Pannon Napok Tájkerékpár / Pannon MTBO Days - 2006 | P 2006.08.18. 20:16 |
SPORTident eredmények 1. Nap / Day 1 | készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006 |
Hely Név Idő
F/M 21E (7) 12.3 km 230 m 10 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(43) 7(40) 8(38) 9(39) 10(41) C
1 Tóth Tamás 59:17 5:47 (3) 12:45 (3) 21:00 (1) 30:23 (1) 36:58 (1) 39:18 (1) 44:32 (2) 48:42 (2) 54:49 (1) 57:50 (1) 59:17 (1)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 5:47 (3) 6:58 (4) 8:15 (1) 9:23 (6) 6:35 (6) 2:20 (2) 5:14 (3) 4:10 (4) 6:07 (2) 3:01 (5) 1:27 (3)
2 Molnár Zoltán 59:52 5:02 (1) 11:55 (2) 23:34 (2) 31:02 (2) 37:10 (2) 39:28 (2) 44:00 (1) 48:03 (1) 56:02 (2) 58:25 (2) 59:52 (2)
THT Tapolcai Honvéd SE 5:02 (1) 6:53 (3) 11:39 (5) 7:28 (2) 6:08 (2) 2:18 (1) 4:32 (2) 4:03 (3) 7:59 (3) 2:23 (2) 1:27 (3)
3 Haingartner Christoph 63:16 7:25 (7) 19:13 (7) 32:04 (7) 38:20 (7) 44:41 (7) 47:23 (6) 51:33 (5) 54:46 (5) 60:12 (3) 62:06 (3) 63:16 (3)
GRZ OLC Graz 7:25 (7) 11:48 (7) 12:51 (6) 6:16 (1) 6:21 (4) 2:42 (5) 4:10 (1) 3:13 (1) 5:26 (1) 1:54 (1) 1:10 (1)
4 Kmetič Sandi 66:16 5:14 (2) 11:34 (1) 26:11 (5) 35:38 (5) 41:14 (4) 43:38 (4) 49:35 (4) 53:18 (3) 62:24 (5) 64:59 (5) 66:16 (4)
POL OK Polaris 5:14 (2) 6:20 (1) 14:37 (7) 9:27 (7) 5:36 (1) 2:24 (3) 5:57 (4) 3:43 (2) 9:06 (5) 2:35 (3) 1:17 (2)
5 Tamás Tibor 66:58 6:19 (4) 13:01 (4) 23:49 (3) 32:06 (3) 38:42 (3) 42:01 (3) 48:08 (3) 53:32 (4) 62:11 (4) 64:58 (4) 66:58 (5)
DTC Diósgyőri Tájfutó C 6:19 (4) 6:42 (2) 10:48 (4) 8:17 (3) 6:36 (7) 3:19 (6) 6:07 (5) 5:24 (6) 8:39 (4) 2:47 (4) 2:00 (6)
6 Dosek Ágoston 73:11 6:19 (4) 15:43 (5) 26:01 (4) 35:20 (4) 41:40 (5) 44:15 (5) 52:08 (6) 57:08 (6) 67:23 (6) 71:13 (6) 73:11 (6)
OSC Orvosegyetem SC 6:19 (4) 9:24 (5) 10:18 (2) 9:19 (5) 6:20 (3) 2:35 (4) 7:53 (6) 5:00 (5) 10:15 (6) 3:50 (6) 1:58 (5)
Dravetz Walter hiba 6:31 (6) 17:28 (6) 28:14 (6) 37:05 (6) 43:27 (6) ----- 48:34 52:53 61:04 63:44 65:06
GRZ OLC Graz 6:31 (6) 10:57 (6) 10:46 (3) 8:51 (4) 6:22 (5) 5:07 4:19 8:11 2:40 1:22
N/W 21E (5) 10.1 km 155 m 8 ep
1(46) 2(45) 3(33) 4(47) 5(42) 6(40) 7(39) 8(41) C
1 Füzy Anna 47:20 7:44 (2) 9:55 (1) 19:18 (1) 24:36 (1) 30:01 (1) 33:49 (1) 43:27 (1) 45:45 (1) 47:20 (1)
OSC Orvosegyetem SC 7:44 (2) 2:11 (1) 9:23 (3) 5:18 (1) 5:25 (1) 3:48 (1) 9:38 (1) 2:18 (1) 1:35 (2)
2 Marosffy Orsolya 58:04 10:36 (4) 12:49 (4) 23:02 (4) 30:42 (4) 36:55 (3) 41:05 (3) 53:42 (2) 56:29 (2) 58:04 (2)
OSC Orvosegyetem SC 10:36 (4) 2:13 (2) 10:13 (4) 7:40 (4) 6:13 (2) 4:10 (3) 12:37 (3) 2:47 (2) 1:35 (2)
3 Cseh Veronika 60:08 10:22 (3) 12:38 (3) 21:58 (3) 28:53 (3) 35:42 (2) 41:04 (2) 54:14 (3) 58:17 (3) 60:08 (3)
MSE Megalódusz SE 10:22 (3) 2:16 (3) 9:20 (2) 6:55 (3) 6:49 (3) 5:22 (4) 13:10 (4) 4:03 (4) 1:51 (4)
4 Osterman Eneja 61:51 7:20 (1) 10:20 (2) 19:36 (2) 25:54 (2) 42:32 (4) 46:26 (4) 57:07 (4) 60:26 (4) 61:51 (4)
POL OK Polaris 7:20 (1) 3:00 (4) 9:16 (1) 6:18 (2) 16:38 (5) 3:54 (2) 10:41 (2) 3:19 (3) 1:25 (1)
5 Csányi Éva 86:48 11:26 (5) 14:55 (5) 29:13 (5) 38:09 (5) 47:08 (5) 53:33 (5) 79:37 (5) 84:41 (5) 86:48 (5)
VBT Veszprémi Bridzs és 11:26 (5) 3:29 (5) 14:18 (5) 8:56 (5) 8:59 (4) 6:25 (5) 26:04 (5) 5:04 (5) 2:07 (5)
F/M 14 (5) 7.8 km 105 m 6 ep
1(45) 2(33) 3(47) 4(34) 5(38) 6(41) C
1 Horváth Marcell 50:13 8:21 (1) 20:33 (2) 29:07 (1) 33:40 (1) 39:01 (1) 48:28 (1) 50:13 (1)
VBT Veszprémi Bridzs és 8:21 (1) 12:12 (2) 8:34 (1) 4:33 (1) 5:21 (1) 9:27 (1) 1:45 (1)
2 Engi Erik 56:23 9:03 (2) 20:02 (1) 29:18 (2) 34:35 (2) 43:37 (2) 54:28 (2) 56:23 (2)
VBT Veszprémi Bridzs és 9:03 (2) 10:59 (1) 9:16 (2) 5:17 (3) 9:02 (5) 10:51 (3) 1:55 (2)
3 Nagy Patrik 60:20 11:00 (3) 23:36 (3) 33:14 (3) 38:34 (3) 47:29 (3) 58:24 (3) 60:20 (3)
VBT Veszprémi Bridzs és 11:00 (3) 12:36 (3) 9:38 (3) 5:20 (4) 8:55 (4) 10:55 (4) 1:56 (3)
4 Maxa John 66:30 12:29 (5) 26:52 (5) 40:19 (5) 45:33 (5) 53:26 (5) 64:12 (4) 66:30 (4)
VIL Naturfreunde Villac 12:29 (5) 14:23 (5) 13:27 (5) 5:14 (2) 7:53 (3) 10:46 (2) 2:18 (5)
5 Németh Bence 68:31 11:32 (4) 24:44 (4) 37:32 (4) 43:59 (4) 51:30 (4) 66:34 (5) 68:31 (5)
VBT Veszprémi Bridzs és 11:32 (4) 13:12 (4) 12:48 (4) 6:27 (5) 7:31 (2) 15:04 (5) 1:57 (4)
F/M 18 (7) 10.1 km 155 m 8 ep
1(46) 2(45) 3(33) 4(47) 5(42) 6(40) 7(39) 8(41) C
1 Haselsberger Kevin 57:49 6:57 (1) 16:06 (5) 23:56 (1) 29:20 (1) 41:16 (1) 44:37 (1) 53:50 (1) 56:29 (1) 57:49 (1)
VIL Naturfreunde Villac 6:57 (1) 9:09 (7) 7:50 (1) 5:24 (2) 11:56 (5) 3:21 (1) 9:13 (1) 2:39 (1) 1:20 (1)
2 Bertóti Róbert 65:46 9:26 (3) 13:38 (1) 32:34 (5) 37:17 (3) 43:51 (2) 48:05 (2) 60:48 (2) 63:49 (2) 65:46 (2)
DTC Diósgyőri Tájfutó C 9:26 (3) 4:12 (4) 18:56 (7) 4:43 (1) 6:34 (1) 4:14 (2) 12:43 (2) 3:01 (2) 1:57 (3)
3 Pálfi Gergely 71:57 11:21 (5) 14:59 (3) 27:33 (3) 37:32 (4) 45:18 (3) 50:56 (3) 66:09 (3) 69:58 (3) 71:57 (3)
RTF Rendőrtiszti Főisko 11:21 (5) 3:38 (3) 12:34 (3) 9:59 (5) 7:46 (2) 5:38 (4) 15:13 (3) 3:49 (5) 1:59 (5)
4 Dima Ákos 79:39 12:23 (6) 15:55 (4) 31:11 (4) 44:30 (5) 52:34 (4) 59:13 (4) 74:32 (4) 77:45 (4) 79:39 (4)
VHS Veszprémi Honvéd SE 12:23 (6) 3:32 (2) 15:16 (5) 13:19 (6) 8:04 (3) 6:39 (6) 15:19 (5) 3:13 (3) 1:54 (2)
5 Leel-Őssy Attila 83:58 9:08 (2) 13:43 (2) 27:23 (2) 34:34 (2) 57:20 (5) 62:57 (5) 78:13 (5) 82:01 (5) 83:58 (5)
RTF Rendőrtiszti Főisko 9:08 (2) 4:35 (5) 13:40 (4) 7:11 (3) 22:46 (7) 5:37 (3) 15:16 (4) 3:48 (4) 1:57 (3)
6 Maier Benjamin 94:51 11:08 (4) 17:12 (6) 34:41 (6) 51:10 (6) 61:09 (6) 68:17 (6) 85:44 (6) 90:29 (6) 94:51 (6)
KLF HSV Klagenfurt 11:08 (4) 6:04 (6) 17:29 (6) 16:29 (7) 9:59 (4) 7:08 (7) 17:27 (6) 4:45 (7) 4:22 (7)
7 Nagy Péter 115:37 39:10 (7) 42:13 (7) 54:40 (7) 63:07 (7) 85:11 (7) 91:05 (7) 109:17 (7) 113:38 (7) 115:37 (7)
RTF Rendőrtiszti Főisko 39:10 (7) 3:03 (1) 12:27 (2) 8:27 (4) 22:04 (6) 5:54 (5) 18:12 (7) 4:21 (6) 1:59 (5)
F/M 40 (7) 10.1 km 155 m 8 ep
1(46) 2(45) 3(33) 4(47) 5(42) 6(40) 7(39) 8(41) C
1 Jankó Tamás 46:09 6:54 (1) 10:34 (6) 18:22 (2) 22:44 (2) 28:46 (1) 32:32 (1) 42:19 (1) 44:47 (1) 46:09 (1)
HSE Hegyisport Szentend 6:54 (1) 3:40 (7) 7:48 (1) 4:22 (1) 6:02 (1) 3:46 (2) 9:47 (3) 2:28 (2) 1:22 (1)
2 Pálfi Antal 49:53 6:59 (2) 9:15 (1) 17:42 (1) 22:25 (1) 32:28 (3) 36:15 (3) 45:28 (2) 48:27 (2) 49:53 (2)
RTF Rendőrtiszti Főisko 6:59 (2) 2:16 (3) 8:27 (2) 4:43 (3) 10:03 (3) 3:47 (3) 9:13 (2) 2:59 (4) 1:26 (2)
3 Bunyik László 58:06 8:14 (6) 10:13 (4) 19:20 (3) 24:23 (3) 40:54 (5) 44:38 (4) 54:25 (5) 56:36 (3) 58:06 (3)
MEA Miskolci Egyetemi A 8:14 (6) 1:59 (1) 9:07 (5) 5:03 (4) 16:31 (6) 3:44 (1) 9:47 (3) 2:11 (1) 1:30 (3)
4 Irk Hannes 58:24 8:07 (5) 10:22 (5) 19:26 (4) 26:25 (5) 40:34 (4) 44:41 (5) 53:53 (4) 56:47 (4) 58:24 (4)
VIL Naturfreunde Villac 8:07 (5) 2:15 (2) 9:04 (4) 6:59 (5) 14:09 (5) 4:07 (4) 9:12 (1) 2:54 (3) 1:37 (4)
5 Bergner Walter 74:51 17:36 (7) 20:32 (7) 29:20 (7) 37:37 (6) 48:12 (6) 54:50 (6) 68:32 (6) 72:18 (5) 74:51 (5)
VIL Naturfreunde Villac 17:36 (7) 2:56 (5) 8:48 (3) 8:17 (6) 10:35 (4) 6:38 (6) 13:42 (6) 3:46 (5) 2:33 (5)
Maier Curt hiba 7:17 (4) 10:11 (3) 20:21 (5) 24:44 (4) 30:50 (2) 35:10 (2) 46:18 (3) ----- 50:16
KLF HSV Klagenfurt 7:17 (4) 2:54 (4) 10:10 (6) 4:23 (2) 6:06 (2) 4:20 (5) 11:08 (5) 3:58
Lang Gottfried hiba 7:06 (3) 10:02 (2) 22:00 (6) ----- 34:40 38:27 48:30 50:53 52:18
STM Naturfreunde Steier 7:06 (3) 2:56 (5) 11:58 (7) 12:40 3:47 10:03 2:23 1:25
N/W 14 (2) 6.8 km 85 m 5 ep
1(44) 2(47) 3(34) 4(38) 5(41) C
1 Maier Melanie 64:09 16:42 (1) 24:11 (1) 33:11 (1) 45:33 (1) 61:43 (1) 64:09 (1)
KLF HSV Klagenfurt 16:42 (1) 7:29 (2) 9:00 (1) 12:22 (2) 16:10 (1) 2:26 (1)
2 Reinisch Theresa 69:11 18:24 (2) 25:32 (2) 42:41 (2) 50:27 (2) 66:40 (2) 69:11 (2)
VIL Naturfreunde Villac 18:24 (2) 7:08 (1) 17:09 (2) 7:46 (1) 16:13 (2) 2:31 (2)
N/W 18 (3) 7.8 km 105 m 6 ep
1(45) 2(33) 3(47) 4(34) 5(38) 6(41) C
1 Reinisch Helena 62:16 9:07 (1) 22:22 (1) 36:08 (2) 41:24 (1) 49:14 (1) 60:06 (1) 62:16 (1)
VIL Naturfreunde Villac 9:07 (1) 13:15 (1) 13:46 (3) 5:16 (1) 7:50 (2) 10:52 (1) 2:10 (1)
2 Primus Eva 64:44 10:19 (3) 25:05 (3) 37:09 (3) 43:39 (2) 50:20 (2) 62:17 (2) 64:44 (2)
VIL Naturfreunde Villac 10:19 (3) 14:46 (3) 12:04 (2) 6:30 (2) 6:41 (1) 11:57 (2) 2:27 (2)
3 Kienzer Anna 68:53 9:33 (2) 23:44 (2) 34:06 (1) 44:56 (3) 53:11 (3) 66:25 (3) 68:53 (3)
VIL Naturfreunde Villac 9:33 (2) 14:11 (2) 10:22 (1) 10:50 (3) 8:15 (3) 13:14 (3) 2:28 (3)
N/W 40 (2) 7.8 km 105 m 6 ep
1(45) 2(33) 3(47) 4(34) 5(38) 6(41) C
1 Wagner Ulrike 43:47 8:27 (2) 17:29 (1) 24:12 (1) 27:43 (1) 33:04 (1) 42:09 (1) 43:47 (1)
AND OL Andritz 8:27 (2) 9:02 (1) 6:43 (1) 3:31 (1) 5:21 (1) 9:05 (1) 1:38 (1)
2 Irk Karin 49:09 7:10 (1) 18:11 (2) 25:17 (2) 29:37 (2) 37:32 (2) 47:12 (2) 49:09 (2)
VIL Naturfreunde Villac 7:10 (1) 11:01 (2) 7:06 (2) 4:20 (2) 7:55 (2) 9:40 (2) 1:57 (2)
Nyílt K / Open B (5) 6.8 km 85 m 5 ep
1(44) 2(47) 3(34) 4(38) 5(41) C
1 Rosenkranz Günter 38:32 8:58 (1) 16:24 (1) 20:17 (1) 26:02 (1) 36:51 (1) 38:32 (1)
AND OL Andritz 8:58 (1) 7:26 (4) 3:53 (1) 5:45 (1) 10:49 (1) 1:41 (2)
2 Zenz Sebastian 50:23 14:40 (2) 20:44 (2) 25:46 (2) 36:20 (2) 48:47 (2) 50:23 (2)
VIL Naturfreunde Villac 14:40 (2) 6:04 (1) 5:02 (2) 10:34 (4) 12:27 (2) 1:36 (1)
3 Lendvai Katalin 60:42 19:46 (3) 26:30 (3) 32:20 (3) 41:12 (3) 58:10 (3) 60:42 (3)
VHS Veszprémi Honvéd SE 19:46 (3) 6:44 (2) 5:50 (3) 8:52 (3) 16:58 (4) 2:32 (4)
4 Zenz Miriam 73:42 33:00 (5) 43:27 (5) 51:25 (5) 59:07 (5) 71:36 (4) 73:42 (4)
VIL Naturfreunde Villac 33:00 (5) 10:27 (5) 7:58 (5) 7:42 (2) 12:29 (3) 2:06 (3)
5 Zenz Andrea 99:53 21:51 (4) 29:10 (4) 35:28 (4) 50:43 (4) 97:08 (5) 99:53 (5) 75:14 83:14
VIL Naturfreunde Villac 21:51 (4) 7:19 (3) 6:18 (4) 15:15 (5) 46:25 (5) 2:45 (5) *44 *47