Nyílt tájkerékpáros országos egyéni bajnokság (rövid- és hosszútáv) Szlovák kupa 4. és 5. forduló |
Hungarian Open MTBO Championships (short and long distances) 4th and 5th events of Slovak MTBO Cup 2002 |
2002. május 25-26., Balatonalmádi | 25-26 May 2002, Balatonalmádi |
Eredmények (2002. május 26., vasárnap, hosszútáv) |
Results (26 May 2002, Sunday, long distance) |
F/M 19- |
24 800 / 300 / 16 |
|
|
1 |
Wieser Thomas |
AUT |
1:50:06 |
2 |
Surgan Stefan |
SVK-BBB |
1:53:29 |
3 |
abo Mikulá |
SVK-VBA |
1:54:20 |
4 |
Paulovits László |
SPA |
1:55:26 |
5 |
Egei Tamás |
TTE |
1:56:46 |
6 |
Entenfellner Peter |
AUT |
2:03:51 |
7 |
Marosffy Dániel |
OSC |
2:05:15 |
8 |
Zuzcak Igor |
SVK |
2:08:25 |
9 |
Gigon Christian |
AUT |
2:09:42 |
10 |
Pilka Matej |
SVK-SPE |
2:10:19 |
11 |
Fürnkranz Martin |
AUT |
2:10:32 |
12 |
Kazik Marian |
SVK-Pucov Bratislava |
2:11:37 |
13 |
Viraszkó Zoltán |
NYK |
2:12:11 |
14 |
Holluby András |
HSE |
2:14:25 |
15 |
Cerwenka Stefan |
AUT |
2:18:48 |
16 |
Kundrata Ivan |
SVK-BBB |
2.19:16 |
17 |
Mlynárik Peter |
SVK-VBA |
2:23:09 |
18 |
Matuík Ján |
SVK-VBA |
2:23:28 |
19 |
Kopanyecz Attila |
MOM |
2:28:49 |
20 |
Kocsik Árpád |
SZV |
2:30:21 |
21 |
Kovács Péter |
BME |
2:30:42 |
22 |
Reviczky Zsolt |
OSC |
2:35:07 |
23 |
Lago Miroslav |
SVK-VBA |
2:36:14 |
24 |
Venczel Gábor |
MEA |
2:37:54 |
25 |
Kovacik Marcel |
SVK-BBB |
2:45:35 |
26 |
Valis Samuel |
SVK-Extrem Bike |
2:49:04 |
27 |
melík Juraj |
SVK-VBA |
2:54:07 |
28 |
Koronczay László |
OSC |
3:04:32 |
29 |
Szimonisz Martin |
SVK-VBA |
3:22:56 |
30 |
Durin Peter |
SVK- Cart print Nitra |
3:27:51 |
31 |
Csordás Kornél |
PDG |
3:30:10 |
Szóka Attila |
VBT |
D |
|
Panyik Attila |
PDG |
D |
|
Opetinik Siegfried |
AUT |
D |
|
Braun Marek |
SVK- Cart print Nitra |
D |
|
Vajda Zsolt |
THT |
D |
|
|
|||
F/M -14 |
10 300 / 150 / 9 |
|
|
1 |
Mets Márton |
MOM |
1:23:43 |
2 |
Tóth Károly ifj. |
THT |
2:25:40 |
|
|||
F/M -18 |
16 700 / 200 / 11 |
|
|
1 |
Domán Rajmund |
THT |
2:13:33 |
2 |
Csizmadia Zoltán |
THT |
2:29:11 |
3 |
Gál Gergő |
THT |
2:29:39 |
|
|||
F/M 40- |
16 700 / 200 / 11 |
|
|
1 |
Autrata Vlastimil |
SVK-Rapid Bratislava |
1:30:06 |
2 |
Jankó Tamás |
BEA |
1:34:21 |
3 |
Dravetz Walter |
SMA |
1:37:09 |
4 |
Grauzel Vladimir |
SVK-FBA |
1:41:13 |
5 |
Domán Gábor |
THT |
1:44:38 |
6 |
Balla Sándor |
HSE |
1:51:15 |
7 |
Wieser Ernst |
AUT |
1:56:37 |
8 |
Prehsler Michael |
AUT |
2:03:58 |
9 |
Mets Miklós |
OSC |
2:07:30 |
10 |
Durin Jan |
SVK- Cart print Nitra |
2:08:51 |
11 |
Kurca Stefan |
SVK- Cart print Nitra |
2:11:25 |
12 |
Tóth Károly |
VHS |
2:23:09 |
13 |
Bacsó Attila |
HER |
2:26:49 |
14 |
Féder Medard |
SVK-Pezinok |
2:26:59 |
15 |
Andrási Lajos |
HER |
2:36:34 |
16 |
Gál István |
THT |
2:43:54 |
|
|||
N/W -14 |
7 300 / 100 / 5 |
|
|
1 |
Filová Barbora |
SVK-Pucov Bratislava |
1:37:08 |
2 |
Tóth Krisztina |
VTC |
2:02:25 |
|
|||
N/W |
16 700 / 200 / 11 |
|
|
1 |
Durcová Alena |
SVK- Slávia zu Zilina |
1:33:28 |
2 |
Füzy Anna |
OSC |
1:40:01 |
3 |
Prehsler Martina |
AUT |
1:40:29 |
4 |
Kaufmann Brigitta |
VHS |
1:50:21 |
5 |
Janásková Iveta |
SVK-BBB |
1:57:24 |
6 |
Fajtová Stanislava |
SVK-VBA |
2:07:19 |
7 |
Wieser Nicole |
AUT |
2:25:03 |
8 |
Kasalovská Natália |
SVK-VBA |
2:38:27 |
9 |
Karagics Judit |
OSC |
2:46:06 |
Senft Nicole |
AUT |
D |
|
Wieser Kerstin |
AUT |
D |
|
Simon Ágnes |
SZV |
D |
|
Marosffy Orsolya |
OSC |
D |
|
Lago Ožga |
SVK-VBA |
D |
|
|
|||
N/W 40- |
10 300 / 150 / 9 |
|
|
|
Králová Eva |
SVK-VBA |
D |
|
Filová Lubica |
SVK-Pucov Bratislava |
D |
|
|||
OPEN |
7 300 / 100 / 5 |
|
|
1 |
Kundrata Michal |
SVK-BBB |
55:09 |
2 |
Felber Gyula |
HER |
58:09 |
3 |
Kundrata Juraj |
SVK-BBB |
59:11 |
4 |
Gárdonyi Réka |
OSC |
1:17:16 |
5 |
Belková Miroslava |
SVK-FBA |
1:50:38 |