34:44 18:01:35 18:03:04
00:19:03 00:23:38 00:26:51 00:01:29
MM+ 10. Buřt Vladimír -- Peťovský Jan SBK
Číslo: 511 Start: 13:00:00 Cíl: 17:01:46 Bodů: 410 Čas: 04:01:46 Penále: 4
37(30) 36(50) 29(30) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 32(50) 2(30) 40(20)
13:27:27 13:52:23 14:13:03 14:47:30 15:09:11 15:21:00 15:40:01 16:07:12 16:34:04 17:00:24
00:27:27 00:24:56 00:20:40 00:34:27 00:21:41 00:11:49 00:19:01 00:27:11 00:26:52 00:26:20
Cíl
17:01:46
00:01:22
MM+ 11. Vavrys Petr -- Dokoupil Jaroslav CRAFT Team
Číslo: 543 Start: 14:10:00 Cíl: 18:08:05 Bodů: 440 Čas: 03:58:05 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 16(20) 12(30) 10(30)
14:54:24 15:03:11 15:15:26 15:33:19 15:50:36 15:58:57 16:27:54 16:45:52 17:07:53 17:27:11
00:44:24 00:08:47 00:12:15 00:17:53 00:17:17 00:08:21 00:28:57 00:17:58 00:22:01 00:19:18
2(30) 40(20) Cíl
17:41:46 18:06:41 18:08:05
00:14:35 00:24:55 00:01:24
MM+ 12. Steuer Radovan -- Doležal Zbyněk BSC Opava
Číslo: 530 Start: 13:40:00 Cíl: 17:56:03 Bodů: 430 Čas: 04:16:03 Penále: 50
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20)
14:32:05 14:40:42 14:52:24 15:05:47 15:30:08 15:44:33 15:54:58 16:28:37 17:10:07 17:54:32
00:52:05 00:08:37 00:11:42 00:13:23 00:24:21 00:14:25 00:10:25 00:33:39 00:41:30 00:44:25
Cíl
17:56:03
00:01:31
MM+ 13. Rochford Iain -- Raber Res Irish Toblerone
Číslo: 525 Start: 13:30:00 Cíl: 17:30:49 Bodů: 420 Čas: 04:00:49 Penále: 2
1(10) 39(20) 2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 10(30)
13:50:46 14:05:47 14:19:03 14:35:14 14:42:11 15:00:32 15:15:12 15:32:45 15:44:21 16:07:36
00:20:46 00:15:01 00:13:16 00:16:11 00:06:57 00:18:21 00:14:40 00:17:33 00:11:36 00:23:15
12(30) 32(50) 40(20) Cíl
16:18:01 16:37:45 17:29:28 17:30:49
00:10:25 00:19:44 00:51:43 00:01:21
MM+ 14. Plocek Luboš -- Doležal Josef LBC Rychnov
Číslo: 501 Start: 12:30:00 Cíl: 16:29:35 Bodů: 480 Čas: 03:59:35 Penále: 0
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 17(50) 32(50) 2(30) 39(20)
13:02:33 13:09:15 13:44:14 13:56:54 14:06:25 14:35:13 15:09:54 15:37:48 15:55:45 16:11:34
00:32:33 00:06:42 00:34:59 00:12:40 00:09:31 00:28:48 00:34:41 00:27:54 00:17:57 00:15:49
40(20) Cíl
16:28:13 16:29:35
00:16:39 00:01:22
MM+ 15. Kiac Jiří -- Bogar Leoš Lee Cougan
Číslo: 540 Start: 14:05:00 Cíl: 18:15:01 Bodů: 450 Čas: 04:10:01 Penále: 22
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20)
14:46:36 14:56:17 15:09:43 15:21:43 15:41:01 15:55:56 16:06:34 16:47:34 17:28:54 17:52:11
00:41:36 00:09:41 00:13:26 00:12:00 00:19:18 00:14:55 00:10:38 00:41:00 00:41:20 00:23:17
40(20) Cíl
18:13:34 18:15:01
00:21:23 00:01:27
MM+ 16. Štěpánský Václav -- Tišnovský Zdeněk SK Žabovřesky Brno
Číslo: 534 Start: 13:55:00 Cíl: 17:53:55 Bodů: 450 Čas: 03:58:55 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20)
14:31:42 14:40:48 14:54:39 15:07:00 15:26:33 15:38:32 15:49:58 16:30:15 17:12:50 17:32:24
00:36:42 00:09:06 00:13:51 00:12:21 00:19:33 00:11:59 00:11:26 00:40:17 00:42:35 00:19:34
40(20) Cíl
17:52:11 17:53:55
00:19:47 00:01:44
MM+ 17. Kolář Rudolf -- Zítka Jiří A-team NOVO Bruntál
Číslo: 544 Start: 14:10:00 Cíl: 18:05:45 Bodů: 450 Čas: 03:55:45 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 30(50) 26(20) 27(80) 28(10) 29(30) 36(50)
14:45:05 14:53:55 15:05:08 15:24:02 15:48:20 16:02:17 16:30:01 16:57:35 17:10:32 17:31:14
00:35:05 00:08:50 00:11:13 00:18:54 00:24:18 00:13:57 00:27:44 00:27:34 00:12:57 00:20:42
37(30) 40(20) Cíl
17:46:05 18:04:14 18:05:45
00:14:51 00:18:09 00:01:31
MM+ 18. Bezecný Mojmír -- Václavek Jiří SKI OB Šternberk
Číslo: 502 Start: 12:30:00 Cíl: 16:41:34 Bodů: 340 Čas: 04:11:34 Penále: 24
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 27(80) 40(20) Cíl
13:02:58 13:11:14 13:29:09 14:13:01 14:37:21 14:47:06 15:55:26 16:40:11 16:41:34
00:32:58 00:08:16 00:17:55 00:43:52 00:24:20 00:09:45 01:08:20 00:44:45 00:01:23
MM+ 19. Háj Bohumil -- Janů Vladimír SHOCart & CykloServer.cz
Číslo: 554 Start: 14:25:00 Cíl: 18:24:12 Bodů: 430 Čas: 03:59:12 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 32(50)
14:57:26 15:10:55 15:33:32 15:46:33 16:03:38 16:32:21 16:49:04 17:11:22 17:18:30 17:39:27
00:32:26 00:13:29 00:22:37 00:13:01 00:17:05 00:28:43 00:16:43 00:22:18 00:07:08 00:20:57
39(20) 40(20) Cíl
17:58:20 18:22:41 18:24:12
00:18:53 00:24:21 00:01:31
MM+ 20. Paloncý Pavel -- Vozda Jiří KVS Divočák Šumperk
Číslo: 557 Start: 14:30:00 Cíl: 18:46:07 Bodů: 470 Čas: 04:16:07 Penále: 50
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30)
15:12:56 15:22:26 15:35:39 15:48:47 16:07:39 16:21:47 16:31:02 17:05:40 17:33:23 17:54:46
00:42:56 00:09:30 00:13:13 00:13:08 00:18:52 00:14:08 00:09:15 00:34:38 00:27:43 00:21:23
2(30) 40(20) Cíl
18:11:06 18:44:03 18:46:07
00:16:20 00:32:57 00:02:04
MM+ 21. Mlynarik Peter -- Malatin Juraj Mamly Team
Číslo: 521 Start: 13:20:00 Cíl: 17:34:56 Bodů: 410 Čas: 04:14:56 Penále: 30
31(20) () 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50)
11:12:08 11:23:31 13:52:35 14:04:58 14:28:17 14:40:15 15:07:51 15:32:31 15:45:43 16:08:44
00:00:0-767200:11:23 02:29:04 00:12:23 00:23:19 00:11:58 00:27:36 00:24:40 00:13:12 00:23:01
34(30) 38(20) 40(20) Cíl
16:56:44 17:21:44 17:33:27 17:34:56
00:48:00 00:25:00 00:11:43 00:01:29
MM+ 22. Gryc Tomáš -- Holík Marek KOS Tesla Brno
Číslo: 539 Start: 14:05:00 Cíl: 18:39:07 Bodů: 480 Čas: 04:34:07 Penále: 230
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 15(80) 18(30) 17(50) 32(50)
14:46:54 14:55:25 15:11:19 15:21:46 15:38:22 15:46:43 16:24:10 16:59:39 17:26:11 17:53:59
00:41:54 00:08:31 00:15:54 00:10:27 00:16:36 00:08:21 00:37:27 00:35:29 00:26:32 00:27:48
39(20) 40(20) Cíl
18:14:56 18:37:35 18:39:07
00:20:57 00:22:39 00:01:32
MM+ 23. Řeháček Petr -- Novotný Vladimír A-team NOVO Bruntál
Číslo: 537 Start: 14:00:00 Cíl: 17:59:11 Bodů: 260 Čas: 03:59:11 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
14:56:34 15:03:25 15:21:00 15:43:55 16:56:01 17:41:14 17:57:41 17:59:11
00:56:34 00:06:51 00:17:35 00:22:55 01:12:06 00:45:13 00:16:27 00:01:30
MM+ 24. Müller Petr -- Sluka Milan Jehlanka team
Číslo: 505 Start: 12:40:00 Cíl: 16:31:31 Bodů: 370 Čas: 03:51:31 Penále: 0
39(20) 2(30) 32(50) 31(20) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 34(30) 40(20)
13:10:37 13:26:17 13:50:02 14:12:34 14:23:16 14:38:05 14:58:25 15:26:51 16:12:34 16:29:57
00:30:37 00:15:40 00:23:45 00:22:32 00:10:42 00:14:49 00:20:20 00:28:26 00:45:43 00:17:23
Cíl
16:31:31
00:01:34
MM+ 25. Drápela Radek -- Kříž Pavel Vysočina
Číslo: 536 Start: 13:55:00 Cíl: 17:50:48 Bodů: 370 Čas: 03:55:48 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 40(20)
14:22:34 14:30:26 14:43:06 15:09:53 16:11:24 16:35:47 16:48:18 17:10:00 17:24:47 17:49:05
00:27:34 00:07:52 00:12:40 00:26:47 01:01:31 00:24:23 00:12:31 00:21:42 00:14:47 00:24:18
40(20) Cíl
17:49:08 17:50:48
00:00:03 00:01:40
MM+ 26. Škvor Martin -- Panoch Milan Kamenický lampioni
Číslo: 513 Start: 13:00:00 Cíl: 17:21:36 Bodů: 330 Čas: 04:21:36 Penále: 100
39(20) 32(50) 2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 10(30) 12(30) 17(50) 40(20)
13:30:39 13:48:50 14:10:53 14:34:55 14:41:58 14:59:46 15:25:28 15:37:01 16:09:04 17:20:06
00:30:39 00:18:11 00:22:03 00:24:02 00:07:03 00:17:48 00:25:42 00:11:33 00:32:03 01:11:02
Cíl
17:21:36
00:01:30
MM+ 27. Laštůvka Igor -- Argaláš Jaroslav Dezorienteering Bikers
Číslo: 504 Start: 12:40:00 Cíl: 16:43:38 Bodů: 310 Čas: 04:03:38 Penále: 8
5(50) 4(30) 15(80) 13(50) 11(50) 10(30) 40(20) Cíl
13:28:19 13:38:49 14:45:50 15:05:13 15:23:44 16:07:51 16:42:16 16:43:38
00:48:19 00:10:30 01:07:01 00:19:23 00:18:31 00:44:07 00:34:25 00:01:22
MM+ 28. Sladký Ivan -- Robek Olin SK Žabovřesky Brno
Číslo: 519 Start: 13:20:00 Cíl: 17:32:29 Bodů: 390 Čas: 04:12:29 Penále: 26
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 40(20) Cíl
14:08:03 14:18:23 14:32:10 14:57:17 15:14:01 15:24:05 15:58:33 16:49:21 17:31:03 17:32:29
00:48:03 00:10:20 00:13:47 00:25:07 00:16:44 00:10:04 00:34:28 00:50:48 00:41:42 00:01:26
MM+ 29. Fikejs Vladimír -- Trejtnar Pavel Cyklo Janoušek Žamberk
Číslo: 512 Start: 13:00:00 Cíl: 17:07:05 Bodů: 390 Čas: 04:07:05 Penále: 16
4(30) 5(50) 9(50) 11(50) 13(50) 15(80) 12(30) 10(30) 40(20) Cíl
13:35:30 13:42:02 14:19:30 14:42:48 14:53:24 15:37:15 16:08:17 16:25:41 17:05:25 17:07:05
00:35:30 00:06:32 00:37:28 00:23:18 00:10:36 00:43:51 00:31:02 00:17:24 00:39:44 00:01:40
MM+ 30. Cigoš Petr -- Svoboda Vladimír Ražoni
Číslo: 507 Start: 12:45:00 Cíl: 16:53:53 Bodů: 360 Čas: 04:08:53 Penále: 18
2(30) 10(30) 12(30) 11(50) 13(50) 15(80) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
13:26:27 13:54:09 14:05:11 14:29:25 14:42:29 15:17:34 16:05:12 16:28:02 16:52:23 16:53:53
00:41:27 00:27:42 00:11:02 00:24:14 00:13:04 00:35:05 00:47:38 00:22:50 00:24:21 00:01:30
MM+ 31. Kubíček Petr -- Dvořáček Petr 2RockBikers
Číslo: 556 Start: 14:25:00 Cíl: 18:12:15 Bodů: 370 Čas: 03:47:15 Penále: 0
39(20) 32(50) 17(50) 31(20) 30(50) 27(80) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
14:54:51 15:16:02 15:40:09 16:02:15 16:13:04 16:48:29 17:27:54 17:46:15 18:10:26 18:12:15
00:29:51 00:21:11 00:24:07 00:22:06 00:10:49 00:35:25 00:39:25 00:18:21 00:24:11 00:01:49
MM+ 32. Luňák Martin -- Rücker Petr Bike Libonice
Číslo: 514 Start: 13:10:00 Cíl: 17:01:34 Bodů: 350 Čas: 03:51:34 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20) 34(30) 40(20)
13:39:37 13:48:15 14:08:19 14:29:57 15:20:47 15:35:32 16:00:02 16:19:08 16:42:02 17:00:04
00:29:37 00:08:38 00:20:04 00:21:38 00:50:50 00:14:45 00:24:30 00:19:06 00:22:54 00:18:02
Cíl
17:01:34
00:01:30
MM+ 33. Krňanský Michal -- Sedlák Michal PCK Louda
Číslo: 503 Start: 12:35:00 Cíl: 16:43:52 Bodů: 380 Čas: 04:08:52 Penále: 18
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 26(20) 30(50) 33(20)
13:09:14 13:18:05 13:42:03 14:07:48 14:26:21 14:47:11 15:15:38 15:29:16 15:50:38 16:18:48
00:34:14 00:08:51 00:23:58 00:25:45 00:18:33 00:20:50 00:28:27 00:13:38 00:21:22 00:28:10
40(20) Cíl
16:42:26 16:43:52
00:23:38 00:01:26
MM+ 34. Havlík Vladimír -- Grubner Zdeněk PCK Louda
Číslo: 529 Start: 13:40:00 Cíl: 17:52:02 Bodů: 340 Čas: 04:12:02 Penále: 26
1(10) 2(30) 32(50) 17(50) 15(80) 13(50) 9(50) 40(20) Cíl
14:04:47 14:21:54 14:48:30 15:19:03 15:49:49 16:15:23 16:54:36 17:50:28 17:52:02
00:24:47 00:17:07 00:26:36 00:30:33 00:30:46 00:25:34 00:39:13 00:55:52 00:01:34
MM+ 35. Kříž Pavel -- Hruška Jiří Fox Team Vysočina
Číslo: 532 Start: 13:45:00 Cíl: 17:52:43 Bodů: 390 Čas: 04:07:43 Penále: 16
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 30(50) 27(80) 36(50) 37(30) 40(20) Cíl
14:34:52 14:45:58 14:59:22 15:23:31 15:58:43 16:26:25 17:06:39 17:26:53 17:50:43 17:52:43
00:49:52 00:11:06 00:13:24 00:24:09 00:35:12 00:27:42 00:40:14 00:20:14 00:23:50 00:02:00
MM+ 36. Bochenek Milan -- Šedivý Jiří Marda Team
Číslo: 522 Start: 13:20:00 Cíl: 17:14:40 Bodů: 310 Čas: 03:54:40 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 10(30) 12(30) 17(50) 32(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:07:25 14:20:55 14:37:13 15:00:51 15:15:26 15:58:10 16:24:50 16:47:49 17:12:28 17:14:40
00:47:25 00:13:30 00:16:18 00:23:38 00:14:35 00:42:44 00:26:40 00:22:59 00:24:39 00:02:12
MM+ 37. Matějec Viktor -- Bittmann Petr Jehlanka team
Číslo: 549 Start: 14:15:00 Cíl: 18:04:28 Bodů: 300 Čas: 03:49:28 Penále: 0
2(30) 32(50) 17(50) 18(30) 22(20) 26(20) 27(80) 40(20) Cíl
14:55:20 15:19:55 15:52:21 16:07:51 16:28:57 16:45:21 17:04:56 18:02:49 18:04:28
00:40:20 00:24:35 00:32:26 00:15:30 00:21:06 00:16:24 00:19:35 00:57:53 00:01:39
MM+ 38. Tomášek Jiří -- Janda Josef Originální Vivalín team Kadaň
Číslo: 516 Start: 13:15:00 Cíl: 17:05:50 Bodů: 330 Čas: 03:50:50 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 26(20) 27(80) 33(20) 39(20) 40(20)
13:49:14 14:07:54 14:29:01 14:42:49 15:02:42 15:24:18 15:40:22 16:20:56 16:41:23 17:04:00
00:34:14 00:18:40 00:21:07 00:13:48 00:19:53 00:21:36 00:16:04 00:40:34 00:20:27 00:22:37
Cíl
17:05:50
00:01:50
MM+ 39. Blabla Zdeněk -- John Vladimír SKP České Budějovice
Číslo: 551 Start: 14:20:00 Cíl: 17:58:13 Bodů: 310 Čas: 03:38:13 Penále: 0
39(20) 32(50) 33(20) 30(50) 26(20) 25(50) 27(80) 40(20) Cíl
14:55:14 15:16:53 15:40:42 15:55:12 16:13:01 16:34:50 17:03:18 17:56:27 17:58:13
00:35:14 00:21:39 00:23:49 00:14:30 00:17:49 00:21:49 00:28:28 00:53:09 00:01:46
MM+ 40. Horák Michal -- Otta Jiří Bike Tunel Team
Číslo: 550 Start: 14:15:00 Cíl: 18:13:25 Bodů: 320 Čas: 03:58:25 Penále: 0
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 34(30) 40(20) Cíl
14:47:43 14:56:17 15:10:48 15:38:07 16:02:02 16:28:16 16:58:23 17:52:41 18:11:51 18:13:25
00:32:43 00:08:34 00:14:31 00:27:19 00:23:55 00:26:14 00:30:07 00:54:18 00:19:10 00:01:34
MM+ 41. Kraus Miroslav -- Růžička Jiří SKP České Budějovice
Číslo: 555 Start: 14:25:00 Cíl: 18:45:14 Bodů: 370 Čas: 04:20:14 Penále: 90
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 26(20) 30(50) 31(20) 17(50) 40(20)
14:49:04 14:56:06 15:08:22 15:44:22 16:15:44 16:28:46 16:55:15 17:14:28 17:44:59 18:43:27
00:24:04 00:07:02 00:12:16 00:36:00 00:31:22 00:13:02 00:26:29 00:19:13 00:30:31 00:58:28
Cíl
18:45:14
00:01:47
MM+ 42. Tesař Jiří -- Náhlovský David Žlutý kopec
Číslo: 508 Start: 12:50:00 Cíl: 16:47:37 Bodů: 270 Čas: 03:57:37 Penále: 0
39(20) 32(50) 30(50) 31(20) 17(50) 18(30) 2(30) 40(20) Cíl
13:37:15 13:58:20 14:30:54 14:39:24 15:02:21 15:16:14 16:14:54 16:45:56 16:47:37
00:47:15 00:21:05 00:32:34 00:08:30 00:22:57 00:13:53 00:58:40 00:31:02 00:01:41
MM+ 43. Golombiovský Jaroslav -- Spilka František Jehlanka team
Číslo: 524 Start: 13:25:00 Cíl: 17:27:23 Bodů: 300 Čas: 04:02:23 Penále: 6
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 27(80) 35(10) 40(20) Cíl
13:54:12 14:04:59 14:20:45 14:49:57 15:08:32 15:37:35 16:11:05 17:02:19 17:25:22 17:27:23
00:29:12 00:10:47 00:15:46 00:29:12 00:18:35 00:29:03 00:33:30 00:51:14 00:23:03 00:02:01
MM+ 44. Tolar Přemysl -- Raab Štěpán Opozdilci
Číslo: 528 Start: 13:40:00 Cíl: 17:59:50 Bodů: 300 Čas: 04:19:50 Penále: 80
39(20) 32(50) 17(50) 15(80) 13(50) 2(30) 40(20) Cíl
14:23:01 14:48:40 15:24:39 16:09:13 16:44:57 17:30:10 17:58:13 17:59:50
00:43:01 00:25:39 00:35:59 00:44:34 00:35:44 00:45:13 00:28:03 00:01:37
MM+ 45. Glos Hynek -- Preisler Jiří Lučan Team
Číslo: 533 Start: 13:50:00 Cíl: 18:04:45 Bodů: 230 Čas: 04:14:45 Penále: 30
38(20) 37(30) 36(50) 29(30) 27(80) 40(20) Cíl
14:30:22 14:38:40 14:59:12 15:26:31 16:52:46 18:02:20 18:04:45
00:40:22 00:08:18 00:20:32 00:27:19 01:26:15 01:09:34 00:02:25
MM+ 46. Vičan Radek -- Štefan Miloš OK Harcov
Číslo: 542 Start: 14:05:00 Cíl: 17:57:10 Bodů: 250 Čas: 03:52:10 Penále: 0
5(50) 4(30) 2(30) 32(50) 30(50) 39(20) 40(20) Cíl
14:51:28 15:06:06 15:23:59 16:03:11 16:57:55 17:30:04 17:55:08 17:57:10
00:46:28 00:14:38 00:17:53 00:39:12 00:54:44 00:32:09 00:25:04 00:02:02
MM+ 47. Lužný Ivo -- Vystavěl Jaroslav CRAFT Team
Číslo: 517 Start: 13:15:00 Cíl: 17:12:32 Bodů: 290 Čas: 03:57:32 Penále: 0
37(30) 36(50) 29(30) 28(10) 25(50) 26(20) 27(80) 40(20) Cíl
13:50:50 14:06:56 14:31:11 14:48:06 15:16:09 15:44:29 16:09:41 17:10:54 17:12:32
00:35:50 00:16:06 00:24:15 00:16:55 00:28:03 00:28:20 00:25:12 01:01:13 00:01:38
MM+ 48. Sysel Zdeněk -- Jasz Pavel SYJA
Číslo: 535 Start: 13:55:00 Cíl: 18:07:01 Bodů: 210 Čas: 04:12:01 Penále: 26
2(30) 4(30) 5(50) 9(50) 8(30) 40(20) Cíl
14:39:58 15:07:12 15:21:43 16:18:53 16:46:59 18:04:48 18:07:01
00:44:58 00:27:14 00:14:31 00:57:10 00:28:06 01:17:49 00:02:13
MM+ 49. Palička Alois -- Stříbrný Václav
Číslo: 527 Start: 13:35:00 Cíl: 17:24:10 Bodů: 210 Čas: 03:49:10 Penále: 0
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 10(30) 2(30) 40(20) Cíl
14:40:23 14:52:20 15:10:19 15:36:03 16:19:57 16:45:40 17:21:40 17:24:10
01:05:23 00:11:57 00:17:59 00:25:44 00:43:54 00:25:43 00:36:00 00:02:30
MM+ 50. Rubeš Martin -- Dukát Martin Koloklinika
Číslo: 545 Start: 14:10:00 Cíl: 18:29:55 Bodů: 280 Čas: 04:19:55 Penále: 80
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 9(50) 11(50) 2(30) 40(20) Cíl
15:01:22 15:15:48 15:31:43 15:57:16 16:32:39 16:51:33 17:42:44 18:27:50 18:29:55
00:51:22 00:14:26 00:15:55 00:25:33 00:35:23 00:18:54 00:51:11 00:45:06 00:02:05
MM+ 51. Janda Luboš -- Habal Vojtěch Hajan bike team Chrudim
Číslo: 520 Start: 13:20:00 Cíl: 17:32:28 Bodů: 270 Čas: 04:12:28 Penále: 26
1(10) 2(30) 4(30) 3(20) 8(30) 11(50) 13(50) 10(30) 40(20) Cíl
13:49:04 14:11:41 14:36:05 14:55:01 15:17:36 15:41:18 15:52:26 16:40:07 17:30:55 17:32:28
00:29:04 00:22:37 00:24:24 00:18:56 00:22:35 00:23:42 00:11:08 00:47:41 00:50:48 00:01:33
MM+ 52. Janota Vladislav -- Grauzel Vladimír Farmaceut
Číslo: 548 Start: 14:15:00 Cíl: 19:00:52 Bodů: 370 Čas: 04:45:52 Penále: 340
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 8(30) 9(50) 11(50) 13(50) 13(50) 32(50)
14:41:27 15:02:41 15:23:33 15:31:27 16:05:40 16:33:33 16:51:46 17:11:52 17:15:35 18:07:45
00:26:27 00:21:14 00:20:52 00:07:54 00:34:13 00:27:53 00:18:13 00:20:06 00:03:43 00:52:10
32(50) 40(20) Cíl
18:11:22 18:59:08 19:00:52
00:03:37 00:47:46 00:01:44
MM+ 53. Divecký Josef -- Horák Petr Chrypísk a Škrojc
Číslo: 552 Start: 14:20:00 Cíl: 19:00:40 Bodů: 230 Čas: 04:40:40 Penále: 290
5(50) 4(30) 3(20) 8(30) 10(30) 32(50) 32(50) 40(20) Cíl
15:49:07 16:04:31 16:20:55 16:52:20 17:29:32 18:05:31 18:10:02 18:59:02 19:00:40
01:29:07 00:15:24 00:16:24 00:31:25 00:37:12 00:35:59 00:04:31 00:49:00 00:01:38
MM+ 54. Kastner Jiří -- Otáhal Josef Kostelec na Hané
Číslo: 509 Start: 12:50:00 Cíl: 17:15:00 Bodů: 190 Čas: 04:25:00 Penále: 140
1(10) 2(30) 4(30) 5(50) 3(20) 8(30) 40(20) Cíl
13:25:50 13:53:27 14:21:48 14:34:06 15:01:22 15:35:14 17:08:20 17:15:00
00:35:50 00:27:37 00:28:21 00:12:18 00:27:16 00:33:52 01:33:06 00:06:40