MM+ 1. Hasman Jan -- Fajtl Jaroslav Plzeňská smršť
Číslo: 515 Start: 11:00:00 Cíl: 14:53:14 Bodů: 310 Čas: 03:53:14 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 15(30) 16(20) 35(10)
11:22:14 11:38:36 12:03:57 12:30:38 12:59:08 13:42:34 13:56:18 14:13:55 14:36:13 14:52:22
00:22:14 00:16:22 00:25:21 00:26:41 00:28:30 00:43:26 00:13:44 00:17:37 00:22:18 00:16:09
Cíl
14:53:14
00:00:52
MM+ 2. Přibyl Ivan -- Jonáš Radek Pedagogická Fakulta
Číslo: 533 Start: 11:15:00 Cíl: 14:52:20 Bodů: 290 Čas: 03:37:20 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 8(20) 12(30) 2(30) 1(10) 35(10)
11:37:46 12:03:10 12:29:08 12:58:27 13:29:45 13:51:50 14:07:34 14:29:59 14:41:15 14:51:45
00:22:46 00:25:24 00:25:58 00:29:19 00:31:18 00:22:05 00:15:44 00:22:25 00:11:16 00:10:30
Cíl
14:52:20
00:00:35
MM+ 3. Urválek Jiří -- Hlaváč Jiří KOS Tesla Brno
Číslo: 506 Start: 10:45:00 Cíl: 14:53:01 Bodů: 310 Čas: 04:08:01 Penále: 18
2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 12(30) 16(20) 1(10) 35(10) Cíl
11:14:31 11:40:35 12:03:43 12:34:10 13:30:59 14:00:36 14:20:26 14:42:21 14:52:03 14:53:01
00:29:31 00:26:04 00:23:08 00:30:27 00:56:49 00:29:37 00:19:50 00:21:55 00:09:42 00:00:58
MM+ 4. Plocek Luboš -- Doležal Josef LBC International Nové Město nad Me
Číslo: 536 Start: 11:05:00 Cíl: 15:03:20 Bodů: 260 Čas: 03:58:20 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 2(30) 35(10) Cíl
11:28:20 11:55:51 12:27:07 13:07:31 14:01:49 14:46:17 15:02:25 15:03:20
00:23:20 00:27:31 00:31:16 00:40:24 00:54:18 00:44:28 00:16:08 00:00:55
MM+ 5. Křeček Miroslav -- Fajkus Tomáš KOB Prostějov
Číslo: 543 Start: 10:50:00 Cíl: 15:03:35 Bodů: 300 Čas: 04:13:35 Penále: 28
16(20) 15(30) 13(50) 11(30) 9(50) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
11:18:07 11:41:44 12:04:31 12:33:44 13:00:25 13:50:39 14:45:38 15:02:37 15:03:35
00:28:07 00:23:37 00:22:47 00:29:13 00:26:41 00:50:14 00:54:59 00:16:59 00:00:58
MM+ 6. Novák Libor -- Semík Luboš ŽAKET team
Číslo: 511 Start: 10:55:00 Cíl: 14:48:45 Bodů: 250 Čas: 03:53:45 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 16(20) 35(10) Cíl
11:24:22 11:38:40 12:06:15 12:34:16 13:05:24 14:01:31 14:26:42 14:47:32 14:48:45
00:29:22 00:14:18 00:27:35 00:28:01 00:31:08 00:56:07 00:25:11 00:20:50 00:01:13
MM+ 7. Kamenický Radan -- Janíček Jan OSN - SK Orientační sporty Nové Mě
Číslo: 503 Start: 10:40:00 Cíl: 14:40:03 Bodů: 280 Čas: 04:00:03 Penále: 2
3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:24:27 11:50:59 12:21:56 13:22:26 13:52:39 14:14:38 14:29:43 14:39:15 14:40:03
00:44:27 00:26:32 00:30:57 01:00:30 00:30:13 00:21:59 00:15:05 00:09:32 00:00:48
MM+ 8. Müller Petr -- Golombiovský Jaroslav Jehlanka team
Číslo: 507 Start: 10:55:00 Cíl: 14:52:14 Bodů: 230 Čas: 03:57:14 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:53:51 12:25:03 13:04:56 14:05:53 14:24:39 14:41:44 14:51:15 14:52:14
00:58:51 00:31:12 00:39:53 01:00:57 00:18:46 00:17:05 00:09:31 00:00:59
MM+ 9. Sochor Tomáš -- Jakobi Zdeněk SK Peloton Havířov
Číslo: 526 Start: 10:35:00 Cíl: 14:30:52 Bodů: 230 Čas: 03:55:52 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 35(10) Cíl
11:00:03 11:17:04 11:46:19 12:15:19 12:48:58 13:47:29 14:29:45 14:30:52
00:25:03 00:17:01 00:29:15 00:29:00 00:33:39 00:58:31 00:42:16 00:01:07
MM+ 10. Zmítko Jiří -- Ryč Václav Horská služba Bouřňák
Číslo: 540 Start: 10:05:00 Cíl: 13:40:45 Bodů: 230 Čas: 03:35:45 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:54:19 11:28:53 12:07:05 12:54:35 13:11:38 13:23:06 13:39:54 13:40:45
00:49:19 00:34:34 00:38:12 00:47:30 00:17:03 00:11:28 00:16:48 00:00:51
MM+ 11. Král Jiří -- Bezecný Mojmír SSU Šumperk
Číslo: 542 Start: 10:40:00 Cíl: 15:01:16 Bodů: 300 Čas: 04:21:16 Penále: 100
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 12(30) 2(30) 35(10) Cíl
11:07:47 11:39:12 12:05:54 12:38:47 13:38:00 14:12:30 14:39:26 15:00:16 15:01:16
00:27:47 00:31:25 00:26:42 00:32:53 00:59:13 00:34:30 00:26:56 00:20:50 00:01:00
MM+ 12. Rücker Petr -- Luňák Martin Bike Libonice
Číslo: 514 Start: 10:30:00 Cíl: 14:21:37 Bodů: 230 Čas: 03:51:37 Penále: 0
1(10) 2(30) 6(80) 4(30) 3(50) 34(20) 35(10) Cíl
11:00:53 11:20:42 11:59:36 12:34:29 13:11:24 14:00:40 14:20:44 14:21:37
00:30:53 00:19:49 00:38:54 00:34:53 00:36:55 00:49:16 00:20:04 00:00:53
MM+ 13. Sladký Ivan -- Robek Oldřich SK Žabovřesky Brno
Číslo: 522 Start: 10:30:00 Cíl: 14:37:52 Bodů: 220 Čas: 04:07:52 Penále: 16
20(30) 22(50) 24(80) 23(30) 19(20) 35(10) Cíl
11:38:15 12:09:17 12:40:29 13:12:24 13:59:44 14:36:49 14:37:52
01:08:15 00:31:02 00:31:12 00:31:55 00:47:20 00:37:05 00:01:03
MM+ 14. Tomášek Jiří -- Janda Josef Originální Vivalín team Kadaň
Číslo: 531 Start: 10:10:00 Cíl: 13:39:27 Bodů: 210 Čas: 03:29:27 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:35:37 11:07:27 11:36:35 12:10:34 13:09:44 13:38:00 13:39:27
00:25:37 00:31:50 00:29:08 00:33:59 00:59:10 00:28:16 00:01:27
MM+ 15. Náhlovský David -- Chroust Karel KOS Tesla Brno
Číslo: 530 Start: 10:00:00 Cíl: 13:50:14 Bodů: 220 Čas: 03:50:14 Penále: 0
34(20) 3(50) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:34:58 11:11:56 12:02:39 12:59:37 13:21:08 13:38:57 13:49:36 13:50:14
00:34:58 00:36:58 00:50:43 00:56:58 00:21:31 00:17:49 00:10:39 00:00:38
MM+ 16. Kubíček Petr -- Klaban Jaroslav FRIENDS&REBELS
Číslo: 519 Start: 10:05:00 Cíl: 13:57:57 Bodů: 200 Čas: 03:52:57 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 35(10) Cíl
10:35:09 11:05:27 11:36:09 12:12:39 13:16:33 13:56:46 13:57:57
00:30:09 00:30:18 00:30:42 00:36:30 01:03:54 00:40:13 00:01:11
MM+ 17. Král Jozef -- Mitelman Milan CRAFT team
Číslo: 520 Start: 09:55:00 Cíl: 13:41:02 Bodů: 240 Čas: 03:46:02 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:21:12 10:54:03 11:23:44 11:58:15 12:31:36 12:59:08 13:17:07 13:40:19 13:41:02
00:26:12 00:32:51 00:29:41 00:34:31 00:33:21 00:27:32 00:17:59 00:23:12 00:00:43
MM+ 18. Řeháček Petr -- Novotný Vladimír A-team NOVO Bruntál
Číslo: 527 Start: 10:45:00 Cíl: 14:36:58 Bodů: 150 Čas: 03:51:58 Penále: 0
15(30) 13(50) 2(30) 1(10) 16(20) 35(10) Cíl
11:42:32 12:04:14 13:48:49 14:01:27 14:16:32 14:35:57 14:36:58
00:57:32 00:21:42 01:44:35 00:12:38 00:15:05 00:19:25 00:01:01
MM+ 19. Štěpánský Václav -- Tišnovský Zdeněk Žabovřesky Brno
Číslo: 545 Start: 09:45:00 Cíl: 13:44:25 Bodů: 250 Čas: 03:59:25 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:12:29 10:49:21 11:20:36 11:56:41 12:56:41 13:14:56 13:32:40 13:43:45 13:44:25
00:27:29 00:36:52 00:31:15 00:36:05 01:00:00 00:18:15 00:17:44 00:11:05 00:00:40
MM+ 20. Matějec Viktor -- Doug Corrie Jehlanka team
Číslo: 538 Start: 10:00:00 Cíl: 13:56:13 Bodů: 220 Čas: 03:56:13 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:37:23 11:08:44 11:40:29 12:33:07 13:32:50 13:55:31 13:56:13
00:37:23 00:31:21 00:31:45 00:52:38 00:59:43 00:22:41 00:00:42
MM+ 21. Malatin Juraj -- Mlynárik Peter PUCOV ŠK Bratislava
Číslo: 534 Start: 11:00:00 Cíl: 13:28:32 Bodů: 100 Čas: 02:28:32 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:31:53 11:44:50 12:14:46 13:27:14 13:28:32
00:31:53 00:12:57 00:29:56 01:12:28 00:01:18
MM+ 22. Blabla Zdeněk -- Čenovský Vít SKP České Budějovice
Číslo: 513 Start: 09:55:00 Cíl: 13:50:27 Bodů: 200 Čas: 03:55:27 Penále: 0
19(20) 20(30) 23(30) 24(80) 27(30) 35(10) Cíl
10:41:04 10:59:40 11:28:23 12:04:20 12:34:09 13:49:32 13:50:27
00:46:04 00:18:36 00:28:43 00:35:57 00:29:49 01:15:23 00:00:55
MM+ 23. Fikejs Vladimír -- Trejtnar Pavel Cyklo - Janoušek Žamberk
Číslo: 517 Start: 09:35:00 Cíl: 13:28:56 Bodů: 240 Čas: 03:53:56 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
09:58:23 10:28:07 11:03:24 11:23:15 11:53:10 12:41:21 13:02:20 13:28:05 13:28:56
00:23:23 00:29:44 00:35:17 00:19:51 00:29:55 00:48:11 00:20:59 00:25:45 00:00:51
MM+ 24. Hájek Michal -- Juran Radim BSC Opava
Číslo: 537 Start: 11:10:00 Cíl: 15:44:06 Bodů: 270 Čas: 04:34:06 Penále: 230
18(20) 21(50) 17(30) 14(30) 13(50) 9(50) 2(30) 35(10) Cíl
11:50:18 12:14:02 12:39:21 13:06:31 13:47:33 14:45:12 15:27:49 15:43:22 15:44:06
00:40:18 00:23:44 00:25:19 00:27:10 00:41:02 00:57:39 00:42:37 00:15:33 00:00:44
MM+ 25. Janíček Jan -- Pospíšil Jaromír Cyklosport Janíček
Číslo: 521 Start: 10:35:00 Cíl: 14:35:16 Bodů: 120 Čas: 04:00:16 Penále: 2
3(50) 4(30) 2(30) 35(10) Cíl
11:41:26 12:55:07 14:07:49 14:34:12 14:35:16
01:06:26 01:13:41 01:12:42 00:26:23 00:01:04
MM+ 26. Stočes Hejvy -- Matějka Larry CS KERN & SP KOLO & HIT
Číslo: 525 Start: 09:40:00 Cíl: 13:45:51 Bodů: 220 Čas: 04:05:51 Penále: 12
34(20) 3(50) 6(80) 2(30) 1(10) 16(20) 35(10) Cíl
10:11:02 10:43:46 11:47:40 12:46:44 13:07:09 13:23:41 13:45:05 13:45:51
00:31:02 00:32:44 01:03:54 00:59:04 00:20:25 00:16:32 00:21:24 00:00:46
MM+ 27. Schreier Tomáš -- Stubenrauch Gerd Hrádek/Oderwitz
Číslo: 529 Start: 09:40:00 Cíl: 13:36:32 Bodů: 190 Čas: 03:56:32 Penále: 0
1(10) 5(10) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:05:35 10:40:59 10:52:45 11:32:44 12:36:08 13:09:57 13:35:39 13:36:32
00:25:35 00:35:24 00:11:46 00:39:59 01:03:24 00:33:49 00:25:42 00:00:53
MM+ 28. Bitman Petr -- Tůma Miroslav Jehlanka team
Číslo: 512 Start: 09:45:00 Cíl: 13:50:25 Bodů: 180 Čas: 04:05:25 Penále: 12
3(50) 4(30) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
10:57:54 11:47:26 12:24:57 13:39:48 13:49:28 13:50:25
01:12:54 00:49:32 00:37:31 01:14:51 00:09:40 00:00:57
MM+ 29. Laštůvka Igor -- Argaláš Jaroslav dezorienteering bikers
Číslo: 504 Start: 09:50:00 Cíl: 13:35:49 Bodů: 110 Čas: 03:45:49 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 35(10) Cíl
10:26:12 11:12:27 11:46:01 13:34:48 13:35:49
00:36:12 00:46:15 00:33:34 01:48:47 00:01:01
MM+ 30. Petr Michal -- Janečka Drahomír West Bohemia Sport
Číslo: 509 Start: 09:45:00 Cíl: 14:03:29 Bodů: 140 Čas: 04:18:29 Penále: 70
34(20) 33(30) 31(30) 30(50) 35(10) Cíl
10:22:44 10:44:16 11:32:03 12:16:08 14:02:25 14:03:29
00:37:44 00:21:32 00:47:47 00:44:05 01:46:17 00:01:04
MM+ 31. Gottfried Jan -- Kukla Miroslav Vasaloppet Olomouc
Číslo: 539 Start: 10:15:00 Cíl: 14:50:51 Bodů: 250 Čas: 04:35:51 Penále: 240
3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 2(30) 35(10) Cíl
11:17:34 11:44:12 12:19:34 13:42:03 14:32:11 14:49:44 14:50:51
01:02:34 00:26:38 00:35:22 01:22:29 00:50:08 00:17:33 00:01:07
MM+ 32. Pištora Jiří -- Barvínek Tomáš Libeňský ostrov Bike
Číslo: 541 Start: 09:25:00 Cíl: 13:33:39 Bodů: 150 Čas: 04:08:39 Penále: 18
1(10) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
09:55:18 10:49:25 11:45:21 12:44:51 13:32:11 13:33:39
00:30:18 00:54:07 00:55:56 00:59:30 00:47:20 00:01:28
MM+ 34. Jiřičný Dušan -- Zink Josef
Číslo: 546 Start: 09:15:00 Cíl: 12:51:30 Bodů: 140 Čas: 03:36:30 Penále: 0
4(30) 6(80) 5(10) 1(10) 35(10) Cíl
10:10:01 10:57:50 11:53:48 12:35:01 12:50:31 12:51:30
00:55:01 00:47:49 00:55:58 00:41:13 00:15:30 00:00:59
MM+ 35. Dubitzký Pavel -- Čermák Jiří PCK Louda
Číslo: 532 Start: 09:25:00 Cíl: 13:32:23 Bodů: 150 Čas: 04:07:23 Penále: 16
3(50) 4(30) 5(10) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:37:29 11:17:43 11:51:50 12:35:36 13:07:50 13:31:11 13:32:23
01:12:29 00:40:14 00:34:07 00:43:46 00:32:14 00:23:21 00:01:12
MM+ 37. Otta Jiří -- Hodák MIchal Bike Tunel Team
Číslo: 516 Start: 09:10:00 Cíl: 13:05:32 Bodů: 140 Čas: 03:55:32 Penále: 0
3(50) 6(80) 35(10) Cíl
10:24:29 11:51:55 13:04:28 13:05:32
01:14:29 01:27:26 01:12:33 00:01:04
MM+ 39. Straka Bohumil -- Petr Jan Unex
Číslo: 502 Start: 09:10:00 Cíl: 12:52:53 Bodů: 90 Čas: 03:42:53 Penále: 0
3(50) 2(30) 35(10) Cíl
11:05:04 12:17:39 12:51:50 12:52:53
01:55:04 01:12:35 00:34:11 00:01:03
MM+ 41. Vaněček Zdeněk -- Bacil Ladislav KANDAHÁR CLUB
Číslo: 518 Start: 09:15:00 Cíl: 13:37:24 Bodů: 120 Čas: 04:22:24 Penále: 110
6(80) 4(30) 35(10) Cíl
11:11:02 11:52:48 13:36:15 13:37:24
01:56:02 00:41:46 01:43:27 00:01:09
MM 1. Rygl Jaroslav -- Ševčík Martin Pell´s MTBO Team
Číslo: 83 Start: 11:15:00 Cíl: 15:08:09 Bodů: 350 Čas: 03:53:09 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 9(50) 11(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
11:58:56 12:21:49 12:45:49 13:21:46 13:37:00 13:54:33 14:23:52 14:41:55 15:07:31 15:08:09
00:43:56 00:22:53 00:24:00 00:35:57 00:15:14 00:17:33 00:29:19 00:18:03 00:25:36 00:00:38
MM 2. Linhart Aleš -- Podrábský Ctibor Pell´s MTBO Team
Číslo: 15 Start: 11:05:00 Cíl: 15:17:40 Bodů: 370 Čas: 04:12:40 Penále: 26
19(20) 32(50) 27(30) 24(80) 22(50) 21(50) 17(30) 16(20) 2(30) 35(10)
11:40:06 12:02:01 12:31:02 12:45:03 13:06:07 13:37:26 13:59:38 14:37:58 15:01:40 15:16:58
00:35:06 00:21:55 00:29:01 00:14:01 00:21:04 00:31:19 00:22:12 00:38:20 00:23:42 00:15:18
Cíl
15:17:40
00:00:42
MM 3. Wenzel Falk -- Roehricht Björn Ghostriders
Číslo: 22 Start: 11:10:00 Cíl: 15:05:26 Bodů: 330 Čas: 03:55:26 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 9(50) 12(30) 15(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:51:57 12:14:49 12:40:28 13:21:45 13:51:30 14:15:50 14:33:46 14:50:26 15:04:44 15:05:26
00:41:57 00:22:52 00:25:39 00:41:17 00:29:45 00:24:20 00:17:56 00:16:40 00:14:18 00:00:42
MM 4. Strejček Petr -- Mach Radovan KOS Tesla Brno
Číslo: 39 Start: 11:00:00 Cíl: 15:02:54 Bodů: 330 Čas: 04:02:54 Penále: 6
2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
11:30:51 11:54:53 12:17:31 12:44:41 13:29:54 14:17:40 14:37:10 15:02:16 15:02:54
00:30:51 00:24:02 00:22:38 00:27:10 00:45:13 00:47:46 00:19:30 00:25:06 00:00:38
MM 5. Ehl Jiří -- Průša Michal VSK Univerzita Brno
Číslo: 1015 Start: 11:00:00 Cíl: 14:56:25 Bodů: 320 Čas: 03:56:25 Penále: 0
19(20) 20(30) 23(30) 24(80) 22(50) 21(50) 17(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:40:52 11:53:34 12:09:43 12:34:11 12:57:58 13:29:07 13:56:40 14:38:04 14:55:38 14:56:25
00:40:52 00:12:42 00:16:09 00:24:28 00:23:47 00:31:09 00:27:33 00:41:24 00:17:34 00:00:47
MM 6. Hradil Jiří -- Krajča Tomáš skob Zlín
Číslo: 109 Start: 11:00:00 Cíl: 14:45:50 Bodů: 280 Čas: 03:45:50 Penále: 0
33(30) 34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:34:06 11:58:30 12:28:24 12:53:20 13:21:36 14:06:26 14:22:22 14:36:38 14:44:57 14:45:50
00:34:06 00:24:24 00:29:54 00:24:56 00:28:16 00:44:50 00:15:56 00:14:16 00:08:19 00:00:53
MM 7. Zaoral Petr -- Zaoral Filip skSNS - www.sns.cz
Číslo: 194 Start: 09:00:00 Cíl: 13:11:42 Bodů: 330 Čas: 04:11:42 Penále: 24
34(20) 33(30) 30(50) 32(50) 27(30) 24(80) 23(30) 20(30) 35(10) Cíl
09:22:40 09:37:52 10:25:21 10:52:43 11:25:36 11:39:59 12:14:28 12:39:47 13:10:54 13:11:42
00:22:40 00:15:12 00:47:29 00:27:22 00:32:53 00:14:23 00:34:29 00:25:19 00:31:07 00:00:48
MM 8. Král Jan -- Bureš Petr Pell´s MTBO Team
Číslo: 75 Start: 10:55:00 Cíl: 14:44:44 Bodů: 320 Čas: 03:49:44 Penále: 0
19(20) 20(30) 23(30) 27(30) 24(80) 22(50) 21(50) 18(20) 35(10) Cíl
11:30:37 11:43:52 11:59:40 12:19:48 12:34:35 13:00:14 13:33:01 14:03:54 14:43:57 14:44:44
00:35:37 00:13:15 00:15:48 00:20:08 00:14:47 00:25:39 00:32:47 00:30:53 00:40:03 00:00:47
MM 9. Hanák Petr -- Pucherna Eduard ČZU Praha
Číslo: 57 Start: 11:00:00 Cíl: 14:59:35 Bodů: 290 Čas: 03:59:35 Penále: 0
2(30) 5(10) 4(30) 6(80) 9(50) 12(30) 15(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:37:14 11:55:36 12:03:06 12:29:59 13:16:30 14:05:34 14:24:58 14:44:11 14:58:46 14:59:35
00:37:14 00:18:22 00:07:30 00:26:53 00:46:31 00:49:04 00:19:24 00:19:13 00:14:35 00:00:49
MM 10. Urban Hynek -- Rindt Jan Bakov Devils
Číslo: 198 Start: 11:00:00 Cíl: 14:49:33 Bodů: 290 Čas: 03:49:33 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 12(30) 2(30) 35(10) Cíl
11:19:17 11:46:35 12:14:19 12:41:24 13:30:38 14:05:53 14:31:37 14:48:52 14:49:33
00:19:17 00:27:18 00:27:44 00:27:05 00:49:14 00:35:15 00:25:44 00:17:15 00:00:41
MM 11. Zicha Jiří -- Novotný Petr CRAFT team
Číslo: 1055 Start: 11:00:00 Cíl: 15:00:22 Bodů: 280 Čas: 04:00:22 Penále: 2
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:21:47 11:50:05 12:22:16 12:52:23 13:51:16 14:19:04 14:39:48 14:59:49 15:00:22
00:21:47 00:28:18 00:32:11 00:30:07 00:58:53 00:27:48 00:20:44 00:20:01 00:00:33
MM 12. Hepner David -- Skripnik Štěpán Klokan team Hradec Králové
Číslo: 188 Start: 10:55:00 Cíl: 14:49:00 Bodů: 300 Čas: 03:54:00 Penále: 0
16(20) 13(50) 14(30) 17(30) 21(50) 22(50) 23(30) 20(30) 35(10) Cíl
11:26:26 12:00:42 12:17:13 12:39:16 13:05:48 13:37:07 13:52:57 14:17:45 14:48:02 14:49:00
00:31:26 00:34:16 00:16:31 00:22:03 00:26:32 00:31:19 00:15:50 00:24:48 00:30:17 00:00:58
MM 13. Sikora Tomáš -- Kubala Jiří SK Peloton Havířov
Číslo: 16 Start: 10:55:00 Cíl: 14:41:18 Bodů: 280 Čas: 03:46:18 Penále: 0
3(50) 6(80) 9(50) 12(30) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:41:14 12:21:35 13:14:51 13:46:19 14:03:23 14:19:48 14:30:58 14:40:35 14:41:18
00:46:14 00:40:21 00:53:16 00:31:28 00:17:04 00:16:25 00:11:10 00:09:37 00:00:43
MM 14. Fujáček Jan -- Bašus Petr Burri team
Číslo: 7 Start: 10:50:00 Cíl: 14:55:14 Bodů: 310 Čas: 04:05:14 Penále: 12
2(30) 12(30) 9(50) 8(20) 6(80) 4(30) 3(50) 1(10) 35(10) Cíl
11:20:22 11:42:38 12:10:03 12:37:27 13:10:00 13:38:12 14:06:39 14:45:22 14:54:29 14:55:14
00:30:22 00:22:16 00:27:25 00:27:24 00:32:33 00:28:12 00:28:27 00:38:43 00:09:07 00:00:45
MM 15. Mrkvička Aleš -- Novotný Karel PCK Louda
Číslo: 26 Start: 10:55:00 Cíl: 15:02:13 Bodů: 290 Čas: 04:07:13 Penále: 16
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 15(30) 35(10) Cíl
11:17:08 11:33:08 11:58:29 12:23:35 12:53:57 13:52:18 14:33:50 15:01:27 15:02:13
00:22:08 00:16:00 00:25:21 00:25:06 00:30:22 00:58:21 00:41:32 00:27:37 00:00:46
MM 16. Lebeda Dušan -- Kořistka Libor KT Tryskomyš
Číslo: 11 Start: 11:00:00 Cíl: 14:55:50 Bodů: 260 Čas: 03:55:50 Penále: 0
2(30) 5(10) 4(30) 6(80) 8(20) 9(50) 15(30) 35(10) Cíl
11:29:26 11:48:23 11:55:51 12:27:09 13:08:19 13:30:52 14:22:18 14:54:49 14:55:50
00:29:26 00:18:57 00:07:28 00:31:18 00:41:10 00:22:33 00:51:26 00:32:31 00:01:01
MM 17. Hašek Ondřej -- Beránek Jan Plzeňská smršť
Číslo: 141 Start: 10:50:00 Cíl: 14:47:20 Bodů: 290 Čas: 03:57:20 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
11:11:44 11:29:06 11:55:23 12:17:35 12:45:53 13:32:30 13:58:36 14:19:04 14:46:35 14:47:20
00:21:44 00:17:22 00:26:17 00:22:12 00:28:18 00:46:37 00:26:06 00:20:28 00:27:31 00:00:45
MM 18. Habán Ivo -- Malý Vladimír KOS Tesla Brno
Číslo: 157 Start: 11:00:00 Cíl: 14:43:41 Bodů: 240 Čas: 03:43:41 Penále: 0
1(10) 2(30) 5(10) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:28:40 11:42:02 12:04:25 12:12:01 12:41:30 13:43:20 13:58:34 14:20:59 14:42:47 14:43:41
00:28:40 00:13:22 00:22:23 00:07:36 00:29:29 01:01:50 00:15:14 00:22:25 00:21:48 00:00:54
MM 19. Carbonara Claudio -- Petr Hovořák VSK MZLU Brno
Číslo: 528 Start: 10:55:00 Cíl: 14:47:52 Bodů: 260 Čas: 03:52:52 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:51:55 12:18:32 12:52:19 13:46:02 13:59:24 14:26:34 14:37:19 14:46:58 14:47:52
00:56:55 00:26:37 00:33:47 00:53:43 00:13:22 00:27:10 00:10:45 00:09:39 00:00:54
MM 20. Michálek Martin -- Sirotek Vít Káčátko a tříkolka
Číslo: 82 Start: 10:55:00 Cíl: 15:01:45 Bodů: 280 Čas: 04:06:45 Penále: 14
16(20) 13(50) 11(30) 9(50) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:22:08 12:00:12 12:31:10 12:56:52 13:47:46 14:39:37 14:52:22 15:00:58 15:01:45
00:27:08 00:38:04 00:30:58 00:25:42 00:50:54 00:51:51 00:12:45 00:08:36 00:00:47
MM 21. Zrník Tomáš -- Skoupý Jan Big fat brothers
Číslo: 1046 Start: 11:00:00 Cíl: 14:47:52 Bodů: 230 Čas: 03:47:52 Penále: 0
16(20) 15(30) 13(50) 14(30) 12(30) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:30:23 11:53:58 12:15:47 12:52:15 13:40:30 13:58:30 14:17:44 14:34:57 14:47:04 14:47:52
00:30:23 00:23:35 00:21:49 00:36:28 00:48:15 00:18:00 00:19:14 00:17:13 00:12:07 00:00:48
MM 22. Svatý Jakub -- Bala Petr Geoportál
Číslo: 1002 Start: 10:45:00 Cíl: 14:54:38 Bodů: 300 Čas: 04:09:38 Penále: 20
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
11:13:50 11:44:41 12:11:18 12:41:51 13:32:34 14:06:47 14:25:49 14:53:57 14:54:38
00:28:50 00:30:51 00:26:37 00:30:33 00:50:43 00:34:13 00:19:02 00:28:08 00:00:41
MM 23. Kořínek Radim -- Tomeček Lubomír CRAFT team
Číslo: 1047 Start: 10:50:00 Cíl: 14:29:08 Bodů: 270 Čas: 03:39:08 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 16(20) 35(10) Cíl
11:17:33 11:46:09 12:14:01 12:41:20 13:24:04 13:40:07 13:56:22 14:11:42 14:28:28 14:29:08
00:27:33 00:28:36 00:27:52 00:27:19 00:42:44 00:16:03 00:16:15 00:15:20 00:16:46 00:00:40
MM 24. Peitz Michal -- Kapal Jan T-Mobile MTB Team
Číslo: 105 Start: 10:55:00 Cíl: 15:00:51 Bodů: 260 Čas: 04:05:51 Penále: 12
17(30) 13(50) 9(50) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:56:34 12:30:51 13:11:12 13:55:58 14:37:53 14:51:01 15:00:18 15:00:51
01:01:34 00:34:17 00:40:21 00:44:46 00:41:55 00:13:08 00:09:17 00:00:33
MM 25. Suchánek Ladislav -- Džozlić Ronald Pell´s MTBO Team
Číslo: 73 Start: 10:40:00 Cíl: 14:37:13 Bodů: 270 Čas: 03:57:13 Penále: 0
19(20) 20(30) 23(30) 24(80) 22(50) 21(50) 35(10) Cíl
11:20:32 11:36:32 11:59:32 12:28:28 12:56:36 13:33:39 14:36:26 14:37:13
00:40:32 00:16:00 00:23:00 00:28:56 00:28:08 00:37:03 01:02:47 00:00:47
MM 26. Gryc Tomáš -- Holík Marek KOS Tesla Brno
Číslo: 134 Start: 10:55:00 Cíl: 14:41:25 Bodů: 230 Čas: 03:46:25 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:23:22 11:56:38 12:31:49 13:03:59 13:59:23 14:19:36 14:40:32 14:41:25
00:28:22 00:33:16 00:35:11 00:32:10 00:55:24 00:20:13 00:20:56 00:00:53
MM 27. Urban -- Prášek Roman ČZU Praha
Číslo: 41 Start: 10:45:00 Cíl: 14:57:33 Bodů: 280 Čas: 04:12:33 Penále: 26
32(50) 30(50) 28(30) 24(80) 23(30) 20(30) 35(10) Cíl
11:39:14 12:18:07 12:41:47 13:30:17 13:54:59 14:23:50 14:56:43 14:57:33
00:54:14 00:38:53 00:23:40 00:48:30 00:24:42 00:28:51 00:32:53 00:00:50
MM 28. Vavrys Petr -- Vokurka Jan CRAFT team
Číslo: 38 Start: 10:35:00 Cíl: 14:44:11 Bodů: 300 Čas: 04:09:11 Penále: 20
19(20) 20(30) 23(30) 22(50) 24(80) 27(30) 32(50) 35(10) Cíl
11:28:19 11:42:07 12:02:16 12:25:39 12:49:44 13:12:31 13:44:30 14:43:33 14:44:11
00:53:19 00:13:48 00:20:09 00:23:23 00:24:05 00:22:47 00:31:59 00:59:03 00:00:38
MM 29. Teplý Jiří -- Svoboda Lukáš Klokan team Hradec Králové
Číslo: 154 Start: 10:50:00 Cíl: 14:40:01 Bodů: 230 Čas: 03:50:01 Penále: 0
2(30) 6(80) 9(50) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
11:23:23 11:59:32 12:59:02 13:43:46 14:03:17 14:38:59 14:40:01
00:33:23 00:36:09 00:59:30 00:44:44 00:19:31 00:35:42 00:01:02
MM 30. Milán Pavel -- Mulíček Ondřej KOS Tesla Brno
Číslo: 189 Start: 10:45:00 Cíl: 14:37:10 Bodů: 250 Čas: 03:52:10 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 34(20) 35(10) Cíl
11:11:53 11:41:34 12:08:23 12:41:25 13:33:38 13:53:30 14:18:24 14:36:16 14:37:10
00:26:53 00:29:41 00:26:49 00:33:02 00:52:13 00:19:52 00:24:54 00:17:52 00:00:54
MM 31. Kusák Ivan -- Machač Radek PEV Zlín
Číslo: 1045 Start: 10:45:00 Cíl: 14:42:33 Bodů: 240 Čas: 03:57:33 Penále: 0
19(20) 20(30) 21(50) 18(20) 17(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
11:25:17 11:39:11 12:14:58 12:46:13 13:07:31 13:49:14 14:11:35 14:41:38 14:42:33
00:40:17 00:13:54 00:35:47 00:31:15 00:21:18 00:41:43 00:22:21 00:30:03 00:00:55
MM 32. Prautsch Pavel -- Kurz Zdeněk Plzeňská smršť
Číslo: 197 Start: 10:40:00 Cíl: 14:52:00 Bodů: 280 Čas: 04:12:00 Penále: 26
33(30) 34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:20:40 11:42:03 12:09:33 12:42:12 13:12:54 13:59:38 14:27:50 14:42:38 14:51:10 14:52:00
00:40:40 00:21:23 00:27:30 00:32:39 00:30:42 00:46:44 00:28:12 00:14:48 00:08:32 00:00:50
MM 33. Šíma Pavel -- Šíma Oldřich SKP MTBO Žďár nad Sázavou
Číslo: 155 Start: 10:35:00 Cíl: 14:15:09 Bodů: 270 Čas: 03:40:09 Penále: 0
32(50) 27(30) 24(80) 22(50) 20(30) 19(20) 35(10) Cíl
11:31:28 12:03:03 12:21:54 12:45:43 13:21:46 13:43:35 14:14:38 14:15:09
00:56:28 00:31:35 00:18:51 00:23:49 00:36:03 00:21:49 00:31:03 00:00:31
MM 34. Sládek Jaroslav -- Kapal Josef Bajkeři od Benešova
Číslo: 1003 Start: 11:00:00 Cíl: 14:46:48 Bodů: 250 Čas: 03:46:48 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 9(50) 12(30) 13(50) 15(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:28:10 11:46:02 12:06:24 12:29:35 13:02:27 13:33:41 13:57:41 14:25:48 14:45:48 14:46:48
00:28:10 00:17:52 00:20:22 00:23:11 00:32:52 00:31:14 00:24:00 00:28:07 00:20:00 00:01:00
MM 35. Starý Milan -- Kadaník Libor Meckie-Biker-Messer
Číslo: 199 Start: 10:55:00 Cíl: 14:33:17 Bodů: 210 Čas: 03:38:17 Penále: 0
4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:43:39 12:14:51 13:16:35 13:33:46 14:03:48 14:22:14 14:32:13 14:33:17
00:48:39 00:31:12 01:01:44 00:17:11 00:30:02 00:18:26 00:09:59 00:01:04
MM 36. Vičan Lubomír -- Kramařík Pavel VOSA Bruntál
Číslo: 174 Start: 10:55:00 Cíl: 14:40:10 Bodů: 210 Čas: 03:45:10 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
11:17:04 11:48:31 12:23:45 12:57:30 13:58:31 14:39:03 14:40:10
00:22:04 00:31:27 00:35:14 00:33:45 01:01:01 00:40:32 00:01:07
MM 37. Cincibus Pavel -- Petříček Stanislav FS Praha
Číslo: 120 Start: 10:40:00 Cíl: 14:33:49 Bodů: 240 Čas: 03:53:49 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:07:04 11:36:45 12:06:36 12:25:23 12:48:06 13:43:31 14:03:42 14:32:57 14:33:49
00:27:04 00:29:41 00:29:51 00:18:47 00:22:43 00:55:25 00:20:11 00:29:15 00:00:52
MM 38. Handl Jindřich -- Šrámek Petr LBC International Nové Město nad Me
Číslo: 66 Start: 10:40:00 Cíl: 14:37:21 Bodů: 240 Čas: 03:57:21 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 5(10) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:12:58 11:28:08 11:49:21 12:12:19 12:37:48 13:08:13 13:49:00 14:36:36 14:37:21
00:32:58 00:15:10 00:21:13 00:22:58 00:25:29 00:30:25 00:40:47 00:47:36 00:00:45
MM 39. Müller Pavel -- Šimek Radek Jehlanka team
Číslo: 59 Start: 10:45:00 Cíl: 14:25:22 Bodů: 230 Čas: 03:40:22 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:39:54 12:16:32 12:46:32 13:37:00 13:55:27 14:12:05 14:24:49 14:25:22
00:54:54 00:36:38 00:30:00 00:50:28 00:18:27 00:16:38 00:12:44 00:00:33
MM 40. Kunart Tomáš -- Jiran Jan OK99 Hradec Králové
Číslo: 1020 Start: 10:55:00 Cíl: 15:15:11 Bodů: 290 Čas: 04:20:11 Penále: 90
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 12(30) 35(10) Cíl
11:18:49 11:31:17 11:59:03 12:24:23 12:54:14 13:53:11 14:29:43 15:14:38 15:15:11
00:23:49 00:12:28 00:27:46 00:25:20 00:29:51 00:58:57 00:36:32 00:44:55 00:00:33
MM 41. Novák Ivo -- Pecka Jan ŽAKET team
Číslo: 74 Start: 11:00:00 Cíl: 15:19:05 Bodů: 270 Čas: 04:19:05 Penále: 80
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 2(30) 35(10) Cíl
11:27:15 11:55:43 12:28:32 13:01:21 13:58:10 15:02:09 15:18:19 15:19:05
00:27:15 00:28:28 00:32:49 00:32:49 00:56:49 01:03:59 00:16:10 00:00:46
MM 42. Zajíček Miroslav -- Nezbeda Michal T-Mobile MTB Team
Číslo: 1019 Start: 10:35:00 Cíl: 14:27:25 Bodů: 250 Čas: 03:52:25 Penále: 0
32(50) 27(30) 24(80) 22(50) 20(30) 35(10) Cíl
11:42:21 12:21:11 12:38:40 13:10:50 13:49:44 14:25:59 14:27:25
01:07:21 00:38:50 00:17:29 00:32:10 00:38:54 00:36:15 00:01:26
MM 43. Dvořáček Petr -- Štěpánek Martin KOS Tesla Brno
Číslo: 69 Start: 10:45:00 Cíl: 14:59:07 Bodů: 250 Čas: 04:14:07 Penále: 30
2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 35(10) Cíl
11:15:09 11:42:26 12:08:45 12:42:02 13:36:59 14:58:25 14:59:07
00:30:09 00:27:17 00:26:19 00:33:17 00:54:57 01:21:26 00:00:42
MM 44. Trnovec Matúš -- Viskup Peter ŠK VAZKA Bratislava
Číslo: 29 Start: 10:40:00 Cíl: 14:17:35 Bodů: 230 Čas: 03:37:35 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:30:01 12:06:21 12:36:34 13:28:34 13:47:52 14:04:57 14:16:31 14:17:35
00:50:01 00:36:20 00:30:13 00:52:00 00:19:18 00:17:05 00:11:34 00:01:04
MM 45. Fantozi Tomaso -- Fellini Pietro Citrus Bike Team
Číslo: 36 Start: 10:40:00 Cíl: 14:31:38 Bodů: 230 Čas: 03:51:38 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 16(20) 35(10) Cíl
11:29:44 12:07:15 12:54:43 13:45:05 13:57:30 14:12:30 14:30:47 14:31:38
00:49:44 00:37:31 00:47:28 00:50:22 00:12:25 00:15:00 00:18:17 00:00:51
MM 46. Veltruský Jaroslav -- Vondra Luboš Káčátko a tříkolka
Číslo: 3 Start: 10:40:00 Cíl: 14:32:18 Bodů: 240 Čas: 03:52:18 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:07:20 11:36:50 12:04:54 12:30:28 12:55:50 13:52:50 14:10:44 14:31:21 14:32:18
00:27:20 00:29:30 00:28:04 00:25:34 00:25:22 00:57:00 00:17:54 00:20:37 00:00:57
MM 47. Bouchal Jiří -- Lauerman Jan Plzeňská smršť
Číslo: 1005 Start: 10:30:00 Cíl: 14:14:31 Bodů: 240 Čas: 03:44:31 Penále: 0
3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:27:40 11:58:59 12:20:19 12:45:42 13:28:37 13:47:58 14:03:56 14:13:34 14:14:31
00:57:40 00:31:19 00:21:20 00:25:23 00:42:55 00:19:21 00:15:58 00:09:38 00:00:57
MM 48. Samek Petr -- Havelka Petr OK99 Hradec Králové
Číslo: 65 Start: 10:45:00 Cíl: 14:29:41 Bodů: 210 Čas: 03:44:41 Penále: 0
2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
11:20:30 11:52:39 12:25:41 13:04:49 14:16:30 14:28:54 14:29:41
00:35:30 00:32:09 00:33:02 00:39:08 01:11:41 00:12:24 00:00:47
MM 49. Vala Igor -- Vala Petr Crank Team
Číslo: 1035 Start: 10:25:00 Cíl: 14:26:02 Bodů: 270 Čas: 04:01:02 Penále: 4
19(20) 20(30) 23(30) 24(80) 22(50) 21(50) 35(10) Cíl
11:07:18 11:22:33 11:46:17 12:15:45 12:47:05 13:24:05 14:25:05 14:26:02
00:42:18 00:15:15 00:23:44 00:29:28 00:31:20 00:37:00 01:01:00 00:00:57
MM 50. Cichý David -- Kavalír Karel OK99 Hradec Králové
Číslo: 1028 Start: 10:35:00 Cíl: 14:15:09 Bodů: 230 Čas: 03:40:09 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:27:32 12:03:41 12:36:42 13:28:33 13:48:47 14:01:51 14:14:11 14:15:09
00:52:32 00:36:09 00:33:01 00:51:51 00:20:14 00:13:04 00:12:20 00:00:58
MM 51. Taylor Darryl -- Glowacki Michal Kiwis
Číslo: 1012 Start: 10:25:00 Cíl: 14:13:49 Bodů: 270 Čas: 03:48:49 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:52:22 11:20:28 11:47:52 12:19:40 13:01:43 13:19:45 13:37:25 14:13:17 14:13:49
00:27:22 00:28:06 00:27:24 00:31:48 00:42:03 00:18:02 00:17:40 00:35:52 00:00:32
MM 52. Jindrák Jan -- Štamberg Stanislav ALU Team
Číslo: 132 Start: 10:35:00 Cíl: 14:24:55 Bodů: 230 Čas: 03:49:55 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 16(20) 35(10) Cíl
11:26:06 11:59:24 12:34:33 13:31:53 13:50:01 14:05:38 14:24:09 14:24:55
00:51:06 00:33:18 00:35:09 00:57:20 00:18:08 00:15:37 00:18:31 00:00:46
MM 53. Němec Milan -- Aulík Radovan Hasiči Žernoseky
Číslo: 1021 Start: 10:40:00 Cíl: 14:39:22 Bodů: 230 Čas: 03:59:22 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:44:31 12:19:41 12:54:55 13:53:34 14:12:26 14:28:37 14:38:08 14:39:22
01:04:31 00:35:10 00:35:14 00:58:39 00:18:52 00:16:11 00:09:31 00:01:14
MM 54. Tihoň Michal -- Buchtík Aleš CykloServer.cz
Číslo: 62 Start: 10:50:00 Cíl: 14:31:13 Bodů: 180 Čas: 03:41:13 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 35(10) Cíl
11:14:57 11:41:55 12:05:33 14:28:49 14:31:13
00:24:57 00:26:58 00:23:38 02:23:16 00:02:24
MM 55. Sedláček Petr -- Elsner Ivo
Číslo: 52 Start: 10:30:00 Cíl: 14:18:34 Bodů: 230 Čas: 03:48:34 Penále: 0
1(10) 2(30) 6(80) 9(50) 13(50) 35(10) Cíl
10:48:01 11:06:16 11:45:25 12:39:16 13:30:34 14:17:35 14:18:34
00:18:01 00:18:15 00:39:09 00:53:51 00:51:18 00:47:01 00:00:59
MM 56. Vaněk Libor -- Stulík Martin Jožin
Číslo: 43 Start: 10:40:00 Cíl: 14:35:11 Bodů: 200 Čas: 03:55:11 Penále: 0
6(80) 9(50) 12(30) 2(30) 35(10) Cíl
12:06:29 13:08:27 13:47:40 14:16:17 14:33:38 14:35:11
01:26:29 01:01:58 00:39:13 00:28:37 00:17:21 00:01:33
MM 57. Dědek Martin -- Šurgan Štefan ASA Turnov
Číslo: 1044 Start: 10:35:00 Cíl: 14:02:58 Bodů: 200 Čas: 03:27:58 Penále: 0
3(50) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:41:04 12:21:19 13:12:33 13:30:13 13:42:41 14:02:19 14:02:58
01:06:04 00:40:15 00:51:14 00:17:40 00:12:28 00:19:38 00:00:39
MM 58. Pokorný Michael -- Vejslík Martin CykloServer.cz
Číslo: 152 Start: 10:30:00 Cíl: 14:24:27 Bodů: 220 Čas: 03:54:27 Penále: 0
21(50) 24(80) 22(50) 20(30) 35(10) Cíl
11:27:33 12:12:23 12:49:34 13:24:23 14:23:34 14:24:27
00:57:33 00:44:50 00:37:11 00:34:49 00:59:11 00:00:53
MM 59. Husák Václav -- Chaloupský David Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 175 Start: 10:40:00 Cíl: 14:59:53 Bodů: 280 Čas: 04:19:53 Penále: 80
20(30) 23(30) 24(80) 22(50) 21(50) 14(30) 35(10) Cíl
11:28:27 11:49:43 12:15:04 12:37:27 13:08:00 13:56:07 14:59:16 14:59:53
00:48:27 00:21:16 00:25:21 00:22:23 00:30:33 00:48:07 01:03:09 00:00:37
MM 60. Laštůvka Jan -- Myslivec Jiří dezorienteering bikers
Číslo: 186 Start: 10:35:00 Cíl: 14:00:29 Bodů: 200 Čas: 03:25:29 Penále: 0
16(20) 13(50) 15(30) 12(30) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:19:51 11:58:03 12:21:52 12:41:24 13:06:28 13:33:32 13:50:39 13:59:46 14:00:29
00:44:51 00:38:12 00:23:49 00:19:32 00:25:04 00:27:04 00:17:07 00:09:07 00:00:43
MM 61. Krňanský Michal -- Nejezchleb Lukáš PCK Louda
Číslo: 179 Start: 10:50:00 Cíl: 15:12:07 Bodů: 300 Čas: 04:22:07 Penále: 110
19(20) 20(30) 22(50) 23(30) 27(30) 24(80) 21(50) 35(10) Cíl
11:39:05 11:54:56 12:19:16 12:37:45 13:07:17 13:24:46 14:08:42 15:11:03 15:12:07
00:49:05 00:15:51 00:24:20 00:18:29 00:29:32 00:17:29 00:43:56 01:02:21 00:01:04
MM 62. Janeček Petr -- Matuška Pavel
Číslo: 1011 Start: 10:35:00 Cíl: 14:42:01 Bodů: 220 Čas: 04:07:01 Penále: 16
21(50) 22(50) 24(80) 27(30) 35(10) Cíl
11:39:01 12:10:15 13:09:21 13:29:58 14:41:03 14:42:01
01:04:01 00:31:14 00:59:06 00:20:37 01:11:05 00:00:58
MM 63. Landkammer Ondřej -- Zikmund Tomáš Cyklobulf Hrobce
Číslo: 1001 Start: 10:45:00 Cíl: 15:00:21 Bodů: 220 Čas: 04:15:21 Penále: 40
32(50) 27(30) 24(80) 22(50) 35(10) Cíl
12:10:59 12:46:14 13:06:30 13:40:01 14:59:33 15:00:21
01:25:59 00:35:15 00:20:16 00:33:31 01:19:32 00:00:48
MM 64. Pírek Josef -- Velík Tomáš Pell´s MTBO Team
Číslo: 28 Start: 10:25:00 Cíl: 14:21:54 Bodů: 230 Čas: 03:56:54 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:57:53 11:29:53 11:59:44 12:27:50 13:00:59 14:01:09 14:20:53 14:21:54
00:32:53 00:32:00 00:29:51 00:28:06 00:33:09 01:00:10 00:19:44 00:01:01
MM 65. Kramář Martin -- Jičínský Tomáš Bike live club
Číslo: 143 Start: 10:20:00 Cíl: 14:29:47 Bodů: 270 Čas: 04:09:47 Penále: 20
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 8(20) 12(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
10:41:43 10:56:38 11:17:52 11:38:26 12:19:53 12:48:18 13:30:07 13:51:19 14:29:08 14:29:47
00:21:43 00:14:55 00:21:14 00:20:34 00:41:27 00:28:25 00:41:49 00:21:12 00:37:49 00:00:39
MM 66. Kalina Richard -- Zahrádka Vladimír Ráj Kol RB Team
Číslo: 1034 Start: 10:25:00 Cíl: 14:17:50 Bodů: 230 Čas: 03:52:50 Penále: 0
3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:16:02 11:44:06 12:03:18 12:32:51 13:23:06 13:51:15 14:16:56 14:17:50
00:51:02 00:28:04 00:19:12 00:29:33 00:50:15 00:28:09 00:25:41 00:00:54
MM 67. Hájek Ondřej -- Udržal Tomáš KOS Tesla Brno
Číslo: 1040 Start: 10:35:00 Cíl: 14:17:38 Bodů: 190 Čas: 03:42:38 Penále: 0
2(30) 5(10) 4(30) 6(80) 8(20) 1(10) 35(10) Cíl
11:07:05 11:30:28 11:49:50 12:23:10 13:31:39 14:02:16 14:16:51 14:17:38
00:32:05 00:23:23 00:19:22 00:33:20 01:08:29 00:30:37 00:14:35 00:00:47
MM 68. Růžička Aleš -- Růžička Adam VOSA Bruntál
Číslo: 24 Start: 10:30:00 Cíl: 14:32:50 Bodů: 260 Čas: 04:02:50 Penále: 6
3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:23:09 11:50:35 12:19:58 13:18:30 14:10:47 14:21:34 14:32:08 14:32:50
00:53:09 00:27:26 00:29:23 00:58:32 00:52:17 00:10:47 00:10:34 00:00:42
MM 69. Linhart Michal -- Trunkát Daniel Pell´s MTBO Team
Číslo: 117 Start: 10:05:00 Cíl: 13:58:12 Bodů: 270 Čas: 03:53:12 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:30:22 10:58:47 11:28:19 11:56:48 12:46:49 13:02:23 13:24:50 13:57:18 13:58:12
00:25:22 00:28:25 00:29:32 00:28:29 00:50:01 00:15:34 00:22:27 00:32:28 00:00:54
MM 70. Sedláček Michal -- Žižka Pavel pro3nec
Číslo: 77 Start: 10:25:00 Cíl: 14:13:59 Bodů: 230 Čas: 03:48:59 Penále: 0
1(10) 2(30) 6(80) 4(30) 3(50) 34(20) 35(10) Cíl
10:48:41 11:06:08 11:43:16 12:26:50 13:08:10 13:55:48 14:13:14 14:13:59
00:23:41 00:17:27 00:37:08 00:43:34 00:41:20 00:47:38 00:17:26 00:00:45
MM 71. Bilan Martin -- Kalina Tomáš KOS Tesla Brno
Číslo: 48 Start: 10:20:00 Cíl: 14:03:16 Bodů: 230 Čas: 03:43:16 Penále: 0
3(50) 6(80) 9(50) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:11:52 11:57:12 12:55:56 13:42:36 13:53:38 14:02:38 14:03:16
00:51:52 00:45:20 00:58:44 00:46:40 00:11:02 00:09:00 00:00:38
MM 72. Suastika Petr -- Ticháček Jiří Modrá ústřice
Číslo: 1022 Start: 10:20:00 Cíl: 14:17:18 Bodů: 220 Čas: 03:57:18 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:16:12 11:45:22 12:24:26 13:09:31 13:48:55 14:05:18 14:16:19 14:17:18
00:56:12 00:29:10 00:39:04 00:45:05 00:39:24 00:16:23 00:11:01 00:00:59
MM 73. Podrazký Ondřej -- Tureček Robin Triton Beroun
Číslo: 177 Start: 10:20:00 Cíl: 14:10:42 Bodů: 220 Čas: 03:50:42 Penále: 0
19(20) 27(30) 24(80) 22(50) 20(30) 35(10) Cíl
11:24:45 11:56:02 12:18:34 12:48:33 13:29:27 14:09:43 14:10:42
01:04:45 00:31:17 00:22:32 00:29:59 00:40:54 00:40:16 00:00:59
MM 74. Haluza Martin -- Lazenga Lukáš Vrkáči
Číslo: 1014 Start: 10:25:00 Cíl: 14:03:45 Bodů: 220 Čas: 03:38:45 Penále: 0
19(20) 20(30) 27(30) 24(80) 22(50) 35(10) Cíl
11:02:01 11:17:01 11:44:15 12:02:08 12:37:39 14:02:49 14:03:45
00:37:01 00:15:00 00:27:14 00:17:53 00:35:31 01:25:10 00:00:56
MM 75. Sušila Lukáš -- Mana Jan Twister Bike Team
Číslo: 1018 Start: 10:20:00 Cíl: 14:18:38 Bodů: 260 Čas: 03:58:38 Penále: 0
2(30) 4(30) 6(80) 9(50) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
11:02:33 11:26:05 11:55:50 12:50:35 13:23:17 13:44:59 14:17:25 14:18:38
00:42:33 00:23:32 00:29:45 00:54:45 00:32:42 00:21:42 00:32:26 00:01:13
MM 76. Kříž Pavel -- Jílek Martin Vysočina
Číslo: 79 Start: 10:30:00 Cíl: 14:30:39 Bodů: 190 Čas: 04:00:39 Penále: 2
16(20) 15(30) 13(50) 11(30) 9(50) 35(10) Cíl
11:12:42 11:41:53 12:08:26 12:44:27 13:14:14 14:29:41 14:30:39
00:42:42 00:29:11 00:26:33 00:36:01 00:29:47 01:15:27 00:00:58
MM 77. Kočandrle Petr -- Nosek Robert Plzeňská smršť
Číslo: 4 Start: 10:15:00 Cíl: 14:27:03 Bodů: 250 Čas: 04:12:03 Penále: 26
3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 12(30) 35(10) Cíl
11:12:13 11:39:42 12:09:08 13:09:31 13:40:49 14:26:26 14:27:03
00:57:13 00:27:29 00:29:26 01:00:23 00:31:18 00:45:37 00:00:37
MM 78. Klapka Tomáš -- Šafář Radek Randál
Číslo: 1004 Start: 10:30:00 Cíl: 14:01:26 Bodů: 170 Čas: 03:31:26 Penále: 0
2(30) 6(80) 5(10) 4(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:20:38 12:06:20 12:42:22 12:53:00 13:49:53 14:00:17 14:01:26
00:50:38 00:45:42 00:36:02 00:10:38 00:56:53 00:10:24 00:01:09
MM 79. Moravec Marek -- Kroupa Jan Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 162 Start: 10:10:00 Cíl: 14:03:46 Bodů: 230 Čas: 03:53:46 Penále: 0
1(10) 2(30) 6(80) 4(30) 3(50) 34(20) 35(10) Cíl
10:38:59 10:55:08 11:34:31 12:15:13 12:57:18 13:42:41 14:03:03 14:03:46
00:28:59 00:16:09 00:39:23 00:40:42 00:42:05 00:45:23 00:20:22 00:00:43
MM 80. Zuzčák Igor -- Vaněk Petr ŠK Panda Topolčianky
Číslo: 180 Start: 10:00:00 Cíl: 13:49:36 Bodů: 250 Čas: 03:49:36 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:27:38 10:59:59 11:26:22 12:01:06 13:01:09 13:23:35 13:36:42 13:48:53 13:49:36
00:27:38 00:32:21 00:26:23 00:34:44 01:00:03 00:22:26 00:13:07 00:12:11 00:00:43
MM 81. Panoch Milan -- Pašek František SK Kamenice
Číslo: 124 Start: 10:50:00 Cíl: 15:16:45 Bodů: 260 Čas: 04:26:45 Penále: 150
2(30) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 9(50) 35(10) Cíl
11:19:53 11:46:11 12:10:02 12:28:34 12:48:50 13:41:48 15:16:02 15:16:45
00:29:53 00:26:18 00:23:51 00:18:32 00:20:16 00:52:58 01:34:14 00:00:43
MM 82. Seidl Miroslav -- Kříž Libor Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 40 Start: 09:50:00 Cíl: 13:55:01 Bodů: 330 Čas: 04:05:01 Penále: 12
2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
10:19:52 10:45:00 11:09:09 11:37:32 12:18:54 12:36:19 13:03:56 13:26:59 13:54:04 13:55:01
00:29:52 00:25:08 00:24:09 00:28:23 00:41:22 00:17:25 00:27:37 00:23:03 00:27:05 00:00:57
MM 83. Bílý Milan -- Janíček Ota KOS Jesenice
Číslo: 102 Start: 10:15:00 Cíl: 14:23:04 Bodů: 220 Čas: 04:08:04 Penále: 18
19(20) 20(30) 27(30) 24(80) 22(50) 35(10) Cíl
11:02:17 11:19:39 11:47:52 12:07:12 12:39:34 14:22:07 14:23:04
00:47:17 00:17:22 00:28:13 00:19:20 00:32:22 01:42:33 00:00:57
MM 84. Fiala Adam -- Pól Filip CRAFT team
Číslo: 44 Start: 10:25:00 Cíl: 13:56:07 Bodů: 180 Čas: 03:31:07 Penále: 0
33(30) 34(20) 3(50) 4(30) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:06:30 11:29:48 12:06:04 12:36:24 13:21:22 13:33:51 13:55:27 13:56:07
00:41:30 00:23:18 00:36:16 00:30:20 00:44:58 00:12:29 00:21:36 00:00:40
MM 85. Hořínek Tomáš -- Hloh Martin SK Bajkonur
Číslo: 171 Start: 10:20:00 Cíl: 14:04:43 Bodů: 250 Čas: 03:44:43 Penále: 0
19(20) 20(30) 23(30) 22(50) 24(80) 27(30) 35(10) Cíl
10:54:29 11:08:16 11:29:30 11:50:44 12:19:09 12:45:52 14:03:59 14:04:43
00:34:29 00:13:47 00:21:14 00:21:14 00:28:25 00:26:43 01:18:07 00:00:44
MM 86. Jurčík Peter -- Pecha Peter ŠK Panda Topolčianky
Číslo: 50 Start: 10:15:00 Cíl: 14:32:32 Bodů: 270 Čas: 04:17:32 Penále: 60
2(30) 8(20) 12(30) 9(50) 6(80) 3(50) 35(10) Cíl
10:53:47 11:17:02 11:31:43 12:04:02 12:55:44 13:44:10 14:31:42 14:32:32
00:38:47 00:23:15 00:14:41 00:32:19 00:51:42 00:48:26 00:47:32 00:00:50
MM 87. Hruška Miloslav -- Zabloudil Miloslav VOSA Bruntál
Číslo: 187 Start: 10:05:00 Cíl: 14:19:37 Bodů: 260 Čas: 04:14:37 Penále: 30
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 35(10) Cíl
10:27:10 10:43:27 11:11:39 11:38:26 12:21:50 13:17:26 14:19:03 14:19:37
00:22:10 00:16:17 00:28:12 00:26:47 00:43:24 00:55:36 01:01:37 00:00:34
MM 88. Lukavec Petr -- Lukavec Martin skSNS - www.sns.cz
Číslo: 81 Start: 10:20:00 Cíl: 14:16:30 Bodů: 180 Čas: 03:56:30 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
10:50:18 11:30:09 12:04:17 12:47:08 14:15:31 14:16:30
00:30:18 00:39:51 00:34:08 00:42:51 01:28:23 00:00:59
MM 89. Fišer Pavel -- Hrubý Pavel Apolo.cz
Číslo: 1033 Start: 10:20:00 Cíl: 13:59:38 Bodů: 180 Čas: 03:39:38 Penále: 0
3(50) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:18:03 12:20:02 13:30:32 13:48:49 13:58:53 13:59:38
00:58:03 01:01:59 01:10:30 00:18:17 00:10:04 00:00:45
MM 90. Čermák Pavel -- Lejsek Tomáš Slow Motion
Číslo: 18 Start: 09:55:00 Cíl: 14:06:50 Bodů: 270 Čas: 04:11:50 Penále: 24
18(20) 21(50) 22(50) 24(80) 27(30) 20(30) 35(10) Cíl
10:57:30 11:20:38 11:58:36 12:27:14 12:52:51 13:29:03 14:05:27 14:06:50
01:02:30 00:23:08 00:37:58 00:28:38 00:25:37 00:36:12 00:36:24 00:01:23
MM 91. Brlica Pavel -- Ivánek Libor Rorejs & Krokodyl
Číslo: 12 Start: 10:05:00 Cíl: 14:05:37 Bodů: 220 Čas: 04:00:37 Penále: 2
32(50) 27(30) 24(80) 20(30) 19(20) 35(10) Cíl
11:08:26 11:48:51 12:07:34 13:09:20 13:33:28 14:04:39 14:05:37
01:03:26 00:40:25 00:18:43 01:01:46 00:24:08 00:31:11 00:00:58
MM 92. Klimeš Josef -- Klimeš Richard Vysočina
Číslo: 1042 Start: 10:10:00 Cíl: 13:56:40 Bodů: 210 Čas: 03:46:40 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:15:20 11:44:45 12:23:49 13:28:05 13:44:37 13:55:46 13:56:40
01:05:20 00:29:25 00:39:04 01:04:16 00:16:32 00:11:09 00:00:54
MM 93. Holoubek Jaroslav -- Jandus Ludek Sveřepí Šakali
Číslo: 5 Start: 10:05:00 Cíl: 13:44:47 Bodů: 210 Čas: 03:39:47 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:31:47 11:03:03 11:48:25 12:22:02 13:19:04 13:44:02 13:44:47
00:26:47 00:31:16 00:45:22 00:33:37 00:57:02 00:24:58 00:00:45
MM 94. Střecha Martin -- Pavelec Ivo VS Dolní Kounice
Číslo: 106 Start: 09:55:00 Cíl: 13:52:07 Bodů: 250 Čas: 03:57:07 Penále: 0
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 9(50) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:22:27 10:42:17 11:05:57 11:30:04 12:27:57 12:59:11 13:20:28 13:50:59 13:52:07
00:27:27 00:19:50 00:23:40 00:24:07 00:57:53 00:31:14 00:21:17 00:30:31 00:01:08
MM 95. Palička Ondřej -- Nechvátal Radek Lesy hl.m. Prahy
Číslo: 78 Start: 10:30:00 Cíl: 14:46:45 Bodů: 210 Čas: 04:16:45 Penále: 50
1(10) 2(30) 12(30) 8(20) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
10:53:56 11:11:20 11:45:17 12:11:17 12:50:08 13:29:38 14:45:53 14:46:45
00:23:56 00:17:24 00:33:57 00:26:00 00:38:51 00:39:30 01:16:15 00:00:52
MM 96. Tušek Karel -- Svoboda Radek
Číslo: 88 Start: 10:15:00 Cíl: 13:58:21 Bodů: 180 Čas: 03:43:21 Penále: 0
5(10) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:01:59 11:10:04 11:47:50 13:02:14 13:32:41 13:57:22 13:58:21
00:46:59 00:08:05 00:37:46 01:14:24 00:30:27 00:24:41 00:00:59
MM 97. Chroustovský Jaromír -- Koutný Jiří SK KONDOR
Číslo: 13 Start: 10:05:00 Cíl: 13:39:43 Bodů: 200 Čas: 03:34:43 Penále: 0
16(20) 15(30) 12(30) 13(50) 14(30) 17(30) 35(10) Cíl
10:30:26 10:58:47 11:17:26 11:55:53 12:24:57 12:50:52 13:39:06 13:39:43
00:25:26 00:28:21 00:18:39 00:38:27 00:29:04 00:25:55 00:48:14 00:00:37
MM 98. Kočárník Luděk -- Lukáč Michal Ašští bajkeři
Číslo: 90 Start: 09:55:00 Cíl: 13:49:15 Bodů: 250 Čas: 03:54:15 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 9(50) 12(30) 13(50) 15(30) 16(20) 35(10) Cíl
10:17:15 10:37:06 11:05:54 11:30:32 12:06:03 12:44:15 13:07:15 13:29:42 13:48:32 13:49:15
00:22:15 00:19:51 00:28:48 00:24:38 00:35:31 00:38:12 00:23:00 00:22:27 00:18:50 00:00:43
MM 99. Vraný Jiří -- Putík Jiří Bakov Devils
Číslo: 178 Start: 09:55:00 Cíl: 13:36:11 Bodů: 230 Čas: 03:41:11 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:53:12 11:24:40 11:56:52 12:48:20 13:07:31 13:25:55 13:35:25 13:36:11
00:58:12 00:31:28 00:32:12 00:51:28 00:19:11 00:18:24 00:09:30 00:00:46
MM 100. Řehák Miroslav -- Dolanský Daniel Originální Vivalín team Kadaň
Číslo: 1052 Start: 10:00:00 Cíl: 13:56:54 Bodů: 220 Čas: 03:56:54 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:07:16 11:36:17 12:10:37 13:08:24 13:34:03 13:55:59 13:56:54
01:07:16 00:29:01 00:34:20 00:57:47 00:25:39 00:21:56 00:00:55
MM 101. Klech Richard -- Tomanek Daniel SVS Horní Benešov
Číslo: 95 Start: 11:00:00 Cíl: 19:15:00 Bodů: 30 Čas: 08:15:00 Penále: 9999
34(20) 35(10) Cíl
11:25:35 12:05:56 19:15:00
00:25:35 00:40:21 07:09:04
MM 102. Pícka Vladimír -- Müller Tomáš
Číslo: 191 Start: 10:15:00 Cíl: 14:28:39 Bodů: 190 Čas: 04:13:39 Penále: 28
3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
11:19:12 12:09:53 12:36:02 13:13:31 14:18:28 14:27:43 14:28:39
01:04:12 00:50:41 00:26:09 00:37:29 01:04:57 00:09:15 00:00:56
MM 103. Vychodil Luděk -- Zdrubecký Tomáš SMS Team
Číslo: 20 Start: 10:00:00 Cíl: 13:58:23 Bodů: 210 Čas: 03:58:23 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
10:32:38 11:11:00 11:44:10 12:08:02 12:38:38 13:47:26 13:57:43 13:58:23
00:32:38 00:38:22 00:33:10 00:23:52 00:30:36 01:08:48 00:10:17 00:00:40
MM 104. Přibil Jan -- Dalibor Plíšek Bike Tunel Team
Číslo: 185 Start: 10:45:00 Cíl: 15:12:09 Bodů: 240 Čas: 04:27:09 Penále: 160
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 35(10) Cíl
11:13:58 11:47:06 12:18:34 12:51:37 13:55:49 15:11:20 15:12:09
00:28:58 00:33:08 00:31:28 00:33:03 01:04:12 01:15:31 00:00:49
MM 105. Anděl Robert -- Pašek Jan Plzeňská smršť
Číslo: 1053 Start: 10:15:00 Cíl: 14:08:09 Bodů: 160 Čas: 03:53:09 Penále: 0
1(10) 2(30) 12(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
10:46:38 11:05:24 11:47:27 12:38:52 13:09:26 14:07:39 14:08:09
00:31:38 00:18:46 00:42:03 00:51:25 00:30:34 00:58:13 00:00:30
MM 106. Pošvec Zdeněk -- Kovář Michal
Číslo: 136 Start: 10:15:00 Cíl: 14:05:05 Bodů: 160 Čas: 03:50:05 Penále: 0
34(20) 33(30) 32(50) 20(30) 19(20) 35(10) Cíl
10:53:58 11:20:45 12:24:25 12:59:21 13:23:18 14:04:05 14:05:05
00:38:58 00:26:47 01:03:40 00:34:56 00:23:57 00:40:47 00:01:00
MM 107. Chalupa Petr -- Plch Dalibor
Číslo: 37 Start: 10:00:00 Cíl: 13:43:57 Bodů: 200 Čas: 03:43:57 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
11:03:55 11:34:55 12:12:12 13:13:18 13:42:55 13:43:57
01:03:55 00:31:00 00:37:17 01:01:06 00:29:37 00:01:02
MM 108. Klíma Jan -- Klíma Zdeněk
Číslo: 91 Start: 10:10:00 Cíl: 13:55:51 Bodů: 170 Čas: 03:45:51 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 13(50) 16(20) 35(10) Cíl
10:43:35 11:08:26 11:39:55 11:59:19 12:46:33 13:29:27 13:54:43 13:55:51
00:33:35 00:24:51 00:31:29 00:19:24 00:47:14 00:42:54 00:25:16 00:01:08
MM 109. Michalík Ivan -- Michalík Bohumil www.diasport.cz
Číslo: 107 Start: 10:25:00 Cíl: 14:55:42 Bodů: 320 Čas: 04:30:42 Penále: 190
19(20) 20(30) 32(50) 27(30) 24(80) 22(50) 21(50) 35(10) Cíl
11:06:50 11:21:21 11:46:54 12:18:40 12:34:53 13:02:25 13:47:58 14:54:35 14:55:42
00:41:50 00:14:31 00:25:33 00:31:46 00:16:13 00:27:32 00:45:33 01:06:37 00:01:07
MM 110. Mudrák Stanislav -- Brlica Pavel HC Podhradí
Číslo: 71 Start: 11:00:00 Cíl: 15:34:01 Bodů: 260 Čas: 04:34:01 Penále: 230
34(20) 3(50) 6(80) 9(50) 13(50) 35(10) Cíl
11:34:00 12:03:23 12:56:11 13:52:39 14:47:06 15:33:10 15:34:01
00:34:00 00:29:23 00:52:48 00:56:28 00:54:27 00:46:04 00:00:51
MM 111. Příhonský Jiří -- Klimeš Igor Bike live club
Číslo: 97 Start: 10:15:00 Cíl: 14:00:39 Bodů: 200 Čas: 03:45:39 Penále: 0
16(20) 15(30) 13(50) 12(30) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:50:15 11:18:22 11:45:25 12:42:00 13:07:06 13:34:08 13:50:56 13:59:53 14:00:39
00:35:15 00:28:07 00:27:03 00:56:35 00:25:06 00:27:02 00:16:48 00:08:57 00:00:46
MM 112. Ducháček František -- Tirner Jan Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 61 Start: 10:05:00 Cíl: 13:59:02 Bodů: 170 Čas: 03:54:02 Penále: 0
2(30) 5(10) 6(80) 4(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:57:33 11:23:09 11:54:53 12:41:55 13:44:54 13:57:48 13:59:02
00:52:33 00:25:36 00:31:44 00:47:02 01:02:59 00:12:54 00:01:14
MM 113. Stejskal Pavel -- Vanka Petr BT Humr
Číslo: 123 Start: 09:50:00 Cíl: 13:29:34 Bodů: 250 Čas: 03:39:34 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 16(20) 35(10) Cíl
10:15:19 10:32:49 10:59:38 11:26:09 11:56:56 12:43:11 13:05:53 13:28:27 13:29:34
00:25:19 00:17:30 00:26:49 00:26:31 00:30:47 00:46:15 00:22:42 00:22:34 00:01:07
MM 114. Faltejsek Lukas -- Wohanka Pavel Meckie-Biker-Messer
Číslo: 1048 Start: 10:25:00 Cíl: 14:49:26 Bodů: 250 Čas: 04:24:26 Penále: 130
3(50) 6(80) 5(10) 34(20) 33(30) 32(50) 35(10) Cíl
11:13:06 11:53:52 12:23:49 13:01:58 13:18:53 13:59:13 14:48:49 14:49:26
00:48:06 00:40:46 00:29:57 00:38:09 00:16:55 00:40:20 00:49:36 00:00:37
MM 115. Řehořek Jan -- Thorovský Roman Los Clandestinos
Číslo: 8 Start: 10:00:00 Cíl: 14:10:49 Bodů: 200 Čas: 04:10:49 Penále: 22
34(20) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 35(10) Cíl
10:31:48 11:12:04 11:51:43 12:31:34 12:59:15 14:09:45 14:10:49
00:31:48 00:40:16 00:39:39 00:39:51 00:27:41 01:10:30 00:01:04
MM 116. Dostál Aleš -- Vaculík Zdeněk Discovery team
Číslo: 51 Start: 10:50:00 Cíl: 12:15:42 Bodů: 30 Čas: 01:25:42 Penále: 0
19(20) 35(10) Cíl
11:36:27 12:14:55 12:15:42
00:46:27 00:38:28 00:00:47
MM 117. Bucher Richard -- Kučera Pavel Auto Musil cyklo team
Číslo: 156 Start: 10:10:00 Cíl: 14:04:29 Bodů: 150 Čas: 03:54:29 Penále: 0
2(30) 5(10) 6(80) 8(20) 35(10) Cíl
10:57:41 11:26:44 12:00:37 13:07:59 14:03:27 14:04:29
00:47:41 00:29:03 00:33:53 01:07:22 00:55:28 00:01:02
MM 118. Poduška Jan -- Herel Jan Instinktivní Suveréni
Číslo: 53 Start: 10:00:00 Cíl: 13:57:58 Bodů: 180 Čas: 03:57:58 Penále: 0
20(30) 27(30) 24(80) 23(30) 35(10) Cíl
11:04:24 11:34:13 11:55:58 12:30:59 13:57:16 13:57:58
01:04:24 00:29:49 00:21:45 00:35:01 01:26:17 00:00:42
MM 119. Mišejko Jiří -- Wiedermann Jaroslav
Číslo: 1024 Start: 10:10:00 Cíl: 13:52:31 Bodů: 150 Čas: 03:42:31 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 15(30) 16(20) 35(10) Cíl
10:36:37 11:02:50 11:36:18 11:56:07 12:35:46 13:24:24 13:51:18 13:52:31
00:26:37 00:26:13 00:33:28 00:19:49 00:39:39 00:48:38 00:26:54 00:01:13
MM 120. Kozák Lukáš -- Černý Jaroslav Randál
Číslo: 27 Start: 10:10:00 Cíl: 14:06:36 Bodů: 150 Čas: 03:56:36 Penále: 0
14(30) 13(50) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
11:25:30 12:04:59 12:56:38 13:32:21 14:05:32 14:06:36
01:15:30 00:39:29 00:51:39 00:35:43 00:33:11 00:01:04
MM 121. Lazar Jan -- Bodnár Honza Lazarus Services
Číslo: 92 Start: 09:55:00 Cíl: 13:47:57 Bodů: 210 Čas: 03:52:57 Penále: 0
1(10) 2(30) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
10:21:50 10:41:22 11:29:35 12:06:11 12:52:12 13:47:13 13:47:57
00:26:50 00:19:32 00:48:13 00:36:36 00:46:01 00:55:01 00:00:44
MM 122. Antoš Jakub -- Macuva Jan Vodák Sport Brno
Číslo: 87 Start: 10:20:00 Cíl: 14:37:28 Bodů: 220 Čas: 04:17:28 Penále: 60
19(20) 20(30) 23(30) 24(80) 22(50) 35(10) Cíl
11:02:04 11:19:54 11:48:49 12:23:20 12:51:23 14:36:46 14:37:28
00:42:04 00:17:50 00:28:55 00:34:31 00:28:03 01:45:23 00:00:42
MM 123. Kirchner Petr -- Jiša Martin T-Mobile MTB Team
Číslo: 1043 Start: 09:55:00 Cíl: 13:32:00 Bodů: 200 Čas: 03:37:00 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 13(50) 15(30) 16(20) 35(10) Cíl
10:22:14 10:44:03 11:08:09 11:27:30 12:04:21 12:30:53 13:07:53 13:31:03 13:32:00
00:27:14 00:21:49 00:24:06 00:19:21 00:36:51 00:26:32 00:37:00 00:23:10 00:00:57
MM 124. Růžička Vojtěch -- Rieger Jan Bike Tunel Team
Číslo: 1056 Start: 10:35:00 Cíl: 14:33:44 Bodů: 140 Čas: 03:58:44 Penále: 0
2(30) 8(20) 9(50) 15(30) 35(10) Cíl
11:15:07 11:37:06 12:11:57 13:58:54 14:32:26 14:33:44
00:40:07 00:21:59 00:34:51 01:46:57 00:33:32 00:01:18
MM 125. Nágl Martin -- Okkel Michal ŠK VAZKA Bratislava
Číslo: 35 Start: 09:50:00 Cíl: 13:49:16 Bodů: 210 Čas: 03:59:16 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:21:54 11:03:45 11:37:01 12:19:42 13:23:08 13:48:26 13:49:16
00:31:54 00:41:51 00:33:16 00:42:41 01:03:26 00:25:18 00:00:50
MM 126. Soukup Petr -- Tůma Michal SMS Team
Číslo: 1038 Start: 10:30:00 Cíl: 14:58:38 Bodů: 250 Čas: 04:28:38 Penále: 170
21(50) 22(50) 24(80) 27(30) 20(30) 35(10) Cíl
11:56:16 12:35:39 13:07:26 13:32:39 14:20:08 14:57:39 14:58:38
01:26:16 00:39:23 00:31:47 00:25:13 00:47:29 00:37:31 00:00:59
MM 127. Černohorský Vladimír -- Miler Hynek Cykloň
Číslo: 170 Start: 09:55:00 Cíl: 13:56:07 Bodů: 180 Čas: 04:01:07 Penále: 4
1(10) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:27:29 11:03:13 11:57:09 13:13:12 13:33:12 13:55:22 13:56:07
00:32:29 00:35:44 00:53:56 01:16:03 00:20:00 00:22:10 00:00:45
MM 128. Šandera Michal -- Černý Marek Amex/Rbk
Číslo: 60 Start: 09:55:00 Cíl: 13:44:43 Bodů: 180 Čas: 03:49:43 Penále: 0
3(50) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:59:56 12:00:45 13:09:52 13:29:41 13:43:27 13:44:43
01:04:56 01:00:49 01:09:07 00:19:49 00:13:46 00:01:16
MM 129. Mike-Robert Meister -- Lars Teichmann Team Swanson
Číslo: 32 Start: 10:00:00 Cíl: 14:04:01 Bodů: 190 Čas: 04:04:01 Penále: 10
1(10) 2(30) 3(50) 5(10) 6(80) 35(10) Cíl
10:29:05 11:03:04 11:35:05 12:28:51 13:01:40 14:03:11 14:04:01
00:29:05 00:33:59 00:32:01 00:53:46 00:32:49 01:01:31 00:00:50
MM 130. Dlohoš Josef -- Česák Jan
Číslo: 1023 Start: 10:45:00 Cíl: 12:10:32 Bodů: 20 Čas: 01:25:32 Penále: 0
1(10) 35(10) Cíl
11:54:52 12:09:30 12:10:32
01:09:52 00:14:38 00:01:02
MM 131. Rozsypal Zbyněk -- Vančura Martin PC HELP Cyclo
Číslo: 1050 Start: 09:50:00 Cíl: 13:43:00 Bodů: 200 Čas: 03:53:00 Penále: 0
3(50) 6(80) 5(10) 2(30) 16(20) 35(10) Cíl
10:50:50 11:44:30 12:27:19 12:58:51 13:23:43 13:42:17 13:43:00
01:00:50 00:53:40 00:42:49 00:31:32 00:24:52 00:18:34 00:00:43
MM 132. Filip Libor -- Drhlík Petr LBC International Nové Město nad Me
Číslo: 23 Start: 09:45:00 Cíl: 13:41:34 Bodů: 230 Čas: 03:56:34 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:06:09 10:37:21 11:22:59 11:56:29 12:58:07 13:16:54 13:40:34 13:41:34
00:21:09 00:31:12 00:45:38 00:33:30 01:01:38 00:18:47 00:23:40 00:01:00
MM 133. Doležal Zbyněk -- Šimůnek Zdeněk
Číslo: 172 Start: 09:50:00 Cíl: 13:36:06 Bodů: 210 Čas: 03:46:06 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:47:24 11:27:43 12:07:48 13:08:07 13:25:05 13:35:26 13:36:06
00:57:24 00:40:19 00:40:05 01:00:19 00:16:58 00:10:21 00:00:40
MM 134. Kotík Pavel -- Šlancar Jiří Beton Team
Číslo: 1029 Start: 10:50:00 Cíl: 15:23:18 Bodů: 240 Čas: 04:33:18 Penále: 220
16(20) 15(30) 18(20) 21(50) 17(30) 14(30) 13(50) 35(10) Cíl
11:17:13 11:42:13 12:07:30 12:33:22 13:03:32 13:39:07 14:18:46 15:22:36 15:23:18
00:27:13 00:25:00 00:25:17 00:25:52 00:30:10 00:35:35 00:39:39 01:03:50 00:00:42
MM 135. Klusáček Ivo -- Koudela Jiří MTB klub Favorit Brno
Číslo: 146 Start: 09:55:00 Cíl: 14:11:07 Bodů: 190 Čas: 04:16:07 Penále: 50
3(50) 6(80) 9(50) 35(10) Cíl
11:09:04 11:59:44 12:56:32 14:10:14 14:11:07
01:14:04 00:50:40 00:56:48 01:13:42 00:00:53
MM 136. Herink Petr -- Kurz Pavel vpress
Číslo: 93 Start: 10:50:00 Cíl: 15:46:23 Bodů: 270 Čas: 04:56:23 Penále: 450
33(30) 31(30) 30(50) 28(30) () () 22(50) 21(50) 18(20) 35(10)
10:23:28 10:51:27 11:23:34 11:51:15 12:25:31 12:55:33 13:44:21 14:26:19 15:00:52 15:45:20
00:00:0-159200:27:59 00:32:07 00:27:41 00:34:16 00:30:02 00:48:48 00:41:58 00:34:33 00:44:28
Cíl
15:46:23
00:01:03
MM 137. Ziegler Zdeněk -- Trnavský Ivo Kočkopes Béda Bajkers
Číslo: 1037 Start: 09:45:00 Cíl: 13:35:53 Bodů: 200 Čas: 03:50:53 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:54:40 11:26:16 12:09:11 13:10:14 13:35:11 13:35:53
01:09:40 00:31:36 00:42:55 01:01:03 00:24:57 00:00:42
MM 138. Malušek Petr -- Navrátil Tomáš SK KONDOR
Číslo: 131 Start: 09:50:00 Cíl: 13:47:38 Bodů: 180 Čas: 03:57:38 Penále: 0
3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 35(10) Cíl
10:47:34 11:35:07 12:11:39 12:34:01 13:46:49 13:47:38
00:57:34 00:47:33 00:36:32 00:22:22 01:12:48 00:00:49
MM 139. Smrt Martin -- Petr Jiří www.martinsmrt.com
Číslo: 129 Start: 10:00:00 Cíl: 13:52:51 Bodů: 110 Čas: 03:52:51 Penále: 0
19(20) 20(30) 21(50) 35(10) Cíl
10:57:43 11:32:49 12:26:25 13:51:36 13:52:51
00:57:43 00:35:06 00:53:36 01:25:11 00:01:15
MM 140. Samel Peter -- Pucher Filip
Číslo: 1041 Start: 09:00:00 Cíl: 13:21:18 Bodů: 190 Čas: 04:21:18 Penále: 100
1(10) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 35(10) Cíl
09:44:04 10:18:01 10:52:05 11:17:23 11:38:18 13:20:10 13:21:18
00:44:04 00:33:57 00:34:04 00:25:18 00:20:55 01:41:52 00:01:08
MM 141. Maráček Radomír -- Konvičný Viktor two motion
Číslo: 110 Start: 09:45:00 Cíl: 13:34:32 Bodů: 180 Čas: 03:49:32 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 13(50) 14(30) 35(10) Cíl
10:03:53 10:17:11 10:37:58 11:16:14 11:54:44 12:21:22 13:33:19 13:34:32
00:18:53 00:13:18 00:20:47 00:38:16 00:38:30 00:26:38 01:11:57 00:01:13
MM 143. Bartoník Pavel -- Buchta Lukáš SK Líšeň
Číslo: 1039 Start: 09:50:00 Cíl: 13:31:52 Bodů: 160 Čas: 03:41:52 Penále: 0
1(10) 5(10) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:12:40 10:43:31 11:12:35 12:11:53 12:54:41 13:31:05 13:31:52
00:22:40 00:30:51 00:29:04 00:59:18 00:42:48 00:36:24 00:00:47
MM 144. Sedláček Tomáš -- Wawrosz Lukáš pro3nec
Číslo: 173 Start: 09:55:00 Cíl: 14:17:43 Bodů: 220 Čas: 04:22:43 Penále: 110
1(10) 2(30) 5(10) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 35(10) Cíl
10:21:44 10:40:54 11:04:50 11:15:05 11:52:12 12:43:23 13:16:59 14:16:42 14:17:43
00:26:44 00:19:10 00:23:56 00:10:15 00:37:07 00:51:11 00:33:36 00:59:43 00:01:01
MM 145. Lorenc Jan -- Malý Jakub vpress
Číslo: 164 Start: 09:45:00 Cíl: 13:30:10 Bodů: 220 Čas: 03:45:10 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:40:31 11:23:21 11:57:43 12:35:27 13:06:08 13:18:41 13:29:24 13:30:10
00:55:31 00:42:50 00:34:22 00:37:44 00:30:41 00:12:33 00:10:43 00:00:46
MM 146. Novotný Marek -- Novotný Jan orbis - KuBa
Číslo: 119 Start: 10:30:00 Cíl: 15:06:42 Bodů: 260 Čas: 04:36:42 Penále: 250
3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:31:23 12:07:43 12:45:00 13:48:30 14:37:07 14:53:43 15:05:55 15:06:42
01:01:23 00:36:20 00:37:17 01:03:30 00:48:37 00:16:36 00:12:12 00:00:47
MM 147. Syrovatka Bohumil -- Pravda Jan Karacove z Vestce
Číslo: 169 Start: 09:40:00 Cíl: 13:49:36 Bodů: 210 Čas: 04:09:36 Penále: 20
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:44:58 11:18:22 11:57:05 12:57:25 13:16:43 13:48:40 13:49:36
01:04:58 00:33:24 00:38:43 01:00:20 00:19:18 00:31:57 00:00:56
MM 148. Soukup Jiří -- Polák Robert Triton Beroun
Číslo: 30 Start: 09:45:00 Cíl: 13:24:16 Bodů: 150 Čas: 03:39:16 Penále: 0
2(30) 6(80) 4(30) 35(10) Cíl
10:33:53 11:27:03 12:12:57 13:23:12 13:24:16
00:48:53 00:53:10 00:45:54 01:10:15 00:01:04
MM 149. Pucherna Jan -- Pucherna Petr ČZU Praha
Číslo: 166 Start: 09:35:00 Cíl: 13:23:05 Bodů: 250 Čas: 03:48:05 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:10:18 10:43:51 11:11:32 11:45:50 12:38:00 12:59:10 13:10:54 13:22:23 13:23:05
00:35:18 00:33:33 00:27:41 00:34:18 00:52:10 00:21:10 00:11:44 00:11:29 00:00:42
MM 150. Kamzík Jan -- Feix Jiří T-Mobile MTB Team
Číslo: 34 Start: 10:25:00 Cíl: 15:02:32 Bodů: 230 Čas: 04:37:32 Penále: 260
1(10) 2(30) 8(20) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:06:01 11:21:45 11:48:24 12:26:54 13:05:46 13:59:46 15:01:42 15:02:32
00:41:01 00:15:44 00:26:39 00:38:30 00:38:52 00:54:00 01:01:56 00:00:50
MM 151. Tlapák Jan -- Gajdoš Michal STS - Chvojkovice Brod
Číslo: 25 Start: 09:45:00 Cíl: 13:14:52 Bodů: 140 Čas: 03:29:52 Penále: 0
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 35(10) Cíl
10:20:46 10:44:12 11:15:05 11:41:30 13:13:59 13:14:52
00:35:46 00:23:26 00:30:53 00:26:25 01:32:29 00:00:53
MM 152. Kollinger Milan -- Kupsa Ondřej BlueorGreen Team
Číslo: 125 Start: 09:45:00 Cíl: 13:54:13 Bodů: 180 Čas: 04:09:13 Penále: 20
3(50) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:03:08 12:10:05 13:21:42 13:41:16 13:53:22 13:54:13
01:18:08 01:06:57 01:11:37 00:19:34 00:12:06 00:00:51
MM 153. Franc Robert -- Smolík Martin CRAFT team
Číslo: 115 Start: 09:35:00 Cíl: 13:03:46 Bodů: 220 Čas: 03:28:46 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:24:50 10:51:36 11:32:49 12:05:35 12:34:50 12:51:58 13:03:01 13:03:46
00:49:50 00:26:46 00:41:13 00:32:46 00:29:15 00:17:08 00:11:03 00:00:45
MM 156. Petr Tůma -- Foukner Jan BOBCAT Dobříš
Číslo: 127 Start: 09:45:00 Cíl: 13:09:59 Bodů: 130 Čas: 03:24:59 Penále: 0
3(50) 4(30) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:57:58 11:36:34 12:37:27 12:55:17 13:09:13 13:09:59
01:12:58 00:38:36 01:00:53 00:17:50 00:13:56 00:00:46
MM 157. Papež Miroslav -- Mrázek Michal Centauri
Číslo: 145 Start: 10:10:00 Cíl: 14:33:54 Bodů: 140 Čas: 04:23:54 Penále: 120
3(50) 6(80) 35(10) Cíl
11:31:42 13:05:04 14:32:41 14:33:54
01:21:42 01:33:22 01:27:37 00:01:13
MM 158. Smolka -- Kocourek Jiří Auto Musil cyklo team
Číslo: 130 Start: 09:50:00 Cíl: 14:04:14 Bodů: 140 Čas: 04:14:14 Penále: 30
14(30) 13(50) 9(50) 35(10) Cíl
11:02:33 11:39:28 12:47:09 14:03:29 14:04:14
01:12:33 00:36:55 01:07:41 01:16:20 00:00:45
MM 160. Mencl Miroslav -- Lazur Tomáš Auto Musil cyklo team
Číslo: 167 Start: 09:40:00 Cíl: 13:21:42 Bodů: 140 Čas: 03:41:42 Penále: 0
3(50) 6(80) 35(10) Cíl
10:48:20 11:52:52 13:20:44 13:21:42
01:08:20 01:04:32 01:27:52 00:00:58
MM 161. Navrátil Rostislav -- Walek Martin dezorienteering bikers
Číslo: 1030 Start: 10:15:00 Cíl: 14:51:27 Bodů: 180 Čas: 04:36:27 Penále: 250
34(20) 3(50) 5(10) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
10:51:50 11:31:30 12:50:30 13:31:09 14:39:08 14:50:37 14:51:27
00:36:50 00:39:40 01:19:00 00:40:39 01:07:59 00:11:29 00:00:50
MM 162. Frano Michal -- Pavelek Michal SPE
Číslo: 1007 Start: 10:15:00 Cíl: 15:07:24 Bodů: 200 Čas: 04:52:24 Penále: 410
1(10) 4(30) 6(80) 9(50) 16(20) 35(10) Cíl
10:44:00 11:16:15 11:52:03 13:10:32 14:46:49 15:06:35 15:07:24
00:29:00 00:32:15 00:35:48 01:18:29 01:36:17 00:19:46 00:00:49
MM 163. Fiala Láďa -- Rak František
Číslo: 1049 Start: 09:45:00 Cíl: 13:51:14 Bodů: 160 Čas: 04:06:14 Penále: 14
2(30) 6(80) 4(30) 5(10) 35(10) Cíl
10:35:39 11:28:46 12:12:30 12:43:18 13:50:13 13:51:14
00:50:39 00:53:07 00:43:44 00:30:48 01:06:55 00:01:01
MM 167. Ševčík Robert -- Šňupárek Martin Pell´s MTBO Team
Číslo: 135 Start: 10:00:00 Cíl: 14:45:06 Bodů: 320 Čas: 04:45:06 Penále: 340
19(20) 20(30) 23(30) 27(30) 24(80) 22(50) 21(50) 18(20) 35(10) Cíl
11:30:30 11:43:59 11:59:52 12:19:58 12:34:40 13:00:25 13:33:50 14:04:22 14:44:06 14:45:06
01:30:30 00:13:29 00:15:53 00:20:06 00:14:42 00:25:45 00:33:25 00:30:32 00:39:44 00:01:00
MM 168. Burdík Jan -- Veselský Marek SMS Team
Číslo: 138 Start: 09:40:00 Cíl: 14:06:15 Bodů: 250 Čas: 04:26:15 Penále: 150
20(30) 23(30) 24(80) 22(50) 21(50) 35(10) Cíl
10:46:52 11:18:23 11:58:40 12:25:35 13:06:19 14:05:30 14:06:15
01:06:52 00:31:31 00:40:17 00:26:55 00:40:44 00:59:11 00:00:45
MM 169. Volf Karel -- Janík Jan Káčátko a tříkolka
Číslo: 121 Start: 10:10:00 Cíl: 14:52:33 Bodů: 220 Čas: 04:42:33 Penále: 310
19(20) 20(30) 23(30) 24(80) 22(50) 35(10) Cíl
11:03:02 11:21:00 11:53:32 12:33:16 13:17:53 14:51:21 14:52:33
00:53:02 00:17:58 00:32:32 00:39:44 00:44:37 01:33:28 00:01:12
MM 170. Kuča Radovan -- Kolder Jan TRASO Team
Číslo: 183 Start: 09:35:00 Cíl: 13:27:51 Bodů: 150 Čas: 03:52:51 Penále: 0
2(30) 12(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
10:21:26 10:57:52 12:02:32 12:45:31 13:26:39 13:27:51
00:46:26 00:36:26 01:04:40 00:42:59 00:41:08 00:01:12
MM 171. Pažický Ľudovít -- Glaus Michal RC&P Team
Číslo: 181 Start: 09:40:00 Cíl: 13:31:10 Bodů: 140 Čas: 03:51:10 Penále: 0
1(10) 5(10) 4(30) 3(50) 2(30) 35(10) Cíl
10:08:52 10:47:37 11:21:18 12:02:28 13:06:18 13:29:51 13:31:10
00:28:52 00:38:45 00:33:41 00:41:10 01:03:50 00:23:33 00:01:19
MM 172. Ličman Karel -- Šimurda Petr VOSA Bruntál
Číslo: 55 Start: 09:35:00 Cíl: 12:59:36 Bodů: 190 Čas: 03:24:36 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 6(80) 5(10) 35(10) Cíl
09:59:50 10:15:02 10:47:26 11:35:57 12:11:02 12:58:26 12:59:36
00:24:50 00:15:12 00:32:24 00:48:31 00:35:05 00:47:24 00:01:10
MM 173. Langer Martin -- Zajíc Josef Lepus.cz
Číslo: 67 Start: 09:30:00 Cíl: 13:13:37 Bodů: 210 Čas: 03:43:37 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:26:50 11:04:19 11:40:46 12:41:09 12:59:42 13:12:42 13:13:37
00:56:50 00:37:29 00:36:27 01:00:23 00:18:33 00:13:00 00:00:55
MM 175. Waldhans Jiří -- Repiský Ondřej T-Mobile MTB Team
Číslo: 99 Start: 09:40:00 Cíl: 13:21:03 Bodů: 100 Čas: 03:41:03 Penále: 0
5(10) 6(80) 35(10) Cíl
10:57:59 11:34:01 13:20:07 13:21:03
01:17:59 00:36:02 01:46:06 00:00:56
MM 176. Bernát Petr -- Banas Martin pro3nec
Číslo: 68 Start: 09:40:00 Cíl: 14:01:44 Bodů: 160 Čas: 04:21:44 Penále: 100
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 8(20) 35(10) Cíl
10:05:56 10:31:54 10:58:40 11:35:18 12:42:19 14:01:02 14:01:44
00:25:56 00:25:58 00:26:46 00:36:38 01:07:01 01:18:43 00:00:42
MM 177. Kollár Peter -- Čapko Ivan Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 150 Start: 09:40:00 Cíl: 13:45:28 Bodů: 130 Čas: 04:05:28 Penále: 12
19(20) 20(30) 21(50) 18(20) 35(10) Cíl
10:51:03 11:15:01 11:57:48 12:45:57 13:44:38 13:45:28
01:11:03 00:23:58 00:42:47 00:48:09 00:58:41 00:00:50
MM 178. Komín David -- Sedláček Milan Notorola
Číslo: 147 Start: 09:35:00 Cíl: 13:31:32 Bodů: 140 Čas: 03:56:32 Penále: 0
3(50) 6(80) 35(10) Cíl
10:51:56 11:57:56 13:30:17 13:31:32
01:16:56 01:06:00 01:32:21 00:01:15
MM 179. Beneš Daniel -- Filip Filip Triton Beroun
Číslo: 137 Start: 09:35:00 Cíl: 13:20:52 Bodů: 160 Čas: 03:45:52 Penále: 0
2(30) 6(80) 4(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:33:59 11:25:13 12:12:35 13:07:03 13:19:58 13:20:52
00:58:59 00:51:14 00:47:22 00:54:28 00:12:55 00:00:54
MM 180. Medlík Jan -- Brychta Jan SSU Šumperk
Číslo: 192 Start: 09:15:00 Cíl: 13:12:22 Bodů: 220 Čas: 03:57:22 Penále: 0
1(10) 3(50) 6(80) 9(50) 8(20) 35(10) Cíl
09:39:36 10:09:23 10:58:10 11:57:19 12:28:29 13:11:33 13:12:22
00:24:36 00:29:47 00:48:47 00:59:09 00:31:10 00:43:04 00:00:49
MM 182. Bialožyt Michal -- Rada Vítěslav pro3nec
Číslo: 1008 Start: 09:40:00 Cíl: 14:03:36 Bodů: 160 Čas: 04:23:36 Penále: 120
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 8(20) 35(10) Cíl
10:05:39 10:31:51 10:59:41 11:35:29 12:42:10 14:02:30 14:03:36
00:25:39 00:26:12 00:27:50 00:35:48 01:06:41 01:20:20 00:01:06
MM 184. Weiman Petr -- Veselý Michal Česyk
Číslo: 1025 Start: 09:20:00 Cíl: 13:00:52 Bodů: 210 Čas: 03:40:52 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:11:06 10:54:55 11:29:10 12:27:36 12:42:02 13:00:15 13:00:52
00:51:06 00:43:49 00:34:15 00:58:26 00:14:26 00:18:13 00:00:37
MM 185. Faitl Jaroslav -- Zapalač Karel A-team NOVO Bruntál
Číslo: 96 Start: 09:15:00 Cíl: 12:46:00 Bodů: 210 Čas: 03:31:00 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
09:36:59 10:11:01 10:52:03 11:28:49 12:26:00 12:45:00 12:46:00
00:21:59 00:34:02 00:41:02 00:36:46 00:57:11 00:19:00 00:01:00
MM 186. Hýř Roman -- Glos Hynek SANOFI
Číslo: 80 Start: 09:15:00 Cíl: 13:07:17 Bodů: 210 Čas: 03:52:17 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:27:46 11:02:44 11:38:34 12:37:06 12:55:04 13:05:49 13:07:17
01:12:46 00:34:58 00:35:50 00:58:32 00:17:58 00:10:45 00:01:28
MM 187. Sedláček Ladislav -- Sedláček Petr
Číslo: 46 Start: 09:35:00 Cíl: 13:41:02 Bodů: 160 Čas: 04:06:02 Penále: 14
1(10) 5(10) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:05:06 10:42:04 11:20:29 12:35:15 13:05:50 13:39:29 13:41:02
00:30:06 00:36:58 00:38:25 01:14:46 00:30:35 00:33:39 00:01:33
MM 188. Kovář Jiří -- Johaník Pavel Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 17 Start: 09:40:00 Cíl: 12:53:11 Bodů: 50 Čas: 03:13:11 Penále: 0
34(20) 19(20) 35(10) Cíl
10:13:39 11:03:31 12:52:01 12:53:11
00:33:39 00:49:52 01:48:30 00:01:10
MM 189. Jalový Jaroslav -- Grünwald Martin Radioklub Blansko
Číslo: 1016 Start: 09:20:00 Cíl: 13:39:58 Bodů: 280 Čas: 04:19:58 Penále: 80
13(50) 14(30) 17(30) 21(50) 22(50) 23(30) 20(30) 35(10) Cíl
10:31:55 10:48:48 11:10:43 11:35:36 12:11:48 12:33:32 13:04:30 13:39:13 13:39:58
01:11:55 00:16:53 00:21:55 00:24:53 00:36:12 00:21:44 00:30:58 00:34:43 00:00:45
MM 190. Louda Martin -- Veselý Aleš PCK Louda
Číslo: 19 Start: 09:35:00 Cíl: 12:51:29 Bodů: 130 Čas: 03:16:29 Penále: 0
3(50) 4(30) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:37:27 11:17:38 12:06:07 12:24:36 12:50:20 12:51:29
01:02:27 00:40:11 00:48:29 00:18:29 00:25:44 00:01:09
MM 191. Nový Jan -- Mencl Pavel PCK Louda
Číslo: 49 Start: 09:10:00 Cíl: 12:53:30 Bodů: 180 Čas: 03:43:30 Penále: 0
6(80) 4(30) 3(50) 1(10) 35(10) Cíl
10:32:45 11:10:32 11:55:47 12:40:53 12:52:26 12:53:30
01:22:45 00:37:47 00:45:15 00:45:06 00:11:33 00:01:04
MM 192. Čechura Michal -- Toufar Michal Desperados
Číslo: 54 Start: 09:00:00 Cíl: 12:52:46 Bodů: 180 Čas: 03:52:46 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
10:11:16 10:57:28 11:33:35 12:39:49 12:51:25 12:52:46
01:11:16 00:46:12 00:36:07 01:06:14 00:11:36 00:01:21
MM 193. Korýdek Jan -- Šmejkal David Tryskomyši
Číslo: 168 Start: 09:15:00 Cíl: 12:52:30 Bodů: 170 Čas: 03:37:30 Penále: 0
1(10) 5(10) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
09:46:43 10:17:30 10:28:25 11:09:39 12:26:05 12:51:42 12:52:30
00:31:43 00:30:47 00:10:55 00:41:14 01:16:26 00:25:37 00:00:48
MM 194. Žaloudek Jan -- Bacil Petr Kandahar team
Číslo: 144 Start: 09:45:00 Cíl: 14:21:52 Bodů: 110 Čas: 04:36:52 Penále: 250
19(20) 20(30) 22(50) 35(10) Cíl
10:34:09 10:53:36 11:48:32 14:20:49 14:21:52
00:49:09 00:19:27 00:54:56 02:32:17 00:01:03
MM 195. Prokop Petr -- Pospíchal Jiří Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 72 Start: 09:00:00 Cíl: 11:42:43 Bodů: 0 Čas: 02:42:43 Penále: 0
() () () Cíl
12:00:00 12:00:32 12:04:17 11:42:43
03:00:00 00:00:32 00:03:45 00:00:0-1294
MM 196. Havel Petr -- Bayer Jan
Číslo: 94 Start: 09:30:00 Cíl: 13:07:25 Bodů: 160 Čas: 03:37:25 Penále: 0
2(30) 6(80) 4(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:20:03 11:17:07 11:58:28 12:50:53 13:06:18 13:07:25
00:50:03 00:57:04 00:41:21 00:52:25 00:15:25 00:01:07
MM 197. Petr Jakub -- Karas Martin Bike Tunel Team
Číslo: 116 Start: 09:30:00 Cíl: 13:23:49 Bodů: 150 Čas: 03:53:49 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 9(50) 12(30) 35(10) Cíl
10:00:19 10:18:18 10:47:12 11:23:52 12:24:11 13:23:05 13:23:49
00:30:19 00:17:59 00:28:54 00:36:40 01:00:19 00:58:54 00:00:44
MM 198. Švalbe Petr -- Hubáček Ondřej
Číslo: 122 Start: 09:10:00 Cíl: 13:08:34 Bodů: 130 Čas: 03:58:34 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:22:24 10:45:27 11:08:16 11:35:13 12:04:24 13:07:27 13:08:34
01:12:24 00:23:03 00:22:49 00:26:57 00:29:11 01:03:03 00:01:07
MM 202. Hanzlovský Jiří -- Kamenický Dušan Holická lokálka
Číslo: 142 Start: 09:30:00 Cíl: 14:34:19 Bodů: 230 Čas: 05:04:19 Penále: 9999
32(50) 27(30) 24(80) 23(30) 20(30) 35(10) Cíl
11:08:36 11:51:04 12:10:14 12:57:37 13:42:30 14:32:04 14:34:19
01:38:36 00:42:28 00:19:10 00:47:23 00:44:53 00:49:34 00:02:15
MM 251. Král Václav -- Axman Karel SSU Šumperk
Číslo: 2 Start: 09:00:00 Cíl: 12:52:30 Bodů: 0 Čas: 03:52:30 Penále: 0
18(20) 21(50) 22(50) 24(80) 27(30) 20(30) 35(10) Cíl
10:01:08 10:22:47 11:08:04 11:32:11 11:54:35 12:21:10 12:51:54 12:52:30
01:01:08 00:21:39 00:45:17 00:24:07 00:22:24 00:26:35 00:30:44 00:00:36
MM 252. Bauer Lukáš -- Vodrážka Ondřej CRAFT team
Číslo: 153 Start: 10:00:00 Cíl: 13:51:26 Bodů: 0 Čas: 03:51:26 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 8(20) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:19:20 10:44:00 11:10:35 11:36:18 12:22:13 12:49:34 13:04:27 13:25:08 13:50:35 13:51:26
00:19:20 00:24:40 00:26:35 00:25:43 00:45:55 00:27:21 00:14:53 00:20:41 00:25:27 00:00:51
MD+ 1. Lepšík Vladislav -- Myšičková Maida www.sixnumbers.cz
Číslo: 740 Start: 11:15:00 Cíl: 15:07:29 Bodů: 230 Čas: 03:52:29 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:41:46 12:16:15 12:56:42 13:32:26 14:25:11 14:47:38 15:06:31 15:07:29
00:26:46 00:34:29 00:40:27 00:35:44 00:52:45 00:22:27 00:18:53 00:00:58
MD+ 2. Kotas Pavel -- Hanzlová Svatava SK Peloton Havířov
Číslo: 713 Start: 11:10:00 Cíl: 14:51:14 Bodů: 230 Čas: 03:41:14 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:38:41 12:13:11 12:43:06 13:20:37 14:20:29 14:38:48 14:50:30 14:51:14
00:28:41 00:34:30 00:29:55 00:37:31 00:59:52 00:18:19 00:11:42 00:00:44
MD+ 3. Zábojník Radomír -- Zábojníková Hana topoláci
Číslo: 720 Start: 10:55:00 Cíl: 15:00:04 Bodů: 230 Čas: 04:05:04 Penále: 12
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:25:54 12:10:23 12:49:05 13:32:57 14:33:29 14:47:57 14:59:00 15:00:04
00:30:54 00:44:29 00:38:42 00:43:52 01:00:32 00:14:28 00:11:03 00:01:04
MD+ 4. Rauch Stanislav -- Rauchová Jitka Plzeňská smršť
Číslo: 709 Start: 10:55:00 Cíl: 14:53:23 Bodů: 210 Čas: 03:58:23 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 1(10) 35(10) Cíl
11:27:02 12:06:54 12:41:12 13:23:01 14:08:33 14:40:32 14:52:26 14:53:23
00:32:02 00:39:52 00:34:18 00:41:49 00:45:32 00:31:59 00:11:54 00:00:57
MD+ 5. Ouředníková Eva -- Udatný Petr Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 701 Start: 10:50:00 Cíl: 14:53:44 Bodů: 210 Čas: 04:03:44 Penále: 8
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
11:18:38 12:07:35 12:36:16 13:15:25 14:28:06 14:52:46 14:53:44
00:28:38 00:48:57 00:28:41 00:39:09 01:12:41 00:24:40 00:00:58
MD+ 6. Bartoš Michal -- Bartošová Alena Crank Team
Číslo: 743 Start: 10:40:00 Cíl: 14:31:54 Bodů: 210 Čas: 03:51:54 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:37:34 12:07:51 12:46:10 14:01:32 14:16:08 14:30:36 14:31:54
00:57:34 00:30:17 00:38:19 01:15:22 00:14:36 00:14:28 00:01:18
MD+ 7. Nováková Zlata -- Frei Robert VSSK PedF UK
Číslo: 744 Start: 10:45:00 Cíl: 14:44:53 Bodů: 190 Čas: 03:59:53 Penále: 0
15(30) 13(50) 11(30) 9(50) 16(20) 35(10) Cíl
11:43:29 12:11:41 12:52:02 13:21:00 14:22:47 14:44:01 14:44:53
00:58:29 00:28:12 00:40:21 00:28:58 01:01:47 00:21:14 00:00:52
MD+ 8. Poslední Jarka -- Černý Martin Bike live club
Číslo: 745 Start: 11:05:00 Cíl: 15:25:50 Bodů: 260 Čas: 04:20:50 Penále: 90
3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
12:07:44 12:35:53 13:12:00 14:11:11 15:01:56 15:16:34 15:24:56 15:25:50
01:02:44 00:28:09 00:36:07 00:59:11 00:50:45 00:14:38 00:08:22 00:00:54
MD+ 9. Sláma Dušan -- Slámová Hana KOS Tesla Brno
Číslo: 732 Start: 10:25:00 Cíl: 14:24:49 Bodů: 220 Čas: 03:59:49 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:51:52 11:26:01 12:02:00 12:30:30 12:58:38 14:06:19 14:23:52 14:24:49
00:26:52 00:34:09 00:35:59 00:28:30 00:28:08 01:07:41 00:17:33 00:00:57
MD+ 10. Korvasová Kateřina -- Korvas Pavel KOS Tesla Brno
Číslo: 747 Start: 10:40:00 Cíl: 14:56:39 Bodů: 230 Čas: 04:16:39 Penále: 50
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 35(10) Cíl
11:03:09 11:23:14 11:56:04 12:32:29 13:08:46 14:14:52 14:55:48 14:56:39
00:23:09 00:20:05 00:32:50 00:36:25 00:36:17 01:06:06 00:40:56 00:00:51
MD+ 11. Antošová Monika -- Antoš Svatopluk Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 734 Start: 10:25:00 Cíl: 14:24:22 Bodů: 210 Čas: 03:59:22 Penále: 0
1(10) 5(10) 6(80) 4(30) 3(50) 34(20) 35(10) Cíl
10:48:31 11:20:32 11:51:16 12:27:45 13:06:00 14:03:42 14:23:32 14:24:22
00:23:31 00:32:01 00:30:44 00:36:29 00:38:15 00:57:42 00:19:50 00:00:50
MD+ 12. Medlíková Miloslava -- Medlík Radek SSU Šumperk
Číslo: 724 Start: 10:30:00 Cíl: 14:30:46 Bodů: 190 Čas: 04:00:46 Penále: 2
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
11:09:53 11:52:35 12:34:06 13:12:32 14:29:53 14:30:46
00:39:53 00:42:42 00:41:31 00:38:26 01:17:21 00:00:53
MD+ 13. Městková Lucka -- Městka Václav Tempo Praha
Číslo: 741 Start: 10:45:00 Cíl: 14:39:18 Bodů: 140 Čas: 03:54:18 Penále: 0
32(50) 27(30) 20(30) 19(20) 35(10) Cíl
11:54:47 12:35:39 13:24:39 13:56:00 14:38:02 14:39:18
01:09:47 00:40:52 00:49:00 00:31:21 00:42:02 00:01:16
MD+ 14. Landkammer Karel -- Landkammerová Jana Cyklobulf Hrobce
Číslo: 721 Start: 10:35:00 Cíl: 14:28:29 Bodů: 200 Čas: 03:53:29 Penále: 0
2(30) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:27:55 12:12:53 12:49:24 13:29:54 14:27:29 14:28:29
00:52:55 00:44:58 00:36:31 00:40:30 00:57:35 00:01:00
MD+ 15. Jarolím Petr -- Jarolímová Eva VHS Brno
Číslo: 716 Start: 10:35:00 Cíl: 14:28:02 Bodů: 150 Čas: 03:53:02 Penále: 0
20(30) 22(50) 23(30) 27(30) 35(10) Cíl
11:31:54 12:02:32 12:26:58 12:57:50 14:26:49 14:28:02
00:56:54 00:30:38 00:24:26 00:30:52 01:28:59 00:01:13
MD+ 16. Vyšín Jiří -- Vyšínová Iveta 13-tý pramen
Číslo: 707 Start: 10:20:00 Cíl: 14:14:14 Bodů: 150 Čas: 03:54:14 Penále: 0
32(50) 27(30) 23(30) 20(30) 35(10) Cíl
11:39:38 12:32:25 12:57:46 13:35:23 14:13:03 14:14:14
01:19:38 00:52:47 00:25:21 00:37:37 00:37:40 00:01:11
MD+ 17. Chmelíková Věra -- Chmelík Aleš VSK MZLU Brno
Číslo: 708 Start: 10:20:00 Cíl: 14:28:29 Bodů: 190 Čas: 04:08:29 Penále: 18
34(20) 3(50) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:58:02 11:45:36 12:58:13 14:05:20 14:27:08 14:28:29
00:38:02 00:47:34 01:12:37 01:07:07 00:21:48 00:01:21
MD+ 18. Kafka Jan -- Kafková Eva Spartak Perštejn
Číslo: 725 Start: 10:15:00 Cíl: 14:28:51 Bodů: 190 Čas: 04:13:51 Penále: 28
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
10:54:31 11:40:03 12:24:25 13:10:33 14:27:52 14:28:51
00:39:31 00:45:32 00:44:22 00:46:08 01:17:19 00:00:59
MD+ 19. Ratman Miloslav -- Ratmanová Dana Crank Team
Číslo: 730 Start: 10:15:00 Cíl: 14:28:24 Bodů: 170 Čas: 04:13:24 Penále: 28
3(50) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
11:26:20 12:24:08 13:05:57 14:27:25 14:28:24
01:11:20 00:57:48 00:41:49 01:21:28 00:00:59
MD+ 20. Loupová Hana -- Kleinwachter Martin Old Timers
Číslo: 728 Start: 10:00:00 Cíl: 13:52:59 Bodů: 170 Čas: 03:52:59 Penále: 0
2(30) 6(80) 4(30) 5(10) 1(10) 35(10) Cíl
10:43:55 11:32:53 12:12:26 12:42:11 13:35:31 13:51:32 13:52:59
00:43:55 00:48:58 00:39:33 00:29:45 00:53:20 00:16:01 00:01:27
MD+ 21. Klapková Milada -- Klapka Michal SLH Vrchlabí
Číslo: 737 Start: 09:55:00 Cíl: 13:21:38 Bodů: 130 Čas: 03:26:38 Penále: 0
6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:30:54 12:36:38 12:59:52 13:20:19 13:21:38
01:35:54 01:05:44 00:23:14 00:20:27 00:01:19
MD+ 23. Špeciánová Ilona -- Špecián František Originální Vivalín team Kadaň
Číslo: 738 Start: 10:05:00 Cíl: 13:32:28 Bodů: 100 Čas: 03:27:28 Penále: 0
6(80) 1(10) 35(10) Cíl
11:35:10 13:14:40 13:31:09 13:32:28
01:30:10 01:39:30 00:16:29 00:01:19
MD+ 24. Pavlas Jiří -- Pavlasová Věra PC HELP Cyclo
Číslo: 705 Start: 10:50:00 Cíl: 15:22:11 Bodů: 210 Čas: 04:32:11 Penále: 210
16(20) 8(20) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:26:43 12:09:14 12:57:00 13:44:31 14:20:50 15:20:56 15:22:11
00:36:43 00:42:31 00:47:46 00:47:31 00:36:19 01:00:06 00:01:15
MD+ 25. Hustý Ilja -- Hustá Zdislava
Číslo: 717 Start: 09:45:00 Cíl: 13:48:26 Bodů: 140 Čas: 04:03:26 Penále: 8
34(20) 3(50) 4(30) 2(30) 35(10) Cíl
10:32:01 11:20:17 12:07:04 13:13:40 13:47:17 13:48:26
00:47:01 00:48:16 00:46:47 01:06:36 00:33:37 00:01:09
MD+ 26. Beránek Zdeněk -- Vodová Irena Beriszbike
Číslo: 739 Start: 10:00:00 Cíl: 13:23:00 Bodů: 70 Čas: 03:23:00 Penále: 0
3(50) 1(10) 35(10) Cíl
11:56:40 13:02:36 13:21:45 13:23:00
01:56:40 01:05:56 00:19:09 00:01:15
MD+ 27. Pospíšek Zbyněk -- Pospíšková Luisa KOS Tesla Brno
Číslo: 703 Start: 09:35:00 Cíl: 13:31:43 Bodů: 220 Čas: 03:56:43 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:30:54 11:05:39 11:46:37 12:34:07 13:05:52 13:18:56 13:30:35 13:31:43
00:55:54 00:34:45 00:40:58 00:47:30 00:31:45 00:13:04 00:11:39 00:01:08
MD+ 28. Genserová Jitka -- Genser Jaroslav Crank Team
Číslo: 719 Start: 10:10:00 Cíl: 14:36:59 Bodů: 180 Čas: 04:26:59 Penále: 150
3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 35(10) Cíl
11:40:07 12:20:45 13:04:44 13:53:00 14:36:00 14:36:59
01:30:07 00:40:38 00:43:59 00:48:16 00:43:00 00:00:59
MD+ 29. Souček Radek -- Součková Petra
Číslo: 715 Start: 10:05:00 Cíl: 14:30:14 Bodů: 170 Čas: 04:25:14 Penále: 140
3(50) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
11:21:06 12:09:43 13:07:15 14:28:32 14:30:14
01:16:06 00:48:37 00:57:32 01:21:17 00:01:42
MD+ 30. Folprecht Eduard -- Folprechtová Marie ASA Turnov
Číslo: 706 Start: 09:40:00 Cíl: 13:28:26 Bodů: 140 Čas: 03:48:26 Penále: 0
2(30) 8(20) 12(30) 15(30) 16(20) 35(10) Cíl
10:36:58 11:14:37 11:36:37 12:20:52 12:54:56 13:26:41 13:28:26
00:56:58 00:37:39 00:22:00 00:44:15 00:34:04 00:31:45 00:01:45
MD+ 31. Ročejdl Marek -- Veselá Renata
Číslo: 702 Start: 09:30:00 Cíl: 13:21:42 Bodů: 180 Čas: 03:51:42 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
09:59:48 10:42:41 11:22:51 12:03:25 13:20:13 13:21:42
00:29:48 00:42:53 00:40:10 00:40:34 01:16:48 00:01:29
MD+ 35. Mrštíková Hana -- Mrštík Václev OK LOKO Pardubice
Číslo: 714 Start: 09:10:00 Cíl: 13:24:44 Bodů: 180 Čas: 04:14:44 Penále: 30
1(10) 2(30) 8(20) 6(80) 4(30) 35(10) Cíl
09:51:24 10:10:28 10:42:11 11:35:01 12:20:00 13:23:38 13:24:44
00:41:24 00:19:04 00:31:43 00:52:50 00:44:59 01:03:38 00:01:06
MD+ 36. Dvořák Jaroslav -- Dvořáková Irena Crank Team
Číslo: 727 Start: 10:10:00 Cíl: 14:50:13 Bodů: 200 Čas: 04:40:13 Penále: 290
27(30) 24(80) 22(50) 20(30) 35(10) Cíl
11:44:29 12:06:34 12:40:05 13:39:06 14:48:54 14:50:13
01:34:29 00:22:05 00:33:31 00:59:01 01:09:48 00:01:19
MD+ 37. Ryšavý Vít -- Ryšavá Luba ASA Turnov
Číslo: 718 Start: 09:40:00 Cíl: 14:53:34 Bodů: 100 Čas: 05:13:34 Penále: 9999
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 35(10) Cíl
10:08:39 10:39:26 11:24:51 12:00:01 14:51:55 14:53:34
00:28:39 00:30:47 00:45:25 00:35:10 02:51:54 00:01:39
MD+ 38. Sikorová Ilona -- Kraus Miroslav Cyklo Velešín
Číslo: 748 Start: 09:15:00 Cíl: 13:22:26 Bodů: 90 Čas: 04:07:26 Penále: 16
19(20) 20(30) 23(30) 35(10) Cíl
10:45:07 11:12:20 11:39:13 13:21:14 13:22:26
01:30:07 00:27:13 00:26:53 01:42:01 00:01:12
MD 1. Fajtová Stanislava -- Flassik Tomáš ŠK VAZKA Bratislava
Číslo: 230 Start: 11:00:00 Cíl: 15:01:21 Bodů: 280 Čas: 04:01:21 Penále: 4
1(10) 2(30) 8(20) 9(50) 12(30) 13(50) 14(30) 17(30) 16(20) 35(10)
11:29:39 11:42:43 12:03:30 12:29:05 12:55:24 13:22:09 13:42:49 14:12:40 14:44:27 15:00:39
00:29:39 00:13:04 00:20:47 00:25:35 00:26:19 00:26:45 00:20:40 00:29:51 00:31:47 00:16:12
Cíl
15:01:21
00:00:42
MD 2. Rejholec Michal -- Kohoutová Andrea kc kooperativa Liberec
Číslo: 311 Start: 11:00:00 Cíl: 15:05:16 Bodů: 280 Čas: 04:05:16 Penále: 12
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 8(20) 9(50) 13(50) 16(20) 35(10) Cíl
11:22:32 11:39:30 12:00:31 12:21:08 13:03:23 13:25:15 14:13:47 14:47:50 15:04:41 15:05:16
00:22:32 00:16:58 00:21:01 00:20:37 00:42:15 00:21:52 00:48:32 00:34:03 00:16:51 00:00:35
MD 3. Urbancová Marcela -- Čech Radovan KOS Tesla Brno
Číslo: 313 Start: 11:00:00 Cíl: 15:01:28 Bodů: 280 Čas: 04:01:28 Penále: 4
20(30) 23(30) 27(30) 24(80) 22(50) 21(50) 35(10) Cíl
11:50:00 12:10:02 12:33:16 12:53:45 13:24:23 14:05:02 15:00:37 15:01:28
00:50:00 00:20:02 00:23:14 00:20:29 00:30:38 00:40:39 00:55:35 00:00:51
MD 4. Bloudek Petr -- Lundáková Jana Bike Tunel Team
Číslo: 334 Start: 11:15:00 Cíl: 14:56:41 Bodů: 260 Čas: 03:41:41 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
12:04:44 12:31:56 13:03:23 13:54:05 14:08:04 14:32:50 14:45:35 14:55:55 14:56:41
00:49:44 00:27:12 00:31:27 00:50:42 00:13:59 00:24:46 00:12:45 00:10:20 00:00:46
MD 5. Lepšíková Olina -- Koutný Standa Extremsport Olomouc
Číslo: 324 Start: 11:00:00 Cíl: 15:05:04 Bodů: 280 Čas: 04:05:04 Penále: 12
3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:46:48 12:14:24 12:46:27 13:52:08 14:22:10 14:39:56 14:52:58 15:04:15 15:05:04
00:46:48 00:27:36 00:32:03 01:05:41 00:30:02 00:17:46 00:13:02 00:11:17 00:00:49
MD 6. Vondra Radek -- Vondrová Kateřina SvP Praha
Číslo: 302 Start: 11:00:00 Cíl: 14:56:45 Bodů: 270 Čas: 03:56:45 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 16(20) 35(10) Cíl
11:34:19 12:05:59 12:31:35 13:01:46 13:53:56 14:13:12 14:24:25 14:38:29 14:55:47 14:56:45
00:34:19 00:31:40 00:25:36 00:30:11 00:52:10 00:19:16 00:11:13 00:14:04 00:17:18 00:00:58
MD 7. Sajal Martin -- Blažková Vendula Bike live club
Číslo: 314 Start: 10:55:00 Cíl: 14:41:39 Bodů: 290 Čas: 03:46:39 Penále: 0
19(20) 20(30) 27(30) 24(80) 22(50) 21(50) 16(20) 35(10) Cíl
11:32:30 11:46:05 12:09:38 12:26:01 12:53:52 13:30:33 14:19:14 14:40:40 14:41:39
00:37:30 00:13:35 00:23:33 00:16:23 00:27:51 00:36:41 00:48:41 00:21:26 00:00:59
MD 8. Petreček Tomáš -- Kroutilová Zuzana H. O. Atlas Opava
Číslo: 295 Start: 11:00:00 Cíl: 14:53:27 Bodů: 250 Čas: 03:53:27 Penále: 0
32(50) 27(30) 24(80) 22(50) 20(30) 35(10) Cíl
12:11:08 12:45:34 13:01:54 13:31:41 14:15:40 14:52:33 14:53:27
01:11:08 00:34:26 00:16:20 00:29:47 00:43:59 00:36:53 00:00:54
MD 9. Folprecht Eda -- Ryšavá Katka ASA Turnov
Číslo: 322 Start: 10:55:00 Cíl: 14:54:54 Bodů: 260 Čas: 03:59:54 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 12(30) 2(30) 35(10) Cíl
11:31:54 12:04:06 12:31:38 13:02:17 13:52:18 14:09:48 14:37:10 14:54:08 14:54:54
00:36:54 00:32:12 00:27:32 00:30:39 00:50:01 00:17:30 00:27:22 00:16:58 00:00:46
MD 10. Seibert Josef -- Jurečková Leona A-team NOVO Bruntál
Číslo: 301 Start: 11:00:00 Cíl: 14:51:57 Bodů: 250 Čas: 03:51:57 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:31:43 12:04:39 12:33:43 13:06:35 13:58:46 14:26:47 14:42:28 14:51:08 14:51:57
00:31:43 00:32:56 00:29:04 00:32:52 00:52:11 00:28:01 00:15:41 00:08:40 00:00:49
MD 11. Valeš Miroslav -- Havlíková Zdena Lovci lebek
Číslo: 309 Start: 11:00:00 Cíl: 14:50:20 Bodů: 230 Čas: 03:50:20 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 35(10) Cíl
11:26:31 11:40:46 12:12:56 12:41:03 13:17:30 14:13:48 14:49:30 14:50:20
00:26:31 00:14:15 00:32:10 00:28:07 00:36:27 00:56:18 00:35:42 00:00:50
MD 12. Váchová Ilona -- Ritter Aleš Lazy Dog
Číslo: 204 Start: 10:55:00 Cíl: 14:59:29 Bodů: 250 Čas: 04:04:29 Penále: 10
2(30) 12(30) 8(20) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:32:35 12:00:14 12:20:04 13:04:05 13:38:33 14:10:36 14:58:30 14:59:29
00:37:35 00:27:39 00:19:50 00:44:01 00:34:28 00:32:03 00:47:54 00:00:59
MD 13. Křtěnová Michaela -- Dobrý Robert
Číslo: 341 Start: 11:05:00 Cíl: 14:51:50 Bodů: 210 Čas: 03:46:50 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:56:36 12:31:32 13:28:51 14:25:29 14:41:24 14:51:13 14:51:50
00:51:36 00:34:56 00:57:19 00:56:38 00:15:55 00:09:49 00:00:37
MD 14. Jirásek Radek -- Odvodyová Dana Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 217 Start: 10:55:00 Cíl: 14:43:08 Bodů: 210 Čas: 03:48:08 Penále: 0
2(30) 5(10) 4(30) 6(80) 8(20) 16(20) 1(10) 35(10) Cíl
11:33:18 11:57:02 12:05:17 12:39:12 13:41:24 14:07:25 14:32:12 14:42:07 14:43:08
00:38:18 00:23:44 00:08:15 00:33:55 01:02:12 00:26:01 00:24:47 00:09:55 00:01:01
MD 15. Pospíšilová Lucie -- Doležal Pavel CRAFT team
Číslo: 303 Start: 10:50:00 Cíl: 14:37:38 Bodů: 230 Čas: 03:47:38 Penále: 0
2(30) 8(20) 6(80) 4(30) 3(50) 1(10) 35(10) Cíl
11:25:27 11:48:27 12:25:53 13:03:59 13:35:38 14:24:31 14:36:43 14:37:38
00:35:27 00:23:00 00:37:26 00:38:06 00:31:39 00:48:53 00:12:12 00:00:55
MD 16. Procházka Jan -- Sladká Kateřina SK Žabovřesky Brno
Číslo: 220 Start: 10:50:00 Cíl: 14:33:52 Bodů: 220 Čas: 03:43:52 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 2(30) 35(10) Cíl
11:17:28 11:53:59 12:24:15 13:01:34 13:42:13 14:10:25 14:32:52 14:33:52
00:27:28 00:36:31 00:30:16 00:37:19 00:40:39 00:28:12 00:22:27 00:01:00
MD 17. Schwab David -- La Carbonara Hana KOS Tesla Brno
Číslo: 242 Start: 11:10:00 Cíl: 15:35:54 Bodů: 270 Čas: 04:25:54 Penále: 140
19(20) 32(50) 30(50) 28(30) 27(30) 24(80) 35(10) Cíl
11:58:28 12:23:15 13:02:20 13:23:38 14:00:57 14:16:39 15:35:09 15:35:54
00:48:28 00:24:47 00:39:05 00:21:18 00:37:19 00:15:42 01:18:30 00:00:45
MD 18. Kathrin Peters -- Holm Winter WOLV Oelsa
Číslo: 347 Start: 10:50:00 Cíl: 14:40:16 Bodů: 230 Čas: 03:50:16 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:45:21 12:15:48 12:49:32 13:47:05 14:10:30 14:26:47 14:39:17 14:40:16
00:55:21 00:30:27 00:33:44 00:57:33 00:23:25 00:16:17 00:12:30 00:00:59
MD 19. Dannowski Anke -- Männel Harald ESV Dresden / OL-Team Wehrsdorf
Číslo: 315 Start: 10:50:00 Cíl: 15:03:11 Bodů: 260 Čas: 04:13:11 Penále: 28
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 11(30) 35(10) Cíl
11:10:58 11:39:47 12:03:46 12:32:12 13:24:12 13:44:14 15:02:28 15:03:11
00:20:58 00:28:49 00:23:59 00:28:26 00:52:00 00:20:02 01:18:14 00:00:43
MD 20. Straka Dan -- Straková Lenka SK Kamenice
Číslo: 269 Start: 10:55:00 Cíl: 15:10:49 Bodů: 240 Čas: 04:15:49 Penále: 40
3(50) 4(30) 6(80) 9(50) 8(20) 35(10) Cíl
11:45:54 12:10:37 12:41:54 13:39:57 14:18:03 15:09:50 15:10:49
00:50:54 00:24:43 00:31:17 00:58:03 00:38:06 00:51:47 00:00:59
MD 21. Jašková Šárka -- Jašek Petr A-team NOVO Bruntál
Číslo: 215 Start: 10:40:00 Cíl: 14:25:33 Bodů: 230 Čas: 03:45:33 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:04:26 11:37:38 12:11:20 12:51:45 13:45:52 14:06:45 14:24:47 14:25:33
00:24:26 00:33:12 00:33:42 00:40:25 00:54:07 00:20:53 00:18:02 00:00:46
MD 22. Svoboda Ondřej -- Fejlková Martina Klokan team Hradec Králové
Číslo: 228 Start: 10:45:00 Cíl: 14:43:10 Bodů: 220 Čas: 03:58:10 Penále: 0
3(50) 6(80) 8(20) 12(30) 2(30) 35(10) Cíl
11:39:19 12:29:55 13:43:53 14:00:02 14:24:13 14:42:21 14:43:10
00:54:19 00:50:36 01:13:58 00:16:09 00:24:11 00:18:08 00:00:49
MD 23. Hanáková Markéta -- Kolín Jiří ČZU Praha
Číslo: 307 Start: 10:35:00 Cíl: 14:32:38 Bodů: 240 Čas: 03:57:38 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:09:13 11:41:37 12:11:25 12:44:50 13:37:11 14:06:51 14:31:47 14:32:38
00:34:13 00:32:24 00:29:48 00:33:25 00:52:21 00:29:40 00:24:56 00:00:51
MD 24. Hornych Míra -- Vintrová Marie xstream racing team
Číslo: 345 Start: 10:50:00 Cíl: 15:05:44 Bodů: 250 Čas: 04:15:44 Penále: 40
32(50) 27(30) 23(30) 24(80) 22(50) 35(10) Cíl
11:55:16 12:41:25 13:01:58 13:32:26 13:59:22 15:05:00 15:05:44
01:05:16 00:46:09 00:20:33 00:30:28 00:26:56 01:05:38 00:00:44
MD 25. Foretník Jan -- Závodná Blanka
Číslo: 243 Start: 10:50:00 Cíl: 14:35:45 Bodů: 210 Čas: 03:45:45 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
11:13:26 11:47:21 12:17:58 12:52:34 14:06:23 14:34:36 14:35:45
00:23:26 00:33:55 00:30:37 00:34:36 01:13:49 00:28:13 00:01:09
MD 26. Nováková Pavlínka -- Šauer Tomáš VSSK PedF UK
Číslo: 284 Start: 10:45:00 Cíl: 14:44:46 Bodů: 220 Čas: 03:59:46 Penále: 0
15(30) 13(50) 11(30) 9(50) 12(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:43:19 12:13:31 12:48:03 13:13:56 13:59:16 14:22:45 14:43:59 14:44:46
00:58:19 00:30:12 00:34:32 00:25:53 00:45:20 00:23:29 00:21:14 00:00:47
MD 27. Svoboda Radek -- Svobodová Petra Plzeňská smršť
Číslo: 291 Start: 10:45:00 Cíl: 14:50:16 Bodů: 210 Čas: 04:05:16 Penále: 12
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:51:24 12:25:36 13:07:59 14:13:58 14:36:08 14:49:10 14:50:16
01:06:24 00:34:12 00:42:23 01:05:59 00:22:10 00:13:02 00:01:06
MD 28. Kuběna Stanislav -- Kuběnová Renata Crank Team
Číslo: 237 Start: 10:40:00 Cíl: 14:14:08 Bodů: 210 Čas: 03:34:08 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:37:05 12:07:28 12:43:13 13:42:52 13:58:58 14:13:07 14:14:08
00:57:05 00:30:23 00:35:45 00:59:39 00:16:06 00:14:09 00:01:01
MD 29. Urbaník Robert -- Kubová Petra VLI
Číslo: 201 Start: 10:40:00 Cíl: 14:50:58 Bodů: 230 Čas: 04:10:58 Penále: 22
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:19:42 11:57:10 12:38:44 13:30:10 14:25:03 14:40:22 14:50:09 14:50:58
00:39:42 00:37:28 00:41:34 00:51:26 00:54:53 00:15:19 00:09:47 00:00:49
MD 30. Rindtová Eva -- Sameš Milan Bakov Devils
Číslo: 252 Start: 10:35:00 Cíl: 14:28:45 Bodů: 210 Čas: 03:53:45 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:37:14 12:09:30 12:49:12 13:53:15 14:12:47 14:27:35 14:28:45
01:02:14 00:32:16 00:39:42 01:04:03 00:19:32 00:14:48 00:01:10
MD 31. Votápek Daniel -- Čumplová Klára T-Mobile MTB Team
Číslo: 320 Start: 10:45:00 Cíl: 14:48:23 Bodů: 210 Čas: 04:03:23 Penále: 8
1(10) 2(30) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:12:06 11:36:02 12:21:11 13:06:30 13:50:55 14:47:49 14:48:23
00:27:06 00:23:56 00:45:09 00:45:19 00:44:25 00:56:54 00:00:34
MD 32. Vlčková Romana -- Korcina Michal Merida biking team
Číslo: 293 Start: 10:15:00 Cíl: 14:08:06 Bodů: 270 Čas: 03:53:06 Penále: 0
32(50) 27(30) 24(80) 22(50) 20(30) 19(20) 35(10) Cíl
11:13:45 11:47:28 12:04:24 12:31:15 13:06:59 13:28:00 14:06:59 14:08:06
00:58:45 00:33:43 00:16:56 00:26:51 00:35:44 00:21:01 00:38:59 00:01:07
MD 33. Dobrá Libuše -- Burian Jaroslav Dobrý burák
Číslo: 264 Start: 10:45:00 Cíl: 14:37:07 Bodů: 180 Čas: 03:52:07 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
11:12:13 11:35:16 12:02:37 12:21:36 13:21:07 13:49:48 14:35:54 14:37:07
00:27:13 00:23:03 00:27:21 00:18:59 00:59:31 00:28:41 00:46:06 00:01:13
MD 34. Rubeš Petr -- Rubešová Renata Ruby family
Číslo: 338 Start: 10:35:00 Cíl: 14:26:34 Bodů: 230 Čas: 03:51:34 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:09:43 11:44:18 12:14:57 12:54:19 13:55:09 14:13:13 14:25:19 14:26:34
00:34:43 00:34:35 00:30:39 00:39:22 01:00:50 00:18:04 00:12:06 00:01:15
MD 35. Paulíčková Renata -- Moravec Štěpán OK Jihlava
Číslo: 283 Start: 10:30:00 Cíl: 14:32:34 Bodů: 220 Čas: 04:02:34 Penále: 6
16(20) 15(30) 13(50) 11(30) 9(50) 2(30) 35(10) Cíl
11:07:03 11:37:08 12:09:46 12:54:59 13:23:22 14:13:01 14:31:41 14:32:34
00:37:03 00:30:05 00:32:38 00:45:13 00:28:23 00:49:39 00:18:40 00:00:53
MD 36. Gothard Tomáš -- Hourová Michaela
Číslo: 266 Start: 10:25:00 Cíl: 14:20:50 Bodů: 230 Čas: 03:55:50 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:59:38 11:33:04 12:01:48 12:39:36 13:50:28 14:06:11 14:19:39 14:20:50
00:34:38 00:33:26 00:28:44 00:37:48 01:10:52 00:15:43 00:13:28 00:01:11
MD 37. Žemla Tomáš -- Vítková Eva Burri team
Číslo: 263 Start: 10:25:00 Cíl: 14:16:54 Bodů: 220 Čas: 03:51:54 Penále: 0
16(20) 15(30) 13(50) 9(50) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:57:25 11:29:39 11:56:54 12:52:12 13:26:48 13:50:35 14:04:39 14:15:56 14:16:54
00:32:25 00:32:14 00:27:15 00:55:18 00:34:36 00:23:47 00:14:04 00:11:17 00:00:58
MD 38. Pospíšek Marek -- Štěpánská Adéla KOS Tesla Brno
Číslo: 329 Start: 10:15:00 Cíl: 14:06:32 Bodů: 250 Čas: 03:51:32 Penále: 0
3(50) 6(80) 9(50) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:03:53 11:53:02 12:49:44 13:19:41 13:41:42 13:54:08 14:05:59 14:06:32
00:48:53 00:49:09 00:56:42 00:29:57 00:22:01 00:12:26 00:11:51 00:00:33
MD 39. Jedlička Lukáš -- Stehnová Zuzana Klokan team Hradec Králové
Číslo: 275 Start: 10:20:00 Cíl: 14:18:11 Bodů: 220 Čas: 03:58:11 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:18:23 11:49:12 12:25:18 13:36:53 13:57:40 14:17:20 14:18:11
00:58:23 00:30:49 00:36:06 01:11:35 00:20:47 00:19:40 00:00:51
MD 40. Grusová Klára -- Klápště Jan Smotlý Brčka
Číslo: 225 Start: 10:40:00 Cíl: 14:43:38 Bodů: 170 Čas: 04:03:38 Penále: 8
2(30) 6(80) 9(50) 35(10) Cíl
11:29:48 12:10:21 13:12:10 14:42:36 14:43:38
00:49:48 00:40:33 01:01:49 01:30:26 00:01:02
MD 41. Hertlová Lucie -- Kuchovský Tomáš TAK HELLAS Brno
Číslo: 219 Start: 10:30:00 Cíl: 14:33:00 Bodů: 210 Čas: 04:03:00 Penále: 8
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:55:22 11:29:46 12:11:29 12:45:35 14:05:36 14:32:07 14:33:00
00:25:22 00:34:24 00:41:43 00:34:06 01:20:01 00:26:31 00:00:53
MD 42. Poštulka Karel -- Poštulková Zuzana ŠK Panda Topolčianky
Číslo: 273 Start: 10:30:00 Cíl: 14:17:47 Bodů: 190 Čas: 03:47:47 Penále: 0
3(50) 6(80) 5(10) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:33:36 12:36:39 13:16:15 13:47:01 14:03:45 14:16:38 14:17:47
01:03:36 01:03:03 00:39:36 00:30:46 00:16:44 00:12:53 00:01:09
MD 43. Novák Honza -- Fibírová Lenka Sporton
Číslo: 357 Start: 10:20:00 Cíl: 14:11:06 Bodů: 210 Čas: 03:51:06 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:17:51 11:56:45 12:38:12 13:32:24 13:55:26 14:10:02 14:11:06
00:57:51 00:38:54 00:41:27 00:54:12 00:23:02 00:14:36 00:01:04
MD 44. Spudilová Michala -- Hala Martin SP Kolo
Číslo: 223 Start: 10:10:00 Cíl: 14:06:27 Bodů: 240 Čas: 03:56:27 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:37:11 11:08:33 11:36:26 12:10:09 13:06:31 13:32:28 14:05:37 14:06:27
00:27:11 00:31:22 00:27:53 00:33:43 00:56:22 00:25:57 00:33:09 00:00:50
MD 45. Knížková Anna -- Zbořil Tomáš Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 250 Start: 10:40:00 Cíl: 14:39:37 Bodů: 150 Čas: 03:59:37 Penále: 0
34(20) 30(50) 29(20) 32(50) 35(10) Cíl
11:13:48 12:22:25 13:00:00 13:30:27 14:38:48 14:39:37
00:33:48 01:08:37 00:37:35 00:30:27 01:08:21 00:00:49
MD 46. Richtr Aleš -- Puchernová Veronika ŽAKET team
Číslo: 354 Start: 10:20:00 Cíl: 14:19:25 Bodů: 200 Čas: 03:59:25 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
11:23:45 12:04:48 12:53:14 13:57:10 14:18:25 14:19:25
01:03:45 00:41:03 00:48:26 01:03:56 00:21:15 00:01:00
MD 47. Vojta Martin -- Najmanová Jana HO Letohrad
Číslo: 297 Start: 10:35:00 Cíl: 14:53:33 Bodů: 220 Čas: 04:18:33 Penále: 70
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:00:26 11:23:08 11:51:38 12:23:12 13:07:15 13:53:34 14:52:35 14:53:33
00:25:26 00:22:42 00:28:30 00:31:34 00:44:03 00:46:19 00:59:01 00:00:58
MD 48. Nováková Marie -- Kopečný Mojmír ŽAKET team
Číslo: 343 Start: 10:45:00 Cíl: 15:03:55 Bodů: 200 Čas: 04:18:55 Penále: 70
2(30) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:28:16 12:12:18 12:53:05 14:11:20 15:02:56 15:03:55
00:43:16 00:44:02 00:40:47 01:18:15 00:51:36 00:00:59
MD 49. Zimová Barbora -- Chovanec Martin ČZU Praha
Číslo: 203 Start: 10:25:00 Cíl: 14:37:45 Bodů: 210 Čas: 04:12:45 Penále: 26
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:52:25 11:33:18 12:09:14 12:57:07 14:17:03 14:36:51 14:37:45
00:27:25 00:40:53 00:35:56 00:47:53 01:19:56 00:19:48 00:00:54
MD 50. Hons Michal -- Ferstlová Lenka skSNS - www.sns.cz
Číslo: 205 Start: 10:20:00 Cíl: 13:54:50 Bodů: 180 Čas: 03:34:50 Penále: 0
1(10) 3(50) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:55:52 11:30:21 12:36:18 13:29:23 13:54:05 13:54:50
00:35:52 00:34:29 01:05:57 00:53:05 00:24:42 00:00:45
MD 51. Berný Jan -- Piškulová Markéta Odolka
Číslo: 285 Start: 10:20:00 Cíl: 14:19:04 Bodů: 180 Čas: 03:59:04 Penále: 0
3(50) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:31:37 12:36:54 13:43:53 14:04:24 14:18:00 14:19:04
01:11:37 01:05:17 01:06:59 00:20:31 00:13:36 00:01:04
MD 52. Šimáček Petr -- Šlechtová Iveta Boďáci Bory
Číslo: 236 Start: 10:35:00 Cíl: 14:40:07 Bodů: 160 Čas: 04:05:07 Penále: 12
19(20) 20(30) 32(50) 30(50) 35(10) Cíl
11:24:55 11:44:23 12:21:38 13:15:33 14:39:19 14:40:07
00:49:55 00:19:28 00:37:15 00:53:55 01:23:46 00:00:48
MD 53. Hofreiter Bohdan -- Hofreiterová Dita HOFÍCI on BIKE
Číslo: 300 Start: 10:45:00 Cíl: 14:59:03 Bodů: 140 Čas: 04:14:03 Penále: 30
18(20) 21(50) 17(30) 14(30) 35(10) Cíl
11:48:02 12:42:01 13:13:38 13:53:50 14:57:45 14:59:03
01:03:02 00:53:59 00:31:37 00:40:12 01:03:55 00:01:18
MD 54. Odvody Zdeněk -- Víchová Šárka Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 270 Start: 10:15:00 Cíl: 13:56:20 Bodů: 180 Čas: 03:41:20 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
11:18:33 11:54:23 12:38:27 13:44:35 13:55:39 13:56:20
01:03:33 00:35:50 00:44:04 01:06:08 00:11:04 00:00:41
MD 55. Machanová Ivana -- Knaup Jan Pedalo-Hirscher
Číslo: 328 Start: 09:10:00 Cíl: 12:52:15 Bodů: 210 Čas: 03:42:15 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
09:37:07 10:14:08 10:48:32 11:25:16 12:19:54 12:51:13 12:52:15
00:27:07 00:37:01 00:34:24 00:36:44 00:54:38 00:31:19 00:01:02
MD 56. Křenová Dagmar -- Christoph Jaroslav LBC International Nové Město nad Me
Číslo: 289 Start: 10:30:00 Cíl: 14:01:22 Bodů: 150 Čas: 03:31:22 Penále: 0
16(20) 15(30) 12(30) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:12:13 11:44:22 12:10:50 12:40:54 13:15:32 13:42:38 14:00:02 14:01:22
00:42:13 00:32:09 00:26:28 00:30:04 00:34:38 00:27:06 00:17:24 00:01:20
MD 57. Lesák Ondra -- Mužíková Kačka Slimejš team
Číslo: 272 Start: 10:50:00 Cíl: 14:17:41 Bodů: 120 Čas: 03:27:41 Penále: 0
34(20) 3(50) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:25:44 12:33:14 13:38:08 14:02:29 14:16:24 14:17:41
00:35:44 01:07:30 01:04:54 00:24:21 00:13:55 00:01:17
MD 58. Vochyán Lubomír -- Tichá Anna Crank Team
Číslo: 218 Start: 10:25:00 Cíl: 14:15:53 Bodů: 160 Čas: 03:50:53 Penále: 0
1(10) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:55:59 11:41:59 12:30:28 13:50:20 14:14:32 14:15:53
00:30:59 00:46:00 00:48:29 01:19:52 00:24:12 00:01:21
MD 59. Veselá Gábina -- Mikuláš Robert Piraati
Číslo: 323 Start: 10:40:00 Cíl: 14:08:47 Bodů: 140 Čas: 03:28:47 Penále: 0
1(10) 5(10) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
11:15:35 11:50:25 12:19:09 13:34:41 14:07:48 14:08:47
00:35:35 00:34:50 00:28:44 01:15:32 00:33:07 00:00:59
MD 60. Jágr Jaroslav -- Lemonová Vlasta KOB START Blansko
Číslo: 249 Start: 10:15:00 Cíl: 13:57:22 Bodů: 170 Čas: 03:42:22 Penále: 0
2(30) 6(80) 5(10) 4(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:57:31 11:45:14 12:30:35 12:55:37 13:44:29 13:56:10 13:57:22
00:42:31 00:47:43 00:45:21 00:25:02 00:48:52 00:11:41 00:01:12
MD 61. Jírovcová Lenka -- Jírovec Aleš Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 336 Start: 10:15:00 Cíl: 14:14:20 Bodů: 170 Čas: 03:59:20 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
11:37:11 12:11:27 12:56:27 14:13:19 14:14:20
01:22:11 00:34:16 00:45:00 01:16:52 00:01:01
MD 62. Petr Jiroušek -- Michaela Bulenová LOKO Plzeň
Číslo: 286 Start: 10:00:00 Cíl: 13:48:11 Bodů: 210 Čas: 03:48:11 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:22:06 11:03:32 11:39:08 12:20:24 13:18:33 13:47:22 13:48:11
00:22:06 00:41:26 00:35:36 00:41:16 00:58:09 00:28:49 00:00:49
MD 63. Jeřábková Eva -- Kořán Jan Vořezávátka
Číslo: 327 Start: 10:25:00 Cíl: 14:03:23 Bodů: 140 Čas: 03:38:23 Penále: 0
2(30) 5(10) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
11:22:30 11:51:57 12:23:25 13:49:12 14:01:58 14:03:23
00:57:30 00:29:27 00:31:28 01:25:47 00:12:46 00:01:25
MD 64. Eliáš Jan -- Eliášová Sylvie
Číslo: 259 Start: 10:10:00 Cíl: 14:07:49 Bodů: 140 Čas: 03:57:49 Penále: 0
5(10) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:29:17 12:12:36 13:30:38 13:51:47 14:06:48 14:07:49
01:19:17 00:43:19 01:18:02 00:21:09 00:15:01 00:01:01
MD 65. Sadílková Jana -- Schultze-Motel Falk SANOFI
Číslo: 358 Start: 10:05:00 Cíl: 13:52:44 Bodů: 160 Čas: 03:47:44 Penále: 0
20(30) 22(50) 21(50) 18(20) 35(10) Cíl
10:57:53 11:36:52 12:21:20 13:01:53 13:51:08 13:52:44
00:52:53 00:38:59 00:44:28 00:40:33 00:49:15 00:01:36
MD 66. Vyšínová Monika -- Plšek Martin 13-tý pramen
Číslo: 227 Start: 10:10:00 Cíl: 14:04:22 Bodů: 140 Čas: 03:54:22 Penále: 0
19(20) 20(30) 23(30) 22(50) 35(10) Cíl
11:10:59 11:27:41 11:49:13 12:37:16 14:02:58 14:04:22
01:00:59 00:16:42 00:21:32 00:48:03 01:25:42 00:01:24
MD 67. Pohl Jan -- Vrabcová Helena SK Jíra Police n/M
Číslo: 213 Start: 10:55:00 Cíl: 16:18:25 Bodů: 130 Čas: 05:23:25 Penále: 9999
34(20) 33(30) 30(50) 28(30) Cíl
11:20:41 11:37:59 12:32:48 13:11:52 16:18:25
00:25:41 00:17:18 00:54:49 00:39:04 03:06:33
MD 68. Michalička David -- Buriánková Martina TK Radošovice
Číslo: 256 Start: 10:05:00 Cíl: 13:49:10 Bodů: 130 Čas: 03:44:10 Penále: 0
1(10) 2(30) 12(30) 13(50) 35(10) Cíl
10:44:25 11:12:43 11:48:02 12:42:07 13:47:43 13:49:10
00:39:25 00:28:18 00:35:19 00:54:05 01:05:36 00:01:27
MD 69. Motejl Jan -- Motejlová Olga
Číslo: 304 Start: 10:25:00 Cíl: 14:26:53 Bodů: 90 Čas: 04:01:53 Penále: 4
20(30) 23(30) 19(20) 35(10) Cíl
12:27:53 12:56:23 13:53:07 14:26:09 14:26:53
02:02:53 00:28:30 00:56:44 00:33:02 00:00:44
MD 70. Holas Tomáš -- Holasová Šárka SKOB JAM
Číslo: 246 Start: 10:10:00 Cíl: 13:22:16 Bodů: 100 Čas: 03:12:16 Penále: 0
3(50) 4(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:15:24 12:02:48 13:06:20 13:21:04 13:22:16
01:05:24 00:47:24 01:03:32 00:14:44 00:01:12
MD 71. Vycpálek Tomáš -- Marešová Jaroslava DIR - CZ
Číslo: 290 Start: 09:55:00 Cíl: 14:13:46 Bodů: 220 Čas: 04:18:46 Penále: 70
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
10:22:09 10:42:47 11:14:46 11:42:53 12:25:48 13:07:32 14:12:57 14:13:46
00:27:09 00:20:38 00:31:59 00:28:07 00:42:55 00:41:44 01:05:25 00:00:49
MD 72. Sladký Marek -- Slámová Kateřina SK Žabovřesky Brno
Číslo: 224 Start: 10:30:00 Cíl: 13:01:35 Bodů: 30 Čas: 02:31:35 Penále: 0
34(20) 35(10) Cíl
11:15:22 13:00:22 13:01:35
00:45:22 01:45:00 00:01:13
MD 73. Tříska Jiří -- Třísková Kamila CRAFT team
Číslo: 317 Start: 10:00:00 Cíl: 14:01:17 Bodů: 160 Čas: 04:01:17 Penále: 4
3(50) 6(80) 5(10) 1(10) 35(10) Cíl
11:08:29 12:10:00 13:11:12 13:49:37 14:00:09 14:01:17
01:08:29 01:01:31 01:01:12 00:38:25 00:10:32 00:01:08
MD 74. Kříž Vladimír -- Kynclová Michaela CRAFT team
Číslo: 310 Start: 10:10:00 Cíl: 13:52:22 Bodů: 160 Čas: 03:42:22 Penále: 0
1(10) 2(30) 12(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
10:46:48 11:09:55 11:39:11 12:35:29 13:06:28 13:51:06 13:52:22
00:36:48 00:23:07 00:29:16 00:56:18 00:30:59 00:44:38 00:01:16
MD 75. Slimáček Petr -- Slimáčková Jana
Číslo: 312 Start: 10:00:00 Cíl: 13:49:45 Bodů: 120 Čas: 03:49:45 Penále: 0
3(50) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:17:57 12:46:09 13:18:44 13:38:11 13:48:51 13:49:45
01:17:57 01:28:12 00:32:35 00:19:27 00:10:40 00:00:54
MD 76. Kuchyňková Martina -- Bobal Miroslav
Číslo: 265 Start: 09:55:00 Cíl: 13:33:32 Bodů: 140 Čas: 03:38:32 Penále: 0
6(80) 2(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:28:41 12:41:34 13:07:45 13:32:22 13:33:32
01:33:41 01:12:53 00:26:11 00:24:37 00:01:10
MD 77. Kaňka Jiří -- Ivaničová Markéta DIR - CZ
Číslo: 255 Start: 10:05:00 Cíl: 14:00:42 Bodů: 170 Čas: 03:55:42 Penále: 0
2(30) 12(30) 8(20) 6(80) 35(10) Cíl
10:52:17 11:27:03 11:57:53 12:42:24 13:59:50 14:00:42
00:47:17 00:34:46 00:30:50 00:44:31 01:17:26 00:00:52
MD 78. Barbořík Pavel -- Kapcalová Hana T-Mobile MTB Team
Číslo: 254 Start: 10:00:00 Cíl: 13:55:00 Bodů: 110 Čas: 03:55:00 Penále: 0
1(10) 2(30) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:47:13 11:26:02 12:18:07 13:09:32 13:53:38 13:55:00
00:47:13 00:38:49 00:52:05 00:51:25 00:44:06 00:01:22
MD 79. Svoboda Ondřej -- Kopřivová Irena CykloServer.cz
Číslo: 221 Start: 10:35:00 Cíl: 15:20:27 Bodů: 190 Čas: 04:45:27 Penále: 340
18(20) 21(50) 17(30) 14(30) 13(50) 35(10) Cíl
11:43:11 12:15:09 12:50:42 13:34:52 14:21:03 15:19:16 15:20:27
01:08:11 00:31:58 00:35:33 00:44:10 00:46:11 00:58:13 00:01:11
MD 80. Vlček Pavel -- Lahodná Jitka Kandahar team
Číslo: 292 Start: 10:05:00 Cíl: 14:11:54 Bodů: 90 Čas: 04:06:54 Penále: 14
34(20) 33(30) 31(30) 35(10) Cíl
10:59:48 11:29:54 12:38:56 14:10:33 14:11:54
00:54:48 00:30:06 01:09:02 01:31:37 00:01:21
MD 81. Staňková Veronika -- Přibyl Josef SBK - KOB Start Blansko
Číslo: 216 Start: 09:55:00 Cíl: 13:41:16 Bodů: 110 Čas: 03:46:16 Penále: 0
16(20) 17(30) 21(50) 35(10) Cíl
10:30:37 11:16:35 11:53:30 13:40:12 13:41:16
00:35:37 00:45:58 00:36:55 01:46:42 00:01:04
MD 82. Fadljevičová Kateřina -- Kaše Jakub ČZU Praha
Číslo: 319 Start: 09:50:00 Cíl: 13:35:34 Bodů: 130 Čas: 03:45:34 Penále: 0
6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:42:51 13:01:33 13:18:43 13:34:26 13:35:34
01:52:51 01:18:42 00:17:10 00:15:43 00:01:08
MD 84. Holub Matěj -- Machová Alena
Číslo: 206 Start: 09:50:00 Cíl: 13:09:20 Bodů: 110 Čas: 03:19:20 Penále: 0
3(50) 5(10) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:54:36 11:50:03 12:27:03 12:56:32 13:08:23 13:09:20
01:04:36 00:55:27 00:37:00 00:29:29 00:11:51 00:00:57
MD 85. Halík Martin -- Mlejnková Veronika Bike Tunel Team
Číslo: 278 Start: 09:45:00 Cíl: 13:45:52 Bodů: 200 Čas: 04:00:52 Penále: 2
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:51:12 11:26:51 12:09:23 13:13:43 13:44:55 13:45:52
01:06:12 00:35:39 00:42:32 01:04:20 00:31:12 00:00:57
MD 86. Vlach Libor -- Görlichová Lucie
Číslo: 280 Start: 10:20:00 Cíl: 14:48:07 Bodů: 160 Čas: 04:28:07 Penále: 170
19(20) 20(30) 32(50) 30(50) 35(10) Cíl
11:20:42 11:38:56 12:30:22 13:23:06 14:47:14 14:48:07
01:00:42 00:18:14 00:51:26 00:52:44 01:24:08 00:00:53
MD 88. Vrabec Pavel -- Vrabcová Martina
Číslo: 335 Start: 10:00:00 Cíl: 13:55:45 Bodů: 70 Čas: 03:55:45 Penále: 0
20(30) 23(30) 35(10) Cíl
11:25:12 12:05:06 13:54:39 13:55:45
01:25:12 00:39:54 01:49:33 00:01:06
MD 89. Kaloš Martin -- Kalošová Barbora SK ROVER
Číslo: 326 Start: 10:30:00 Cíl: 14:50:23 Bodů: 100 Čas: 04:20:23 Penále: 90
34(20) 19(20) 32(50) 35(10) Cíl
11:13:12 12:03:03 12:52:18 14:49:24 14:50:23
00:43:12 00:49:51 00:49:15 01:57:06 00:00:59
MD 90. Franc Tomáš -- Francová Jana
Číslo: 359 Start: 09:45:00 Cíl: 13:27:41 Bodů: 110 Čas: 03:42:41 Penále: 0
5(10) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
11:11:37 11:46:47 13:12:26 13:26:31 13:27:41
01:26:37 00:35:10 01:25:39 00:14:05 00:01:10
MD 91. Zárybnický Luděk -- Zárybnická Simona
Číslo: 260 Start: 10:00:00 Cíl: 13:33:42 Bodů: 80 Čas: 03:33:42 Penále: 0
16(20) 15(30) 8(20) 35(10) Cíl
10:42:32 11:25:18 12:23:02 13:32:27 13:33:42
00:42:32 00:42:46 00:57:44 01:09:25 00:01:15
MD 93. Čížek Jan -- Prexlová Eva
Číslo: 281 Start: 10:10:00 Cíl: 13:02:24 Bodů: 70 Čas: 02:52:24 Penále: 0
3(50) 1(10) 35(10) Cíl
11:28:35 12:43:13 13:00:53 13:02:24
01:18:35 01:14:38 00:17:40 00:01:31
MD 94. Horák Jiří -- Katolická Miroslava Žíznivá střela
Číslo: 282 Start: 09:45:00 Cíl: 13:54:14 Bodů: 130 Čas: 04:09:14 Penále: 20
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:24:04 10:56:17 11:45:07 12:14:23 12:54:59 13:53:02 13:54:14
00:39:04 00:32:13 00:48:50 00:29:16 00:40:36 00:58:03 00:01:12
MD 95. Zeman Miroslav -- Reitmajerová Alena Ráj Kol RB Team
Číslo: 261 Start: 09:40:00 Cíl: 14:06:47 Bodů: 270 Čas: 04:26:47 Penále: 150
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 5(10) 6(80) 9(50) 35(10) Cíl
09:45:19 09:58:48 10:31:48 11:03:42 11:22:48 11:52:29 12:50:43 14:05:35 14:06:47
00:05:19 00:13:29 00:33:00 00:31:54 00:19:06 00:29:41 00:58:14 01:14:52 00:01:12
MD 96. Šíma Radek -- Petrová Marta Bike Tunel Team
Číslo: 209 Start: 09:45:00 Cíl: 13:17:51 Bodů: 100 Čas: 03:32:51 Penále: 0
5(10) 6(80) 35(10) Cíl
11:03:49 11:36:36 13:16:33 13:17:51
01:18:49 00:32:47 01:39:57 00:01:18
MD 97. Pozníček Josef -- Machonová Bára
Číslo: 340 Start: 10:10:00 Cíl: 14:52:11 Bodů: 140 Čas: 04:42:11 Penále: 310
34(20) 33(30) 31(30) 32(50) 35(10) Cíl
10:46:57 11:18:42 12:08:31 13:35:55 14:51:07 14:52:11
00:36:57 00:31:45 00:49:49 01:27:24 01:15:12 00:01:04
MD 98. Chocholová Pavla -- Nehasil Petr
Číslo: 298 Start: 10:05:00 Cíl: 13:08:17 Bodů: 90 Čas: 03:03:17 Penále: 0
34(20) 3(50) 1(10) 35(10) Cíl
10:44:43 11:35:09 12:43:39 13:07:14 13:08:17
00:39:43 00:50:26 01:08:30 00:23:35 00:01:03
MD 101. Němcová Pavla -- Němec Milan Cyklorotava
Číslo: 294 Start: 09:50:00 Cíl: 12:48:01 Bodů: 80 Čas: 02:58:01 Penále: 0
19(20) 33(30) 34(20) 35(10) Cíl
11:01:11 11:37:46 12:18:01 12:46:32 12:48:01
01:11:11 00:36:35 00:40:15 00:28:31 00:01:29
MD 102. Procházková Petra -- Zelenka Tomáš CS KERN & SP KOLO & HIT
Číslo: 348 Start: 09:45:00 Cíl: 13:17:07 Bodů: 60 Čas: 03:32:07 Penále: 0
3(50) 35(10) Cíl
11:43:39 13:15:46 13:17:07
01:58:39 01:32:07 00:01:21
MD 103. Hubáček Jaroslav -- Hubáčková Dana topoláci
Číslo: 229 Start: 09:45:00 Cíl: 14:09:41 Bodů: 170 Čas: 04:24:41 Penále: 130
1(10) 2(30) 6(80) 4(30) 5(10) 35(10) Cíl
10:22:37 10:46:14 11:41:06 12:28:10 13:28:25 14:08:30 14:09:41
00:37:37 00:23:37 00:54:52 00:47:04 01:00:15 00:40:05 00:01:11
MD 104. Mayerová Ludmila -- Mayer Patrik Outdoor Kroužek Hanspaulka
Číslo: 351 Start: 09:55:00 Cíl: 14:40:18 Bodů: 160 Čas: 04:45:18 Penále: 340
1(10) 2(30) 4(30) 6(80) 35(10) Cíl
10:39:21 11:03:08 11:38:14 12:25:32 14:39:08 14:40:18
00:44:21 00:23:47 00:35:06 00:47:18 02:13:36 00:01:10
MD 106. Šnorová Šárka -- Nerad Jaroslav Slimejši
Číslo: 238 Start: 09:50:00 Cíl: 14:31:59 Bodů: 160 Čas: 04:41:59 Penále: 300
3(50) 6(80) 5(10) 1(10) 35(10) Cíl
11:12:33 12:34:21 13:40:08 14:16:01 14:30:48 14:31:59
01:22:33 01:21:48 01:05:47 00:35:53 00:14:47 00:01:11
MD 109. Buřval Marek -- Kalošová Tereza SK ROVER
Číslo: 214 Start: 09:40:00 Cíl: 13:33:57 Bodů: 90 Čas: 03:53:57 Penále: 0
2(30) 16(20) 15(30) 35(10) Cíl
10:28:38 11:07:10 11:56:01 13:32:45 13:33:57
00:48:38 00:38:32 00:48:51 01:36:44 00:01:12
MD 112. Illeová Petra -- Kučera Pavel TAK HELLAS Brno
Číslo: 244 Start: 09:40:00 Cíl: 15:05:59 Bodů: 150 Čas: 05:25:59 Penále: 9999
16(20) 18(20) 15(30) 12(30) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:24:05 11:17:47 12:16:13 12:59:40 14:00:51 14:28:51 15:04:36 15:05:59
00:44:05 00:53:42 00:58:26 00:43:27 01:01:11 00:28:00 00:35:45 00:01:23
MD 113. Popelová Pavla -- Pražák Adam Namydlený Blesk
Číslo: 279 Start: 09:25:00 Cíl: 12:46:52 Bodů: 80 Čas: 03:21:52 Penále: 0
34(20) 33(30) 19(20) 35(10) Cíl
10:01:31 10:33:14 11:41:11 12:45:23 12:46:52
00:36:31 00:31:43 01:07:57 01:04:12 00:01:29
MD 115. Schulzová Jana -- Plavnický Radek ALU Team
Číslo: 349 Start: 09:05:00 Cíl: 12:35:00 Bodů: 40 Čas: 03:30:00 Penále: 0
34(20) 1(10) 35(10) Cíl
10:09:39 11:00:34 11:25:31 12:35:00
01:04:39 00:50:55 00:24:57 01:09:29
MD 160. Homolová Elenka -- Ševčík Peter favoriteam.sk
Číslo: 277 Start: 09:20:00 Cíl: 13:44:02 Bodů: 100 Čas: 04:24:02 Penále: 130
4(30) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:03:08 12:20:16 12:59:20 13:25:52 13:42:36 13:44:02
01:43:08 01:17:08 00:39:04 00:26:32 00:16:44 00:01:26
DD+ 1. Hodková Zuzana -- Klinkerová Jitka SK Kamenice
Číslo: 901 Start: 11:15:00 Cíl: 15:04:57 Bodů: 230 Čas: 03:49:57 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:37:36 12:10:31 12:48:51 13:25:42 14:21:41 14:42:21 15:03:52 15:04:57
00:22:36 00:32:55 00:38:20 00:36:51 00:55:59 00:20:40 00:21:31 00:01:05
DD+ 2. Vavrysová Iva -- Dohnalová Jindra CRAFT team
Číslo: 908 Start: 11:10:00 Cíl: 15:26:50 Bodů: 240 Čas: 04:16:50 Penále: 50
3(50) 4(30) 6(80) 5(10) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
12:06:08 12:49:55 13:30:32 14:13:34 14:40:02 14:57:46 15:13:50 15:25:54 15:26:50
00:56:08 00:43:47 00:40:37 00:43:02 00:26:28 00:17:44 00:16:04 00:12:04 00:00:56
DD+ 3. Novotná Marcela -- Sladká Zora SK Žabovřesky Brno
Číslo: 907 Start: 11:05:00 Cíl: 14:45:42 Bodů: 160 Čas: 03:40:42 Penále: 0
4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
12:04:16 12:50:18 14:03:58 14:30:40 14:44:47 14:45:42
00:59:16 00:46:02 01:13:40 00:26:42 00:14:07 00:00:55
DD+ 4. Králová Eva -- Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava
Číslo: 903 Start: 10:20:00 Cíl: 14:39:55 Bodů: 200 Čas: 04:19:55 Penále: 80
1(10) 2(30) 6(80) 8(20) 12(30) 16(20) 35(10) Cíl
10:47:28 11:04:53 11:48:38 12:59:34 13:26:09 14:08:41 14:38:50 14:39:55
00:27:28 00:17:25 00:43:45 01:10:56 00:26:35 00:42:32 00:30:09 00:01:05
DD+ 5. Gottfriedová Marie -- Řihošková Barbora Vasaloppet Olomouc
Číslo: 909 Start: 10:10:00 Cíl: 14:25:45 Bodů: 110 Čas: 04:15:45 Penále: 40
1(10) 3(50) 4(30) 5(10) 35(10) Cíl
10:42:33 11:27:46 12:09:20 13:30:17 14:24:36 14:25:45
00:32:33 00:45:13 00:41:34 01:20:57 00:54:19 00:01:09
DD+ 6. Reischigová Růžena -- Nováková Svatava Slovan K. Vary
Číslo: 910 Start: 10:00:00 Cíl: 13:58:56 Bodů: 90 Čas: 03:58:56 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 16(20) 35(10) Cíl
11:01:45 11:31:41 12:08:33 12:52:14 13:57:52 13:58:56
01:01:45 00:29:56 00:36:52 00:43:41 01:05:38 00:01:04
DD 1. Přibylová Eva -- Chaloupská Pavlína Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 446 Start: 11:15:00 Cíl: 15:04:55 Bodů: 250 Čas: 03:49:55 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:40:43 12:15:33 12:44:52 13:22:46 14:15:54 14:37:18 14:51:00 15:03:54 15:04:55
00:25:43 00:34:50 00:29:19 00:37:54 00:53:08 00:21:24 00:13:42 00:12:54 00:01:01
DD 2. Hašková Eva -- Chudíková Barbora Plzeňská smršť
Číslo: 426 Start: 11:10:00 Cíl: 15:06:41 Bodů: 250 Čas: 03:56:41 Penále: 0
1(10) 2(30) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 16(20) 35(10) Cíl
11:35:23 11:53:58 12:25:52 13:01:33 13:34:44 14:26:15 14:48:53 15:05:53 15:06:41
00:25:23 00:18:35 00:31:54 00:35:41 00:33:11 00:51:31 00:22:38 00:17:00 00:00:48
DD 3. Hanajová Jana -- Pařízková Věra skSNS - www.sns.cz
Číslo: 436 Start: 11:05:00 Cíl: 14:59:17 Bodů: 250 Čas: 03:54:17 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:34:53 12:12:49 12:44:18 13:19:03 14:14:22 14:32:46 14:48:50 14:58:28 14:59:17
00:29:53 00:37:56 00:31:29 00:34:45 00:55:19 00:18:24 00:16:04 00:09:38 00:00:49
DD 4. Ehlová Pavla -- Bulinová Eva SK Žabovřesky Brno
Číslo: 420 Start: 11:00:00 Cíl: 15:09:15 Bodů: 220 Čas: 04:09:15 Penále: 20
19(20) 20(30) 23(30) 22(50) 21(50) 17(30) 35(10) Cíl
11:47:38 12:08:07 12:32:33 12:55:40 13:37:39 14:09:13 15:05:45 15:09:15
00:47:38 00:20:29 00:24:26 00:23:07 00:41:59 00:31:34 00:56:32 00:03:30
DD 5. Linhartová Martina -- Podrábská Marie Pell´s MTBO Team
Číslo: 425 Start: 10:55:00 Cíl: 14:41:25 Bodů: 210 Čas: 03:46:25 Penále: 0
1(10) 2(30) 5(10) 6(80) 9(50) 8(20) 35(10) Cíl
11:16:44 11:32:59 11:58:11 12:24:19 13:25:07 13:59:08 14:40:23 14:41:25
00:21:44 00:16:15 00:25:12 00:26:08 01:00:48 00:34:01 00:41:15 00:01:02
DD 6. Juříková Lenka -- Ryglová Kateřina CRAFT team
Číslo: 418 Start: 10:45:00 Cíl: 14:42:52 Bodů: 240 Čas: 03:57:52 Penále: 0
34(20) 3(50) 4(30) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
11:20:36 11:52:26 12:23:36 12:57:52 14:00:54 14:22:49 14:41:57 14:42:52
00:35:36 00:31:50 00:31:10 00:34:16 01:03:02 00:21:55 00:19:08 00:00:55
DD 7. Horká Jana -- Březinová Dana SSU Šumperk
Číslo: 432 Start: 10:55:00 Cíl: 14:37:48 Bodů: 200 Čas: 03:42:48 Penále: 0
34(20) 3(50) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:29:43 12:11:00 13:12:08 14:07:13 14:22:39 14:36:39 14:37:48
00:34:43 00:41:17 01:01:08 00:55:05 00:15:26 00:14:00 00:01:09
DD 8. Vaňková Lenka -- Lamichová Kateřina OK99 Hradec Králové
Číslo: 447 Start: 10:40:00 Cíl: 14:32:57 Bodů: 210 Čas: 03:52:57 Penále: 0
3(50) 4(30) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:38:50 12:15:24 12:56:01 14:04:13 14:18:16 14:32:03 14:32:57
00:58:50 00:36:34 00:40:37 01:08:12 00:14:03 00:13:47 00:00:54
DD 9. Dubová Věra -- Dubová Erika PC HELP Cyclo
Číslo: 455 Start: 10:40:00 Cíl: 14:48:30 Bodů: 210 Čas: 04:08:30 Penále: 18
1(10) 2(30) 6(80) 4(30) 3(50) 35(10) Cíl
11:04:54 11:26:53 12:13:56 12:55:57 13:44:27 14:47:25 14:48:30
00:24:54 00:21:59 00:47:03 00:42:01 00:48:30 01:02:58 00:01:05
DD 10. Juračková Jana -- Šediváková Helena Štika & Drak eXtreme team
Číslo: 415 Start: 10:35:00 Cíl: 14:13:32 Bodů: 200 Čas: 03:38:32 Penále: 0
34(20) 3(50) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:13:42 11:47:57 12:50:54 13:45:26 13:59:55 14:12:21 14:13:32
00:38:42 00:34:15 01:02:57 00:54:32 00:14:29 00:12:26 00:01:11
DD 11. Kovářová Kristýna -- Bochenková Martina SK Kotlářka
Číslo: 449 Start: 10:35:00 Cíl: 14:34:47 Bodů: 180 Čas: 03:59:47 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 6(80) 4(30) 35(10) Cíl
11:04:15 11:26:46 12:07:05 13:01:28 13:38:40 14:33:49 14:34:47
00:29:15 00:22:31 00:40:19 00:54:23 00:37:12 00:55:09 00:00:58
DD 12. Olešová Slávka -- Macková Lenka SK Kamenice
Číslo: 405 Start: 10:25:00 Cíl: 14:38:43 Bodů: 200 Čas: 04:13:43 Penále: 28
19(20) 20(30) 23(30) 24(80) 27(30) 35(10) Cíl
11:16:34 11:35:41 12:02:53 12:43:28 13:14:59 14:37:49 14:38:43
00:51:34 00:19:07 00:27:12 00:40:35 00:31:31 01:22:50 00:00:54
DD 13. Milánová Jindřiška -- Mulíčková Eva KOS Tesla Brno
Číslo: 427 Start: 10:20:00 Cíl: 14:19:42 Bodů: 170 Čas: 03:59:42 Penále: 0
2(30) 3(50) 6(80) 35(10) Cíl
11:02:55 11:40:26 12:48:42 14:18:39 14:19:42
00:42:55 00:37:31 01:08:16 01:29:57 00:01:03
DD 14. Holíková Kateřina -- Trunkátová Andrea KOS Tesla Brno
Číslo: 419 Start: 10:50:00 Cíl: 14:21:12 Bodů: 120 Čas: 03:31:12 Penále: 0
2(30) 8(20) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
11:30:04 12:47:39 13:06:48 13:37:48 14:20:03 14:21:12
00:40:04 01:17:35 00:19:09 00:31:00 00:42:15 00:01:09
DD 15. Krätschmerová Kateřina -- Topinková Monika KOS Tesla Brno
Číslo: 404 Start: 10:15:00 Cíl: 14:16:18 Bodů: 180 Čas: 04:01:18 Penále: 4
1(10) 3(50) 2(30) 8(20) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:41:14 11:18:18 12:10:38 12:36:12 12:52:13 13:35:18 14:15:14 14:16:18
00:26:14 00:37:04 00:52:20 00:25:34 00:16:01 00:43:05 00:39:56 00:01:04
DD 16. Folprechtová Hana -- Folprechtová Jaroslava ASA Turnov
Číslo: 421 Start: 10:10:00 Cíl: 14:05:13 Bodů: 200 Čas: 03:55:13 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 12(30) 13(50) 15(30) 16(20) 35(10) Cíl
10:40:17 11:01:26 11:32:41 11:55:56 12:45:43 13:16:48 13:40:41 14:04:06 14:05:13
00:30:17 00:21:09 00:31:15 00:23:15 00:49:47 00:31:05 00:23:53 00:23:25 00:01:07
DD 17. Trávníčková Pavlína -- Menclová Petra Auto Musil cyklo team
Číslo: 459 Start: 10:50:00 Cíl: 14:26:01 Bodů: 140 Čas: 03:36:01 Penále: 0
6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
12:20:47 13:40:24 14:01:26 14:24:32 14:26:01
01:30:47 01:19:37 00:21:02 00:23:06 00:01:29
DD 18. Voráčová Naďa -- Jiříčková Lenka SSU Šumperk
Číslo: 451 Start: 10:20:00 Cíl: 13:56:40 Bodů: 140 Čas: 03:36:40 Penále: 0
3(50) 6(80) 35(10) Cíl
11:31:03 12:37:09 13:55:40 13:56:40
01:11:03 01:06:06 01:18:31 00:01:00
DD 19. Kasalovská Natália -- Trnovcová Daniela ŠK VAZKA Bratislava
Číslo: 413 Start: 10:25:00 Cíl: 14:43:15 Bodů: 200 Čas: 04:18:15 Penále: 70
15(30) 13(50) 11(30) 9(50) 2(30) 35(10) Cíl
11:21:27 11:45:51 12:40:30 13:14:47 14:17:17 14:42:16 14:43:15
00:56:27 00:24:24 00:54:39 00:34:17 01:02:30 00:24:59 00:00:59
DD 20. Vyšínová Lenka -- Vyšínová Anna 13-tý pramen
Číslo: 407 Start: 10:30:00 Cíl: 14:37:50 Bodů: 130 Čas: 04:07:50 Penále: 16
5(10) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
11:54:03 12:33:34 14:10:23 14:36:52 14:37:50
01:24:03 00:39:31 01:36:49 00:26:29 00:00:58
DD 21. Aronová Lucie -- Dušková Eliška Kunčice team
Číslo: 448 Start: 10:20:00 Cíl: 14:10:43 Bodů: 150 Čas: 03:50:43 Penále: 0
2(30) 12(30) 13(50) 15(30) 35(10) Cíl
11:23:54 12:04:39 12:49:52 13:30:15 14:09:28 14:10:43
01:03:54 00:40:45 00:45:13 00:40:23 00:39:13 00:01:15
DD 22. Krajzlová Radka -- Krajzlová Petra SANOFI
Číslo: 458 Start: 10:30:00 Cíl: 14:22:10 Bodů: 110 Čas: 03:52:10 Penále: 0
18(20) 17(30) 13(50) 35(10) Cíl
11:49:08 12:17:45 13:15:33 14:20:55 14:22:10
01:19:08 00:28:37 00:57:48 01:05:22 00:01:15
DD 23. Mezníková Lenka -- Mertová Eva Rychlá rota
Číslo: 437 Start: 10:10:00 Cíl: 13:33:55 Bodů: 130 Čas: 03:23:55 Penále: 0
16(20) 15(30) 12(30) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:55:38 11:33:26 12:05:25 12:51:54 13:14:00 13:32:13 13:33:55
00:45:38 00:37:48 00:31:59 00:46:29 00:22:06 00:18:13 00:01:42
DD 24. Zachová Jana -- Vondrová Lenka Káčátko a tříkolka
Číslo: 433 Start: 09:55:00 Cíl: 13:55:29 Bodů: 150 Čas: 04:00:29 Penále: 2
5(10) 6(80) 8(20) 2(30) 35(10) Cíl
10:58:08 11:30:47 12:52:42 13:28:20 13:54:30 13:55:29
01:03:08 00:32:39 01:21:55 00:35:38 00:26:10 00:00:59
DD 25. Laštůvková Lenka -- Argalášová Gabriela dezorienteering bikers
Číslo: 412 Start: 10:05:00 Cíl: 14:00:34 Bodů: 110 Čas: 03:55:34 Penále: 0
16(20) 18(20) 17(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:42:39 11:26:54 11:58:23 13:16:55 13:59:07 14:00:34
00:37:39 00:44:15 00:31:29 01:18:32 00:42:12 00:01:27
DD 26. Králová Zdena -- Staňková Štěpánka SSU Šumperk
Číslo: 422 Start: 10:50:00 Cíl: 15:42:37 Bodů: 190 Čas: 04:52:37 Penále: 410
19(20) 20(30) 32(50) 30(50) 31(30) 35(10) Cíl
11:41:37 12:01:17 12:37:53 13:26:01 14:13:35 15:41:27 15:42:37
00:51:37 00:19:40 00:36:36 00:48:08 00:47:34 01:27:52 00:01:10
DD 27. Hájová Jana -- Hájová Eva CRAFT team
Číslo: 457 Start: 09:45:00 Cíl: 13:32:30 Bodů: 140 Čas: 03:47:30 Penále: 0
5(10) 6(80) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
10:51:43 11:36:46 12:48:24 13:16:10 13:31:12 13:32:30
01:06:43 00:45:03 01:11:38 00:27:46 00:15:02 00:01:18
DD 28. Hrdinková Jaroslava -- Poláková Gabina Káčátko a tříkolka
Číslo: 456 Start: 10:15:00 Cíl: 14:31:48 Bodů: 140 Čas: 04:16:48 Penále: 50
3(50) 6(80) 35(10) Cíl
11:31:27 12:48:24 14:30:31 14:31:48
01:16:27 01:16:57 01:42:07 00:01:17
DD 29. Chrpová Vítězslava -- Nováková Lenka vpress
Číslo: 402 Start: 10:35:00 Cíl: 16:59:26 Bodů: 180 Čas: 06:24:26 Penále: 9999
16(20) 15(30) 13(50) 11(30) 9(50) Cíl
11:26:14 12:04:28 12:34:50 13:21:14 13:55:20 16:59:26
00:51:14 00:38:14 00:30:22 00:46:24 00:34:06 03:04:06
DD 30. Štemberová Lenka -- Holánková Edita Plzeňská smršť
Číslo: 411 Start: 09:40:00 Cíl: 13:39:28 Bodů: 150 Čas: 03:59:28 Penále: 0
4(30) 6(80) 2(30) 35(10) Cíl
10:52:58 11:45:36 13:13:33 13:38:37 13:39:28
01:12:58 00:52:38 01:27:57 00:25:04 00:00:51
DD 31. Čadilová Pavla -- Mateková Jarka
Číslo: 403 Start: 09:50:00 Cíl: 13:28:27 Bodů: 100 Čas: 03:38:27 Penále: 0
1(10) 3(50) 4(30) 35(10) Cíl
10:39:29 11:22:54 12:10:56 13:27:18 13:28:27
00:49:29 00:43:25 00:48:02 01:16:22 00:01:09
DD 33. Krupičková Markéta -- Horálková Hana Randál
Číslo: 417 Start: 09:35:00 Cíl: 13:24:59 Bodů: 130 Čas: 03:49:59 Penále: 0
2(30) 6(80) 1(10) 35(10) Cíl
10:34:05 11:40:56 13:09:40 13:23:37 13:24:59
00:59:05 01:06:51 01:28:44 00:13:57 00:01:22
DD 34. Mráková Jitka -- Hromádková Martina
Číslo: 443 Start: 10:05:00 Cíl: 13:16:02 Bodů: 100 Čas: 03:11:02 Penále: 0
3(50) 2(30) 1(10) 35(10) Cíl
11:25:10 12:30:42 12:59:45 13:14:43 13:16:02
01:20:10 01:05:32 00:29:03 00:14:58 00:01:19
DD 35. Foktová Petra -- Macháčková Jana SP kolo
Číslo: 430 Start: 10:00:00 Cíl: 12:12:07 Bodů: 40 Čas: 02:12:07 Penále: 0
2(30) 35(10) Cíl
11:19:14 12:10:29 12:12:07
01:19:14 00:51:15 00:01:38
DD 36. Vokounová Lenka -- Bečková Zuzana Univerzita Hradec Králové
Číslo: 408 Start: 09:40:00 Cíl: 13:41:48 Bodů: 110 Čas: 04:01:48 Penále: 4
1(10) 2(30) 12(30) 15(30) 35(10) Cíl
10:23:00 10:57:05 11:46:02 12:38:49 13:40:42 13:41:48
00:43:00 00:34:05 00:48:57 00:52:47 01:01:53 00:01:06
DD 38. Tůmová Zuzana -- Mastná Lenka Triton Beroun
Číslo: 453 Start: 10:00:00 Cíl: 13:34:25 Bodů: 70 Čas: 03:34:25 Penále: 0
1(10) 2(30) 8(20) 35(10) Cíl
10:44:45 11:13:28 12:13:39 13:32:51 13:34:25
00:44:45 00:28:43 01:00:11 01:19:12 00:01:34
DD 39. Vacíková Kateřina -- Fleišmanová Šárka
Číslo: 439 Start: 09:55:00 Cíl: 13:18:59 Bodů: 40 Čas: 03:23:59 Penále: 0
17(30) 35(10) Cíl
11:37:23 13:17:59 13:18:59
01:42:23 01:40:36 00:01:00
DD 42. Růžičková Eva -- Cimrová Šárka Bike live club
Číslo: 423 Start: 10:05:00 Cíl: 14:07:49 Bodů: 150 Čas: 04:02:49 Penále: 6
2(30) 12(30) 9(50) 8(20) 1(10) 35(10) Cíl
11:02:59 11:33:53 12:34:50 13:18:51 13:54:38 14:06:34 14:07:49
00:57:59 00:30:54 01:00:57 00:44:01 00:35:47 00:11:56 00:01:15
DD 43. Chroustovská Veronika -- Anderková Agáta SK KONDOR
Číslo: 414 Start: 09:50:00 Cíl: 11:15:00 Bodů: 0 Čas: 01:25:00 Penále: 0
Cíl
11:15:00
01:25:00
DD 44. Šťávová Barbora -- Daňková Zuzana Radioklub Blansko
Číslo: 442 Start: 09:30:00 Cíl: 12:50:00 Bodů: 60 Čas: 03:20:00 Penále: 0
15(30) 16(20) 35(10) Cíl
11:05:49 11:45:31 12:48:17 12:50:00
01:35:49 00:39:42 01:02:46 00:01:43
DD 46. Brandová Markéta -- Cincibusová Jana FS Praha
Číslo: 424 Start: 09:10:00 Cíl: 09:57:00 Bodů: 70 Čas: 00:47:00 Penále: 0
1(10) 2(30) 16(20) 35(10) Cíl
10:04:38 10:39:28 11:27:04 12:20:44 09:57:00
00:54:38 00:34:50 00:47:36 00:53:40 00:00:0-8624
DD 47. Morávková Magdaléna -- Štambergová Vladimíra ALU Team
Číslo: 409 Start: 09:10:00 Cíl: 11:55:00 Bodů: 40 Čas: 02:45:00 Penále: 0
34(20) 1(10) 35(10) Cíl
10:09:20 11:00:17 11:25:23 11:55:00
00:59:20 00:50:57 00:25:06 00:29:37